Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105001) boygabi_ válasza Vikus (#104991) üzenetére


boygabi_
aktív tag

Amit még be lehet nyomni az avarice siker érdekében:

- 50 paragon pont a gold findra
- cube-ban leorics crown
- sapiban zöld kő

(#105002) reelc válasza D5 (#104998) üzenetére


reelc
veterán

Én azt nem tapasztalom amit írtál.

(#105003) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Ha augmentálok egy ancient cuccot később fölül tudom írni, ha teszem azt lesz egy magasabb értékű kövem?

(#105004) AtHoS válasza boygabi_ (#105003) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Igen

read-only mode on the forum

(#105005) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, valaki fejleszt unhallowed multishot karit? Az a bajom, hogy a szett maradék 2 darabja nélkül, esélytelen vagyok pl. torment 4-en bárkit is megölni, vagy GR 20-at csinálni, márpedig ilyen kell a szett megszerzéséhez. 4 darabbal nagyon gyenge vagyok, éppen el tudok lavírozni torment 1-en. Valami tipp esetleg?

(#105006) reelc válasza HellGreg (#105005) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Yang íj + DML tegez kell és azzal menni fog.
A BS-t tegezre költeném a helyedben. Az már elég lesz, mellé megteszi bármilyen íj egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#105007) dante3 válasza HellGreg (#105005) üzenetére


dante3
addikt

Szia! Én is így voltam, az a része kicsit nehéz, addig publikoztam, mások után loholva, mire kiesett a maradék 2 cucc, később jött levélben! Ha gondolod, most ráérek, szívesen segítek, tolunk pár kört magasabb szinten, hátha kidobja! Közben keywardenek is meglesznek! Vegyél fel barátlistára

[ Szerkesztve ]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#105008) reelc válasza dante3 (#105007) üzenetére


reelc
veterán

Direkt nem ajánlottam, hogy viszem magasabb szinten. :)
Én úgy csináltam ahogy írtam, és szerintem úgy nagyobb élmény játszani ha magadnak hozod össze, mint más kidobált cuccaiból, így első karinál. Így is túl könnyű már a játék, nem baj, ha küszködik egy kicsit az ember valamivel, kicsit tovább tart így a szezon. :) Főleg az nem baj hogy egy pár órás kari nem fullos még.

Jöhetnek az ellenvélemények! ;]

(#105009) dante3: A decemberi szezonzárás jó messze van. :)

[ Szerkesztve ]

(#105009) dante3 válasza reelc (#105008) üzenetére


dante3
addikt

Igen 1 nappal, vagy pár órával :DDD

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#105010) SQX_Barto válasza reelc (#105008) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En pont az ellentete vagyok :)
Ruhellem a season elejet, amikor meg se set semmi nincs :)
Kezdessel is mindig direkt varok, hogy valaki felhuzzon.

Szezon nalam amugy is egy plusz "nyug", mivel fokent nonseasonban nyomom, csak a Guardian a cel mindig, azt minél gyorsabban letudni.

Most is ket nap volt, aztan be is tortem mindent, amit nem erdemes megtartani, par cucc, meg majd megy at NSbe zaraskor.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#105011) reelc válasza SQX_Barto (#105010) üzenetére


reelc
veterán

Ez is egy nézőpont, érthető.

1 Conquestem van még hátra, de inkább bountyztam, meg GR92-ig elhúztam a karim. Ha nagyon rohannék, már meglenne.
Most tetszik a bounty, párat biztos fogok még nyomni. NSben van 28e+ FS-em, gyűjtök mellé egy kis actos matit. :)

Én NSben nemigen fogok most ügyködni, egy kicsit maradok még szezonban, utána parkolópálya megint.

[ Szerkesztve ]

(#105012) reelc válasza HellGreg (#105005) üzenetére


reelc
veterán

Persze nem vagyunk egyformák, ha érdemi segítség kell (és úgy érzed nem rontja a játékélményed a sok kapott cucc és Paragon) : mrsnikt#2491 vagyok, nem tudom meddig leszek.
Most 70-es GReket megyek/T13 kulcsbeszerzés folyik.

Engem talán 2x húztak komolyabban, a többi szezonban inkább arra törekedtem, hogy magamnak tudjak intézni mindent :) talán többek között ezért is ragadtam le a DH-nál.

(#105013) zsotesz81 válasza HellGreg (#105005) üzenetére


zsotesz81
senior tag

én a chackram-os hatred generálós tegezt használtam, azzal el tudtam bőven lavírozni a season jouney-ben chapter 4 végéig.

(#105014) gdevil válasza SQX_Barto (#105010) üzenetére


gdevil
aktív tag

Én meg pont a "kari húzás" részét szeretem a játéknak. Izgalmas ahogy szépen fejlődök, esegetnek a cuccok, mindig kicsit lehet feljebb menni. És így még változatos is a játék.
Én már akkor unok bele inkább, amikor már minden megvan és csak a monoton farm megy, meg a gem húzás, meg a gr-ek ugyanúgy....

(#105015) reelc válasza gdevil (#105014) üzenetére


reelc
veterán

A legizgalmasabb a 0-70. Mi lesz az első leg, mi határozza meg a későbbieket. :)
Chakramos tegez vagy Rapid Firés esik hamarabb, aszerint megy a folytatás.
Ezúttal pl. az egyik Strafe fegyver esett elég hamar, így szólóra váltottam, és Straféztam a Fields...-en. Szépen jött az XP a massacre bónusznak köszönhetően. Nagyon sok szint jött így rám. Ez így változatosság volt, mert így még nem 0-70-eztem korábban.

A kari húzásnak azt a részét szeretem, amikor már elég erős vagyok másokat húzni. :)
A Friend Listemről van pár ember, akik rendszeresen jönnek minden szezonban a kezdés hétvégéjén mondjuk vasárnap-kedd között valamikor. :)

[ Szerkesztve ]

(#105016) reelc


reelc
veterán

Most esett ki a szezonban a 12-ik primalom.

2 UE szetdarab megfelelő statokkal (az egyik darab megvan NSben is)
2 Mara szetdarab megfelelő statokkal
1 gránátos öv
1 bracer ami speed buildhez jól jöhet.

A többi félresikerült.
Használhatatlan statosok (min. 2 nem stimmel rajta), vagy olyanok, amiknek semmilyen buildben nincs helyük.

Úgy érzem nincs okom panaszra.

Az olyan a durva, hogy NSben van 2db Mara primal sisakom és egyik sem ér semmit, csak FS-t :) mert se CHC, se CA nincs rajtuk.

(#105017) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, tudna valaki segíteni megölni T2-ben Uzraelt és T4-ben Rakanothot? Ezt a kettőt nem bírom, megcsinálni, túl gyenge vagyok.
Előre is köszönöm, a nevem HelGregorius # 2848

[ Szerkesztve ]

(#105018) HellGreg válasza reelc (#105012) üzenetére


HellGreg
őstag

Nem ront, nekem csak a szett kell, utána már megoldom magam, de valahogy ennél a DH-nál a legnehezebb az eleje, előző szezonban Crusadert vittem, majdnem P1000-ig, tisztán önerőből. Ott nem voltak elakadások, de itt valahogy a szett első 2 adagja nem sokat erősít az emberen.

(#105019) HellGreg válasza HellGreg (#105018) üzenetére


HellGreg
őstag

Köszönet a segítségért! :R

(#105020) Peppo válasza HellGreg (#105018) üzenetére


Peppo
őstag

Kicsit tényleg nehéz a 4 darabbal megcsinálni, bár azért nem lehetetlen. Ha mégsem megy, akkor érdemes ilyenkor kicsit még farmolni, hátha kiesik valami, ami pluszt ad. Igazából, ha a Yang vagy a Dead Man bármelyikét megtalálod, már sima ügy, de akár egy Dawn a kockában ill. egy CoE gyűrű is adhat annyit, hogy meglegyen. Ill. hasznos lehet még egy Cindercoat, egy Elusive Ring, ill. egy jobb Stone of Jordan. Ezek mind olyan cuccok, melyek hamar ki szoktak esni. (Ok, a CoE gyűrű mondjuk nekem ebben a seasonben nagyon nem akart. :) ) És akad még pár cucc, amelyek szintén beilleszthetők a buildbe a korai szakaszban. Ezért is szeretem a DH-t, rengetegféle módon össze lehet tákolni egy használható multis buildet. Aztán persze később azért az ember átáll a legjobbra, de addig is vannak lehetőségek.

Yangot érdemes Zolinál megpróbálni sárga íjból felfejleszteni. Nekem ezzel eddig mindig mázlim volt, hamar beadta. Dead Man-t meg Kadalától. Én nem is nagyon pörgetek nála mást, szinte csak tegezt.

(#105021) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Crusival tenyleg jo volt a video, nagyon sokat haladtam elore. Bar a Sweep erosito fegyo meg egy sem esett. Az akkhan set 2/6. Gr 41 solo amit letoltam ma de felidonel jart a timer szoval eleg jo. Passzivok felig meddig vannak massal potoltam pl %50 plusz dmg elitek ellen. Amugy van olyan ami a shrineok idejet 10 percre noveli de nemigen latom hogy mukodne... ez mire vonatkozik?

(#105022) reelc válasza whitezo88 (#105021) üzenetére


reelc
veterán

GRben Pylonok vannak, a Shrineokra vonatkozik a dolog.
Hamarosan úgyis cseréled azt a kesztyűt valami hasznosabbra. :)

[ Szerkesztve ]

(#105023) karlkani


karlkani
aktív tag

Sziasztok!

Kezdem unni a Season-t, gondoltam megcsinálom a 3 Conquest-et ( Boss Mode), már csak az kell a Guardianhoz. Eddig sosem próbáltam, nekimentem UE DH-val, ~17 perc körül végeztem. Az utolsó Boss (The Butcher) leölése után nem adta be az ikont. Ránéztem az Achievements-re, nem volt kipipálva az a rohadék. Ez valami bug, mert nem próbálkozom vele "potyára"... :W

(#105024) reelc válasza karlkani (#105023) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Ha bugos lenne, már beírta volna valaki.
Szerintem mégis átlépted a 20 percet.

Amúgy jó hogy mondod az Achievements-et, mert eddig nem néztem rá, és most látom, hogy Vidiant ki se kell nyírni. Ezt eddig nem tudtam. Azt hittem ha már bekerült egy új Boss a játékba, akkor célpont lesz. Ma jobban haladtam mint előző alkalommal, és ma se lett meg nekem 20 perc alatt az egész. Mert persze őt is levadásztam. :W

[ Szerkesztve ]

(#105025) karlkani válasza reelc (#105024) üzenetére


karlkani
aktív tag

Megcsináltam ismét, az összeset leöltem (Vidaiant is), most ~19 perc után lett meg az utolsó (mértem mindkét alkalommal az időt). Skeleton Kinget hagytam utolsónak, nem adta meg. Kezdek pipa lenni. Még egyszer nekimegyek, ha nem adja meg, hagyom a f@szba...

(#105026) reelc válasza karlkani (#105025) üzenetére


reelc
veterán

Nekifutottam újra, Vidian nélkül.
Igaz nem mértem az időt, de jól haladtam (gobokkal nem foglalkoztam és semmi hullóval, majdnem folyamatosan ment a Vaultozás, nem nagyon mentem rossz irányba). A Skeleton King volt az utolsó akit leöltem és nem adta meg. Nem jelent meg a pipa sem, hogy kinyírtam.

Úgy látszik ügyetlenebb vagyok, mint valaha, eddig minden alkalommal ment egyedül ez a Conquest.

[ Szerkesztve ]

(#105027) karlkani válasza reelc (#105026) üzenetére


karlkani
aktív tag

Nálam is ez volt. Az utolsónál nem jelent meg a pipa, minkét alkalommal időn belül voltam. Ilyenkor mi van? Most megyek neki harmadszorra (utoljára, ahogy az előzőben írtam).

(#105028) karlkani válasza reelc (#105026) üzenetére


karlkani
aktív tag

Harmadszorra kihagytam Vidiant. Egyetlen Bounty se olyan volt, hogy jó kicsit könnyebb legyen a dolog, így párszor rossz volt az irány (4-5 act ~10 percig tartott). Az utolsó pillanatokban (~ fél perc maradt) lett meg az utolsó (Skeleton King), VÉGRE megadta. :))

(#105030) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Mivel már relatíve magasabb Tormenten vagyok, gondoltam megyek Whimsybe (1x voltam, de csak t7en), de mennyiszer kell restartolni a területeket? Mushroom sem esik még, tucatnyiból 2x volt szoba, 0x volt benne.

Nehézség gondolom mindegy ehhez?

[ Szerkesztve ]

(#105031) reelc válasza karlkani (#105028) üzenetére


reelc
veterán

Gratulálok!

(#105030) whitezo88: Abból amit írtál az esett le, hogy kevered kicsit a dolgokat. :)
2 pónis pálya van.

Az egyiket goblin nyitja, és elég sok material, ill. ékkő van ott. Gondolom ezt szeretnéd.

A másikat te nyithatod bottal (ehhez kellenek az alapanyagok). Itt nincs emelt drop, az egyedüli értelme egy portré keret. Ha ez kellene, NSben is beszerezhető, bárki nyithat, akinek megvan már a bot.

[ Szerkesztve ]

(#105032) whitezo88 válasza reelc (#105031) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Sima nyitós kéne, mivel a bot sincs még meg. Most farmolgatok mindenfele ahol a cuccok kellenek de semmi még. Azért van értelme mert sokkal sűrűbben vannak a packok, meg a pénz és gemek is jóval több van szerintem.

(#105033) reelc válasza whitezo88 (#105032) üzenetére


reelc
veterán

A bottal nyitós nem kapott buffot, ahogy írtam.
A gobot meg elkapni... hát vannak helyek ahol felbukkanhatnak, de ugye az lehet bármilyen gob, ami megjelenik.
Rift/GR/Bountyval szerintem jobban jársz.
HA nem akarsz egyedül kínlódni, akkor csatlakozz klánhoz, vagy communityhez.
Vagy itt kérj meg valakit, hogy vigyen pár körre.
Ha egyedül akarod, akkor türelem és játék. :)

Ha pénz és gem kell, inkább Vault. Ha van Broken Crownod azzal menj be.
Ha majd bírod a T13-at, nem lesz gondod a goldra, és a droprate is magasabb lesz, lesz leged bőven.

[ Szerkesztve ]

(#105034) whitezo88 válasza reelc (#105033) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Oksa, de melyik mód a legjobb setet, vagy fegyvert farmolni? Van olyan cucc ami 15x esett, de ami kell 0x. (egy 2H mace, de Akkhan set is kéne még bőven)

(#105035) proci985 válasza whitezo88 (#105034) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

gr latastol mikulasig (drop) vagy bounty (reforge).

egyik se biztos mondjuk, pl nekem meg mindig nincs primal ancient yangom, pedig boven esett egy csomo (meg elvertem irdatlan mennyisegu materialt rerollra) miota volt a patch. ill de, PTRen primal ancient yang volt az elso anno amit beadott atforgatasbol, de az nem er :).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#105036) reelc válasza whitezo88 (#105034) üzenetére


reelc
veterán

Rift és GR. Végtelen mennyiségben. Nem csak a cuccok miatt, a leggemek is legyenek minél hamarabb Rank 25+ fölött.
Bounty inkább már akkor, ha van a cuccból, amit reforgeolhatsz.
Ha egy szetdarabodból már több van, akkor a Kanai Cube Convert Set funkciója.
Fegyvert érdemes sárgából upgradelni is.
Kadalától meg elsősorban ruházatot a BS-ért. Esetleg sárgából upgradelni ezt is.
Mint láthatod rengeteg lehetőség van. Játszani kell.
Hamar össze lehet szedni szinte mindent valamilyen minőségben, utána már mehet a T13, akár GR70+ stb.

A játék nehézsége nem a cuccok összeszedésében rejlik, hanem a jó minőségű cuccok összeszedésében: megfelelő statos Acient ill. Primal Ancient formában. De neked most a simák is nagy boostot jelentenének. Mert egy ideig "eladják" az egészet a legtulajdonságok.

[ Szerkesztve ]

(#105037) reelc válasza proci985 (#105035) üzenetére


reelc
veterán

Én majd NSben kísérletezek szezonzárás után a Primal Yang ügyében. :)
NSben rengeteg FS-em van, ez a szezonom a továbbiakban kb. arról fog szólni, hogy néha megyek 1-1 kör bountyt, így gyűjtöm majd az FS-hez az Actos matikat.
Annyit már nem játszok, hogy még a szezonban összeszedjek sokezer FS-t.

[ Szerkesztve ]

(#105038) JSaN


JSaN
addikt

No elobb en is befejeztem seasont, guardian pipa. Utoljara hagyva boss modot, csirke dokival elsore meg lett, en vissza fele csinalom actokat 5-1.
Sot goblinokat is oltem 1-2 darabot, plane ha managerist, azt ott nem hagyom. :N
Neha meg fogom tologatni, de szerintem december 16ig ennyi. Na meg 1 honap mulva blizzconon, remelem villanatanak mar valamit diablo teren.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#105039) Peppo válasza karlkani (#105025) üzenetére


Peppo
őstag

Nem lehet, hogy az volt a baj, hogy nem azonnal kezdted a bossolást, hanem még pár percig a városban mászkáltál? Nekünk akkor volt ilyen, de ha belépés után azonnal elkezdtük, akkor mindig megadta. Ebben a seasonben végül ötször csináltam meg. Egyszer magamnak, négyszer haveroknak, amiből egy nem sikerült a fentebb írt okok miatt.
Vidiant amúgy nem kell kinyírni, bár mi a teljesség kedvéért őt is elintéztük. :)

(#105040) Peppo


Peppo
őstag

Nekem most a set dungeon (UE) bugolt be kétszer is. Megcsináltam a fő feladatot és kiirtottam minden dögöt, mégis azt írta, hogy van még. Egyszer 5 aztán meg 16! volt még szerinte a pályán. Végigjártam az egész pályát még egyszer, mert volt rá idő, de nem találtam meg őket sehol. Aztán harmadjára nem volt probléma, de már kezdett nagyon felhúzni a dolog. A set dungeon az a része a journeynek, amit amúgy is utálok.

(#105041) whitezo88 válasza proci985 (#105035) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Van különbség, hogy melyik helyről mi esik, vagy totál random? Vannak ritkább cuccok gondolom. Meg azt értem hogy van ahol az esik ami nincs meg, vagy random?

(#105042) whitezo88 válasza whitezo88 (#105041) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Új kérdés, mert meglett az Akkhan Set Condemnhez: 0 sebzésem van gyakorlatilag, [link] ezt követem. Ami nincs: Shield, Blade of Prophecy (passzívnak), de 3 jelzett gem van, a set ring is. A kiegészítő cuccok is többnyire megvannak, amik nem skill sebet hanem survot javítanak. Ennyire kell az a kettő? Inkább menjek vissza az előző buildre, ott legalább volt sebzésem :D (azzal ma csináltam meg Grift50-et (t11), de necces volt)

(#105043) SQX_Barto válasza whitezo88 (#105042) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A sebzeset nagy %-at a kard es a pajzs adja.
Sarga itembol kockaban (Kanai's Cube) elobb-utobb beadja.
Utana meg mar szarnyal a karakter :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#105044) TeeBee73 válasza SQX_Barto (#105043) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ékezet nélkül félreérthető volt elsőre a "szárnyal"... ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#105045) reelc válasza whitezo88 (#105041) üzenetére


reelc
veterán

Megszorítás a bounty chache ládákra van: amiket beadhatnak, azokat máshogy nem tudod bekeríteni. Emellett is van 1-2 dolog (pl. recept), de nem olyan ami neked kell.
Minden másra Kadala/kovács/rift/gr/bounty.

Droprate táblázat. Minél magasabb szinten vagy, annál nagyobb az esélye leg dropnak.

Amúgy igen, random mi eshet.
Szóval pl. nincs olyan hogy Akkhan szet lelőhely.

[ Szerkesztve ]

(#105046) whitezo88 válasza reelc (#105045) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Akkor jol ereztem hogy a ladakbol elegge ugyanazok jonnek :) koszi. Sweep buildre visszatertem de optimalizaltam. Egy ideig jo lesz amig nem esik ki a maradek par cucc.

(#105047) proci985 válasza whitezo88 (#105041) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

total random.

nekem erzesre GR70 az ami folott elkezdenek gyakrabban esni a ritkabb cumok, pl lyukaszto. aztan lehet siman csak arrol van szo, hogy ott szignifikansan tobb es jobb a drop.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#105048) JSaN válasza proci985 (#105047) üzenetére


JSaN
addikt

Na igen a lyukaszto, el is felejtettem. Ez a season most nekem nagyon gyer volt drop teren. Elozoben elso heten esett fullos panci harvaster ceremonial, itt meg semmi, ugy fejeztem be hogy se lyukaszto, se anci fegyo, sot mojo is csak egy sima bekas ami nem is valo a buildbe stb.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#105049) karlkani válasza Peppo (#105039) üzenetére


karlkani
aktív tag

Kizárt, rögtön indultam. A stopper a szoba nyitásakor indult. Első alkalommal "baromi gyors" voltam (a másik két próbálkozáshoz képest), ~17 percnél jártam, amikor elhullott az utolsó rohadék. Másodszor is időn belül voltam, persze nem adta meg. Harmadik nekifutásra kihagytam Vidiant, alig fértem bele a 20 percbe, de összejött...

(#105050) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, most lett elegem ebből a kínlódásból. Nem igaz, hogy ötször (!!!!!!!!!! :W ) próbáltam elindítani a játékot, de mind az ötször keményre fagyott rögtön a karakter kiválasztása után a játék betöltődésekor. És ez már nem az első eset, hogy ezt csinálja, és nem tudok rájönni, mi lehet az oka.

Egyszerűen keményre fagy, semmit nem tudok csinálni, csak a WIndows-ból való kijelentkezéssel tudom bezárni a játékot, másra nem reagál. Csinálhatnának ezzel valamit, mert már tele van a tököm azzal, hogy amint lenne egy szabad órám játszani, és végre akarnék is diablózni, erre nem tudom elindítani ezt a kicseszett játékot, mert folyton lefagy... el is ment a kedvem jó pár napra tőle... :(((

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.