Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20851) radi8tor válasza KisRod (#20850) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem rossz. Én ma élveztem a WD jótékony hatását. :)

⭐ Stella

(#20852) KisRod válasza radi8tor (#20851) üzenetére


KisRod
tag

Ilyen költségvetéssel könnyű ;]

Keep calm & Forza Juve! | Battletag: KisRod#2543

(#20853) radi8tor válasza KisRod (#20852) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Így sokkal izgalmasabb :P

⭐ Stella

(#20854) Krytec válasza radi8tor (#20851) üzenetére


Krytec
tag

Amuba vites kő? nice :R

(#20855) Bahama válasza radi8tor (#20851) üzenetére


Bahama
aktív tag

ez az 1 piros 1 zöld, bizonyítottan jobb mint 2 zöld?
csak mert én próbáltam és +5k volt a 2 zöld javára.
mondjuk én nem az új maxos gemmel, hanem csak a régiekkel

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#20856) Cyberbeni válasza Bahama (#20855) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ez felszereléstől függ...

(#20857) radi8tor válasza Bahama (#20855) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nálam mindkettő azonos DPS-t eredményez ezzel a 1076-os Manticore-ral.
Viszont a skillek fegyver alapsebzését veszik figyelembe, ezért jobb a piros, mert megemeli az alapsebzést.

Krytec: 197 DEX van azon az amuleten így is. Nem hiányzik róla. :)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#20858) Bahama válasza radi8tor (#20857) üzenetére


Bahama
aktív tag

Én direkt kipróáltam élesben is. És a critek is kb ugyanakkorák volták.
Azt tudom elképzelni, hogy az új rubyval jobban működik.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#20859) Zan válasza Bahama (#20858) üzenetére


Zan
aktív tag

Ha 2 zöld van, akkor csak a crit dam lesz nagyobb, ha viszont piros és zöld, akkor az alap fehér sebzésed is növekedik, tehát minden ütésed több damage-t fog bevinni, szóval sokkal jobb, mint a 2 zöld. Emellett pedig igen, a skillek sebzését is elvben növeli!

Minél jobb, annál jobb!

(#20860) dzsonhee


dzsonhee
csendes tag

asszem a hónap dropja nálam:

(#20861) Sirandrish válasza Zan (#20859) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem mondom hogy a 2 zöld jobb, mert egyszerűen nincs tapasztalatom, de ha alap sebzéssel számolsz akkor egy elit kb fél óra..
Tökmindegy hogy 70 vagy 80K-t sebzel, mikor 1-1 elitnek több M HP-ja van.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20862) Bahama válasza Zan (#20859) üzenetére


Bahama
aktív tag

És a top gearelt karik is csak azért használják, mert ugyanakkora crit mellett kicsit több a nem crit dmg?

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#20863) radi8tor válasza Bahama (#20862) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azok azért használják, mert az 1280-1350-es Manticore-ból csinál közel 1600-ast.

⭐ Stella

(#20864) F-ECT$ válasza czpitti (#20846) üzenetére


F-ECT$
titán

Erre csak annyit tudok mondani, hogy a 220k dps-es archon buildben ugyanaz a boss lassabban ment le (nem érésre néztem, hanem konkrétan stoppert indítottam), mint a 150k dps-es cm buildben. A kiírt dps csak tájékoztató adat, nem fordítható le tényleges dps-re!

Dive ever, work never.

(#20865) Bahama válasza radi8tor (#20863) üzenetére


Bahama
aktív tag

Nekem is kb annyit csinált (1320ról), viszont nem mentem vele semmire. Vagy annyit számítani hogy nem volt maxos. Na mindegy, úgysem fogok új gemeket használni, csak kiváncsi voltam a tapasztalataitokra.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#20866) Cyberbeni válasza Zan (#20859) üzenetére


Cyberbeni
addikt

szerintem senki nem használja az alap támadást, minden classnak van valami skillje, ami kb ugyanaz, csak több sebzést ad.
egyébként ha nem 1-2 ütés egy ellenfél, akkor tökmindegy, hogy a dps inkább critből vagy inkább alap dmg-ből jön, mert ki fog átlagolódni.
persze például a sprint sebzésével kalkulálni kell, mert ott teljesen mindegy, hogy offhand kisebbet kritel, mert main handbe piros kő van.

@F-ECT$: bossok ellen nem hat a fear, szóval EF-t ott nem lehet tesztelni

[ Szerkesztve ]

(#20867) radi8tor válasza Bahama (#20865) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mennyi ChC-d van?

Nem ChD. :N

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#20868) Bahama válasza radi8tor (#20867) üzenetére


Bahama
aktív tag

43,5%

Késő van már, félig az ágyban vagyok

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#20869) radi8tor válasza Bahama (#20868) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor ez volt az oka (jól sejtettem).
Nekem 50% feletti ChC van, ott már jelentősen növekszik a sebzés.

Jóéjt :)

⭐ Stella

(#20870) Bahama válasza radi8tor (#20869) üzenetére


Bahama
aktív tag

Ha jól emlékszem dirket megnéztem SS-el is, De ott is elhanyagolható volt a különbség, az adatlapon.
Bár lehet hogy erre már nem emlékszem jól, inkább nem is eröltetem tovább. thx

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#20871) SLYM válasza buherka (#20844) üzenetére


SLYM
veterán

elfelejtettem a smile-t a mondat végéről :D

egyébként tényleg volt egy halál, de asszem csak a WIZ halt, neki közel kell állni. meg eliteknél én is haltam 1x, de lehet, hogy 2x

F-ECT$ nem találom. Buhert, vagy Malackát kérdezd (vagy Sárpacot, csomót űbereztem ma, lehet keverem ki mikor jött), hátha nekik még bent van. nem volt nagyon erős a srác egyébként

[ Szerkesztve ]

(#20872) Zan válasza Cyberbeni (#20866) üzenetére


Zan
aktív tag

Szvsz, abból az embernek baja nem lehet, ha az alap sebzés is növekszik egy kavicstól és nem csak az esélyhez kötött crit-hit! Ráadásul radiator már meg is írta a magyarázatot: valószínűleg elég magas chc-nél jobb a piros-zöld kombó.

U.i.: Én már csak azt tartom cseppet unfernek, hogy csak a dh-knak adatik meg, hogy ilyennel kísérletezzenek...! :)

Minél jobb, annál jobb!

(#20873) radi8tor válasza Zan (#20872) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Két darab egykezes, socketes fegyverrel is kísérletezhetnek Monkok, Barbárok is. :K

⭐ Stella

(#20874) Zan


Zan
aktív tag

Na, azt hiszem SLYM és Buherka kollégánk jó pár idegsejtjét sikeresen elpusztítottuk Gazc3mp3r-el! Ez volt ám (legalább is nekünk, akik beszéltek is egymással Mumble-on) totál agymenés...:)! Minden esetre 3 jobb féle WD + egy DH elég op tud lenni! Köszi a gamet!^^

Minél jobb, annál jobb!

(#20875) Cyberbeni válasza Zan (#20872) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Nem csak 1 dolgon múlik, hogy melyik a logjobb összeállítás. Weapon dmg, weapon aps, chc, chd mind közrejátszik.

(#20876) Sirandrish válasza radi8tor (#20873) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt azért gondolom átérzed hogy a kettő nem ugyanaz?:)
Már csak azért sem mert mindeközben még a DH-nak egy 20AS,10CHC,200Mainstat,300VIT,skilldmg-s motyó is lehet a másik kezébe.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20877) Bahama válasza Sirandrish (#20876) üzenetére


Bahama
aktív tag

300+ main stat :P

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#20878) Sirandrish válasza Bahama (#20877) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen tudom , de azért nem a legkeményebb is elég kemény :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20879) persil válasza Cyberbeni (#20866) üzenetére


persil
nagyúr

"szerintem senki nem használja az alap támadást, minden classnak van valami skillje, ami kb ugyanaz, csak több sebzést ad."

Senki nem is mondott ilyen hülyeséget, hogy alaptámadást használ. A piros kő viszont a fegyver sebzését növeli meg és a legtöbb skill sebzése a fegyver sebzésén alapszik.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20880) Kicsimix válasza F-ECT$ (#20864) üzenetére


Kicsimix
őstag

Persze ez csak akkor állja meg a helyét ha az archonnal nem tudod folyamatosan sebezni a mozgolodás miatt....

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#20881) quex válasza radi8tor (#20857) üzenetére


quex
tag

Vegyes kővel kisebb lesz a sebzés szórása.
Ha pl. olyan szinten játszanál, ahol a nem kritikus ütések még éppen életben hagyják a "trash mobok"-at, de egy zöld helyett pirosat teszel a fegyverbe, akkor már jelentősen gyorsabban haladhatsz ugyanannyi dmg mellett is, mert gyakran fog előfordulni, hogy feleannyit kell rálőnöd pirossal, mint zöld kővel. De ez csak ebben a speciális esetben jelenthet előnyt. Amire már 50% chc mellett legalább 3-at kell lőni, ott lényegében semmivel sem lesz jobb a vegyes kő azonos dmg mellett, de persze rosszabb sem. Úgyhogy csak előnye lehet a vegyes kőnek, ha elég nagy hozzá a chc-d és a chd-d, hogy ne bukj dmg-t a pirossal.

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#20882) Sirandrish válasza quex (#20881) üzenetére


Sirandrish
legenda

A sebzés szórása nem nagyon változik mivel minimum és maximum DMG-t is ad a piros kavics..
Csak a magasabb lesz a minimum/maximum sebzés :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20883) persil válasza Sirandrish (#20882) üzenetére


persil
nagyúr

Szerintem quex csak arra gondolt, hogy ha pont a threshold-nál vagy és egy sima ütéstől éppen nem döglik meg a fehérnép, akkor jobb lehet talán a piros tégla, mert azzal megölöd egy ütésre őket.(míg a zölddel ha épp nem jön be a crit, továbbra sem)
Tehát adott speciális esetben(pont határon lévő sebzés és adott monster power szint) a pirossal mindig, míg a zölddel nem minden esetben tudod 1 hitelni a fehéreket.

Szr.: Persze abban igazad van, hogy a sebzés szórása semmit sem változik.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20884) quex válasza Sirandrish (#20882) üzenetére


quex
tag

Ne viccelj. Nem tudod, hogy mi az a szórás? Az átlag értéktől való eltérést lehet mérni vele.
A szórás csökkenését nem az alapsebzés min-max közötti eltérése adja, hanem a chd csökkenése.

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#20885) persil válasza quex (#20884) üzenetére


persil
nagyúr

De most közelítsük meg úgy, ahogy te is írtad. Tehát, ha nem jön a crit, akkor a sebzésed szórása nem változott, csak az egész több lett.
Ha meg bejön a crit, akkor eleve jobb (lehet) a zöld kő, ahogy te magad is írtad.

Tehát végül is mindkettőtöknek igaza van, csak kicsit máshonnan kell nézni.

"A szórás csökkenését nem az alapsebzés min-max közötti eltérése adja, hanem a chd csökkenése."
De, ha semmi sem változik, csak mondjuk valamitől csökken a minimum sebzésed, akkor sokkal nagyobb lesz a szórás. Csak akkor nem számít szórásban a min-max sebzés ha ugyanannyival nő mindkettő.(persze a chc/chd változás is beleszól, de most az egész téma 1hit-ről szólt, ahogy vagy volt crit, vagy nem)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20886) hkaroly válasza quex (#20881) üzenetére


hkaroly
csendes tag

és mekkora chc és chd-d kellene h ne bukjak? mert én 60% chc és 596% chd mellett is bukok a vegyes kővel (igaz csak néhány ezret)

(#20887) F-ECT$ válasza Kicsimix (#20880) üzenetére


F-ECT$
titán

Meg azért mert az Archon lejár, hiszen a bossokon/übereken nincs annyi mob, hogy fenn tudd tartani. És azért egy mpl8+ harc nem igazán ér véget 20 sec alatt.

Dive ever, work never.

(#20888) quex válasza persil (#20885) üzenetére


quex
tag

Nem lehet tőled hozzászólni semmihez, mert egy igazi torll vagy.

Cyberbeni eléggé ellenszenves, de nem mindig mond hülyeséget. Nagyon szépen, korrektül leírta itt: #20866-itt a véleményét. Erre jössz ezzel: "Senki nem is mondott ilyen hülyeséget, hogy alaptámadást használ."
Szó szerint senki! Cyberbeni sem állított ilyet, miért adod a szájába?

És akkor itt jövök én. Amit írsz rám vonatkozóan, hogy az én megközelítésem, attól elhatárolódnék, mert nem ezt írtam, nem is gondoltam ilyen hülyeséget.

Nem értetted meg a lényegét, vagy szándékosan magyarázod félre, hogy a többiek hülyének, te pedig okosnak tűnjél? Nem tudom. Te vagy itt király, leborulunk előtted, de azért néha maradj csöndben, amikor csak ostobaságot tudsz hozzá tenni, mert nem lehet tőled beszélni. Miért nem lehet a hozzászólásaid normálisan, a többiek véleményére odafigyelve tenni? Mit gondolsz, miért van itt csak néhány ember? Biztos nem több mint 50, aki rendszeresen ír, pedig biztosan játszanak diablót ennél jóval többen Magyarországról. Elüldözitek őket. Így nincs kedve senkinek sem hozzászólni.

Egy kibaszott szórásról beszéltem. A várhatóérték a példában ugyan az, a szórása zöld kőről piros kőre cserére csökken. Ennyi. Nem kell hozzá lehülyézned senkit, pedig annak a virégnyelven való kivitelezésében igazán profi vagy. Tegnap is bunkó voltál, ma is.

Tudom, hogy a személyeskedés tilos itt a fórumon és lehet hogy ban-t kapok miatta, de jó lenne, ha kicsit persil vissza venne az arcából, mert megfojtja vele a fórumot és akkor már megérte.

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#20889) persil válasza quex (#20888) üzenetére


persil
nagyúr

WTF pont azt írtam, hogy igazad van, csak kiegészítettem azzal, hogy részben Andrish-nak is :D
Szerintem gondold át :D

Senkit nem hülyéztem le, de ha úgy érzed, akkor ezért szívesen bocsánatot is kérek, de teljesen félreértetted az egészet, szóval amit leírtál, úgy, ahogy van nem állja meg a helyét.
Btw a benit sem hülyéztem le(szerintem soha, de most biztosan nem), csak ott volt valami kis félreértés, hogy a piros kő az alaptámadások sebzését növeli(ami ugye nem teljesen igaz, mert a fegyver sebzését). Erre írta ő, hogy senki nem használ alaptámadást, én pedig erre írtam, hogy ilyet senki nem is mondott, mert ez hülyeség lenne.

Szóval.. na mindegy, ha így érzed, így érzed, nincs harag, miattam pedig biztos nem bannolnak(nem is értem miért kéne), de ezt az egészet nagyon félreértelmezed, meg a trollkodós szöveggel is mellélősz.

Amitől pedig elhatárolódsz:
"Ha pl. olyan szinten játszanál, ahol a nem kritikus ütések még éppen életben hagyják a "trash mobok"-at, de egy zöld helyett pirosat teszel a fegyverbe, akkor már jelentősen gyorsabban haladhatsz ugyanannyi dmg mellett is, mert gyakran fog előfordulni, hogy feleannyit kell rálőnöd pirossal, mint zöld kővel."
Ezt te írtad, én pedig ugyanezt írtam le, más szavakkal, hogy te erre gondoltál.
Ha most ettől elhatárolódsz, akkor nyugodtan, de ezt te írtad.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20890) persil válasza persil (#20889) üzenetére


persil
nagyúr

Bocs, kicsúsztam az időből.

Szóval én erre válasznak ezt írtam:
"Szerintem quex csak arra gondolt, hogy ha pont a threshold-nál vagy és egy sima ütéstől éppen nem döglik meg a fehérnép, akkor jobb lehet talán a piros tégla, mert azzal megölöd egy ütésre őket.(míg a zölddel ha épp nem jön be a crit, továbbra sem)"
Vesd össze őket.

Na mindegy, részemről lezárom, mondjuk igazából eddig sem vitáztam senkivel, trollkodásnak nyoma sem volt.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20891) Kicsimix válasza F-ECT$ (#20887) üzenetére


Kicsimix
őstag

űbereken valóban nincs de a rendes játėkban van annyi mob ,hogy úgy ėrj oda az elitekhez, hogy bőven belefėrjen..Persze mp8-on 200k val ez nem fog menni az tėny...Ehhez rendesen Archonra kell ėpíteni.Nekem megy 1 archonnal 1 pack mp8-on simán...Már 10-en is lassan...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#20892) Edge válasza F-ECT$ (#20887) üzenetére


Edge
veterán

sakkor? wickend wind a bossok segge alá azt pár sec és van archon :K

kicsimix: ne példálózz mert a wized külön kategória bazz :P

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#20893) Kicsimix válasza Edge (#20892) üzenetére


Kicsimix
őstag

De direkt írtam, hogy az mp8 is megolható archonnal... Amúgy alacsonyabb szintre kell menni alacsonyabb dps-el és akkor ott is működni fog...Mert szerintem egy 150k-s cm wiz sem lehet valami ėlmėny ott..

Amúgy elkellett adnom a zuni csizmám másnak mert nem voltál...Vettem másikat.. Csak nagyon s.o.s volt a biznisz...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#20894) czpitti


czpitti
senior tag

Hmmm elgondolkodtató ez a piros kavicsos dolog amiről itt magasröptű eszmefuttatást láttam tőletek.Asszem megyek pár kört vegyessel mert sose próbáltam.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#20895) Edge válasza Kicsimix (#20893) üzenetére


Edge
veterán

csak hülyülök :)
mp8 nekem is sima liba a 300k+ dpsel, az mp10 az már nem ofc :)

cipő meg np :) most én úgyis csöcsön vagyok új zuni cipő vétele ezért még odébb van.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#20896) Cyberbeni válasza persil (#20879) üzenetére


Cyberbeni
addikt

"Emellett pedig igen, a skillek sebzését is elvben növeli!"
Erre mondtam, hogy mindenki csak skilleket használ.
A legtöbb skill pedig képes critelni (van amelyik channeled skill, és olyan sokszor talál, hogy tényleg mindegy, hogy alap sebzés, vagy krit adja a dps-t), szóval ez a fegyver sebzésén alapszik a skill elég hozzá nem értő duma.
Ha valaki meg olyan skill-t használ a sebzésére, ami nem tud critelni, akkor azt tegye hozzá, mert abból nem sok van, és nem is annyira jók, szóval általánosítani a kritelő skillek alapján érdemes.

Igazából teljesen mindegy mit írok, mert a lényeget úgysem olvassátok el, hanem megpróbáltok belekötni valamibe.

[ Szerkesztve ]

(#20897) davidsito


davidsito
tag

Sziasztok!

KRAFTOLNI SZERETNÉK! :)

Van e bármi hasznos tanács, hol és hogy érdemes.

ACT1-ACT2-ACT3-ACT4?
inferno 1-10?
nephalen valor 1-5?
Egyedül a játékban vagy többen?
Egy-két item / per alalom, vagy akár több száz?

kb 30 millát basztam már el, és minden kuka vagyis egyik sem tökéletes/megfelelő
:(

hátha kapunk kiinduló pontot és nem azt írjátok, hogy: RANDOM

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#20898) Rankerz válasza davidsito (#20897) üzenetére


Rankerz
senior tag

Pedig a random a legjobb válasz mivel egyik általad leírt tényező sem befolyásolja a craft kimentét(!), így számításba venni vagy esetleg arra alapozni badarság ;)

Van aki több száz craft után se talált semmi van aki első pár darabra top rollt. Bármennyire is szeretnénk megérteni miért van ez, a szerencsét logikával nem tudjuk definiálni^^

Az egyedüli racionális döntés talán az lehet hogy pl 10 milla értékben akarsz craftolni most és vedd számba hogy ha teljesen szerencsétlen rollok jönnek nem jobb lett volna e a 10 milliót egyből arra az itemre költeni AH-ban, avagy az a 10 milla lehet már craft nélkül is upgrade lenne a karidnak vagy sem?!

[ Szerkesztve ]

(#20899) Cyberbeni válasza davidsito (#20897) üzenetére


Cyberbeni
addikt

A felhasználó számára teljesen random. Ha varázsló vagy, akkor tudod mikor kell a craft gombot nyomni, hogy a randomgenerátor azt adja, ami neked kell, de én ilyen embert nem ismerek, szóval a legegyszerűbb válasz az, hogy random.

(#20900) persil válasza davidsito (#20897) üzenetére


persil
nagyúr

Erre sajnos tényleg nem nagyon lehet más választ adni, csak azt, hogy random. Láttunk már 1-2 próbából is olyan craftot, amit 100 millás cuccal is nehéz lenne felülmúlni, meg ezer próbából nulla használhatót.

Ha mindenképp hinni szeretnél valamiben, akkor szerintem kezdj el craftolgatni különböző helyzetekben és ahol a legértelmesebb kijön a legkevesebb próbából, legyen az a te craft kondíciód :)

De én speciel úgy szoktam, hogy egy run végén(tehát még fent van a valor, bár tudom, hogy nincs jelentősége) az aktuálisan talált hozzávalókból(tehát 5-10-20as csomagokban).
Meg mostanában rászoktam, hogy belépéskor megveszek 500-1000 darab esszenciát és legyártok 10-20-30 darab 6 statos kardot, aztán hátha. Általában az elvert pénz fele-egésze szokott visszajönni így.(bár olyan igazán húdehajde még sosem volt)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.