Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106001) reelc válasza Ybron (#106000) üzenetére


reelc
veterán

Igen.
Délután lett vége.

A következő szezontéma a Grandeour gyűrű legendary hatása lesz - de ezúttal már csak szezonban, NS-ben nem.

[ Szerkesztve ]

(#106002) faragojof válasza Ybron (#106000) üzenetére


faragojof
senior tag

Szezononként egy láda a nyeremény.
Illetve :F
Szerintem ez nem változott, amíg meg nem lesz a 12, addig kapsz egy ládát szezononként.

"Formicate Under Command of the King,,

(#106003) reelc válasza faragojof (#106002) üzenetére


reelc
veterán

Olvasd el újra amit írt! :)

[ Szerkesztve ]

(#106004) faragojof válasza reelc (#106003) üzenetére


faragojof
senior tag

"Vége a szezonnak? Akkor azért ad már csak egy horadric ládát?"

Szezononként egy láda, amíg meg nincs mind a tizenkettő. A fölött nem adhat.

Mit értek félre? :F :U

"Formicate Under Command of the King,,

(#106005) reelc válasza faragojof (#106004) üzenetére


reelc
veterán

"horadric ládát" ez a bountyért jár, ezért is kérdezte miután írtam, hogy vége a szezonnak, hogy "Vége a szezonnak? Akkor azért ad már csak egy horadric ládát?"

A Season Journey teljesítéséért járó ládahely nem horadric. :)

(#106006) faragojof válasza reelc (#106005) üzenetére


faragojof
senior tag

Lyálly... :B

"Formicate Under Command of the King,,

(#106007) reelc válasza faragojof (#106006) üzenetére


reelc
veterán

Ugyan, semmi gond. :)

(#106008) Anulu79


Anulu79
addikt

Én jól félre értettem ezt a szezon dolgot. Azt hittem, hogy amiket félre raktam a ládámba (nem season ruhák) az megmarad a szezon után is. Most szembesültem vele, hogy ez nem így van. :D

(#106009) grimm2015


grimm2015
senior tag

Szezonban ennyire alacsony a reforge esélye? 1400+ból még anci is alig jött, nem hogy primal.
Seasonba azért 30on belül többnyire kilök egy hulladék ancit.
Nem mintha játszanék NS-be, de ez azért odabasz...

Battlenet: Grimm#22690

(#106010) reelc válasza Anulu79 (#106008) üzenetére


reelc
veterán

De mindened megmaradt amit a ládába raktál.
Bal oldalt alul villog egy boríték, azzal hozhatod át a szezonos cuccokat amik nem rajtad voltak.
Semmi sem veszett el.

(#106009) grimm2015: érdekes, nem gondoltam hogy van különbség.
Sajnos pár perc alatt ellehet verni mindet akár eredmény nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#106011) Anulu79 válasza reelc (#106010) üzenetére


Anulu79
addikt

Szuper akkor majd megnézem! Így már várom, hogy belépjek megint. :D

(#106012) reelc


reelc
veterán

Kisebb-nagyobb rendszertelenséggel :) 2015 márciusa óta D3-azok.
Van egy rakás képernyő mentésem is, fura így visszanézni őket.

Pl. 2017 januárjában nem is tudom már melyik klánban voltam, volt legalább 24 aktív ember Season 9 elején, a kezdés után 1 héttel. Sőt 1 hónappal később is kb. ez volt a helyzet.
Később már mindenhol kevesebben voltak, kezdéskor is. Untak ráfele az emberek a patchek rendszertelenségébe, az újdonságok hiányába is, stb., én is.

Manapság mi a tapasztalat?
Mennyire aktívak az emberek egyes klánokban?
Mondjuk az is fontos, hogy főleg egymással játszanak a klántagok, vagy inkább publik, esetleg szóló?

[ Szerkesztve ]

(#106013) rumkola válasza reelc (#106012) üzenetére


rumkola
veterán

lehetne egy szezonkezdős klánt létrehozni, kb. 2 hétig GR-ezhetnénk, amíg megunjuk, azt majd tali a következő szezonban :D

(#106014) reelc válasza rumkola (#106013) üzenetére


reelc
veterán

Ezért felesleges klán. :)
Meg nyilván többen nem hagynák el a sajátjukat.
Viszont van community, lehet többnek is tagja az ember.
Meg persze a friendlist.

Szóval nem klánként kivitelezhető is lenne. :)

[ Szerkesztve ]

(#106015) reelc


reelc
veterán

Szeretem a szezonzárást.
Lehet válogatni a cuccokat, lehet látni a szezon milyen upgradevel szolgált.
A szezonban szerzettekkel együtt lett összesen kb. másfél tabnyi primalom, amiből kb. 1 tabnyit ki is lehetne dobni, annyira haszontalanok. :) Ahhoz képest jó sokba voltak (idő, reforge, stb.).
Annyira ritkán jönnek és még lutri ezen felül a statok kérdése is.

[ Szerkesztve ]

(#106016) Anulu79


Anulu79
addikt

A season szettek a szezon után is ugyan olyan hatékonysággal működnek? Csak azért kérdezem mert nekem úgy tűnt mintha szezonon kívül gyengébb lenne a wizardom.

(#106017) reelc


reelc
veterán

Nehezen, de találtam "emberközeli" PTR-es videókat. Olyan, teljesítménnyel, amit szezonban. szólóban is ellehet majd érni.
Ezalatt azt értem, hogy P800 van szétosztva, a cucccok eléggé átlagosak, igaz a main gemek 100+osak.

Hátha érdekel mást is, ami nem LB-s eredmény, hanem kb. bárkinek elérhető. :)
A lejátszási listájában van több videó is.

A leírás alapján:
1. Paragon 800 or below
2. No ancient Items
3. No Augments (well duh because of rule 2.)
4. No Pylon taking in Greater Rifts.
5. Follower Items are allowed of course.

Diablo 3 Great Demon Hunter Build for Season 16 - Shadow Impale | GR100

(#106016) Anulu79: Ugyanúgy működik. Sőt az NS nem nehezebb a szezonnál.

[ Szerkesztve ]

(#106018) Bird válasza reelc (#106017) üzenetére


Bird
addikt

Jó lehet még a shadow coldos ág is, frostburn kesztyűvel. Nem tudom, hogy a wh övvel vagy a kesztyűvel lesz-e erősebb. Az a 15-20% cold dam+ gyanítom többet ér....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106019) Bird válasza reelc (#106017) üzenetére


Bird
addikt

Azok a 100+ gemek nagyon megnyomták ám az összhatást.... Ettől függetlenül gr95 biztos nagyon könnyű lesz hulladék gearben is.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106020) reelc válasza Bird (#106018) üzenetére


reelc
veterán

Valószínűleg igazad van, én meg csak örültem, hogy találtam ilyesmit.

(#106019) Bird: Igen, de cserébe rengeteg dextől esik el, mert semmi sem acnient, ill. a fegyver DPS-e is szolidabb.

(#106021) Bird: Szívesen, ez kb. a minimál szint lesz ami a videón van. :)

[ Szerkesztve ]

(#106021) Bird válasza reelc (#106020) üzenetére


Bird
addikt

Jól tetted, hogy linkelted! :R Jó lesz a dh megint, szólókarakternek bohóckodni azért a meseszép szárnyért. :B

Itt van egy Rhykker- féle összefoglaló is a különféle buildekről és egy erősorrend, hogy mennyit tápoltak rajtuk.

Ennek alapján:

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106022) proci985 válasza Bird (#106019) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ebben a seasonban talan elso hetvegen vasarnap este GR92nel szalltam ki UEvel p697e, egy szem augmenttel.

valtozatossag kedveert most is DHval jovok :)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106023) Bird válasza proci985 (#106022) üzenetére


Bird
addikt

Valahogy éreztem, hogy most sem dokival jössz majd. :DDD Bohóckodni szerintem most én is csatlakozom majd, szögre akasztom addig a kontrollert. ;)

Cél a gr100 a szezon indulását követő vasárnap este. :D

A Jade wdn is brutálisat toltak... Kár, hogy az a stílus nagyon nem jön be... Sajnálom, hogy a petes wd a látottak alapján megint nincs ott ahol lehetne...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106024) Peppo válasza reelc (#106020) üzenetére


Peppo
őstag

Esetleg lightning verzió Thundergoddal? Azokból egész jókat lehet találni.

(#106025) reelc válasza Peppo (#106024) üzenetére


reelc
veterán

Esetleg.
Ki kell próbálni.

Mondjuk ha van Frostburnje, lehet azzal ment volna a WH öv helyett.
Mivel a patch hamarabb lesz mint a szezonkezdés, NSben kilehet majd próbálni gyorsban 1-2 dolgot.

(#106022) proci985: Én is DH-val jövök, tudom senki nem gondolta volna. :)
Ha nem jön közbe semmi, ráfogok érni azon a hétvégén.

[ Szerkesztve ]

(#106026) vitaro válasza proci985 (#106022) üzenetére


vitaro
senior tag

Az ilyeneket olvasva mindig rádöbbenek mennyire casual vagyok D3-ban. :D GR60, ~P400, Chapter 6-ot sem fejeztem be. Mondjuk most először próbáltam a nekrót, de nem sikerült megkedvelnem, T13-on esett-kelt szegény, ezért nem is nagyon erőltettem a dolgot.

Na de majd következő season-ben visszatérek a DH-hoz, azt legalább ismerem. Ha néha-néha lehetne valaki(k)-hez csatlakozni, jó lenne.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#106027) shotika válasza reelc (#106017) üzenetére


shotika
őstag

Na ezt tök jó, hogy összeszedted, sokszor elborzadok, amikor látom egy fasza videót és buildet, és azt látom, hogy 4500 paragonja van... Persze az ilyen build is kell, de amennyi időm van, a P1000-es összeállítások inkább hozzám passzolnak.

Viszont lenne egy kérdésem. Ugye szezonban meg fogjuk kapni a Rorg gyűrű hatását, de mi van ha véget ér a szezon, és én erre építek fel egy karaktert? Szezonzárásnál törlődik a Rorg, vagy az a karakter, akit nyitottunk, az mindig használhatja, vagy átkerül majd a rendszer NS-be is, hogy azokkal is tudjam ezt a funkciót használni?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#106028) Bird válasza shotika (#106027) üzenetére


Bird
addikt

Ez egy tematikus esemény a játékban, tehát csak és kizárólag szezonban lesz meg ez a buff. Szezont követően ez a bónusz nem lesz elérhető...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106029) reelc válasza shotika (#106027) üzenetére


reelc
veterán

NSben nem használható a funkció, ez az első szezontéma ami ilyen lesz. Ugye pl. a dupla bounty járt most NSben is. De ez nem fog, csak a szezon ideje alatt jár. Ha majd továbbra is használni akarod, a RORG-ot be kell építeni a buildbe. Nyilván gyengébb lesz majd emiatt NSben, viszont azt sem szabad elfelejteni, hogy rengeteg mindent buffolnak most. Szóval gyengébb lesz, de nem használhatatlan. Gondolom.

Nekem az a véleményem, hogy az erősebb hibridek miatt érdemesebb jobban megtolni a szezont, a cuccok és az XP úgyis megy utána NSbe. Az emberek jelentős része utána úgyis beleveti majd magát az új szezonba, legalábbis kezdés körül.

Mondjuk a dupla bountynak volt értelme, sokan utálnak bountyzni, legalább kifizetődőbb volt.
Most nagyobb lehetősége lesz a hibrideknek, ez is rendben van lehet fejlődni, új dolgokat kipróbálni. Pl. Sage szet beépítéssel erős T13 DB faromló karit.

Remélem nem valami nokedli dupla BS megoldás lesz a következő, az előzőekhez képest igencsak visszalépés lenne.

[ Szerkesztve ]

(#106030) Peppo válasza reelc (#106025) üzenetére


Peppo
őstag

Mondjuk az, hogy a shadow dh-m milyen elemet használ 90%-ban azon múlik, milyen tegezt sikerül hozzá szereznem. :)

(#106031) proci985 válasza vitaro (#106026) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

elso este volt csapat, aztan utana esett egy vallalhato yang, az meg ennyit szamit :).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106032) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Ehhhhhhhh... Konvertálgatok fist wepet, hogy végre felmenjek T13-ra HC-n. (Funolás again)
A vengeful windet "farmolom"... (ingeom, Sage... nincs DB :D)

Primal!!! Ohh wait...

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#106033) SQX_Barto válasza _ocsisajt (#106032) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Tetszik a karakternev :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106034) mpierre válasza _ocsisajt (#106032) üzenetére


mpierre
veterán

Ns kari? Akkor jer, ha bent vagyok, megyünk pár kört 13-on hátha esik. Valamelyikünknek... :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#106035) reelc válasza mpierre (#106034) üzenetére


reelc
veterán

Most nincs szezon.

(#106036) mpierre válasza reelc (#106035) üzenetére


mpierre
veterán

Azzal nem is szoktam volt foglalkozni. Így ez nekem édes nyóc... :DDD de azért kösz az infót.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#106037) reelc válasza mpierre (#106036) üzenetére


reelc
veterán

Te kérdezted tőle NS kari-e?
Én csak válaszoltam. :)

(#106038) _ocsisajt válasza mpierre (#106034) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Köszi, azóta esett! :D

Hektikus, hogy vagyok a gép előtt, vagy sem. Most nem tartalak fel. :)
Köszönöm a meghívást! :R

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#106039) _drk


_drk
őstag

Köv szezon az új patch-el jön már elvileg?
Tudni lehet hogy mikor?

(#106040) SQX_Barto válasza _drk (#106039) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Januar 18.-an indul az s16, a patch valamikor elotte kint kell legyen. Valahol a januar .8-at emlegettek LEaderboard resetnek, szoval elvileg akorul kellene kijonnie.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106041) _drk válasza SQX_Barto (#106040) üzenetére


_drk
őstag

Értem, köszönöm!

Indítok is majd egy jó Wizard-ot. Látom az még mindig jól használható, remélem makro nélkül is :D.

(#106042) HellGreg


HellGreg
őstag

Tapasztalható nálatok akadozás a játékban? Nekem egyre gyakoribbak a késések, mármint megáll, 1-2 másodperc múlva "folytatja", pl. ha inventoryban egy itemet odébb teszek, 2-3 mp késéssel teszi oda ahová akarom. Ez egyre gyakoribb és idegesítő, 500-as UPC internettel. Most próbálom 4g mobilnettel és azzal is ezt csinálja, szóval már nem tudom...

(#106043) Anulu79


Anulu79
addikt

Amikor megvettem a játékot akkor csináltam egy sima (nem season) karaktert amivel megcsináltam a sztorit. Aztán csinálgattam az act-onkénti 5 küldetést. Ilyenkor mindig "recepteket" kaptam jutalmul. Most a szezon után ha szezonos karakteremmel csinálom ezeket akkor nem "recepteket" hanem cuccokat kapok. Ez miért van? Ha "recept" kell akkor a "sima" karakterrel kell mennem?

(#106044) SQX_Barto válasza Anulu79 (#106043) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A recepterk addig esnek, amig van minek esnie. Seasonban mivel mindig a nullarol indulsz, ezert esni fognak a receptek az elejen. Nonseasonban mar jo esellyel sose fognak esni, mert meg addigra lesz minden. (ami seasonban oldodott ki, azt is hozzaadja ugye nonseasonhoz zaraskor)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106045) Anulu79 válasza SQX_Barto (#106044) üzenetére


Anulu79
addikt

Jól gondolom, hogy az új seasonben megmaradnak az addigra összegyűjtött receptek? Próbálok felkészülni a következőre. :)

(#106046) AtHoS válasza Anulu79 (#106045) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"Seasonban mivel mindig a nullarol indulsz"

Ezt a részt sikerült skippelni úgy látom ;]

read-only mode on the forum

(#106047) J0shu4M1ll3r válasza SQX_Barto (#106040) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Yap, január 8.
Ha jól gondolom, akkor ma éjjel / holnap hajnalban lesz a reset?

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#106048) PunkZoli válasza J0shu4M1ll3r (#106047) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

reset mit jelent? paragon pont resetet is? :D

(#106049) shotika válasza PunkZoli (#106048) üzenetére


shotika
őstag

Resetelik a teljes játékot, eltűnik minden változás és visszaáll minden a megjelenés napi 1.0-ás változatra :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#106050) LélekVándor válasza PunkZoli (#106048) üzenetére


LélekVándor
tag

Az vicces lenne, akkor még a megmaradt játékosok zöme is letenné a játékot.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.