Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53001) mikromanus válasza ooooobi (#53000) üzenetére


mikromanus
veterán

T6-on olyan 13,5 milla most azt hiszem 65-ös szintre. Olyan 18,5 milla lehet lvl 70-en. A 3pont, majd sírkő érintős event ad ennyit. A csontifeltámadós urnaleverős picit kevesebb. Olyan 2 milla lehet az eltérés köztük magas szinten. Lvl 60-on a csontis volt 9,5, a harcmentes szellemlányos meg 11,2-11,5 körül. A lényeg ebben a szintezésben az, hogy az event jutalom nehézségi szint és karakterszint alapján növekszik (nem para, hanem "alap" szint). Akkor is megkapod a pontot ha nem ölsz semmit, vag yha közben meghalsz párszor. Ez így elég gyors fejlődést tesz lehetővé kevésbé felszerelt karaktereknek is.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#53002) nofi válasza godfella69 (#52997) üzenetére


nofi
őstag

Igazából eléred a lvl 70-et, farmolsz 1-2 órát és már szerintem a cuccaid nagy részét cserélni fogod. Nem mintha az én monkom valami übermájer lenne, de pár dolgot lehetne variálni:

- Amiben socket van azt tessék kihasználni!
- Használj pajzsot, vagy vegyél a kezedbe még egy egykezes fegyvert, pláne ha kifogsz egy socketest.
- Jobb gombra Serenity felesleges, még hardcore karinál is szvsz.
- Én a Cyclone Strikeot tenném oda nagyobb range-el, így gyorsabb a farmolás.
- Egyelőre bőven elég a resisted, de később ha nem sikerül all resistes cuccokkal felvértezned a karit, akkor "One with everything" passzív mindenképpen kelleni fog.
- Én inkább a Deadly Reachet használnám main skillnek, ha már az öved növeli a sebzés értékét.
- Ha sikerül 150-200k fölé tornászni a sebzésedet akkor mehetsz hardra solozni.

Xbox GT: nozsolt

(#53003) J0shu4M1ll3r válasza mikromanus (#53001) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

3pont, majd sírkő érintős event = The Matriarch's Bones

A csontifeltámadós urnaleverős = Jar of Souls ??

És ezek T6-on adnak annyi XP-t?

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#53004) mikromanus válasza J0shu4M1ll3r (#53003) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem. Normálon lvl1 karakternek. Szerintem csak párszor csempésztem bele hogy "T6", meg lvl 60 (9,5 és 11,5 milal), meg lvl65 (13,5 milla), meg lvl70 (18,5 milla) :C
Sok volt a T meg a lvl?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#53005) Sirandrish válasza oxox (#52999) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahogy érzed... :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#53006) J0shu4M1ll3r válasza mikromanus (#53004) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Nem volt sok, szimplán a "normál"-t nem találtam olyan sokszor.
De az eventek neve az amit beírtam? A jar of soul amikor jönnek a csontvázak és x ideig ki kell tartani,a másik meg amikor 3 ponthoz odamész, és mindegyiknél előjön egy sárga szellem?

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#53007) Muton válasza mikromanus (#53001) üzenetére


Muton
addikt

engem minap Gyuri27 húzott, aztán az event valahogy így oszlott: ő kapott 3M-t én meg 17k-t :D
szóval lassan haladtunk >_<

régebben azért sokkal gyorsabb volt...

(#52894) Cadal: A foglalkozása a Mystic.
az eddig oké, ha nincs nagy kezdőbetűvel a Mystic, mert amúgy akkor hiba és kész :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#53008) Rossi válasza Rossi (#52580) üzenetére


Rossi
addikt

Jaaa, hogy a fehérekből lesz a common debris betörve... :W :W :W

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#53009) mikromanus válasza Rossi (#53008) üzenetére


mikromanus
veterán

A sárgákat betörve meg könnycsepp lesz. Mi ez a fekete ubermensch szemlélet és pozitív diszkrimináció? Feketéket be se lehet már törni? :DD

muton: mindenképp a kis karakternek kell a leadernek lennie(az ő szintjehez kell igazodnia a gamenek). Ha így se látványos eventekkent az XP, akkor nagy karakter csak árt. Bar kis karakternek a 10-enpar k XP is jo. Egy egész szintnel tobbet semmi se adhat.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#53010) Joci93


Joci93
senior tag

Na én is megvettem a ROS-t.... asszem ma nem lesz alvás... ;]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#53011) Tatyla


Tatyla
őstag

most én így állok de még T2-re nem merészkedtem...

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#53012) koki76


koki76
csendes tag

Sziasztok !
Lenne egy nagyon bagatel kérdésem .
A Diablo 3-al játszok ,és a Démon Hunter karakterrel.
Hogyan kell két xbowt adni a kezébe?
Külön kell bekapcsolni valahol a dual wield-t??

Ne nevessetek ki köszi :))

(#53013) Tatyla válasza koki76 (#53012) üzenetére


Tatyla
őstag

egykezes xbowokat tudsz a kezébe adni a másikat meg behúzod a quiver helyére...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#53014) koki76 válasza Tatyla (#53013) üzenetére


koki76
csendes tag

Köszi, akkor nem kell ezt bekapcsolni sehol, illetve skill se kel hozzá ha jól értem.....:))

(#53015) Ghoost válasza ReFleXx (#52956) üzenetére


Ghoost
tag

Szia! T1 és T2 gond nélkül megy, T3-on már az alacsony resistem miatt figyelni kell de az ellen szinte ugyan úgy hullik. #mcghoost1381

[ Szerkesztve ]

Battle.net: Mcghoost#1381

(#53016) maross válasza Tatyla (#53011) üzenetére


maross
veterán

Ennyi mar eleg t2-re

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#53017) Healbacsi válasza Kexifoxi (#52945) üzenetére


Healbacsi
őstag

En ezzel a karival [link] T2-t siman tolom (ez fokent a nyaklancnak es a thunderfurynak koszonheto). Az enchantok nem latszanak. Ahol lehet arcane damage, arcane missile es desintegrate enchantok vannak.

(#53018) killerjohn


killerjohn
addikt

Ha valaki eddig pont egy ilyen leírásra vágyott volna...

[ Szerkesztve ]

(#53019) maross válasza killerjohn (#53018) üzenetére


maross
veterán

Es ez a turbohud is elturt dolog? Legkevesbe se szeretnem, ha egyszercsak nem tudnek belepni a bnet accountomba.

Ja, latom mar mit irtal hozza, akkor inkabb passzolom :)

"I'm not responsible for any damage in case you get banned because you are using TurboHUD.
TurboHUD clearly violates the TOS and EULA of Diablo 3 by reading its memory!"

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#53020) ndave92 válasza maross (#53019) üzenetére


ndave92
tag

Hmm. Pedig nem tűnik rossznak. Egy dolog, hogy kicsit belerondít a designba, de cserébe elég informatív. :K
Viszont, ha bannolhatnak érte, akkor nem éri meg használni. :))

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#53021) maross válasza ndave92 (#53020) üzenetére


maross
veterán

Abszolut tok jonak tunik, csak azt nem tudom blizzard miert nem karolja fel a(z ilyen) modokat. Wownal lehetett hasznalni egy csomot, itt meg nincs egy b* dpsmero az egesz jatekban.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#53022) warcat válasza maross (#53021) üzenetére


warcat
veterán

Nem véletlenül nincs.Rengeteg vérpistikés dolog forrása.

EA: It's in the crate!

(#53023) killerjohn válasza ndave92 (#53020) üzenetére


killerjohn
addikt

belerondíít? :O

(#53024) Phobion


Phobion
őstag

A pofám leszakad, hogy már megint milyen laggok vannak :W :W :W

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#53025) Rossi válasza Phobion (#53024) üzenetére


Rossi
addikt

Latency 1130 msec... :W

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#53026) JSaN válasza Phobion (#53024) üzenetére


JSaN
addikt

Lagg/kidobb menube/ledbb a partybol/disconet/bnet is bezar/kibasz a winbe. :U :U :U

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#53027) Ghoost válasza Phobion (#53024) üzenetére


Ghoost
tag

Sőőt, ki is dob :(

Battle.net: Mcghoost#1381

(#53028) ulmikukac


ulmikukac
tag

Error 3005, majd 3007, majd sor. WTF?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro bay

(#53029) ndave92 válasza killerjohn (#53023) üzenetére


ndave92
tag

Szerintem egy kicsit mindenképpen. Saját vélemény. :U

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#53030) Rossi válasza mikromanus (#53009) üzenetére


Rossi
addikt

Kékekből meg exquisite essence, tudom, csak a fehér/fekete vs. common debrist nem tudtam.

:))

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#53031) ndave92


ndave92
tag

Egyébként miért nem tudják elhárítani a DDoS-t? Ideje lenne már vmit kezdeni ezzel a sok DC-vel meg laggal. :((

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#53032) warcat válasza ndave92 (#53031) üzenetére


warcat
veterán

Miért,te hogyan hárítanád el anélkül,hogy a rendes felhasználót is kitiltanád? denial of service azaz túlterheléses támadás,rengeteg gépről egyszerre,egyébként nem a Blizzard a célpont,csak hát ugye a szolgáltató egés rendszerét leterheli

EA: It's in the crate!

(#53033) Lokids válasza ndave92 (#53031) üzenetére


Lokids
addikt

Ha ezt kérdezed, akkor valószínűleg fogalmad sincs mi az a DDOS. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#53034) szallasi007 válasza Lokids (#53033) üzenetére


szallasi007
őstag

Nem szeretnék de bele fogok szólni. Több ISP is létezik (ugye ez a lehet neked a UPC-nél a Diginél meg a T-nél is előfizetésed egyszerre 3 hálókártyán a tűzfaladba és ha valamelyik lehal akkor tovább netezel és csókolom), létezik mirroring és létezik penetration teszt, gondolom nem egy markolóval vágták el a Blizz net ISP-jét :F. Na ezek mind a DDOS ellen vannak. Blizznek erre mind lenne pénze, csak eddig nem vették ezeket a dolgokat komolyan az a gyanúm. Ami zavaró hogy nem adnak ki egy nyilatkozatot xy szolgáltató egy fos az ő hibájuk az egész rájuk haragudj mr. player

[ Szerkesztve ]

(#53035) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ma nekem is volt egy dc buktam is az adventuret. :(

(#53036) ndave92 válasza Lokids (#53033) üzenetére


ndave92
tag

Lehet, hogy nem értettem meg teljesen, de úgy olvastam, amikor rákerestem, hogy van ellenszere, de én kérek elnézést. :U

[ Szerkesztve ]

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#53037) Wolverine válasza szallasi007 (#53034) üzenetére


Wolverine
félisten

Azért olyan hálózati infrastruktúrát, amit a Battle.net egésze igényel a WoW-SC2-D3-HS felállással, nem sokan szolgáltatnak; és épp ezért nem is egyszerű változtatni.
Ráadásul a Steam ugyanezt kapja be, kb. ugyanakkortól kezdve, mint a Battle.net, és ők sem oldották még meg - nyilván nem véletlenül.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#53038) MrTwister válasza Wolverine (#53037) üzenetére


MrTwister
őstag

Ez a DDoS támadás csak EU-t sújtja vagy az US-t is?

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#53039) warcat válasza MrTwister (#53038) üzenetére


warcat
veterán

Amennyire tudom, EUban kedveskednek vele.

Más: Butcher rendes volt és bounty run közben kidobta a Vyr set gatyot,már csak 1 kéne.
Grandeur gyürüböl sajnos csak egy szörnyü strengthes van,átenchantolni sem érdemes.

EA: It's in the crate!

(#53040) czpitti válasza ReFleXx (#52956) üzenetére


czpitti
senior tag

Jah sajna dolgozom igy eddig kb 3,5 napot tudtam játszani a rossal meg is látszik szegénykén:( epiphany nagyon hasznos ajánlom.Én torma egyen tr-hez használom mert spirit kb sose fogy el mellette és apritja a sima mobokat mint a gép.Elitre ott a seves side és go tovább a tobbi szabadon választott.A blind még hasznos de az kimaradt most:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#53041) Cyberbeni válasza czpitti (#53040) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Miért MoR - Transgressiont használ kb mindenki? Csak én szeretem ennyire a movementspeedet? Vagy thorns ennyire OP? Bár akkor Collateral Damage jobb lenne, nem?

Persze ha csapatban tolod és valakin van MoC-Annihilation, akkor nem szóltam.

Ha már mindenki berakja a Cindercoatját, akkor itt az enyém is: [link]
Akinek nem tetszik, hogy nincs kivágva, az nyugodtan mentse el és vágja ki. ;]

(#53042) #13110016 válasza czpitti (#53040) üzenetére


#13110016
törölt tag

Az a Toughness kiba kevés nem?

(#53043) kornel76


kornel76
aktív tag

Nem tudom volt-e már ;] :

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#53044) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hol tudom legolcsòbban beszerezni D3+RoS-t?

Playit-re megy valaki?

(#53045) Cadal válasza Cyberbeni (#53041) üzenetére


Cadal
őstag

Wow, szép darab. Látom csak a Cluster Arrow van betéve támadó skillnek (meg a RoV de az 30 seces CD-s) tudod azt spamalni folyamatosan, vagy hogy oldod meg a hatred kérdést? Okés, hogy van RCR de annyi hogy kompenzál a visszatöltés? (ráadásul nem is bat a companion) :)

kornel76: :DDD Ezen röhögök 5 perce, és mennyire igaz.. De az az utolsó kép.. :DD

[ Szerkesztve ]

(#53046) quex


quex
tag

Srácok, van valami leírás, hogy hol lehet beszerezni a craft-okhoz szükséges speciális összetevőket? Nem tudok nélkülük craft-olni és nyilszlett marad a karakterem...

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#53047) vhunor válasza quex (#53046) üzenetére


vhunor
őstag

Ha a craftokra akarsz támaszkodni, az is marad :D . Egyébként tessék.

(#53048) #13110016 válasza kornel76 (#53043) üzenetére


#13110016
törölt tag

De ez már nem igaz, mert enchantolsz rá azt kész.

(#53049) prokxy válasza vhunor (#53047) üzenetére


prokxy
veterán

Ilyen van a receptekre is? Az ékszerészt akarom megtanítani a fullos gyémánt és erőt adó kövekre, de sajna eddig csak az életes kavics royal receptje esett.
Iszonyat fura, h amióta a RoS-sal tolom, 1 db set cucc nem esett, ellenben a tegnapi bounty körön dobott egy olyan király leg pajzsot, h ihaj! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#53050) vhunor válasza prokxy (#53049) üzenetére


vhunor
őstag

Azok bármiből eshetnek, és elég gyakoriak szerintem, nekem az első napokban meglett az összes, volt, hogy egy run alatt 2-3 is kiesett.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.