Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21551) Cyberbeni válasza mikromanus (#21547) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Azért 400+ crit damage mellett elég látványos a különbség a krit és a normál rend között. Ha meg van ~6% lifestealed, akkor reflectes elit ellen sincs gond az élettöltéssel, és a nagyobb sebzésű rend azért jobb magas MP-n (alacsony MP-n meg inkább +range)

(#21552) davidsz válasza mephi666 (#21549) üzenetére


davidsz
őstag

Az idegesít, hogy az AH fagyogat.
Lehet rá kell tenni a maxot, amit rászánok, de olyankor nehéz, amikor közben másra is mész...

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#21553) mikromanus válasza Cyberbeni (#21551) üzenetére


mikromanus
veterán

A 6 life steal luxus. 3% lehet övből DPS csökkenéssel, vagy skillből DPS csökkenés, vagy kevesebb fury mellett. Mindkettőt egyszerre nem szoktam használni, mert túl sok negatívummal jár. Most ügyeskedek a kétkezes élettöltős fegyverrrel, amivel esetleg kiválthatom mindkét korábbi életforrást. Meglátom mit mond a DPS jelző. A haszonmaximalizálás a cél, itt meg a haszon a minnél nagyobb gyilkolási sebesség. csak túl is kell élni. :D
Dupla fegyxer kombóval nincs gond. Ott alacsonyabb szinten egy kis DPS vesztés nem számít, magasabbon meg a rend élettöltője mellett nincs gond. A 3% ha nincs szorult helyzet, akkor elég, mert hammerral nagy sebzés vihető be és gyors is. Probléma esetéén ott a rend leach rúnája. Kétkezes sujtónál kevésbé mobilis az életutánpótlás. Nagyok az élettöltés löketek, de nagy a két csapás közt is az idő amíg csépelik.
A 400% chd megkülönböztetése a normál sebzéstől szép, de azért, hogy könnyebben kiszúrjam nem fogom 80-90% alá vinni a harc közbeni chc-mat. Ettől persze érdekelne mi lenne ha. Na jó. Ez nem volt szép. Akarok valamit, de nem vagyok hajlandó kisérletezni? Majd önvizsgálatot tartok és megkomolyodok estére... :DD

edit: a gond nem a reflect, hanem az elektromos elit. Elég csúf eredménye van néha mikor benyomok egy revenge, vagy rendet közvetlen az arcukba és telibetalál egy rakat szikra. Lehet kicsit túlcsökkentettem az armort? A resist nem nagyon módosult.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21554) mephi666 válasza Sirandrish (#21550) üzenetére


mephi666
nagyúr

meg amiért érdemes szvsz elején sokat lökni rá: hátha indulás után feljebb kúszik annyival az ár, hogy utána sokan át is futnak felette :) pl egy 20milliós cucc már 1d6h-n áll 5-10millión, sokan figyelmen kívül hagyják és a végén a kevés licitáló között nincs akkora bidwar... viszont, ha 50k-ról ugrál felfelé szépen lassan, mert egyesével beszállnak sokan 1-1biddel, akkor a végére nagy lehet a harc

ui: természetesen az is a normális (nagy) bid megadása mellett szól, hogy sokan nincsenek tisztában az automatikus licit működésével és a lehető legkevesebbet akarják rálicitálni... nyakam rá, hogy sokan stopperrel mérik, hogy az utolsó másodpercekben övék legyen az utolsó licit (amit természetesen felülír egy jól belőtt bid :D ...ezután persze óbégathatnak, hogy "köcsög botolók, meg sz@ros-bugos ah")

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21555) #57919488 válasza mephi666 (#21554) üzenetére


#57919488
törölt tag

+Ha van 2 accountod és látod, hogy valaki licitál egy itemre akkor szépen lehet tornázni saját magadnak az árat :DDD

(#21556) mephi666 válasza #57919488 (#21555) üzenetére


mephi666
nagyúr

haverral/ismerőssel is meg lehet oldani ügyesen :DDD :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21557) F-ECT$ válasza mephi666 (#21554) üzenetére


F-ECT$
titán

Viszont 1d6h-nál nem feltétlenül szeretnéd, hogy 15 milliád álljon a cuccban, ezért rányomod a minimál licitet, hogy bekerüljön a listádba, és jó eséllyel vissza is jöjjön a zsé.

Dive ever, work never.

(#21558) Cyberbeni válasza F-ECT$ (#21557) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Én van amikor licitet sem tolok, csak felírom, hogy mi mikor jár le, hogy ne tudják mások, hogy engem is érdekel. Ha már csak 1-2 óra van, és még senki más nem licitált hajnali 1-kor, akkor nem sokan maradnak fent a licit végéig.

(#21559) czpitti


czpitti
senior tag

legyártottam egy marg emeraldot hogy beletegyem az ls-es socketes laumba hogy ne kelljen a furyból kiszedegetni és beletenni 5 millánként/alkalom.Erre rá kell jöjjek hogy kora reggel az első kv előtt bezúztam a többi fos brimmel együtt.Ez nem az én napom :O

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#21560) #57919488 válasza czpitti (#21559) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ez a bezúzás egy vicc. Egy gombot igazán berakhatnának ami lezárja a cuccokat vagy ha éppen a kovácsnál járok ne lehessen már cserélgetni a cuccokat. Lassan 1 éves lesz a játék és még mindig ilyen hibák vannak benne, vagy ha valamit bezúzok akkor ugye kell venni egy újat (szép kis lehúzás ez a Blizz részéről ha szándékos :(( ).

(#21561) Sirandrish válasza czpitti (#21559) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mit zúztál be???

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21562) Pompi válasza Cyberbeni (#21558) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én is hasonlóan csináltam egy darabig egész addig amígy egyszer nem jártam úgy, hogy tényleg nem licitált rá senki, és az eladó le is vette a cuccot. Na akkor bántam, hogy nem raktam rá mikor kinéztem, azóta mindig dobok ha még nincs rajta licit.

Feel Good Inc.

(#21563) Gorneck válasza Sirandrish (#21561) üzenetére


Gorneck
titán

Ha a Won-t akkor cummmmi...mert nem volt egy csúnya darab...

Gorneck#1239

(#21564) czpitti válasza Gorneck (#21563) üzenetére


czpitti
senior tag

won khim lau.928 dps,2.8 ls,socket,23%skillbón és 5%plusz damage.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#21565) Sirandrish válasza czpitti (#21564) üzenetére


Sirandrish
legenda

Omájgássss :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21566) radi8tor válasza czpitti (#21564) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A sors keze elért téged.
R.I.P.

⭐ Stella

(#21567) Sirandrish válasza czpitti (#21564) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahogy látom az OH-dat sokat nem bánkódtál :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21568) czpitti válasza Sirandrish (#21567) üzenetére


czpitti
senior tag

A sors kezét el fogom törni legalább 3 helyen. :DDD Ez a három fegyverem volt,überre a fury és a kard,Ha single-ben megyek akkor kard és a lau.Ezek után tuti hogy maxos kő megy mindenbe a hasonló malőr elkerülésére.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#21569) Sirandrish válasza czpitti (#21568) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha maxos kavics van benne akkor nem lehet betörni?
Mert ugye lecserélni ugyan úgy le lehet..
Oké hogy Account Bound de Zuzás Bound is?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21570) czpitti válasza Sirandrish (#21569) üzenetére


czpitti
senior tag

Megnéztem a kedvedért,beletettem egy maxos követ egy skornba.Be lehet törni,a követ visszaadja.(azért amiben maxos kő van azt tuti nem törném be)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#21571) radi8tor válasza czpitti (#21570) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Elég abba chipped emerald is akkor. :P

⭐ Stella

(#21572) czpitti válasza radi8tor (#21571) üzenetére


czpitti
senior tag

Ammegmámi? :DDD

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#21573) mephi666 válasza Sirandrish (#21569) üzenetére


mephi666
nagyúr

erre kíváncsi lennék, mert ha lehet törni, akkor salvage=ingyen unsocket (5milla helyett :D )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21574) Sirandrish válasza czpitti (#21570) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát szerintem meg könnyedén át lehet felette siklani, kavics ide vagy oda :K

mephi666 Hja..és a 1,3MRD-s cucc meg le van szarva mert a kavics ingyen kijött :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21575) mephi666 válasza Sirandrish (#21574) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem feltétlenül azt kell leverni róla :DDD ...mondjuk arra gondolok, aki beletol egy teszkós chd/sock/-levelreq fegyverbe egy maxos emeraldot/rubyt szintezéshez és ki akarja szedni belőle 60on

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21576) Sirandrish válasza mephi666 (#21575) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem mindenki maxos kavicsokkal pakolja tele az összes cuccát lv40en, szóval ez egy valós probléma :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21577) mephi666 válasza Sirandrish (#21576) üzenetére


mephi666
nagyúr

jó, nem is első karakterről beszélek :DDD amikor barbit vittem, -level fegyóba még az 1.0.7 előtti ruby is elég becsületesen adta a damot :K 1.0.8-al meg ha netán rákap a nép a karakterhúzogatásra a fix legend-drop miatt, lehet sokan fognak ezzel szórakozni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21578) MrCsiT válasza persil (#21513) üzenetére


MrCsiT
addikt

köszönöm a tippet, ez annyira alap, hogy nem gondoltam rá :) ..de Andinál a fire damage taken-re ez azért nem lesz megoldás..

bottereket meg szűrni kellene f*s Blizznek..

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#21579) Sirandrish válasza mephi666 (#21577) üzenetére


Sirandrish
legenda

Milyen fix legend drop? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21580) Neró válasza Sirandrish (#21579) üzenetére


Neró
őstag

Ha először ölöd meg a kariddal az adott boss-t akkor fixen fog egy legendet dobni. 1.0.8 -as fejlesztői naplóban le van írva.

| www.diablohungary.hu

(#21581) Sirandrish válasza Neró (#21580) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem olvastam :B
Nem tudom erre ki fog ráfeküdni, de azért vicces :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21582) PunkZoli válasza Neró (#21580) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

jól olvastam, hogy ha magasabb az mp szint magasabb rollok is lesznek? akkor peccs után mp10 és bossok lesznek szerintem

(#21583) radi8tor válasza Neró (#21580) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezt nem 1.0.7-re ígérték?

⭐ Stella

(#21584) RockHaRD


RockHaRD
addikt

wizzi szakértők! :D

[link] így állok most.

arra gondoltam, hogy lecserélem a zuni poxot, és a zuni csizmát egy-egy naty megfelelőre, mégpedig egy AS-es All reses, avg dmg-s naty gyűrűre (nem túl drága), és egy intes csizmára (szintén megfizethető), így dps-t valszeg nem nagyon vesztenék, viszont lenne + AS, és 7 chc is.

vélemény? :)

(#21585) mikromanus


mikromanus
veterán

A Bliz ismételten bekaphatja az elgányolt AH-jával. Generáltak valami új hibát a piszkok.

1,5 millán állt az utolsó 10 másodpercben. Rádobtam 6 millát, accepted és a legutolsó másodpercben outbid az enyémmel azonos elfogadott bid értékkel. Ez csak szerintem valami komisz egy elbökés? Ha nyerésre állok, akkor illene magasabb biddel nyernie a következőnek, nem? irgum-burggum. Aztakutyamegakiscica. Leszkapsz(lock) Bliz! :((( :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21586) Sirandrish válasza mikromanus (#21585) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szűrik a mocskos kis hiénákat ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21587) mikromanus válasza Sirandrish (#21586) üzenetére


mikromanus
veterán

Ez biztos azér' van, mer' azt hiszik valami harmadik világbeli Ah és goldfarmer csórógecó füstifecske vagyok. Rasszista company! :Y :C
egyébként meg Gimmídömoníbekk! :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21588) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Mit lehetne a barbin a legolcsóbban cserélni, úgy, hogy dps nőjön, resist, vita ne csökkenjen?
Pajzs mindenképpen marad!

Íme ilyen

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#21589) mephi666 válasza PunkZoli (#21582) üzenetére


mephi666
nagyúr

én monster levelt olvastam, monster powertől nem függ a drop minősége :K (sírna is a casual réteg, ha így lenne) ...és a legendeken húznak: eshet majd elvileg infen is leo gyűrű, magasabb statokkal

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21590) mikromanus válasza hokuszla (#21588) üzenetére


mikromanus
veterán

Esetleg:
2 socketes ásóka gatya , bár ha van is nem tudom mennyire olcsó az neked.
200+ statpontos mempo, vagy egy jobb Andariel sipka (ha megtartod az allresistet, akkor csak a sok-sok% life bukik).

Skillben meg: revenge helyett más. Vagy sprint forgószeles rúnával (jól együtt dolgozik a ww-vel), vagy rend élettöltéssel ha gyengéd ez a rész, vagy esetleg Overpower. utóbbi ha bírod a strapát, akkro +10Chc rúnával, ha nem, akkor a Crushing Advance rúnával. Ha ragaszkodsz a revenge-hez, akkor azt is átdobhatod 10 chc rúnára. Kevesebb picit az lkettöltés, de több a sebzés.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21591) Neró válasza radi8tor (#21583) üzenetére


Neró
őstag

Hát, hogy mit ígértek abba ne menjünk bele. :D Elvileg ez már az 1.0.8 -as patch termése. A DiabloFans -on is így írták.

| www.diablohungary.hu

(#21592) Cyberbeni válasza mikromanus (#21585) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Azért van ez az új rendszer, hogy ne tudják kitalálni a max bidedet azzal, hogy folyamatosan feljebb bidelnek.

Egyébként meg pont fordítva van, a WW dolgozik jól együtt a Sprinttel. (Próbálj meg sprint nélkül WW-zni, és megtudod miért mondom)

(#21593) mikromanus válasza Cyberbeni (#21592) üzenetére


mikromanus
veterán

WW-t már használ, a sprint lenne az "új". Innen a sprint dolgozik jól össze a WW-vel az ő szemszögéből. :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21594) Rison77


Rison77
senior tag

Az elmúlt 2 napban, kb 900 óra játék után előjött egy olyan, hogy ha lerakom tálcára a d3at, és vissza akarok lépni akkor kiadja , hogy error occurred resetting d3d, és leállítja a játékot. Tegnap újratelepítettem a játékot, ez meg is oldotta estére, és ma reggelre is , viszont délután véget ért egy skype beszélgetésem ami automatán lerakta az asztalra a diablo-t, ezután kezdte megint. Driver frissítések a közelmúltban nem voltak, minden napra kész, radeon 6870, 13.1-es catalyst-el. Van valakinek elképzelése mitől jött ez pont most elő, és hogyan lehetne esetleg orvosolni? Blizz fórumon az összes ilyen postnál unsupported video card, felbontás, viszont itt egyse áll fent.

(#21595) Valkűr


Valkűr
őstag

Van valakinek ötlete, h miért nem enged belépni a játékba? AZt irja hogy battle net locked...Mi a fene ez, hogy tudnék belépni?

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#21596) mikromanus válasza Rison77 (#21594) üzenetére


mikromanus
veterán

Blizz amcsi fórumon kérdeztek ilyen hibárol. Folyik a segítőkész társalgás (azaz totoóznak ezerrel és infót kérnek). Egy másik user is asszongya ugyanaz a hibája. Info a korábbiak alapján stb-stb...
Válasz :
"You'll need to ask your question in the European Technical Support forum as you have a European Battle.net account and play in that region only."

Kb: Huzzá' vissza Júrópába külföldi kis surmó! Hárt nem kedvesek? :DDD :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21597) Thrawn válasza Neró (#21580) üzenetére


Thrawn
félisten

Grrr, most akkor hagyjam abba a lvl40-es DH-mat és kezdjek egy újat ha kijön az 1.0.8? :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#21598) RockHaRD


RockHaRD
addikt

ha cm wizz esetén spammelem a fagyit, és mégsem fagy elégszer az enemy, akkor mi hiányzik? :F arcane van, a cd is pikk-pakk lemegy, mégsincs lefagyva eléggé az ellen :F

(#21599) radi8tor válasza Thrawn (#21597) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én úgy emlékszem meglévő karaktereknek is az első gyilok után jár egy legendary.
Vagy csak új karakterekkel? :U

⭐ Stella

(#21600) sto1911 válasza radi8tor (#21599) üzenetére


sto1911
veterán

De ha mar vegigvitted, akkor megvolt az elso. Vagy patch utani elso?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.