Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) Gorneck válasza mammutka (#11997) üzenetére


Gorneck
titán

Nata nélkül is simán müxik ez...egy régi vendég is kapott LS fegyót és azóta a refi nem árt neki - bár nem volt egyszerű meggyőzni őt, hogy megoldja a gondjait...ha jól emlékszem a dmg red-en kívül nem használ mást...de magában az a skill és az LS skillje kevés volt, pedig a dps nem áll hegyekbe nála (120-130 környékén van, ha jól rémlik), viszont korrekt allresi és armor van rajta.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#12002) mammutka válasza Gorneck (#12001) üzenetére


mammutka
tag

Én azt látom, hogy 130k körüli unbuffed dmg-vel és 50 discipline-nel életben tud maradni a LS skillel, de mondom, ügyesen is mozog. Persze, gondolom, ha lenne még a fegyveren is LS, még "könnyebb" lenne.

Mammutka#2227

(#12003) mpierre válasza Sárpac (#12000) üzenetére


mpierre
veterán

Most 25k upgrade-ért ~60M-t csengettem ki. Most farmolhatok, vagy 2 hónapot a továbbiért. :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#12004) vendingo válasza Thrawn (#11998) üzenetére


vendingo
veterán

Akkor majd legközelebb viszek HG termelő skillt, aztán felkapdosom neked 20 yarddal. :)
Tegnap nagyon nem voltam toppon! Folyamat haltam és jártam a kovácshoz. Mp7-en nem haltam ennyit, mint most Mp4-en.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12005) Sárpac válasza mpierre (#12003) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Jaja jó leestem én is 27M maradt a 150-ből, de ugye régi fegyó,amu,naci, brace se piskóta így azokból még mindenképpen jönni fog vissza valamennyi! Csak az amum 80M volt, de szerencsémre előtte esett egy kitűnő ring így az nem sok ráfordítással lett és ringhez képest +8K damaget is hozott! :)
További cél övcsere és vállas csere lesz aztán a köveket szépen sorban upgradelem, szal lesz még szórakozás elfoglaltság és meló benne! Igazából egy jobb Pokolringet várok már, csináltam vagy 20-25-öt és a legjobb az ami rajtam van! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#12006) mpierre válasza Sárpac (#12005) üzenetére


mpierre
veterán

Olyan gyűrűm még nincs. Überezni is csak 1× voltam, majd eljön annak is az ideje.

A régi cuccok még a ládában, mert tele az AH visszautasíthatatlan ajánlatokkal. De nem érzik a vevők, hogy az utolsó lehetőségük... :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#12007) Sárpac válasza mpierre (#12006) üzenetére


Sárpac
nagyúr

AH-ban a bidre figyeléses taktika jött be és oda céllövős áras, a sok 100M meg milliárdos kutyafüléket már észre sem veszem! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#12008) Poctar


Poctar
senior tag

Hello!

Feltelepítettem egy új gépre a gamét és azt vettem észre, hogy a karaktereim sehol sincsenek. :Y

Érdeklődöm, hogy a karaktereket, hogyan lehet másik gépre átvinni? :F

(#12009) F-ECT$ válasza ProEvoFan (#11966) üzenetére


F-ECT$
titán

Loh+ls igen jó párosítás

Így van: nagyot sebző skillek esetén jobb az LS, sok kicsit sebző skillnél jobb a LOH.

Dive ever, work never.

(#12010) persil válasza Poctar (#12008) üzenetére


persil
nagyúr

Sehogy, a karakterek nem a gépen tárolódnak, szóval ott valami más jellegű probléma lehet.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12011) kornel76 válasza Poctar (#12008) üzenetére


kornel76
aktív tag

US vagy EU klienst lőttél fel az új gépre? Vagy a Region US vagy EU?

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#12012) tomazin válasza Poctar (#12008) üzenetére


tomazin
veterán

nézd meg mielőtt belépsz a settingsben,h a régió mire van állítva.
de érdemes enGB klienst felrakni, mert patchnapokon probléma lehet az enUS-ből.

(#12013) ProEvoFan válasza mammutka (#11997) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Gratula a csajodhoz.Ritka a gémer csaj, vigyázz rá ;) :R
Én is gondolkodok a Nati full szetben, meglátjuk.Az a baj, hogy a Mempo sisak tulajdonságait nehéz pótolni.
Egyelőre így állok, a második számú karim.

[ Szerkesztve ]

(#12014) Poctar válasza tomazin (#12012) üzenetére


Poctar
senior tag

Gondoltam is, hogy egy online játéknál nem a gépen tárolódnak a karakterek.

EU-s (enGB-s) klienst raktam fel, azonban a regiót nem néztem (inkább :W ).

Amint lehet meg is nézem a beállításokat. Remélem a régió megoldja a gondomat.

Kösszi a válaszokat! :R

(#12015) mammutka válasza ProEvoFan (#12013) üzenetére


mammutka
tag

Sokkal nagyobb kocka, mint én... Mindig hallgatom, hogy ez már így uncsi, úgy uncsi, de azért még tolja :) Persze a fő szám a "bevásárlás" :)

Mammutka#2227

(#12016) Iginotus


Iginotus
őstag

Rendetrak Itt a karakterem. Kérdés van egy skornom ami ugyanennyi dps-t ad (kicsivel még többet is) Melyik a jobb 2 egykezes vagy 1 kétkezes?
Mikor csapkodom a bosszokat (jelenleg ez bossra van kirakva így) Csak jobbklikkelek, meg néha frissítem a frenzy buffját.
Érdemes esetleg lecserélni a Battle rage runáját +30% damagére? Vagy akkor meg a fury lesz kevés?

Esetleg infó arról, hogy ha két egykezes hordok, hogyan sebez a Hammer, melyik fegyver dpsét veszi alapul? Vagy egyszer egyik, másszor másikét?

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#12017) Thrawn válasza vendingo (#12004) üzenetére


Thrawn
félisten

Hiába, ha refiseknél nincs rajtam Smokescreen vagy Shadow Power, akkor felszedheted a jövő hetet is, akkor is megfekszek :D

Szerintem nem is hulltál el olyan sokszor, legalábbis még sokat kéne gyúrnod arra, hogy ebben utolérj :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#12018) Rayner


Rayner
őstag

kicsit elkezdtem WD-vel nyomulni...beteg egy karakter :D
ami rajta van az mind drop, talán max 1M-t költöttem rá.
10M-ból mit érdemes feltenni még rá?
bár vki WD szakértő adhatna pár skill tippet, mert monkkal ellentétben akinek van max 2 ennek már vagy 20. variációját próbálom de mind jónak tűnik:)
betegdoki

[ Szerkesztve ]

(#12019) Rizzo válasza Iginotus (#12016) üzenetére


Rizzo
aktív tag

A hammer felváltva sebez. A skornnal nagyobbakat ütsz, de kevesebbet, így kevesebb lesz a crit is, a fury lassabban termelődik, így nem tudod spammelni a hammert. A Battle rage rúnát megint nem érdemes változtatni, mert azt fogod tapasztalni, mint a skorn-nál, hogy elfogy a fury. Skornnal a frenzy stacket se olyan egyszerű felrakni ha leesik, úgyhogy a Te esetedben a Skorn visszalépés lenne.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#12020) persil válasza Rayner (#12018) üzenetére


persil
nagyúr

Nem wd-zek, de a mojot fillérekből lehetne 20x jobbra cserélni, így első blikkre az a leggyengébb láncszem.
Törekedj legalább olyan 200 átlag sebzésre offhandben.(100-300)

Ha meg vársz estig, és felveszel friend list-re, akkor adok egy jobb andarielt.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12021) Gorneck válasza Rayner (#12018) üzenetére


Gorneck
titán

Amu, OH első körben. Sztem vértből is lehetne jobbat venni.

- Ahogy emelkedik a DPS-ed úgy lesz egyre több szükséged némi allresire. Abból látom nem sok van rajtad. Acid sokáig nem elég...magas mplen elfogy belőle a vitamin. MPL3-on 2-3 fővel még elmegyeget, de 4 fővel már kezd necces lenni...folyamat manahiányod lesz. 1-2 Zuni cucc segíthet ezen.
- CHD nagyon kevés rajtad.
- Sityakba nem lenne rossz lik...bár én inkább vennék ehelyett egy Zuni fejest. Több stat és lik. Vehetnél egy jobb statos nacit...van is egy aszhem amit oda tudok adni.

A build sztem oké...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#12022) Iginotus válasza Rizzo (#12019) üzenetére


Iginotus
őstag

Akkor már kezdem érteni, a skorn miért 4 milla a két egykezes fegyóm meg miért 20+ mulla.

Nu akkor keresek valami jó nadrágot, mert az ami most van nagyon ratyi :)

Plug and Pray... :)

(#12023) persil válasza Iginotus (#12022) üzenetére


persil
nagyúr

Ezt most úgy írtad, mintha a skorn valami filléres vacak lenne, közben meg 4 milláért csak a rozsdás példányokat lehet megvenni :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12024) vendingo válasza Rayner (#12018) üzenetére


vendingo
veterán

Van egy Zuni sisakom, brimm árba megkapod.
Van egy zuni poxom, pár 100K-ért tiéd lehet, van frankó békám, olcsón eladó az is.
Ezeken kívül van nagyon sok wd cucc ami nekem már nem kell...olcsón megkaphatod őket.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12025) Iginotus válasza persil (#12023) üzenetére


Iginotus
őstag

És azzal a 4 millás rozsdás példánnyal is annyi a dps mint ennek a két csilivili vacaknak! +3k
És ezért nem értettem, hogy miben más. De valóban lassabb este megnézem mennyit is számít ez.

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#12026) Rayner válasza vendingo (#12024) üzenetére


Rayner
őstag

Fel tudsz venni friendlistre? épp nagy melóban vagyok:) Btag: Rayner#1194

(#12027) Rizzo válasza Iginotus (#12025) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Le kéne szokni erről a dps hajhászásról, a dps csak egy adat, ami nem is igazán jelent semmit, azon kivül, hogy ki milyen "f*sza" gyerek...
Sok más dologtól függ az hogy mennyire hatékony egy build.
Keress rá egy olyan skornra, amin van 300+ str, 180+ chd, lifesteal és socket, nah az már nem 5 millió lesz. A lifesteel ami igazán drágává teszi, mert a nagy damage mellé az folyamatosan töllti vissza a hp-t, és a life on hit nem segít, mert lassú. Life steal viszont belten kívűl (ami alap barbárnál) csak a fegyveren van.
A lényeg, hogy nem csak azt kell nézni, hogy mennyi a dps, hanem más fontos adat is van.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#12028) vendingo válasza Rayner (#12026) üzenetére


vendingo
veterán

Én most dolgozok, vegyél fel te, mert tuti elfelejtem.
vengtti#2858

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12029) Rayner válasza vendingo (#12028) üzenetére


Rayner
őstag

én is dolgozok :) este 8 fele leszek D3 közelben:)

(#12030) Iginotus válasza Rizzo (#12027) üzenetére


Iginotus
őstag

Természetesen, most dps kell növelnem mert mp10 en lassan halnak a mobok, kulabá meg enragel....
És ezért akartam kipróbálni a skorn még életlopás nélkül is mivel az én fegyveremen alapból sincs ez engem nem zavarna, ezért nem fizetek pluszt, inkább Rend et használok. Itt a fórumon elméletet kérdezek aztán majd hétfőn megosztom a tapasztalatot.
üdv

Plug and Pray... :)

(#12031) Rizzo válasza Iginotus (#12030) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Értem, hát igen, MP10-re már komoly dps kell.
Csak azért írtam, mert én is végigjártam ezt a Skorn témát, és nálam konkrétan a life steal hiányzott, de az meg sokba kerül.
Keress egy jó árút, és ha nem jön be, akkor jól tovább tudod passzolni, megéri azt a plussz 5 percet rászánni az AH-ra.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#12032) Iginotus válasza Rizzo (#12031) üzenetére


Iginotus
őstag

Már meg is vettem mint említettem, csak még nem vettem használatba, majd a 7végén/este. Aztán majd nyilatkozok.

Plug and Pray... :)

(#12033) Nordic


Nordic
Közösségépítő

HOLAHOOLIGAN felhasználó innen való? :F

(#12034) Face8814


Face8814
őstag

Hali!

Mikor legutoljára kérdeztem itt, kaptam egy halom jó tanácsot, így ennek köszönhetően sikerült több mint 30k DPS növelést elérnem.
Most ismét kérdezni szeretnék. :)
Sikerült 100k fölé vinni a DPS-t, de még mindig elég karcsúnak érzem. Jó lenne ha tovább tudnám növelni. Láttam itt nagyon durva értékeket, de nyilván nem az a cél hogy 300k-t elérjem, mert nincs és valszeg nem is lesz annyi aranyam hogy ehhez tudjak cuccokat venni.
Viszont jó lenne még picit növelni, így érdeklődnék, hogy szerintetek mi a legszűkebb keresztmetszet a cuccaimban? Mi az az egy-két darab aminek cseréje lényegesebb javulást eredményezne nem túl nagy ráfordítás mellett?
Szóval milyen tárgyra gyúrjak? :DDD
Köszi előre is a segítséget. :R
[link]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#12035) JSaN válasza Face8814 (#12034) üzenetére


JSaN
addikt

Nem ertek ugyan a wizzhez, de en a sourcot cserelnem. Olcson vannak 120-450 korulid dmg-el, pl oculus es ugyan ugy meg van rajta a 9-10chc. 7-8 milliotol mar vannak, az meg dobna a sebzsed. Illetve a gyuruket is cserelnem.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#12036) SLYM válasza ProEvoFan (#11996) üzenetére


SLYM
veterán

shadow power, plusz a potionok amik kiesnek a szörnyekből a megoldás. ennyi élettel van ideje futkosni. de ezzel én is így vagyok a WD-mmel, ritkán halok MPL4-ig. szóval az a 30k élet elég nagy különbség. egyébként össze tudod hasonlítani a gear-eket, nem gondolom, hogy sokkal komolyabb lenne a haverodé, mint öcsémé, benne azért a mostani árakkal számolva is bőven több, mint 100 milla van, ami a patch előtti árképzés alapján kb 500. nézd meg pl az armort, az is számít a refisek ellen. szóval nincsenek csodák, nem lehet DH-val pártíz millás gearrel kényelmesen farmolni MPL5-ön se soloban, biztos, hogy nincs 2 MPL különbség a 2 karakter között

[ Szerkesztve ]

(#12037) Face8814 válasza JSaN (#12035) üzenetére


Face8814
őstag

Pont most vettem a sourcet 100k-ért. Ezek szerint rossz választás volt? Az a baj, hogy amin van legalább 200 int, 100 vita és minimum 9 CHC, nomeg a dmg is 100-400 körül van az sok milliós tétel. Sajna egyelőre még mindig tescos színvonalon mozgok úgyhogy olcsósított cuccakat tudok csak venni, vagy gyűjtögetek ezerrel.
Gyűrűnél az AS CHD kombó helyett inkább CHC CHD? A CHC jobban dobja a sebzést mint az AS?

És még egy kérdés. Ez mire jó?
[link]

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#12038) SLYM válasza Face8814 (#12037) üzenetére


SLYM
veterán

attól függ, hogy fogy-e az arcane power a wizardodnak (csomó wiz-t láttam úgy menni, hogy nem jár le nekik az a skill, amikor ilyen szellemmé, vagy mi a picsává változnak :) ). ha fogy, akkor nyilván CHC+CHD, ha nem, akkor amelyik olcsóbb

[ Szerkesztve ]

(#12039) Face8814 válasza SLYM (#12038) üzenetére


Face8814
őstag

Sajna fogy. De az elvileg időre van. Ha lejár akkor megszűnik az arcane forma. Viszont minden megölt lénnyel 1mp-vel tovább marad rajtad. De előbb utóbb lemerül....
Akkor elvileg érdemesebb az AS-t cserélni CHC-re?

12040 Igen, világos hogy mit akartál mondani :K

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#12040) SLYM válasza Face8814 (#12039) üzenetére


SLYM
veterán

szerintem igen. WD-mnél ami mana regenerációt nyertem a fegyveren, az elment arra, hogy a fegyverrel gyorsabban ütöttem ugyan, de emiatt több manát kellett használjak ugyanannyi sebzéshez. nemtudom érthetően fogalmazom-e :F

[ Szerkesztve ]

(#12041) JSaN válasza Face8814 (#12037) üzenetére


JSaN
addikt

Erre jo az a cucc, amugy pont most kerult ki egy tescos wizz video esetleg ezt is tanulmanyozd at.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#12042) Face8814 válasza JSaN (#12041) üzenetére


Face8814
őstag

Thx

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#12043) #92888064


#92888064
törölt tag

ha veszek goldot, akkor miért kell várni?
idáig 1x vettem, és azonnal ott volt a gold, amit el is költhettem.
az előbb kinéztem egy ik chest-et, de már el is vitték, a gold meg sehol (processing).

[ Szerkesztve ]

(#12044) mikromanus


mikromanus
veterán

No. Itt írogattak egyes naív és "barbárOP-DHéletképtelen" vallást követő emberek minden csacskaságot. Itt egy kis Quest video DH-ra. MP3 csak mert lusta voltam és kerültem a kihívást. Minden elit kezelhető még az ilyen alsó-közepes képességekel is mint az enyém. Néha meghal? ÉÉÉS?! Ez nem HC. Amúgy a komolyabb DH-knak ott is menne, meg ebben nem is haltam, de elvi lehetőségem megvan rá. Alanyi jogon. :DDD

Diablo 3 Inferno Mp3 - Tank DH - Catapult quest

Sajna az mp4 kiterjesztést valamiért OPera alól nemkem nem játsza le. Gonosz kis manók ellopták a drivert biztos :Y (vagy az új 64 bites winfos nem muzsikál mindenütt még szépen)

(#12043) Ad-m
Ha bnet balance-on vagy paypal-on van a pénz, akkor hamar meglesz. Fura módon nekem bnet balance-ról lassabban érkezett meg a gold, mint paypalrol legutóbb. Mindenesetre 1-2 óra és mindkettőről megvan. Ha banki átutalás van paypalon keresztül és nem az euro tartalékodról utalsz akkor lehet szerintem ennél lassabb...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#12045) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Más is kapott WoW Battlechestet a Blizzardtól? Az előbb jött egy levél a Newsletter@email.blizzard.com e-mail címről, hogy ha már játszom a Diablo 3 játékkal, akkor itt egy kód a WoW-hoz is, váltsam be. Először ki akartam törölni, gondoltam, hogy biztos spam, de nem akart más oldalra továbbítani, a levélben ott volt a kód is, így kimásoltam... tényleg elfogadta a battle.net :Y Akinek még nincs meg, nézzen rá a levelezőjére, hátha nem csak nekem van szerencsém :)

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#12046) xavix13 válasza Bazzzs (#12045) üzenetére


xavix13
senior tag

Bestbuy topikból: #22146

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#12047) mar_tin válasza Bazzzs (#12045) üzenetére


mar_tin
tag

Kaptam én is. Hozzá is adtam az accounthoz, igaz játszani nem fogok vele, de legalább van. Pár milliárd gold jobban jött volna. :D

(#12048) Nordic


Nordic
Közösségépítő

A profilom szerint ez az ingyen 1 hó, dec 31-ig jár. Ebből is kimaradok ;] .

(#12049) Kasya


Kasya
nagyúr

Mitlyen jo rota skilleket tudnatok ajanlani dual wieldhez? Eddig pajzzsal mentem es ugy veszem eszre nem egyszeru megtalalni a jo skilleket dual weaponhoz.

(#12050) mpierre


mpierre
veterán

Na az első hellfire:

Nem dobom el magam. Az ékszerészem is komoly szakmai hiányosságban szenved... :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.