Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101001) faragojof válasza Gyuri27 (#101000) üzenetére


faragojof
senior tag

Mint megtudtam, az ötvenesnél is öt!!! :Y a garantált minimum. De mivel a mostani gerinc minden esetben tudja a tízet, mindenki be van sz@patva.
Hogyan garantálhat az előfizetések megadott értékei alatti minimumot?
Ki is vette a kínálatból a 10-20-30 megás netet a tékom.
Megvárom az új szerződést, az elállási idő lejárta előtt meg megy a feljelentés az NMHH-nak. Aztán meg a felmondás.
A tél egy részét családi okok miatt úgy is anyósomnál vagyunk kénytelenek tölteni, nagyobb részét meg kórházban. Tavaszra meg majd csak kiépül itt is az optika.(Vállvonogatósszmájli)

"Formicate Under Command of the King,,

(#101002) Ghoost válasza _ocsisajt (#100988) üzenetére


Ghoost
tag

Az igen! Grat neki! :DD Sajna nem úgy potyognak a cuccok, hogy meglegyen a LON buildem :(

Battle.net: Mcghoost#1381

(#101003) need


need
addikt

Szasztok..

kedvenc szófordulatommal élve nem akarok hülyén meghalni
így ház elárulná nekem valaki hogy
mi a bánatos fa*sz ez...?! ;)

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#101004) czpitti válasza need (#101003) üzenetére


czpitti
senior tag

Semmi extra.egy egykezes fegyo amit a rainbow gob portáljában találhatsz.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#101005) DaveHutt válasza need (#101003) üzenetére


DaveHutt
őstag

Legkirályabb transmog a játékban.

(#101006) _ocsisajt válasza Edge (#100989) üzenetére


_ocsisajt
őstag

ez csak azt mutatja, hogy visszaolvasás nélkül nem érdemes hülyeségeket beírogatni ;)

spoiler alert (görgess feljebb): SZEZON SZOFTKÓR! ;)

edit: HC-s skillek azért látszik nem koptak még ki, pedig már jó ideje casualkodunk, de minden tekintetben :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#101007) _ocsisajt válasza mpierre (#100990) üzenetére


_ocsisajt
őstag

szintén: szezon nyálkorrol beszélek már a kezdetek óta, de valóban nem sokan játszanak, ja :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#101008) Edge válasza _ocsisajt (#101006) üzenetére


Edge
veterán

Hát igen úgy értettem hogy már a hcs kemény mag is sczik(jó mentés mi? ;] )

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#101010) proci985 válasza need (#101003) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ez kerlek a tokeltes item, ha mutatni akarod, hogy a DHd alapvetoen harom dolog inspiralta:
- a 80as evekbeli depeche mode
- a 90es evekbeli skandinav / goth metal
- a junk food mert kell a kaloria

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#101011) SQX_Barto válasza proci985 (#101010) üzenetére


SQX_Barto
addikt


Muszaj volt ;]
Hozzateszem ebbol ketto pipa a skandinav/goth metalert annyira nem vagyok oda, bar meg belefer olykor olykor

Viszont, aki irta, hogy a legkiralyabb transmog, azzal nagyon nem egyezik az izlesunk :N

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#101012) _ocsisajt válasza Edge (#101008) üzenetére


_ocsisajt
őstag

jaahhh :DDD ;)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#101013) persil válasza SQX_Barto (#101011) üzenetére


persil
nagyúr

En csak azt nem ertem, hogy a skandinav metalt es a goth-ot, hogy lehet egy mondatban emlegetni... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#101014) mpierre válasza persil (#101013) üzenetére


mpierre
veterán

Imigyene. :DDD

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#101015) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

ok szezon nálam vége... Tegnapelőtt sokat futottam Monk cimbi után, lett egy rakás nyersanyag, meg már egy napja kadala is csak ringre megy... ha már nem dobja a litanyt sehogyansem, akkor majd kiütöm kockából...aha! 50 ringre sem adta... ok, semmi gond... karaktereken lévő cucc+ládában félrerakott cuccok törlés/zúzás... gg, next season... elmegy de tényleg...

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#101016) WOT-H-A-C válasza _ocsisajt (#101015) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nálam ugyanez.. Összekalapáltam nagynehezen egy HT bulidet, de bármit csinálok, nem ad ancit. Vagy , ha igen, az fos. Vicc ez a szezon. 700 para-ig elszenvedek, aztán elgondolkodom, hogy likvidálom a játékot.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#101017) reelc


reelc
veterán

Másik topikban írták.
Ha valakinek ismerőse meg akarja venni a Diablo 3+RoS-t, most verhetetlen áron megteheti.

(#101018) RohamBilly válasza WOT-H-A-C (#101016) üzenetére


RohamBilly
kezdő

Nekem viszont s11 volt pihenős, s12-re viszont külön készülök is :) maradjatok Ti is!

Nagyon szívesen segítek bárkinek indulási tippekben, a pocket guide és társai tökéletesek egyébként annak aki solo vagy a 2-4 fős partyjában gondolkodik, de annál azért jobban is lehet csinálni :)

[ Szerkesztve ]

(#101019) sandor906 válasza WOT-H-A-C (#101016) üzenetére


sandor906
tag

Nekem ez p800-nál fordult meg a fejemben, de még tartom magam....

GhostDragon#24437

(#101020) reelc válasza RohamBilly (#101018) üzenetére


reelc
veterán

Grat.
Jöhetnek a pro tippek, trükkök.

Részemről a 0-70-en szeretnék hamar túl esni mindig. 1-2 kivételtől eltekintve mindig az első perctől kezdtem a szezont, most is így áll szándékomban.
Az, hogy egyedül vagy csapatban, majd kiderül.
A Pocket Guidet S10-ben néztem utoljára, mert a Nekrotól eltekintve nem volt lényegi eltérés az S10-11 között (a free setet és a Conquesteket leszámítva)..

[ Szerkesztve ]

(#101021) RohamBilly válasza reelc (#101020) üzenetére


RohamBilly
kezdő

Én megígérem, hogy s12 indulás előtt egy jól összeszedett, több fős stratégiát megosztok itt majd mindenkivel, aminek az eredményeképpen a résztvevők közül 4 óra alatt full ajándék setben díszeleghet akár mindenki és ezt csak melósoknak ajánlom, mert mindenkinek van benne dolga rendesen :)
Ez a melós leveling: (Desolacernek több karival is van ilyen videója)
https://www.youtube.com/watch?v=0WHVT9A3X50
https://www.youtube.com/watch?v=IDVlAYrtNNQ
https://www.youtube.com/watch?v=w62zdhP29Tk

A kezdeti 70-es szint az önmagában 2-2,5 óra lehet, de van most még olyan alkalmazható trükk, amihez nagyon ügyesnek kell lenni, de akár 1,5 órára is lecsökkenthető az idő maga, de ez is kari típus függő

Ez a trükkös:
https://www.youtube.com/watch?v=PK0L_n-c_cY

(#101022) reelc válasza RohamBilly (#101021) üzenetére


reelc
veterán

Köszönöm a választ.

Kikerestem a DH melós levelinget, ha érdekel még valakit rajtam kívül.

Köszi, a pengéset próbáltam 2 seasonnal ezelőtt. Tetszett az ötlet.
Először +1 fővel akartam, de az illető nem volt vevő az újításokra, inkább ment 4 fős public riftbe. Utána már nekem sem volt sok kedvem hozzá, hogy egyedül maradtam. Pár kör után feladtam.
Én is ennek a srácnak néztem a videóját.
Ahogy egyre ügyesebb lett, úgy ment le az idő 1,5-re.

[ Szerkesztve ]

(#101023) RohamBilly válasza reelc (#101022) üzenetére


RohamBilly
kezdő

Ezért kell gyakorolni, máshogy nem megy, a nagyon prok se csak úgy simán tehetségesek.

Az hogy most ez nekem összejött az max azért lehet, mert hiába a sok buffolt item a ptr patchben, úgy látszik nem sokan próbálgatják. Élesben meg ezt összehozni nem egyemberes munka amúgy sem. :)

Báár most is több poszt megy már a ptr forumon arról, hogy egy további bontást lehetne még tenni a játékosok közé, ami a solo mode és mind NS,S és SC mind HC részen egyaránt. Na ott aztán tényleg előnyben lennének azok, akik okosan, hatékonyan tudnak játszani egyedül is és a solo LB-n se azok a 3k paragonos állatok lennének, akik napi 15 órákat tudnak tolni a játékba intenzíven. Na mind1 megint elkalandoztam.

Aki a levelinget akarja próbálgatni, az úgy tud fejlődni, ha 1-2 naponta megpróbálja csinálni, nem is kell sokáig, ha 40 perc alatt összejön 30 szint, az a játékos jó úton jár már eléggé! :)

(#101024) reelc válasza RohamBilly (#101023) üzenetére


reelc
veterán

Igen, sok gyakorlás kell.

Én is gondolkodtam már a Paragonon.
Pl. xdb-ot belehetne váltani akár Cooldownra. A mostani limit fölé.
Így veszítenél pl. dexet és ami ezzel jár, cserébe pótolhatnád a tárgyi hiányosságokat (nincs elég Cooldownod mert nem tudtál már tekerni pl. a gyűrűdre.). Vagy CHC-CHD-re. Mondjuk +5%-ot.

Vagy ne rakja össze az embert mondjuk P2-300-nál nagyobb eltéréssel partyba (tudom a suppnak elég a kevesebb). Így hasonló szintű emberek kerülnének 1 partyba.

(#101025) need


need
addikt

Ha valakit érdekel akkor itt van magyar leírás a [Patch 2.6.1 Balance célokról]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#101026) adrian14


adrian14
tag

Sziasztok!

Most a mediaban az alap diablo 3 2300ft és meg szeretném venni. Csak az a bibi, hogy nincs dvd olvasó a gépemben. Azt szeretném megkérdezni, hogy a játékot le tudom tölteni és gondolom kapok a dobozhoz kódot azzal tudom aktiválni? Vagy hogy működhet?
Előre is köszi a segítséget.

(#101027) errorcode06 válasza adrian14 (#101026) üzenetére


errorcode06
őstag

Azon a korongon max a battle.net kliens telepítője van. Nyugodtan megveheted.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#101028) adrian14 válasza errorcode06 (#101027) üzenetére


adrian14
tag

Köszi :R

(#101029) Ry0K3N válasza adrian14 (#101028) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Egy battle.net (blizzard) accountot csinálhatsz addig megspórolva vele az időt. Mikor meglesz a játék csak beütöd a kódot és kész. Sőt előre le is töltheted a játékot, 20-as szintig ingyenes. Most nem tudom az egész játékot letölti e de ezzel is előrébb vagy.

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#101030) reelc válasza adrian14 (#101026) üzenetére


reelc
veterán

Az alap Diablo-t szerintem ne vedd meg.

A RoS kiegészítő rengeteget hozzátesz az alapjátékhoz.
Ezzel tudsz majd multizni, új játékmódokhoz jutsz, ez a követelménye a kb. negyed évente jövő patcheknek, Seasonoknak is.
Nem nagyon volt még ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#101031) KubanitoS válasza reelc (#101030) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én továbbmegyek és kijelentem, hogy a kiegészítő nélkül kb játszhatatlan kategória az alap Diablo 3. Hiányzik minimum 50% tartalom belőle.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#101032) reelc válasza KubanitoS (#101031) üzenetére


reelc
veterán

Erre céloztam én is a dologgal, de igaz, a %-od beszédesebb lehet egy játékot nem ismerőnek.

(#101033) shotika válasza KubanitoS (#101031) üzenetére


shotika
őstag

Már rég ki kellett volna söpörniük a sima változatokat.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#101034) adrian14


adrian14
tag

Köszi szépen a válaszokat. Most az is szintén 2300ft lehet benevezek rá. :)
Ennyiért mostanában szerintem nem lesz.

(#101035) sandor906 válasza adrian14 (#101034) üzenetére


sandor906
tag

Nézz utánna, mert úgy tudom a ROS nem megy az alapjáték nélkül, de lehet ez változott.....

GhostDragon#24437

(#101036) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

par napja felmerult a topikban, hogy mennyire nem jatszik senki HCt.

GR72es laza passal top800ban vagyok EU HC DHn egy p700as karival , kb SC season harmadik napjan elerheto gearben.

(megint reset volt szoval osszedobtam egy shadowot mert arra emlekszem, hogy a 75 mar elegge necces volt a tank ue gearezessel).

ahogy nezem kb a top 200 csinal valamit ami aktiv pushnak is akar elmenne.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#101037) Ry0K3N válasza proci985 (#101036) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Ma akartam menni pár riftet. T8-ban és alatta voltak csak groupok. Az felett senki nem farmol vagy ez csak HC-ra jellemző? Mondjuk kicsit későn kezdtem a szezont.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#101038) reelc válasza Ry0K3N (#101037) üzenetére


reelc
veterán

Gondolom a Season HC-ra is jellemző ami a sima Seasonra, hogy mondjuk az első 30 napban (a buffok miatt most majd lehet 15 nap lesz) a legaktívabbak az emberek. Megszerzik a petet, esetleg végigverik a Guardianig, utána már csak azok maradnak, akik tovább játszanak. Mert LB céljuk van, vagy P1000 cél, vagy egyéb, szeretnek játszani.
Szóval amikor már nem csak a "gyorsan lezavarom" az egészet emberek maradnak. Hanem az elkötelezett játékosbázis 30 nap után.

Amúgy most jutott az eszembe, hogy pénteken nem jelentették be a szezonzárást, szóval ha most pénteken teszik meg, és rá 2 hétre zárják (szokás szerint), akkor 85 napos szezon lesz, mint az előző. Gondolom időt hagynak maguknak kiértékelni a PTR-t, most tényleg sok változás jön.

(#101039) Bird válasza reelc (#101038) üzenetére


Bird
addikt

Nagyon kevesen aktívak jelenleg, tök mind1 hogy hc vagy sc... 90 nap körüli lesz a sezlony, október közepe/vége- talán talán. Lesz mit farmolni....14 db módosított lego item a necronál, 4db a wd-nél, 4 db a dh-nál,wizznél 5db. Ezek érdekelnek.... Kell a rengeteg a mati (db, fehér-kék-sárga, fs, bounty alapanyagok), ha nem akar az ember szotyizni, ha beüt a pecs...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#101040) SQX_Barto válasza Bird (#101039) üzenetére


SQX_Barto
addikt

engem erdekel a crusi is, foleg, hogy mar fel van epitve a DB farmolos build, csak kell hozza a fegyver meg a pajzs :)

En mindig talalok 1-2 embert klanban/friendlisten/publicban/communityn
Persze nem mondom, hogy nem kihivas neha...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#101041) J0shu4M1ll3r válasza Bird (#101039) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

UE Multi DH-t én is várom mint a messiást. Amint belép 2.6.1 már megyek is gyártani az íjakat meg a tegezeket, minimum ancient de a primal se lenne rossz :D
Nekem kb el is dőlt a videók alapján, hogy ismét dh lesz szezonban.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#101042) reelc válasza Bird (#101039) üzenetére


reelc
veterán

Azért írtam, hogy kb. az első hónapban a legaktívabbak az emberek.

(#101041) J0shu4M1ll3r: Nekem is eldőlt már régen, hogy DH lesz. Próbáltam korábban a PTRen.

(#101043) Bird válasza J0shu4M1ll3r (#101041) üzenetére


Bird
addikt

Szintén zenész... Yang, deadmans, karlei a sorrend. Hátha jó lesz 4 fős metában az impale dh újra. Farmolósnak a wd lesz nálam megint a nyerő. Shortmans gyűrű, moj a fő csapás irány. Aztán bakuli kutyuli öv a firebathez. Ha minden jól megy a lon-os wd is jó lesz még mindig, nem herélik. A nekrora meg gyakorlatilag mindent újra ki kell szedni ősiben. :D Nem fogunk unatkozni, nagyon nem. 1000 környéke bounty matival, 3000+ db-vel már elégedett leszek. :K

reelc: :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#101044) SQX_Barto válasza Bird (#101043) üzenetére


SQX_Barto
addikt

PTR-en Pestilence van 122-on, de fene tudja...
LoN-os wd marad, (kiveve Jeram ugye duplazodik)
De a firebat elvileg erosebb... (sose volt gyengebb egyebkent, csak a LoN-os kenyelmesebb)
DH-n ugye megint erositettek, de azert nem hinnem, hogy kiutne a necrot.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#101045) Bird válasza SQX_Barto (#101044) üzenetére


Bird
addikt

Hála a PTR-nek - a nerf veszély miatt - nem tudhatjuk meg idő előtt mi lesz a nyerő 4 fős kombináció. :D Szerettem az impale dh-t, de az a fránya nekro még OP-b lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#101046) SQX_Barto válasza Bird (#101045) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Igen, eleg sokan "visszafogjak" magukat, ebben biztos vagyok :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#101047) czpitti válasza SQX_Barto (#101044) üzenetére


czpitti
senior tag

Nem kényelmesebb a lonos sot nehezebb.azért a lonos wd mert nem laggoltat a bates meg igen.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#101048) reelc válasza Bird (#101045) üzenetére


reelc
veterán

A múltból kiindulva szerintem sok meglepetés nem lesz.
Nem működik a játék továbbra sem, ha a partynak legalább a fele nem support.
A monk és barb jelen lesz supportként. Valamilyen formában a WD is.
Farmolás közben úgyis kiesik majd szinte minden, a maradék 1-2 cuccra kell majd pazarolni komolyabban a nyersanyagot. Van már elég üres ládahely, hogy fullon el lehessen tárolni akár 2-3 kari minden szetjének minden cuccát kényelmesen.
A 4-ik lesz a kiadó hely, és a metát követő toleranciát nem ismerő nép 1-et fog kiválasztani, mert sosem jó az, ami akár -2gr-rel marad el a top mögött.
Megkockáztatom, hogy a support Nekro karrierje is ennyi volt ha a Globe termelés volt a fő feladata (nem tudom amúgy, nem foglalkoztam vele).

Aki nem nagyon követi a PTR patch notest: A Nekro Life from Death, és a Barb Jarring Stamja is ugyanúgy járt: "Added a maximum threshold on the number of health globes that can spawn in a given time."

[ Szerkesztve ]

(#101049) proci985 válasza SQX_Barto (#101044) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

DH szvsz meg mindig a legegyszerubb lesz megint guardianhoz.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#101050) SQX_Barto válasza proci985 (#101049) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Eleg fosul nez ki az uj portre, hogy oszinte legyek, meg arra is gondoltam, hogy csak felhuzatok valamit C4-ig,elrakom a Haedrig's gift-et, es majd valamikor jo lesz valamire kesobb...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.