Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74001) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Hali!
A season 1-ben világelsőként 18 óra 35 perc alatt teljesítettük a legnehezebb kihívást: a Greater Rift 30-at.
A csapatunk, az Elite Hungarians ismét vállalja a megmérettetést és a Greater Rift 35 teljesítését tűztük ki célunkul. Akik szeretnék figyelemmel kísérni az eseményeket (megtudni az általunk leghatékonyabbnak ítélt módszereket), Twtich csatornámon megtehetik. Minimum a GR 35 teljesítéséig, de lehet hogy még pár másik conquest teljesítését is streamelni fogom szünet nélkül.

A season kezdete előtt megkezdem a streamet és egy visszaszámláló órát is beállítok.

Azok számára akik nem tudnak majd végig követni, youtube csatornámra készíteni fogok klippeket a legfontosabb momentumokról, általunk használt buildekről, gearekről.

Sok sikert kívánunk mindenkinek a Season 2-ben való részvételhez! ;)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#74002) Bird válasza Dyingsoul (#74001) üzenetére


Bird
addikt

Természetesen ne felejtsük el megnyomni a donate gombot sem, ha már ott járunk. :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#74003) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Van aki este 11 korulig nem er ra kezdeni es partit keres? Nalunk meg sztem lesz hely.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#74004) Dyingsoul válasza Bird (#74002) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Támogatni nem bűn. :) Egyébként kb emiatt vettem most új routert, remélem nem lesz semmi probléma az adás alatt, az elmúlt két napban nem volt eddig pöpec minden. :DDD Remélem azért a Twitch szervereitől kapok elég sávszélességet a minőségi adáshoz mert inkább azzal szokott lenni a probléma nálam mivel nem vagyok twitch partner. Amúgy eddig is nulla volt a bevételem twitchen sztem ez után is ugyanannyi lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#74005) DioRobber válasza Dyingsoul (#74001) üzenetére


DioRobber
tag

Köszönöm a kihívást a CotS klán nevében elfogadjuk, kihívottjaink a Hurkák klán, illetve Zsustin TimberLake, Flow Rájda, és a csodás Niki Minázs!
Lets get ready to rmboooooooo :D

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#74006) Gabee válasza Gorneck (#73990) üzenetére


Gabee
csendes tag

Én meg örülnék, ha a kedvenc wd-imnek nem kellene tovább a parvonalon ülni :) Ha nem lenne 0dog-om, lassan 2 hónapja hozzájuk sem nyúltam volna :( Te biztosan átérzed :D

[ Szerkesztve ]

btag: Villasdugo#2469

(#74007) Gorneck válasza Gabee (#74006) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem lenne se nyúlnék hozzá... :D Minap mondtam a srácoknak, hogy hiába van 1500-1600 óra a WDben, hiába van tegernyi órám más WDk társaságában...szal bassza meg a Blizzárd a kukriját... :D Úgyis csak tankWD-t építenék...arra meg ott a Pala...
Vhol nem is bánom, hogy elkezdünk szütyizni a sezlonnyal, mert már herótom és fizikai fájdalmam van a tankoskodástól...az meg nem állapot, hogy több, mint 1 hónapja nonstop pala és gr49+.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#74008) mikromanus válasza Dyingsoul (#74004) üzenetére


mikromanus
veterán

"Támogatni nem bűn. Egyébként kb emiatt vettem most új routert,"

A támogatás miatt? Ennyire jól nyomatták eddig neketk, hogy kijött belőle és visszaforgattad? :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#74009) Edge válasza Gorneck (#74007) üzenetére


Edge
veterán

azt hittem azt csinálsz amit akarsz :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#74010) JSaN


JSaN
addikt

En meg pont ma lettem beosztva esti muszakra, igy lemaradok a 6kor indulos S2 launchrol. :(((
Es csak ejfel korul tudok jonni, remelem lesznek meg akkor is partyik.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#74011) Gorneck válasza Edge (#74009) üzenetére


Gorneck
titán

Ááááááá...nem úgy van az... :D :DDD

Gorneck#1239

(#74012) SQX_Barto válasza JSaN (#74010) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En 7kor kezdek (6kor megyek ceges busszal)
Talan 2 fele hazaesek, melotol fugg.
Szerintem inditok egy monkot, ha mar mindenki oda van erte :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#74013) Dyingsoul válasza mikromanus (#74008) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ha ennyire turkálni szeretnél a zsebemben, tessék összeadni a pozitív tételeket. :U

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#74014) atidzsiforc válasza JSaN (#74010) üzenetére


atidzsiforc
őstag

En is akorul kezdek. Barbot kezdek, spamom meg monkot; vegkimerultsegig toljuk, vagy amig a hetvege tart :D. Tobbi haverom nem jon, mert papucsok, szoval majd keress meg, ha gondolod; btagem az alairasomban. :K

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#74015) killerjohn válasza DjDanee87 (#73999) üzenetére


killerjohn
addikt

ez még egész jó ;) nálam 20k letöltésre jut 0-10 donation, és van benne 1000-2000 óra fejlesztés. Nem különösebben divat támogatni manapság a content creatorokat :U

(#74016) mikromanus válasza Dyingsoul (#74013) üzenetére


mikromanus
veterán

Csak vicceltem. Nem érdekel a pénzügyi egyenleged. Csak olyan szépen egymás mellé kapcsoltad a két mondatban a támogatást és a hardver vásárlást, hogy akár azt is lehetne hinni hogy van kapcsolat. Pedig... :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#74017) JSaN válasza atidzsiforc (#74014) üzenetére


JSaN
addikt

Hmm ugynezki leszunk paran akik ejfel utan kezdenek :C
Hajnalig en is nyomni fogom, es mint only doki most is WD-el indulok.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#74018) khirill válasza Dyingsoul (#74013) üzenetére


khirill
aktív tag

ne vedd fel! :) itt mindenki oltja a másikat egy kicsit! a mi kis családunk nem a kelly family hanem az addams family... meglásd mikro lesz a fő támogatótok! mi pedig mind drukkolunk! ;)

más:
season 2 én is indulnék valahogy a start környékén, 6-7 körül ha az égiek is úgy akarják... elvileg lesz egy monk spancikám de félő, h őt benyeli a tristram kocsma! ...valahova becsatlakoznék ha van rá lehetőség. :B wizzel mennék ofc... (bár ezzel nem leszek valami népszerű :DDD )

ratabyzou

(#74019) granini válasza JSaN (#74017) üzenetére


granini
őstag

Csak felve kerdem meg hogy egy S2 eseteben ami kb nyitva lesz min. 3 honapig what's the point azonnal indulaskor ajulasig tolni a gamet..? :N

En pl elmegyek haverokkal talizni ma este, holnap meg family day es majd olyan este 6 korul ulok neki a seasonnak - bizva abban hogy addigra nehany klan tars meg friend mar lvl 70 lesz es felhuznak engem is hogy legalabb a szintezes fajdalommentes legyen :)

A lootal is ugy vagyok hogy igazabol mindegy hogy a sMonkomnak a grundo bracer vasarnap estere lesz meg vagy jovo he kedden, csak elobb utobb majd legyen meg de nem sietek sehova.

Azt az egyet mondjuk megertem hogy minimum az elmult 10 nap (de sokaknak mar az elotte levo idoszak is..) enyhen uborkaszezon volt mondhatni ingerszegeny riftezgetes minden nap.. a patch utan volt egy kis himihumi a loottal meg kicsit veletlenul 3 percenkent goblin csoportokba futottunk bele a bonusz alatt, de azota kb minimalisra letekertek mindent es semmi nem tortenik 10 napja.. ugyhogy aki azert rohan hajnalig seasonozni mert vegre tortenik valami akkor azt azert ugy megertem :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#74020) Edge


Edge
veterán

Sztem érdemes lenne az azonos classoknak együtt menni ugyebár lootshare nem rossz dolog. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#74021) granini válasza mikromanus (#74016) üzenetére


granini
őstag

Sajnos en is le vagyok most egve anyagilag mikro szoval nem is banom hogy ilyen olcso poenokat nyomsz.. arra meg futja.. :P :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#74022) mikromanus válasza granini (#74021) üzenetére


mikromanus
veterán

Ott segítek ahol tudok. Te vagy a topic művésze/költője. Nem sajnálom tőled az ocsó' cirkuszt. Nehogy elund magad és megválj tőlünk... :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#74023) khirill válasza Edge (#74020) üzenetére


khirill
aktív tag

úgy-úgy! :K na! ...és te? van már rockbandád? van még hely? megyünk együtt? :)

ratabyzou

(#74024) Bahama


Bahama
aktív tag

Ma reggeli rekord az új etrayummal.

A 49 simán benne van, de talán az 50 is.

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#74025) KubanitoS válasza Bahama (#74024) üzenetére


KubanitoS
veterán

Taeguk ennyire jó lenne?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#74026) Bahama válasza KubanitoS (#74025) üzenetére


Bahama
aktív tag

Azzal nyersz az legtöbb dmg-t. És "csak" ügyességhez vam kötve.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#74027) Thrawn válasza Bahama (#74024) üzenetére


Thrawn
félisten

Grat! Gondolom nem a 3300-as Etrayu az hanem valami ancient darab.
Egyébként csodálom, hogy bírod ízületekkel a taeguk+hexing párost :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#74028) Bahama válasza Thrawn (#74027) üzenetére


Bahama
aktív tag

Pont hogy 3300-s, annál nem nagyon lehet jobb.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#74029) Thrawn válasza Bahama (#74028) üzenetére


Thrawn
félisten

Na jól van, már szememig se látok :B

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#74030) Baaraanz válasza Thrawn (#74029) üzenetére


Baaraanz
tag

Találtam egy jó guide-ot DH-hoz. Voltmár? [link]

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#74031) emmm válasza granini (#74019) üzenetére


emmm
senior tag

Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, ha másért nem, mert nem season-oztam eddig: hogy húzzátok fel ennyire gyorsan seasonban a karaktereket? Ott nem minden a nulláról indul, lóvé, tárgyak, stb nélkül?

(#74032) granini válasza emmm (#74031) üzenetére


granini
őstag

Dehogynem csak van par megszallot baratocskam akik kb szombat estere mar olyan gearrel es karakterrel fognak - remelem!! - rendelkezni hogy en mar csak becsatlakozom level 1-en es kb 2-3 ora alatt max (vagy 20-30 perc..) 70-en vagyok mert az elet ott kezdodik.. Ebben bizom :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#74033) Gorneck válasza granini (#74019) üzenetére


Gorneck
titán

Nem lenne az ollan ubiszezon, ha fel tudtátok volna dobni a partykat (néha egy kis magas GR)...és ez sezlonyba se lesz másképp...igazából én se értem mit kell ezen csepegni...mert mire elérem azt a szintet ahol most vagyok az nem 2 nap lesz...valszeg kurva hamar bele fogok unni a szokásos rutinba (kurva lassan vagy soha nem esik ki ami kéne)...a DHk fullosak én meg szorgosan tolom más kaszttal a neverending rifteket a gearért...ami túlképp már megvan.
Oszt mikor mindenki maxos...felhúzzák a Palam oszt mehet tovább ami egy ideje megy...lovaglás a naplementébe... :D

Gorneck#1239

(#74034) Edge válasza Bahama (#74024) üzenetére


Edge
veterán

gz :)

khirill: akár :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#74035) killerjohn


killerjohn
addikt

indul!!!!

(#74036) Thrawn válasza killerjohn (#74035) üzenetére


Thrawn
félisten

Error 3000008 :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#74037) Edge válasza killerjohn (#74035) üzenetére


Edge
veterán

LOL karikreállásnál: your request timed out try later

kivágott be se tudok lépni LOL leültek a szeverek omg....

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#74038) Mirman válasza Edge (#74037) üzenetére


Mirman
őstag

Ugyan ez itt is. Szánalmas :(((

(#74039) tibee77


tibee77
őstag

Sräcok valakinek nem hiänyzik egy ember?Marha unalmas egyedül! :O (lvl 17 wiz)

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#74040) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Első 70 szintet bountyval lehet leggyorsabban letolni, vagy van valami más taktika is?

I am having fun staying poor.

(#74041) Tom5 válasza Drizzt (#74040) üzenetére


Tom5
addikt

Bounty + cursed chest-ek. Legalábbis a EU HUN-os srácok így csinálják streamen.

(#74042) killerjohn válasza Drizzt (#74040) üzenetére


killerjohn
addikt

level 32 vagyok, halls of agonyt toljuk orrba szájba :) de igazából a gyerekeim miatt 18:00 óta többet voltam afk, mint runban...

[ Szerkesztve ]

(#74043) killerjohn


killerjohn
addikt

micsoda csend van itt

(#74044) errorcode06 válasza killerjohn (#74043) üzenetére


errorcode06
őstag

Éjfél előtt 2 óra játékkal meglettem 54, de elment a kedvem az egésztől, így hagytam a francba...
Talán jöv7en megint neki esek...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#74045) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Pénz gondjaim nem lesznek az tuti. Rögtön az első goblin 70en nyitotta a portalt :P

[ Szerkesztve ]

(#74046) Edge válasza killerjohn (#74043) üzenetére


Edge
veterán

1:00-ig nyomattam 4es partyba, 66os szintig jutottam, qrva álmos voltam már, majd ma folyt köv. Am. egész jó volt megvan a hangulata amikor szir szar rare itemeknek örül az ember mert ad +20% dpst :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#74047) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

kesz, 60ig birtam, kiegtem. :DDD

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#74048) Reinhardt válasza DjDanee87 (#74045) üzenetére


Reinhardt
őstag

Nekem kb az 50. nyitott.

(#74049) zhata


zhata
senior tag

Sziasztok!
Ezek a hellfire gyűrűk nekem még mindig nem okésak, mármint a megszerzésük.
Megvan mind a 4 demonic organom. A leírás szeint az ékszerész ezekből csinál gyűrűt. Shen fel is kínálja a menüben a négy gyűrűt, de nem törődik az én demonic organjaimmal, nem is veszi azokat észre, hanem a hf gyűrűk készítéséhez kéri a következőket: Vengeful eye, Devil's fang, Writhing spine. No itt akadtam el.
Hogy tovább, nagyon megköszönöm előre is. :R

(#74050) errorcode06 válasza zhata (#74049) üzenetére


errorcode06
őstag

Azért mert azok a régi HF gyűrű hozzávalói! Az új recijét act2 hidden campben a mystic melletti kiscsajtól tudod megvenni. 2 milla a gyűrű, 5 az amu reci, talán...

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.