Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86001) _ocsisajt válasza czpitti (#85994) üzenetére


_ocsisajt
őstag

nalam valami nem koser, mert meg negyen sincs soxor leg...

BUEK MINDENKINEK!

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#86002) MegalodonS válasza Cadal (#85996) üzenetére


MegalodonS
őstag

Paragonoban Gazdag,Boldog Új Évet Kivanok Minden Kollégának!

(#86003) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Sajna EÜ okokbol itthon maradtam :(

zsirfriss :)

hc perfect anci ara gloves :)

najomarakeremkapcsojjaki

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#86004) Cadal


Cadal
őstag

Itt egy video szezon 5-öt kezdőknek. Lényegében a "Haedrig's Gift" rövid időn belüli megszerzését mutatja be.
How to Gear in Season 5
Összefoglalva:
1: Lvl 70-nél kapod az első bag-et. Ez már ugye setbonus.
2: T2-n levadászni Zoltun-t második bag! Még egy set bonusz
3: GR 20 teljesítése után jön a 3. bag.

Lvl 70 elérése után szinte csak pár perc és viszonylag erős lesz a karakter. GR 20 sem tűnik vészesnek.

(#86005) granini válasza Cadal (#86004) üzenetére


granini
őstag

Köszi Cadi! :R Találkozunk az éterben..
Boldog Új Évet!

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#86006) granini válasza _ocsisajt (#86003) üzenetére


granini
őstag

Hátezannyiraszép hogy én ezt a helyedben max recskázáshoz venném fel amúgy szigorúan vitrin :Y :DDD GZ!

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#86007) _ocsisajt válasza granini (#86006) üzenetére


_ocsisajt
őstag

ezt tenyleg vitrinbe kellene rakom :DDD
ty :R

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#86008) JSaN válasza _ocsisajt (#86003) üzenetére


JSaN
addikt

Jo szar, secondaryban a cold nem maxos.

:P

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#86009) SQX_Barto válasza _ocsisajt (#86007) üzenetére


SQX_Barto
addikt

en nem birnek ujra HC-zni, de tudom pussycore vagyok :P
DC mentes, jo lootos Uj Evet Neked!
Utolag is koszonom Neked es oxoxnak is a regebbi sok sok segitseget, turelmet :R
(ha meg volt mas is es kihagytam, elnezest)

JSaN nel legyel telhetetlen! ;]

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#86010) LélekVándor


LélekVándor
tag

B.U.É.K.

(#86011) Zoona


Zoona
aktív tag

Buék :)

Most takarítottam ki énis a season zárásból bejövő alapanyagokat.

Gondolkodok következő seasonbe, hogy DH vagy Crus. Esetleg valaki próbálgatta őket PTR-en? Melyik lehet életképesebb majd magasabb gr-ekre?

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#86012) férfiállat


férfiállat
tag

néhány buta amatőr kérdés itt a másnapos és kevésbé másnapos forumtársakhoz:
1 miért érdemes sesonal karaktert indítani?
miben jobb vagy miben több az, illetve milyen előnyökkel jár az ha valaki szezonal karakterrel játszik mintha normálon 1-t ,,dédelgetne" folyamatosan?

(#86013) TeeBee73 válasza férfiállat (#86012) üzenetére


TeeBee73
addikt

Csak.

A kevésbé másnaposok táborába tartozom 6 pálinka és egy pohár pezsgő után. :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#86014) Valkűr válasza Zoona (#86011) üzenetére


Valkűr
őstag

Szerintem nagyobb a lehetőség fejlődni és jobb cuccot találni ami , ha vége a seasonnak átvihető a normál karakterre.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#86015) dargelot válasza férfiállat (#86012) üzenetére


dargelot
senior tag

Szia, hungary chat-enis sokszor felmerül ez a kérdés. A következő seasonban NEM lesz seasonal only item, s úgy néz ki hogy ha lesz extra stash akkor az sem lesz csak season-ban elérhető. Ha van sima karaktered, tehát nem most vetted meg a játékot és van már egy-két alap karaktered, akkor szerintem nincs értelme a seasonnak.

A season előnyei:
-(#86004) Cadal által linkelt Haedrig's Gift, tehát az első kaszt amivel mész az kapni fog egy fix settet, így CSAK az elsőként lvl70 karaktered kapja meg. Ezzel elméletileg lesz egy T6-T7 karid gyorsan.
-Új acsik és transmog
-Saját seasonal leaderboard
-Új portré és pet

hátrányok:
-Mindent elölről kell kezdeni, mintha most vetted volna meg a játékot, persze ha szereted a kihívást ez lehet előny is

Jómagam megvagyok para700 és szinte minden kasztnak megvan minden szettje, tehát nem látom értelmét újrakezdeni. Amennyiben nincs egy karaktered sem ami tudna T6-T7-et s a parád is kicsi, akkor jó ötlet lehet a season ha csak egy kaszttal szeretnéd tolni. A másik előny ami persze nem magától értetődő ha csak ott vannak barátaid, csak a klánod seasonal only.
Végül hajrá NS! :D

(#86016) nauro válasza dargelot (#86015) üzenetére


nauro
aktív tag

Eddigi tapasztalat alapján azért éri meg a season, mert ott több ember nyomul, könnyebb csapatot találni. Szerintem ez ez után is meg fog maradni.

(#86017) SQX_Barto válasza nauro (#86016) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Mivel nem lesz s5 only item, nem vagyok ebben olyan biztos.
Lehet most sokan csak megszerzik s5-ben, amit akarnak es utana "kuka" az egesz es vissza nonseasonba.
Nekem "erzesre" jobb a lootom seasonben, de tudom, erre mindenki azt mondja urban legend...
Nekem kell a Jade set, mert valamit ki akarok hozni belole. Most WD-m sincs, mert regebben mergemben sikeresen letakaritottam. Szoval en ezert elindulok s5-ben, az is lehet vegig s5 only modban leszek, majd meglatom. 3 honap alatt siman ki lehet farmolni kb az osszes szettet a WD-hez. Akkor meg csak a kiegeszito legek kellenek, amiket meg mar kraftolni is lehet ugye...

Azert az eleg konnyites, hogy ha Jade szettet akarok, akkor nem kell BS-t koltenem ra, masra szorhatom el, mert ingyen megkapom, par konnyu feladat utan.
Ha meg talalok tarsakat (biztosan) akkor eleg hamar elerheti ezt az ember.

Egyebkent mi volt s4-ben, hogy mindenki 1000+ paraval rohangalt?

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#86018) dargelot válasza Gorneck (#85995) üzenetére


dargelot
senior tag

Nem ertem miert mondod hogy a kopi az egyetlen buildje a wd-nek. Ha csak a toplistat nezzuk akkor is az latszik hogy a helltooth sokkal jobb es stabilabb. Ha csak nem vagy mazohista es mesz 500 gr-t hogy a dart wd kapjon egy zombis palyat hosszu egyenes sikatorokkal akkor a helltooth sokkal jobb szoloban s azon belu van macis meg acidos meg tuzes s coldos tehat van elet a darton tul.

(#86019) czpitti válasza dargelot (#86018) üzenetére


czpitti
senior tag

A HT wd autokick minden partibol mert laggot csinál.Jah semmi baja...

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#86020) Gorneck válasza dargelot (#86018) üzenetére


Gorneck
titán

Te mennyit játszottál HT WDvel? Meg merem kockáztatni semmit...

63-64-től nálam már solo-ban is 2 percenként ESC nyomogatásból állt a játék, mert nagyon durván lagolt...
Partyból meg instant vote kick...vagy simán kiléptek mellőlem...55-ön.

Ez neked játék? Ez neked használható build? Papíron jahh...a valóság az, hogy nagyon régóta csak egy build létezik WD-re...bár a Köpi se egy leányálom...védelem mondhatni nincs...kb minden egy hitel.

Számomra ott kezdődik a játék, hogy mindenféle korlát nélkül tudok játszani egy builddel...a HT egyik buildje se volt az...mivel 60-tól állóképet varázsolt solo-ba és partyba is...így vagy mazo voltál, vagy hagytad a fenébe...
A macik mikor működtek a kedvenceim voltak, 1.04-1.05 magassága...imádtam őket...végre kiadtak egy szetet hozzájuk és nem tudtam vele játszani 2 óránál többet...

A WD a kövi pecsben is csak azért fog működni, mert a PET-ek igen jó kis buffot kaptak...illetve a LoN buildek nem csak DMG-ben, de védelemben is szarrá verik a meglévő seteket...ergo megint vagy köpködsz vagy pörgeted a denevéreket (a zseniális affixek a zseniális belső cd miatt kötelező kocka item van)...megjegyezném az uccsóhoz lenne set...

Gorneck#1239

(#86021) _ocsisajt válasza SQX_Barto (#86017) üzenetére


_ocsisajt
őstag

"Nekem "erzesre" jobb a lootom seasonben, de tudom, erre mindenki azt mondja urban legend..."

en vagyok az elo ellenpelda... a jatekom kb. 95%-ban (szezon) nem kaptam annyi jo cuccot, mint (zaras elotti non-szezonban)... vagy csak a vegere tekertek fel a szazalekokat? :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#86022) Sárpac válasza _ocsisajt (#86021) üzenetére


Sárpac
nagyúr

PRNG leírhatom még 100x ha akarjátok. :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#86023) Valkűr


Valkűr
őstag

A PTR karakter az elveszik gondolom, nem marad meg miután kijön a végleges verzio? PTR nekem eddig okádja a legendeket, mig a normál játék alatt éppen csak itt ott esik valami.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#86024) Edge válasza Valkűr (#86023) üzenetére


Edge
veterán

nem marad meg.
még jó, mivel 2000%-os buff van. :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#86025) MegalodonS válasza Sárpac (#85971) üzenetére


MegalodonS
őstag

Azert latom mindenki ''GAZDAGON'' van,de a gemeket keveslem a kepeken,13db Caldesann's Despair upg,39db flaweles gem-et igenyel!!Azert felturbozok egy csirke wd-t :) goblin vadaszatra :D:D:D

(#86026) AtHoS válasza MegalodonS (#86025) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Na jó...hát nem mindenki bottal nyomja ;]

read-only mode on the forum

(#86027) J0shu4M1ll3r válasza MegalodonS (#86025) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Vagy lehet, hogy egy másik fülön vannak a gemek a ládában XD

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#86028) MegalodonS válasza AtHoS (#86026) üzenetére


MegalodonS
őstag

En nem vagyok ''BOT''anikus,hanem lelkes farmer vagyok :P

(#86027) joshuam

Jaaaa,lehet de kinel? :D:D:D

(#86029) AtHoS válasza MegalodonS (#86028) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ja, de ahogy látom nem "amatőr" :DDD

read-only mode on the forum

(#86030) Joezyka válasza MegalodonS (#86025) üzenetére


Joezyka
senior tag

és még én azt hittem milyen sok alapanyagom van, de elnézve a többiek ládáit, meg se merem mutatni :DDD

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#86031) Edge válasza MegalodonS (#86025) üzenetére


Edge
veterán

szép :) viszont az FS aránya a többihez nagyon nem passzol, ennyit legorerolloztál?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#86032) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Valaki jatszik season karival PTR-en?
En most kezdtem el reggel felhuzatni egy season WD-t, es mar a Journey 4. reszenel vagyok. 4 set darabot kaptam eddig. Viszont azt kicsit furcsallom, hogy egy Set Dungeon-t teljesiteni kell, hogy megkaphassam az utolso ket darabjat a settnek... Tehat ki kell farmolnom vagy az adott setet vagy a masik harombol az egyiket es teljeseiteni a Set Dungeont. Persze, ha van RoRG-om, akkor csak egy darabot kell kifarmolni a Journey Chapter 3 utan.
Persze normal drop rate-tel nem lesz ez ilyen gyors, meg ha mindenki az elejen kezdi, akkor boost sem lesz, csak a party bonuszok :)

A solo 55 set bonusz nelkul, na arra kivancsi leszek majd. Foleg HC-n... ;]

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#86033) MegalodonS válasza AtHoS (#86029) üzenetére


MegalodonS
őstag

(#86029) AtHoS

A double cache hetvegen,rengeteg cucc jott ossze!!IIgaz azota sem bountyztam :D:D:D

(#86030) Joezyka

Mind1 mert,esik rendesen hulladek,Haedrig sem fog randizni Kadalaval a sok melo miatt :D:D:D

(#86031) Edge

Thx,Abbol nekem,soha nem volt eleg!!A mostani az mar az uj rekord,de hiaba, jon a 2.4 es elnyeli majd,mintha egy sem lett volna :)

(#86034) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

HC 2.4 peccsvaro... :B

diszklemer:
-itt azert latszik, hogy van fluktuacio :P
-jaigen a bountybol, uber cuccbol nagyon keves van
-eskuszom mar 2 hete deka gemet sem szedek szinte (szandekosan)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#86035) davidsz


davidsz
őstag

Amennyi cuccotok van, ennyi összesen nem esett nekem a játékban. :O

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#86036) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#86034) üzenetére


_ocsisajt
őstag

szoval igy jobban latni :)

HC patch varo csapo 2 :D

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#86037) Reinhardt válasza _ocsisajt (#86036) üzenetére


Reinhardt
őstag

Persze, ptr-en nekem is van ennyi fs es ramaldini :D

(#86038) _ocsisajt válasza Reinhardt (#86037) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Hat ha ez PTR, akkor legyen az :DDD

Linkben, ne legyen kepspam :)

(irtam is korabban, hogy utobbi idoben gusztustalanul jon a drop... volt, hogy egy nap 2 anci kukri meg 3 ding-dong rovid ido alatt stb... LOL ding-dongot fossa feszt...

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#86039) CzKaresz81


CzKaresz81
tag

Sziasztok!

A patch a S5 kezdetével jön vagy már előtte is beaktiválják nem tudjátok ? Nincs hivatalos infó még ?

(#86040) SQX_Barto válasza CzKaresz81 (#86039) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Eddig úgy volt, hogy season előtt kb egy héttel jött ki a patch, valószínűleg most is az lesz. Ja és frissítés / karbantartás általában szerda hajnalban szokott lenni. Szóval vagy a jövő szerda vagy az azutáni elég esélyes. Persze lehet esetleg más nap is. 😊

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#86041) CzKaresz81 válasza SQX_Barto (#86040) üzenetére


CzKaresz81
tag

Köszönöm!

Hogy látjátok (már aki ptr-ik, vagy jobban ért hozzá ) ww barbi tényleg kinyírva ?
Ahogy nézem a streameket mindenhonnan kiesett a barbi, csak a support nem...
Pedig a "leap" barbi rendesen tudna leadni sebzést...

(#86042) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

najooovan keremkapcsojjaki :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#86043) CzKaresz81 válasza _ocsisajt (#86042) üzenetére


CzKaresz81
tag

Grat!

(#86044) CzKaresz81


CzKaresz81
tag

Ment egy PM is...

(#86045) SQX_Barto válasza CzKaresz81 (#86041) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Mar patch elott is inkabb a HotA-s barbi a meno, nem igazan a WW.
Hogy utana mi lesz, az passz, elegge porosodik a barbarom.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#86046) dargelot válasza SQX_Barto (#86045) üzenetére


dargelot
senior tag

Ez nem teljesen igaz. Jelenleg a ww barb az egyeduralkodo. Szvsz a top1000 ben csak az van. Az uj gemnek hala gyorsan megy neki a or is a vegen.

(#86047) SQX_Barto válasza dargelot (#86046) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Akkor csak en latom a barbar-os ismeroseimet
HotA-s cuccokban rohangalni :)
Leaderboardot nem szoktam nezegetni.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#86048) CzKaresz81 válasza SQX_Barto (#86047) üzenetére


CzKaresz81
tag

Én solo gamera gondoltam. Partyba jó a Hota...

(#86049) Klemice


Klemice
senior tag

season 5-re van valami favorizált class? mit ajánlotok, ha a barbárt meg a wizardot már unom?

(#86050) Sárpac válasza Klemice (#86049) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Cruss dh! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.