Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21751) Helmoras


Helmoras
őstag

elsősorban davidsz-nak írok.

[Monk]

Craftolással(és a hozzátartozó szerencséből) ez a kari 200 millás össze vissza.

Én most ezzel a felállással megyek mp 7 en, azmo előtt vissza, keep 3-2, arreat 2 és bridge of korsikk, olyan 40 perc alatt lemegy és nem halok meg, csak nagy ritkán ha elbambulok nem kell annyira eröltetni azt a 2 LS fegyvert ad 1 mocsok drága ad 2 akkor már inkább dps-re kell menni szerintem(1 LS mellé akkor már valamelyik ékszerre 400-500 loh csodákra képes, vagy egy allreses(vagy specko resistes) magas vites blackthorne gatya se rossz ha máshol nem tudunk elég vitet pakolni, Health globe bonusz nagyon kellemes affix ajánlom mindenkinek.

(#21752) mikromanus válasza czpitti (#21750) üzenetére


mikromanus
veterán

Ugyan. Néha beesik az AH-ba is pár ilyen tétel. Pénzkivételben a 100 ójró jobb például (ráadásul blizz sarc nélkül), mint az 500 milla ingame gold mégis néha beesik ilyen az AH-ba. A gold árfolyam rögzítés szép és jó, de igen korlátozottan működik. A valós (kereslet-kínálat alapján kalkulált/beállt) árfolyama olyan 0,1 vagy kevesebb ojró/milla gold. Szépen hangzik, hogy jó kétszer annyi jönne RMAH-ból, de ez elég megbízhatatlan. Vagy lesz onnan vásároló balek, vagy nem.. Azért aranyos a bliz, hogy támogatja a diablo 3 feketegazdaságot. :Y

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21753) Kicsimix válasza Edge (#21740) üzenetére


Kicsimix
őstag

Én is ott szoktam publicozni... Alacsonyabb szinten kb 6 ig jól tartom az archont pub-ban is a felett meg azért jó mert senki nem szedi le a monsztákat olyan könnyen és akkor játszik a Living Lightning nálam ami nullázza pikk pakk a cd-t (mert van idő nulláznia). + Magasabb szinten tudom tolni a temporal fluxot mivel az archon tutira lejár ezért ez értelmesebb mint a galvanizig ward. Cm is jó de sokszor inkább csak vicces próbálkozásokat láttam...
Amúgy meg szeretik az archonomat múltkor mentem egy csapatban ahol volt egy wd is nagyon jól együtt működtünk.. Ahogy nyomtam az archont-t egyből nyomta a dps-rúnát amikor tudta.. Eliteket úgy szétkaptuk öröm volt nézni MP8-on négyen..nekem úgy 670k... Az hasznos a partiba. Persze ha nincs jó archonod akkor cm (magasabb szinten)..

Dexes kard nem kell : )

Amúgy meg kicsit Simcity-zek most :P

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#21754) czpitti válasza mikromanus (#21752) üzenetére


czpitti
senior tag

Jurósban én nem vásárol csak elad.Gold olcsó,befektet ,ára ojrósból itemekkel ki,maradék ( haszon ) gold upgrade.Uff. :DDD Szerk.:helmoras mp10-en majd az egy ls-es fegyverrel meg a kis loh-al majd ugrándozol és nem haladsz.Konkrétan az én játékstílusomhoz egy ls éz 1100 loh volt ha jól emlékszem kevés is volt.( mp10) Én azért mondtam a két ls-t ha visszaolvasol mert kelleni fog mp10-en a jó haladáshoz és ha már vesz akkor ne kelljen kétszer vennie...Na meg azt is mondtam hogy tapasztalja ki mindenki neki mi a jó.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#21755) Cyberbeni válasza Helmoras (#21751) üzenetére


Cyberbeni
addikt

1ls mellé nem árt a több védelem, meg reflectesek miatt kell a serenity. Nem kell sajnálni a dupla ls-re a pénzt, mert a végén nem jössz ki anélkül jobban. (Ha van ls+socket és chd+socket wkl, akkor a ls-eset elég reflectesek ellen felkapni, ha 200k++ unbuffed dps-el, és sok resistel/armorral rohangálsz, és reflecten kívül nincs baj sehol az élettöltéssel.

(#21756) Kicsimix válasza F-ECT$ (#21749) üzenetére


Kicsimix
őstag

Archonba 4 feletti LS-el nem igazán halsz meg 300k felett.. És nem kell semmi loh meg life regen szarság sem hozzá.. Nő a dps-ed és vele együtt az élet szívás is ... Ennyi : )

Nekem egy jó Archon Gearem van amibe csak simán beillesztem a Chanto set-emet és cm leszek : ) Én inkább azt tapasztaltam ,hogy kva messze áll az archon hatékonyságától hiába nyom több spellt...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#21757) Helmoras válasza Cyberbeni (#21755) üzenetére


Helmoras
őstag

Jó hát most le tudom irni a legjobb monk geart ez nem tul nehéz, de egy chd socketes won kim normális dps el + egy socket + ls fury az már szerintem messze nem a megfizethető kategória... még won kim csak-csak megoldható emberi áron de a fury... bár emberünk ha nem az armorba pakolta volta a 110 es köveket abból lehetett volna venni :D, ez a fegyvercserélgető mizéria meg számomra idegen.. jóhogynem átskillezem magam az elitre...

[ Szerkesztve ]

(#21758) Edge válasza F-ECT$ (#21749) üzenetére


Edge
veterán

Háttazé ez nem ilyen egyszerű :) Cmww wizek rendre 12%moveal mászkálnak tehát nemcsak fegyvert kéne cserélni, mert egy 12moveos archon wiz az nem hatékony és akkor még a trium offhandről mint kötelező kellék nem is beszéltem ;)
Pedig a fordítottja is igaz: chantodoset, lásd kicsimix példáját.

kicsimix: azt csak példának írtam hogy egy monk egy ilyen kat. kardért többet tejel ;)
4ls? szvsz minek, nekem elég a fegyveren lévő 2.6+ temporal flux hogy életben maradjak :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#21759) Valkűr


Valkűr
őstag

Sziasztok elkéne egy kis segitség...Vásároltam fegyvert az aukcio házban, de nem volt hely és a completed menübe tette. Az istenért sem tudom onnét kivenni, hogy használni tudjam. Mit kell ilyenkor csinálni, vagy hogy lehet azt előszedni?

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#21760) sto1911 válasza Valkűr (#21759) üzenetére


sto1911
veterán

Tele a ladad? :U

(#21761) Valkűr válasza sto1911 (#21760) üzenetére


Valkűr
őstag

Igen tele volt, de utána kiüritettem, de nem teszi bele a már megvásárolt kellékeket..Ellenben a completed menüben ott van, h megvettem..

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#21762) Cyberbeni válasza Helmoras (#21757) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ezért mondom, hogy dupla ls kell, ha a legjobban akarsz kijönni. EF helyett meg valami bazi rare, sok sebzéssel, dexszel, ls-el, chd+sockettel, ha már a legjobb setupnál tartunk.
Vagy nem tudom hova akarod te betuszkolni a serenityt, de mindegyik skill hiánya sok sebzéscsökkenést jelent.

(#21763) Helmoras válasza Cyberbeni (#21762) üzenetére


Helmoras
őstag

Sehova nem akarom betenni a serenity-t én sem használom nincs rá szükség, csak figyelni kell, a legjobb gearben is chd socketes fury van, de ez most olyan lényegtelen... továbbra is tartom hogy jobb karaktert lehet kihozni ugyanannyi pénzből ami nem 10 milliárd mondjuk... ha chd socket, mint ls socket, és persze jó egy rare is de a furynak az aspd bonusza verhetetlen a monknak akinek szinte minden skillje az aspdre épül...

Bár azt is meg kell vallani hogy 2*200 millából elég jó ls socket chds kardot lehet venni, csak mondjuk akkor nincs meg a furyn a 150+ dex vagy esetleg az emlitett won kimről ujabb 150+ dex ugrik, nehéz jó érték arányban vásárolni már a 100 miliós tételeknél...

[ Szerkesztve ]

(#21764) F-ECT$ válasza Edge (#21758) üzenetére


F-ECT$
titán

Rajtam pl 36% van, igaz ez spéci eset :)

Akkor összefoglalva: jó archon / cm set átváltható a másikba egy fegyver + oh cserével :D

Dive ever, work never.

(#21765) persil válasza F-ECT$ (#21764) üzenetére


persil
nagyúr

A harmadik 12% hogy jön össze?
Biztos csak fáradt vagyok mondjuk, de tényleg nem tudom :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21766) czpitti válasza Helmoras (#21763) üzenetére


czpitti
senior tag

Várj egy csöppet.Érthetően : 2 ls nélkül meghalsz mp10.Nincs választás:)Kis mp-n meg tökmindegy szinte mivel mégy.Kis mp ócsóság,nagy mp drágasssszág.Nincs vagy-vagy.Monkról beszélünk most.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#21767) Helmoras válasza czpitti (#21766) üzenetére


Helmoras
őstag

Jó hagyjuk már ezt az mp 10 dolgot, epeniszen kivül monk unbuff 300k dps alatt semmi értelme(nem éri meg), davidsz akinek pedig segiteni próbálunk sajnos elég messze van még ettől, ha egyéb pontokon kellőképpen felfejlesztette a karakterét nyilván ez is egy opció ha egyáltalán számára cél az mp 10 mert erről szó se volt. szóval ha valaki ötletet kér a fejlesztésben akkor ne egyből az mp 10 kompatibilis karakter és a másfél milliárdos cuccok ajánlásával kezdjünk már...

(#21768) mikromanus válasza Valkűr (#21761) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha a beérkezettek közt nem látod, csak az esemény/vásárlási listában, akkor elakadt valahol. egy-két vásárlás/eladás kimozdíthatja, azaz bepöccintheti az érkezettek közé. Elvileg ez magától is megérkezne, de volt, hogy sok időt kellett várni úgy rá. Utolsó 1-2 tételt a ládába, veszel egy kavicsot, eladsz egy kavicsot és tán megjelenik minden beragadt. Vagy nem... :D

#21767) Helmoras

Azért érzitek a változást. 1, vagy 2 patch-csel ezelőtt jöttek itt a monkok, hogy kényszerből skilleznek, így is nyögvenyelős, nincs változatosság, MP10 imposszibru, max sok idős melóvval csúcs cuccban mehet. Most meg FARMOLNI akarnak egyesek ott? Úgy látszik jót tettek az utolsó patchek :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21769) Cyberbeni válasza Helmoras (#21763) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Akkor csak a 3 defenzív passzív miatt bukod például a combination strikeot. Sweeping wind sebzést nem növeli az attack speed. A legjobb gear meg nem egyenlő a legnagyobb dps-el, hanem amivel a leggyorsabban és biztosabban tudsz MP10-en farmolni. Ezt sem a fear, sem a 0/1 ls fegyveres megoldás nem segíti.
Marquise gemek mellett azért már csak cél az MP10.

[ Szerkesztve ]

(#21770) Gorneck válasza persil (#21765) üzenetére


Gorneck
titán

Itemből cipő naci alkaros, persze ettől még 25% amit látsz...vagyis kapsz...

(#21771) Helmoras: Jól teszed. Kíváncsi voltam mikor szakad el a cérna... :D :)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#21771) Helmoras válasza Cyberbeni (#21769) üzenetére


Helmoras
őstag

Najo inkább elengedem ezt a beszélgetést, jó mp 10 farmolást mindenkinek. :)

mikro: te akkor gondolom érted mire gondolok, nem akarok én itt vitázni mert mindenki csak mondja a magáét, és nem figyel a másikra...

gorneck: éés persze megint én vagyok a hülye.. :D

[ Szerkesztve ]

(#21772) persil válasza Gorneck (#21770) üzenetére


persil
nagyúr

"Itemből cipő naci alkaros"

Ez eddig is tiszta volt, csak hogy item-ből max 25% jön, és puff. A wizardnak meg nincs skillből movement speed-je.(leszámítva a storm armor hülyeségét.)
Ezért érdekelt volna az a 36%.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21773) F-ECT$ válasza Kicsimix (#21756) üzenetére


F-ECT$
titán

Hatékonyság: menj be mpl10 valamelyik bossára: Kulle, Ghom, Azmo és mérd le, hogy hány másodperc alatt vered le. Nekem pl a nem túl izmos 160k dps-sel és farmolós builddel Kulle 90m hp-ja kb 150 sec alatt megy le, ami 600k valós dps-t jelent. Ha beteszem a SoJ-t, és a Teleport helyett a Strech time-ot, akkor mindez 130 sec, ami kb 700k valós dps. Mindez 100m alatti gearből. Neked mennyi idő alatt megy le?

(Én Archonnal meg nem bírtam leverni a 230k dps-emmel, de mondjuk ezen nem csodálkozok, kicsit kevés volt az a dps Archonoz.)

A runok mérése is jó lehet, de ott többet kell mérni és utána átlagolni, mert van egy kis szórás a mobok és a térkép eltérések miatt.

Dive ever, work never.

(#21774) Valkűr válasza mikromanus (#21768) üzenetére


Valkűr
őstag

A Completedbe van benne, azt kitudom tenni a Send to Stash-ba de az eladások közé teszi ez be...Nem értem ezt az egészet... :((

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#21775) F-ECT$ válasza persil (#21772) üzenetére


F-ECT$
titán

"Papíron" 36%, a valós a 25%, csak arra reagáltam, hogy nem minden cm wiz megy 1x12%-kal. Nekem a lacuni és az inna most kell az AS miatt, így a cipő lehetne más is, de még egy 250 (+ 50 kavicsból) intes ice is dps veszteség lenne.

Dive ever, work never.

(#21776) persil válasza F-ECT$ (#21775) üzenetére


persil
nagyúr

Jaa, tiszta sor, azt hittem, hogy konkrétan movement-ből gondolod a 36-ot, közben meg csak nem tudod levakarni a felesleges 12-őt a háromból valamelyikről.. :D
Jó értelek :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21777) davidsz válasza Helmoras (#21767) üzenetére


davidsz
őstag

öööööö ... izééé :DDD ... valahol cél az mp10.
Mert ugye máskülönben most is teljesen jól elvagyok a karakterrel.
Bazi sok gold és idő. Nem mondhatom, hogy jelenleg mpl4 sima ügy és a cél mpl6. Egyrészt ott úgy is megint minden kevés lenne. tervezni meg ilyen költségeknél mpl10-re kell, mert szinte csak a majdnem maxos cuccok jöhetnek szóba.

Segítséget mindenkitől elfogadok. Elolvasom. Amióta segít mindenki, értem már a csíziót :R :C

Nekem most minden segítség, mert megakadtam picit, és nem is nagyon vagyok belemerülve a részletekbe. Jó ha több vélemény van.

Egymás megértése meg random :DDD

(#21768) mikromanus :
Mpl10-en akarok játszani, úgy hogy közben fel tudjam venni a telefont és kilépni a játékból pár percre, amíg lerendezem a bizniszt :DDD
Milyen jó is lenne már :DD

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#21778) Helmoras válasza davidsz (#21777) üzenetére


Helmoras
őstag

Próbáltam csak segiteni, de valahogy mindig vita van belőle, inkább maradok read only.

(#21779) persil válasza davidsz (#21777) üzenetére


persil
nagyúr

De amúgy kicsit tényleg nem értelek. A gear-ed árából kb 10 olyan karaktert lehetne csinálni, mint az én rongyos kis koldusvarázslóm és erre "Nem mondhatom, hogy jelenleg mpl4 sima ügy és a cél mpl6." ?!
Wtf?! Én mp7-en szoktam játszani, az tök sima, ha meg régi inferno nehézséget akarok, akkor mp8-10.
Mp 5-ig meg wack a rat az egész.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21780) davidsz válasza persil (#21779) üzenetére


davidsz
őstag

Erre van egy jó magyarázat:
Anno amikor volt az összes kasztból 60as karakterem, javasolták, hogy egyet fejlesszek, amivel játszom, mert goldilag nem megy mind. A Monk nyert :)
Viszont ha megunom, akkor lesz hajaj.

monkból akarok kihozni para100-at ... lusta lennék rá más karakterrel elölről kezdeni mindent.
Viszont nem vetem el a dolgot, mert ha csillió billió minden, akkor lehet belevégok másba is.

Most hogy a Monkkommal haladok, így most ehhez ragaszkodom, mert megint élvezetes a játék.
Amennyi goldban van, az már nem. :W

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#21781) Kicsimix válasza F-ECT$ (#21773) üzenetére


Kicsimix
őstag

Igen nyilván ez az az egy hely ahol megfoghatsz mert itt lejár az archon cooldownja... De ha egy normális farm kört néznénk pl MP8-on szerintem amíg te cm-eznél és pakolgatnád a tornádóidat a 3x5x hatékonyabb build-el addig én 2 sarokkal odébb lennék úgy ,hogy mindent kipucoltam 400k-val amit a te cm-ed simán befog.(elvileg)

: )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#21782) persil válasza davidsz (#21780) üzenetére


persil
nagyúr

De még mindig ott vagyunk, hogy 10x annyi pénzből csináltál egy olyan karaktert, ami fele olyan monsteren megy, mint a varázslóm :D
Nekem is van mindből 60-as karakterem, mondjuk elég csiribiri 70-100k dps-es mind, és csak a wizarddal játszom.

De most komolyan, a monkra 10x több pénz kell, hogy nyögvenyeljen ott, ahol én még sörözök? Ezt kizártnak tartom.
Vagy csak ész nélkül szórod rá a pénzt :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21783) mikromanus válasza Valkűr (#21774) üzenetére


mikromanus
veterán

Annyit üzleteltél, hogy nálad már kapásból az eladások közé kerülnek a visszaküldött itemek. Te aztán nem aprózod el . :Y :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21784) davidsz


davidsz
őstag

Won Kim Lau esett ... 919DPS se socket, se ls :W ... már majdnem örültem :DDD

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#21785) Helmoras válasza davidsz (#21784) üzenetére


Helmoras
őstag

ha van rajta 95 crit dam meg 900 loh azért ne törd be :P:D

(#21786) Cyberbeni válasza davidsz (#21784) üzenetére


Cyberbeni
addikt

lightning skill damage?

(#21787) davidsz válasza Cyberbeni (#21786) üzenetére


davidsz
őstag

21% ... 900loh. Néztem Ah-ban ... nem drága dolog.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#21788) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

Jaj de jó vesztettem 12 millát mert egy nullával kevesebbet írtam, és túl fáradt voltam már hogy leellenőrizzem a az auctions tab-ban :D

Na mindegy, hibáiból tanul az ember

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#21789) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Aki régebb óta játszik DH-val tudna linkelni battletag-ot , meg tudja nézni milyen gear-t érdemes rárakni , thx :R

(#21790) persil válasza sunnymarcell (#21788) üzenetére


persil
nagyúr

Ez milyen matematika művelet alapján jött ki?
Mert ha 20 helyett 2-ért adtál el valamit, akkor 17 helyett kaptál 1.7-et.(12+1.7= 13.7, nem pedig 17)
Más összeg meg eleve nem jöhet szóba, mivel egy nullát írtál el.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21791) Cyberbeni válasza Jimy83 (#21789) üzenetére


Cyberbeni
addikt

armory(cluster arrow->MP1, spike trap->MP4+, váltogatni szoktam): enyém még egy pár másik: [link] [link] [link]
guide(angol, ha kérdésed van, akkor nyugodtan írj): [link]
DH topik: [link]

(#21792) sunnymarcell válasza Jimy83 (#21789) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

Én már lecuccoltam a DH-mat, de szóban el tudom mondani

Manticore, 1 socketes min 1200 dps, 2 socketes min 1050 dps
Dead Man's Legacy, minél nagyobb ias és chc, Dex+Vit roll, vagy Max discipline.
Nati cipő, lehetőleg kerüljön rá vitality
Nati ring, mehet rá allres meg avg dmg, ha sok a pénz, akkor chc/chd
Hellfire ring/rare ring mehet a szokásos affixxekkel (stat, ias, chc, chd, avg dmg, allres, amiből hiány van)
Inna gatya, vit/allres rollal
Inna öv, vit/allres rollal, esetleg witching hour dex/allres/vit rollal, attól függően mi kell
Natalya cloak, mehet rá allres/max disci/vitality, itt is attól függően mi kell
Szokásos Dex/vit/trifactor gloves, mehet rá sok jó dolog
Rare bracer Dex/vit/allres/chc rollal, esetleg strongarm (lacuni-t nem ajánlom, mert a movement speed nem kell, de ha zsíros a kassza, akkor mehet, mert az IAS+CHC kombó nagyon tud ütni)
Dex-es mempo, én az 1 random rollnak a pickup radius-t szoktam választani, nem sokkal kerül többe, és nagyon tud segíteni, de ha van pénz, akkor mehet rá CHC
Amuletnek Avg dmg/dex/vit/allres/ias/chc/chd mehet rá, attól függ mi kell (az ias nagyon drága az amuletteken, csak óvatosan)

Konkrét breakpointok nincsenek, de pl. a chd nem nagy prioritás a cuccokon, mert csak a manticore-ból jön 200-300 CHD, inkább az IAS és a CHC fontos.

IAS minél több, CHC elég 50%, Life 30-45k (monster powertől függ), Allres 450-600 között (monster powertől függ)

(#21790) persil: Kötözködj még :DD , pontosan 12,6 millát vesztettem, mert 14 milla helyett 1,4 milláért raktam ki egy 130 str/50 vit/40 allres-es lacuni-t

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#21793) mikromanus válasza persil (#21790) üzenetére


mikromanus
veterán

16 millió helyett 1,6 milla?
13,6 helyett kap 1,36 millát. 12,24 millával kevesebbet mint az eredeti. Az aprót lefele kerekítve megvan a 12 misi. Ennyi volt? ;] :C

edit:
(#21792) sunnymarcell
Akkor 10,71 millát vesztettél. Ne túlozz! ;] :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21794) persil válasza mikromanus (#21793) üzenetére


persil
nagyúr

duuh :D
Hol az a buzi kávém?! :D

"Kötözködj még , pontosan 12,6 millát vesztettem, mert 14 milla helyett 1,4 milláért raktam ki egy 130 str/50 vit/40 allres-es lacuni-t"
Ne aggódj, 16:00-kor felállok, hazamegyek, iszok 3 kávét és lefekszem aludni :D Ez most már biztos :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21795) Cyberbeni válasza sunnymarcell (#21792) üzenetére


Cyberbeni
addikt

1200 dps alatt nem érdemes 2 socketeset venni, ugyanannyiba kerül az azonos kategóriájú, de 2 socketesbe még plusz pénz a ruby.
És ias a legkevésbé fontos stat(ha minden másból toppon vagy, akkor el lehet kezdeni komolyabban gyűjteni egyéb stat bukása nélkül). 2 socketes mantiba jobb az 1 ruby+1 emerald felállás, 1 socketesbe emerald, szóval kell a minél több chd. (manti+dml+inna+nat ring-ből jön elég ias, hogy ne álljon meg túl sokáig a karakter lövéshez, esetleg mempoval még több, de többi helyre csak akkor érdemes szerezni, ha chc+chd+dex-et nem (vagy csak nagyon minimálisan) buksz vele)
witching hour-t több100 millió alatt nem nagyon érdemes venni, inna a set bónusz miatt kb ugyanannyi dps, és a +dps nem az attack speedből jön.
pickup radius-t tényleg kb mempo-n a legkönnyebb megszerezni(170+dex, 70+all res, 10+%life, socket azért nem rossz, mellette meg attack speed is van, ami nem a leghasznosabb stat, de azért nem ellenség), amíg nincs pénz critesre, és 7 pickup elengedhetetlen, gyors farmhoz meg 14, esetleg még több nagyon hasznos. esetleg még natalya helm is jó, vagy rare dex+chc+socket+pickup kombóval, ha nagyon kevés a ruhán a chc (45+ már egy kellemes szint, de a több mindig jobb ebben az esetben)

azért az nem teljesen igaz, hogy nincsenek konkrét breakpointok, 60 fps-el fut a játék, és attacks per second alapján bizonyos framenként támadsz, de DH-nál elég sűrűn vannak a breakpointok ahhoz, hogy ne nagyon kelljen vele foglalkozni, mert asszem a rapid fire kivételével mindegyik 1-et támad másodpercenként 1 aps-el (monk alap skillek, barbár pörgés és tornádó, wizard tornádó többet, szóval ott ritkábban vannak a breakpointok)

szerk.: van egy elfekvő calamity-m, és jóval több, mint fele annyi dps-em van vele, de mégis több, mint 2-szer annyi idő azzal bármit is megölni, kivéve ha azzal is egy ütés, mert akkor ugyanannyi.

[ Szerkesztve ]

(#21796) czpitti válasza Helmoras (#21778) üzenetére


czpitti
senior tag

Nincs és nem is lesz ebből vita.A te véleményed más mint a miénk.Annyi előnyöm van ( talán ) hogy én 99%-ban legnagyobb mp-n megyek és ezért ( talán ) tudhatom mi kell oda a monknak.A teljesség kedvéért : egyszer megakadtam kicsit feljebb mint kérdező fórumtársunk akkor átgeareltem maxos skornra mert sokan azt mondták az a leggazdaságosabb nagyobb dps-re.Ezzel nincs is baj csak lehetett nekem akármennyi as lassú volt a kétkezes haltam rendesen.Elmondhatom hogy kipróbáltam azzal is és nem ment.Visszavettem a két egykezes kombót és lassan meg vagyok elégedve a karakteremmel.Az egy másik történet hogy mennyibe fájt.De hangsúlyozom ez csak az én véleményem,tapasztalja ki mindenki neki mi a jó és mi az elfogadható.Ha vitának érezted a dolgot sajnálom.Peace:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#21797) sunnymarcell válasza mikromanus (#21793) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

Nekem annyi is pont elég, a gearem összértékének kb. harmada a 10,71 millió :D

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#21798) Muton


Muton
addikt

heló!

nagy nehezen összekuporgatott 1,5M-ből kellene valami chc-re Dodónak szert tennie (nem csak sebzés, hanem mana miatt is), úgy hogy az élete és az allrese nem csökken. Milyen cuccot kellene vásárolnom? Gumikesztyűt? :)

mod: ja, nem tudna valaki egy fél percre valami full setet kölcsönadni achhievmenthez? :B

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#21799) LLKobe


LLKobe
veterán

Azért ez laza :DDD

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#21800) radi8tor válasza LLKobe (#21799) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

WOW!

Lecsaptad mindkettőt? :D

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.