Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20901) Kicsimix válasza Rankerz (#20898) üzenetére


Kicsimix
őstag

Vaaagy....El craftolsz 50-100m-t de lehet be ad pl egy 1-2mrd-os amulettet... Megérte? ...

Amit összehoztam cuccokat craftból nekem már kifizetődött bőven... Főleg ,hogy a régieket el is adtam..

Mondjuk elgondolkoztató de szerintem feladni kár...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#20902) davidsito válasza Rankerz (#20898) üzenetére


davidsito
tag

Azt gondoltam hátha más is keresi a kérdésemre a választ.
És a hasznos infót meg tudja itt osztani, velünk - velem.

De a válasz akkor 100% szerencse kell a kíváló kraft itemhez :)
Alapanyag + gold + türelem + szerencse

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#20903) Edge


Edge
veterán

Én sose voltam/vagyok szerencsés az ilyen dolgokban ezért nem is craftolok már, inkább gyűjtök vmi itemre amit kinéztem adott slotra és elköltöm rá minthogy elkraftoljam.
pl ezt 25M-ért vettem:

lehet ha ennyit elkraftolok kesztyűre kijön egy hasonlóan jó de lehet hogy nem.
Persze essencet gyűjtöm hátha vmi patch után az acc bound lekerül róla.

Azért ez nembiztos, hogy követendő példa mert mindenki a maga szerencséjének a pogácsa :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#20904) F-ECT$ válasza Kicsimix (#20891) üzenetére


F-ECT$
titán

Az eredeti hozzászólásban bossról volt szó, nem elite-ekről.

(Az Archont nem kell bemutatni, igaz én csak mpl 3-5-ön szólózgattam vele, és általában nem hogy nem járt le, hanem le kellett lőni, hogy újra lehessen rakni az armort.)

Dive ever, work never.

(#20905) Lézerparaszt válasza Edge (#20903) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Jól tetted, én hülye elköltöttem az összes pénzem craftra (ami kb 50m volt) és olyan sem jött amit másik karira rárakjak mert használható. Most megint farmolhatok fél évig hogy összejöjjön az 50m :D

A játék az nem játék!

(#20906) SLYM


SLYM
veterán

szerintem érdemes most kraftolnia mindenkinek, öcsémen 5, rajtam 3 kraftos cucc van jelenleg. tegnapi szerzeményem ez a kesztyű [link], nem nagy szám, de 20-ból kijött és a plusz dodge miatt 0.9 protectiont kaptam, ami szépen dobott a heroscore-on is

(#20907) czpitti


czpitti
senior tag

Én naponta kb 80 millát kraftolok el.Ebben van unid,kraftolok szettet ( hallowed ),kard,valor 5,valor0, ,mp10,act3 kb mindent végigpróbáltam már.És tényleg random.Erre nincs gyógyír.Próba-próba-próba.Vagy gyűjtögetés és upgrade ahogy előttem is mondták.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#20908) Gorneck válasza Lézerparaszt (#20905) üzenetére


Gorneck
titán

Jajaja...nekem is elment már lassan ennyi...a végeredmény egy dexes amu, amit rápakoltam a WDmre...dobott rajta 9k-t... :D

Gorneck#1239

(#20909) Horbal válasza czpitti (#20907) üzenetére


Horbal
őstag

Az szép, és honnan a bánatból szerzel napi 80 millát, egyben még nem láttam annyit.

Mondjuk nem panaszkodom, eddig 3 egészen kellemes cucc jött: [link]

[ Szerkesztve ]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#20910) czpitti válasza Horbal (#20909) üzenetére


czpitti
senior tag

Eladásra kraftolok ( hátha esik nekem is valami közben:) ) Nyereségesnek nem igazán mondhatnám kb az ára jön vissza de mindig benne van hogy eshet nekem is.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#20911) jpeetr


jpeetr
aktív tag

nekem minden craftom 10. próbálkozás alatti.
egyedül amu nem jött össze.
[link]

próbálkoztam azóta, de semmiből nem sikerült jobbat.

(#20912) Thrawn


Thrawn
félisten

Egyedül bracer crafttal szívtam sokáig, a többi kb az első 10-ben benne volt. Chestet nem fogok gyártani, minden kasztnak van odavaló legendary/set cucca. Az amulettel mázlim volt, már előtte sikerült egy ilyen: Link :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20913) czpitti válasza Thrawn (#20912) üzenetére


czpitti
senior tag

Csinosak :)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#20914) Gorneck válasza Thrawn (#20912) üzenetére


Gorneck
titán

Kezdem úgy érezni, hogy nem a szerencsémmel van baj, hanem, hogy xar kaszttal kraftolok... :D r0l33 is olyan cuccokat linkelget 1-2-3 craftból, hogy csak lesek. Egy armor mentes strong szintű dexes bracert se dobott nekem még a gép. A többiről nem is beszélek...szánalmas volt mind...

Gorneck#1239

(#20915) buherka válasza SLYM (#20906) üzenetére


buherka
addikt

Heroscore....
Ezzel mented meg a világot. :D

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#20916) Thrawn válasza Gorneck (#20914) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem tudom számít-e valamit egyáltalán, de én az éppen lefutott Act 3-as kör minősége alapján szoktam eldönteni, hogy nekiálljak a végén craftolni vagy sem. Ha egy árva legend/set sem esett és csak alacsony ilvl cuccok estek tömegével rarekből, akkor tuti nem állok neki, de ha jó/jobb köröm volt, akkor egy kisebb sorozatot biztos legyártok.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20917) czpitti válasza Thrawn (#20916) üzenetére


czpitti
senior tag

Pontosan ezért kezdtem ma nem este hanem reggel a kraftot.Mp10 első elit dobott egy szettet,harmadik egy furyt.Nekiálltam kraft 5-ös valorral ( nem számít de kettő kellett hozzá így nosza ).Ugyanolyanok lettek mint mindig:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#20918) davidsito


davidsito
tag

kraftolt Brachers adhat movement speedet?

vagy bármi extrát?
attack speedet?

mellőzhetem akkor lacunit :)

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#20919) persil válasza davidsito (#20918) üzenetére


persil
nagyúr

Csak, ami a rare-re egyébként is rámehet. Tehát sem attack, sem movement speed nem kerülhet rá sajnos.
Viszont, ha movement-ed meg van máshol, az atk speed meg nem olyan fontos a builded-hez, akkor simán lehet jobbat gyártani egy átlag lacuni-nál.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20920) Cyberbeni válasza davidsito (#20918) üzenetére


Cyberbeni
addikt

kb ez a legjobb, amit adhat (ha str helyett mégtöbb vit lenne rajta, akkor lenne a legjobb): [link]
dex alapú karakternek ígyis az inna gatya+cipő a legjobb, de a többieknek se rossz ez a párosítás egy überjó craftolt bracerrel.

(#20921) F-ECT$ válasza Cyberbeni (#20920) üzenetére


F-ECT$
titán

Vagy life regen kerülhetne még rá.

Dive ever, work never.

(#20922) davidsito válasza persil (#20919) üzenetére


davidsito
tag

egy nagy szarság volt ez a craft dolog

- az ah még jobban behalt
- az egyetlen drága cuccom, ami volt, már az sem ér semmit (lacuni)
- a gear fejlesztésem, amibe fogtam kuka, mert majd a kraftolt itemekre kell alapozni, ami eddig csak
felemésztette a tartalékaimat, mert nem sikerül megfelelőt gyártatnom

:)

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#20923) davidsz válasza davidsito (#20922) üzenetére


davidsz
őstag

Ezzel nem vagy egyedül.

+ mellé jön az, hogy a nagy craftolgatásban 200-ból semminél járok... mit meg sikerült, az nem illik a gearembe.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#20924) davidsito válasza davidsz (#20923) üzenetére


davidsito
tag

ezzel az egésszel a gyengék/kezdők vannak támogatva
a középosztálynak szerintem nem előnyös (nekem)
a gazdagok/erősek meg nem nagyon kraftolnak, mert megvették/megveszik a fullos felszerelést

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#20925) F-ECT$ válasza davidsito (#20924) üzenetére


F-ECT$
titán

Gyengék/kezdők: nincs pár milliójuk a craftra, és akármennyire mákos vagy, azért kell néhány millió.

Középosztály: előnyös, mert AH-s upgrade csak sok tíz/száz millióért lenne, itt pedig néhány millióból jó eséllyel kap 1-2 upgrade-et.

Erősek: a fullos felszerelés esetén is lehet jobbat kraftolniuk, mint ami van, így nekik is jó.

Szvsz.

Dive ever, work never.

(#20926) Cyberbeni válasza davidsito (#20924) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Annak a legelőnyösebb, aki nem akar semmit AH-ból venni.
Egyébként szerintem csak annak hátrányos, aki meg akar gazdagodni AH-ból, a többieknek előnyös.
A gazdagok meg annyit craftolnak, amennyit tudnak, mert nem kerül nagy összegbe nekik, és onnan szerezhetik a legjobb cuccokat. (Az a párszáz millió nem nagy bukó, ha nem találnak jobbat a 2B+-os cuccaik helyett.)

(#20927) davidsito válasza Cyberbeni (#20926) üzenetére


davidsito
tag

én ezen a fórumon, tök egyedül érzem magam
én mindent másképpen látok

lassan nevet kell változtatnom
:)

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#20928) Rankerz


Rankerz
senior tag

Szokásos essence farm , amikor hirtelen mi esik :D Bevallom sok kihagyás után nem tudom mennyit érhet egy ilyen, de szemrevaló így elsőre

(#20929) davidsz válasza Cyberbeni (#20926) üzenetére


davidsz
őstag

Hát bárhogy nézem, nekem most semmi sem előnyös. Amit Eddíg vettem cuccokat (vállas, strongarm, kezes) szart sem ér. eladhatatlan.
A 200 craftra ami szar lett elment rá az utolsó goldom.
2 hete a drop a sz.rabbnál is rosszabb.

Ebből következett az hogy 3 napja nem játszom, csak próbálok eladni.
Csóróság van, a farm meg kezd unalmas lenni, ha a drop ilyen. Se kulcs se semmi...

(#20927) davidsito:

erre szoktam beírni: " A fórumon egymás megértése is random" :DDD

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#20930) Ifju válasza davidsito (#20927) üzenetére


Ifju
aktív tag

megnyugodhatsz, én veled vagyok :K

szerintem a gazdagok azért nem kraftolnak sokat, mert piszkosul unalmas 25 órákat farmolgatniuk 500 demonic essencekért, miközben már eleve paragon 100-asok és régesrég kijátszották az egészet.
ismerek jópár top100-as embert, akikkel üzleteltem/üzletelek, és két részre oszlanak:
- egyik részük euróban gazdag, abból csináltak geart. de ugye nincs idejük játszani
- másik részük viszont AH-harcos, a vadászat nagymesterei, ők kb. csak adni/venni mennek ingame
nem igazán látom, hogy bármelyiküket is motiválná 500 (selejtes) kraft után bármi.
a top kraftok nem hozzájuk kerülnek, hiába dobnak ki százmilliókat.
és ezt ők is jól tudják, hisz jó az üzleti érzékük, így már le is álltak az egész mutatvánnyal és a reménykedéssel.

:R

[ Szerkesztve ]

(#20931) Zan válasza Rankerz (#20928) üzenetére


Zan
aktív tag

KIba****tt sokat. Bár nem milliárdos kat., de bőve több száz millió. De majd a szakik megmondják! :K

Minél jobb, annál jobb!

(#20932) Andie válasza Edge (#20903) üzenetére


Andie
őstag

De hogy vettél egy kraftolt kesztyüt? Vagy mi az a plan irás ott alul?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#20933) Sárpac válasza Andie (#20932) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Teli van az ah craftolt gatyával meg kesztyűvel, valaki tudja, hogy lehet ingyen kraftolni és szórja kifelé megállás nélkül! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20934) Gorneck válasza Andie (#20932) üzenetére


Gorneck
titán

Ez egy 62es kesztyű...azt tudsz craftolni te is...ez nem az új 63as acc kapcsos planből való kesztyű.

Gorneck#1239

(#20935) davidsito válasza Sárpac (#20933) üzenetére


davidsito
tag

én vagyok az
:)

dehogy is, most tettem fel 2 xbox játékot, hogy legyen goldom kraftolni
beláthatod, hogy nincs ingyen a Kraft

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#20936) Ifju válasza Rankerz (#20928) üzenetére


Ifju
aktív tag

csak annyit mondanék a karddal kapcsolatban, hogy ez könnyen lehet milliárdos tétel is, hiába hiányzik róla a chd.
adj egy kis időt körbenéznem a top kategóriában, de ne kótyavetyéld el.
az is lehet, hogy ah-n kívül érdemes eladni, mert milliárd felett nagyon fáj a 15%-os levonás, és egy ilyen top cuccért vérszemet kapnak a top100-asok.

:R

[ Szerkesztve ]

(#20937) Rankerz válasza Ifju (#20936) üzenetére


Rankerz
senior tag

Egyelőre beraktam offhandnek. Érdekes módon ha Similar keresésre, aminél csak a socket+avg damage+life stealt hagyom bent nem dob semmi hasonlót, mert az AVG damageje 869. Avg damage nélkül meg van nála magasabb dps is . Ki érti ezt :B

(#20938) Andie válasza Gorneck (#20934) üzenetére


Andie
őstag

Ja értem, tehát ez egy sima AH-s kesztyü, amit bárki vehet. Csak nem láttam még ilyen irást, hogy milyen plan-ből lett craftolva...

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#20939) radi8tor válasza Zan (#20931) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

ChD nélkül nem ér milliárdokat. :N

⭐ Stella

(#20940) Ifju válasza Rankerz (#20937) üzenetére


Ifju
aktív tag

a damage-e gyakorlatilag maxos
291 és 396 lehet a min és max, ha jól emlékszem, és max +50% jöhet rá.
egyszóval brutális. :R

[ Szerkesztve ]

(#20941) Cyberbeni válasza davidsz (#20929) üzenetére


Cyberbeni
addikt

"A 200 craftra ami szar lett elment rá az utolsó goldom."
Itt követted el a hibát, nem szabad utolsó goldból craftolni... Abból kell craftolni, amit nem sajnálsz, ha befőtt lesz belőle.
Ha a farm kezd unalmas lenni, akkor szüneteltesd kicsit a gémet, én sem játszok mindig amikor csak ráérek.

(#20942) davidsz válasza Cyberbeni (#20941) üzenetére


davidsz
őstag

Azt vártam, hogy lesz valami frankó, amivel könnyebb lesz haladni... esetleg überezni.
Ez nem jött be :W

Rámentem a kulcsokra, hogy legyen már egy helfire ringem. Van 10kulcs felett ACTI-III-ból, de ACTII kulcs meg csak egy ... és kurvára nem esik mpl3-4-5 :W

Szóval ahogy írni szoktam, a random nálam 0.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#20943) opzozi válasza davidsz (#20942) üzenetére


opzozi
tag

Nálam 7-8-as levelen se esik az actII-es kulcs. :)

Sőőt, tegnap übereztünk 4 játékosból 3 nem kapott alkatrészt a gyűrűhöz 9-es levelen az egyik übernél, de a másik kettőnél is ketten nem kaptak.
Ez a random.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco X3 Pro

(#20944) davidsito válasza davidsz (#20942) üzenetére


davidsito
tag

segíthetek kulcsot gyűjteni magasabb szinten
természetesen sok goldért cserébe (kell a kraftra)
:) na jó csak vicceltem

xp-t gyűjtök mostanában, goldot szándékosan kikerülöm
vegyél fel este megyünk 1-2 kört

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#20945) proci985 válasza F-ECT$ (#20925) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

HCban pl remek a craft, de ott a katasztrofális item ellátottság is bejátszik. pl legolcsóbb nat csizma 6-9m.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#20946) davidsz válasza davidsito (#20944) üzenetére


davidsz
őstag

Ok. Felvettelek.

Csapatban ritkán megyek, mert sajnos a melóm miatt fel kell vennem a telefont így percekre meg kell állnom... az meg nem a legjobb játék közben.

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#20947) F-ECT$ válasza Rankerz (#20937) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem egész 1 a korreláció az avg dam és a dps között.

Dive ever, work never.

(#20948) karlkani


karlkani
aktív tag

Kraftolnék, de a3-ban, amerre mozogni szoktam, mostanában alig esik valami. Ami meg eddig esett, abból nem igazán sikerült eddig jót kihozni. Mik a tapasztalatok, hol érdemes DE-t farmolni?

(#20949) Horbal válasza karlkani (#20948) üzenetére


Horbal
őstag

Nekem mindenhol esik, 1-2-3 óra alatt mindig megvan az 50db-60db. Az igaz, hogy magas mpl-en játszom mert az szórakoztat és nem a darálás, 500+ mf-en megyek így, és hullik folyamatosan, nekem inkább brim gondjaim vannak, mert alig esik legend. (Jó már nagyon régen nem esett brim kategóriás meg 1-2/nap).

A könyv a másik probléma, 1000+ -ról indultam 1.07-en most van kb 130, elkopott.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#20950) Cyberbeni válasza karlkani (#20948) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Skycrown+keeps lvl2-3 (magasabb MP-n elég zavaró core lvl2-ben és rakkis crossingban a sok gömböc meg menekülős elit)
esetleg act2-ben VotA checpoint megszerzése, black canyon mines(2-4 elit/goblin)->VotA(sok elit)->Alcarnus(1-2 elit)
meg dahlgur oasis előtti csatornában szokott lenni néha egy kék champion pakk 3 különböző nevű ellenféllel, 3-szoros droppal, de az elég ritka.
de mostanában a szokásos xp gyűjtő MP1 core2->keeps 2-3->rakkis visszafelé útvonalon is folyamatosan potyog. (pedig direkt azért vettem vissza az MP-ből, hogy gyorsabban jöjjön a gold, mint a DE)

Esetleg ha barbárral vagy, akkor Skorn+WotB Insanity+Earthquake Warrior's Rest-ben elég hatásos

Egyébként meg teljesen random, és csak az elit/óra*MP szerinti drop chance, ami számít.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.