Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36001) mikromanus válasza quex (#36000) üzenetére


mikromanus
veterán

Eleinte csak röhögnek. Aztán letépem a karjukat ls felpofozom őket. Az első 5 elitpakk után már nem vigyorognak annyian :DD

Mi az hogy hogyan? Bemész ölsz, 5 valor, még letakarítasz 1-2 pályát és átlag 1-2 legend/set. Rövid runokon ritkábbnak tűnt (csak vault, csak oázis pl). Lehet csak a sok killtől függ, lehet a valor és az extra mf is közrejátszik. Ha meg a karakterek gyengeségére utalsz, akkor annyi az egész, hog yugyan nem annyi a papír DPS-ük, mint a Heroscore/DPS betyároknak, de mindegyik megüti a minimumszintet a tank képességben. Ha nem is az van, hog yarccal hárítmindent és röhögve tipor az elitpakk és fallen liminatic horda közepébe, de simán van annyi idő, hogy ha necces lenne a helyzet, akkor kimozduljon. Emellé baromi nagy skill damokkal dolgoznik mindegyik. Lehet a NAgy MAzsola karakterek másfélszer annyi DPS-sel feszítenek, de ha nevetséges 110-150% damokat potyogtatnak single targetre míg én 829/3 sec, vagy 390% dam területsebzést adok le, akkor nem is vagyok olyan gyengécske. A Pszichogirl-monkom meg most épp olyan, hogy berongyol középre, körbeveszik, lendületet vesznek, elnyom még egy buffot, aztán simán kiírtja a környező 30-40 fehér mobot mintha Mp5 lenne és nem MP10. :DDD
A pakkok se vészesek. Szük területen lehetnek neccesebbek, meg a shieldingesek kicsit idegesítőek, de ennyi kb.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36002) Bird válasza warcat (#35999) üzenetére


Bird
addikt

Omg, ennyire elszaladt a gold ára? :Y

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#36003) mikromanus válasza Bird (#36002) üzenetére


mikromanus
veterán

Szorgos kis hangyák gyűjtenek az ínséges időkre. Winter is coming :DDD
Vagy a botgazdák közt volt irtás, meg egymás közti hallgatólagos megállapodás...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36004) Edge válasza Bird (#36002) üzenetére


Edge
veterán

jah... de mikor érdemes eladni? ez az amire nehéz ráérezni...

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#36005) Bird válasza mikromanus (#36003) üzenetére


Bird
addikt

Pedig most akartam venni. :F A megszellőztettet kiegészítő újfent a hiénák zsebének kedvez. :(((

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#36006) flash-


flash-
veterán

érdeklődnék hogy Witch Doctor mellé (fire bats buildes) milyen kísérőt kell fogadni és milyen itemeket kell ráaggatni?meddig érdemes árba költeni rá? elég tanácstalan vagyok ezzel kapcsolatban..
statok mennyi legyenek kb?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#36007) Gorneck válasza flash- (#36006) üzenetére


Gorneck
titán

Én semmi olyat nem viszek ami befolyásolja a mobok mozgását...vagyis csak engem akarjanak elfogyasztani...
Szal nem nagyon használok WDhez semmi illesmit...

Gorneck#1239

(#36008) Bird válasza Gorneck (#36007) üzenetére


Bird
addikt

+1. Csak megzavarja az aratást. :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#36009) jpeetr válasza Bird (#36008) üzenetére


jpeetr
aktív tag

az majd csak 2014ben lesz :)

(#36010) Gorneck


Gorneck
titán

Nahhh tegnap haverral egyeztetés után kiderült, hogy kiegig lehet mégis köne Monk, így gyorsba geareltem egyet...majd a furkó helyett lesz másik fegyó...meg a BT naci helyett inna.
De igyekeztem a kiadásokat alacsonyan tartani.

Monk. így 300k unbuff után szokatlan és egyelőre csak egy mpl8as wh-ra volt energiám, de ott haladós volt.

Gorneck#1239

(#36011) Vinsanity87 válasza Bird (#36005) üzenetére


Vinsanity87
csendes tag

Én is gondolkoztam rajta hogy veszek, de úgy látszik mégsem fogok.
Úgy vagyok a játékkal, mint Gyuri: nem játszom túl sokat, így se gold, se drop a magasabb MPLhez. Ráadásul ez egy ördögi kör, mert a magasabb MPL és magasabb paragon segíti is az embereket durván (MF/GF) a fejlődésben.

Szerintem király húzás lesz a paragon 2.0, mert nem fog az emberek többsége maxos MF meg GFel runolni majd. Persze nem lehet tudni, lehet 2.0ban is mindenki MFre rak 50 pontot kezdésnek, csak utána megy a DPSre és ugyan ott lesz minden, mint most. Azért a botokon kívül ennek is nagy szerepe van most szerintem a felhalmozódó cuccokban, hogy mindenknek folyamatosan nő a MFje, sőt a kicsit is kockák jó ideje capen vannak és úgy farmolnak.

(#36013) P00By válasza warcat (#35999) üzenetére


P00By
nagyúr

Lehet most inkább az arany készletemet kéne eladni és várni? :F Franc se tudja, az a 3-4 ajró eléggé irreálisnak tűnik...

MOD: Dupla, a munka hevében :(

[ Szerkesztve ]

(#36014) Edge válasza P00By (#36013) üzenetére


Edge
veterán

Ezt sztem senki nem tudja megmondani neked, ráérezni lehet a dolgokra de mindössze ennyi.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#36015) mikromanus válasza P00By (#36013) üzenetére


mikromanus
veterán

Lehet ám ez a heti ingadozás, de ha így van, akkor picit korán indult és jóval drasztikusabb mint előző hetekben. Én még kivárok a sok-sok suskámmal. Ha túléli a hétvégét, akkor meglátom, hogy merre mozdulnak az árak és hogy eladom-e. Lehet mondjuk, hogy tartalékolni kellene picit. Biztos jönnek most majd olcsóért a 2 milliárdos itemek, meg a RMAH-ból visszahullott 250 ojrósok 2 milliárdért. Aztán nem tudok hiénázni. Mondjuk nem is nagyon sanszos hogy valamit kifogok. Most sincs feltöltve az AH. Kimaradt egy kis idő a játékból. Meg inkább játszottam, mint AH-ban tespedtem volna...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36016) P00By válasza Edge (#36014) üzenetére


P00By
nagyúr

Persze, csak költői volt. Csak elgondolkozik az ember, kedden még csak 1.3X volt :D

(#36017) Zan válasza flash- (#36006) üzenetére


Zan
aktív tag

Én ezeket szoktam ráaggatni a nyilas bácsira! Nekem nagyon bevált, megkönnyíti a szóló játékot és még goblin is idéződik gyakran! A Burizából 10% körülit keress 70+% piercing chance-el, azzal már elég jól fagyaszt! 10% feletti, max-közeli chance-esek mér csillagászati áron vannak, annyit meg nem éri meg csicsóra költeni szvsz. Azkaranth amu nem drága, tehát azon 4+% freeze simán hozható reális áron!

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#36018) granini válasza P00By (#36016) üzenetére


granini
őstag

Az eur/gold arfolyamban rejlo bizonytalansag es riziko kikerulesere van egy olyan lehetoseg is hogy toltesz fel eurot a balance-odra, es kizarolag az euros AH-ban nezelodsz es vasarolgatsz, meg ott is probalsz eladni dolgokat. Teljesen mindegy mennyi a gold jelenlegi arfolyama egeszen addig amig nem akarsz goldot eladni euroert vagy nem akarsz a feltoltott euron konkretan goldot vasarolni.

Olyan ez mint a forint alapu lakashitel. Lesz*rod mennyi a CHF vagy EUR arfolyam, te fixen forintot fizetsz. Vagy amikor van eur alapu bankszamlad akkor sem gondolkodsz tul sokat azon hogy ha kulfoldon euro-t veszel fel vagy euroert vasarolsz az neked itthon mennyi forintba fajt.. ez lehet tenni..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#36019) granini válasza flash- (#36006) üzenetére


granini
őstag

Zan jol mondja. Nezd meg az en profilom is, 2 encsi es egy templar kovetom van, mindharom freeze on hit-es cuccokban. Ebben a gear-ben eleg halandoak es eleg keveset sebeznek, de az egyetlen szempont hogy fagyasszanak jol, es ez mukodik. Nem a kovetod fogja leverni a packet..

Nekem anno Jazz mutatta hogy van ez a fagyasztos hencsmen azota csak ezt hasznalom. Fagyis kard+amulet es hozza a maradek sloton AS kell. 20% koruli fagyasztassal mar nagyon jok, ha talpon marad a kovetod akkor egy warden-t pl sima lefagyaszt kis megszakitasokkal..

Ennelfogva en is azt mondom, hogy sokat ne kolts ra, de szerezd meg a freeze on hit cuccokat, es ne foglalkozz a statokkal. Eros elit ugyis leveri a kovetot ha felcuccolod ha nem.. akkor inkabb legyen jo fagyasztasa akkor amikor eppen talpon van :)

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#36020) Sárpac válasza P00By (#36016) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Most 2.08 és repül felfelé késő du könnyen 2.5 felett lesz már!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#36021) quex válasza Sárpac (#36020) üzenetére


quex
tag

Ez azt jelenti, hogy jön ki a patch?

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#36022) Thrawn válasza quex (#36021) üzenetére


Thrawn
félisten

Szerintem sokan most jöttek csak rá, hogy 10M helyett 50M a minimum goldmennyiség :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36023) Gorneck válasza Thrawn (#36022) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD :D

Gorneck#1239

(#36024) P00By válasza Thrawn (#36022) üzenetére


P00By
nagyúr

Jajj :D

(#36025) Rebourne válasza quex (#36021) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Nem, ez azt jelenti, hogy a fene tudja, hogy mi van, de patch biztos nem.

Lehetséges okok:

- megnőtt a kereslet a kieg hírére visszatérők miatt (a friendlistemen feltűnt egy-két régi arc, elképzelhető, hogy nem csak én vagyok így vele)
- csökkent a kínálat mert kibannoltak raktáraccokat
- elfogyott a raktár
- kartelleznek a nyerészkedők, és visszatartják az eladást amíg felmennek az árak

Tetszés szerint lehet válogatni a fentiekből, egyszerre akár többet is! Ha továbbra is ilyen drasztikusan növekszik, akkor szinte biztos, hogy nem csak egy oka van a dolognak.

(#36026) Edge válasza Sárpac (#36020) üzenetére


Edge
veterán

gemek is ilyen mértékben drágultak?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#36027) Thrawn válasza Edge (#36026) üzenetére


Thrawn
félisten

Azok nem. Sajnos.

szerk: Ki van halva a piac. Egy jó kis trifecta kesztyűre eddig hárman cuppantak rá, pedig már csak 7 óra van hátra. Nem tolonganak érte a népek...

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36028) mikromanus válasza quex (#36021) üzenetére


mikromanus
veterán

Inkább jön a hétvége. Aztán majd jól elfelejt visszaesni hét elején. :D

(#36025) Rebourne
Egyéb lehetőség:
- bezéárt a kolesz/egyetem. Nincs ingyennet egyes államokban most a "profi játékosoknak" :DD

#36029) Edge
A kavicsárak követik a gold/euró árat is többé-kevésbé. Annyira mindenképp, hogy ne nagyon érje meg +1 tranzakciót beiktatni.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36029) Edge válasza Thrawn (#36027) üzenetére


Edge
veterán

Hm akkor most kell gemet venni rmahban. Vagyis goldot eladni rmahban és abból gemet venni eu-ért, majd azt ahban eladni goldért. Persze most nincs előttem de érdemes lenne kiszámolni hogy így a végére több gold jön-e ki az aktuális árfolyammal. Igazából egyszerűbb a kérdés, 2 eu-ból ami 50M mennyi radi emeraldot lehet venni mert ha több mint 2-őt máris megvan a nyereség gold ahban mert ott 3 db már több mint 50M nem kevéssel.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#36030) Thrawn válasza Edge (#36029) üzenetére


Thrawn
félisten

2€-ból egy emeraldot tudsz most venni, 1.15 az ára.
27M gold a Radiant emerald.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36031) F-ECT$ válasza mikromanus (#36015) üzenetére


F-ECT$
titán

Én most eladok pár stackkel, az 1.5-höz képest már így is sokat emelkedett. Persze tartok is még, mert ha jól látom, akkor lassan 2.1 lesz.

Dive ever, work never.

(#36032) mikromanus válasza F-ECT$ (#36031) üzenetére


mikromanus
veterán

2,15 volt 2 perce a felső határ. Most 2,08. Jön az ócsóság :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36033) Edge válasza Thrawn (#36030) üzenetére


Edge
veterán

Na akkor erről ennyit :) (thx hogy megnézted)
Fene, be kellett volna spájzolni gemeket 2 héttel ezelőtt és most eltolni rmahban...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#36034) Thrawn válasza Edge (#36033) üzenetére


Thrawn
félisten

Aszondod álljak neki összerakni a kicsipézé felvásárolt flawless square kavicsaimat? :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36035) sittes79 válasza Thrawn (#36034) üzenetére


sittes79
addikt

Na megint csak az ügyeskedés, nyerészkedés, spekulálás...ezé vagyunk ott ahol vagyunk...Gyu. meg Or. hol a lóvé? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36036) Edge válasza Thrawn (#36034) üzenetére


Edge
veterán

Ha később beesik a gold ára rmahban(ez talán akár pár héten belül be is következhet) akkor a most nyert eut beválltod goldra és megvan a nyereség :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#36037) F-ECT$ válasza mikromanus (#36032) üzenetére


F-ECT$
titán

Mintha menne lefelé...

Edge: vagy megtartani, és majd ebből venni a kieget :)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#36038) buherka válasza Gorneck (#36007) üzenetére


buherka
addikt

Főleg azok az elitek esnek jól a denevér mellé, amik távolról osszák neked az igét és rohangálnak mint a mérgezett egér. Mire megindítod a Cloud of Bats-ot addigra elszalad mellőled. :D
Akkor azért jól tud jönni egy kis fagyasztós segítség. Act1 és Act3 Wardenről, goblinról már nem is beszélve. Azok is mókásak tudnak lenni a pörgős denevérrel.
Néha örökkévalóság elkapni ezeket a monsztákat a dokival.

Én Encit használom követőnek. Hamar jégkockát csinál mindenkiből. Így azért jóval kényelmesebb. ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#36039) Gorneck válasza buherka (#36038) üzenetére


Gorneck
titán

Ezé tartok disznóvágást...nincs ott mászka...csak a vágóhíd...

Gorneck#1239

(#36040) granini válasza Gorneck (#36039) üzenetére


granini
őstag

Ha lenne a monkomnak hurkatolto skillje mar reeeeg csatlakoztam volna hozzad. Merthogy eddig nem mondtad hogy az mp nalad nem Monster Power hanem MalacPörkölés :C :DD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#36041) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#36037) üzenetére


F-ECT$
titán

Ismét felfelé indult: 2.20.

Dive ever, work never.

(#36042) mikromanus válasza F-ECT$ (#36041) üzenetére


mikromanus
veterán

Hajrá-hajrá. 2,5-nél eladom az állami vagyont. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36043) atidzsiforc válasza mikromanus (#36042) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Aztan mindenki jol eladja, es megint padlon lesz, en meg bevasarolok. :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#36044) Rayner válasza mikromanus (#36042) üzenetére


Rayner
őstag

Valami tényleg lehet mert reggel adtam el egy raklap perfeckt star emeraldot 18m/db-ért ( hétfőn még 8m volt) durván erősödik? a gold... bár lehet csak visszajöttek a pistikék nyaralásból és vásárolnak :D vagy megint van valami exploit mint anno mikor a RS emerald 5m/db volt

[ Szerkesztve ]

(#36045) warcat


warcat
veterán

Bezony ha eléri 2,5 környékét énis eladom amennyit lehet bár most nincs sok.Viszont érdekes így, vagy 1 hétig hirdettem egy jobb vile wardot 50 euróért,nem vitték ,tegnap pár óra alatt elment goldahban 2m-ért,mostani árfolyamon kényelmesen van annyi.

Szerk.: itt valami exploit lesz. 2 másodperc alatt 2.18ról felemnt már 2.22-re,ez kb lehetetlen,ha 10+milliárdos mennyiségek vannak bent.Vagy drasztikusan lecsökkent kínált mennyiség vagy pedig találtak trükköt a befolyásolásra.Ekkora kereslet,egy hétköznap délutánon,semmi patch közelében nem létezik.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#36046) mikromanus válasza warcat (#36045) üzenetére


mikromanus
veterán

Szimpla spekulációs kereslet növekedés. A "kedves" user látja megy fel a gold ár, azt feltételezi tovább megy fel, aztán bevásárol, vagy épp kivár hogy feljebbmenjen és nem rakja ki még. A kereslet időszakosan növekszik a kínálat csökken. Az ár meg növekszik emiatt. Aztán ha szembesülnek a nagy büdös valósággal, hogy ennyiért már nem viszik, vagy úgy vélik egyre többen, hogy nem várható érdemi növekedés, akkor aki bespájzolt az szépen megszívja, aki eladta addig jól járt. Kipukkan a buborék és visszaáll a rend. Aki bebukta és már csak normális áron tudja eladni az besír (mocsok Bliz, Gimmídömoníbekk!), én meg kiröhögném ha tudnám kik ezek a bízniszmenek :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36047) granini válasza warcat (#36045) üzenetére


granini
őstag

Nehezen tudom elhinni hogy a Blizzard reszerol semmilyen beavatkozas nem tortenik. Nem elsosorban arra gondolok hogy 'machinalni' tudnak-e hanem hogy azt azert ugye nem gondoljuk hogy a Blizz elengedte az RMAH-t, hatradolt es mintegy egeszseges piaci versenyt hagyava csak nezi mi tortenik...

Kell hogy legyen nekik valamilyen kontrolljuk arra az esetre ha elszabadul a pokol (micsoda idevago hasonlat.. ;) ) Szoval tegyukfelhogy valami okbol, amit most meg nem tudunk este 10-re mondjuk 10 euro lesz 50M gold. Akkor se fognak semmit csinalni..? Nehezen hiszem..

Kell hogy legyen egy kapcsolo a gold/eur arfolyam mellett amit be lehet tickelni a szerveradminconfigpanelrol :P es manualisan beirni hogy namostakkor 2.08 aztan jonapot.. se fel se le..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#36048) Agro válasza granini (#36047) üzenetére


Agro
senior tag

de jó lett volna, ha a svájci frankon is lett volna ilyen kapcsoló :S

(#36049) Rayner válasza mikromanus (#36046) üzenetére


Rayner
őstag

valahogy úgy, pl én is a kieg bejelentésekor eladtam 14k/db áron 30k brimet amit addig 3-5k/db áron vettem ha épp volt goldom, most megint visszament 5k-ra és 50k-t vissza is vásároltam :D

(#36050) mikromanus válasza granini (#36047) üzenetére


mikromanus
veterán

Felesleges. Aki hülye az vegyen! MAjd kihalnak és tönkremennek akik ennyiért vásárolgatnak és nincs gond. NIncs ilyen korlátozás. EZ nem technikai probléma, hogy be kelljen avatkozni.

edit: mi az ami legrosszabb esetben történne? A kutya se vesz goldot? Akkor majd gyártanak a botok. Pár nap és nem lesz értelme tartalékolni. Ugyanott leszünk mint előtte, csak pár embernek lesz egy rakat drágán vett goldja amit vagy nem tud eladni, vagy sokat bukik vele. Ennyivel a kieg előtt szerintem nincs valós kereslet ennyi goldra. HA drágul a gold, akkor elindul még pár bot és még többet pakolnak ki. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.