Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84001) Amartus válasza Coffin75 (#83969) üzenetére


Amartus
senior tag

Szép. Megmutatod a karit?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#84002) Gorneck válasza MegalodonS (#84000) üzenetére


Gorneck
titán

Elveszik vagy a ranged is megkapja a 30%-ot...és máris egyenlő a helyzet...amit nagyon gyorsba helyre kell hozni az, hogy
- ne 1 kaszt uralja a játékot, mert ez a szánalom netovábbja...ami ugye eddig is ott volt a szeren. 6 kasztból áll a játék...nem 1ből.
- FnR párosnak mennie kell...méghozzá minél előbb, kaszt specifikus set gyűrűk kellenek...szigorúan a setekhez igazodva.
- 30% dam rednek a jelenlegi felállás mellett mennie kell, a unity gyűrűnek szintén mennie kell.
- normális szerver tweak...nagy a kuss a szerver pecsről is. Eredmény? Mikor lesz élesítve? Semmi.
- Seasont vonzóvá kell tenni, vagy nem beetetni...oszt túlképp mindenki maradhatott volna hisz az új tartalomból a gem maradt, amit kb mindenki használ. Vaaaagy simán meghagyni azoknak akik szeretnek nulláról indulni...és nincs semmi difi.
- több map, változatos mapek...ha nincs a monkomon cipellő akkor konkrétan meg kell halnom hogy ki tudja kerülni 1 mobot. Ez millen már?
- normális progress...röhej, hogy fullon a map, kidolgozom a nyomi WDmel a belem és progress nem halad előre...

A mostani pecs azon kívül, hogy behozta a kockát, ami sztem zseniális...agyon variálom a karijaim, mindig vmi újjal próbálkozom...csak ellehetetlenítette több kaszt játékosállományát. Ahogy látom ezt most már az S4 is érezni kezdni...egyre több a toborzó, egyre kevesebben játszanak FL-ban...

Gorneck#1239

(#84003) Thrawn válasza Gorneck (#84002) üzenetére


Thrawn
félisten

Kasztok megoszlása S1-től napjainkig:

Videó egy kis elemzéssel: What is the best class in Diablo 3? State of Season 4 Discussion (Reaper of Souls patch 2.3)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#84004) KubanitoS válasza TBT (#83999) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez mekkora! :C

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#84005) tibee77 válasza Gorneck (#83995) üzenetére


tibee77
őstag

Tudnäl tippeket adni a köpimhez?(tag az aläiräsban, szezonos wd) Velem totäl az van, amit Edge is irt, rettentö sokat halok (igaz, pär orät jätszottam eddig a dart-os wdvel) mär 65-ön is.Probälok mindig az innerben maradni, de ha ott vagyok meg akkor is hullok nem egyszer.Tudom, van olyan cuccom amiböl meg lehetne anci is es gyanitom hogy ez a baj, hogy a gear nem ad meg annyi vedelmet amennyire szüksegem lenne mondjuk 65+on.De sokszor van, hogy monk elöre fut közben meg mig beerem ät kell kelnem egy rakäs mobon, kacskaringozok közöttük, hogy nehogy eltaläljanak, ha meg sw cdr-en van akkor eleg egy fel hit es mär fakereszt....Vagy mikor a monk akkor se mozdul el elöre mikor az elitek ledobjäk a disco lezert, meg a fagyit es en meg hiäba ällok az innerben, egyböl halok.Illetve mennyi hp kell ahhoz, hogy ne legyek egy hites?

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#84006) MegalodonS válasza Gorneck (#84002) üzenetére


MegalodonS
őstag

Te is tudod,ossz kaszt balance,na az majd 1x :) S????

A kocka nagyon jo,de ha en csinaltam volna akkor TX-re adtam volna a 4 bonus cache-t es T6-ra nullat!!! Legyen kihivas a dologban es egybol tovabb tartott volna egy kicsit a kocka feltoltese.A bonus cache hetvegen meg annyit lehetett szedni,hogy meg most sem akarok menni meg1x,igaz van mindegyikbol vagy 600+ :)

Az egesz Diablo ma,mindossze a paragon gyujtesrol szol,ha aktivan tud valaki 65-75 speedeket menni akkor az jo,de mas nincs.A gear meg az felett,mar nagyon szukosen emelheto,mert alig esik valami,ami esik az meg mati!! Ebben a jatekban,rengeteg lehetoseg van,de a blizz ugy van vele,hogy kitartja a holtpontra es ha kezd innaktivva,valni bedobnak valamit.A mikortranzakciot siman el tudnam kepzelni,nem ertem miert nincs,de hamarosan az is megjelenhet!!!

A szezon nem lehet egyenlo a nem szezonnal mert akkor ki menne oda,en sem,mas sem :)

Ami furcsallok a kampany!!Nagyon szerettem,minden kasztal,simaban es hc-ben is vegigvittem.ma meg ott van de minek,azzal miert nem lehetne csinalni valamit???Arra is adhatnanak spec rewardot.

A blizznal tudnak mindent,figyelnek mindre de az elso a profit es amig nem ez hozza addig nem is kap prioritast !!!!!

(#84003) Thrawn

Na eddig neztem Rhykker-t tobbet nem :)

[ Szerkesztve ]

(#84007) Gorneck válasza tibee77 (#84005) üzenetére


Gorneck
titán

Egy HF amu nem ártana...a Swamp sokat segítene.

Ha nincs HG termelő supp, akkor én két védelmi passzívot is használok...
SW cd mennyisége röhejes...annak tükrébe, hogy dash, charge, teleport, vault, ló tökéletesen jól működik...WD meg dögöljön meg.

Arcane/fagyi Barb nélkül nem bírható ki, de oda is lifepool kell...nem is kevés...800-900k környékén vagyok én és simán egyhitel. De ez többnyire annak is köszönhető, hogy az össze gr szinte egytől egyik szűk layoutot kap...így a dmg is koncentrált...

Ezzel a karival azért nem kéne halnod szvsz... :K Szal vagy későn indulsz a Monk után, vagy a tank szarik rád...

De mint mondtam korábban...ha fáradt a supp és késik az inner/ip, akkor sajna hullani fogsz...a belt elem cuccoktól sajna nem véd.

Gorneck#1239

(#84008) Edge válasza Gorneck (#83995) üzenetére


Edge
veterán

benne állt az innerben és nyakig volt ipben is, ennek ellenére hullott.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#84009) Coffin75 válasza Amartus (#84001) üzenetére


Coffin75
újonc

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Coffin75-2395/hero/68018633

Tessék , de semmi különös dolgot nem fogsz látni.
Az ördög az apró részletekben lapul. ;]

(#84010) Edge válasza Gorneck (#84002) üzenetére


Edge
veterán

ja? nem lényeg csak filóztam egy darts wdn és amit a csavó nyújtott performance az kicsit fura volt mer dps az ok volt mondjuk de ennyire parás a túlélés az már nem vonzó, de akkor thx értem a dolgot.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#84011) Thrawn válasza MegalodonS (#84006) üzenetére


Thrawn
félisten

Na, mit láttál ami nem tetszett? :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#84012) tibee77 válasza Gorneck (#84007) üzenetére


tibee77
őstag

Igen a hf amu egyenlöre fäjo pont, sajnos nincs belöle jo, a swampland nagyon hiänyzik...Az a baj, hogy csak pubon jätszom igy ott eleg nehez jo csapatot talälni.Örülök, ha összejön egy olyan team ahol van 3 jo dps meg egy fasza heal monk, nemhogy meg suppbarbot is talälni aki tudja is hogy mit csinäl. :D Szoval akkor nem csak az en hibäm, hogy halok ha nincs perma ip.De persze rajtam is sok mulik, mert mint mondtam nagyon uj vagyok ezzel a builddel.De vegre valami ami tetszik es ad is le dps-t plusz nem is lagoltat.(legaläbbis ugy mint a ht) Nem is tudom, hogy miert nem probältam eddig. :U Ohh de visszasirom a tiki wd-roland supp crus-os idöket! :O

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#84013) Gorneck válasza Edge (#84008) üzenetére


Gorneck
titán

Akkor a gear/build volt oda kevés vagy a tankok voltak a balf@szok (Te tankod pl nem WD suppBarb - fél képernyő távolság esetén már lejön az IP, Inner nonstop pakoló Monkkal alig találkoztam, abban szinte mindig van csúszás)...vagy valóban annyira klozet volt a rift, mert ugye van mikor ollan mobokkal teszi tele a riftet, ami "ranged" karinak nem túl jó...mááálllettalordika, tapsika pufi és még tudnám sorolni az egy hitelőket...mondjuk ezek a Monkot is leütik... :D
Viszont, ha lézer/fagyi vágta le nonstop, akkor nem szóltam..oda szinte mind1 mit pakolsz magadra... :D

Paraszint?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#84014) Edge válasza Gorneck (#84013) üzenetére


Edge
veterán

sztem már túltárgyaltuk nem volt toppon a gyerek ennyi :) (p9xx) elmondása szerint a rift végén ez volt az első gr70-e, tibe mondta is hogy balfékül tolta csakhát tibe mindig olyan szigorú :DDD
solanium es ground stomp be volt téve a wd számára amúgy.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#84015) Gorneck válasza tibee77 (#84012) üzenetére


Gorneck
titán

Az epi össze vissza portoltatja a Monkot...így sokszor mire észbe kapsz már nincs alattad inner...majd szépen eldurrantod az SW-t, hogy ismét biztos helyen állj...oszt illenkor szokott a Monk megindulni, mert a túlbuzgó Barb már dobálgat mindent...oszt sutty...ott állsz mint egy db faxxx...és már le is csaptak...

És most egy szutyok 70-ről beszélek...amit tényleg becsukott szemmel is lehet farmolni...75-76 sokkal mókásabb...ahol még lagot is okozol...kihagy az IP/Inner/SW...éld túl...

Gorneck#1239

(#84016) MegalodonS válasza Thrawn (#84011) üzenetére


MegalodonS
őstag

Most ezt a video minek kellett,mindenki tudja aki jatszik valahova mindig dol a merleg!!Neha felbukkan,bekiabal hogy mi van,de minek,nem is ertem semmi hasznos dolgot nem ad.Az hogy most jott nehany grafikon,ami semmit nem mutat azonkivul hogy ne tudnak az emberek meyik szezonban melyik kaszt volt eros :) Vagy lehet blizzcon jegyet remel :)

(#84017) Gorneck válasza Edge (#84014) üzenetére


Gorneck
titán

p9xx azért illett volna talpon maradnia...

Nekem a tapasztalatom többnyire az, hogy nagyon kevés az a Tank akire bátran rá lehet állni...persze elhiszem, hogy ott volt alatta minden...de ha az nem lézer vagy fagyi volt, akkor bizony igazi művészet kell, hogy összeessen...ergo hiányzott vmi...és az általában az inner.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#84018) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Valaki elárulná, hogy miért lettem kirakva a PH guildből? pár napja voltam fent utoljára, azt írtátok, hogy aki 20 napja inaktív az repül. Játszom rendszeresen, csak nem olyan sokat, szóval nem értem.

(#84019) Madn!ght válasza -FreaK- (#84018) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ugyanígy jártam. :) néztem us nagyokat h a rift elején még itt figyelt a klán prefix, a végén meg már nem. :D

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#84020) Amartus válasza Coffin75 (#84009) üzenetére


Amartus
senior tag

Vagyis?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#84021) Thrawn válasza MegalodonS (#84016) üzenetére


Thrawn
félisten

Nekem fogalmam sem volt, hogy ennyire el voltak tolódva egymáshoz képest arányaiban a kasztok a Season-ök folyamán, szóval én értékeltem a videót (ami nem csak erről szól egyébként). Sejteni persze sejtettem mert végig aktív voltam az utóbbi pár hetet leszámítva, de mégis más így látni a "balanszot". De mindegy is, nem egyformán látjuk.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#84022) kovsol válasza Coffin75 (#84009) üzenetére


kovsol
titán

Nem kevés így ez a HP mennyiség?

May the Force be with you!

(#84023) diegho válasza Coffin75 (#84009) üzenetére


diegho
nagyúr

Egy az egyben lemásolva Chainer solo build-je?

(#84024) Coffin75 válasza kovsol (#84022) üzenetére


Coffin75
újonc

Tapasztalatom szerint 800k elég.
Persze előfordul hogy kikapnak a tömegből :K

(#84025) Tibe válasza Gorneck (#84017) üzenetére


Tibe
aktív tag

Elég kevés tank monk tudja permában tolni az innert.... pedig ez fontos lenne.....

(#84027) Dadan01 válasza Tibe (#84025) üzenetére


Dadan01
senior tag

Aki zodiaccal nem tudja a perma innert, az nem spammolja eleget a cyclone strike-ot. A vakítós builddel a legkönnyebb ezt megtenni, a generátorossal valszeg egy fokkal nehezebb.

[ Szerkesztve ]

(#84028) Gorneck válasza Tibe (#84025) üzenetére


Gorneck
titán

WDvel azonnal érzem tudom, hogy a Tank nem kalimpál eléggé vagy épp a Barb megint messze van (kb azonnal lejön az IP, ha nincs a közelbe)...egy Barb/Monk ezt kevésbé veszi észre...és mivel megváltozott a játék túlképp minden kaszt közelharci lett így a 30% bünti eltörlése eléggé sokat lendíteni a semmibe vett kasztok játszhatóságán.

Nagyon örülnék ennek és a unity megszüntetésének...ennek megfelelően egyesek arca is kicsit lejjebb menne...mint pubon, mint a communitykbe.

Nagyon bízok benne, hogy lassan csordogál némi infó a köv pecsről és az adatokat látva a Blizz is magába szál, hogy ezt elkúrtuk nem kicsit...nagyon unalmas lett így a játék...no választás...imádom a Monkot, találtam is egy buildet, ami tetszik...de azt se nagyon keresik sehol... :D Szal baxxhatom... :D Szal vagy solo vagy bevállalok 1-2 votekicket, hogy játszhassak olyan karival ami igazán tetszik (MacisWD - 30 percet játszottam vele eddig)... :D
Illetve van a számomra már halálunalmas sgr...arra még behívnak...én marha meg még azon agyaltam, hogy S4be mégis összepakolok egy WD-t... :D Minek?

Nahh megyek csirkézek kicsit T8-on... :)

Gorneck#1239

(#84029) solyomb válasza Dadan01 (#84027) üzenetére


solyomb
tag

Azert a generatoros is ott tartotta tegnap konstans:)

(#84030) Dadan01 válasza solyomb (#84029) üzenetére


Dadan01
senior tag

Tru dat :D

(#84031) Tibe válasza MegalodonS (#84026) üzenetére


Tibe
aktív tag

Ez nagyon jó összefoglalja a kasztokat!

(#84032) Gorneck válasza Tibe (#84031) üzenetére


Gorneck
titán

Igen...sokat nem kellett melózni vele...6-ból 2 copy paste...4 empty... :D

Gorneck#1239

(#84033) Tibe válasza Gorneck (#84032) üzenetére


Tibe
aktív tag

Ja igaz :D

(#84034) schwartz válasza Edge (#83990) üzenetére


schwartz
addikt

Gr70-re nem nagyon megy be noob WD. Talan a ket tank nem volt a helyzet magaslatan... ;)

If he dies, he dies.

(#84035) sith7


sith7
nagyúr

Jó ideje szeretnék már egy ancient Hota kalapácsot, Kadala, drop és a kocka sem volt hozzám kegyes, de ma 2 - t is kaptam egy drop keretében

Kérdés:

Ti melyiket használnátok ?

HP: 707k vs 927k

(#84036) DioRobber válasza MegalodonS (#84026) üzenetére


DioRobber
tag

hát én végignéztem, áttanulmányoztam, szerintem vannak benne jó dolgok, de vannak iszonyatosan elb(rossz) dolgok is, pl barbár sup xp build: in geom a cube-ba, és hozza a bersit, hát 74-es gr-be mikor ölünk elitet? sehogyse működne...:D

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#84037) Edge válasza schwartz (#84034) üzenetére


Edge
veterán

Lean to read :U
1. Írtam hogy ez volt az első gr70-e annak a wd-nek
2. nekem ez a sokadik gr70-em volt de az első gr70-em wd mellett
3. ezért kérdeztem hogy miez már hogy ennyit hullik mert szokatlan volt hogy a dps hullik

és ebből az a következtetésed hogy a wd nem lehet noob? vagyis ha chatre beírsz hogy kell 1 dps akkor noob nem kér invet? ahh ezt nem tudtam! sry! :facepalm:
(nem én inveltem nem én voltam a leader, de a para szint + cuccokból még nem jött le hogy noob mert azok okék voltak de attól még lehet vki impotens mégha méretes is a szerszám)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#84038) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

:W Ht wd laggos 65+ nál nagyon általában kick
Előkapartam egy hydras tal wizzt, sup monk mellett akkora laggot csinál :DDD gr 65-on is már, konkréttan miattam buktuk.

És akkor mi a retkes *** karival menjek? Monkot utálom, köpi wd-t szintúgy....

No mindegy lassan maradok T10 xp farmnál, fegyóba is kavics, meg 60as speed gr...

[ Szerkesztve ]

(#84039) diegho válasza sith7 (#84035) üzenetére


diegho
nagyúr

GZ! Én solo-ra a viteset, partyba a másikat vinném.

(#84040) sith7 válasza diegho (#84039) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

köszi a választ

(#84041) Mirman


Mirman
őstag

Srácok egy R9 290 elég diablo 3-alá WQHD-hoz ?

(#84042) DeckardCain válasza Mirman (#84041) üzenetére


DeckardCain
senior tag

R9 285-el játszok úgy Amd vsr-rel 1440p-n. Szóval elég.

(#84043) Edge válasza DeckardCain (#84038) üzenetére


Edge
veterán

csinálj egy fostos suppbarbot és annyi, én is azt tettem, kell a parapont meg a gem huzi más mód most nincs... ez van, soloba meg tx-en meg mész azzal amivel szeretnél igazából.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#84044) Gorneck válasza DeckardCain (#84038) üzenetére


Gorneck
titán

Én matit farmolos WD-vel T8-on... :D Ez most az új hepp... :D Ha megunom...megyek sorozatot nézni... :) Más nagyon úgysincs a gémben... :)

Gorneck#1239

(#84045) kovsol válasza sith7 (#84040) üzenetére


kovsol
titán

Azért majd még majd érdemes lenne egy olyanra vadászni ami ad +fury -t is. +20 Fury már +4% crit.

May the Force be with you!

(#84046) solyomb


solyomb
tag

http://www.twitch.tv/redx
Gyerek elment aludni, és bekapcsolva hagyta a streamet, jah... és a botot...

(#84047) MegalodonS válasza Gorneck (#84044) üzenetére


MegalodonS
őstag

Nezd meg a top 4 fos csapatokat,Monk - 2WD es Barb :) Mondtam en,hogy jon a monk+3wd amirol irtam :D:D:D

(#84048) Dadan01 válasza solyomb (#84046) üzenetére


Dadan01
senior tag

Itt még megnézhető csak 8 órára kell ugrani kb. [link]
Epic :))

(#84049) pruzsi válasza Dadan01 (#84048) üzenetére


pruzsi
őstag

Sajnos nem elérhető pedig megnéztem volna :DD

(#84050) Gorneck válasza MegalodonS (#84047) üzenetére


Gorneck
titán

Jahhh....csak van egy bibi, hogy nem elég, hogy 1000 környéki WD-t nem tudnék értelmes GRre összeszedni, hanem a hozzátartozó körítés sincs meg... :D

Ezek a playerek kb nonstop együtt játszanak...TSen kommunikálnak...és 1 tuti csal...vagyis pl THudot használ...

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.