Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) Zan válasza rhonin (#30000) üzenetére


Zan
aktív tag

A probléma még mindig ugyan az: nem fehér sebzés van a kardban, hanem lightining. Így nem fog nőlni a dps, mert a trium csak a fehér sebzésre számolja a bónusz elemental dmg-ket. Btw nekem van egy eladó kardom fehér sebzéssel, ha érdekel. Fent van a trade topicban, lesd meg.(#12617-es hsz.)

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#30002) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Levettem magamról a milliárdos tal chestem.. Kiakartam venni a köveket elmentem véletlen a kovácshoz az ékszerész helyett és bezúztam ... :R :R

Ezt utánozzátok...

De a kövek megvannak :R :R már csak röhögök...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#30003) tomazin


tomazin
veterán

nem szeretem a2-t....tök megörültem,h ott a hajó, megyek oda a papírért, ami ugye nem jó semmire, aztán egy nagyon kicsi lag, lefagyasztom a kiugró robbanós cuccokat (amin igen meglepődtem), majd ki van írva,h slain :(
egy barbi is hasalt velem, mondjuk nála slain by volt kiírva :F
van valakinek kedve indítani velem egy hc karit? :D (én maradok a wiznél)

Kicsimix :( az ilyen nagyon tud fájni. az hogy megkérdezi,h biztos be akarod-e zúzni be van kapcsolva?

[ Szerkesztve ]

(#30004) czpitti válasza Kicsimix (#30002) üzenetére


czpitti
senior tag

Ezzel elkéstél.én egy korai reggelen bezúztam egy jobb lau-t mint ami rajtam van mán rég...

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#30005) Kicsimix válasza czpitti (#30004) üzenetére


Kicsimix
őstag

De bazz... ilyet :O

Act 3-ba szoktam ki be rakni a dolgokat... Erre act 1-ben odasétálok blacksmith-hez és paff... :O :DDD

Szerk,

Persze megkérdezte... Rányomtam, hogy tutika ... Fel sem tűnt ,hogy nem a jeweler-nél vagyok... :DDD

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#30006) Drizzt válasza rongyi (#29998) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Többet ér, mint 2 Mrd, ezért ment rá a bid. De így valószínűleg bukta lesz.

I am having fun staying poor.

(#30007) Scholes9


Scholes9
nagyúr

WD-ket kérdezném, h magas MP-re(8+) kell-e a Skorn 5+ LS-el vagy elég egy Manajuma 3-al? CoB buildben gondolkodom, tehát facetank lenne :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#30008) schwartz válasza buherka (#29982) üzenetére


schwartz
addikt

A konyitok valamit es az ertek hozza kozott is oriasi a kulonbseg. Annyi hulyeseget ossszehordtak mar itt a nagy barbar szakik, hogy nem csodalkozom ha sokan azt hiszik az a szaros blood lust eletben tart egy-ket elit ellenfel eseten abban a TESCOS-s gearben es a nyomi skillezessel amit az urge hasznalt. Jah meg a bloodthirst es Az hol van a brawlerhez kepest dmg szempontjabol?

Szóval egy szó mint 100...a srác jobb mint te.

Almodban. :)

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#30009) rhonin válasza Zan (#30001) üzenetére


rhonin
senior tag

Mi az a fehér sebzés?
Mert a fegyver adatlapján nem látom, hogy fehér sebzéses lenne-e. Sima fizikai sebzéses mint az enyém... :U
Vagy mégsem?

(#30010) rhonin válasza rhonin (#30009) üzenetére


rhonin
senior tag

Variáltam kicsit és tényleg növelt vagy 25k-t a sebzésen.
Skilleim szerinted rendben vannak vagy kéne rajt valamit variálni?

(#30011) Thrawn válasza rhonin (#30009) üzenetére


Thrawn
félisten

A tiéd lightningos ha még mindig ez a Killing Breaker nevű cucc van a kezedbe. A fehér sebzés az csak +min/max damage semmi más elementális hókuszpókusz. Ilyen mint ami a kezemben van (Rip Vault): link

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30012) thesound válasza Thrawn (#30011) üzenetére


thesound
őstag

fehér sebzés = black damage?
(bár a fehér találóbb...)

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#30013) Thrawn válasza thesound (#30012) üzenetére


Thrawn
félisten

:K (én is black dmg-nek ismertem)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30014) rhonin válasza Thrawn (#30011) üzenetére


rhonin
senior tag

Változtattam azóta már és tényleg kihatással van rá. Kár, hogy ez nincs leírva, vagy csak nem eléggé mélyültem bele a dologba.

(#30015) radi8tor válasza Kicsimix (#30002) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

LOL.

Részvétem.

⭐ Stella

(#30016) mikromanus


mikromanus
veterán

Újabb duped item. Ezeket valahogy nem szűri az AH? :D


Megvan AH és RMAH-ban is egész "jó" áron. Vagyis nem 2 milliárd...

edit:
Ja, hogy elég kelendő? ;]
"Doom Hate Finger 15 players"

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30017) xavix13


xavix13
senior tag

Tegnap esett egy gyereknek hc-n :Y

Ez még sc-n is über cucc, nemhogy hc-n...

Bár, nem tökéletes, mert ha physical res helyett all res megy rá + life regen helyet main stat/socket, akkor talán eladható volna... de így... :D

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#30018) pincer01


pincer01
csendes tag

Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni,pontosabban inkább tanácsot.Adott a monkom és igazából az a problémám hogy mp8 fölött teljesen vége van.Mit javasoltok hogy életképesebb legyen?Válaszokat előre is köszi. :R

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Esermon-2335/hero/23837571

[ Szerkesztve ]

Betondzsungel

(#30019) Thrawn válasza pincer01 (#30018) üzenetére


Thrawn
félisten

A Fury-n is lehetne LS, a másiknak meg jobb lenne egy kard, mert gyorsabb. Vagy egy Won Khim Lau.

Szerk: meglett a monk P100 :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30020) Zan válasza xavix13 (#30017) üzenetére


Zan
aktív tag

Ez szerintem így is 2b+os item még hc-n is! Nem tudom kinek van ennyi hc goldja, de drukkolok a minél magasabb árú eladáshoz:)!

Minél jobb, annál jobb!

(#30021) proci985 válasza czpitti (#30004) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

au.

egy kérdés, a marquis gem is megmarad, miután az ember bezúzza az itemet alólla?

Zan: hcben is vannak relatíve pénzesebbek.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#30022) Cadal válasza Thrawn (#30019) üzenetére


Cadal
őstag

Grat a 100-hoz, mi lesz a következő kari? :)

(#30002) Kicsimix: R.I.P :O

[ Szerkesztve ]

(#30023) czpitti válasza proci985 (#30021) üzenetére


czpitti
senior tag

Meg.Kipróbáltam.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#30024) Sirandrish


Sirandrish
legenda

HC Wizardom

Lett rajta némi alakítgatás így ilyenre sikerült!

Statok (Archonba)[Archon nélkül sehova a mottóm:D]: 6200Armor, 1200-1300All resi, 62K+ Life, 2400life regen, 2,9%LS és 150K DPS!

Még szeretnék majd egy hasonló vállast craftolni csak +Armorral illetve valami komolyabb Litany-t, csak az elég drága errefelé :D

A rucit ma reggel sikerült elhoznom...arra büszke vagyok mert szerintem nagyon csinos darab :B

HC-sokat kérdezném hogy van-e valami ötlet/javaslat hogy még mit lehetne relatív olcsón cserélni?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30025) Huma


Huma
addikt

Mostanában megint játszogatok a D3-al. A monk kivételével feltápoltam az összes karaktert. A lehetőségeimhez mérten. Megfordult a fejemben, hogy lehet befektetek pár eurót, de szerintem inkább megvárom a kiegészítőt. MP 3-an mindegyikkel elkavirnyálok.
Mondjuk ha a kiegészítő együtt jön a Witcher 3-al akkor részemről nem sok figyelmet fog kapni. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#30026) Huma válasza Sirandrish (#30024) üzenetére


Huma
addikt

Neked jobb a HC karid mint az én sima karijaim. Kivéve a WD-met.

Valakinek nincs kedve velem HC-ban nyomni néha? Kb heti pár óráról lenne szó. Van egy 60-as barbárom meg egy 30-as WD-m. Egyedül nem nagyon merek már játszani HC-ban mert tartok a lagtól és a dc-től. Ráadásul töltés után (pl pályaváltáskor) eléggé szokott akadni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#30027) Tom5 válasza Sirandrish (#30024) üzenetére


Tom5
addikt

Ennyit nyomulni.... :Y Jelenleg Diablora gondolok és hányingerem van. Kb egy hónapja be sem léptem. Bizarr borzongással nézem amit Ti kibírtok. Bizonyos értelemben le a kalappal előtted. ;] :C

(#30028) Sirandrish válasza Tom5 (#30027) üzenetére


Sirandrish
legenda

A HC nekem újdonságként hatott..
Teljesen más mint az SC...persze nem játékmechanikailag, de nekem tetszik hogy a sárga itemeket van értelme felvenni, illetve hogy itt a DPS csak "sokad rangú" és nem az dönti el hogy jó-e a kari hogy van-e 800K DPS-ed avagy sincs :)

SC-n már én sem játszom és HC-n sem annyit mint anno SC-n, de elbohóckodok és tetszik :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30029) Madn!ght válasza Tom5 (#30027) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nekem is csak 1-1 jobb item adja vissza a kedvemet, amit nagy ritkán meg tudok venni. P100 remélem 1-2 héten belül meglesz, utána sztem a kiegészítőig "c" vágány. :D

Úgyis itt a nyár, strand, fesztiválok, tele a város lengén öltözött sunákkal, szóval nem is baj h nincs mivel kockulni. :Đ

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#30030) Face8814


Face8814
őstag

Nincs valakinek SOS kölcsönbe 300.000 aranya. Tiszta ciki de ennyi hiányzik egy vételhez :DDD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#30031) Huma válasza Face8814 (#30030) üzenetére


Huma
addikt

Nekem van. Vegyél fel Mardok#1180

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#30032) Face8814 válasza Huma (#30031) üzenetére


Face8814
őstag

felvettelek és thx

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#30033) Tom5 válasza Madn!ght (#30029) üzenetére


Tom5
addikt

Én Para 50-en vagyok de egyszerűen nem megy...unom. Peccs előtt a drágakő bizniszből lett kb 500 millám, de még igy sem. :DDD Hc-n párszor leizzadtam, fontolgattam is h folytatom, de majd egyszer. Mikor lesz új patch? Az az itemizációs lesz igaz? Még idén vagy majd újévi ajiként? :DDD

(#30034) Madn!ght válasza Tom5 (#30033) üzenetére


Madn!ght
addikt

Én meg vásároltam aranyat párszor, abból tudtam "haladni". :) Több kp-t meg már nem szeretnék befektetni. Én jelenleg ÍGY állok. P100-ig még ami belefér a keretbe lecserélem, aztán meglátjuk. :))

Szerencsére az mp10 már elég stabilan megy, úgyhogy kihívást csak a cuccaim cseréje és a plvl100 elérése nyújt.

Itemizációról, meg a patchról itt írtak néhány oldallal korábban. De mint mondtam, most max csak ha már nagyon nem tudok magammal mit kezdeni, akkor ülök le játszani. :D

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#30035) ReFleXx válasza Kicsimix (#30002) üzenetére


ReFleXx
addikt

Bocs, de ezen jót kacagtam. Mármint nem azon ami történt :((( hanem ahogy leírtad :D
Fel a fejjel, shit happens.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#30036) Rayner válasza Madn!ght (#30034) üzenetére


Rayner
őstag

Nálam is hasonló a helyzet, van p100 2 is, vannak mp10 kompatibils karik, de elfogyott számomra a játék...most lenne jó ha lehetne variálni tökörészni az itemekkel, de ez ugye nincs benne... utóbbi héten én is csak AHzni léptem be... ahogy a fórumokon olvasom egy darabig így is lesz. Meg amúgy is megy a shitstorm a blizzre amiért "blizzCon-ig nem lesz itemizáció stb' dumákat eregetik.
Főleg úgy, hogy a xar konzolosban benne van és most ahogy nézem csak azzal vannak elfoglalva mi meg bétázhatunk még fél évig minimum...

(#30037) proci985 válasza czpitti (#30023) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

sajnálom :(

infoért viszont köszi.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#30038) Baaraanz


Baaraanz
tag

Van most valami értelmes farmútvonal túl az alkaizer variánsokon?

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#30039) Thrawn válasza Cadal (#30022) üzenetére


Thrawn
félisten

Demon Huntert indítok vagy monkot, még nem tudom.

;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30040) P00By válasza Baaraanz (#30038) üzenetére


P00By
nagyúr

Nekem ami magasan bejött(xp és legend szempontjából egyaránt) az publikon breached keep, 4-es partyban a 3 szint+ghom! :K

(#30041) radi8tor válasza Thrawn (#30039) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Párosan szép az élet.

⭐ Stella

(#30042) buherka válasza schwartz (#30008) üzenetére


buherka
addikt

Pedig a Blood Lust jó dolog ha szorul a hurok. Mondjuk én a Lacarate-t szoktam berakni übernél, mert az is disznó mód tud tölteni.
De szerintem tök mindegy hogy ki hogy próbál életben maradni, ez teljesen stílus függő. Én pl. kiveszem a Sprintet és berakom a Lacarate+Volcanic Eruption kombót. Nem is használok WotB-t...csak übernél.
Pörgés közben nyomkodom néha a Rend-et...ennyi.
Sosem voltam az a futkározós típus. Bőven jól elvagyok a 24-es ms-el.

Ha te jobbnak érzed magad, az a lényeg.
Álmodozni hál isten nem szoktam más karkterével...addig még nem fajult a dolog. ;)

Thrawn...grat a 100-hoz tesó. :R Indíthatod a WD-t... ;]

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#30043) buherka válasza Scholes9 (#30007) üzenetére


buherka
addikt

Én MP8-on megyek Kocsonyával...de ott nagyon lazán haladok. Felette is megy, de minek...60 órám van benne és 40-es vagyok.

Elég a 3% LS a bökőn. Durcán tölt az is vissza. Meg a dokinak az erőssége úgy is a Pick Up radius, hogy szedegesd a élet gömböket, az meg van dögivel. Kicsit rágyúrtam én is a Helath Gloob-ra és így már teljesen vállalható.
Skorn-al ugye nem lehet offhand, tehát bukod a brekit. Máshol összeszedni a 20-as Pick Up-ot...az tuti fájni fog. arról már nem is beszélve hogy ott a chc, Max mana, Mana regen, Main stat = allres.

A Gruesome Feast passzív meg sztekkeli az Intet felfelé....ezerrel + rakás DPS és All res.

Tehát én a egykezes + brekit javaslom, ha olcsón meg akarod úszni. ;)

Hja...és ne hallgass rám...csak 60 órám van a Dokiban :D

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#30044) Rossi


Rossi
addikt

Hogy lehet az, hogy a 4 wardenből 3 elsőre dobta a kulcsot/tervet, az utolsó viszont 7-ből egyszer sem? Mpl4, NV változó szituációtól függően...

Szerk.: Nem az volt az utolsó. :W

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#30045) radi8tor válasza Rossi (#30044) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hogyne. Erről mpierre tudna neked mesélni. :K

MP10-en kell farmolni és nincsenek gondok vele. ;]

Sirandrish: valóban, 5-ös valor sem árt hozzá.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#30046) Sirandrish válasza Rossi (#30044) üzenetére


Sirandrish
legenda

"NV változó szituációtól függően..."

Azt vágod hogy 5ös valor alatt garantáltam NEM esik? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30047) Rossi válasza Sirandrish (#30046) üzenetére


Rossi
addikt

5ös valor alatt nem garantált, hogy esik.
Ugye így értetted?

#30048: Értem... :U

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#30048) Sirandrish válasza Rossi (#30047) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem..úgy értettem hogy ha nincs 5ös valor akkor nincs kulcs/terv!

De mondhatom úgy is hogy ahhoz hogy esélyed legyen arra hogy esik, ahhoz kell az 5ös valor :K

Hát igen..ezt szem előtt kell tartani, mert sajnos anélkül nem megy a buli :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30049) mikromanus válasza Sirandrish (#30046) üzenetére


mikromanus
veterán

Apró pici rézletek ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30050) Sirandrish válasza mikromanus (#30049) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kis nüansznyi semmiségek :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.