Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69001) Muton válasza GrooveHero (#68992) üzenetére


Muton
addikt

na, a következő lépés akkor az act5 bounty lesz, közben meg esni fog tegez és light soj :)

mondjuk szopóágon vagyok soj-ügyben, mert szinte mindig coldos esik, ami meg beszűkíti a lehetőségeket, de hát ne akarjon az ember mindent...

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#69002) khirill válasza Gorneck (#69000) üzenetére


khirill
aktív tag

tegnap esett egy dexes meg egy intes is... bár ez nyilván anomália mert én nagyon szerencsés vagyok... (nem úgy mint a woh! mert az nem esik :DDD )

vile wardot már nagyon rég nem láttam... :U

ratabyzou

(#69003) GrooveHero válasza Muton (#69001) üzenetére


GrooveHero
addikt

A tegeznél a bombardierre gondolsz? Light soj ha esik az nekem nem nagyon jó, mert fájör kéne. De majd meglássuk, a vak is ezt mondta, mielőtt nekiment a falnak. :DDD Meg ha már act5, akkor remélem bow is esni fog, az még talán jó is lenne. Bár ramaladnim az nincs, tegnap elhasználtam :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#69004) Muton válasza GrooveHero (#69003) üzenetére


Muton
addikt

1hxbow miatt megyünk (csak nem olyanért, amit legutóbb kaptam, mert az nesz semmi, fogd meg jól kategória), a többi csak járulékos. amúgy ha gyakran halsz, akkor tekerhetsz erre-arra ar/vita/arrmort dam rovására. meg nagyon kellene a nem rorg gyűrűt cserélned. nincs rajta main, és amióta sentry-s lettél nem kell a rcr

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#69005) DaveNo1 válasza vhunor (#68995) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja buffolt itemeket szépen átdobták ultra rarebe, eternal union is csak egy esett nekem patch óta, előtte meg szinte minden nap..

You are not prepared.

(#69006) Cadal válasza GrooveHero (#69003) üzenetére


Cadal
őstag

Amúgy neked a Cull the weak minek van bent a full fire buildben? Vagy a partyban van más aki fagyaszt/lassít?

[ Szerkesztve ]

(#69007) khirill válasza DaveNo1 (#69005) üzenetére


khirill
aktív tag

manald... nagel... broken... és justice... all day! :O

ratabyzou

(#69008) vhunor


vhunor
őstag

No kipróbáltam a whirlwind+rend+CotA physical buildet, förnésszel, és asszem, váltok is a leapquake-ről, legalábbis T6 riftezésre. Majdnem olyan gyors mint cruzzal, és az bizony nem lassú.

(#69009) GrooveHero válasza Muton (#69004) üzenetére


GrooveHero
addikt

A helltrapper-re gondolsz? Csak az van act 5 cache-ben. Mondjuk jó kis cucc az biztos.
Gyűrűből meg arra amit tegnap este linkeltem? Nem is néztem a main statot, csak azt láttam, hogy van rajta AS, meg RCR meg skill reduction, vagy mi, de abból lesz a luk, amíg nem találok jobbat. A végső az úgyis RoRG+SoJ kombó lenne, de sztem az még messze van.

Cadal lolmá, lebuktam, a skilleket csak kopíroztam :DDD :DDD Mi illene oda? :B Olyan is jó lenne, ami toghnesst ad, ha nem, akkor dps-t.

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#69010) killerjohn válasza granini (#68977) üzenetére


killerjohn
addikt

köszönöm mindenkinek a választ!

kérdés: milyen fegyó kell? esni tud, vagy a5 bounty bag-re kell mennem?

(#69011) granini válasza Lézerparaszt (#68989) üzenetére


granini
őstag

'Nekem 2880x1620 -on megy és még mindig nem megy le 60 alá, még ha sokan vannak akkor sem.'

Lezelpavaszt, nekem teljesen siman ment 19200 x 10800-ban is amig este 6-kor bejott a Cinema City mozigepesz, kozolte hogy jovanhujegyerek itten masok filmet akarnak nezni, hozzamvagta a gamerlaptopom es kib*szott a terembol ugy hogy a 3D szemcsi meg a fejemen volt.. most monddmeg.. :U
:DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#69012) killerjohn válasza Bahama (#68980) üzenetére


killerjohn
addikt

miért, van több féle mara6 build? semmit se tudok róla, szóval egy guide vagy skill builder linket elfogadnék :U

(#69013) Muton válasza Cadal (#69006) üzenetére


Muton
addikt

el szoktam látni ezt a feladatot, ha nem fire wizzel megyek :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#69014) Bahama válasza killerjohn (#69010) üzenetére


Bahama
aktív tag

Első körben minnél nagyobb dmg 2 kezes crossból.
Aztán jöhet egy etrayu.
És esetleg, talán (úgysem) egy calamity.
És ha már unod az egészet, na akkor kezd el a lighningot a helltrapperrel. Amíg azt nem akarsz játszani, addig fölösleges az a fegyó.

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#69015) killerjohn válasza Cadal (#68988) üzenetére


killerjohn
addikt

gondolhatod hogy nem fognak DHval jönni a kedvemért, amikor szvsz 2.0 óta nem is láttam őket DHval játszani

(#69016) Cadal válasza killerjohn (#69010) üzenetére


Cadal
őstag

Fegyó kérdést, ha van FS-od akkor kezdheted a kovácsnál is. viszonylag kevés FS-ből ki lehet hozni normális cuccokat: Arcane Barb / Sydyru Crust :K ezeket a kovácsnál kraftolhatod.

#69015) killerjohn: ejnye milyen hálátlan klán ez a WickedSick. :D

[ Szerkesztve ]

(#69017) granini válasza killerjohn (#69010) üzenetére


granini
őstag

Hat.. amennyiben megfogadod a tanacsot hogy inkabb cold vagy fire build es nem probalkozol egyelore a nemtulkonnyu helltrapperes lightning builddel, akkor nem kell A5 bounty.. akkor csak riftezzgess es fog esni valami.

Vagy 2H xbow (buriza, manticore) ami sebez 2700-2800-at.. de azoknal manapsag jobb egy ij, pl coldosnak az Etrayu, de egy fulloska 2900-es Windforce is lehet jo, esetleg bemakolhatsz 1H xbow kozul egy jo kis Calamity-t ami meg azert jo mert alapbol adja a +20% marked for death-t.. Hat kb ezek.. ami esik abbol fogsz (sz)epitkezni :K

A 2H xbow jo mert szep nagyokat critel, de lassu, plane tasker nelkul.. marmint lassu tole a turet AS is.. az ijat alacsonyabol critelnek nagyobb range-ben, (tehat mondjuk nem 30-40 millat hanem csak 10-20-at, de sokkal gyorsabban..).

Ha viszont 1H xbow esne, Cala vagy trapper vagy fullos kis natalya, es lenne egy min 45-48%-os taskered akkor palyazhatsz a felso 4.15 koruli AS btreakpointra, ami meg azert jo meg naddddongyors lesz a turet.. annyira hogy adott idon belul +1-et lo.. az meg azert jo..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#69018) killerjohn válasza Cadal (#69016) üzenetére


killerjohn
addikt

köszi! most egy ideje crusaderrel játszom de rohadtul nem jön be a sok paci...

granini: szvsz a cold partyban jól menne a fb wizardok mellé, de őszintén megmondom, hogy nem játszunk mi olyan magas szinten maxolni kelljen magamat... most úgysem tudok DHra váltani mert mostanában uberezünk meg GR30-36 között megyünk speedrunokat gem upgrade-ek miatt

[ Szerkesztve ]

(#69019) vhunor válasza Gorneck (#69000) üzenetére


vhunor
őstag

Erre elsőre ad Kadala egyet most, persze mocskos fos rollal :D. (str/armor/areadam/avalance dam).

(#69020) Gorneck válasza vhunor (#69019) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

Gorneck#1239

(#69021) vhunor


vhunor
őstag

Az IK chesten nem cseréltem még le a maxos EQ sebzést Rendre, még próbálgatom kicsit, de valszeg átpörgetem majd, mert sokkal jobbnak tűnik a játékstílus mint a hülye ugrálós. A Lamentation miatti dupla Rend stack elég finom, az ősök miatt ömlik a fury, az Ice Climbers + Mara miatt pedig van némi immunitása is erre-arra.

Majd megnézem, gr30 felett meddig bírja, a Rend és a WW rúnáját is gyógyítósra cserélve.

Persze Hexing Pants hiányzik (soha a büdös életben nem esett nekem egy se), és a bracer/vállas páros cserélve lesz Aughildra (100% elitdam, óje).

[ Szerkesztve ]

(#69022) granini válasza killerjohn (#69018) üzenetére


granini
őstag

GR 30-36-ba mar tokeletes lesz egy nem kimaxolt DH is.. ott kifejezetten elmeny vele tolni mert sebez mint a barom viszont nem hitel le mindenki elsore..

Arrol nem is beszelve hogy mindenki aki itt komolyan DHzik az tudja (es ez minden kasztra igaz amugy) hogy topkozeli karit majdnem BIS itemekkel sehol nem 3 nap osszerakni.. patch ota folyamatosan (ertsd RoS) tolom az M6 DH-val de meg most is csak kozepesnek mondanam az enyimet.. HF amu, trifect TnT, megjobb ij, megdurvabb WH ov, crites coldos SoJ.. nagyon hosszu a lista hol meg siman tudnek mit javulni gearben..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#69023) granini válasza vhunor (#69021) üzenetére


granini
őstag

"Majd megnézem, gr30 felett meddig bírja" - stoppered van-e..? :Y :(

(oke nagy a pofam, de ha bejon neked a build akkor siman lopom mert nekem is megvan minden hozza csak lusta vagyok meg duhos mert mindig kib*nak a szegeny barbarral..) :R

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#69024) khirill válasza granini (#69023) üzenetére


khirill
aktív tag

anno ah időkben meg a barbár b@szott ki mindenkivel! :DDD

ratabyzou

(#69025) SQX_Barto válasza khirill (#69024) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Idővel minden OP buildet kinyírnak... És jönnek mások helyettük. Lásd pet WD, előtte pörgős barbár...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#69026) khirill válasza SQX_Barto (#69025) üzenetére


khirill
aktív tag

igen erre szándékoztam célozni... :K apropó... 31 days 17 hours offline? wtf? :)

ratabyzou

(#69027) GrooveHero válasza granini (#69017) üzenetére


GrooveHero
addikt

Calamity-t ami meg azert jo mert alapbol adja a +20% marked for death-t..

ez mire is jó pontosan? Ezt használom, és látom, hogy a mobok meg a tübbi feje felé tesz egy jelet. Jelölni akar, hogy azt lőjjék a sentryk meg a farkas, pók menyétek, templar azokat csesztesse?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#69028) Gorneck válasza GrooveHero (#69027) üzenetére


Gorneck
titán

Olvasd el a skillt... ;)

Gorneck#1239

(#69029) Bahama válasza GrooveHero (#69027) üzenetére


Bahama
aktív tag

Akin rajta van az 20% -kal többet sérül.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#69030) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Nagyon alacsony DH-mnak a rezisztje. Ha a köpönyegben a vitet resre cserélem jobban fogja bírni a gyűrődést?

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#69031) GrooveHero válasza Bahama (#69029) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi a választ :R

Gorni: hol tudnám elolvasni? Fegyvernél is csak ennyit ír.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#69032) khirill válasza GrooveHero (#69031) üzenetére


khirill
aktív tag

itt
vagy ingame... de ahhoz a gameplay/settings/skilltooltip-valmibigyóizétkellbekapcsolni

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#69033) dobolan válasza Bahama (#69014) üzenetére


dobolan
senior tag

A Calamity ennyire ritka? Nekem esett nem régen a wizardomnak. Nincs is DH karakterem, de már van 2-3 darab valami a marauder setből is. Ami meg kellene, az nem esik. Vicc.

(#69034) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Valaki, aki tolja mobilnettel, meg tudja mondani, hogy 1 óra intenzív hentelés kb mennyi netet fogyaszt?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#69035) SQX_Barto válasza khirill (#69026) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Laptopom megint meghalt, még nem ment szervízbe meg újat sem veszek még. Előbb utóbb megoldom :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#69036) DaveNo1 válasza hokuszla (#69030) üzenetére


DaveNo1
veterán

GR-ben tök mind1, vagy megütnek és meghalsz, vagy nem ütnek meg és nem halsz meg. Én DH-mnak van vagy 4k th-ja...

You are not prepared.

(#69037) khirill válasza SQX_Barto (#69035) üzenetére


khirill
aktív tag

áhh... részvétem... -_- nekem a ros start éjszakáján szállt el... -_-
dobd a tűzbe, mint daenerys... aludj... reggel egy alienware vár majd! :DDD

ratabyzou

(#69038) diegho válasza vhunor (#69021) üzenetére


diegho
nagyúr

Kb sehogy nem fogja bírni komoly cc nélkül.

(#69039) Cray Tyler válasza DaveNo1 (#69036) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Nem karcsú az a 4kk? Én azé szeretem, ha legalább egy mortar találatot túlélek (mert bizony van az a harci helyzet, hogy nem bírom kikerülni), ahhoz meg kell azé a 7-8 milla. Vagy núb vagyok és gyúrjak tafnesz helyett wasd-skillre? :B

(#69040) DaveNo1 válasza Cray Tyler (#69039) üzenetére


DaveNo1
veterán

gr40 felett 8k-val se éled túl, szóval inkább dps. Azért van a support wd, hogy ne legyen mortar, ha meg valami gikszer van vault.

You are not prepared.

(#69041) ZeroSoul válasza t72killer (#69034) üzenetére


ZeroSoul
tag

valtozo. nekem altalaban 5-20MB

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#69042) Cray Tyler válasza DaveNo1 (#69040) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Oké, de kevesen vagytok itt, akik GR40 felett rendszeresen közlekedtek, és nem is szorultok tanácsra. Ellenben aki GR30-35 körül leledzik (pláne ha kezdő), annak szerintem nem árt a 7-8-9 milla tafnesz.

(#69043) ZeroSoul válasza Cray Tyler (#69042) üzenetére


ZeroSoul
tag

Barmikor szivesen megyek a ZDPS wdmmel barkivel, tessek felvenni meg ramirni :) ha nem megy ki lesz gemUP van akinek au is upgrade még.

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#69044) DaveNo1 válasza Cray Tyler (#69042) üzenetére


DaveNo1
veterán

Akkor már inkább egy jó Ess of Johan, ami ad -33% körüli ranged sebzés csökkentést. Ez hat mortar-ra és thunderre is például.

You are not prepared.

(#69045) Cray Tyler válasza DaveNo1 (#69044) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

No ja, csakhogy aki GR30 körül van, az még általában abból építi a gearjét, ami esik. Tehát nem nagyon lehet válogatni ezen a szinten még, hogy "kevesebbet költök tafneszre, cserébe feldobok egy (főleg JÓ rollos) Johant". Mert nincs. Tehát továbbra is azt mondom, hogy a plebs számára (magamat is ide sorolva) nem előremutató tanács, hogy elég a 4kk tafnesz. Elhiszem, hogy a Johan hasznos, meg hogy supporttal tényleg nem kell 8-9 milla, de ha nincs se Johan, se support társad, és épp próbálsz GR30 fölé vergődni, akkor kell az a 8-9 milla. A vault sem mindenható, ha nincs wallbreaker potid (és sokaknak nincs), akkor máris megnövekszik a vault kockázata már kicsit is szopó prefixes elite packon is. Szerintem.

Ellenben a 8-9 milla tafnesz itt még képessé tesz egy kör nyalóka vagy egy mortar túlélésére (GR30 alatt biztosan).

(#69046) userxy válasza Cray Tyler (#69045) üzenetére


userxy
őstag

csináld úgy ahogy jónak látod.
Nekem mikor még gr 30 körül basztam az időt akkor is az volt hogy tök fölösleges 8 m táfnesz mert ugyan ugy halok akkor meg minek eröltessem inkább dps láss csodát utána most gr 40 fölött rohangálunk :)

(#69047) Cray Tyler válasza userxy (#69046) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Hallgatok rátok :B Én eltekertem egykét cuccomon a tafnesz statokat, lement 5 millára, nekem baromi kényelmetlen volt úgy, visszatekertem inkább. De mondom, lehet én csinálok valamit nemjól :K

(#69048) Thrawn válasza Cray Tyler (#69047) üzenetére


Thrawn
félisten

Úgy kell csinálni, hogy:
- meglátod a mobokat
- leteszel a közelükbe egy sentryt
- FUTÁS!!!
- ha nem követnek akkor mehetsz tovább
- ha követnek akkor leteszel a közelükbe egy sentryt és...
- FUTÁS!!!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#69049) t72killer válasza ZeroSoul (#69041) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Gyors saját mérés, úgy, hogy a teló szolgáltatta a wifit (hnap hozok sticket): 3 óra Act1, induló hősökkel (WD majd DH): 48MB, azaz 1 óra 16MB. Holnap-holnapután mérem stickkel.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#69050) jcage


jcage
tag

Nálam jelenleg 3,5m a tough és én is azt vettem észre, hogy tök felesleges több, mert ha elkapnak, úgyis 1 hit.
Viszont kérdeznék is. Egyelőre nem esik se TT, se wh, viszont azon gondolkozok, hogy nem-e lenne értelme lecserélni az Etrayu-t egy elég jó Naty weapon-re, a sisak/bracer helyére meg aughild? Vagy nem aughild, hanem BT öv/csizma? Vagy maradjak inkább Etrayu-nál?

Thx,
J

A kritikus olyan, mint a nőgyógyász: ott keresi a problémát, ahol más az élvezetet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.