Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20051) Ptech válasza JSaN (#20048) üzenetére


Ptech
őstag

Kezdem sajnálni, hogy eladtam a PS3-at ;]
De most kíváncsi lettem, hogy az AH közös lesz-e a PC verzióéval..

(#20052) #57919488 válasza kornel76 (#20050) üzenetére


#57919488
törölt tag

Tehát portolják konzolokra és ezért nem foglalkoznak semmit a PC-s verzióval normálisan... :(((
12M+ vevő összejött, akinek nagyon kellett az már megvette. Most jönnek a konzolosok aztán majd utána jönnek a Patch-ek ;]

(#20053) radi8tor válasza Ptech (#20051) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vagy az egész játék közös lesz-e PC-vel.

⭐ Stella

(#20054) kornel76 válasza radi8tor (#20053) üzenetére


kornel76
aktív tag

Sztem tuti, üzletileg úgy fogja megérni nekik ha közös az egész.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#20055) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

205-210 kraftból az lett a legjobb kesztyű ami rajtam van. most farmolhatok essencet. asszem ezzel én tartom a negatív rekordot :D [link]

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#20056) radi8tor válasza R3ĐßuŁŁ (#20055) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ne legyél telhetetlen, ChC/ChD/All res.
Attack spped és vitality kéne még, mih? ;]

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#20057) R3ĐßuŁŁ válasza radi8tor (#20056) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

nem, csak egy jobb mint ami előtte volt. buktam ezzel 12k DPS-t, de nyertem az all rest, de ha már kikraftoltam megnézem milyen így menni. most még összejött 5 essence, meglátjuk mi sül ki belőle

semmi :(

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#20058) radi8tor válasza JSaN (#20048) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Már van is hivatalos hír róla: Diablo III Coming to PlayStation®3 and PlayStation®4

Vagány lett a kezelőfelülete. :K

⭐ Stella

(#20059) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

A mult heti ujrakezdes ota most jutottam el odaig, hogy kiprobaljam az MP-t. Siegebreaker-en teszteltem es MP5 volt ami meg ment, bar szenvedosen, ugyhogy a jelenlegi felszerelessel MP4 lesz a jo valasztas. Ezzel a jatek meg egy utolso kort megel a notimon, majd le lesz torolve, amikor megjelenik a SC: Heart of the Swarm. :)

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#20060) Huma válasza radi8tor (#20058) üzenetére


Huma
addikt

"Seriously ? ... i just ... lost all faith in blizzard. You seriously are going to sell this unfinished game again ? Wow , just ... wow.
Respect -10"

Egy elégedett vásárlót hallhattunk. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#20061) Bahama


Bahama
aktív tag

Nekem abból a szempontból tetszik a crosspaltform ötlet, hogy nagyobb lesz a piac.
És valószínűleg nem lesz köztük, multiboxos, 0-24 botot futattó, AH guru (no offense)
Így talán kicsit jobb lesz az egyensúly a kereslet-kínálat között.
Persze csodára nem számítok.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#20062) Pekkk válasza radi8tor (#20058) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Vajon külön szerveren lesznek? Nem bánnám ha megoldanák, hogy a meglévő account-tal is lehetne tolni, mert számomra nem lenne kérdés a PC-ről PS4-re csere. Mással nem játszom, viszont PS-re azért elég sok játék van ami tetszik.

(#20063) mephi666 válasza Pekkk (#20062) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha nem jön boxra (még megjelenés előtt hablatyoltak róla, hogy milyen k*rvajó xbox controllerrel irányítani a játékot, így nem lennék meglepve egy újabb bejelentésen), szerintem állhatok neki kifarmolni egy ps3 árát (d3 mellett felújított gow 1-2, gow3, stb... húz a szívem felé)

szerintetek mit ér egy 1h mighty weapon 1100+ dammal, 95% chd-vel meg 250+str-el?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20064) Pekkk válasza mephi666 (#20063) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Megnézném, hogy egy CM wizit hogyan irányítanának kontrollerrel. :D Jó lenne, ha lenne hozzá billentyűzet és egér támogatás, mármint konkrétan a PS4-hez. FPS-t is jobb azzal játszani.

(#20065) mcwolf79 válasza Pekkk (#20064) üzenetére


mcwolf79
veterán

Felejtsd el ennek "natív" lehetőségét.
A kontrolleresek imádnák, ha a bill+egér kombósok folyton elpicsáznák őket ;]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#20066) CactuS válasza radi8tor (#20058) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Inkább a camera shakinget lehessen végre kikapcsolni. Tegnap megint rápróbáltam a monkomra és kb 15 perc után éreztem, hogy fárad a szemem, mint az állat - különösen a FoT quickening rúnával, amivel még teleportál is -.

90-es évek eleje óta gyűröm a PCt, gép előtt is dolgozom, sokáig volt CRTm, sose volt gondom, hogy fáradna a szemem, csak itt. Azok akik képesek monkkal tartósan játszani, hogy csinálják?:B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20067) mephi666 válasza CactuS (#20066) üzenetére


mephi666
nagyúr

egyik acsinál folyt ki majdnem a szemem, amikor kulle előtt archives-ban kell leölni egy nevesített dögöt... ott folyamatosan jönnek a nagy mamlaszok, amik halálnál rázzák a képet, majdnem behánytam mire megtaláltam :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20068) Ptech válasza CactuS (#20066) üzenetére


Ptech
őstag

Én ezért hanyagolom a CM wizemet, egyszerűen megfájdul a fejem egy óra játék után.

(#20069) Pekkk válasza CactuS (#20066) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Én most TR buildet tolom. Csak rohanok és halnak :). Eliteknél kell megállni 1-2 harang erejéig. Mondjuk csak MP0-ban.

(#20070) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Kíváncsi leszek, hogy pl PS3-on is full online-nak kell lenni a játék futtatásához. De tuti ki fogom próbálni konzolon. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#20071) tatabánya válasza Pekkk (#20064) üzenetére


tatabánya
senior tag

nem tudom van-e konzolotok, de a ps3-t ugyan úgy lehet bill+egér segítségével kezelni...

amúgy a linken lévő első hozzászólás mindent elmond amit én is akarok

(#20072) Ptech válasza Mrdevil (#20070) üzenetére


Ptech
őstag

Ezt már most biztosra veheted.

(#20073) Gorneck válasza CactuS (#20066) üzenetére


Gorneck
titán

Hááát én mire oda kerülök, hogy játszak, addigra annyira be vagyok lassulva, hogy a ThunderClap portolás el se jut sehova (zombi mód on)...mondjuk ez lehet azért is, mert a DHnk tolja a bolát...ahhoz meg kb heggesztőpajzs kell...hogy ne akarjon felrobbanni a szemem 15 perc után.
Mondjuk, ha nincs bola se zavar a portolás...simán bírom...

Gorneck#1239

(#20074) #51736960 válasza Pekkk (#20069) üzenetére


#51736960
törölt tag

nálam is így volt, csak nekem ez gond volt, mert unalmassá vált már nagyon.
act 4 inferno 30 perc alatt lement, az előbb fejeztem be, már uninstalláltam is a játékot.
(azért előtte kipróbáltam monster level 3-on, alig bírtam a trashmobokat leverni annyi hp-juk volt. percekig vertem egy packot. viszont nem sebeztek, meg se moccant a hp gömböm...)

ha nem accos játék lenne már dobnám is a vaterára.

(#20075) Rayner


Rayner
őstag

monk
Nem olyan rossz ez az új craft, 140k dpsről indultam és ez lett durván 20m goldból (ebben benne van minden gyersanyag stb...)
+16k healthglobe bónusz büntet, minden trutyiban stabilan állok még mp10en is :D, bár oda a dps még karcsú

[ Szerkesztve ]

(#20076) #51736960 válasza Rayner (#20075) üzenetére


#51736960
törölt tag

azt nem értem, hogy a barbárom 25k dps-t nyom, a tiéd pedig 6x annyit, pedig nálam is egy 1k dps-es fegyó van, bár a másik kezemben pajzs.
melyik stat dobja meg ennyire?

(#20077) Ptech válasza #51736960 (#20076) üzenetére


Ptech
őstag

CHC, CHD, sok DEX.

(#20078) Thrawn válasza sittes79 (#20047) üzenetére


Thrawn
félisten

Remélem a mostani rendszerhez csapják hozzá a friss husikat :D

Loveless: Ha alig bírtál MP3-on a trashmobokkal de téged sem nagyon tudtak megkarcolni, akkor valami igen unalmas tank-builddel mászkálhattál. Próbáltam én is, marha gyorsan ráuntam, de szerencsére vannak izgalmasabb barbár buildek :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20079) Ghoosty válasza mephi666 (#20063) üzenetére


Ghoosty
őstag

Egy másik portálon azt olvastam, hogy stratégiai megállapodást kötött a Sony-val és minden Blizzard játék (konzolos) Sony exkluzív lesz. Bár ahogyBlizzard fossa egymás után játékokat a PS5-re talán kijön a következő. ;]

(#20080) Ptech válasza Ghoosty (#20079) üzenetére


Ptech
őstag

Addig csak lesz pár D3 kiegészítő lemez is azért :)

(#20081) Rayner válasza #51736960 (#20076) üzenetére


Rayner
őstag

Vegyél chc/chd-s kesztyűt/ringet/amut
Nem gázos havernak 5m-ból raktam össze egy 100k dps-es barbárt (teljes full gear)...jól kell keresni AHban

(#20082) #51736960 válasza Rayner (#20081) üzenetére


#51736960
törölt tag

köszi a tippet :R
érdekes, hogy a végére értem a játéknak és most kezdem megérteni :)

[ Szerkesztve ]

(#20083) Rayner válasza #51736960 (#20082) üzenetére


Rayner
őstag

ha nagyon nem megy vegyél fel friendlistbe és 5mból felcuccollak :)

(#20084) #51736960 válasza Rayner (#20083) üzenetére


#51736960
törölt tag

köszi, rendes vagy, de egy időre abbahagyom , és ha visszajövök akkor új karakterrel inkább.
úgy érzem végigjátszottam a játékot, már csak a magasabb monster power a kihívás, az meg nem elég motiváló ahhoz, hogy mindennap odaszögezzen a monitor elé.
a dropok sem vonzanak, infernó végéig egy legendary item nem esett, úgyogy kaptam némi képet arról, mennyit kell melózni egy jó dropért :)

(#20085) Jimy83 válasza #51736960 (#20084) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Esik az szépen nagyobb paragon lvl-en , csak 90% kuka az a baj .

(#20086) Ptech válasza Rayner (#20083) üzenetére


Ptech
őstag

Mennyi a határ amúgy egy normális barbi gearre, amikor még nem kezd kétszer annyi lenni a +10 STR-es cucc? Van 40M barbár gearre, de ha nem muszáj nem akarom mind ellőni, csak fogalmam sincs, hogy mit kellene vennem belőle, mert most lett 60 a drága én meg most kezdtem újra nemrég a játékot és nem vagyok tájékozott barbár ügyekben..
Mondjuk két darab egykezes kellene, meg szinte minden cucc fejlesztésre szorul sajna.

[ Szerkesztve ]

(#20087) Rayner válasza Ptech (#20086) üzenetére


Rayner
őstag

Rare amu/ring úgy ahogy van kuka kb 10m-ból le tudod cserélni(craftolni) amivel 80-100k unbuffed lazán elérhető

(#20088) mikromanus válasza #51736960 (#20084) üzenetére


mikromanus
veterán

Esetleg játszhatnál barbárral. Már úgy, hogy érted is mi hogy működik és mitöl döglik a légy (és az ellen). Már sok-sok patch óta kevés haszna van a pajzsoknak. Annyiban jó, hogy nem csapnak le, viszont cserébe lassú és picit unalmasabb. Ha a critet kivetted a játékból, akkor kb a lényeget kasztráltad. MAradt az alacsony hatásfokú lassú cammogás. Statponttal és esetleg attack speed bónusszal csak gyenge középszerű karaktered lehet. Így meg megunod és átnyergelsz valami más karakterre ami sokkal unalmasabb lesz (már ha a közelharci ellen csépelés áll kézre). A te dolgod. Szerintem ésszerűen szereld fel a barbit, aztán esetleg skillezd át picit és próbáld ki! Egész más élmény lesz. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20089) Ptech válasza Rayner (#20087) üzenetére


Ptech
őstag

Igen, azok nagyon csereérettek, szerintem azokat még vagy fél évvel ezelőtt szereztem be csak hogy valami legyen.

(#20090) Andie válasza killerjohn (#19812) üzenetére


Andie
őstag

Ezt csak most olvastam, bocsi :)
Nem, nem jött velünk sajna, hiába csalogattam Pedigré száraztáppal... :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#20091) tatabánya


tatabánya
senior tag

na beutaltam némi eurot ahogy nézem pár nap mire felkerül, ha tanulópénz akkor az, de remélem sikeresen tudok majd flippelni és ez az élvezet megmarad a játékból

(#20092) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Mióta nem resetelődik a nephelem valor act váltás miatt? Vagy nálam valami bug volt tegnap?

(#20093) #57919488 válasza Ghoosty (#20092) üzenetére


#57919488
törölt tag

1.0.7.

(#20094) Rayner válasza Ptech (#20089) üzenetére


Rayner
őstag

amunál addig craftolj amíg minimum chc/chd/str lesz rajta.
Ezenkívül minden kavicsot cserélj nagyobbra már az is sokat számít és nem nagy költség

(#20095) Sárpac válasza DIMITRIUS (#20021) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Gatya:
[link]
A duper:
[link]
Nézd csak meg mi van rajta amu, lábas, fegyó és gyűrűk! :)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20096) mar_tin válasza Ptech (#20068) üzenetére


mar_tin
tag

Én csak "szédülni" kezdek, kb egy óra után (monkot a teleportálós ütéssel tiz perc alatt abbahagytam). Ezért csak archon módban tudok menni MP5 -ig. Pedig, van vagy 20-30 ilyen kérés a hivatalos fórumon, hogy legyen egy opció amivel ki lehet kapcsolni a kamera rángatást, de a Blizz szarik rá. :( PS4 port az fontosabb...

[ Szerkesztve ]

(#20097) DIMITRIUS válasza Sárpac (#20095) üzenetére


DIMITRIUS
tag

Siralmas :S és a blizz inkább a ps4-el foglalkozik. Aztán ha ne adj isten közös lesz az ah azzal sem érünk el semmit mert drága dupereink tonnaszámra szórják majd a cumót, és nem veszi majd meg franc se a droppolt tárgyat amit találok!

VW Golf 2 1.8 16v <3

(#20098) davidsz válasza DIMITRIUS (#20097) üzenetére


davidsz
őstag

Ha PS4-esek becsatlakoznak és közös lesz az AH, akkor nagyon fogják utálni a játékot.
- 0-ról indulnak.
- a jelenlegi drop semmire nem jó
- ha fejlődni szeretnének vásárolhatnak ezerrel

Majd szembesülnek azzal kezdőként, amivel mi is (csak mi már elértünk egy szintet), hogy farmolhat, mehet csapkodhat, de beleölt gold, pénz nélkül nem fog menni.
Ez csalódásokhoz vezetne.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#20099) #57919488 válasza DIMITRIUS (#20097) üzenetére


#57919488
törölt tag

Hát elég érdekes. Ha van egy hiba és a Blizz csak azt írja ki szokás szerint, hogy "soon" akkor legalább lehet tudni, hogy miért tart fél évig a kijavítása :F

szerk:
Ha a Diablo-t megtudták oldani konzolra akkor talán a SC2 is gondolkodtak már. Sőt talán még a Titan p. is mindenre kijön majd ha 20-30 év után egyszer csak kész lesz :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#20100) F-ECT$ válasza davidsz (#20098) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem semmivel sem rosszabb most keződként az AH, mint ami nekünk volt. Mire az ember elér lvl60-ig lesz kb 1m goldja a pickupból. Ebből fel lehet öltözni mpl 1-2 körülre. Mi ezzel a gond?

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.