Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21601) Cyberbeni válasza Neró (#21591) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Baromira nem ezt írták...
"We've also discussed allowing bosses the first time you kill them in each difficulty to have a guaranteed chance to drop a Legendary."
Csak felvetették ötletként, szóval egyáltalán nem biztos, hogy most vagy valaha is benne lesz a játékban.

@Thrawn: ne aggódj, amikor boss első ölésénél garantált sárgát bevezették normalon kívül, akkor minden karakternek resetelődött a flag, hogy megölte e már az adott bosst. Szóval ha garantált legendaryt adnak, akkor erre ugyanezt fogják csinálni.

@G^zC^mp€r: fagyit csak fogószél helyett tudsz zolni, szóval ha sokat spammeled, akkor kevesebb tornádót raksz le, és utána lassabban resetelődik a cd.

[ Szerkesztve ]

(#21602) hokuszla válasza mikromanus (#21590) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Köszönöm, a rend nem jön be nekem, marad a ww, overpower szintúgy, a sprintet próbálgatom.
Már csak ilyen kényelmes-finnyás vagyok.
Sajnos olyan gatyó, ami jelentősebben növelné dps-t (x1000) min. 400M. Annyi meg nincs.
Inkább veszek egy jobb pajzsot 30-40M-ért és a maradékot a többi hősömre költöm.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#21603) Cadal válasza RockHaRD (#21598) üzenetére


Cadal
őstag

Lehet hogy kevés a 46,5 Chc.? Amit még megpróbálhatnál, hogy eléred a következő breakpointot (2,73). Mivel ahogy néztem a 2,5-ön már túl vagy de még kellene valahol 9% AS a 2,73-hoz.

itt néztem ezt.: [link]

(#21604) RockHaRD válasza Cadal (#21603) üzenetére


RockHaRD
addikt

nincs meg a 2.5-ös AS... 2.43 van asszem, vagy 2.4, de nincs 2.5 az tuti. Gyűrű csere lesz, chd-s helyett AS + avg dmg, és akkor lesz meg a 2.5 asszem. chc-m pedig 49.5, de ahhoz még jönni fog + 7 (naty set bónusz)

(#21605) Cadal válasza RockHaRD (#21604) üzenetére


Cadal
őstag

A buborék 10% AS-vel meg kell hogy legyen. Szernitem.

Esetleg a Frost nova a Clod snap runával hogy minél hamarabb tolhassad nekik??

[ Szerkesztve ]

(#21606) mikromanus válasza hokuszla (#21602) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha jelentősen akarod növelni a sebzésed, akkor kb elérted a határt ahol a pajzs mehet a ládába és komoly offhand gyilkolóeszközt kell beszerezni. A pajzsos mókának szerintem kb itt van vége. Vagy csak sokszázmillák finomítanak egy icipicit rajta.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21607) radi8tor válasza sto1911 (#21600) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Cyberdeni már megválaszolta. Patch utáni első lesz mindenkinél is.

⭐ Stella

(#21608) F-ECT$ válasza RockHaRD (#21584) üzenetére


F-ECT$
titán

Buknád a 130 intet és a 32 chd-t: szerintem összességében negatívan jönnél ki dps-t tekintve, de azért nem árt kiszámolni.

Ja és amíg nincs 50 chc, addig ajánlom a pinpoint-ot.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#21609) F-ECT$ válasza RockHaRD (#21598) üzenetére


F-ECT$
titán

Mit jelent, hogy nincs eléggé lefagyva? Nekem 50 chc-val és 2.8-as AS-sel is be-bemozdul, nem tudom, hogy mi kellene ahhoz, hogy végig mozdulatlan maradjon.

Egyébként ahogy javasolták: cold snap segít, és persze programozott egér.

Dive ever, work never.

(#21610) Sirandrish válasza RockHaRD (#21604) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem ezt a Nati mizét felejtsd el..
Nagyon sok mindent buknál azért a 7% CHC-ért..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21611) RockHaRD válasza Sirandrish (#21610) üzenetére


RockHaRD
addikt

49,5 a chc-m, kéne még valahonnan FÉL, viszont akkor nati helyett gondolom egy Attack Speedes Zuni Pox jó választás lenne :))

(#21612) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

evocation se rossz CM wiznek, ha nem tud eléggé fagyasztani.

@G^zC^mp€r: nem feltétlen kell 50 chc, attack speed fontosabb, mert az a forgószél rakás sebességét és az ütések gyorsaságát is növeli, tehát négyzetesen számít bele a CM-be meg a dps-be. és chc-nál nincs breakpoint, csak attack speednél.

[ Szerkesztve ]

(#21613) Sirandrish válasza RockHaRD (#21611) üzenetére


Sirandrish
legenda

A 49,5 elég :)
ÉS igen..egy AS-es Zuni Pox faja volna :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21614) F-ECT$ válasza Cadal (#21603) üzenetére


F-ECT$
titán

Btw a 2.5 már elég, legalábbis nekem mpl9-es überek megfogásához az volt. Persze minél több annál jobb, és ha megvan a 2.73 akkor még könnyebb az élet, de a 2.5-ös cél elérhető és már elég jó.

Dive ever, work never.

(#21615) abéla válasza RockHaRD (#21611) üzenetére


abéla
senior tag

Szerinterm túl sok a LoH, allres/armor meg kevés, így egy 200+armor vagy 50+ allres-es, 9as, inna gatya elférne rajtad, akkor meg is lenne a + chc is :D .
Esetleg próbálj még meg egy 200-300 armos TalR chestet, a haszontalan gold/lifereg helyett.
Netán egy 0,24-0,25-ös Chanto wand, már ha belefér (később sockettel :) )

...egyébként meg há'm-húsz :DDD
bár ez egy erősen üveges-farm + e-pöcsmutogató build, normálisan -mpl10 kompatibilis- olyan 228k dps, meg 1,2k loh, 6100 arm, 700+ allres, ilyesmik; meg glassC helyett evocation, forceW helyett meg teleport :)

szerk: meg általánosan elmondható, amin tudsz szerezz armort (az olcsóbb, mint az allres), mert dmg-csökkentés nélkül nem sokat ér a hp/LoH...ja buildben is inkább E. armor+pinpointB a ShockA. helyett.

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#21616) RockHaRD válasza abéla (#21615) üzenetére


RockHaRD
addikt

inna gatyával buknám a blackthorne set bónuszt, és alig lenne életem :F

all reses tal rasha chest kell nékem szerintem

(#21617) abéla válasza RockHaRD (#21616) üzenetére


abéla
senior tag

Ja tényleg, ezt nem is néztem :B
Ez esetben egy allres-es+armoros blackth. gatya. (mondjuk ez az amu dps tekintetében elég vérszegény, márpedig itt illik ezt gyűjtögetni...) Szóval, ha sikerál egy jobbat craftolni(dps), akkor amu le, inna gatya fel, LoH-ot meg unity-ringen pótolni, naoké kicsit hazabeszélek :DDD ,
de komolyan szerintem 2,4-2,6 AS-hez is már bőven elég az 1000-1200LoH.

Az allreses TalR chest iszonyat drága, sokkal inkább egy 60allres-esnek megfelelő 750-800 armorost vegyél, a különbözetből meg is van a gatya-csere.
Wand-csere meg sztem sima ügy.

szerk: az elejéhez: esetleg a blackthorne gatyát -mint én is- viszed magaddal és a húzósabb elleneknél (refi/shield, horde:electrified/plague/molten, blazing guard...etc) felkapod.

szerkszerk: a vállasod egy kiváló craft-cucc, grat

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#21618) abéla válasza abéla (#21617) üzenetére


abéla
senior tag

Esetleg némi vit-t hozz az int kárára az új TalR chesten, kompenzálandó az esetleges amu-cserével járó hp-veszteséget. (mert azt előbb-utóbb cseréled, meglásd :D )

szerk: a vállas craft hány próbálkozásból jött össze? (nem mintha lenne a válasznak akármi információ-hordozó mivolta :DDD )

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#21619) MrCsiT válasza RockHaRD (#21598) üzenetére


MrCsiT
addikt

A 43 chc az elvileg kevés ahhoz, hogy jól fagyjanak. Bár ez azon is múlik, hogy milyen a pakk.
Nekem 2.57 AS és 53.5 chc mellett is pl.néha a frozen pakkok leteszik a fagygolyót, azaz, nyilván felolvadnak néha.

Én nálad a fegyvert cserélném egy lukasra, az hozna látványos dps növekedést.
Mostanában a legolcsóbb fejlesztés az új craftok, és pl. craftolhatnál egy jobb kesztyűt, amin vagy eleve a chc+as több, vagy csak valamelyik, de dps-re erősebb.
Az amuletted jó, hogy lop életet, de az is lehetne jobb, 10 a max. chc ezeken..

A nati-ra csere ötletedről majd írd meg, hogy vált be, de egyelőre szerintem ne add el a zunikat, hátha nem válik be :DDD

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#21620) Cadal válasza F-ECT$ (#21614) üzenetére


Cadal
őstag

Egyetértek, épp tegnap teszteltem, igaz csak eliteken, (és MP10 Ghom-on) a 2,5-ös breakpoint is elegendő. Csak ugye Gazcampernek nem volt teljesen okés a dolog, ezért említettem neki, hogy próbálja meg a 2,73-as breakpointnál miben változik esetleg a dolog, mivel a 2,5AS szerintem megvolt neki buborékkal (ami az általam linkelt képen látszik is).

Más:
Wizard kérdés: Nekem miért csak 154K a DPS-em? miért csak ennyi? Ennyire hiányzik a CHD? Vagy kevés a paragon? :F Nem értem mi a gond.

[ Szerkesztve ]

(#21621) Sirandrish válasza Cadal (#21620) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem a CHD és az INT a kevés :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21622) Andie


Andie
őstag

Na minekutána senki nem adott kölcsön egy LS-es Fury-t, igy tegnap lecsaptam egy lowlvl-re 2 milláért (~900 dps, 160 int, socket és 2,5 LS).
Lecseréltem a mostanit (~950 dps, 160 int, socket, 160 vit!!), és hát buktam kb 7k life-ot, 5k dps-t, de a macikkat használva úgy állok mp3-on a lecsóban (desecrator, poison, molten, stb), mint egy barbár. Az életgömböm meg liftezik 50-100% között :) Ha véletlen alámraknak egy arcane-t is, akkor persze befigyel a spirit vessel, de erre oda lehet figyelni.
Szal nagyon bejön a lifesteal, köszi a tippet mégeccer! Mostmár csak egy normális fury kéne.
Mi most a tendencia? Aranyért vagy euróért érdemes vásárolni? Mennyi lehet most egy >1000 dps , 160int, sock, 3% LS fury goldban ill euróban? :DDD

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#21623) Rison77 válasza Rison77 (#21594) üzenetére


Rison77
senior tag

Tegnap írtam ticketet d3-technical issue. Ma jött a megmentő válasz.
Thanks for contacting us about this.
Please try switching your WoW client to run in DirectX 9 rather than Dx11.
From the login screen, click on the System button, then Advanced. You can find the DirectX settings on the Graphics API pulldown.
Nemtudom feldolgozni, pedig még d3debug.txt is ment.

(#21624) Cadal válasza Sirandrish (#21621) üzenetére


Cadal
őstag

Megnéztem, 10% CHD hozna a jelenlegi gearemhez 3972 DPS-t. :Y Ilyenkor lenne jó, ha lenne a Chantodoban még egy socket... :D No, át kell gondoljam mit lehetne tenni.

[ Szerkesztve ]

(#21625) persil válasza Andie (#21622) üzenetére


persil
nagyúr

"Mennyi lehet most egy >1000 dps , 160int, sock, 3% LS fury goldban ill euróban? "

Khm... gyűjtsél még :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21626) Sirandrish válasza Cadal (#21624) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha jól számoltam akkor 18K DPS-t hozna ha a kavicsot kicserélnéd Emeraldra :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21627) Andie válasza persil (#21625) üzenetére


Andie
őstag

Mit? Goldot vagy eurót? Asszem eurót már nem kell, elég jó a fizetésem :P
Aki esetleg AH közelben van, nézze már meg pliz, megesz a kiváncsiság :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#21628) Gorneck válasza Andie (#21622) üzenetére


Gorneck
titán

Próbálj meg inkább egy olyan fegyót nézni ami magas dps-sel és LSsel rendelkezik (én sokáig lándzsával mentem úgy criteltek 1-1,5Mkat a macik, hogy öröm volt nézni)...vagy egy Manajumát, bár az már nem olcsó kat...

Gorneck#1239

(#21629) czpitti válasza Andie (#21627) üzenetére


czpitti
senior tag

Ez pl 40 euró

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#21630) Andie válasza Gorneck (#21628) üzenetére


Andie
őstag

Nézegettem már ilyeneket is, de azabaj, hogy egyik sem ér még a nyomába se a furyknak. (volt egy segédmunkásom, az nevezte a talicsát "furik"-nak :D)
Egyszerüen a rajta lévő AS (vagy hogy hivják az a 0,22 akármit) + sok INT verhetetlen. Vagy rosszul kerestem eddig. Na majd még megyek egy kört.

czpitti: köszi! ez azért elég borsos :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#21631) Gorneck válasza Andie (#21630) üzenetére


Gorneck
titán

Ha gondolod este kölcsönadom a Manajumám...próbáld ki...az a 80-90% chd igen csak durva...és azon is van int gazdagon...
AS meg neked nem kell...az a WDk egyik legnagyobb ellensége... :D

Gorneck#1239

(#21632) F-ECT$ válasza Cadal (#21620) üzenetére


F-ECT$
titán

A bubi bármennyire is segít, akár dps, akár as képében, de sajnos nem igazán passzol a cm wizhez, mert megtöri a több spell castolási ütemét. Ettől függetlenül én is használom, de az az igazi, ha nélküle is megvan a kellő as.

Dive ever, work never.

(#21633) Andie válasza Gorneck (#21631) üzenetére


Andie
őstag

Hü, azt megköszönném!
Miért ellenség az AS? Ha nincs AS, akkor lecsökken a dps-em, nem?
80-90% chd meg van a fury-n is, ha socketes, és belerakom a zöldkövet...

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#21634) mephi666 válasza Andie (#21633) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem azért, mert manujama 1.4as alapból, a fury meg 1.2-es, amire 0.21-0.25 rájön még, így vehet fel 1.41-1.45-ös értéket? ez a max 5% difi szerintem nem óriási

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21635) czpitti válasza mephi666 (#21634) üzenetére


czpitti
senior tag

Nyilván nem is keresik intesben a furyt mert ugyanez dexesben a háromszorosa.olcsóbb-nincs rá kereslet....

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#21636) Cyberbeni válasza Andie (#21633) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Fury főleg csak 2*1h jó, mert 1h+oh nem olyan jó a +aps, hogy a chd+socket+ls hiányát ellensúlyozza.
AS azért nem jó, mert a macik elég sok manát esznek, és hiába lősz el t idő alatt 1M dps-t, hogyha utána ugyanennyi ideig 100k dps- tolsz ahelyett, hogy alapból 2t ideig 800k dps-t tolnál, és megölnéd az elitet vele.

(#21637) Andie válasza Cyberbeni (#21636) üzenetére


Andie
őstag

Sose voltam jó fizikából, de azért sikerült megfejtenem az egyenletedet :)
Köszi a tippeket, akkor rámegyek erre a Manajumára. Lecsekkolom este Gorneckét, aztán meglássuk.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#21638) Gorneck válasza Andie (#21633) üzenetére


Gorneck
titán

A Manajumán alapból van 170-190 int és 60-90% chd. Itt az enyém:

A WD skilljeinek többsége rengeteg manaba kerül. Ergo ahogy gyorsul a skill kasztolása úgy fogy a mana...oszt, ha elfogyott akkor mazsola míg lesz megint...
Persze, ha nem acidozik macizik spiritezik az ember, hanem alacsony manaigényű skillekkel operál, akkor jó lehet illetve LS-es Skorn esetén hálás lehet...de azt nem szaban elfelejteni, hogy ezzel a WD 2-3 legkeményebb aoe skillje esik ki 1H+OH esetén.

Én MPL6-on szinte nonstop tudom tolni a macikat, BBV-vel meg 2M critek is jönnek szépen. 10-20k HP visszatöltés mellett szinte mindenben benne tudok állni, Skornnal volt nekem már 30k HP visszatöltés is... :D Viszont az már más tészta, mert ahhoz teljesen más gear kell, mint ami nekem van...az enyém chc+chd+védelem orientált.

Nem akarlak lebeszélni róla...mindenki azt vesz amit akar, csak megjegyeztem, hogy sztem egy Manajuma jobb választás...persze az ára miatt valszeg ez nem fog játszani nálad.
De a lényeg, hogy kölcsön tudom adni az enyém (feltéve, ha nem fog megint szórakozni a netem és nem tálcán lesz a játék)...próbáld ki...én mióta megvettem nem nagyon akarom lecserélni. Majd egyszer lesz goldom illetve befejeztem a Monkom szintezését, akkor megveszem a set másik felét is...de az már inkább poénból lesz, de bele fog férni más karit nem terveztem indítani...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#21639) Andie válasza Gorneck (#21638) üzenetére


Andie
őstag

Ja, hogy még socketes is van belőle? óóóó, hát igy minnyár más :)
Nagyon jól néz ki, és piszok kiváncsi vagyok, mit tudok müvelni vele!
Akkor ha jól értem, a többi AS-es cuccomat is cseréljem le nemAS-esre? (van gyürümön meg asszem még valamin is AS, összesen talán 10-12%)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#21640) mikromanus válasza Andie (#21637) üzenetére


mikromanus
veterán

Más (pórias) észjárás alapján:
Ha a fő sebző skillednél a támadási sebesség másodlagos (van "cooldown", vagy sok erőforrást fogyaszt), akkor azonos DPS-en a lassabb fegyver a jobb. Ennek nagyobb az egy ütésre/támadásra eső sebzése.

Emellett itt van még az is, hogy a gyors fegyvereknél (egy-egy legend/set kivételével) a gyorsabb fegyver elméletileg se nagyon érhet el azonos vagy magasabb DPS-t mint a lassabb fegyvertíopusok A daggerek felső korlátja alulmúlja a kardokét, a leglassabb mace kategóriás randa, de lassú fegyverknél meg a legmagasabb az elérhető DPS (és egyedi támadás sebzés). Speciális kivétel az Echoing fury, ami alapból mace, de a + alap támadási sebesség miatt minden más egykezesnél nagyobb max DPS-t érhet el.
Azonos DPS-en meg a lassú fegyver olcsóbb is valamivel. ;)

No, kb ennyi: Az első két sor érthető, a többit inkább nem minősítem :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21641) Cyberbeni válasza Andie (#21639) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Nem feltétlen kell cserélni, csak ha a dps/aps-t lényegesen megdobja.
Pl 200k dps, 2,0 aps -> dps/aps=100k
180k dps, 1,5 aps -> dps/aps=120k
Tehát a második verzió jobb, ha az elsővel nem tudod folyamatosan spammelni, hanem kifogysz manából

[ Szerkesztve ]

(#21642) Gorneck válasza Andie (#21639) üzenetére


Gorneck
titán

Nem kell...ezt neked kell kitapasztalnod...én anno eldöntöttem, hogy milyen OH/Build ami kell/fekszik nekem, hozzá igazítottam a gearem és aszerint vásároltam...
Ha neked jobban fekszik egy távolsági WD darts-val ghostbomb-val, akkor nyílván sok sok AS kellhet chc+chd mellé...de ha maci/acid/spiritb mellett döntesz annak szinte csak chc/chd kell...ASből egyik se profitál. Persze ebben az esetben nem is fog olyan szép nagy DPS az inventorydba lenni, mint másoknál...de nem kell aggódni, semmivel se leszel gyengébb...én se veszek el mpl6on 3-4 fős partiban a 160k dps-es WDmel a 400k+ dpses DH mellett...sőt...

Gorneck#1239

(#21643) defede válasza Gorneck (#21642) üzenetére


defede
tag

Gorni, most hogy a monkod is nagyon ütős melyikkel szeretsz jobban játszani? Megvan még a WD érzés amelyik másik kasztnál nincs?
A hámozókésedet én is kipróbálnám :D

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#21644) Gorneck válasza defede (#21643) üzenetére


Gorneck
titán

Háááát ez egy nagyon jó kérdés...nagyon el voltam keseredve az elején a Monk törékenységén, de most már annyira nem vészes, sőt egész jól megszoktam mikor mit kell tolni. Solozni még mindig ritkán solozom, de mpl10 se gond vele...rövid köröket szoktam menni MPL6-10 közt egyedül...mindenhol haladós vele...csak porcelánbabaként kell kezelni...szal tudni kell néha 2t jobbra lépni. Ha ez megy, a netem is úgy akarja és nem vagyok fáradt hozzá, akkor nagyon ritkán fekszem el. Általában akkor szokott gond lenni, ha olyan partiba hívnak, ahol még sose jártam...nahhh ott szokott fekvés lenni, de miután leesik mit kéne hozni utána már ott is ritka.
Szal jó kis kaszt, pörgös, skillek variálhatók (1-2 kibaszott OP) nem alszik be az ember felette, de még így is olyan messze van a WD sokszínűségétől, hogy ihajjjja...a többi kasztról meg inkább nem írok semmit, azok a hóóódon vannak kb...nem nagyon fogtak meg.

Gorneck#1239

(#21645) defede válasza Gorneck (#21644) üzenetére


defede
tag

Én az elején dokival indultam és maradt is lv30-on amíg a többi kaszt felment 60-ra. De aztán újra nekilendültem és nekem a nr1. Figyeltem a te karidat is folyamatosan és tanultam is belőle. Nem is lett rossz szerintem mr Frenkdrebin ahhoz képest mennyi időm van játszani :). Álmom egy faxa 1K dps feletti manajuma hagymapucoló meg a párja, mana kánaán. Néha Bekerül a Skorn a kézbe, olyankor a harvest arat rendesen :D. Kölcsönkérném a bicskád kipróbálni de olyan rendszertelenül játszok hogy max. csak alwaysonlineSIRANDRISH-nak tudnám visszaadni. Majd talán leszünk fent együtt is és nagyon hálás lennék.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#21646) RockHaRD


RockHaRD
addikt

no meglett az attack speedes pox viszonylag olcsón (20m a legolcsóbb buyoutos, 12 biddel hoztam el éjszaka), vettem egy 6-os chc-s lacunit pikáppal(szintén bides, 10m), és lecseréltem a tal rasha chestet egy armoros, 8 helyett 9AS-es verzióra (nem akartam sokat költeni), így most 2.74 az attack speedem a bubiban, és 51% a chc-m. Mindkét chantodot le kéne cserélnem erősebbre, akkor nyernék dps-t is. Még annyit próbálkozok, hogy ugyanebből a blackthorne amuból veszek egy inteset, amin a chc, meg az AS is nagyobb 1-gyel.

vélemény? :)

[ Szerkesztve ]

(#21647) Gorneck válasza defede (#21645) üzenetére


Gorneck
titán

Ahhoz képest kb minden nap szoktalak látni... :D

Gorneck#1239

(#21648) defede válasza Gorneck (#21647) üzenetére


defede
tag

Napi 1 óra van egedélyezve :D gyerek project indul ezért a démonok most szabadon bóklászhatnak. de a vasárnap hajnal csak az enyém :D

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#21649) F-ECT$ válasza RockHaRD (#21646) üzenetére


F-ECT$
titán

Elvileg még adósságod is van, ehhez képest szép cserék :)

Dive ever, work never.

(#21650) Cyberbeni válasza RockHaRD (#21646) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha már van egy jól működő gear, akkor nem erdemes másra hallgatni, hogy mit érdemes venni, mert te jobban tudsz tervezni azzal, hogy milyen gyorsan szerzel goldot, meg mennyit akarsz költeni.
Egyébként szerintem amuletből nem érdemes BT-nál maradni, az én barbáromon is sokáig az volt, de ik sisak+bt amu helyett sokkal jobban jártam dps-ben random mempo+craftolt amuval. Meg gatyának is sokkal jobb egy 200++ vit, némi int, socketek, all res, ha megvan máshonnan a loh. (Esetleg inna all ressel vagy int/vittel)
Gatya+amu %life nem sokat ér kevés vittel

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.