Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99001) MegalodonS válasza DaveHutt (#99000) üzenetére


MegalodonS
őstag

Befejeztem, te meg nezd meg ezt a videot :P

Diablo 3 SEASONS - Exploit Found on Consoles!

(#99002) Gorneck válasza MegalodonS (#98994) üzenetére


Gorneck
titán

Tévedsz...Én többet is kihagytam...

Gorneck#1239

(#99003) CzKaresz81 válasza MegalodonS (#98948) üzenetére


CzKaresz81
tag

Seasonban már nem lehet csalni, végre, így nincsenek ár P10.000 emberek :)

(#99004) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Nagyon jo Nekromancer gif Blizz minosegben :Y :C

(#99002) Gorneck

Tevedtem ;)

(#99003) CzKaresz81

Na persze,csak Primalt kesziteni vegtelen alapanyagbol :))

[ Szerkesztve ]

(#99005) Bird válasza MegalodonS (#99004) üzenetére


Bird
addikt

Rémálmaim lesznek.... : :U ;] Kár, volt megnyitnom.... :DD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#99006) emmm válasza MegalodonS (#99004) üzenetére


emmm
senior tag

Naggyon cool! ;] :K :C

(#99007) Ultrazord


Ultrazord
tag

Primal csak akkor eshet ha a karakter érte el a grift 70 et vagy mindegy melyik másik karakter?

(#99008) Ribi válasza Ultrazord (#99007) üzenetére


Ribi
nagyúr

Külön számít az season, és non season, meg a HC/hcseason is, de ezeken belül elég 1 karinak elérni.

(#99009) SQX_Barto válasza MegalodonS (#99004) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Remelem a karakter kepet megcsinaltak rendesen, mert amit meg PTR-en lattam nem volt a legjobb...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#99010) MegalodonS válasza Bird (#99005) üzenetére


MegalodonS
őstag

Remelem majd almodban megkerdezi toled,hogy jol alszol?? ;] ;] ;]

(#99006) emmm
;)

(#99009) SQX_Barto

Igen,elegge baltaval faragott volt,nem Blizz minoseg :(

(#99011) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Amikor megvan a gr 90, es a 14:04es ido keves a top 1000hez. 2 sec hianyzott😂

(#99012) Badlof2k válasza DaveHutt (#99000) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Naja ott sose találkoztam ilyen übercsoda fegyverekkel :"D bár alapból azt sem értettem sose minek haxolnak egyáltalán :")

Más: Esetleg ha valaki nyomja még majd NS-be énis becsatlakoznék ha van hely ! :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#99013) WOT-H-A-C válasza DeckardCain (#99011) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Priceless... :D

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#99014) Badlof2k


Badlof2k
senior tag

[link] új videó :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#99015) nagybá válasza Badlof2k (#99014) üzenetére


nagybá
senior tag

úristen...na ennek lesz hangulata!

(#99016) Badlof2k válasza nagybá (#99015) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Én is úgy látom! És remélem lesz sok lore :) az érdekelt mindig is leginkább az egészben ^^ no meg kíváncsi vagyok hogy fog minden npc a nekrohoz viszonyulni, mondani :D

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#99017) CzKaresz81 válasza MegalodonS (#99004) üzenetére


CzKaresz81
tag

Azt sem lehet már...

(#99018) Bird válasza Badlof2k (#99014) üzenetére


Bird
addikt

Hangulatos lesz nem mondom. Végre valami "dárkosabb" tartalom.... Ez a jó irány, végre foglalkoznak (picit ;]) a játékkal is. :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#99019) Pöttön válasza DaveHutt (#99000) üzenetére


Pöttön
őstag

Igen, csak season-ba nincsenek cheaterek, de ha nem seasonba játszol, akkor meg kb játszhatatlan a játék a sok cheater miatt...
Pont a játék lényegét tették ezzel tönkre, azt hogy más játékosokkal csapat munkába végig pucolni a mapokat.
Konzolon meg bemegy a szétbuherált 3 kavicsos gumicsizmás vér pisti azt pucolja a gr végtelent, téged meg kidobálnak a soksok órás, kimakszolt cheat mentes kariddal mert nem tudod pucolni velük a gr 9999999-et... :U

Igen, pc-n van lag, de cserébe 0 azaz 0 cheat van , ami hatalmas nagy megváltás.

És ez csak a buherált része, az item és alapanyag duplikálásról még nem is ejtettem szót. :((

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#99020) Bird válasza Pöttön (#99019) üzenetére


Bird
addikt

Ott a pon!t A konzol csak bohóckodás semmi más. Inkább legyen lag, mint csalás a köbön.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#99021) Ribi válasza Bird (#99020) üzenetére


Ribi
nagyúr

Hehe, a csalás más játékosokat nem érint direktben, de a lag miatt a te játékod is xar lesz.
Most nekem lesz attól szarabb, hogy nem vagyok jobb csítereknél? Sokkal jobban idegesít a lag, hogy néha hiába nyomom be az életmentő gombot már nem reagálja le a rendszer csak fekszem.

(#99022) Bird válasza Ribi (#99021) üzenetére


Bird
addikt

Ettől szép a világ, hogy nem vagyunk egyformák. :R Engem a cheatnél semmi még a lag sem idegesít jobban....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#99023) TeeBee73 válasza Bird (#99022) üzenetére


TeeBee73
addikt

Engem a cheat és a lag is felbosszant. Duplán hátrányos helyzetű vagyok, vagy az "arany középút"? :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#99024) Bird válasza TeeBee73 (#99023) üzenetére


Bird
addikt

Én konzervatív vagyok. Te megengedőbb.... :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#99025) Gorneck válasza Bird (#99024) üzenetére


Gorneck
titán

;] :DDD Látom formába vagy... :D

Gorneck#1239

(#99026) Bird válasza Gorneck (#99025) üzenetére


Bird
addikt

Így, szezonzárás előtt sziporkázok. :D Mi lesz este, egy sör után?! ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#99027) TeeBee73 válasza Bird (#99026) üzenetére


TeeBee73
addikt

Villanyoltás, a fehérnéppel is foglalkozni kell... ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#99028) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Ki a Nekromanta?!

Deadly Roots: The Lore of the Necromancer

(#99025) Gorneck

Mikor nincs formaban?? :D

[ Szerkesztve ]

(#99029) DaveHutt válasza Pöttön (#99019) üzenetére


DaveHutt
őstag

Látszik, hogy halvány lila fingod nincs a konzolos játékbázisról. Jobb lenne, ha nem is alkotnál véleményt arról, amit nem ismersz. Létezik egy szolid 5000 aktív főt számláló "d3 legit only" közösség Xboxon, ahonnan mindig találok csapattársakat, ha akarom soha nem játszok egyedül. Mutass nekem ilyen aktív klánt PC-n. Random publicot nem indítasz, és a cheattel még non-seasonben sem találkozol.

Részemről vége a beszélgetésnek innentől.

(#99030) Bird válasza DaveHutt (#99029) üzenetére


Bird
addikt

Ezt nem nagyon kellene erőltetned ITT legalábbis... :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#99031) DaveHutt válasza Bird (#99030) üzenetére


DaveHutt
őstag

Tekintve hogy a játék Xbox verziójának nincs külön topicja, nem értek ezzel egyet. Egyébként várom a Topicgazda állásfoglalását ez ügyben. Ja hogy az nem Te vagy...

(#99032) Bird válasza DaveHutt (#99031) üzenetére


Bird
addikt

Fórumtársi gesztus volt a részemről.... Lapozzunk, peace. Nem hinném, hogy én lennék az "ellenséged". :U

Ráadásul még félre is értettél, szerény személyem a halvány fingod nincs stílusra gondolt.... Azt nem kellene ITT erőltetned. ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#99033) Pöttön válasza DaveHutt (#99029) üzenetére


Pöttön
őstag

9 karit tápoltam ki, (bele értve tesóm kariait is, mert lusta volt :D) ps4-en rengeteg játékórával, szóval ezt benézted...
Az első játék volt amit megvettem ps4-re...

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#99034) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Ezt is megéltük.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#99035) SQX_Barto válasza KubanitoS (#99034) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Errol a teas vicc jut az eszembe (marmint a fantasztikus statokrol)

"Meghivlak egy teara"
"Je, Te vagy az elso, aki a sör mindharom betujet eltevesztette"

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#99036) KubanitoS válasza SQX_Barto (#99035) üzenetére


KubanitoS
veterán

Kellett nekem jó három hét után ismét felnézni. :U

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#99037) MegalodonS válasza DaveHutt (#99029) üzenetére


MegalodonS
őstag

Kedves Bodry123,

Legyszives moderalnad magadat,mert eme kommunikacio,nem tul megtisztelo itt es nem is lesz az!!KOSZONOM!

A szavak ertelmezesevel kicsit hadilabon alsz.A ''Klan'' vs ''Kozosseg'' kicsit ket kulonbozo fogalom, nem veletlenul irjak a fenti szavakat maskeppen :U Mindkettot megtalalhatod PC-s kornyezetben es nekem soha nem okoz gr100-at menni publicban,pedig se nem vagyok pro es nincs magas paragonom,de meg nem dobtak ki csapatbol.Tehat idezlek '''Látszik, hogy halvány lila ***** nincs a PC-s játékbázisról

Reszemrol befejeztem!!

(#99038) czpitti


czpitti
senior tag

Nemár.Ha mindenki befejezi kihal a topik.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#99039) MegalodonS válasza czpitti (#99038) üzenetére


MegalodonS
őstag

Mint a '' HE'' klan mi :P

(#99040) czpitti válasza MegalodonS (#99039) üzenetére


czpitti
senior tag

Nemtom honnan veszed ezt a hülyeséget.A HE klán messze a legaktivabb magyar klán és az is marad.Lemorzsolodás mindig volt,van és lesz is.Aki ottvan az aktiv mer aki 30 napnál régebben off azt azonnal rugom ki.A lead meg mindig az aki éppen tolja.Ha szuli van akkor ő hameg nincs akkor megbizott vezetőként én.Azt lassan abba is lehet fejezni a klán oltását,rosszhirét keltegetni vagy utalni rá mert kezdek bepöccenni lassan. ( ezek alol kivételek akikkel megbeszélt dolgaink vannak).

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#99041) MegalodonS válasza czpitti (#99040) üzenetére


MegalodonS
őstag

Az enlvandorlasi rata magas ertekeket mutat :D Igen tudjuk a HE (rossz)hiret,nem kell a rizsa!

Mi ez a fenyegetozes,hideg volt a kakao,vagy levonsz tolem paragon pontot!!Mar szoltam anyukamnak itt van egy csunya bacsi es fenyeget a topickba juuuuuuuj ;]

(#99042) czpitti válasza MegalodonS (#99041) üzenetére


czpitti
senior tag

Aki nem odavalo el is kell menjen.nem játszik?Menjen.Nem aktiv?Menjen.Nem tud normálisan csetelni,vagy csak simán hülye?Menjen.Nem ovoda a klán hanem az elitet gyujti ossze.értsd az elitet: napi szinten játszik,magas paragon,ért a karakteréhez,magas gr-eket megy,normálisan elvan a társaságban.Aki ezeket a mércéket nem üti meg az menjen.A mi klánunknál nem a mennyiség hanem a minőség a fontos.Akinek ez nem tetszik szintén menjen.Nem,nem fenyegőztem de fingod sincs mi megy ott igy ne alkoss véleményt.Akinek nem inge nem veszi magára ezek pedig bird-ék de ezt ugyis tudják.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#99043) Bird


Bird
addikt

Gyerekek! Miattunk ne legyen balhé, elég volt már belőle.Így is sz@r volt az a helyzet, amit a leader elvtárs elvárt volna tőlünk/ tőlem... Túlléptünk rajta, örülök hogy Pitti megértette az érvelésünket a távozással kapcsolatban. Jó lett volna, ha másképp alakul, de ez már történelem! Klassz klán a HE, de nekünk nem jött be amit ott szerettünk volna. PEACE. ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#99044) MegalodonS válasza czpitti (#99042) üzenetére


MegalodonS
őstag

Reszemrol lezartnak tekintem az ugyet, ''PEACE'' kapsz tolem buildeket,hogy felkeszulj a Nekromanta erkezesere ;) GL HF ;)

Nekromancer builds

(#99043) Bird

Neki ugy sem szol be nagyon senki csak EN :K En masik Elite vagyok EC ;)

[ Szerkesztve ]

(#99045) Bird válasza MegalodonS (#99044) üzenetére


Bird
addikt

Ti elitek tartsatok össze. Itt nem Pitti a hunyó. ;) Kellenek a jó arcok. :) És itt köszönöm meg neked, amit a phs közösségért is teszel. Köszönjük a friss híreket és az aktivitást a topikban!

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#99046) solyomb válasza czpitti (#99040) üzenetére


solyomb
tag

Azert nyugtass meg a Te vered lehet meg idonkent szivni:)

(#99047) Bird válasza solyomb (#99046) üzenetére


Bird
addikt

Nem tudod véletlen, hogy Sanciét lehet-e szívni? :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#99048) czpitti válasza solyomb (#99046) üzenetére


czpitti
senior tag

Nemtom.Miota elit vagyok magasabban hordom az orrom :DDD Amugy ja asszem megszavazták a véradást nekem szijjad nyunyottan.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#99049) solyomb válasza Bird (#99047) üzenetére


solyomb
tag

De tudom! :)

(#99050) Bird válasza czpitti (#99048) üzenetére


Bird
addikt

Olyan orrod van pitti... remélem otthon van hova...dugnod!!!:D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.