Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JasL


JasL
senior tag

Első értelmes dolog a PhotoShop-ban az elmúlt 20 évben :) kész katasztrófa, ami a webes generátorokkal működik. Bár gondolom ez is szerveren fog futni, hogy lehessen havi dijat szedni érte és crackelttel ne működjön.

[ Szerkesztve ]

(#2) Busterftw válasza JasL (#1) üzenetére


Busterftw
veterán

Nekem is inkabb arra lenne szuksegem, hogy meglevo kepeket/videokat manupulaljak, de nem nagyon talaltam olyat ami jol mukodne offline.
Legyen akar szo regi kepek/videok javitasara vagy kiegesziteserol, elemek kicserelese stb.

(#3) Alusky válasza JasL (#1) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Annyi mindent nem lehet beletömni egy offline .exe-be és kiszolgálni is helyileg.

Én az SD-vel szoktam képeket csinálni, egészen jó már.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#4) alratar válasza Alusky (#3) üzenetére


alratar
addikt

SD?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#5) visuo válasza alratar (#4) üzenetére


visuo
csendes tag

Stable Diffusion.

(#6) visuo


visuo
csendes tag

De ebben mi a hír? Már fél éve benne van a Firefly a Photoshopban.

(#7) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Fasza szép új jövô.
Ugyanitt fényképezôgép eladó.. :D

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#8) kilua válasza Alusky (#3) üzenetére


kilua
senior tag

"Annyi mindent nem lehet beletömni egy offline .exe-be"

Az is igaz, de azért olyan szinten is fejlődik a dolog, hogy például a LLaMA3 8b, már sokkal jobb mint bármelyik 13b modell, a stable diffusion 3 800millió paraméteres modellje is már jobb mint a 3 milliárd paraméteres SDXL. Tehát az offline futtatható kis modellek is egyre jobbak.

(#9) Tasunkó válasza Dißnäëß (#7) üzenetére


Tasunkó
senior tag

Ugyanitt fényképezőgép eladó.
A leggyakoribb keresőszavakra a témában érdemes lehet még fényképeket készíteni, hogy bővebb tréninganyag legyen. Pl. ha robot, akkor mindig ez a típusú robot van, hiányolom a régi kocka robotot.

[ Szerkesztve ]

Kérek egy számot a jútútú

(#10) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Lehet ideje lesz átkeresztelni AIshop-ra a progit... ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#11) Alusky válasza Dißnäëß (#7) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Megveszem 30-ért, többet úgyse ér AI mellett. ;]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#12) k-adi


k-adi
nagyúr

Ha túl jó lesz, kitanulja a gyakornok és nincs szükség grafikusra ;] :F

kreatív munkát nem fenyeget az AI

(#13) ddekany válasza kilua (#8) üzenetére


ddekany
veterán

"LLaMA3 8b, már sokkal jobb mint bármelyik 13b modell"

Vagy mint egy éve egy 100+ B paraméteres model. Másfelöl viszont a legnagyobb modellek is bőven hagynak maguk után kívánnivalók. Ki tudja hány paraméternél érjük el az "legtöbb célra elég jó" szintet, és milyen hardver sebesség kell majd hozzá (mert az szinte biztos, hogy a háttérben sokat kell majd "generálni", amíg eldől az eredmény amit látsz, ellenben azzal, hogy most kapásból a végeredményt kapod).

(#14) ddekany válasza visuo (#6) üzenetére


ddekany
veterán

A hír, hogy jelentősen jobb lett. Itt egy vélhetően nem-cherry-picked bemutató: [link]

Ez alapján, ilyen stock fotó helyettesítőnek céges weboldalra, meg reklám szemétre elmegy, főleg hogy a gagyiságért cserébe olcsó és nincs késleltetés. Aztán pár év múlva tán a minőségi kompromisszum is megszűnik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.