Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33001) F-ECT$ válasza Vismajor01 (#32991) üzenetére


F-ECT$
titán

Mellesleg ugyanarról a wizről beszélünk?

Én itt 52k hp-t, 3092 armort és 640 lohot látok. Ha nem akarod meglépni a 2.74-es AS-t, akkor legalább 50 chc-nak lennie kell, de persze minél több, annál jobb. Én lecserélném a blur-t unstable-re, és ha sokat halsz, akkor teleport a bubi helyett.

Dive ever, work never.

(#33002) Vismajor01 válasza F-ECT$ (#33001) üzenetére


Vismajor01
addikt

Igen, csak fent maradt a gatya :)
Amúgy inna gatya van rajtam, azzal 2.71 aps, 50.5 chc, 3k armor, 263 loh

Amun lohot szerezni? Ehh... Nézd már meg azt amut, hogy craftoljak egy ilyet lohhal dps vesztés nélkül? :D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#33003) Gyuri27 válasza Vismajor01 (#33002) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mire mész a dps-l ha állandóan összecsuknak mint a szaros pelust?

Amd - Radeon - Ryzen

(#33004) Vismajor01 válasza Gyuri27 (#33003) üzenetére


Vismajor01
addikt

És mire megyek azzal, ha életben vagyok, csak épp ölni nem tudok?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#33005) F-ECT$ válasza Vismajor01 (#33002) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor neked nem igazán éri meg gatyát cserélni, mert a 2.55 és a 2.71-es AS pont ugyanazt a breakpointot jelöli, cserébe buksz egy csomó védelmet.

Nem én javasoltam, hogy szerezz amun lohot :)

Dive ever, work never.

(#33006) Gyuri27 válasza Vismajor01 (#33004) üzenetére


Gyuri27
félisten

Értem.
Akkor azt áruld el mitől szeretnél életben maradni? Ls kilőve. Loh kevés. Life reg nincs.

Amd - Radeon - Ryzen

(#33007) Vismajor01 válasza F-ECT$ (#33005) üzenetére


Vismajor01
addikt

Igen, de gatyával van meg a 24 ms, akkor lacunit is cserélnem kéne, azon meg bukok csomó intet.(81 int, 45 allres, 9 ias, 3.5 cc)

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#33008) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Hehe, csináltam két videót. Az egyiken 1b-s cm wizzel kitakarítom festeninget, másikon 200m budget barbbal ugyanez. Barbbal 4 valor, 6 perc, soso 3valor, 7,5 perc

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#33009) killerjohn válasza Vismajor01 (#32998) üzenetére


killerjohn
addikt

1) szerezzél AS-t. ez nagyon szerény.
2) 17 APOC teljesen elég, de ha magas MP-re akarsz menni, akkor legyen legalább 20. Én sokáig esküdtem a 27 minimumre, de rájöttem hogy teljesen jól megvagyok 20-al MP10-en is.
3) magas MP-re minimum 800-1000 LoH kell
4) valahova még kaparjál össze 4-5 crit-et

Nincs túl sok különbség a karaktereink között, márpedig nekem nincs különösebb problémám MP8-10-en, szóval a fenti 4 pontban keresd hogy miért halsz.

(#33008) Vismajor01: bizony, a barbár már csak ilyen :) Milyen MP?

[ Szerkesztve ]

(#33010) defede válasza Vismajor01 (#33008) üzenetére


defede
tag

Én MP10-re ha van jó DPS nem is viszem a storm armort. Csak akkor ha egyedül megyek. Bedobom a teleport safe passage-t és csak max. a saját baromságomtól tudok kifeküdni. A bone chill-t szoktam váltani partyban hogy jó fej legyek de a bubit is csak könyörgés után viszem a port helyett. Betonbiztos CM wiz kell MP10-en csak akkor van gáz ha kevés az össz DPS. Akkor jöhet a meteor is meg a storm armor is csak nem portálgatok bele a közepébe a mob tömegnek hanem kívülről fogyasztom :). Ha DPS kell akkor meg váltok archon cuccra és 430K azért szokott segíteni.
Azért 800 LOH alatt nem igazán kellene elindulni MP10-en szerintem. Nekem nincs meg az 1.74 AS-em kivéve ha überre megyünk de vígan elvagyok nélküle is. Shield ellen az se véd :D

[ Szerkesztve ]

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#33011) Bahama válasza defede (#33010) üzenetére


Bahama
aktív tag

mennyit kraftoltál ??? :Y

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#33012) killerjohn válasza defede (#33010) üzenetére


killerjohn
addikt

nincs me az 1.74 AS ? remélem hogy 2.74-re gondoltál :)

(#33013) Jazz válasza radi8tor (#32937) üzenetére


Jazz
veterán

A kereskedésnek miért van ilyen pejoratív csengése?:) (hiénázás)

free your mind

(#33014) Jazz válasza Bahama (#32950) üzenetére


Jazz
veterán

Nekem a játék első pár hetében esett valamilyen zöld amu, akkor azt se tudtam mi az....60euro-ért ment el. A játékot visszavásároltam és vége. Ennyi volt az össz droppom....jó mondjuk amennyit én játszok, meg nekem volt egy nem kevés brake is.

A kereskedéshez: jobban tetszik a granini által is használt flippelés szó.:)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#33015) F-ECT$ válasza defede (#33010) üzenetére


F-ECT$
titán

Van egy kis összefüggés a chc, loh és as között. Tehát ha megvan a 3.0 as, 60 chc, akkor elég lehet 4-500 loh is, de 2.5-ös as-sel, 50 chc-val tényleg nem árt a 800+ mpl10-re.

Egyébként nálam a betonbiztos wiz ez. (Esetleg unstable a cold blooded helyett és energy armor primasticcal a pinpoint helyett.)

Ha jófejkedni akarok, akkor így megyek. (Vagy shocking a pinpoint helyett.)

Ha meg full dps kell egyedül, akkor így tolom.

Dive ever, work never.

(#33016) Landon


Landon
őstag

Sziasztok,

Elnézést előre is ha már esett szó a problémáról de én csak most szembesültem vele és eléggé meglepődtem: fel akartam installálni a játékot pár perce de nem tudom mert a DVD olvasóm nem olvassa a DVD-t bármit csinálok is. Minden mást rendesen olvas ill. a laptopom olvassa a D3 disc-et is úgyhogy csak a desktopomban lévő drive az ami szarakszik fogalmam sincs miért. Olvastam külföldi fórumokon, hogy rengeteg embernél előjött ez a jelenség de nem találtak rá megoldást. Érdeklődni szeretnék, hogy itt sem tudott valaki rá megoldást találni mert nem vagyok boldog tőle, hogy 14K-ért kaptam egy hibás DVD-t?

Letölteni meg nem sok kedvem van minden alkalommal.

Köszönöm a segítségetek!

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#33017) mikromanus válasza Jazz (#33013) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem kell feltétlen negatív hangzásúnak tekinteni. Hiéna, azaz röhögő hiéna, azaz jó a hangulat és teli van móka, meg kacagással az egész. Meg lehet cápázásnak is hívni. Lecápázod a jó cuccokat. Olyan menő és vad hangzású így :DD

(#33016) Landon
Mindenképp le kell kb töltened egy rakat dolgot, mert az alaplemezen nincs fent a patch ami aktuális. AZ meg mióta megjelent lehet upgrade-ként több giga is. Esetleg majd' annyi is mint az egész "alap" játék.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#33018) P00By


P00By
nagyúr

Sikerült meghegeszteniük a netemet! :U :C
(Ugyan nem lett tökéletes, alap 50-ből lett 80 és fel-fel megy 120-150-re)

(#33019) Bazzzs válasza Landon (#33016) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Sajnos ezen nem tudsz változtatni. Az én lemezem (meg haveré) is ilyen, nem is tudtam feltelepíteni róla a játékot. Ritkán, ha beolvasta, akkor se mozdult volna meg telepítésnél a haladást jelző csík. Jó hír azonban, hogy ha egyszer letöltötted a játékot, akkor azt már tudod másolgatni egyik meghajtóról a másikra, mert telepítés nélkül is működni fog.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#33020) mikromanus


mikromanus
veterán

Leporolgatott/picit átgyúrt kis DH build próbám. Picit még gyakorolnom kell. :DDD (meg lehet épp kis fejlesztés és akkor lesz +20-30k DPS)
Diablo 3 - Demon Hunter - Cluster arrow build - Act 2 Monster power 10 - Keywarden kill

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#33021) radi8tor válasza mikromanus (#33020) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Round 1 LOL. :))

⭐ Stella

(#33022) mikromanus válasza radi8tor (#33021) üzenetére


mikromanus
veterán

Így hiteles. Első runom a builddel Mp10-en. Általánosságban is hónapok óta első próbám. Veszettül semmi se áll még kézre :DD.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#33023) Landon válasza Bazzzs (#33019) üzenetére


Landon
őstag

Értem. Köszönöm! :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#33024) MrCsiT válasza Vismajor01 (#32991) üzenetére


MrCsiT
addikt

mert dps huszár babérokra vagy skillezve : ) Frost nova deep freeze rúnával, és ami fontosabb : bubi helyett Magic weapon/blood magic rúna és mehetsz mp10-re lassan :DDD

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#33025) Vismajor01 válasza MrCsiT (#33024) üzenetére


Vismajor01
addikt

Majd kipróbálom, de ha ezt a 20% bonuszt a sebzésemre bontom le, semmi sem tud vele versenyezni
a videók btw, aki kiváncsi
soso
barb

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#33026) killerjohn


killerjohn
addikt

most, hogy a dprogress úgy döntött, hogy a lóf@szjóska gagyi DE farmer monkom jobb HeroScore-t érdemel, mint a rendesen összerakott monkom - nos, rájöttem, hogy innentól kezdve nem érdekel ez a mutató :)

(#33027) defede válasza Bahama (#33011) üzenetére


defede
tag

Amu az hamar összejött de kesztyű az baromi sokára mire ilyen lett. Naponta 10-et craftolok mindenből (mostanság dex-est) aztán kiderül. Az amura és a kesztyűre vagyok a legbüszkébb. Nagyon jó roll lett.

Természetesen a 2.74-re gondoltam :).

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#33028) defede válasza F-ECT$ (#33015) üzenetére


defede
tag

A 3 AS-nél tényleg változik a wizard fekvése. Én idáig 1 olyan wizzel játszottam akinek megvolt bubi nélkül de annak a gearje... :). Azért mondtam a 800 LOH-ot mert beváltottam egy Unity-t és 150 LOH-al kevesebb lett, meg is lehetett nézni mennyivel többször haltam. Ott azt mondtam elég a 270 K körüli DPS mert innen már úgy hogy ne vesszek a túlélőképességemből nehéz fejlődni.
A te véleményedre maximálisan adok mert régebbi vagy lényegesen a wizardok között és mindíg jó tanácsokat osztottál. Talán észre is veszed a gearemen hogy sokszor hallgattam rád (meg persze a Danira nehogy megsértődjön :) ) Ki ne hagyjam Andrist akiről szintén szoktam puskázni mert az ő CM-je is elég pöpecre sikeredett.
Igazság szerint a 2.74 szerintem sima farmnál nem szükséges. 2.5 AS-el ~800 LOH-al 50 CHC-al is állóra fagyasztom a képet annyira amennyire kell. Nem szoktak panaszkodni akik velem játszanak.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#33029) MrCsiT válasza killerjohn (#33009) üzenetére


MrCsiT
addikt

Cáfolnék: NEM kell 800 loh, ha Magic weapon / blood magic bent van. Nyilván kényelmesebb több loh-hal, de én a 630 körüli értékkel is elég ritkán halok mp10-en, pedig teleportot sem használok.
P100-ként erős tapasztalat támasztja alá ezt az állítást. :)

Vismajor01: azt az apróságot ne felejtsük el, hogy a halott hero dps-e 0. Mérlegelj. A deep freeze rúna pótol elég sok sebzést a bone chillhez képest. Nálam kb. +50k-t jelent..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#33030) MrCsiT válasza Landon (#33016) üzenetére


MrCsiT
addikt

telepítés : nem tudom, hogy steam-en fent van-e a D3, de más játéknál az működött, hogy ott megadva a dobozos termék kódját, letölthető volt a telepítő.

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#33031) killerjohn válasza MrCsiT (#33029) üzenetére


killerjohn
addikt

jól mondod, de a kollegának elég sok paramétere maradt el a kívánatostól, és ilyen esetben nem centizheti ki a LoH-ot. Én 1300 körül vagyok most (picit jó amut sikerült craftolni anno a WD-nek...), és így pl egész jól érzem magam :) Sokkal egyszerűbb és olcsóbb összeszedni még párszáz LoH-ot, mint egy egész slotot ellőni a MW/BM-re.

[ Szerkesztve ]

(#33032) mikromanus válasza MrCsiT (#33030) üzenetére


mikromanus
veterán

Bnet accounthoz kell rendelni a kódot és leszedhető onnan. Ennyi. Nem kell túlpörögni. A bliz játékok letöltőhelye a battle.net ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#33033) Bahama válasza defede (#33027) üzenetére


Bahama
aktív tag

büszke is lehetsz :R

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#33034) Edge válasza P00By (#33018) üzenetére


Edge
veterán

attól még lagolhat csak ne úgy legyen. nekem 15 megás nettel sem volt gondom, most 20as azzal sincs ofc. (T)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#33035) defede válasza Bahama (#33033) üzenetére


defede
tag

Köszönöm Uram :)
Múltkor ráaggattam a WD-re és vettem egy Skorn-t. Igaz az AS még így is magasabb volt a kelleténél de unbuff 255K DPS tette a dolgát rendesen denevérekkel :). Az a baj hogy a WD akkora laggokat generál hogy egyszerűen elmegy a kedvem tőle.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#33036) Gorneck válasza defede (#33035) üzenetére


Gorneck
titán

Már az én kevesebb unbuffommal is kegyetlen egy Skorn társaságában.

Gorneck#1239

(#33037) defede válasza Gorneck (#33036) üzenetére


defede
tag

Jó de neked szinte AS nélküli az unbuffod ami marha sokat számít WD-nél. Összességében még ha több is a papír DPS-em a tiéd akkor is nagyobbakat sebez.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#33038) F-ECT$ válasza MrCsiT (#33029) üzenetére


F-ECT$
titán

A blood magic nem egy szokványos skill:
-a teleport általában jobb a túléléshez (ha nagy kakiban vagy, akkor nem ment meg az a 1.5% LS, de a teleporttal ki tudsz jönni a gázos részből)
-a 20% dmg bubi meg több dps-t ad
Persze a kettő ötvözetének egy kis kompromisszummal jó ez a blood magic, és akkor valóban elég egy kicsit kevesebb loh, de 5-600 alá azzal sem mennék.

A deep freeze neked jó, de a bone chill meg a partinak. Szerintem ha 4 embernek adsz +15% dmg, az többet jelent, mintha csak te kapsz +50k dps-t.

Dive ever, work never.

(#33039) mikromanus válasza F-ECT$ (#33038) üzenetére


mikromanus
veterán

A bone chill max überezésnél jó, vagy ha túlpörögted kissé a CHC-t és nem kell több. Egyébként meg több crit, több AP é stöbb CD csökkentés. Több CD csökkentés = több fagyasztás. Lényegében gyengébb cuccal is tartani tudod ugyanazt a "fagyasztási gyakoriságot". Vagy nem?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#33040) F-ECT$ válasza defede (#33028) üzenetére


F-ECT$
titán

A te véleményedre maximálisan adok
Ez megtisztelő :R

Igazság szerint a 2.74 szerintem sima farmnál nem szükséges. 2.5 AS-el ~800 LOH-al 50 CHC-al is állóra fagyasztom a képet.
Persze, ha sok a mob, akkor bőven elég a 2.5-ös AS is. 2.74 akkor jön jól ha kevés mob van körülötted.

800-nál több loh meg esetleg akkor kell, ha kicsit kevés a resed, armorod és reflectes elitet kapsz. Nekem is van a tatyómban egy unity, így az alap 760-as lohomat fel tudom tolni vele 1050-re, és az már kellemesen elég ellenük is.

Dive ever, work never.

(#33041) F-ECT$ válasza mikromanus (#33039) üzenetére


F-ECT$
titán

A bone chill ha jól tudom a mobra hat, így minden parti tag profitál belőle, tehát összesen 4x15% dmg növelést okoz. A deep freeze meg csak rád hat, de persze a +15% crit jól jön, de csak erre építve nem érdemes a chc-n spórolni.

Dive ever, work never.

(#33042) Jazz


Jazz
veterán

vault 6 perc alatt mp8-on, az jó időnek számít? Próbáltam public-ot, de amíg egy elite-el szenvedtek, annyi idő alatt kitakarítom egész vault-ot. Viszont így solo-ban meg elég unalmas.:S

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#33043) mikromanus válasza F-ECT$ (#33041) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem kell "spórolni". Több chc-vel jobban működik minden. Ha nem számít az a pár extra fagyasztás, akkor lehet, hogy mindegy, vagy épp a csapatnak a másik a jobb, de ha zavaró, hogy néha ki-kimozdul az ellen, akkor a plusz chc hasznosabb. Egyszerűen ami néha lecsap az károsabb mint ami meg se mozdul. Persze egy igazi izomagy bandának nincsen szüksége fagyasztásra. Csak épp itt sírnak a népek ha mozgó célpontra kell támadni. Akkor nekik jobb a(z áttételesen) +fagyis rúna. ;]

#33042) Jazz
DE runban egy vault kör kb 5 perc. Ha lassabban megy, akkor gyenguska vagy. Mondjuk ha azonosítgatsz is, akkor az még +1 perc, de ugye a "hatékony" egységoldalú kockák nem hajolnak le semmiért, mert még meghúzódik a derekuk. Aztán nincs craftra píz. ;]

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#33044) MrCsiT válasza mikromanus (#33032) üzenetére


MrCsiT
addikt

:DDD :R Köszi az infót. A segíteni akarás legyőzte nálam a reggeli kávé előtt a gondolkodást.. :)

Killerjohn: 1300 loh elég durca.. de én pl. nem tudom, hová vehetnék emberi áron, dps vesztés nélkül loh-ot ? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#33045) MrCsiT válasza F-ECT$ (#33038) üzenetére


MrCsiT
addikt

Igazad lehet dps tekintetében, azonban azt a bubit 6 másodpercenként nekem nem lenne kedvem castolni. Ami még nagyobb baj vele, hogy addig a másodpercig, amíg azzal vesződsz, hogy azt frissítsd, nem fagyasztasz, mert ugye egyszerre 2 skillt nem castolsz. Így akár meg is halhatsz a frissítés miatt, ami tréfás.
Magic weapon/blood sokkal kényelmesebb, és több wiztől hallottam, hogy azzal megállnak a desec tócsában, nélküle meg ki kell álljanak..

Deep freeze : a +chc - mint Mikro is írta - mindig jól jön, és én érzem a +50k dps-t, amit kapok vele :)

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#33046) killerjohn válasza MrCsiT (#33044) üzenetére


killerjohn
addikt

amumon van 950 :)

[ Szerkesztve ]

(#33047) Jazz válasza mikromanus (#33043) üzenetére


Jazz
veterán

De mp8-on? Persze, benne van a tárgy felvétel is (de csak azt veszem fel amiből lehet értelmes is).
Hát, a craftra pénz nem abból lesz hogy 2k-ért eladsz egy rare-t.:)
Pl. vettem ah-ban 26-ért egy only high dps-es sword-öt. 190-ért ment el.:)

free your mind

(#33048) Agro válasza Vismajor01 (#33025) üzenetére


Agro
senior tag

Lehet én vagyok tudatlan de mi az a "soso"?

(#33049) czpitti válasza Vismajor01 (#33008) üzenetére


czpitti
senior tag

Azert azt erzed hogy a kitakaritom szo enyhe tulzas?:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#33050) mikromanus válasza Agro (#33048) üzenetére


mikromanus
veterán

"Sh!t-On-Sh!t-Out" bevételezési rendszer. Felvett szarok mihamarabbi elhajítása.

Vagy a szöszi csicska? Vagy a Varázsló/wizard karakter akar lenni? (valószínüleg utóbbi, csak D3-ban eza rövidítés inkább a szöszkére igaz)

(#33008) Vismajor01
Ja. Wizarddal néha rádjön az ölhetnék és akkor toporogsz a fallenek előtt mire meghalnak. A barbival meg mindent otthagysz kb az eliteken kívül + mázlis volt a leosztás (Azaz útbaesett az elején két pakk). MIt akartál mondani ezzel?

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.