Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) SLYM válasza Zan (#13000) üzenetére


SLYM
veterán

okés, én újra online vagyok

(#13002) warcat


warcat
veterán

Hány milliárd arannyal lett telesz_rva ez az RMAH,hogy a reggel 8kor bepakolt arany még nem ment el...

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#13003) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Kicsit meguntam a barbit, így a hétvégén néhány ember segítségével felrántottam egy wd-t. Elsőre ennyire jutottam:[link] Vélemény?

(#13004) sith7 válasza Nordic (#13003) üzenetére


sith7
nagyúr

:C

(#13005) SetCHOO.


SetCHOO.
aktív tag

Sziasztok!

Van valamilyen oldal ahol a karakter lapodat behúzva lehet számolgatni DPS-t meg hasonló dolgokat. Nem igazán találom, valami ching-chung oldal volt, de lehet rosszul emlékszem.

Egy jövőbeli fegyót akarok megnézni, hogy mennyit dobna a karin DPS.ben.

(#13006) persil válasza SetCHOO. (#13005) üzenetére


persil
nagyúr

Hogyne lenne!

Első találat.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#13007) Nordic válasza SetCHOO. (#13005) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Egyszerűen a vásárlás előtt belinkeled magadnak chatbe a választott fegyvert, aztán belépsz a játékba, és megnézed dob-e rajtad. Így legalább biztos jó értéket kapsz, nem kell semmit sem beírkálni.

(#13008) vendingo válasza Nordic (#13007) üzenetére


vendingo
veterán

Csak azt nem értem, hogy alapból miért nem mutatja az AH?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#13009) SetCHOO. válasza persil (#13006) üzenetére


SetCHOO.
aktív tag

Ah, köszi! Pedig majd kiszúrta a szememet. Ő lenne az.

Van itt egy pár Barbár szaki. Segítség kellene a következő döntésben.
Jelenleg a karakter.

Az Echoing Fury-t tervezem cserélni. Marad ez a legend, 2 variáns merült fel bennem.
1. Str. +0.25AS, LS, Socket --> akkor már jöhet egy jó kis Witching Hour. Az össz LS miatt tuti stabil a kari.
2. Str. +0.25AS, CHD, Socket --> természetesen Witching Hour. Magasabb DPS, kevesebb LS miatt stabil marad-e a gyakorlatban?

Gondolom valakit már gyötörtek hasonló gondolatok. Kíváncsi lennék, hogy mi lett a döntés és eredménye. ;)

(#13010) SetCHOO. válasza Nordic (#13007) üzenetére


SetCHOO.
aktív tag

Igen, szoktam is használni, csak a +100% CHD gemet nem mutatja. Ezért is kerestem egy kalkulátort.

(#13011) SLYM válasza Nordic (#13003) üzenetére


SLYM
veterán

fasza, látszik az a 200 misi amit belepakoltál. ;) a hellfire ringet viszont én lecserélném. másoknál sem nagyon értem miért van bent inkább egy béna HF, mint egy normál gyűrű, azért nem minden az XP érted. ezen összesen 200 int van, meg egy kis damage, ami kb semmi, pláne, hogy a pox helyét foglalja. akkor már inkább a sapiban cseréld a követ ha fontos az XP. aztán én a fegyón a követ tuti cserélném, a 90-esre megéri ha már beletettél aranyat, hogy jó legyen a karakter szerintem. 10 CHD-ért 5.5 misi az konkrétan olcsó, pláne, hogy utána is megmarad a kő értéke

[ Szerkesztve ]

(#13012) Nordic válasza SetCHOO. (#13010) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

És meddig tart az összehasonlítás idejére kivenni a gemet a fegyverből? A gem így is úgy is növeli a dps-t, szal az teljesen felesleges az összehasonlításhoz... :U

A helyedben meg vennék egy CHD-s socketes fury-t ,annak is szép ára van, a ls-t meg vagy a jelenlegi övedből, vagy immo-övből pótolnám...

SLYM: Pox-ot nézegettem, lehet hogy veszek, egyelőre viszont nem érzem szükségességét.

Azt meg valaki magyarázza már el, hogy az a retek Witching Hour miért jó egy barbárnak??? :F Főleg, hogy a fury eleve ad nem gyenge as-t, most komolyan annyira számít az a +8%as, amit az öv ad?

[ Szerkesztve ]

(#13013) SLYM válasza Nordic (#13012) üzenetére


SLYM
veterán

meg CHD-t is ad

(#13014) John D'oh


John D'oh
aktív tag

Összeraktam kísérleti jelleggel egy barbárt, olyan 208k berserk alakban a dps, ellenállás, ls, van bőven, viszont az mp8 solo így elsőre nagy falatnak bizonyul :DDD
Portál nyitva, ha valaki szeretne ( és tud is ) segíteni azt várom szívesen :D

(#13015) Gorneck


Gorneck
titán

Mivel lassan végzek a WDmel, így tegnap gyorsan fel is húztuk a monkom (~3 óra alatt meg is volt + 1 DH is benne volt ebbe). Egy kis adalék, a Zuni set iszony jól néz ki Wizen. :)

Így állok most minimális gold ráfordítással. Kb 120 milliót költöttem eddig (kavicsok nincsenek benne).
Háááát kell hozzá némi türelem. Rettentő szokatlan vele a játék, főleg mikor ráugrál a mobokra, cserébe iszony mozgékony így a kari. A skill soron és annak billentyű kiosztásán még dolgoznom kell, mert esetek többségében össze vissza nyomkodok mindent. :D Ahogy azon is kell még dolgoznom, hogy a futi futi skillek összhangba legyenek a többivel.
Pár kör után amit tapasztaltam:
- a dodge az egy kegyetlen jó dolog.
- összehúzás nagyon tetszik.
- TRhez a spirit mobtól mobig pont elég és szerecsére elég gyorsan utántölt.
- a buffok nagyon hasznosak amit ki tud osztani partyba.
- sw magas mpl-en jó lehet, alacsonyon nem sok értelmét láttam és fenn se tudtam tartani.

Remélem a héten sikerül végeznem a WDmel és neki tudok feküdni a monk finomításának, mert lenne még mit...

Gorneck#1239

(#13016) ProEvoFan válasza Nordic (#13012) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem fontos.Ez kb olyan, mint a Monknak a Fury.Nem fontos, de ha magasabb sebzést akarsz, akkor kell.
A játékos döntése mi fontosabb neki.

(#13015) Gorneck23
Fury nélkül, nagyon röviden.Azóta az árak változhattak.

[ Szerkesztve ]

(#13017) vendingo válasza ProEvoFan (#13016) üzenetére


vendingo
veterán

Közbe én is tápoltam a monkom :)
Eddig kemény 30 millába van kövekkel együtt.

Fegyverekre kell még költenem, esetleg egy inna fejesre.
Mp7-en szinte halál nélkül nyomtam a kulcsfarmot partyba :)

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#13018) SLYM válasza John D'oh (#13014) üzenetére


SLYM
veterán

megöltük nagy nehezen siegebreaker-t erre nem megcsap minket zoltun kulle a finish előtt. na majd legközelebb :)

(#13019) Gorneck válasza ProEvoFan (#13016) üzenetére


Gorneck
titán

Próbálom értelmezni a linket, de nem nagyon megy. Most ez miben segít nekem? :B

Egyébként némi vita/resi beszerzésén kívül nem terveztem mást. Max még egy LS fegyó magasabb mpl-re, de lehet szimplán csak bevágom a buccser oh-m.

Gorneck#1239

(#13020) ProEvoFan válasza Gorneck (#13019) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kb 6 emberen segített.De látom te nem növeled a létszámot:)
Jaj, bocsesz, csak négyen:)

[ Szerkesztve ]

(#13021) John D'oh


John D'oh
aktív tag

hát ja, lehetett vagy 5% maradék élete... na mind1 legközelebb lenyomjuk :)

[ Szerkesztve ]

(#13022) radi8tor válasza SLYM (#13018) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kevés volt a DPS. Enrage-elt...

⭐ Stella

(#13023) Zan válasza Gorneck (#13015) üzenetére


Zan
aktív tag

"minimális gold ráfordítással. Kb 120 milliót költöttem eddig"

Annyira viccesek ezek a kifejezések:)! Èn kb 120 millát költöttem eddig a 3 karimra összvissz....:)! De tényleg, a 120 misi az lof@sz:)!

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#13024) Gorneck válasza ProEvoFan (#13020) üzenetére


Gorneck
titán

Ha érteném, hogy az a szösszenet miben segít nekem, akkor lehet, de így nem vagyok előrébb vele. Szal mit is nem vettem észre benne?

(#13023) Zan: Mi ebben a vicces? Vagy erről én tehetek? Tettem érte nem keveset, hogy legyen miből öltöztetni a karijaim, és eddig aszhem nem sok embert hajtottam el, aki kért kölcsön goldot. És én nem nagy eladásokból/flippelésből szedem össze a gearre valót...hanem sok sok kicsiből és persze hatékonyságból...
Szal ebbe semmi vicces nincs...mondhatni akad mögötte nem kevés meló...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#13025) radi8tor válasza Zan (#13023) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gondolom te nem 1100 óránál jársz a játékban...

⭐ Stella

(#13026) SLYM válasza radi8tor (#13022) üzenetére


SLYM
veterán

az mi pontosan? többször hallottam már, de nem tudom mi történik akkor. ezt jelzi valami amúgy?

(#13027) sith7 válasza Gorneck (#13015) üzenetére


sith7
nagyúr

tegnap gyorsan fel is húztuk a monkom (~3 óra alatt meg is volt

Ez most komoly ?
0 - 60 - ra ... 3 óra alatt ?
Hogyan ? :F

(#13028) ProEvoFan válasza sith7 (#13027) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem kell hozzá gear és nagy tudomány sem.
Kell egy ember, aki végighúz lvl60ig.
Gear: hf ring, leoric ring, Born (ehhez hasonló "Monster kills grant +20 experience itemek), mpl10; ja a Caint kihagytam (ebből kell 3 item az xp bónusz miatt)

[ Szerkesztve ]

(#13029) Sirandrish válasza sith7 (#13027) üzenetére


Sirandrish
legenda

Úgy hogy jöttem a Wizemmel, Gorni gearejében és szétArchoznoztam az eget is :DDD

Valahogy így

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13030) Gorneck válasza sith7 (#13027) üzenetére


Gorneck
titán

Andris már korábban írta. Egyébként komoly, kb annyi volt.

Wize megkapta a WDm cuccait...és go. r0l33 2x-ről és 0-ról kezdtem. Kb egyszerre végeztünk.
Cain set, minden cuccra xp bónusz, hr és mehet mpl10en a plazmavágó és alkaizer run. Adott szinteken dio kill és köv fokozat.
Ha normálisan előre megvettünk volna mindent és nem egy hírtelen ötlet lett volna, akkor sztem 2 óra alatt végzünk...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#13031) Nordic válasza ProEvoFan (#13028) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Akkor már inkább cain's...Ilyen +20ex-vel semmit nem érsz, lvl10 felett, viszont +20% a set-ből már elég ütős...

(#13032) Tom5


Tom5
addikt

Van itt rajtam kívül olyan emberke aki vett aranyat a játékban? Esetleg valami cuccot RMAH-ban. Ha igen és nem titkolja írja már le mennyit költött. Én bevallom h költöttem aranyra mert munka mellett keveset tudok játszani és a jó drop is elkerül. Helyben totyogni/szenvedni meg nem akartam...

(#13033) vendingo válasza Tom5 (#13032) üzenetére


vendingo
veterán

30€ költöttem itemre/aranyra egyaránt, mert türelmetlen voltam farmolni.
Azóta ezt a pénzt már rég kiszedtem a játékból.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#13034) radi8tor válasza SLYM (#13026) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem jelzi sehol, csak azzal hogy 1 ütésből kinyír Kulle.
Ghom pedig gázosít mindent. Skeleton is talán 1 hitel.

Tom5: mi lesz attól jobb,ha ezt megtudod?

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#13035) Tom5 válasza radi8tor (#13034) üzenetére


Tom5
addikt

Semmi, csak egy kérdés, aki válaszol válaszol aki nem nem. Ennyi, kérdezni lehet, vagy nem?

(#13036) davidsz válasza Tom5 (#13032) üzenetére


davidsz
őstag

~30Eurónál járok, mert türelmetlen vagyok én is. ehhez hozzájön, hogy dolgozom, és nincs idő farmolgatni.
Ami pedig a legrosszabb, hogy a dropom sz.r. 2db normálisan eladható cucc esett eddig. A második cucc óta (3 hete) semmi nem volt. Heti 2db legend, ami fabatkát sem ért. A játék eleje óta ilyen balszerencsés vagyok.

A legrosszabb az egészben, hogyha meg feszülök is, akkor sem potyog semmi... nehezen is haladok. Nálam olyan a játékleosztás, hogy voltak nálam invitelve játékba és más is rácsodálkozott, hogy nálam milyen kemények a mobok. Még ebből is a szarabb jut.

A kedvem és a hozzáállásom már nem olyan, mint a D2-ben. Pedig azt most is elő tudnám venni. Ez sajnos ebben a formában nálam olyan, hogy vegyél mindent meg, aztán csapkodd a szörnyeket. Másmódon nem megy a haladás.

Kulcsokról nem is beszélek. Volt olyan, hogy mpl5-ön 30.-ra esett kulcs!! :W

Balszerencse, random drop??? Elkeserítő.

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#13037) Tom5 válasza davidsz (#13036) üzenetére


Tom5
addikt

100%-ig ugyan így vagyok én is. Előrendelő voltam a játékra. Legnagyobb eladásom egy Tal rasha amu vol, tiszta haszon 10 misi volt. 40EU-nál járok jelenleg, csak goldra.

(#13038) persil válasza SLYM (#13026) üzenetére


persil
nagyúr

Ha egy bizonyos ideig(ez meg van határozva bossonként - már amelyik fel tud dühödni[enrage]) nem sikerül megölnöd, akkor felforr az agya és véget vet a csatának.

Jelezve nincs, de mások már 66x kitapasztalták szerintem, szóval meg lehet keresni, hogy ki mennyi idő után lesz pipa.
Az oka meg értelemszerűen az, hogy kevés volt a dps-ed és/vagy sokat mozogtál feleslegesen, tehát adott idő alatt kevés sebzést osztottál ki.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#13040) Thrawn válasza radi8tor (#13034) üzenetére


Thrawn
félisten

Jelzi az, egy csinos piros halálfej jelenik meg fölötted.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13041) persil válasza Thrawn (#13040) üzenetére


persil
nagyúr

Szerintem a jelzést arra értették, hogy jelzi-e mennyi van még hátra. Olyan meg nincs.

Csak mikor már baj van.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#13042) x_o_n


x_o_n
veterán

üdv,tudna segiteni valaki abban hogy használtan venném meg a diablo3-tehát játszottak vele,regisztrált,mi lenne a menete illetve hogyan lehetne átruházni,át irni az accot? stb

(#13043) Thrawn válasza x_o_n (#13042) üzenetére


Thrawn
félisten

Sehogy nem oldhatod meg anélkül, hogy ne bukhatnád el a frissen vásárolt használt accot egy fél pillanat alatt. Ja és persze a belefeccölt pénzedet is.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13044) Zan válasza Gorneck (#13024) üzenetére


Zan
aktív tag

Ez a hsz abszolút no offense volt...!:) Inkább a fanyar irigység hozta belőlem ki ezt a megnyilvánulást! :) Tudom, hogy kurva sok a meló benne, csak azt tartottam viccesnek, hogy ez kb. olyan, mint amikor olykor-olykor rádöbbenek, hogy van akinek 200.000 Ft annyi, mint nekem 200. Sokat játszol és gondolom jól is. Ezt eddig is tudtam, tiszteletben is tartom, szóval bocs, hogyha félreérthetően fogalmaztam.

Minél jobb, annál jobb!

(#13045) Zan válasza Tom5 (#13032) üzenetére


Zan
aktív tag

Én is kb. 30 eurónál járok, mert szintén rohadtul türelmetlen vagyok:)! Ennyit megért nekem, hogy ne mindig k@kival kelljen gurigázni! Nincs high-end gear egyik karimon sem, de arra elég, hogy már szórakoztat és hogy normálisan tudjak velük játszani. Vissza kb. a fele térült meg, mert ugyan csak türelmetlen vagyok kivárni, hogy elkeljen egy-egy értékesebb darab:)!

Minél jobb, annál jobb!

(#13046) x_o_n válasza Thrawn (#13043) üzenetére


x_o_n
veterán

Hihetetlen számomra hogy semmilyen megoldás nincs rá,ezt valahogy képtelenségnek tartom.

(#13047) vendingo válasza x_o_n (#13046) üzenetére


vendingo
veterán

Ha szerinted képtelenség, akkor vedd meg....
Tudod mit: eladom neked az enyémet 3000 Ft-ért megadom az összes jelszót, biztonsági kérdésre a választ, kiszedem az autentikátort, megadom a teljes nevem, email-em, és garantálom, hogy egy órán belül nem tudsz belépni, és sehogyan se tudod visszaszerezni a játékot, és a pénzt se!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#13048) Thrawn válasza vendingo (#13047) üzenetére


Thrawn
félisten

3000 HUF-ért kiadod magadról az adataidat? ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13049) x_o_n válasza vendingo (#13047) üzenetére


x_o_n
veterán

köszönöm a korrekt fórumhoz méltó kommentedet(csak ugy mint az elözőt)
nincs több kérdésem,mert segítséget eddig senki nem adott,csak ilyen minősithetetlen válaszokat..tiszta szégyen már bocsánat.

(#13050) vendingo válasza Thrawn (#13048) üzenetére


vendingo
veterán

Sokra megy a nevemmel.....

x_o_n: Ez neked nem segítség, hogy 3000 ft-ért kapsz tőlem egy játékot 60-ra húzott karakterekkel?
Ennyit simán megér!

Nem érted a lényeget! Accot nem lehet eladni úgy, hogy az teljes mértékben a te tulajdonod legyen, mert az eredeti tulaj bármikor visszatudja venni és nem csinálhatsz ellene semmit. Max. megkeresed és megvered, ennyi amit tudsz tenni ellene, de még így se garantált, hogy visszakapod!

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.