Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108001) Peppo válasza rumkola (#107997) üzenetére


Peppo
őstag

Arra ott a multishot. Az darál 80-ig még gyengébb cuccokkal is.

(#108002) reelc válasza Peppo (#108001) üzenetére


reelc
veterán

Igen, 80 fölött meg válthatja az Impale.

(#108003) proci985 válasza _drk (#107991) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

UE T16 splithez azert gear (anci yang) kell.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#108004) chopin42


chopin42
őstag

Üdv!
Meglett ma a 100 shadow impale dh-val. Nincs ötletem, mit indítsak mellé. Necro nincs, valami tipp? Pörgős, szórakoztató bulid érdekel. Guardiant csinálnám a többszettes mókával, tehát ha van 2-3 használható build hozzá, nem hátrány. Crusader ilyen most?

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#108005) SQX_Barto válasza chopin42 (#108004) üzenetére


SQX_Barto
addikt

kb minden karakter minden setje hasznalhato solo55re :)
En necroval meg wd-vel csinaltam, 4 necro set, 2 wd set (jade + zunimassa)
Nagyon buidlet se neztem, csak ugy nagyjabol osszehanytam a cuccokat :D
Mindegyik elsore meglett.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#108006) reelc válasza SQX_Barto (#108005) üzenetére


reelc
veterán

Egyetértek, a Crusit választottam erre a célra, mondjuk annyira néztem buildet, hogy milyen skilleket kell berakni az adott szethez. Simán meglettek az GR55-ök, ahogy fentebb írtam túlhaladottak a Conquestek is, nincs változás, ugyanazok cserélődnek, közben mindenki jóval erősebb lett.

(#108007) melega


melega
őstag

Srácok ahogy csak tudom a kovácsnál craftolom a fegyvereket a Dibalo 3-ban advature módban játszom, segítség nélkül mindig megölnek. A 3. világhoz jutottam el.

A másik a dark souls játékokban tiszta volt hogyha valaki hülye hozzá, vagy másodpercre pontosan nem tud kitérni támadni védekezni halál fia. Viszont a Diablo 3 más jellegű játék. Mindendiablo játékos akinek nem jött be a dark souls könnyen halad vele, de én nem.

Kíváncsi vagyok azért az E3-on bejelentenek e Diablo 4-et.

[ Szerkesztve ]

(#108008) reelc válasza melega (#108007) üzenetére


reelc
veterán

Erre nem tudok mit mondani. Gondolom lvl70 alatti vagy, az ütősebb dolgokhoz még gondolom nincs recepted. Ha eléred a lvl70-et, onnan lesz érdekesebb a dolog.
Szerintem tökmindegy ki játszik a Dark Soulssal és hogy halad - most az a lényeg, van-e ARPG-s tapasztalatod?
Ha nincs, mi nem világos? Ha néha meghal az ember belefér, ha már sokszor, akkor ott valami gond van.

Nem fognak E3-on bejelenteni Diablo 4-et, abban biztos lehetsz.
A BlizzCon az ő eseményük, és a múltban előfordult, hogy a Gamescomon is jelentettek be. De szerintem most maradnak a BlizzConnál azért is, mert hátha addigra összeütnek egy 10mp-es trailert, amit meg is tudnak mutatni.
Úgyhogy BlizzCon, és semmit sem lehet tudni. Amúgy a bejelentés se ér sokat, mert amik kiderültek a Diablo fejlesztéséről, azok alapján valószínűleg még jövőre se jön ki az a játék. :) Én már nem is várom, bizonytalan, távoli, és addig is van más. :)
Addig is, van jópár ARPG ami kijött vagy kifog jönni a közeljövőben, aki ebben a műfajban akar játszani, megtalálhatja a számítását, ha szerencséje van. :)

[ Szerkesztve ]

(#108009) reelc válasza reelc (#108008) üzenetére


reelc
veterán

Tessék, nem találgatás volt: E3 útiterv - Blizz nincs is ott.
GAMESCOM 2019-ről nyilatkozták: a gaershopjuk kint lesz, lehet cuccot venni, de semmi más nem lesz.
A Blizzcon nov. 1-3 között lesz, és ahogy írtam semmit sem lehet tudni.
Meghívtak pár streamert, de ilyen korábban is volt, és lehet Diablo Immortalozniuk kell. :) Vagy WoWozni, mert BlizzCon 2019 Commemorative Collectible – Celebrating 25 Years of Warcraft - évfordulós a Warcraft.

(#108010) philoxenia válasza reelc (#108009) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Lehet majd venni cuccot? Mennyiért adnak egy panci fegyvert jó statokkal? :Y
Vagy itt is csak zsákbamacska? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#108011) reelc válasza philoxenia (#108010) üzenetére


reelc
veterán

Ahogy írtam, gearshop.

Tessék, pl. plussz hátizsák. ;] Úgyis szereti mindenki a plussz inventoryt.

[ Szerkesztve ]

(#108012) DjDanee87 válasza melega (#108007) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ha még az 1-70 fejlődsz akkor érdemes a legkönnyebb nehézségen menni, vagy az eggyel nehezebben, magasabbra ne tedd, legalábbis ha nem ismered a játékot.

A nehézség amúgy nem olyan, mint mondjuk D2 ben. Itt barmikor átállíthatod nem veszítesz el vele semmit. Nem arról szól a game, hogy végigmenj a story-n egyre magasabb nehézségeken. El kell érni a level70et, érdemes egyszer végigvinni a campaign módot, de utána csak adventure mode

(#108013) faragojof válasza reelc (#108011) üzenetére


faragojof
senior tag

Nem is így nézett ki a hátizsákja. Egy egyszerű, rongyból varrt zsák volt... Ez csak valami utánzat. ;]

"Formicate Under Command of the King,,

(#108014) reelc válasza faragojof (#108013) üzenetére


reelc
veterán

A mystic transmogolta. :) Ezt vastagon fel is számolta.

[ Szerkesztve ]

(#108015) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

A szezoért járó szárny most tök szép

(#108016) faragojof válasza Gawamatsu (#108015) üzenetére


faragojof
senior tag

Mert meglett.
Nekem még nem annyira tetszik...
;] :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#108017) Gawamatsu válasza faragojof (#108016) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

A 3ik conquest macera volt, GR55 6 set-tel...(4 monk, 2 crus, necroval sehogysem ment)

[ Szerkesztve ]

(#108018) reelc válasza Gawamatsu (#108017) üzenetére


reelc
veterán

Nekem úgy ment le 4 DH és 2 Crusi szettel a Conquest, hogy pl. Akkhan szettel sosem játszottam. Az Invokerrel meg gyerekjáték volt.

[ Szerkesztve ]

(#108019) Sirandrish válasza reelc (#108018) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én a 6setből 5el még sosem játszottam, ésmégis simán lement. Bár míg nem vágtam neki, én is paráztam tőle, viszont kiderült hogy az a 55 nem nagy dirrdurr :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#108020) faragojof válasza Gawamatsu (#108017) üzenetére


faragojof
senior tag

Én csak a set dungikkal vagyok elmaradva, a többi készen van. De meg szeretném csinálni majd mindet, mert a szárnyak tetszenek.Már az alap set dungikra gondolok, nem a szezonosra.
A monk/varázsló szetnek neki sem szagoltam még. A barbár Wastes-t meg megutáltam! :W A Crusi/DH az meg nagyon könnyű

MOD:

Sirandrish: Az GR55 nem lehet gond, az még T13 sincs.

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#108021) reelc válasza Sirandrish (#108019) üzenetére


reelc
veterán

Ahogy korábban írtam úgy bevan erősítve kb. minden, hogy ez a GR55 nem kihívás.
Szerintem WD-vel is megtudnám csinálni, vagy bármivel pedig az távol áll tőlem.

(#108022) philoxenia válasza faragojof (#108020) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Waste rossz? :Y

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#108023) SQX_Barto válasza philoxenia (#108022) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En azon anyaztam a legtobbet emlekeim szerint...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#108024) faragojof válasza philoxenia (#108022) üzenetére


faragojof
senior tag

:N
Egyszerűen nem áll a kezemre. Ugye, én ezeket akkor szoktam csinálni, mikor már unom a darálást. Bounty/Gold/Mati/Gem ... B/G/M/T ...
Viszont mire beleunok, addigra olyan erős cuccom lesz, hogy lassítanom kell a karaktert a set dungira. Ha nem találom meg az egyensúlyt (mint ahogy eddig ez még nem sikerült), akkor gyorsabban ölök például a whirlwind-del, mire összerántom a csoportot, 'oszt suhintom őket rend-el. Ha meg belassítok, akkor meg megütnek és buktam. Ha meg rendben a sebzés sebessége, akkor meg olyan gyorsan megy a karakter, hogy megfejelem a lengő gyilokot.
Kemény vagyok, mert még egyben a bill. is, meg a monitor is. Akkor szoktam abbahagyni, mikor már emelem a kezem! ;] :DDD

MOD:

SQX_Barto Jaja! Anyázás, pipa!

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#108025) philoxenia válasza faragojof (#108024) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

(Westerosra céloztam volna :D )
Amúgy nem rossz az, csak nekem följebb elfogyott, nagyobb riftekben. Kicsi lett a sebzése.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#108026) faragojof válasza philoxenia (#108025) üzenetére


faragojof
senior tag

:)) :C
Ha puskatussal ütnek sem jöttem volna rá! Nem követem a történéseket abban a világban.

Magas GR-ekre más buildeket használok, a WWBarbár farmolásra van.

"Formicate Under Command of the King,,

(#108027) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Nem szeretnék pofátlan lenni, de meg szeretném csinálni a Years of War conquestet a játékban. DH-ból már 4-et megcsináltam, van egy 70-es Crusam, 70-es Monkom, 70-es Necrom a seasonban. Ezek közül kéne még kettőt megcsinálnom, és ehhez szeretnék társakat keresni, hogy ki tudjam farmolni a setteket. Ha esetleg valakinek lenne kedve ebben segíteni nekem, azt megköszönöm.

Üdv.

battletag: bossi#2666

(#108028) SQX_Barto válasza bajtokarpi (#108027) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ebben nincs semmi pofatlansag, valaki biztos szivesen segit majd :)
En mindig bezuzom a season karimat Season Journey utan.
Ha csak a conquest a cel, ennyi karakter azert nem kellett volna :)
A sok erosites miatt, kb barmelyik settel setagalopp a solo 55.
Talan a nekrot ajanlanam, de amelyikeket jobban ismered, azzal neked biztos kenyelmesebb.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#108029) Sirandrish válasza faragojof (#108020) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egész konkrétan T12...és hja..nincs gond vele, ezt mondom én is :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#108030) Sirandrish válasza reelc (#108021) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én mind a 4 Crusi settel úgy toltam be elsőre hogy előtte egyikkel sem játszottam soha :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#108031) shotika


shotika
őstag

Én a szokásos módon, a barbár Immortal settel csináltam meg ismét masterre a set dungeont. Hotás builddel gyakorlatilag gyerekjáték, mindössze arra kell figyelni, hogy folyton fenn legyen a berserk mód.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#108032) bajtokarpi válasza SQX_Barto (#108028) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Köszönöm a segítségedet, megpróbálkozom a necroval.

battletag: bossi#2666

(#108033) melega válasza reelc (#108008) üzenetére


melega
őstag

Nekem amúgy Diablo 3 repair of souls kiegészítő van meg ps 4-re írta az alapjátékot tartalmazza, de lehet hogy úgy tartalmazza hogy önmagában futtatható kiegészítő.

Nézem a végigjátszását az alapjátéknak és tök más mint nekem volt. Igaz advanture módban vagyok 20-as szintű, előtte campaign módban kezdtem, de lehet onnan kezdte ahol az alapjáték véget ért ezért nem haladok vele sehova.

Ez így van akkor szívás előtte az alapjátékot kellett volna kitolnom hogy onnan kezdje a végétől.

Andris

(#108034) reelc válasza melega (#108033) üzenetére


reelc
veterán

A kieg önmagában nem fut, szóval alapjáték + kieg van neked. Az 5-ik Act a kieg, meg a Crusader kari, stb.

Először van a sztori mód, 5 Acton keresztül. Videókkal, meg minden.
Az Adventure módban tudsz bountyzni (Actos feladatok), riftezni és greater riftezni.

Nem toltál el semmit, ha valami nem megy, vedd lentebb a nehézséget. Egyszer érdemes végigmenni a sztorin, és utána váltani Adventure módra, amiben akár multizhatsz is.
Töréspont akkor van, amikor a Lvl70-et eléred, rengeteg cucc akkor eshet, jóval erősebb és kitartóbb leszel. Illetve akkor kezdenek gyűlni a Paragon pontok is, amiket statokra szórhatsz el. Mert lvl70 a maximum szint, ezzel úgymond végtelenítve van.
Jelenleg ennyi nehézségi szint van a játékban.
Amúgy az Adventure módban lehet érdemes lesz szezonos karit indítanod. Újrakezdesz mindent, sok feladat elvégzése után még plussz ládahelyed is lehet, ráadásul sokan Szezonban játszanak.
Szezon végén minden cuccod, és a Paragonodnak megfelelő mennyiségű XP átkerül Nem Szezonba.

Dióhéjban ennyi, nem tudom így segít-e?

[ Szerkesztve ]

(#108035) DjDanee87 válasza melega (#108033) üzenetére


DjDanee87
addikt

"repair of souls" - ezen besírtam

(#108036) SQX_Barto válasza DjDanee87 (#108035) üzenetére


SQX_Barto
addikt

ezen en is :DDD

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#108037) reelc válasza SQX_Barto (#108036) üzenetére


reelc
veterán

Nincs igaza?
Matyi a maga módján "megjavítja" a lelkeket. :D

(#108038) shotika


shotika
őstag

Miért monkkal esett?:(

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#108039) SQX_Barto válasza shotika (#108038) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Gondolom barbarnak kellene, siman hasznalhato, ha a dex annyira zavar meg el is porgetheted %damage-re.
Bar a barbar buildeket annyira nem ismerem, ha kell a nagyon sok CDR, akkor lehet arra kell tekerni, nem tudom. (hulyeseget nem akarok tanacsolni)
Egyebkent ha sok mar a paragonod az az 1 vagy 2 rossz main stat nem igazan szamit.
Leaderboardon is rakas karakter van, ahol mondjuk mas main statosak a gyuruk. Olyan esett az embernek primalban, siman hasznalja.

Szerk.: ilyen a jatek, ami esik/kiporgetsz azzal kell boldogulni.
Igazabol barbaron meg support monk/barbaron kivul a kutya se hasznalja ezt a kardot (halaistennek, mert eleg ritka)
Bar egy Deathwish sem egyszeru, ha az ember rare-bol akarja kihozni....

600 soul egyebkent kutya fule :)
Konkretan 12 porgetes.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#108040) shotika válasza SQX_Barto (#108039) üzenetére


shotika
őstag

Igen, és azért zavar, mert előtte barbárral elpörgettem egy ilyenre majdnem 600 soult, hogy beadja az ancientet, és nem... erre kiesik monkkal.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#108041) melega válasza DjDanee87 (#108035) üzenetére


melega
őstag

Te a sztori módsba váltottam át, és most nyírtam ki előszőr az első kecsklefejest, mondjuk advature módban már a 4. öltem le.

(#108042) Sirandrish válasza DjDanee87 (#108035) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaaj hát az már peccses ami repairkodik no :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#108043) _drk válasza shotika (#108040) üzenetére


_drk
őstag

Ezt sima kardból lehet kihozni? Nekem barbárom van most, de semmi értelmes fegyver nem esett még.
Sima kardból biztos nem fogom up-olgatni orrba szájba, mert tuti nem esik ki.

(#108044) persil válasza _drk (#108043) üzenetére


persil
nagyúr

Sima egykezes kard, japp. Hat nem a leggyakoribb :D

Mondjuk nalam a bul-kathos fegyverek viszik az elso helyet. A solemn vow-bol mindig van 8-10 darab, mire osszejon az elso warrior blood.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#108045) melega válasza _drk (#108043) üzenetére


melega
őstag

Nekem is barbárom van.
Most öltem meg Diablot. Tegnap játszottam vele 2 órát, a mai napot játékra szenteltem.
Holnap fojtatom az 5. acttól.

Megszenvedtem vele.
A karakterem még nincs 70-es szintű, de nem nehéz játék amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#108046) SQX_Barto válasza _drk (#108043) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Mindent ki lehet hozni, csak material es turelem kerdese. Maxuimum 20fele kard van karakterenkent, bar valoszinuleg meg kevesebb, szoval elobb utobb ki esik egy. Azt meg utana lehet bountybol reforgolni.

#persil: mivel az one handed mighty weapon, abbol joval kevesebb van, mint kardbol. talan van 5-6 fajta, ha jol remlik, kardbol meg kb 15.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#108047) Edge


Edge
veterán

nah én is elkezdtem bohockodni pc-n is(switchen is tolom), gr70 panci DH-val:

(igen már készül a wiz hozzá :D )

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#108048) reelc


reelc
veterán

Bocs, OFF!

GOG: RELEASE: HELLFIRE EXPANSION TO THE ORIGINAL DIABLO
Sokan szerették volna a Hellfirét is, amikor kijött a GOGra a Diablo 1.

"Hellfire expansion is now available as a free add-on for everyone who purchases the Blizzard classic Diablo on GOG.COM."

Úgy látom most már csak egyben lehet megvenni, és nem lett drágább, ha jól rémlik!

[ Szerkesztve ]

(#108049) proci985 válasza Edge (#108047) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ez igy jol latom ugye, hogy perfect perfect?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#108050) persil válasza SQX_Barto (#108046) üzenetére


persil
nagyúr

Pontosan tudom, nem is errol beszeltem :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.