Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) mikromanus válasza VanDaal (#23000) üzenetére


mikromanus
veterán

A meteor böszme erőforrás igényes (50 vagy 35 arcane). Ezt kell lejjebb szedni. Erre van 3-4 item ami csökkenti a naftaszükségletet (SoJ, Mara, skull grasp, meg offhand source is lehet meteor bónuszos)

Kb ez alapján kezdtem el szabni a skilleket, de sokat módosítottam. Teleporton safe passage-om van, mert jó védelmet ad, a storm armort is használtam, de ott is volt néha csere másik aurára. Conflagration helyett meg critical mass volt, mert megszoktam és mert jó ha lehet sok-sok fagyit adagolni a népnek. Frost nován a deep freeze-t használtam, meg a diamond skin is maradt. Nyúlbéla vagyok. Mindig csak a védelem :D
Bár most belegondolva lehet hogy jobban tartottam magam a fenti alapokhoz, mert ahogy nézem épp a CM fagyis wizard kisérleti build van a csajszin. Lehet nem fért bele valamelyik biztonsági skill már.

A hatás: moltenesnél kicsit kevesebb csapás, de nagyon gyilkos. ott azért volt, hogy helyezkednem kellett, mert kifogyott az arcane egy-egy másodpercre. A Star pactnál ment a komoly meteor spam. Kisebbet sebez, meg olyan mintha egy űrhajóról lőnék a talajt valami energiafegyverrel, de sok belefér. :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23002) Edge válasza VanDaal (#23000) üzenetére


Edge
veterán

A meteor sok ap-t eszik vagyis kell ap + sok chc és ap on crit is, ezenfelül nem árt olyan source pl. occulus vagy tal ami csökkenti a meteor költségét. Egyébként egy ful tal set az pl jó lehet egy meteoros wiznek.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#23003) mikromanus válasza Edge (#23002) üzenetére


mikromanus
veterán

A full rasha set picit túlzás azért. Ezek támogatják az erőforrás pótlást:
Storm Armor (Power of the Storm): -3 AP minden skill
Familiar (Arcanot): + 2AP/sec
Astral Presence: +20 AP és +2AP/sec
Power Hungry: health globeonként +30 AP
Jók még az ApOC itemek is. Minnél több, annál jobb. Ha van 20-30 és jó a crited, akkor a fenti skilleken, vagy a -meteor resource itemek némelyikén még spórolhatsz is (azaz elhagyhatod némelyiket).

A CM passzív nem létszükséglet, de a frost novához elég hasznos.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23004) VanDaal válasza mikromanus (#23001) üzenetére


VanDaal
csendes tag

(#23001) mikromanus
(#23002) Edge

Köszönöm az infókat!
Ezek szerint elég sokat kéne variálnom a gearemen hozzá, hogy működjön. Mivel a wizard nálam csak sokadik karakter, így nem igazán szeretnék költeni rá. Inkább maradok a blizzardozásnál, az legalább működik a jelenlegi cuccaimmal is. De ha kicsit jobban ráfekszek majd a varázslónénire (ez így érdekesen hangzik :DDD ), ki fogom próbálni ezt is :)

Diablo 3 - VanDaal #2403 / WoT: VanDaal

(#23005) mikromanus válasza VanDaal (#23004) üzenetére


mikromanus
veterán

Kiegészítő skillnek benyomhatod így is a meteort. Ha van ki felesleg az arcane-ban, akkor jön Nagy Bada-Bumm!!! :DD
Az ellen így is fekszik, csak nem ez lesz a folyamatos/fő csapásmérő.
Ha vannak ApoC itemjeid, akkor csökkentés itemek nélkül se vészes az erőforrás. Jó kis ajándékcsomag skill lehet a többi mellett.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23006) F-ECT$ válasza mikromanus (#23003) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha alacsony mp-n megyek, akkor néha berakom a chain reaction helyett valamelyik meteort, de még a csökkentett késleltetés is zavar. Csapatban viszont jó lehet a nagy bada-bumm.

#22988 mephi666: szerintem nincs olyan szintű log, hogy az arany útját lehessen követni. Ez nem wow. Arról nem is beszélve, hogy az átadott aranyat általában elköltik az ah-ban. Ekkor valószínűleg olyan emberhez kerül, aki legálisan játszik - tőle is el kellene venni?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#23007) jjc válasza F-ECT$ (#22944) üzenetére


jjc
aktív tag

olvastam fórumokon, h 2.74-es attack speed a break point. nekem 2.61 van és elvagyok vele simán. tényleg ennyire fontos ez az érték? mert egy chantodo force-szal el tudnám érni, de ahhoz, h ne veszítsek dps-t, olyan 3-400 millásra lenne szükségem.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#23008) F-ECT$ válasza jjc (#23007) üzenetére


F-ECT$
titán

2.5-tel már bőven el lehet lenni, a 2.74 főleg azokban a helyzetekben jó, ha egyszerre csak 1-2 ellenfél van (tipikusan überek). A chantodo-val kapnál 130 int bónuszt is, ezt számold hozzá, viszont így is drága, mert azon sajnos az apoc random stat.

Ha meg nem apoc-osat veszel, akkor a sapkára kell apoc, viszont úgy meg bukod az as-t azon, amit vagy lacunival vagy egy másik amuval tudnál behozni.

De sima farmhoz elég a 2.5-ös as is.

Galvanizing helyett egy cold blooded?

Dive ever, work never.

(#23009) jjc válasza F-ECT$ (#23008) üzenetére


jjc
aktív tag

sajnos beleszámoltam a 130 int set bonus-t, úgy 3-400 milla.
a cold blooded-et régebben használtam, de idegesített, h mindig lejárt az armorom és nem vettem észre.
de igazad van, berakom a galvanizing helyett.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#23010) F-ECT$ válasza jjc (#23007) üzenetére


F-ECT$
titán

Kifutottam a szerkesztési időből: ettől függetlenül érdemes elérni a 2.74-et, mert a valós dps-edet (tehát nem a karakterlapon lévőt, hanem amit leadsz) jelentősen megnöveli 1-1 ilyen breakpoint elérése. Nekem pl "papíron" 200k a dps-em, de a valóságban ez 800k+, sőt ha beteszem a shocking aspectet (csak úgy még egy picit törékeny vagyok), akkor 1.2m+.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#23011) F-ECT$ válasza jjc (#23009) üzenetére


F-ECT$
titán

Én is utálom, hogy folyamatosan nyomogatni kell az armort, de ha nem hiányzik az a 310 life reg, akkor a cold blooded sokkal többet ér, mint hogy 2 helyett 4 percenként kell az armort frissíteni.

Btw milyen mpl-en mész? Solo vagy csapat? Überezni is szoktál, ha igen, azt milyen mpl-en?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#23012) jjc válasza F-ECT$ (#23011) üzenetére


jjc
aktív tag

azt el tudnád magyarázni, hogy növeli meg a dps-t, ha nem 2.61, hanem 2.74 az as-em? vagy esetleg egy link, ahol elmagyarázzák.

- szolóban általában mp6, de néha lejjebb megyek önbizalom növelés céljából
- partyban általában mp8
- publicban mp3, mert fogalmatlanok
- az überről meg változatlanul az a véleményem, h egy marhaság.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#23013) killerjohn válasza jjc (#23012) üzenetére


killerjohn
addikt

úgy, hogy nem 2.61-el hanem 2.74-el szorzod az alap sebzésedet :)

(#23014) Rankerz


Rankerz
senior tag

Valaki vállal szintezést (0-60) aranyért?

(#23015) Gyuri27 válasza Rankerz (#23014) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mi a kérés?
Húzni kell?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#23016) MrCsiT válasza jjc (#23009) üzenetére


MrCsiT
addikt

"a cold blooded-et régebben használtam, de idegesített, h mindig lejárt az armorom és nem vettem észre." - a cold blooded egy passzív skill, az armor skillek meg aktívak. A két dolognak az égvilágon semmi köze egymáshoz..

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#23017) mikromanus válasza MrCsiT (#23016) üzenetére


mikromanus
veterán

Gondolom úgy értette, hogy ez helyett galvanizing wardot használ inkább, ami növeli az armor spellek idejét. Kihagyta az egyik logikai lépést a magyarázatban, mert úgy vélte könnyű követni. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23018) jjc válasza mikromanus (#23017) üzenetére


jjc
aktív tag

hagyjad, nem érdekes.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#23019) Rankerz válasza Gyuri27 (#23015) üzenetére


Rankerz
senior tag

Ja az utolsó karimat (monk) kéne felhúzni 0 ról infernóig, lehetőleg olyan 2 óra alatt. Adnék érte vagy 5 milla goldot

(#23020) jpeetr


jpeetr
aktív tag

hogy a búba lehet egy fegyveren 558 intelligence?

(#23021) Gyuri27 válasza Rankerz (#23019) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát 2 óra az csücskös. Ha meg van rá minden xp nővelő akkor is van vagy 3 óra. Az elején ugye ezek a cuccok nem mennek rád. Movement is később lesz teljes.

Amd - Radeon - Ryzen

(#23022) Drizzt válasza jpeetr (#23020) üzenetére


Drizzt
nagyúr

2H-n simán. 600 a max.

I am having fun staying poor.

(#23023) Rankerz válasza Gyuri27 (#23021) üzenetére


Rankerz
senior tag

Azt csak olyan útmutatásként írtam hogy haladni szeretnék, mert 3,5-4 óra alatt azért szólóban is megoldom. De akkor legyen 3 óra-5 milla az ajánlat hátha jelentkezik valaki :DDD

(#23024) Sirandrish válasza Rankerz (#23023) üzenetére


Sirandrish
legenda

"3,5-4 óra alatt azért szólóban is megoldom"

Ezt elmondod hogy hogyan sikerülhet?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23025) jpeetr válasza Drizzt (#23022) üzenetére


jpeetr
aktív tag

köszi, ezt nem tudtam

(#23026) Rankerz válasza Sirandrish (#23024) üzenetére


Rankerz
senior tag

Ugyanúgy mint a power levelnél. Csak Act 3 mp 10 runok, xp gearben, csak ugye önerő dps ből tolod le. (persze waypointot kérni kell havertól act 3 hoz fokozatonként meg dioablohoz de az még szóló kategória : D )

(#23027) Sirandrish válasza Rankerz (#23026) üzenetére


Sirandrish
legenda

És önerőből lv 1-es karival nekimész MPL10 ACT3-nak és le is megy?
Persze mindent csupaszon :K

De érdekelne még a 50es kari EXP gearben mit tud MPL10en hellen..

Csak azért érdeklődöm mert én már 20karit felhúztam legalább 400K-s Archon Wizardal és nekem is kellett kb4óra. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23028) Rankerz válasza Sirandrish (#23027) üzenetére


Rankerz
senior tag

Horadric Hamburger meg -18level req fegyó és minden lemegy.

Az eleje természetesen döcögős lehet. de összvissz csak a DPS meg az xp gear számít, nincs benne semmi varászlat. Még HC ban is így húzzák fel magukat az emberkék(lassabban a Vit miatt ugye) én onnan " tanultam "

[ Szerkesztve ]

(#23029) Sirandrish válasza Rankerz (#23028) üzenetére


Sirandrish
legenda

LV req-es fegyvert LV 40 alatt nem veszel fel..főleg nem 18asat..
És mint említettem 400K-s DPS-es Wizardal 4óra..de persze akkor van mellettem valaki aki megduplázza a mobok hp-ját (nem duplázza meg de növeli)..

Papírforma szerint akkor neked kell legalább 200K DPS..amit erősen kétlek hogy összeszedsz..
Nem beszélve arról hogy ar Acrhon Wizardnal kevesen ölnek gyorsabban..

Ezzel nem azt mondom hogy hazudsz, szimplán szerintem még nem próbáltad.
Konkrétan LV1es karakter MPL10 ACT3-ban egy trash mobot sem bír megölni..vagy ha mégis akkor 30halállal 15perc alatt..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23030) Rankerz válasza Sirandrish (#23029) üzenetére


Rankerz
senior tag

Arra még nem gondoltál hogy az acron wiz a lassú? Tempest Rush Monk meg WW barbikkal szoktak power levelezni, aki után csak tartani kell tudni a lépést.

(#23031) jpeetr válasza Sirandrish (#23029) üzenetére


jpeetr
aktív tag

én személy szerint úgy csináltam, hogy hellfire ring, ami ugye lvl1en is használható. az adott életet bőven, meg némi dpst.
mpl10act1 benn questeltem míg meg nem tudtam venni az első socketes fegyvert, abba legjobb ruby ami épp volt, onnantól lehet darálni mpl10et bármilyen actban.

hozzáteszem ez is jóval több volt, mint 3-4 óra, pedig lvl10enként öltöztem, vettem fegyvert ah-ból.
még mindig megvan a -12level reqes, 1kezes, 915dpses, socketes, as-es fegyverem a végéről:)

[ Szerkesztve ]

(#23032) mikromanus válasza Sirandrish (#23029) üzenetére


mikromanus
veterán

HF ring mellett 1 hitelsz kb mindent normalon még. Később jöhet két socketes fegyver (vagy egy ha olyan a karakter). Minnél jobb rubin és megint OP leszel jó ideig. Olyan 40-43 szint közt picit lassulhat, mert ott van már ami azért le tud csapni, de nincs iLvl 60 vagy jobb fegyver. Nem tudom mennyi lehet MP10-en a run nulláról 60-ig, de nem lehetetlen és elég pörgős. Csak ha mindent kihagysz és csak kunyiWP-vel mész infernora az gyíkarcúság. P*hap*csség így "felfejlődni". Akkor már inkább hagyd a fenébe azt a karaktert! (már az akit érint) :((( ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23033) jpeetr válasza mikromanus (#23032) üzenetére


jpeetr
aktív tag

nekem kb 10-15 óra volt, de én végigvittem minden fokozaton minden actot. kíváncsi voltam végig mpl10en meddig megy fel normálon, nm-en, hellen.
hell act1-ben már bőven 60voltam
amúgy wd volt a kari

(#23034) jpeetr


jpeetr
aktív tag

BID-re mikor érdemes itemet kirakni? reggel, hogy estefele járjon le?

(#23035) F-ECT$ válasza jjc (#23012) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha 2.61-ről 2.73-ra nő az as-ed, akkor már eleve nő valamennyit a papír dps-ed is, de a fontosabb, hogy a ww 33 helyett 36-ot tickel 6 sec alatt (ezekből több is lenn lehet egyszerre) így gyorsabban jön vissza az ap, és a több crit miatt gyorsabban lejár a chain reaction cd-je is, így egységnyi idő alatt abból is több sül el.

Egyébként a pontok:
AS Tick
2.0001 26
2.1429 28
2.3077 30
2.5001 33
2.7273 36
3.0001 40
3.3334 45
3.7501 52
4.2858 60

Dive ever, work never.

(#23036) Sirandrish válasza Rankerz (#23030) üzenetére


Sirandrish
legenda

Önerőről volt szó és nem OP WW Barbról vagy Tempest Rush Monkról tudtommal..
Arról hogy egy csupasz karakterrel (majd később exp gearrel) állításod szerint képes vagy MPL10en ACT3at olyan gyorsan vinni hogy a végére 0-60ig EGYEDÜL letolod 4óra alatt..

mikromanus Lemaradtam valamiről? Mitől 1hitelnél? Attól hogy jó esetben 20secenként elküldesz egy tűzes lasztit? Azzal aztán egy hétig is szórakozhatsz.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23037) Sirandrish válasza Rankerz (#23030) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mondjuk azt is erősen kétlem hogy HC-n olyan nagyon sok TR Monk vagy WW Barb lenne képes, és egyáltalán hajlandó MPL10en húzni emberkéket..
De ha lenne is ilyen, akkor is igen bika gear kéne hozzá hogy 4 óra alatt felhúzzanak valakit...ráadásul mindez HC-n...sokan nem lehetnek :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23038) mikromanus válasza Sirandrish (#23036) üzenetére


mikromanus
veterán

+170-200 main stat, sok alap dam a gyűrűn. Többet ad a gyűrű damot, mint a fegyver eleinte. Ha van már socketes fegyver, akkr meg simán beugrik +110-130 átlag DPS. Az iszonyat sok az elején ám. Mindegy mennyi MP-n mész. Lófing élete sincs az ellennek normalon. nightmare--n már lassult korábban a haladás, de azóta volt némi rubin változás. A tűzlabda még ott is autokill volt területre hatóan :DD

edit: + amint van csicska kapásból beugrik neki is egy jó kis HF ring. Dupla tömegpusztítás. ;]

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23039) MrCsiT válasza Sirandrish (#23027) üzenetére


MrCsiT
addikt

"De érdekelne még a 50es kari EXP gearben mit tud MPL10en hellen.." - amit csak akar: level csökkentett ilvl63-as cuccokkal fel lehet szerelni.. hell mp10 az kb. inf mp0, ha jól tudom.
Én kb. egyedül húztam fel a WD-met a minap 27-ről 60-ra.. ..egyáltalán nem haltam meg.
20-25k dps és 15k life arra a szintre bőven elég volt.. bár, elitre akár 4-et is üthettem mire meghalt, ha extra health volt, a kb. 930 alap dps socketed fegyverrel... :DDD (..csak annyi, hogy lvl42-n 6M volt a cucc rá :) )

..de a 4 óra, az nehéz ügynek tűnik egyedül, sok szerencsével :) ..pedig, nekem volt HF ringem, a segítőn is egy, +31% -os kő a sapkában, és egy +28% leoric's signet is...

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#23040) jjc válasza F-ECT$ (#23035) üzenetére


jjc
aktív tag

értem, köszi.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#23041) killerjohn válasza Sirandrish (#23027) üzenetére


killerjohn
addikt

dettó :) hell-en hasonló archon wizarddal én már nem is húzok MP10-en csak MP6-on, mert lassabb mint inferno MP1-en lenne :) Ha nagyon fel van szerelve a húzott kari és ügyesen, folyamatosan veszi magára az exp és life geart és vigyáz magára a wizardom mögött, akkor (személyes rekordom szerint) 3 óra, de akkor még annyira sem állunk meg hogy pisáljunk egyet...

MrCsiT: húzáskor lvl 50 és 60 között (hellen) milyen MP-n ölsz 20-25K DPS-el és 15K life-al 4 hittel elite-et?
Csak mert 350K cmww/archonnal mint fent írtam MP10 már tetülassú levelezéshez...

[ Szerkesztve ]

(#23042) SLYM


SLYM
veterán

végre megcsináltam a bugosnak hitt beszélgetős küldetéseket. a kováccsal cain előtt kellett beszélni, csak akkor adja be, a jeweller meg akkor dumál ha már minden előtte lévő beszélgetős rész megvan, a biztonság kedvéért azért MPL10-en csaptam le diot, mert valahol azt olvastam, hogy az is kell hozzá. 91%-on vannak az achik :)

[ Szerkesztve ]

(#23043) Sirandrish válasza MrCsiT (#23039) üzenetére


Sirandrish
legenda

"20-25k dps és 15k life arra a szintre bőven elég volt.. bár, elitre akár 4-et is üthettem mire meghalt"

Kíváncsiságból bementem MPL10, ACT3-ra hellen...gyorsan találtam is egy elitet.

Ez ugyan nem Extra Healtes de ennek is 700K+ HP-ja van..akkor egy Extra Healtesnek legyen mondjuk 1M.

Tehát te 20-25K DPS-el, 1M-et sebzel 4hit-el? Hm..mit mondjak? Vannak kétségeim :K

Szerintem az emlékeitek megfakulnak és azt hiszitek hogy MPL10 HELL az picsa pedig nem így van..egy olyan karinak aki épp ott jár, az igen is kemény. Lehet hogy nem halsz meg de messze nem olyan gyors mint azt hiszitek.. :N[

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23044) mikromanus válasza Sirandrish (#23043) üzenetére


mikromanus
veterán

Egyszerű a megoldás akkor. Csak a fehér tömegekre mész. Xp/kill itemeken + xp gearben (HF ring, socketben rubin) simábban ölhetőek és jól jön az xp . :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23045) killerjohn válasza Sirandrish (#23043) üzenetére


killerjohn
addikt

én mondtam hogy még normális "nagy" karival sem érdemes Hellen MP10-en menni :N

(#23046) mephi666 válasza Sirandrish (#23043) üzenetére


mephi666
nagyúr

szórakoztam egy frissen indított wizzel és kb lvl23->60ig cain szetben meg lowlevel sz@rokban mentem (egyedül kb csak fegyvert cserélgettem) ...tegnap vertem végig hell-t mp1-en, de itt-ott azért borult nagyokat a leány: kula előtt a rohadt constructok (fehérek!) 1-2lövéssel lenyomták a 25k hp-t, máshol meg rare pakkok között elsétálgattam és felszeleteltem őket, hogy a hp-ből 20%-nál többet nem tudtak leütni... érdekes meglepetéseket tud okozni hell is, ha nincs normális gear :K

ha pedig meglesz a set/legend upolás patch után és a craftra is valahogy ráteszik, igen frankó xp-ző cucc lehet a cain setből 60-ra is :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23047) F-ECT$ válasza killerjohn (#23045) üzenetére


F-ECT$
titán

Attól függ mekkora az a nagy kari. Ha ketten vagytok, akkor mondjuk 2m hp-ja van az elitnek, az akár 3-4 sec is lehet :)

Dive ever, work never.

(#23048) P00By válasza mephi666 (#23046) üzenetére


P00By
nagyúr

Én is pont most élem át a wizzemmel ezt(hell mp1, ACT II) :D

(#23049) LLKobe válasza mephi666 (#23046) üzenetére


LLKobe
veterán

"ha pedig meglesz a set/legend upolás patch után..."

Was? Mi lesz a következő patch-ben?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#23050) killerjohn válasza LLKobe (#23049) üzenetére


killerjohn
addikt

minden legendary eshet mindenhol, minden szinten (értsd: mempo normalon), DE azzal a megkötéssel, hogy a base statjait a monster határozza meg ami dobta. (értsd: hasraütésre 20 dex, 1% crit-es mempo normalon)
viszont fordítva is van példa: String of Ears eshet infernon, de ott már normális (max 80) allressel, rendes lohhal, és egyéb rollokkal. Ezzel gyakorlatilag beraktak a játékba (ami 99.99999%-ban inferno-ról szól) 100 új legendary-t...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.