Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20151) tPedro_ válasza mikromanus (#20144) üzenetére


tPedro_
őstag

Nekem volt egyszer, kicsivel tobb mint egy napba telt mire megerkezett, AH ujrainditas utan.

Amugy az a goblinos gyuru, ugye?
Megeri hasznalni? Atlag milyen gyakran proccol egy goblint?
Talan inkabb 4es csapatban erheti meg, ha mindenkin van egy.

(#20152) abéla válasza jpeetr (#20148) üzenetére


abéla
senior tag

Szép darab az tuti :C
Nekem az ennél csak kicsivel jobb volt, kb. 2 hónapja, 100 milla, azután a hasonló roll-lal bírók mrd-os szintre ugrottak "maguktól", de reméljük ezekkel a craft-cucokkal szépen helyére kerülnek a dolgok.

szerk: Tényleg, volt vlmi mpl/nv szint vagy csak nekiáltál mpl1, 0nv?
Persil, ne bánts! :B

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#20153) mikromanus válasza tPedro_ (#20151) üzenetére


mikromanus
veterán

Ráaggatom a csicskára. Legalább van egy kis haszna. Egy extra Zsákos = sok-sok (gagyi) sárga cucc, meg kavics :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20154) Thrawn válasza #57919488 (#20150) üzenetére


Thrawn
félisten

Öööööö, pendrive? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20155) Huma válasza radi8tor (#20058) üzenetére


Huma
addikt

Amúgy a hideg is kiráz az ilyen konzolos kezelőfelülettől. Általában agyvérzés kerülget mikor egy-egy ilyen játékba belefutok PC-n.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#20156) persil válasza Huma (#20155) üzenetére


persil
nagyúr

Pont ezt akartam írni, hogy szerintem botrány :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20157) #57919488 válasza Thrawn (#20154) üzenetére


#57919488
törölt tag

Azt írtad kipróbáltál már mindent, vagy mégsem? :DDD

(#20158) Rayner válasza jpeetr (#20148) üzenetére


Rayner
őstag

GZ, bár megszivattál egy picit az armory dmgel :D néztem mitől van ekkora dps shenlonggal aztán láttam hogy csak buffolva léptél ki :)

(#20159) tPedro_ válasza mikromanus (#20153) üzenetére


tPedro_
őstag

Hopp ez egy jo otlet, veszek egyet en is.

(#20160) Pompi válasza #57919488 (#20157) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az SSD üti a pendrive-ot :DDD egyébként nem rossz ötlet, én már írtam párszor, szánalmas, hogy jobb, mint HDD-ről (legalábbis 1.0.3-ig jobb volt).

Feel Good Inc.

(#20161) #57919488 válasza Pompi (#20160) üzenetére


#57919488
törölt tag

Még most is jobb :K vicc az egész :((

(#20162) Thrawn válasza #57919488 (#20157) üzenetére


Thrawn
félisten

Kihagytam a pendrive-os szórakozást, mert SSD került a gépbe.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20163) Ptech válasza Pompi (#20160) üzenetére


Ptech
őstag

Úristen, ilyen tényleg volt/van? :Y

(#20164) radi8tor válasza Ptech (#20163) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Persze, már tavaly májusban javasolták a népnek, hogy másolja fel Diablo-t egy 16GB-os pendrive-ra.

Szerk: tévedtem, június 1-én ajánlották: [link] ;)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#20165) Bahama válasza tPedro_ (#20159) üzenetére


Bahama
aktív tag

És a leghatásosabb maximussal!
Segédre minnél nagyobb AS hogy sokszor jöjjön elő, a demonic slave, mert rá is proccol a puzzle ring!

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#20166) Attix82


Attix82
őstag

Blizz csökkentette a drop esélyeket? Nektek mi a tapasztalat....mert nálam siralmas lett.

(#20167) #57919488 válasza Attix82 (#20166) üzenetére


#57919488
törölt tag

A fejlesztők nem tudták bekapcsolni az ON gombot mert mindenkit csavarhúzóval átküldtek a Sony-hoz szerelni ;]

(#20168) Face8814


Face8814
őstag

Hi!
Tudnátok tanácsot adni abban, hogy min tudnék a legolcsóbban all resihez (esetleg armorhoz) jutni úgy hogy ne csökkenjen a DPS-em? Nézegettem már mindent de csak a számomra "csilliárdos" tételek jöhetnének szóba. Egy TalR páncél amin több vit és némi szerencsével armor van, talán még bemákolható nekem is AH-ból, de az all resis változat számomra megfizethetetlen.

[link]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#20169) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

Ez a diablo 3 PS3-ra és PS4-re halál komoly, vagy csak egy kacsa?
Ha ennyire kell nekik a pénz, miért nem xbox-ra adják ki? :D

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#20170) mikromanus válasza Face8814 (#20168) üzenetére


mikromanus
veterán

Glass cannon kuka és/vagy energy armor rúnaváltás, azt' öröm és bodogság! :D
HA előrehajolsz és várod a fenékenbillentést, attól nem lesz jobb, de legalább addig jól sebzel. :Y Ezen sokat cucc szinten nem nagyon lehet emelni. Van pár darab amin nyerhetsz resistet, de akkor buksz statpontot és még lehet drága is. Mindent nem lehet egyszerre. Max méregdrágán és csak apróságokban javítható szerintem ez.

edit: esetleg válthatsz zunimasa armorra. Alapból is sok resistet ad és a set bónusz is hozzádobna sokat. Az AS-t viszont úgy is bukod.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20171) #92888064 válasza Face8814 (#20168) üzenetére


#92888064
törölt tag

all resist-es strongarm?
20-30 intet buksz és az összes vit-et.
ez 1-2 millióból megúszható, illetve craftolhatsz is sokkal jobbat most.
1 millióért bideltem egy ilyet.

(#20172) radi8tor1
kell hozzá mázlifaktor, ez tény.

[ Szerkesztve ]

(#20172) radi8tor válasza #92888064 (#20171) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

"illetve craftolhatsz is sokkal jobbat most"

Tegyük hozzá lehet nem 1-2 millióból :)

⭐ Stella

(#20173) Face8814 válasza mikromanus (#20170) üzenetére


Face8814
őstag

Build szinten valóban tudnám emelni. Agyalok is rajta hogy hogyan lenne jobb, de olyan jó érzés amikor ezzel a DPS-el olvad mindenki. Igaz néha én is a kevés resi miatt, de legalább haladós a dolog. :DDD
Néztem a Zuni armorokat, de az DPS szinten nagy bukta lenne. :( Mondjuk másik oldalról viszont meg nyernék jócskán a resin. Ááááhhhh nem tudom :D Így se úgy se jó. Csóró vagyok oszt kész. :DDD

Ad-m Ha megnézed a tiéd, akkor azon a Chance to Knockback on Hit elég alacsony. Szinte minden valamirevaló Strongarmon magasabb ez az érték. Mondjuk elmagyarázhatná nekem valaki hogy ez mennyire számít, mert korábban volt nekem is olyan bracer amin 2% alatti volt, de túl nagy változást nem érzek a magasabb érték miatt. .... és ez a magasabb érték azért nem kicsit dobja meg az árat. :K

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#20174) ProEvoFan válasza Attix82 (#20166) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nálam is siralmas.Nem esik semmi, már a patch előtt 2 hete kezdődött a negatív sorozat.
Igazából meguntam ezt a fantasztikus játékot..Eladom az összes aranyamat és megveszem a Guild Wars 2t.Megint aktívan majd a kiegészítővel fogok játszani.Néha-néha beugrok egy-két körre, de már nem az elsődleges játékom lesz a Diablo 3.

(#20175) jpeetr válasza abéla (#20152) üzenetére


jpeetr
aktív tag

általában runok végén craftolok 5 valorral mpl6-on

(#20176) davidsz válasza ProEvoFan (#20174) üzenetére


davidsz
őstag

A siralmas rész nálam állandó ... most az a rész van, hogy csoda ha esik olyan rare, amin valamekyik érték 100 felett van :W

Megint emelkedtem egy paragon szintet. Legend semmi nem eset, még f.s sem.

Demonic essence meg esett 2 db egy fél paragon alatt??? :F :W

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#20177) #92888064 válasza Face8814 (#20173) üzenetére


#92888064
törölt tag

idáig abban a hitben éltem, hogy strongarm-on a kockback olyan, mint andariel-en a fire damage taken.
barbárként és wizardként is zavaró volt ez a tulajdonsága.
amúgy 2 óra múlva jár le egy neked való, 500k kezdőbidnél jár.

[ Szerkesztve ]

(#20178) Face8814 válasza #92888064 (#20177) üzenetére


Face8814
őstag

Nézd meg ah-ban hogy a hasonló tulajdonságú bracerek között ahol a knockback magasabb az drágább is...... :-)

Ezen sok lenne a DPS és life bukóm :-(
Meg épp most költöttem el az összes lóvém egy új páncélra. 0,2 protection és 1800 life-ot nyertem vele.

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#20179) mikromanus


mikromanus
veterán

Valaki adott el mostanában goldot RMAH-ban? MEgy ennyire túlárazottan? Mert akkor lehet olcsón lesz meg a Starcraft 2 HotS :D
(Van egy-két durva árszakadék a két aukciósház közt. Igazi ügyeskedős paradicsom)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20180) fahrii válasza mikromanus (#20179) üzenetére


fahrii
őstag

Nem viszik, nekem legalábbis.

Ha goldot akarsz eladni akkor vagy veszel emeraldot és azt adod el rmah, vagy itemshop.

(#20181) #57919488


#57919488
törölt tag

Wizard gearelése milyen árban van WD-hez képest?

(#20182) r6man123


r6man123
senior tag

Kezdek idegesítő lenni, hogy nem kapom meg a megerősítő sms-t..
Másnak sem megy? Vodás vagyok. Régi accnál működött, most 2 számon is megpróbáltam, de :\

(#20183) P00By


P00By
nagyúr

Megint szarakodik az AH? :U

(#20184) mephi666


mephi666
nagyúr

kezd felb@szni ez a random immáron megint: mp4en 10kör óta 0 key... és 1(!) essence: legalább 60 elit pakkból és fél tucat manóból

ui: visszateszem inkább mp1re és elrágok egy turbo-rágót :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20185) mikromanus válasza fahrii (#20180) üzenetére


mikromanus
veterán

A maximum gold szerzést néztem azonos pénzért/euróért. Ha a hivatalos formában és nem feketén szerzed, akkor veszel kavicsot és eladod AH-ban. Több goldot szerzel így is a pénzedért mintha goldot vennél RMAH-ban 0,25-ért. Egy smaragd RMAH-ban 17,5-18 milla goldnyi értékben van bent (a RMAH gold árfolyam alapján). Az AH-ban a smaragd 31-32 milláért megy. 8-9 millával akkor is több goldot szerzel ha AH-ban adod el a smaragdot a hivatalos RMAH-AH csatornát használva. Ha smaragd (vagy gold) kellene, akkor ez jó megoldás lenne, csak ha a bnet balance-ot akarom feltölteni, akkor kellene AH-RMAH irányban is jól működő árfolyam valamire. :C

Persze lehet egyszerübb feketén aranyat szerezni akkor már ha ilyen hajlamom van, vagy smaragdot akarok. Kb 0,108 ojró egymilla gold most. Erősen emlékeztet a szabadáras gold árfolyamra. Szerintem sejtenek valamit a feketézők. :D Egy smaragd AH-s árára elég gold így feketén 3,3 ojró körül lehet (szemben a RMAH 4,4-4,6 eurójával).

edit: a fenti agyf@sz után nem értem mi értelme van rögzíteni az arany árfoylamot ha egyszer úgysem működik. ;]

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20186) Sárpac válasza mikromanus (#20185) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Mert így a különböző dupos craft exploitosok tudnak kavarni feketén! :DDD

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20187) abéla válasza ProEvoFan (#20174) üzenetére


abéla
senior tag

A játékkal kapcsolatban nekem is egyre inkább az egyszeri congenitális addison-os :D mondása jut az esszembe: jók a programok, csak sok a k*csög, annyi különbséggel, hogy itt a programok is egyre érdektelenebbek.
Meg igazából egy mpl10-en lazán rohangáló wizát akartam, az megvan, egyébb karit normálisra faragni meg iszonyat idő /pénz/susmus, pvp nem jött be, így kiegig legfeljebb craftolgatok néhány vállast, hátha, meg lépek hetente egy-egy paralvl-t. :))

cmww-wizáknak: Még annyit, hogy a múltkori összehasonlításbomban szereplő chantodo-set vs slorak/oculus anyagi vonzatát tekintve: chant-cumók, kb 50-100m-val drágábbak, csak épp az a bibi, hogy normális slorakot/oculust meg alig lehet kapni, így marad a chantodo, legalábbis ez egyszerűbb/könnyebben hozzáférhető alternatíva, középszinten.

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#20188) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

(#20189) jss


jss
aktív tag

Szeretném kipróbálni a Diablo3-at. Ha jól fut majd az új gépemen, akkor megveszem majd, de előtte kéne egy próba. Régóta nem játszottam már. Ez még mindig úgy működik, hogy letöltök valamit valahonnan és simán fölteszem és legfeljebb annyi a probléma, hogy a hivatalos szerverekre nem jutok be, vagy ezt már egyedül a gép ellen, netkapcsolat nélkül egyáltalán nem lehet játszani? Az előző részeket például lehetett, de az már régen volt... Szóval, hogy is van ez?

Zuhanó repülővel süllyedő hajóra esni...

(#20190) radi8tor válasza jss (#20189) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezen a linken éred el a Starter Edition-t: [link]

Ezt letöltve játszhatsz vele az első boss-ig vagy 10-es szintig. Akár 10 karaktert is indíthatsz.

Diablo 3 használatához szükség van állandó Internet kapcsolatra. Nincs olyan, hogy offline single player mód.

⭐ Stella

(#20191) jss válasza radi8tor (#20190) üzenetére


jss
aktív tag

thx

Zuhanó repülővel süllyedő hajóra esni...

(#20192) P00By válasza P00By (#20183) üzenetére


P00By
nagyúr

Vaklárma, szarakodott a netem.

(#20193) CactuS válasza radi8tor (#20188) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Érdekes dolgokat ír, bár szerintem a Lacuni Prowlers MS-e nem pótolható olyan könnyen, mint ahogy írja, pl egy barbárnak. (Legalábbis az általa felsorolt alternatívák nem tűnnek túl jónak)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20194) Pompi válasza radi8tor (#20190) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"10-es szintig"

Nagy jelentősége nincs, csak a pontosság kedvéért a 13-as szint a plafon a starterben, ott is van a linken amit adtál :DDD

Feel Good Inc.

(#20195) persil válasza CactuS (#20193) üzenetére


persil
nagyúr

Pont tegnap kaptam kölcsön egy lacuni-t(wizardra), mert tesztelésre csak nem adok ki 50-millákat.
Na, amit ki akarok az egészből hozni.

Olyan nadrágom van, amire került hatmillió statpont + 2 socket, tehát számomra a legbestiálisabb inna nadrág sem opció. Innen pedig egyenesen következik, hogy nem tudom máson behozni a lacuni movespeed-jét.
Erre csak tegnap jöttem rá egyébként, hogy pontosan mit is jelent nekem ez a cucc, tehát sajnos mindenképp vennem kell egyet.

Na, a lényeg tehát, hogy mivel a nadrág speciel pont az egyik legjobb statgyűjtő slot, ezért akinek nincsen speciális okból szüksége az inna-ra, az nem is tudja máshol összeszedni a "hiányzó" 12% movespeed-et.
Esetleg dh - inquisitor, de a tyrael és az ékszerek nem opció senkinek.

Szrk.: Mondjuk a leírásban szinte csak a statpontokra figyel, ami egy vile ward esetében szerintem hiba. Oké, hogy brutálisabb egy 200/200 craftolt rare, azért a 70+ allres és a 300 lifereg számít, főleg, ha olyan a build. 100 vit 3500 hp(ha nem számolom a %-os bónuszokat) és szerintem ennyit sokan beáldoznának 70+ allres-ért és cirka 300 lifereg-ért.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20196) Amur


Amur
addikt

A patch óta csupa mikrolag a játék! Lehet ezen valamit állítani hogy eltünjön?
Ezek a mostani grafikai beállításaim:

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#20197) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Tegnap craftoltam én is egy bracert egész jó lett ahogy vesszük... A shoulders pár napos..

Itt vannak

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#20198) Edge válasza Amur (#20196) üzenetére


Edge
veterán

foreground fps és background fpsnél vedd ki a pipát.

kicsimix: shoulder az fasza lett :C tiszta vile ward kopi.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#20199) mikromanus válasza Amur (#20196) üzenetére


mikromanus
veterán

Legyegyszerűbb módja (Win 7 magyar verzión):
Start menü -> Vezérlőpult -> Programok és szolgáltatások -> Diablot megkeresed és kijelölöd -> Jobb click -> Eltávolítás.
Ezután a mikrolag mintha sose lett volna. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20200) killerjohn válasza Amur (#20196) üzenetére


killerjohn
addikt

Hagyd bent a pipát és állítsd be mindkét csúszkát 60-ra vagy 75-re (próbáld ki melyikkel jobb).
Van akinek az szünteti meg a microlagot hogy a D3prefs.txt-ben a HWClass-t 1-re állítja.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.