Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61001) granini válasza Infranyuszi (#60993) üzenetére


granini
őstag

Senki se allitotta hogy nem maak.. a random az ilyen.. es meg csak azt se jelenthetjuk ki hogy a WD-t konnyu gearelni, csak a tapasztalatom/tunk az hogy vmivel konnyebb..
Peldadnal maradva pl Jade szet.. van olyan WD-s aki P400+ es egyszeruen nem esik neki, vagy legalabbis a fullszet nem jon ossze.. Klanunk nullkilometeres friss diablos tagja nagyjabol most jatszik 2-3 hete, mar megvan neki a full jade szet.. megcsak nem is Kadala.. siman lootbol maganak osszeszedte.. ez van..

Masik, szinten klanbol.. csavo 500 shardbol 3 marauder darabot hozott ossze Kadalatol.. a tobbit megtalalta.. en manapsag minden BS-t DH-val nyomok el, most tartok ugy 10 x 500-nal, osszesen van 3 marauder darabom, egyet kaptam 2 kadala, es igazabol egyik se jo.. meg enchantal se lesznek igazan utosek..

Uh karaktert gearelni is relativ.. kell hozza mak, kell hozza sok sok jatekora, meg hatekonysag.. mindossze a szamomra rendelkezesre allo sajat tapasztalatom alapjan mondom azt hogy en ugy latom a tobbi kaszthoz kepes T4-T5-re WD-t gearelni joval simabbnak tunik.. ennyi.. mi a RoS release ota szepen aprankent, egymast is segitve jutottunk el a 4-5 fos klan kemenymaggal odaig hogy minden formacioban szabadon valasztott kedvenc karakterrel tudunk T5 riftelni egyutt.. de a T5 senkinek sem evidens, a T4 a magabiztos, a T5 az olyan hatareset.. az uj klantagunk nullarol ezt WD-vel megcsinalta a masodik het kozepere.. jon velunk, T5, nem hal, van dps-e.. ezek tenyek..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#61002) Infranyuszi válasza #13110016 (#61000) üzenetére


Infranyuszi
tag

Azért akarok veled fogadni, mert szerintem meg te vesztenél. Ha 0-ról indulsz (pénzed + gemjeid lehetnek, meg alapanyagod, viszont semmilyen olyan cucc ami más karinak esett ki) akkor nem húzod fel 4 nap alatt se olyanra, hogy t5-ön végig farmolj egy riftet úgy, hogy nem halsz meg minden elitnél.
Látom azért nem mered bevállalni, de értelem szerűen nem is kell, mert ez elméleti vitatkozás, viszont ameddig gyakorlatban nem bizonyosodik be egyik se, addig tartom magam a véleményemhez, hogy nem valószínű. (lehetséges, de nem esélyes a dolog.) PErsze ez attól is függ, hogy napi hány óra játék, meg mekkora mázlid van. Kéne 10 ember aki vállalkozik rá, úgy már lehetne levonni messzemenő következtetéseket. Addig viszont 0-0. :K

Granini: értem amit mondasz. :)

[ Szerkesztve ]

(#61003) czpitti válasza granini (#60986) üzenetére


czpitti
senior tag

:C Azért annyira nem op csak bekostoltam.Pont bahamával beszéltuk hogy a dh jobb,erosebb mert tovább jut.Ráadásul MOST ott neki a csalochest amivel halhatatlan ( o nem használta ki ) de ottvan,emellett a wd piskota

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#61004) granini válasza Infranyuszi (#61002) üzenetére


granini
őstag

"Kéne 10 ember aki vállalkozik rá, úgy már lehetne levonni messzemenő következtetéseket."

Nem, nem lehetne.. azert szulettek a legvadabb osszeeskuves elmeletek is mert meg a komplett aktiv D3-at jatszo Ph-s populacio is elnyeszoen kicsi minta ahhoz hogy barmilyen trendet kimutass.. foleg hogy mar le lett irva korabban hogy nincs trend. :N
Random van.. :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#61005) mikromanus válasza granini (#61001) üzenetére


mikromanus
veterán

Czpitti egy délután (pár óra alatt) annyi Akkhan-Akarat setes itemet talált egymaga mint amit én összesen találtam + összekunyeráltam. Mondjuk nem játszottam többszáz órát, de azért szerintem a százast már közelíti. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#61006) granini válasza czpitti (#61003) üzenetére


granini
őstag

Vatizdisz csalochest?? Nem hallottam meg rola..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#61007) Infranyuszi válasza granini (#61004) üzenetére


Infranyuszi
tag

jó, igaz, kevés lenne, mert kéne vagy 100 ezer, hogy átlagot lehessen mondani, ami még mindig nem mérvadó. De én azért megnézném.:)

Felhúztam level 70re egy wizardot,monkot,crusedert. Melyiknek kezdjek el szerintetek cuccokat venni bs-ért kadalánál ?:)

(#61008) MrCsiT válasza mikromanus (#60772) üzenetére


MrCsiT
addikt

Hallod Mikro, ez ANNYIRA gáz.. hogy korábban leírod, hogy, ó, Te csak szólóban harangoztál kicsit a monkicáddal.. meg hogy partyban? jaaa, ott nem voltál vele- mert hát ugye klántársak is szépen kérve zavarnának el a jó búsba a széjjeldobálós skilleddel együtt (publicban csak kitesznek mint macskát..ott egyszerűbb :DDD) szóval gáz, hogy a kiváló elméletiségen túl, nincs egy t5-6 videód monkkal - villants már, légyszi :) - de azért tudsz hányni a több száz órás tapasztalattal rendelkezőkre, akik -veled ellentétben - nagyon is szeretnének t5-6-on életben maradni, és legyőzni a szörnyeket. Erre, ezzel a módosítással kevesebb esélyük lesz, vagy, csak ahhoz, hogy a "kötelező" re-rollok miatt akár csak ugyanott tartsanak, mint most, játszhatnak pár hetet, hónapot.
Nem vagy buta, miért nem tudod megérteni, hogy nekik ez szívás? :F

update: újat mondok: VAN érvényes vélemény és tapasztalat, a Tiéden kívül is!! :DDD

update2: amíg az ocsmány-posvány tömegtermék WD-men a "Tiklandian sapi+horrify= 8 mp freeze" egyenletet nem cseszi el a Blizz, és pl. van időm a nyugodtan álldogáló lények mancsát, grafikáját megnézni, én elvagyok a kis mocsaramban, azt rollolgatnak, cserélgetnek, amit csak akarnak, hiszen nekem 100k dps is elég lenne, legfeljebb tovább tart egy rift :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#61009) granini válasza Infranyuszi (#61007) üzenetére


granini
őstag

Hat papa amelyikkel jatszani szeretnel :K
Maradjunk annyiban hogy a normalis hozzaallas a legtobbunknek az hogy eloszor valasztunk (egy vagy tobb.. vagy mind..? ) karaktert amivel elkezdunk jatszani es utana probaljuk szepen gearelni..

Az szamomra fura felallas hogy nekiallok BS-t kolteni hogy geareljek egy karit amivel majd jatszani fogok.. :U en csak olyan karit gearelek BS-bol amivel mar sokat toltam es pont ezert tudom hogy mi hianyzik neki es mitol lenne meg utosebb..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#61010) czpitti válasza granini (#61006) üzenetére


czpitti
senior tag

eze

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#61011) Infranyuszi válasza granini (#61009) üzenetére


Infranyuszi
tag

*mama. és köszönöm a választ, megfontolom. :)

(#61012) Sárpac válasza mikromanus (#60996) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem az én kívánságomra lett ezt a blizz erőltette rám, wizzel javarész már dh cuccok estek gondoltam összerakok egyet és lám 1 hét alatt lett egy igen fasza t6 képes dhm. Kadala is csak úgy dobálta kifelé a seteket wizzel meg 2 hónap volt mire meglett 3db az archonosból. DH-nak meg szinte minden hullik nem értem...

(#61004) granini: random van... neked meg még azoknak akik ezt beveszik! :DDD

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#61013) czpitti


czpitti
senior tag

Vééégre esett egy fizikálos amu.Igaz csak 9 chc-vel de orulok neki

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#61014) Muton válasza czpitti (#61013) üzenetére


Muton
addikt

jaj, csak 500 fs-ed van? hogy lehet így élni? :DDD :P

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#61015) #13110016 válasza czpitti (#61013) üzenetére


#13110016
törölt tag

Te jó ég!!! :Y Az nagyon OP így is:D

(#61016) mikromanus válasza Sárpac (#61012) üzenetére


mikromanus
veterán

Ez van. Van akinek olyanokat dobál ami használható, másmnak ami jól hangzik. Nekem WD-s pöpec cuccokat dob a játék viszonylag jó sűrűségben (ahhoz képst hogy nem WD-zek). Máshoz ilyen mellékvágányok estek. A használhatóbb itemek szivatós-kifarmolós-lassú stílusban jöttek ki (ha kijöttek),

- DH shadow set: no, ebből esik dögivel
Marauder set: ez is esett elég, csak elég alsó-közepes szint

- monk: lightninges itemek estek. Hasznossága picit alacsonyabbnak tűnik mint a tűzesnek ami nem esett sehogy.

- WD-nek más kaszttal: Majdnem perfect physicalos SoJ, két pöpec zuni offhand, nagyon jó zuni chest. Esett még jópár egyéb is (pl:zombie wallos full set).

- barbinak az EQ 3 darab esett. Egyet lepasszoltam az elején még. Azóta se esett újabb, így ez a set kiesett. charge-ból megvan a set, csak épp a fire-DPS slotokon. A kevésbé erősekre nincs item.

- Crusának: nagyon jó pajzsok, csak nem a "Közkedvelt" buildekhez. Az Akkhan sisakból kettő is esett más karinak.

- Wizard: majdnem perfect maximus. Épp intesben nem olyan elterjedt és erős. Főként hogy fire itemem tán csak egy reaper braci van. Tegnap viszont esett egy jó moonlight amu (24 arcane skill, 7 AS, 9,5 chc. Az utolsó primaryra chd ment. Eddig sajna csak 72% jött ki). Természetesen coldos a karakterem most... de csak lazán kötött. :DD

Nekem olyan felemás jó itemek esnek. Hozzájuk építem a kasztot-buildet. Mint wizardot a maximusra. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#61017) mikromanus válasza MrCsiT (#61008) üzenetére


mikromanus
veterán

A harang már nem szór szét. Talán egy rúnáján van knockback. Régebben tényleg szidtak mikor lusta voltam átskillezni csapatban. Azért kellő hangerővel meggyőztek. Deaz még Classic D3 volt. :C

"...de azért tudsz hányni a több száz órás tapasztalattal rendelkezőkre, akik -veled ellentétben ..."
Többszáz óra tapasztalat és nagy rácsodálkozások. Mint alap D3-ban KJohn mikor rácsodálkozott, hogy a yetit folyamatosan is fent lehet tartani. A második dt barbija volt már p100 körül. :C Neked meg csak: lásd az elején

"VAN érvényes vélemény és tapasztalat, a Tiéden kívül is!! "
upgradeld a tapasztolat részt!. Lásd első sorok! ;]
Nehogy benézz PTR-re! Még rádöbbennél, hogy van élet au OwE-n túl is T6-on.
Ha most monkozol, akkor esnek itemek. Ami jónak igérkezik azt megtartod. Látható merre fejlesztik a kasztot. Nem olyan összetett. Allreses itemeket könnyebb összefarmolni, mint azonos egyedi resistes, de amúgy primaryban is pöpec itemeket. Van rá 1-2 hónapod.

A coldos rúnák és skillek is jónak igérkeznek monkon. Lesz pár leheőség benne.
Monk csak 2.1-ben lesz elővéve ha épp nem ladderezek. Nincs kedvem fércelt kaszttal játszani. Van sok más elmaradásom. Nekem nem kényszer a T6 monkkal most. Én inkább szórakozok.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#61018) #13110016 válasza mikromanus (#61016) üzenetére


#13110016
törölt tag

Az a durva, hogy nekem tegnap egy rift alatt, 3, azaz három db Blackthrone - vagy mi - cipő esett....
Másik riftbe esett egy monk set vállas (nevét nem tudom), meg egy natalya cipő. Crusaderrel voltam. (T6...)

(#61019) Gorneck válasza granini (#60992) üzenetére


Gorneck
titán

Hááááát a reményhal meg utoljára... :D 30 felett már elő elő kerülnek a pajzsok Monkhoz... :D Szal lehet reménykedni a peccsben, de egyelőre halottnak a csók... :)

Jahhh igen...így 3+ hónap után kiesett ez első SoJ-om WD-re...igaz goldom még nincs, de egyszer csak bele fog menni a fizikál dmg...
T&T így 40k BS után sincs a személyreszabott loot táblámba benne... :(

Gorneck#1239

(#61020) #13110016 válasza Gorneck (#61019) üzenetére


#13110016
törölt tag

Mit nem adnék én is egy SOJ-ért... :O

(#61021) Edge


Edge
veterán

ez azért nem lesz rossz:

:)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#61022) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Sziasztok.Ti a monkomon mit variálnátok át.Emitt van:http://eu.battle.net/d3/en/profile/Wukodlak-2377/hero/11086541
T1 haladós bár megtud fogni egy két elit,afölött viszont halál

[ Szerkesztve ]

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#61023) mikromanus válasza wukodlak (#61022) üzenetére


mikromanus
veterán

Kevéske resist és vita. Nadrág-csizmán lehetne all res, vagy összefüggő egyedi resist. Bracersen vita (standard kombója dex-vita-elemi sebzés-chc. Monkon most még egyedi resistből OwE passzívval lehet magas all resistje, de ezt kiveszik a következő patchben). A fegyver nem nagy szám. Kétkezes "normál" fegyveren 2700-3000 damage összejöhet. Ha van rajta elemi sebzés, vagy skill, akkor 2700 körüli max, ha nincs, akkro 2900-3000.

Kavicsokat upgradelheted ha majd tudod. Magasabb szinten lesz igazán durva. All resist mondjuk korlátos, de statpontban durva a buff.
Esetleg gyúrhatsz elemi affixekre. Ha a set sebzését buffolnád, akkor holy az elemi ág ami neked kell. Egyébként a az csak kiegészítő, akkor amivel sokat sebzel arra gyúrj! Skilljeid se összefüggőek. Van két lightninges és két fire.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#61024) Muton válasza Edge (#61021) üzenetére


Muton
addikt

tehát akkor lehet visszapörgetni a socketeket vmi másra, majd ezzel a kockával pluszban socketesíteni pluszban? nagyszerű! :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#61025) SQX_Barto válasza Muton (#61024) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Azért ez egyszer használatos és gondolom nem esik minden bokorban :)
Meg azt nem írja, hogy plusznak adja-e hozzá (bár gondolom igen)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#61026) diegho válasza Edge (#61021) üzenetére


diegho
nagyúr

Egy ilyen kell nekem a kardomba, mert az szerintem 50 próbára se adja be a socketet.

(#61027) wukodlak válasza mikromanus (#61023) üzenetére


wukodlak
aktív tag

Köszönom akkor megprobalom az itemeim atrollolni meg akkor még allresit szerezni.

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#61028) granini válasza wukodlak (#61022) üzenetére


granini
őstag

Hi, eleg hasonlo a pasi monkom, nezd meg a profilomnal. A 4 passzivbol kettot cserelnek.

Aktiv skillek kozul sztem a serenity nem kell (magas szinten az se ment meg, mert cd-n lesz es mar kapod is a masodik kor sebzest az elittol..) valamint en mantra helyett inkabb innen sanctuary-t vinnek. +30% dps, -50% dmg reduction neked es a partinak is aki benne all a bizalom koreben :)

Gear:
nem rossz a crimson, de tafnesz miatt szerintem jobb ha felrantasz egy komplett blackthorne-t (-1 a gyuru miatt..) es inkabb passzivbol hozol -20% cdr-t a beaconnel. Ezzel a builddel ugysem tudunk szinte vegig epifaniban lenni, onnantol meg kb mindegy hogy 35 vagy 28 masodpercenkent tudod elloni..
Bracert ha tudsz inkabb craftolj egy Malthaelest, +18+20% holy skillel a behuzashoz.. az legalabb HG-bol jol fogja tolteni a spiritet ami ugyis mindig kell.. vagy mivel van royal ringed craftolhatsz Aughild vertet + bracert es akkor az ad neked eleg sok "nemlathato" tafneszt, dmg reductiont.

Ez persze kb az a build ami nekem is van, dehat nalam kb bevalt. Szoloban, mindenfele csicska koveto meg unity trukk nelkul T4-es bountizom gond nelkul, illetve T3-on harmas partiban meg birtam a splitet is..

Sok sikert!!

szerk: ja, es ha apritani akarsz meg partysupport lenni akkor vedd ki a sweeping winded (ugyis csak allando macera mindig felcastolni..) es vigyel exploding palmot!! :K

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#61029) SQX_Barto válasza diegho (#61026) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ezt nem érdemes kardra elpazarolni, hanem valami max rollos chestre, ami 1 socket helyett 3at ad.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#61030) granini válasza SQX_Barto (#61029) üzenetére


granini
őstag

.. mondod most aztan jon a patch es a zsennnialis blizzard behozza a regi jo socket 6-os 2kezes meg socket3-as 1kezes kardokat oszt folynifoganyalunkszejjel!!! :Y :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#61031) diegho válasza SQX_Barto (#61029) üzenetére


diegho
nagyúr

A kardom majdnem max rollos, lásd tegnapról és 11-szer sem adta be a socketet rá :(

(#61032) SQX_Barto válasza granini (#61030) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Életemben nem láttam ennyi socketet :Y
Diablo 2ből mintha rémlene 4es chest halványan, de fegyóban a 2 is ritka...
Diegho, majd beadja 20adikra (vagy mérgedben bezúzod ;] ) Fegyver egy socketjére kár ezt elpazarolni...
A rúnák rémlenek, a sok socket nem, bár régen volt már meg keveset is játszottam.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#61033) granini válasza SQX_Barto (#61032) üzenetére


granini
őstag

Dehonnem.. D2-ben ketkezes socket 6-os runakard..? DolEldHelIstTirVex..? Nincsmeg..? ;)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#61034) Madn!ght válasza granini (#61033) üzenetére


Madn!ght
addikt

Én lemaradtam az AmnElIthTirSol-nál. :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#61035) mikromanus válasza wukodlak (#61027) üzenetére


mikromanus
veterán

A jó védelem hasznos, de neked a life értéked is alacsony. Az a 800-1500 statpont kiesés a 2-3 sloton (chest, braci, sisak) elég sok. A védelem arra jó, hogy amit sebződsz (átjut a védelmen), azt ellensúlyozni tudod regennel vagy más élettöltéssel. A life arra jó, hogy nem 1hitelnek, vagy van időd kimozdulni. A jó védelem és töltés hasznosabb, de van egy határ ahol már kevés az a vita és life. Ez nálad már az. Chesten és bracersen tudsz jót craftolni viszonylag hamar. A sisak neccesebb, mert az bizony nem gyakori drop.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#61036) Muton válasza SQX_Barto (#61025) üzenetére


Muton
addikt

én úgy értettem, hogy van a cuccod, és mint amikor színezed, úgy csinál bele lyukat. tehát pluszban. de ha van már benne, akkor fölöslegesen lőtted el, szóval használat előtt lyukmentesíteni kell a cuccot. már előre látom, hogy ha lyukat akar leszedni az ember, akkor gyakori lesz misztiknél ez az ajánlat:
- socket (3)
- socket (2)
- socket (3)

:DDD

mikor fox visszatérni?

locaLpatrioT: neked... nekem megy vagy 20 kör alatt sem sikerült, max 2 lyukat rakni a wd-m vérjébe. fel is adtam, majd craftolok újat, hátha azzal menni fog

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#61037) #13110016 válasza Edge (#61021) üzenetére


#13110016
törölt tag

Nekem eddig mindig beadta a max socot kevesebb mint ötből. Annyira nem nagy szám szerintem.

(#61038) mikromanus válasza granini (#61033) üzenetére


mikromanus
veterán

Inkább akkor már JahMalJahSurJahBer. Bár én inkább ezeket használtam: ElSolDolLo, JahIthBer, IoJahPul, SurLoSol, DolUmBerIst, KoVexPulThul, BerMalBerIst, RalTirTalSol, VexVexLoJah, TalThulOrtAmn.

Huhh mennyi. És az ijászlánykám és a GF barbim szerintem még benne sincs a szavaival. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#61039) Edge válasza #13110016 (#61037) üzenetére


Edge
veterán

akkor majd ha esik:
ne-vedd-fel
:))

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#61040) thesound válasza #13110016 (#61037) üzenetére


thesound
őstag

RNG-t majd átírják.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#61041) SQX_Barto válasza Muton (#61036) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ha otthonról visszajön a laposom, akkor két hét kb (nem sok esélyt adok rá)
Ha bejönnek a dolgaim, akkor kb szeptember (és svéd billentyűs lesz ;) )
Ha már rúnák, én örülnék nekik a következő kiegben :))

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#61042) mephi666 válasza #13110016 (#61037) üzenetére


mephi666
nagyúr

hétvégén hc-n már félmillió lett egy gatya craftköltsége, mert nem akarta a 2. lukat beleverni :D én baromira örülök ennek a socketlehetőségnek, főleg hogy +1ként jön és újra értelmét nyeri pl gyűrű/amu lukasztása (rossz, hogy most main statot elvesz és nem éri meg)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#61043) Muton válasza mephi666 (#61042) üzenetére


Muton
addikt

meg elvileg a legend gemek csak ring/amu-ba mennek majd, szóval lesz helye a lyukasztós cuccnak :K

SQX_Barto: átköltöztél Hollandiából?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#61044) SQX_Barto válasza Muton (#61043) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Még mindig folyamatban van, amíg a meló nem esélyes, addig nem megyek.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#61045) diegho válasza SQX_Barto (#61032) üzenetére


diegho
nagyúr

Az IK felsőt tegnap pörgettem ki 3 slottal, arra már nem nagyon kell költeni ilyent, viszont ha pluszban adja a socketet, akkor arra a kardra rárakva álomfegyver lenne.

(#61046) mikromanus


mikromanus
veterán

Terv szerint ez a "Kocka"/gift csak és kizárolag socketmentes fegyvereken működik. Ad nekik egy socketet. Capnivaló az angolom. Tudja valaki, hogy úgy értik ezt, hogy +1 affixként, vagy hogy egy affixet módosít, én úgy értettem, hogy ad +1 socket affixet. Szerintem +1 extra affix. Az már derék lesz. Silaria 6 primaryval. :C

Ittenvana kék összefoglalva.

ez meg az idevaló:
"That said, here's how Ramalandi's Gift is currently intended to work. This is all with the caveat that it's still under development, and potentially subject to change:
•It will add a socket to an unsocketed weapon
•It only works on weapons
•It will work on enchanted weapons, so long as they don't have a socket
•It effectively adds an item affix in the form of a socket"

edit: ha adott bele socketet ez a speckó item, akkor nem lehet rollolni enchanttal újabb socketet. Nem tudsz kétsocketes fegyvert csinálni így.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#61047) Zan válasza granini (#61033) üzenetére


Zan
aktív tag

Azért a jó kis Jah-Ith-Ber-t nem nagyon lehetett überelni...(Enigma)!

Amúgy szerintem tuti, hogy behozzáka rúnákat nem olyan sokára kicsit átgondolva..! Csak majd ott nagyon kelleni fog a balance, hogy a sima legendary-k ne legyenek majd kukák!

Minél jobb, annál jobb!

(#61048) #24650752 válasza granini (#61030) üzenetére


#24650752
törölt tag

Ő addig nem jutott D2-ben. ;]

Mindent felsoroltatok, csak azt nem, amiért ment a Zod hajkurászása: VexHelElEldZodEth. ;]

(#61049) szmegma válasza mikromanus (#61046) üzenetére


szmegma
aktív tag

Valakinek droppolt mar az a Ramaladni Gift?
Nekem kiesett es nem lehetett felvenni. :S
Most ez nem tudom, hogy bug volt, vagy mast kellett volna vele csinalni?

[ Szerkesztve ]

TV: JZ1000

(#61050) Edge válasza mikromanus (#61046) üzenetére


Edge
veterán

+ affixet ad a meglévőket nem bántja ez logikus is hisz nem tudhatja hogy melyik helyére kerüljön a socket, sőt ne helyetted válasszon azt még a végén a dam helyére teszi a lukat. :)
Így akkor majd érdemes lesz a már lukasztott fegyókon a lukat áttekerni másra ha kiesik ez a cucc.

szmegma(broáf): még elvileg nem droppolhat PTR-en szal az ott most bug :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.