Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113001) reelc válasza shotika (#113000) üzenetére


reelc
veterán

Az elmúlt 1 évben jópárszor letöröltem.
De szezon kezdésre fent volt mindig.
Most is fent van, de a korábbiaktól eltérően csak kb. 40 percem van az egész szezonban.

(#113002) proci985 válasza Elemental (#112998) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

aha.

nekronal nem tudom melyik skill az ami visszacsapodhat, de DHnal az impale biztos tud 1hitelni.

tetejeben elso hetekben amikor pusholtunk kb azt neztuk, hogy nemesis shrinebol eleg nagy esellyel jott Dune Dwellert is tartalmazo pakk, az meg a support DHt is leszedi.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#113003) Elemental válasza proci985 (#113002) üzenetére


Elemental
addikt

Nekem eddig mákom volt a pylonokkal.
110-nél járok a god dh-val, nemrég estek anci fegyók, most húzok fel 3 gemet százra, azokat betöröm az anci cuccokba. Az tuti, ha lehalok, nem kezdek újat, sok idő elment már erre a karira.

(#113004) deadelon


deadelon
aktív tag

Ezt az idióta vesalius-bosst vagy ki a bánat miért nem tudják már kivenni a játékból?Ezt nagyon elcseszték
.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#113005) reelc


reelc
veterán

Hátha érdekel valakit...
Pl. itt van több hírben a Diablo IV és Diablo Immortal időben most esedékes infó halmaza.

(#113006) Daelion válasza reelc (#113005) üzenetére


Daelion
őstag

Jah ezeket én is olvastam meg gondoltam, hogy belinkelem ide de mondom ah majd valaki más megteszi. :D
Meg most kicsit elhatároltam magam ilyen aktivitásoktól, stb azt csak simán játszok más játékokkal/filmezek.

Nekem amúgy tetszik amit a D4-hez írtak és igazából a Immortal se annyira vészes mint telefonos játék.
Sztori miatt biztos rá fogok nézni már ha elbírja a telefonom amit kétlek mert ha valamit nem fejlesztek/cserélek gyakran akkor az az. '2018-as 45-ezres átlag telóm van most is és ezt is alig használom ki'
Vagy max gépen a BlueStacks emulátorral ha működik.

@Proci/Elemental

Nekron nem volt gond a clone+dervish dolog.
Próbáltam direkt, hogy hagytam a klónt támadni a dervisht amikor pörög és nem történt semmi 'tudom bolond vagyok' a saját Bone Spear viszont azonnal procolta a cheat death passzívot.

Nekron ahogy néztem van corpse explosion/corpse lance/blood nova variáns és azok nem reflektálnak.
Nálam legalábbis nem csináltak semmit.
Nemesis meg igen elég gyakran lerak dervish addokat, azt én is észrevettem.

[ Szerkesztve ]

(#113007) reelc válasza Daelion (#113006) üzenetére


reelc
veterán

A D4-et el se olvastam, a mobilos játékot pláne nem.
Nem játszok mobilos játékokkal. :)

(#113008) Daelion válasza reelc (#113007) üzenetére


Daelion
őstag

Én is csak akkor amikor az ágyban döglök, kb 1 telós játékot játszok ~fél éve azt annyi.
Pénzt viszont 1 forintot nem költök telefonos játékra, már csak elvből sem. :D

D4 az meg érdekel de hype nem kapott el, csak követem hogy hogy alakulgat.

(#113009) betyarr


betyarr
veterán

az utóbbi időben elég sokat toltam a d3-at.ezek a pénzes koboldok mostanában már nem nyitnak portált az arany vaultba?egyszer kaptam egy szivárványos-pónis pályát és ennyi.a pénzem meg fogytán,mert sokat tekertem a dh karim cuccain.anno azért nem volt ennyire ritka :O

(#113010) Daelion válasza betyarr (#113009) üzenetére


Daelion
őstag

Ha van Puzzle ringed, akkor vágd bele a Kanai's cube-ba és az nyit egy Vaultot.

Illetve fejlessz fel egy Gem of Hoardert, 50-en már maxon van és vedd fel T16 runokra azt lesz goldod amennyit akarsz. :)

Portál nyitás az csak Bounty/Adventure run közben talált gomblinokkal lehetséges, és ott is randomba nyitnak ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

(#113011) lumpy92


lumpy92
aktív tag

Sziasztok!
A játékot anno karácsonyra kaptam, most újra leporoltam. A problémám vele az, ami miatt anno is hagytam a francba. Nem emlékszik, hogy hol hagytam abba.
2 napja az Act I végén kinyírtam a Skeleton King-et, minden faja. Vissza teleportáltam a faluba, majd kiléptem a játékból. Ma belépek, látom, hogy indul előről, a Campaign menüben pedig azt mutatja, hogy a Skeleton King-et még nem is nyírtam ki. Legfrisebb PATCH-el fut, eredetiben, Blizzard account alatt. K*rva zavaró.
Van ötlet, hogy hol megy félre a történet? Act II-vel hogyan tudom folytatni? Felajánlja, hogy Upgrade, de az már a fizetős Reaper of Souls lenne.

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#113012) rumkola válasza lumpy92 (#113011) üzenetére


rumkola
veterán

Szerintem te az ingyenes változattal játszol, és nem aktiváltad be amit kaptál.

(#113013) lumpy92 válasza rumkola (#113012) üzenetére


lumpy92
aktív tag

Anno biztos, hogy aktiváltam. Az lehet, hogy sokiáig nem léptem be és most újra aktiválni kell? Mindegy köszi a tippet, megnézem majd ha nálam lesz a kód. :R

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#113014) DjDanee87 válasza lumpy92 (#113013) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azért mert nem lépsz be sokáig nem deaktiválódik a játékod, ilyen nincs. Ingyenes verzióval lehet Sekelton King-ig menni, szóval ha nincs tovább akkor ott valami gebasz van (rossz accounton vagy belépve - nem azon amin vetted, vagy mégsem aktiváltad be anno). Act 2 amúgy nem ott következik, addig még van hátra két Act 1 boss.

(#113015) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Melyik a 3 legkönnyebb conquest szerintetek. Ez a szezon nem a legkönnyebb ebből a szempontból. Megcsináltam a 3 db 65-ös követ és a sprintert de innen nem tudom hogyan tovább.

(#113016) hokuszla válasza boygabi_ (#113015) üzenetére


hokuszla
aktív tag

A jövőre nézve jobban jársz, ha nem ezzel foglalkozol, hanem az xp habzsolással.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#113017) boygabi_ válasza hokuszla (#113016) üzenetére


boygabi_
aktív tag

Kifejtenéd bővebben?

(#113018) DjDanee87 válasza boygabi_ (#113015) üzenetére


DjDanee87
addikt

2 egyszerűbb van még.
Years of War/Dynasty — reach Greater Rift 55 solo with the full bonuses of six class sets.
de ehhez kell minimum 2 class lvl70en és sok-sok set item.
Boss Mode/Worlds Apart — kill all the bosses in Diablo 3 at max level on Torment X within 20 minutes of the start of the game.
talán ez még a könnyű. Nem kell, csak Torment 10 tehát bármilyen build vígan megcsinálja, és adventure módban kell tehát van teleport. Érdemes hozzá csinálni valami speed buildet, ha nem lenne - amúgy még könnyebb is mint a sprinter.

(#113019) Dictator^ válasza DjDanee87 (#113018) üzenetére


Dictator^
veterán

A Boss Mode-ot meg ráadásul csinálhatod csapatban.
Csak arra figyeljetek, hogy mindketten be kell menjetek a Bosshoz, azaz, ha egyikőtök leért a bosshoz, a másik meg még épp egy másik boss keresése közben van, neki akkor fel kell teleportálnia a városba, majd amikor bementetek és megöltétek a bosst, akkor a kereső félnek aki teleporttal felment a városba, ő most wayponttal kell visszamenjek a városba, hogy nyitott teleportkapunál vissza tudjon menni oda, ahol épp tartott a keresésben.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#113020) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Bocsánat rosszul mondtam. A boss mode ot csináltam meg egyedül egy speed build segítségével. Párszor neki kellett futni de meglett.

(#113021) MegalodonS válasza Dictator^ (#113019) üzenetére


MegalodonS
őstag

Annyira konnyu, egy csirke wd, vagy az uj DH-val, hogy nem is kell csapat, nagyon gyorsan meg van!!A 6 set is nagyon konnyu,plane ha valaki vegig huz 1-2 GR-t es kiesik minden kb!!

(#113022) _ocsisajt válasza MegalodonS (#113021) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Btw ami nagyon underrated és talán lenyom mindent, az a "Raiment of a Thousand Storms" szet. Elmebeteg, gyakorlatilag végigdasheled/teleportálod a pályát, nekem azzal lett meg a leggyorsabban az egy órás meg a boss is :)
Az megvan amikor GR-ben kapsz ingyen riszorsz pylont és dashelsz? Na, olyan natur kb a szet, pylon nélkül... Az animációja a skillnek veszett gyors, sokkal gyorsabb, mint a végtelen teleportos wizard is. :DDD

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#113023) MegalodonS válasza _ocsisajt (#113022) üzenetére


MegalodonS
őstag

Mar tobb szezonban DH+WD huzok csak,veluk minden gyorsan meg van.A monk meg mar csak zMonkban jatszok(neha),de jo otlet, majd kiprobalom koszi az infot ;)

(#113024) Daelion válasza _ocsisajt (#113022) üzenetére


Daelion
őstag

Régen én is azzal csináltam amikor monkoztam, tényleg nem igényel sok erőfeszítést. :D

Szerintem amúgy minden karival meg lehet már csinálni a Boss Mode-t soloban.
Egyik seasonbe elsőre meglett egy ~perma steed charge saderal a mostani seasonbe meg a T16-speed mage nekro simán megcsinálta elsőre.

Ez miatt nem szoktam másik karit csinálni, inkább összedobok egy speed buildet azzal a 1 karival amivel játszom a seasont.

1 órás sztori runt meg nem szoktam csinálni, az passz.

[ Szerkesztve ]

(#113025) TeeBee73 válasza _ocsisajt (#113022) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ejnye. A reggeli buszon, a 3 utasból, 3 bizti. őr. :DDD
A sofőr nem fog félni. :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#113026) melega


melega
őstag

Minden kedves csapattagnak sikeres és diablo játékokban gazdag boldog új évet kívánok

(#113027) soo277 válasza shotika (#113000) üzenetére


soo277
őstag

Részemről ugyan ez a szitu, kiforta magát nagyon

BT: wersoo#21211

(#113028) thesound


thesound
őstag

Valahol S4-5 környékén tettem le a játékot, most megvettem a Necrot és próbalgatom az S22-t. Számít, hogy milyen nehézségen szerzem meg és nyitom ki a Haedrig's giftet?

70-ig nosztalgiáztam story módban, egész jól esett újra játszani. RoS elejen lettem 70-es, kicsit rágyúrok adventure módban és ha megunom a farmolást végigtolom a RoS storyt is újra. Illetve itt a januári event is, challenge mód...stb.

Próbáltam most a Torchlight 2-t, de nem adta.
Emlékszem mennyit panaszkodtunk az elején, hogy nem elég darkos hangulatú a D3. Lehet az idő szépítette meg, de nincs a hangulattal semmi baj.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#113029) reelc válasza thesound (#113028) üzenetére


reelc
veterán

A Haedrig csomagokban lvl70-es cuccok vannak.
Sőt az egyik feltétele a lvl70-es szint.
A nehézségi szint a feltételek miatt számít, hogy megkaphasd.

"Emlékszem mennyit panaszkodtunk az elején, hogy nem elég darkos hangulatú a D3. Lehet az idő szépítette meg, de nincs a hangulattal semmi baj."
Ebben szerepet játszhat az is, hogy idén 9 éves lesz a játék és ez azt is jelenti, hogy még távolabbi a 2-ik rész, amihez annyian hasonlítgatták.
Tippre a 3-ikat sokkal többen veszik elő, mint a 2-ikat.

Torchlight 2 helyett - ha már nem jött be - próbáld be a Grim Dawnt. Az elmúlt 5 év legjobbja ebben a műfajban.

[ Szerkesztve ]

(#113030) thesound válasza reelc (#113029) üzenetére


thesound
őstag

Köszi, így értem már.

GD-t próbáltam virágboltból (igaz évekkel ezelőtt), hogy ha tetszik, akkor megveszem, de a nem túl acélos gépemen nem futott annyira jól, így nem sikerült elmélyedni benne.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#113031) la_cc válasza thesound (#113030) üzenetére


la_cc
addikt

Pedig egyszer-kétszer megéri kitolni, elég jó kis game tényleg. :)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#113032) shotika válasza thesound (#113028) üzenetére


shotika
őstag

"Emlékszem mennyit panaszkodtunk az elején, hogy nem elég darkos hangulatú a D3. Lehet az idő szépítette meg, de nincs a hangulattal semmi baj."

Mert megszoktuk. Anno, amikor megjelent a játék, én (és szerintem ezzel nem vagyok egyedül), nagyon tartottam attól, hogy az akkoriban hatalmas sikerű WoW milyen hatással lesz a játékra. Végül szerencsére az ottani design csak minimális mértékben került be a Diabloba, de azért szemet tud szúrni néha egy-egy megoldás. (még volt is anno egy cikk, amiben arról írtak, hogy a Blizz a Diablo 3-mat teljesen WoW-os designba - tehát színesebb, low-poly textúrák stb - akarta áttolni)
Ugyan a D3 is viszonylag darkos, de ha a második részhez mérjük, annak a stílusa, az art design, sokkal inkább egyben volt. És efele halad jelenleg a Diablo 4 is. Folyamatosan olvasok a fejlesztésről, és egyelőre nagyon jó irányba haladnak.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#113033) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Cimborának kidobja low paragonon a PERFECT panci Cirri-t...

Az ÉRZÉS amit átélek: [link]
:DDD :P :DDD

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#113034) TeeBee73 válasza _ocsisajt (#113033) üzenetére


TeeBee73
addikt

Agybajos négerré változtál? ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#113035) _ocsisajt válasza TeeBee73 (#113034) üzenetére


_ocsisajt
őstag

:DDD :P

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#113036) faragojof válasza TeeBee73 (#113034) üzenetére


faragojof
senior tag

:DDD :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#113037) Dictator^ válasza MegalodonS (#113021) üzenetére


Dictator^
veterán

Necroval kispeedeltem én is egyedül. Nem tudom mennyi idő volt, de hamar meglett.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#113038) thesound


thesound
őstag

DB farmolásra van valami stratégia vagy csak annyi, hogy egységnyi idő alatt a lehető legtöbb elitet kell elintézni? (+ nemesis bracer esetleg)
T7-en vagyok még csak, T10 is sima, de itt már nem 1 hit az elit, hanem 2.
Illetve GR kulcs hiányban vagyok mindig, erre kell valami speed build és T1-en "faceroll" módban végigmenni?

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#113039) la_cc válasza thesound (#113038) üzenetére


la_cc
addikt

Craftolható Sage's szett kelle neked, de általában nem a DB a szűk keresztmetszet, hanem a többi mati, kivéve a liga legeslegelején. :))

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#113040) thesound válasza la_cc (#113039) üzenetére


thesound
őstag

Na majd erre ránézek. Thx.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#113041) chopin42 válasza la_cc (#113039) üzenetére


chopin42
őstag

Hát Igen: ha mondjuk lenne csak Db-ért bármilyen mati recept a kockában (persze nem 100, hanem kevesebb, sárgából 10 mondjuk) akkor végre nem lenne gond.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#113042) Franklin válasza thesound (#113038) üzenetére


Franklin
addikt

maxroll.gg-n nézz szét, vannak külön buildek kulcsfarmra, DB-re is.

T1-en nem jó kulcsot farmolni, mert 1 db esik fixen, a 2. csak 20% eséllyel.

Ugyanez T16-on fix 3 db + 1 db 50%

(#113043) DjDanee87 válasza thesound (#113040) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ha érdekel milyen nehézségi fokon miből mennyi eshet, itt egy táblázat róla. [link]

(#113044) thesound válasza DjDanee87 (#113043) üzenetére


thesound
őstag

Thx, akkor alakul majd fentebb, csak Kadala-t kell megfegyelmeznem, hogy dobja a legeket a gearhez, fejlődjek és nem lesz DB hiány.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#113045) _ocsisajt válasza thesound (#113044) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Szokjál hozzá, hogy a random, tényleg nagyon random. Jó tudom, a szó jelentéstartalma magában hordozza az én szitumat is, mert ugye... random... ééés hülyeség ezáltal ezen rugózni, de meh... :)
Tegnap volt közel 500 bantimatim. FS-em annyi van, hogy komolyan 'donételhetnék az afrikai éhező gyerekeknek...
Több mint 90, azaz KILENCVEN újraforgatás eredménye a következő:
1, azaz EGY >>>sima<<<< anci. Milyen panci? Viccelsz? Hova gondolsz? :U :U :U

btw, aki nagyüzemben tolja a forgatást, konvertálást, item rollolást stb.
Azoknak ajánlok kettő AHK alapú scriptet. Ínhüvely kímélő :DDD
[link]
Cubeconverter és Mysticmanager :B

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#113046) hokuszla


hokuszla
aktív tag

imádom a blizzard randomot
80% update chance -> 0/4, következő körben 1/4 siker
máskor meg 1%-ra sikeres

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#113047) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

Csalásnak számít, vagy jár bármilyen büntetéssel ha egy accountot használunk 2 gépen? Úgy értem hogy én Diablo 3-al játszok amíg a barátnőm felmegy a HearthStonera? :)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#113048) PunkZoli válasza GoTReX (#113047) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

a heartstone nem ingyenes? Mi értelme ennek amit írsz?

(#113049) GoTReX válasza PunkZoli (#113048) üzenetére


GoTReX
őstag

Az én paklim ami nem 20 gagyi kezdőlapból áll :) Tehát ott egy gyűjteményünk van :)

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#113050) GoTReX


GoTReX
őstag

Nem vagyok egy nagy Diablos, [ezt] a buildet néztem ki. Szerintetek jó lehet, vagy ez már elavult?

XBOX ID: GoTReX #4839

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.