Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116001) reelc válasza Daelion (#115999) üzenetére


reelc
veterán

Grat!

(#116002) Daelion


Daelion
őstag

Köszi!
Kicsit azért karcsúnak érzem ezt de 140 vagy felette volt a cél igazából.

Az mondjuk azért komoly, hogy mennyire tank egy build ez.
Simán magára húz több elitet meg mindent és alig kell ezt az kerülgetni egy kicsit. 'máshogy nem is lehet ezzel a buildel progresst csinálni mondjuk :D '

(#116003) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Na, 3 órát (T X-en 4 P szintet léptem közben) rászántam Chiltara-ra, de csak nem dobta a gemstone-t, szóval nálam itt végződött ez a szezon. Így is ez a legmagasabb parával zárt szezonom (893..4..5 kb. :B ), szóval "megérdemlem" a D3 pihentetését ;]

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#116004) Edge válasza AtHoS (#116003) üzenetére


Edge
veterán

Campaignban egyből dobja első killnél.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#116005) zsotesz81 válasza Edge (#116004) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Ha szerencsés vagy :DD . Én kampányban próbáltam kb. 1,5 órán át , nem dobta egyszer sem. Kampány azt garantálja, hogy ott van Chiltara is tutira, de a drop az nem garantált.

(#116006) proci985 válasza zsotesz81 (#116005) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

SCben es HCben is megvolt fel-egy ora alatt, igaz celra gearelt speed god DHval mentem.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#116007) Jacktor


Jacktor
tag

Ha a Deathwish kard a kezemben is van és a kockában is az van beállítva, akkor összeadódik a két hatás (annak ellenére hogy ugyanaz)?

www.wotinfo.hu

(#116008) AtHoS válasza Jacktor (#116007) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ugye ez csak beugratós kérdés volt így reggel KV előtt? :DDD

read-only mode on the forum

(#116009) Jacktor


Jacktor
tag

Nem.

www.wotinfo.hu

(#116010) proci985 válasza Jacktor (#116009) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nem, csak egyszer hat

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#116011) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Season vegen csinalok egy uj wizardot es ugy fogom hivni Kadala (vagy DearKadala ha kifer) :D szinte minden primal cuccom tole van. Makker ez a season :D
Kadala song

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#116012) Daelion válasza SQX_Barto (#116011) üzenetére


Daelion
őstag

Én meg pont azt néztem így a végére, hogy Primal-ra legjobb Season ami eddig volt és nekem mégis sikerült befejeznem 2 karival is a buildem/GR pusht úgy hogy kb semmi Primal sem volt rajtam amit nem kraftoltam max 1-2 darab. :DDD

Nekem nem volt vele szerencsém, estek Primalok meg Kadala is adott párat de szinte semmi olyan ami jó lett volna karimra/ahhoz a buildhez amit játszottam.

[ Szerkesztve ]

(#116013) Terek


Terek
tag

Hali.
Úgygondoltam összedobom így season vége előtt az Altart.Szépen el is döcögtem a Staff of Herding-es részhez.Mondom gyerünk.4 alap elég könnyen meg is lett.De a "gibbering gemstone" még több mint 100 kill után sem esett.Ez Chiltara-ból esik egyáltalán?Vagy ez valami szivatás? Azt megértem,hogy primal nemesik,de egy ilyen semmitmondó item sem az már szánalom.

(#116014) SQX_Barto válasza Terek (#116013) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Anno kismillio embernek segitettem farmolni, eleg sokan szenvedtek vele napokig, 100 kill azert kicsit eros mondjuk, nem szeret teged a blizzard. Elvileg sztory modban farmolni konnyebb, de azt sose probaltam.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#116015) ColdMan válasza SQX_Barto (#116014) üzenetére


ColdMan
tag

Nekem sokkal gyorsabb volt.

(#116016) faragojof válasza Terek (#116013) üzenetére


faragojof
senior tag

Ne aggódj! Kicsit sírtál miatta itt, nemsokára kiesik! :K :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#116017) mpierre válasza faragojof (#116016) üzenetére


mpierre
veterán

Már épp siránkozni készültem, erre 2 napja kiesett a piros yang a barbinak... De mivel pont a dh-nak kellett volna vagy 3/4 éve, így nem zúztam be. :DDD Ergo néha elég csak rágondolni, hogy mindjá' belesírom a topikba. Ok, kicsit lassabban lesz eredménye....

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#116018) proci985 válasza mpierre (#116017) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

en egyebkent egyszer egy PTRen lattam primal Yangot :DDD

legutolso szezonban kb 150-200bol volt nulla es egyebkent sem az a meta bow (plusz, van egy kb perf primalom ami egyebkent is kb csak split bountyzni kellett), szoval elengedtem.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#116019) AtHoS válasza faragojof (#116016) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én is sírtam [link], mégsem esett ki...ja várj csak, ahhoz játszani is kellene utána? :DDD

read-only mode on the forum

(#116020) reelc válasza AtHoS (#116019) üzenetére


reelc
veterán

Előny, de nem feltétel. ;]
Vagy de?

(#116021) faragojof válasza AtHoS (#116019) üzenetére


faragojof
senior tag

:DDD :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#116022) faragojof válasza mpierre (#116017) üzenetére


faragojof
senior tag

A "félresikerült sírás" tipikus esete! Vagy csak a Blizz istene volt genyókapitány módban! :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#116024) blendész


blendész
tag

Hátha van még itt valaki. :)
Csak néha ülnék le a játék elé, nincs kedvem túl sok időt elszúrni vele, eddig egy 60-as monkkal játszottam, nagyrészt single playerben, néha pedig multiban. Két kérdés nem teljesen tisztázott számomra:
- 60-as szint felett már csak paragon pontok vannak, a szokásos karakterfejlődés nincs?
- illetve, elég ingadozó a játék nehézsége, kínomban már feltettem a legnehezebbre, de még így is, a legtöbb esetben nem kell görcsölni a nagy csatáknál sem... hogy van ez? Ja, és nem azért mert géniusz lennék. :D

www.meszlenyiandras.com

(#116025) SQX_Barto válasza blendész (#116024) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Level 70 a maximum szint, ha megvan a Reaper of Souls kiegeszito is. (nagyon sok pluszot ad a jatekhoz, bar D3 most mar kb haldoklik hala a D4-nek)
A kiegeszitoben vannak Greater Riftek, ahol joval nagyobb nehezsegek vannak.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#116026) rumkola


rumkola
veterán

"Critical Strike Damage: Reduced by ~17%.
Lightning Critical Strike Damage: Reduced by ~17%.
Critical Strike Damage with Bone, Earth, Imbued, and Werewolf Skills: Reduced by ~17%.
Vulnerable Damage: Reduced by ~40%."

Ezt hogy számolják ki?
:DDD

Am végre minden jó lesz, nem csak a vulne és a crit, mert ahogy néztem a skilleket meg erősítik.

[ Szerkesztve ]

(#116027) proci985 válasza rumkola (#116026) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ez itt a diablo 3 topik, uram ;)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#116028) rumkola válasza proci985 (#116027) üzenetére


rumkola
veterán

Legalább pereg a totyik. Új seasonról van valaio hír? Esküszöm nyomnám.

(#116029) mpierre válasza proci985 (#116027) üzenetére


mpierre
veterán

:DDD Ehh. Előfordul.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#116030) MegalodonS


MegalodonS
őstag

SEASON 29: VISIONS OF ENMITY

DIABLO III PTR 2.7.6 PREVIEW jo lesz ez :)

Szolo(mod)

Solo Self Found mode. In this mode, you’ll have only yourself to rely on to overcome the hordes from Hell. That’s right, it’s a single player experience.Vegre egyedul :D

[ Szerkesztve ]

(#116031) mpierre válasza MegalodonS (#116030) üzenetére


mpierre
veterán

Na ez egy egész eredeti ötlet. Mon'juk hc karcsival. :D

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#116032) Daelion válasza MegalodonS (#116030) üzenetére


Daelion
őstag

Évek óta saját elhatározásból SSF-ben 'HC' játszottam és most kapja meg a játék amikor már nem játszom. :C 'top 50-100-ban így is benne voltam általában mert a paragonom vissza fogott'
Hát nemtom lehet visszamegyek 1 seasonre mert jelenleg D4 gondjait inkább kivárom amíg megoldják.

[ Szerkesztve ]

(#116033) soo277 válasza Daelion (#116032) üzenetére


soo277
őstag

Háát ugyan így vagyok én is,kiváncsi leszek a 29re,de bass.ák meg hogy eddig vártak vele

BT: wersoo#21211

(#116034) rumkola válasza MegalodonS (#116030) üzenetére


rumkola
veterán

VÉGRE CSIRKE DOKI YEEESSSSS! :R :R :C :C

(#116035) rumkola


rumkola
veterán

Aki egymagában bountyzik annak csak gratulálni tudok. Az az önszopatás kimaxolása. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#116036) chopin42 válasza rumkola (#116035) üzenetére


chopin42
őstag

jelen XD
Egyébként a mostani duplával 25-30 perces átlag körökkel nem olyan vész.
Az érdekes mondjuk, hogy az altaros kényelmi buffok sehol nincsenek említve a ptr-en (auto salvage, pickup stb)

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#116037) rumkola válasza chopin42 (#116036) üzenetére


rumkola
veterán

Naja, az altarnak meg kéne maradnia örökre.

(#116038) Daelion válasza chopin42 (#116036) üzenetére


Daelion
őstag

Azt én is adnám, ha legalább a kényelmi funkciók + dupla solo bounty megmaradna véglegesen.
Más esetben nem szoktam sok bountyt menni csak amennyit tényleg muszáj/minimális kötelező.

(#116039) ColdMan válasza rumkola (#116037) üzenetére


ColdMan
tag

Elvileg marad.
Fenti linken a BUG FIXES résznél van egy ilyen sor.
"Fixed an issue with some icons in the Altar of Rites having hard edges."

(#116040) Terek


Terek
tag

"Paragon Ceiling
We are introducing changes to Paragon Points to work in tandem with Solo Self Found and the Season 29 theme. You can only assign a total of 800 Paragon Points to your character. Previously, you were only able to assign a total of 50 Paragon Points to each attribute within the Core, Defense, Offense, and Utility categories, but now you can assign up to 200 in each attribute. Each category can only have 200 Paragon Points placed into them."

Ez akkor ha jól értelmezem a nesze semmi fogd meg jól kategória? :D 800 pontot lehetne kirakni max egy fülön belül de közben csak ugyanúgy 200-at enged szétosztani mint eddig.Ezt jól kitalálták :D

(#116041) nonsen5e válasza MegalodonS (#116030) üzenetére


nonsen5e
addikt

Szomorú, hogy "random" season29 funabbnak tűnik mint ami épp a 4-ben van season1 néven. :DDD

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#116042) deneee válasza Terek (#116040) üzenetére


deneee
csendes tag

De most mind a 200-t teheted egyre, nem pedig max 50 mint eddig.

(#116043) Daelion válasza nonsen5e (#116041) üzenetére


Daelion
őstag

Hát most na, majd belejönnek. :DDD 'D3-at egy másik kisebb csapat viszi már pár éve ugye'

[ Szerkesztve ]

(#116044) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

[link]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#116045) chopin42 válasza SQX_Barto (#116044) üzenetére


chopin42
őstag

Zsír. Lehet megint kattintgatni speedrun közben, meg törni a sok szart dropot.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#116046) SQX_Barto válasza chopin42 (#116045) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nekem s29 egy hetvege lesz, amig letolom a Season Journey-t, meg valoszinuleg utana is.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#116047) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Eleg bugos ez a PTR... kifagyott, kidobott es visszadobott 101 paragonrol 96-ra (par lootolt legem is ment a levesbe...)
Season tema meg eleg fapadosnak tunik, nyit par portalt es ad meg lootot meg xp-t...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#116048) rumkola válasza SQX_Barto (#116047) üzenetére


rumkola
veterán

PTR-ban akármelyik fullos ethernal karaktert használod. Hogy lehet 101 paragonod? Több ezernek kell lennie....

Arachyr Angry Csirke WD Cluckeye bow-al a kockában T16-on csak szaladni kell, nullagombos a build. :)
GR100 is sima, szedettvedett cuccal, 70 körüli gemekkel. Igaz P2000 volt, viszont semmi Anci item nincs.

Gyanítgom azért ezzel a GR150 nem lesz meg, durva is lenne, mert tényleg csak szaladni kell, meg néha-néha kijönni csirkéből hogy robbanjon.

[ Szerkesztve ]

(#116049) SQX_Barto válasza rumkola (#116048) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Uj karaktert inditottam seasonban. (Egyebkent az Etheral az D4-ben van D3-ban nonseasonnak hivjak :) ) nS-ben 8000 van, de ki akarom probalni az uj season temat.
Nekro mar le is tolta a 150-et Trag'O ullal. Wd most 136-on van.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#116050) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Megvettem a játékot Switchre. Még megjelenéskor játszottam vele sokat, úgyhogy sok mindenre nem emlékszem :D Mi történik a szezonális karakterrel, amit most indítok a szezon végén (ami mindjárt itt lesz)? Ugyanaz lesz, mint D4-ben, hogy átlerül eternal realm-re?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.