Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20101) tatabánya válasza F-ECT$ (#20100) üzenetére


tatabánya
senior tag

hááát nekem 20 milla kellett mp2 élvezetes farmolásához... konzolosokat pedig nem hiszem, hogy le fog kötni a farmolás halálodig dolog...

(#20102) davidsz válasza F-ECT$ (#20100) üzenetére


davidsz
őstag

Jó az, amit írtál, ha az ember itt megállna.Utána mi lesz?
Vagy vásárol goldot, vagy unalomig farmolja magát.
Nekiáll AH-zni, akkor meg szembesül azzal, hogy Dupe... ami jó, az marha drága...
Meg még ha szembesülnek a "BOT"-os dolgokkal ... :F

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#20103) JSaN válasza davidsz (#20098) üzenetére


JSaN
addikt

Ezek az ervek szerintem nem helyt alloak.
az hogy 0-rol kezdik semmit nem jelent, coop, nem egymas elleni game.
A drop egyreszt szerencse kerdese, masreszt most mar kello mennyisegu legend is esik kezdesnek jo nekik, harmad reszt meg a jatek mar annyira le van nerfelve hogy barki at viszi a jelenlegi drop rendszerrel inferno diabloig. (persze mp0 vagy max mp1-en)
Aki ezutan is fejlodni akar fizet, mi is ezt csinaljuk majus ota.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#20104) Sárpac válasza DIMITRIUS (#20097) üzenetére


Sárpac
nagyúr

AH egész biztos, hogy közös lesz! Ami viszont az ahban megy 2 hónapja az nagyon durva topp gatyáknak nincs ára, kesztyűknek szintén tizedére esett, most jönnek majd a vállasok és amuk, aztán a fegyók mi marad amit érdemes AH-ban venni? :)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20105) Gorneck válasza #57919488 (#20099) üzenetére


Gorneck
titán

Igen elég komoly feladat telesírni a blizz supportot, hogy feltörték az accom holott nem történt ilyen...de visszaállítás után már kész is a dupla cucc...ezt még 1-2-3szor megléped és dől a zsé...

Gorneck#1239

(#20106) mikromanus válasza tatabánya (#20101) üzenetére


mikromanus
veterán

Jó, de te igényes kaszttal nyomulsz. Majd jól rászoknak a barbárra a konzolosok és még jobb ára lesz az "erős" cuccoknak :D Mellesleg ez a 20 millából MP2 elég gyanus. Bármely kaszttal összedobható ennyiből egy életképes karakter magasabb MP-re is, max picit lassabb lesz. Ha neked az az élvezetes farmolás, hogy az ellen úgy hal meg mintha sose létezett volna (egy ütésnek a lökéshulláma is elsdorja az eliteket és inferno Diablot) és nem "érzed" a csapásokat mert mintha csak simán akadályok nélkül futnál közben, akkor tán igaz ez a költségkeret. (csak akkor semmi pénz se lenne neked elég MP5-6 "élvezetes" runolásához).

#20098) davidsz
Eddig 88 millát szedtem fel a földről és vendor eladásokból is jött szerintem ennyi. + ott az AH. CSak a saját talált itemekből megvan ennek a többszöröse is. Mellesleg infernoig nem is nagyon kellenek nagy pénzek. Ami esetleg segíti a haladást az simán megvehető párezer goldért. A későbbiekben se lesz gondjuk az újaknak. Sokkal könnyebb dolguk van, mint a játék kezdetén az erősebb fokozaton, kevés drop mellett a többségnek volt. Életképes felszerelést vehetnek a satnya dropjukból a "luxuscikkeket" meg veszi aki farmolni is hajlandó vagy sok a suskája. Jól van ez így.
"- 0-ról indulnak.": még jó. Honnan indulnának?
"- a jelenlegi drop semmire nem jó": infernóig nem is kell "jó", onnan meg simán goldért vehetnek jót. Annyiból is ami menet közben esik.
"- ha fejlődni szeretnének vásárolhatnak ezerrel" : ez se platformfüggő. Vagy farmolsz-keresgélsz-AH-zol, vagy kiváltod ezt az időt pár ojróval. Mindenki saját döntése. Legalább belőlük is hízhatsz picit te, aki már régóta runol :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20107) Rayner válasza Sárpac (#20104) üzenetére


Rayner
őstag

Jaja jönnek a fegyók is :D ha most megnézzük kb 4-5 féle legend/set fegyó használható...ugye pl Fury minden 2. karakteren van... ahogy a VW-ot megölték más alternatívával így azt is meg fogják... aztán majd persze jönnek új itemek amik megint jobbak lesznek mint a jelenleg craftolhatóak stb... ezt a körforgást fent fogja tartani a blizz... asszem nem egyedi eset ez náluk/és másnál sem.
Szerintem 1-2 peccs és a fegyverek piacát is megtorpedózzák gyakorlatilag már csak azok maradtak ki a sorból /craftolható 63as rare pl...fix mainsattal+5affix, nem olyan távoli látkép ez/

[ Szerkesztve ]

(#20108) tatabánya válasza mikromanus (#20106) üzenetére


tatabánya
senior tag

egy archon wizzem van buffolt 128k dps. act3-ban lefutok ghom-ig + keywarden és ennyi egy kör ~15 perc. ebből napi 2 kb. természetesen semmi értékelhető drop, de ennyi befektetéshez nem is jár gondolom :). lehet kicsit elkéstem, de most akarok AH-ra ráállni hátha csurran cseppen valami, már csak ez az egy értelme maradt a játéknak számomra.

most van 300k goldom és hozzáteszem hogy tavaly a megjelenés napja és a helyi bolt nyitása óta birtoklom a példányt :)

összes haver rég abbahagyta már, hozzátok meg felesleges csatlakoznom mert nem köt le annyira és hogy 5 perc után kilépek a partyból annak nincs értelme

[ Szerkesztve ]

(#20109) mikromanus válasza tatabánya (#20108) üzenetére


mikromanus
veterán

A runjaid optimalizálatlanok.
- A fehér mobokból ritka a rare, a jó rare/legend még ritkább.
- mire meglesz az 5 valor már vége a runnak. Így persze hogy kevés a jó
- ezen az MP szinten a warden is elég időpazarlás. Kevés az esély a jó dropra és az átlagos mob sűrűség is alacsony.
Jobban járnál ha hozzácsapnád a siegebreaker előtti mapokat (fields of slaughter, meg a rakkish crossing) + esetleg a crater szintek és a tower lvl 1. Vagy legalább ezekből 1-2-t. Ezekben jó sok apróvad és elit van. Ha 5 valoronként újraindítod, akkor aztán "jujj, szar a drop és még xp se jön" állapot lesz. ;] :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20110) tatabánya válasza mikromanus (#20109) üzenetére


tatabánya
senior tag

azt gondolom, hogy rosszul csináltam valamit nem itt kellene tartanom :)) félre értesz nem érdekel engem hogy para 1000 legyek meg a drop se, kihoztam amit lehetett a játékból, most hogy mp10-en napi 3-4 órát izzasszam a seggem áh felejtős. inkább AH

[ Szerkesztve ]

(#20111) mikromanus válasza tatabánya (#20110) üzenetére


mikromanus
veterán

"félre értesz" -> félreértesz

"kihoztam amit lehetett a játékból"
Inkább csak karcolgattad a felszínt. Nem gond. Így is van benne annyi időd, mint azoknak akik rákockultak 2 hetet a játékra. Mindenkinek mások az elvárásai és igényei. Van aki nagy kocka, van aki kisgömböc inkább :DDD
Márciusban jönnek a zergek! Beszálsz majd a világok megefrtőzésébe?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20112) mephi666 válasza tatabánya (#20110) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem mp1-en kb 40perc egy kör, a következőképp: utolsó questről indítom, végigmegyek a tetőn, stonefort-on (wardenig megvan 90%ban az 5ös valor), majd battlefields, rakkis, crater1, crater2, core, azmo... aztán keep-be leugrok, amíg kedvem tartja és a batyut legalább 4-5-ször ürítem (csak sárgákat+legendeket szedek)

ez így olyan 7-800k gold meg kb 30milla xp

szerintem érdemes minél feljebb menni paragonon, főleg a gold miatt :K azt stabilan lehet érezni, hogy egyre több jön (az mf kiszámíthatatlan, mint mindig)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20113) davidsz válasza mikromanus (#20106) üzenetére


davidsz
őstag

Nagyon nem azonosak a játék tapasztalataink, ezért is látjuk másképp a dolgot.
Sajnos az elejétől fogva kínlódok a droppal. Még a gold is kevés volt, ami esett. Azok közé tartozom, ahol a drop az úgy random, hogy szinte 0. Ez lehangoló.
Ott tartok, hogy már a Diablo I. és II. játékszeretete és emlékei motívál. A szerencse rosszabbik feléről nem így látom a dolgokat.
Így gondolom érthető.

A mai randomról:
Tegnap előtt ezzel a gearrel vigyorogva haladtam mp5-on. Tegnap már csak mp5-ön...
Ma meg megborultam mp4-en már 4x. :F Random. :W

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#20114) tatabánya válasza mikromanus (#20111) üzenetére


tatabánya
senior tag

nyelvtanból pont tíz éve érettségin elégtelent kaptam még jó hogy a műértelmezés pedig jeles lett

99 táján amikor először hallottam, hogy "battlecruiser operational" teljesen lenyűgözött, de ez a lemez kimarad nálam :)

(#20112) mephi666: sajnálom rá azt a 40 percet az életemből, az AH fog megmenteni :))

[ Szerkesztve ]

(#20115) persil válasza Sárpac (#20104) üzenetére


persil
nagyúr

"topp gatyáknak nincs ára, kesztyűknek szintén tizedére esett"
vs
"mi marad amit érdemes AH-ban venni?"

Ugye érzed az ellentmondást? Mivel a cuccok árai a béka segge alá este, ezért így igen is most éri meg megvenni(ha használni akarod), mivel olcsóbban megkapod, amire szükséged van. Persze flippelgetéshez már közel sem olyan jó helyzet, mert valószínűtlenebb, hogy drágábban megveszik, de ugye a flip valahol ügyeskedés, tehát azzal nem szabad számolnunk. Ha bejön, akkor "whore-ray", ha nem, akkor meg evvan.

Az esetlegesen talált cumók szempontjából már fájóbb az áresés, mert egyre nehezebb (jó áron) eladni, amit kicsapdosol a mocskokból.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20116) Thrawn válasza mikromanus (#20109) üzenetére


Thrawn
félisten

Fehér mobokból estek eddig a legjobb/legértékesebb legend/set cuccaim ;)

Rakkis Crossingra menjen akinek 10 anyja van, én azt a lagot nem vagyok hajlandó végigszenvedni. Sajnos hiába várom, hogy végre rendberakják, már 1.0.7-nél tartunk és nem foglalkoztak vele :(((

szerk: Mióta nem küld a Blizz emailt eurós tranzakciókról? :U

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20117) Horbal


Horbal
őstag

Nemtom miért ez drop sírás? Kinek kell drop? Illetve szerintem túl van lihegve. Nekem sem volt még soha 100m droppom egy sem. a max 20m volt amit sikerült ah-n eladnom, most kb 1m-t ha érne. Aprólékból szedegetek össze annyit ami arra jó hogy kraftoljak valamit, vagy vegyek egy kicsit jobbat AH-n. Napi 1-2 brim legend esik, zöld kb 1/hét. Esténként szoktam nyomni, 2-3 órát. MPl 8-on mostanában mert tele lett a tököm a rohanással meg az ismétléssel, meg avval, hogy nem dobja a kulcsot stb.
It tartok most; nekem jó: [link]

Ebből semmit nem találtam, vállast bracert kraftoltam, a többit apránként vettem AHban. Az XP nem érdekel jön magától, ráérni meg ráérek.

Nem leszek soha első a listán de ki nem szarja le, nem fogok 2x 1kezest használni mert nem vicces. Legnagyobb gemem sem lesz szerintem soha, Mert nem éri meg goldom meg nincs rá. Mire meglesz az általam kitűzött cél jönni fog a kieg - 700 órát játszottam eddig első naptól megvan a gáme - mutasson már valaki egy olyan szingülben is tolható játékot amivel ennyit lehet játszani, ráadásul kötetlenül, akkor és annyit amennyit éppen kedvem van...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#20118) abéla válasza Sárpac (#20104) üzenetére


abéla
senior tag

Mondjuk azt nem értem, hogy az árcsökkenés miért is gond vevőként, mint ahogy írtad.
Főleg, ha nem flippelési céllal veszed, bár olyan iramban meg nem csökkenek az árak, hogy 1-2 óra alatt egy-egy alúlárazott cuccot ne tudj eladni, akkor már sokkal inkább a felvevő-bázis megcsappanása aggaszthatna, de erre majd itt lesz a konzol-had :) .
Persze, ha valaki piac-manipulációs szándékkal szépen felvásárolgatta ezeket a top-cuccokat, most szépen pofára esik...(jobban mondva, kevesebbet kaszál)

A top cuccok árai meg szerintem szépen korrekcióra kerülnek ezáltal, úgy mint a craft miatti -a korábban mindenféle mahinációk által elszállt árú- amu/vállas/kesztyű/bracer.
Persze, ha a "dupe" nem a gazdaságba, Blizz általi belenyúlás, akkor magát a tevékenységet elítélem, de legalább ez miatt -ellentétben a többi okossággal- nem az egész játékos-közösség szív, max akik ezzel a termék-osztállyal spekuláltak, de összevetve ezt azzal, hogy az eddigi tevékenységük milyen anyagi és nem anyagi természetű kárt okoztak (ld.: bot:gold-infláció, ipari-trade: spekulácó, árfelhajtó hatás, ezáltal végeláthatatlan farm-időszak, ah-flip-kényszer, stb.) a d3-közzösség nagy részének és bizony ezáltal a kiadónak/fejlesztőnek -hisz ha akár nem is ez miatt kizárólagosan, de lelépnek a tömegek, nincs kit fejni :D - , akkor azt hiszem, ez nem akkora katasztrófa .

Player -és semmiképp nem "trader"- felhasználóként ezzel a craft-rendszerrel és akár egy hivatalos piac-felügyelettel/szabályozással (ami nem kizárt, hogy a te "duper"-ed vagy az én általam felhozott, random 100g-os fl.sq. emerald "eladók" személyében testesül meg), teljes mértékben egyetértek, sőt, szeretném, ha minél inkább kiterjesztenék ezirányú aktivitásukat.

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#20119) persil válasza davidsz (#20113) üzenetére


persil
nagyúr

Aki szokott velem játszani, az tudja, hogy milyen a dropom, szóval ezt le sem írom.

Ehhez képest kb 90%-ban ah nélkül csapkodtam szét diablót 1.0.3 körül infernón.
Most 220k dps-em van. Überezni mp6-7-8 körül szoktunk, partyban meg általában mp3-4 az kés a vajon, és mp5-6, ami szintén nem valami orbitál kemény. Általában a saját hülyeségem/bénaságom/figyelmetlenségem miatt halok meg és nem a kari gyenge.

Egyedül mp4-ig nem szoktam meghalni, 5-6 is baromi sima, csak ott már figyelnem kell.(mindezt úgy, hogy lifesteal és loh nélkül játszom)

Tehát két lehetőség van. Lehet rinyálni, hogy nincs drop, vagy lehet haladni a brute force módszerrel. Nekem nincs szerencsém, így az utóbbi jutott és megdolgozom a cuccokért.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20120) Rayner válasza Thrawn (#20116) üzenetére


Rayner
őstag

Nekem Rakkissal semmi gondom nincs, lagg és minden bugmentes ati7770 decemberi catalyst

(#20121) Thrawn válasza Rayner (#20120) üzenetére


Thrawn
félisten

Nekem lagolt 3850-nel és 7770-nel is drivertől függetlenül. Ezen még az sem segített, hogy SSD-n van a játék. Eleinte betudtam annak, hogy a wizardok egyes skilljei miatt lagolok, de nem, mert soloban is ugyanúgy kriminális a helyzet. A Blizz tud erről csak pont telibe... nem érdekli őket.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20122) davidsz válasza persil (#20119) üzenetére


davidsz
őstag

Jó hogy meg van a lehetőséged csapatban játszani.

Sajnos ezt én ritkán tudom megtenni, mert meg-meg kell állnom percekre, ha csörög a telefonom. A munkám miatt ez ilyen sajnos...
Csapatban pedig jól szokott menni a dolog, ha publicba beugrom. Ott megváltozik nálam a "random" dolog pozitív irányba. Mintha egy teljesen más játékkal játszanék úgy érzem.
Csak hát a fránya megállások... amikor meló van.

(#20121) Thrawn:
A lagg nálam is megvan SSD-vel RAID0-ban... ez nem gép függő szerintem. Valami bug.
Az érdekes, ha újrapakolom a D3-at, akkor a lag mindíg máshol, máskor jelentkezik.

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#20123) Rayner válasza Thrawn (#20121) üzenetére


Rayner
őstag

Pedig sztem nincs nagy baj, amikor indult a D3 még vga sem volt a gépemben csak a sandybridge igpvel toltam és ott sem volt gond...néztem a konfigod, ott a proci lesz a ludas nem vga/ram/D3 stb

(#20124) Sárpac válasza persil (#20115) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hát nekem azért nem esik jól és szvsz sokaknak szerintem, hogy a sok 100M-es gearemet holmi b@zeráns kraft exploitos vagy ép rollback dupos köcsögök letizedelik 1 hónap leforgása alatt!

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20125) Gorneck válasza Thrawn (#20116) üzenetére


Gorneck
titán

Ott nálam is van...
Mióta a wizünk CMzik azóta más terepeken nincs gond szerencsére...előtte 4-5 állókép/óra volt a jellemző archon/ball lightning páros miatt. De ami poén, hogy akinél eddig simán oké volt minden ott most CM esetén állókép van VGA csere után is... :D
Szal kezdem megszokni... :D

(#20124) Sárpac: Az 1mrd-s eladás csak csak kárpótol érte nem? ;] :P Egyébként ehhez nem kell dupe se craft se semmi..elég csak, hogy pecs után megtóóólják túúútolják a dropratet...a beömlő cuccok meg lerendezik a többit...a nerfek szintén elősegítik ezt...aki az elejétől fogva játszik az már ezt megszokta...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#20126) persil válasza davidsz (#20122) üzenetére


persil
nagyúr

"Sajnos ezt én ritkán tudom megtenni, mert meg-meg kell állnom percekre, ha csörög a telefonom."

Nekem is. Gyerekről, barátnőrőről stb-ről nem is beszélve és hidd el, hogy ezzel vagyunk így egy páran. Viszont május óta( ne haragudj, nem tudom mikor kezdtél játszani, de akkor illeszd be a dátumot) pedig volt lehetőséged "diablós baráti kört" kialakítani, tehát ez csak rajtad múlik(múlt). Elég a fórumra ránézni, tele vagyunk rendes, megbízható figurákkal, simán mondhatjuk, hogy ez egy jó kis közösség, seperc alatt találhatnál olyan "álladó" partytársakat, akik hasonló tempóban játszanak.
Összeszokás kérdése szóval ez nem lehet kifogás.

Most így magamat olvasva lehet kicsit ellenségesnek tűnök, de ne érts félre, inkább inspirálni akarlak, hogy a bánkódás helyett egy kis akaraterővel kompenzáld a szerencsétlenségedet.(amiből sajnos másoknak is jutott rendesen)
Ha nem lenne party, már nekem is hűlt helyem lenne, ezt többször megbeszltük party közben és a nagy többség így van vele, szóval ha már egyszer adott a lehetőség, akkor ki kell használni, hiszen a játék csak addig szórakoztat, amíg... szórakoztat. Duh.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20127) Assdak


Assdak
őstag

Az a lagg amiről írtok, nem FPS drop? configba az SW_HardwareClass értéket írjátok át 1-re.

(#20128) abéla válasza Sárpac (#20124) üzenetére


abéla
senior tag

De ha a jobb/upgrade itemnek is csökken az ára, akkor mi a gond?
Esetleg, hogy már nincs akkora "presztizse" a cumódnak? :DDD
Meg na, ennyi erővel a craftolók is menjenek el melegebb éghajlatra? :N
Csak mert szerintem, ennek nagyobb ár-csökkentő hatása van, mint az összes "dupernek" összesen.

hootka!

(#20129) Sárpac válasza Sárpac (#20124) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hopp már nem fért be, arról nem is beszélve, hogy innentől fogva a farmolás is értelmét veszti, szóval ezzel inkább bukik a blizz semmint nyer, hisz az itemek baromi olcsók összefarmolni meg baromi sok idő és drága ergo tipli lesz a maradék játékos részéről is akik valahogy még életben tartották ezt az egészet!

(#20128) abéla: a craft exploitosok ingyen teremtik elő az un. backup serverek kihasználásával a nyersanyagot így a végtelenségig tizedelhetik lefelé az árfolyamot a craftolással! Vagy gondolod, hogy egy 160str+/240vit+ 70+ allres +260 armoros 2 sockettes gatyát 4-5M-ből elő lehet állítani, úgyhogy meg is érje? Mert annyiért vettem legutóbb! :D

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20130) davidsz válasza persil (#20126) üzenetére


davidsz
őstag

Nem ellenséges! ;) Érthető.
Olvasgatom a fórumot rendszeresen. Publicba bele-belenézek...
Látom itt is megy a szervezés, hogy ki mikor megy űberezni...
Az időzítésben is random vagyok és a szerencsétlenebb nem ráérős. :DDD
Kitartok,mert játszom, amikor időm engedi. Még akkor is, ha szerencsétlennek érzem magam néha :O

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#20131) Thrawn válasza Rayner (#20123) üzenetére


Thrawn
félisten

Szóval azt mondod kevés egy négymagos, 3.1 GHz-es proci? Na ne vicceljünk már, ha ez lenne a baj milliom más helyen is ugyanúgy lagolna a játék... Az enyémnél sokkal de sokkal durvább konfigokon is szaggat az a rész, ergo megint oda lyukadok ki, hogy a Blinnek kéne foglalkozni ezzel. Csak nem foglalkoznak.

Assdak: Végigpróbáltam az összes ilyen configban átírható "gyorsítós trükkö" de nem értek semmit.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20132) Pompi válasza Sárpac (#20129) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Vagy gondolod, hogy egy 160str+/240vit+ 70+ allres +260 armoros 2 sockettes gatyát 4-5M-ből elő lehet állítani, úgyhogy meg is érje? Mert annyiért vettem legutóbb! "

És mennyiért adtad el? :U

Feel Good Inc.

(#20133) Andie válasza persil (#20119) üzenetére


Andie
őstag

Jajj, ha már drop került szóba. Emlékeztek a múltheti kirohanásomra, miszerint 2x2 óra játékidő alatt havernak esett 3 set, 4-5 legend, nekem meg semmi.
No, tegnap megfordult. :)
Lementünk 4-esben überezni mp4-en. Én voltam a legbénább kari, de azért próbáltam helytállni. Lement mind a 3 portál, és a végére nekem lett egy farkincám + egy gerincem, a többieknek meg semmi. Csak sárga. :B
Nemmondom, hogy megölelgettek, de nekem is ciki volt :)
Viszont legalább kárpótolt a játék a múltkoriért. Mostmár csak 1 szerv kell, és legyárthatom a jó kis gyürümet :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#20134) DIMITRIUS


DIMITRIUS
tag

A mai nap "legnagyobb droppja" :D

VW Golf 2 1.8 16v <3

(#20135) Sárpac válasza Pompi (#20132) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Valszleg nem adom el, megtartom és ami rajtam van az megy!

#20134) DIMITRIUS: Nyitva van az Aranykapu csak bújjatok rajta! :DDD

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20136) Pompi válasza Sárpac (#20135) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Jepp. Én mondjuk nézegetem pár napja, hogy hova lehetne fejleszteni és pont az ilyen gatyákat is néztem, de 50 milla alatt nem nagyon van ilyen általában. Mondjuk nem nézem munkajelleggel :)

Feel Good Inc.

(#20137) davidsz válasza DIMITRIUS (#20134) üzenetére


davidsz
őstag

Legalább neked van :DDD :R

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#20138) Assdak válasza Thrawn (#20131) üzenetére


Assdak
őstag

Azt kellene tudni, hogy fps drop, vagy pedig latency probléma.

(#20139) Andie válasza DIMITRIUS (#20134) üzenetére


Andie
őstag

Szép! Egyszer látnék már énis egy ilyen duplát :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#20140) Horbal válasza Andie (#20133) üzenetére


Horbal
őstag

mp4-en überezni kulcs és IM pazarlás szerintem. Én az első HF ringet hatalmas mákkal 6-on kraftoltam egy körben tolta ki a 3 kelléket. Más kérdés, hogy az első ringem kapásból CHCs lett sok str-el. Nem mintha azóta használnám bármire is. Most van vagy 5 gerincem 2 szemem 0 szervem. Éppen van 10 IMre való kulcsom, lehet valamelyik nap lemegyek, de nem igazán mozgat.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#20141) mikromanus válasza Thrawn (#20121) üzenetére


mikromanus
veterán

Sosenem lagolok, kés a vajon haladok keresztül Rakis minden kis árkán és mobján. SSD-m van és brutál gépem. Mondjuk kevésbé bbrutál alaplap-memória-cpu-vga kombón se hörgött. Szerintem az SSD a jó cucc benne. Ha oda van a game telepítve...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20142) Gorneck válasza mikromanus (#20141) üzenetére


Gorneck
titán

SSDvel erősebb gépen is xar...szal xakta...

Gorneck#1239

(#20143) Thrawn válasza Assdak (#20138) üzenetére


Thrawn
félisten

A netemmel nincs baj 60-70 körüli latencym van játékon belül. A jelenség annyiból áll, hogy a folyamatos képmegjelenítés helyett (fogalmam sincs egyébként hány FPS-sel fut a játék, sosem érdekelt) kapok másodpercenként 1-2 FPS-t. Sokszor még ennyit sem, megáll a kép és csak a csatazajt hallom, meg a DH csajszim sikítását mikor kinyiffantják. Teljesen random, hogy hol, Rakkis bármely területén előfordul.

mikromanus: Természetesen oda van telepítve, te pedig szerencsés ember vagy :P

No, rövidre zárom a dolgot, én kipróbáltam minden trükköt már ami fellelhető a neten, arról is lemondtam már, hogy a Blizz valaha is megoldja ezt a problémát, cserébe én oda be nem teszem a lábam. Így ha nem látom/tapasztalom ezt a bugot akkor nem fáj.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20144) mikromanus


mikromanus
veterán

A tegnap vett puzzle ring a lista alapján rendben megérkezett, a beérkezési részen viszont nincs meg. A suskát meg levonták. Volt ilyen hibátok a karbantartás óta? Azért picit biosszantó. Nem is processingen áll, csak egyszerűen nincs meg a ládába küldő részen.. Grrr...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20145) Sárpac válasza mikromanus (#20144) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Volt, majd újraindítják sokadjára az aht és visszakapod!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20146) Andie válasza Horbal (#20140) üzenetére


Andie
őstag

Mások is mondták ezt, dehát nekünk csak ennyire fussa - igyis megküzdöttünk velük rendesen. És látod, esett is. Bár lehet, hogy számított, hogy első bálozó voltam? (ez d2-ben jobban hangzott: első Baal-ozó :D ) -ott ugyanis ha emléxetek, számított, hogy első kill volt-e. Persze ettől még sosem esett semmivel sem jobb elsőre, mint 25.jére.
Persze lehet, hogy nagy csalódás lesz, mert nagy végre lekraftolom a HF ringemet, azt lesz rajta jósok olyan stat, amire semmi szükségem WD-ként. Ahogy ismerem magam, ez lesz :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#20147) mikromanus válasza Sárpac (#20145) üzenetére


mikromanus
veterán

A sok tucat extra goblint persze nem fogják pótolni... :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20148) jpeetr


jpeetr
aktív tag

Egész jó dolgokat sikerült craftolnom. Kesztyűt harmadikra :)
[link]

(#20149) davidsz válasza jpeetr (#20148) üzenetére


davidsz
őstag

aztaaaaa :Y :R ... 150 db-nál járok, de nem sikerült normálisat összehoznom :F

Ilyenkor tudok felrobbanni a random dolgon :O

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#20150) #57919488 válasza Thrawn (#20143) üzenetére


#57919488
törölt tag

Pendrive?
A mostani patch-el meg megint rontottak helyzeten mert a DisableTrilinearFiltering "1" most bezavar és alap "0" értékre érdemes visszarakni. Patch előtt tökéletesen ment most meg megint bejöttek időközönként ezek a mikrolagok. HardwareClass állítása most semmit sem ér.
Nemhogy jobb lesz a játék hanem még a régi állítgatós dolgokat is elszúrják :(((

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.