Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111001) reelc válasza dargelot (#111000) üzenetére


reelc
veterán

Mi történt?
2 szó: Blizz balansz. :)
Nem elzavarni akarlak, de én úgy gondolom, hogy aki leteszi és nem néz felé mondjuk 2 éven belül, nos annak oka van. Amit az illető tud.
A játékban nincs és nem is várható olyan változás, ami bárkit is visszacsábítana.

Jöttek új T szintek, erősödtek a szetek, változtak legek.
Nemrég elkezdtek adogatni minden classnak 1 új szetet, amiből nem egy eléggé OP az első patchig. :)
De aki párezer óra alatt (vagy hamarabb) beleunt, pl. a pályákba, vagy elege van a Paragon rendszerből, a kevés újdonságból, stb. - nos azoknak nem változott semmi.
A 2 évvel ezelőtti Blizzcon botrány óta jövögetnek patchek, előtte 1 évig semmi sem volt.
Szóval kihúzzák az optimista becslésem szerint 2022 vége felé várható D4-ig. :)
Mondjuk én már nem várom.

[ Szerkesztve ]

(#111002) Edge válasza reelc (#111001) üzenetére


Edge
veterán

Gr150 a plafon és jelenleg speedelik s20 4pben... biza itt vmit változtatni kell.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#111003) reelc válasza Edge (#111002) üzenetére


reelc
veterán

Speed? Durva.

(#111004) Mart10000


Mart10000
aktív tag

Lehetne a játék mottója: Nincs rossz játékos csak nem megfelelő build. :DDD

(#111005) Mart10000 válasza ReFleXx (#110991) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Volt nálam is szerverprobléma.

(#111006) Mart10000 válasza Edge (#111002) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Ha egyes kövek 150-ig húzhatók fel lehet ezért ennyi a határ. Valakiknek ez a szint is lazán megy?

(#111007) Mart10000 válasza reelc (#111001) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Remélem támogatni fogják még, mert most vágtam bele igazán. Nem mellesleg plusz rekeszt a ládában már csak így lehet szerezni.

(#111008) SQX_Barto válasza Mart10000 (#111006) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Elvileg eddig birja a szerver.
Vannak 100-as es 50es max limittel rendelkezo kovek is, 150-es azt hiszem elvileg a Gogok of Swiftness csak, a tobbire nem irnak max erteket, ami nem kisebb limites. ( de ettol fuggetlenul nem tudod tovabb huzni oket) 150-es GR-rel 1%-kal meg elmeletileg 165-ig lehetne huzni oket, de gyakorlatilag 150 a hatar a koveknel is.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#111009) reelc válasza Mart10000 (#111006) üzenetére


reelc
veterán

Ahogy SQX_Barto írta, és tudnod kell, hogy nagyon sok munka, és csapatjáték kell hozzá, szerintem viszonylag kevés ember jut el odáig.

Persze, szerintem még a D4 megjelenése után is fogják támogatni... valamennyire.
De ahogy írtam szerintem az még legalább másfél év.

Azt tapasztalom, hogy igen kevés ember tart ki mondjuk 2 évig rendszeres játékkal a játék mellett. Mert elunják.
Itt természetesen nem azokra gondolok, akik már a megjelenéstől, vagy a RoS kiegtől tolják, hanem azokra, akik az elmúlt 2-3 évben próbálták be a játékot.

(#111010) MegalodonS válasza Edge (#111002) üzenetére


MegalodonS
őstag

Igen szerintem is nagyon kellene valtoztatni ezen.Igazabol 150 nem jol van kalkulalva,mert ha en lennek a programozo, azt elerhetetlen kategoriaba tettem volna!!

The Big Archon Scam eleg erdekes :Y

(#111009) reelc
Igen, ott mar durva paragon van 2500+ gemek,augmentek ,ok rendesen toljak,na azert arra nem vagyom :(

(#111011) MegalodonS


MegalodonS
őstag

A World of Warcraft ott is van GR rift, Mythic+ a neve es azert ott mar +10 szintnel is mar kapaszkodni kell egy tanknak es ott van 25-is,na oda mar top gear kell es minden kovetkezo heten jon a reward.

A kulonbseg ma egy sima Monk bemegy 100-as kavics meg P800 es siman hozza 130+ ,na en a WOW prot paladinnal lvl 427(top 450-460+) M+20-ban kb 1 hit lennek,ott van balance!! Ott egy tank is nehezen boldogul mar lvl10+ on is es kb 1 hiba es hello :Y Tudom ket kulonbozo jatek,de van hasonlosag benne!!Igen is keljen mar megfelelo gear hozza,meg nehezseg,mert ez a farm szint 4-5 perc alatt ,valami elromlott!!

Elnezest nem tudtam az elsobe beilleszteni!!

[ Szerkesztve ]

(#111012) proci985 válasza MegalodonS (#111010) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

anno elerhetetlen kategoriaba tettek.

amikor kijottek a riftek, akkor soloban ilyen 33-37 korul ment.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#111013) Ezekiell válasza proci985 (#111012) üzenetére


Ezekiell
veterán

a power creeppel ezt is tolni kellene nyilván

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#111014) proci985 válasza Ezekiell (#111013) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

az a baj, hogy mar igy is nagyon durva kulonbseg van solo es group kozott. lehetsz akarmilyen jo jatekos, szezonban 1000 es 3000 paragon kozotti kulonbseget nem lehet ledolgozni.

soloban le lehet hozni realisan 105-125ot, speedben meg mondjuk talan 100-110 meg mehet buildfuggoen.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#111015) MegalodonS válasza proci985 (#111012) üzenetére


MegalodonS
őstag

Igen, de a set erositessel a rifteket nem erositettek a mobokat is kellett volna turbozni.Igy kb NS-ben,szezon zaras utan, mar 1,5 perc alatt lesz a GR150 mert most 4:25 :Y Itt ugy tunik,valamit csinalni kell nekik!!

A GR110 mar nagyon konnyu, mint szoloban mint groupban, igy nagyon konnyu augmentalni es paragont farmolni!!

Viszont amit a nagyok csinalnak, hogy mar 3-5000+ paragont kifarmolnak, mar robot kategoriaba megy szamomra es elveszti a jatek elvezetet!!

(#111016) Daelion


Daelion
őstag

Ez már sokszor felmerült a US fórumon de nem lehet csak úgy simán extra HP-t adni az ellenségeknek.
D3 jelenlegi 64 bites rendszere kimaxolna kb GR 158-on.

Ha nehezíteni akarnának akkor más módszert kéne találniuk de már párszor Blizz említette,hogy nem tervezik a GR 150 emelését.

Még szerencse,hogy ez engem valszeg soha nem fog érinteni Soloba. :D

(#111017) proci985 válasza MegalodonS (#111015) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nagyon sokan botoznak is.

GR 110et egyebkent melyik build tud stabil 5 perc korul mondjuk p1500 korul, csak erdeklodeskeppen?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#111018) MegalodonS válasza proci985 (#111017) üzenetére


MegalodonS
őstag

Az uj wd hozza minden alkalommal(most mentem vele :D ) , P1500 alatt,10 augment van rajta,3 milla dps!!

[ Szerkesztve ]

(#111019) proci985 válasza MegalodonS (#111018) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

melyik buildvarianst hasznalod? tudsz egy linket mutatni ra?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#111020) MegalodonS válasza proci985 (#111019) üzenetére


MegalodonS
őstag

Nekem ez a build jott be,de kiprobaltam mindet!!(Unity,Haunt verziokat)

A confidence ritualt, csak kesobb valtottam,a creeping death szerintem jobb alacsonyabb szinten, ez a sajat tapasztalat!Follower csak a templar,de en mindig vele megyek a tobbivel nincs tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

(#111021) Edge válasza MegalodonS (#111010) üzenetére


Edge
veterán

Fura nálam tök alap hogy olyan archon rúnát választok amilyen elemental sebzésem van. Mondjuk a csavó eléggé balfaszkodott flame bladesel feltolja a fire sebzést erre nincs fire elementalra tekerve a braci :DD de legalább rájött végül.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#111022) Daelion válasza proci985 (#111017) üzenetére


Daelion
őstag

WWRend is bírja kb.
Nekem a HC NS Barbár ami az Accomon van 1220+Paragon 11 db lvl 90 Augmentel viszi ~6+ perc alatt ilyen fos Riftekbe ahol nem volt 1 jó map se csak ilyen labirintus/barlang.
Ez mellett még meg se akar halni vagy valami,lazán viszi gond nélkül.

1500 Paragonnal meg +1/2 Augmentel benne lenne stabil 5+ percbe szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#111023) Mart10000 válasza SQX_Barto (#111008) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Igen a Gogok of Swiftnessnél kiírja a 150-et. Eddigi köveknél, amiket felhúztam legalább 50-ig tovább is engedte. Olyat még nem fejlesztettem a build szempontjából, ami kellett volna a karakternek és pont 50-ig lehet.

(#111024) Mart10000 válasza MegalodonS (#111015) üzenetére


Mart10000
aktív tag

"Viszont amit a nagyok csinalnak, hogy mar 3-5000+ paragont kifarmolnak, mar robot kategoriaba megy szamomra es elveszti a jatek elvezetet!!"

Többet játszottam idén Diablot, mint az elmúlt 3 év alatt összesen, de ez még nekem is elképzelhetetlen. Azért megy ilyen lassan. :DDD
Belefutottam nem egyszer 2000 felettiekbe is. Augmentnél átgondolandó hova költöd ahhoz képest mennyi időbe telik felhúzni. Megfelelő itemről nem beszélve.

(#111025) Mart10000 válasza proci985 (#111014) üzenetére


Mart10000
aktív tag

A legmagasabb tormenteken öngerjesztővé válik a farmolás és a különböző feladatok teljesítése. Minél nehezebb annál több esik. A paragon növelése időben több ráfordítást vehet igénybe. Nem tudom, hogy csinálják, akik elérték a több ezret. Gyanítom csapatban hamarabb megy, ha arra gondolok, mikor nekem alacsonyan volt és becsatlakoztam nagyobbakhoz.

(#111026) SQX_Barto válasza Mart10000 (#111025) üzenetére


SQX_Barto
addikt

"Nem tudom, hogy csinálják, akik elérték a több ezret. Gyanítom csapatban hamarabb megy, ha arra gondolok, mikor nekem alacsonyan volt és becsatlakoztam nagyobbakhoz."

Marha egyszeruen :)
Teljes csapatban (4fo) negyszer annyi xp jon, na meg ha meta (legerosebb 4-es felallas, jelenleg crusader + wd/nekro + support barbar + support monk) vagy speed (erre tobb felallas is van, van barbar meg nekro speed, de talan meg a WD-t is bele lehet tuszkolni)
es magas Greater rifteket mennek, gyorsan. A meta GR150-ig is elmehet, a speedek 110-120 korul mozognak.
Ismeros tegnap tert vissza szokasos season jatek miatt, 4 ora fele meg huztak level 70-re, utana egy ora mulva mar paragon 600 volt, mert 120-as GR-ekben vittek.
Szoval ha az ember hatekonyan csapatban megy 3000 paragon az par hetes jatek.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#111027) sith7 válasza Mart10000 (#111025) üzenetére


sith7
nagyúr

a szó amit keresel az a bot ... a többi csak süket duma, voltak páran akik itt is beismerték , úgyhogy nem kell hanyattesni a csillivilli paragon pontoktól

(#111028) reelc


reelc
veterán

Most, így ennyi évvel a bevezetése után, biztos jó ötlet volt a Paragon accountra kerülése?
Ha mondjuk nem történt volna meg, akkor a Paragon farmerek nem tudnák az összes szóló LB-t is tönkrevágni.
Remélem nem lesz ilyen rendszer a D4-ben.

(#111029) mephi666 válasza sith7 (#111027) üzenetére


mephi666
nagyúr

gyerek mellett napi 1-2 orat tudok max jatszani... ez nekem az 1. season, ahol 800 folott jarok mar paragonban... pedig szerintem minden season-ben elszorakoztam 1-2 karakterrel... gr80on most kb 1rift=1szint... nekem is hihetetlen a tobb ezres paragon (habar most erzesre nehany jobb itemmel meg augmentekkel szerintem gr100 lesz ennek majd a jo es ott talan kicsivel jobban porognek a szintek)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#111030) MegalodonS válasza Edge (#111021) üzenetére


MegalodonS
őstag

Azert Wudijo egy eleg pro jatekos' vagy megsem :D :D :D

(#111026) SQX_Barto

Azert megsem   

En is barkit felhuzok,lvl70+GR105 = P400 ,ez mindossze 1 kor egyetlen kor,sokszor megtettem mar, P600kb nulla ami most tortenik.Itt most olyanrol beszelunk aki P5000+ Neked az idei szezonban elert,meg a NS eredmenyed sem lesz annyi,mind neki!!Mindossze egy honap alatt, tobb lett neki ,mind neked evek alatt,haaat erdekes ez a dolog :C :C :C Amit ertek P2000+ ok,siman elerheto,nem kerdes,de azert 5000+ mar nekem is durva valahol es ahogy irtam a szezon vegere, a NS GR150 max 1,5 perc lesz a P11000+ emberkeknek es az elitek kb 1hit!!Valami elromlott es nem figyeltek ra.A kovetkezo szezonban mi lesz igy??

A mult heten,Reelc WD+DH,SirDan WD+Monk,Bird WD+WD,tegnap Procival WD+DH mentem, volt ami gyors volt,volt ami nem sikerult, volt ami nehez volt,de meg is, en legalabb elveztem(lehet ok nem :D :D ) es nem ezt a meta daralot toltuk uhhh ez tobb volt mint 3 perc :U :U :U .Jo volt kiprobalni mas klasszokkal is,mert inkabb legyen erdekes,mind monoton!!

[ Szerkesztve ]

(#111031) Daelion


Daelion
őstag

Bluddshed aki kb full soloba játszik mindenféle karival,most van valahol P 1900 környékén de ő ugye streamer és ezzel játszik kb napi szinten.
Meta partiba játszana már bőven több lenne de ő is inkább így szeret játszani.

Nekem annyira nem lenne gondom maga a Paragon rendszer létezésével de jó lenne ha balanszoltabb lenne vagy ha Blizzard nem akarná ennyire erőltetni ezt a party/meta témát.
SSF-re is aszonták,hogy nincs tervük rá D4-be amikor interjúba kérdezték egyik fejlesztőt.

Nem tudom miért ellenzik ennyire ezt a témát amikor náluk kisebb csapatok is bele tudták rakni már más játékba.

Mind1 panasz megvolt,változás meg úgy sem lesz. :U :D

Én egy olyan rendszerrel is kibékülnék ahol ki lehetne választani kari kezdéskor mint a HC-t csak itt annyi lenne,hogy pl P800-1000-re lenne limitálva a kari Seasonön belül annak aki ebbe a 'league-be' játszana.

[ Szerkesztve ]

(#111032) reelc válasza MegalodonS (#111030) üzenetére


reelc
veterán

Ja, jó volt, csak azon a szinten már nem rúgtam labdába. :)

(#111031) Daelion
Úgy gondolom azt gondolják, így a jó nekik. :)
Nagyon kevés a konkrétan szóló játék, illetve még szóló élő műfaj.
Az elmúlt 10+ évben nem csak a játékipar kanyarodott el a közösségi dolgok felé (partyzz, úgy jobban megéri, meg más élmény), hanem ott a Facebook, stb. Oszd meg a dolgokat, a játékélményedet is.
Az ilyen dolgokból szerintem simám levonhatták a következtetést, hogy ez a jó.
Emellett, nézve bármilyen játékot, a multis hosszabb időre a játékosukká teszi az embert. Így hajlandóbb mikrotranzakcióra, DLCre, Season Passra, kiegre, stb. mindegy most minek nevezik ugyanezeket.
Valószínűleg azért is nem rakták bele az SSF-et, mert túlkoros játék. Mert a RoS előtti 2.0 volt a legnagyobb változás. Mert nem játszanak vele annyian amennyien ők szeretnék. Mert kikerült az AH, és így nem fial pénzt, így nincs nagy ráncfelvarrás, stb. Talán mind és egyéb dolgok is. :)
Más játék pedig olyan, hogy keresik a játékosok kegyeit. Gondolom pl. a PoE-re gondolsz. Ha a játékosoknak tetsző dolgokat tesznek bele, akkor jönnek a következő ligába is, kereskednek, vesznek tab-ot, kozmetikákat, stb., anyagilag is életben tartják a játékot sok évvel a kiadás után is.
A Diablo 3-ban nincs meg az a lehetőség, RoS, meg Nekro és ennyi. Ezzel nem azt mondom, hogy hiányolom a mikrotranzakciót és egyebeket, hanem hogy zsákutcába kergették magukat. :) Biztos vagyok benne, hogy ha nem lett volna a botrányos Immortal bejelentés, akkor nem 1 évet lettünk volna patch nélkül. Nagyon megvolt az oka, hogy annyi ideig letojták a játékot (nem hozott pénzt). Aztán rájöttek, hogy így javíthatnak a sajtójukon, hogy még támogatják... ill. amit többször leírtam, valahol tudják, hogy a még játszó D3-asok jelentős része befogja próbálni a D4-et. Aki aktív még azt itt kell tartani a kövi részig, és majd ugranak rá, sokan megszokásból is.

Könnyen benne van a pakliban, hogy a D4 örökli ezt a mentalitást. Igaz mondták, hogy játszhatod tök egyedül is, de ugye a multi felé fog eltolódni. A D3-at is játszhatod egyedül, nincs AH, droprate nevetséges, igen hamar farmolhatsz T16-ot it.
Az más kérdés, mi értelme van ugyanazokból a cuccokból jobb minőségűt kajtatni... hogy erről szól az egész.

[ Szerkesztve ]

(#111033) reelc válasza reelc (#111032) üzenetére


reelc
veterán

Valamikor írtam korábban, hogy a droprate ellenére ez egy nem jó játék, mert:
nem jutalmaz a rengeteg beleölt óra miatt.
Tényleg, gemhúzás, a cuccok minőségi cseréje, akinek LB vagy Para célja van, akkor még az, esetleg Journey és ennyi.
Ha nem szórakoztat, nem ér meg mondjuk egy Journeynél többet.

Pozitívum, hogy az elmúlt patchekben hasznossá tettek pár használhatatlan cuccot, és az új szet is jó dolog. Ezzel elhakniznak a D4-ig, utána szerintem megint tetszhalott lesz. Ahogy fentebb írtam mivel nem hoz már nekik pénzt, és 2012 óta tolhatja aki akarja plussz anyagi ráfordítás nélkül - a RoS-on felül -, nem haragszom miatta, csak csalódott vagyok.

Ugye itt az örök kérdés is: meddig várhatsz egy 8 éves játékért supportot? Mi az a pont, amikor lerakod örökre? Vagy bezárják, mert nem éri meg (terelnek, arra, hogy válts) és tessék ott az új, és emiatt nem érzed magad rosszul, hogy beleöltél sokezer órát, éveket és nincs tovább?

(#111034) Daelion válasza reelc (#111032) üzenetére


Daelion
őstag

Igen ez sajnos tény és való,hogy így mennek ezek.
Én is tudom csak néha bepanaszolok miatta mert nem szeretem,hogy manapság szinte mindenhol ezt akarják az emberre erőlteti aki meg nem ilyen az így járt azt szevasz.

Engem ezek a divat multis izék se tudtak megfogni soha,battle royale játékok.
Egyikkel se jászok vagy játszottam mert nem az én világom.

Diablo 2-be ugyan volt party de nem volt annyira fontos,ott is nagyrészt egyedül max pár haverral játszottam.
Randomokkal max Baalrun ment de amennyit ott másokkal foglalkozni kellett akár botok is lehettek volna. :D
Tradet is külső fórumon keresztül intéztem tehát nem kellett játékon belül szenvedni mire meglett egy biznisz.

FB accom van régóta de megosztani semmit se szoktam,sőt nem is nézem azt a részét ahol mások osztanak meg dolgokat mert pont annyira érdekel.
Messenger része van megnyitva csak mert ott tartom kapcsolatot 1-2 régi haverral/volt munka társammal meg a nővéremmel.

#111033

Ezen már én is csodálkoztam néha,hogy bírnak egyesek csak és kizárólag D3-at játszani és itt most nem csak a Streamerekre gondolok mert ugye nekik az a meló is 'sok esetben'.
Én már rég bekattantam volna ha csak ezzel játszanék mert egy idő után tényleg nem marad semmi csak a Paragon grind meg max LB push pl top 10-be. 'ha már annyit Paragon grindelt valaki'.

Azt meg nehezen hiszem el,hogy valaki őszintén azt tudja mondani hogy élvezi a Paragon farmolást a x 1000-ik Rat run,stb után de lehet tévedek. :D

Ha nem tartanék szünetet 2 Season közt szerintem már rég letettem volna a játékot,már ez a átlagnál hosszabb Season is kezd sok lenni 'WD befejezése kezd már erőltetett lenni'.

Lerakni véglegesen én akkor szoktam egy játékot ha már vagy semennyire sem szórakoztat vagy már semmit se tudok elérni benne ami érdekel. 'max amit kihúztam 1-1 játékban az ilyen 7-8 év volt tehát D3 is ott van már'.

(#111035) czpitti válasza proci985 (#111019) üzenetére


czpitti
senior tag

Csekkold a wd-met 5 perc alatti minden 110-es

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#111036) czpitti válasza MegalodonS (#111030) üzenetére


czpitti
senior tag

Irtam már a csillio paragonra hogy az nem egy emberes account Ha nekik a kozos eredmény is eredmény akkor hajrá:)Botok a buntyikra hasznosak nagyon.az az egy amivel mi is élunk.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#111037) Daelion válasza czpitti (#111036) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem meg ~40 perc egy full szet bounty Soloba aztán még Ancientet se kapok néha 10+ Reforge után.

De legalább te beismered. ;]

(#111038) czpitti válasza Daelion (#111037) üzenetére


czpitti
senior tag

Mentunk mi is.napokat amikor 10 perc volt egy kor.de minnyájan 50 korul vagyunk beleuntunk mi ebbe a dologba ugyanugy mint a speedekbe.Azokat is két oráig birtuk max utána olyan volt mintha vagdosnának minket baltával:D szoval elengedtuk.A buntyi ugyanez csak azt ki tudtuk igy váltani.Ugyis maradtegy valag accom ah-s idokbol.igy legalább hasznositjuk:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#111039) Daelion válasza czpitti (#111038) üzenetére


Daelion
őstag

Én ugyan csak 31 leszek de elhiheted,hogy nem szeretem jobban a bountykat csak hát van hogy menni kell pár kört de nekem is az az utolsó megoldás ha nem akar máshogy kiesni valami. 'pár napja is 1 és fél óráig csak azt runoltam aztán semmit se adott a Reforge,nem is játszottam tovább aznap úgy elment a kedvem tőle'

Mondjuk én már úgy vagyok vele,ha akármilyen 'csaláshoz' kell folyamodjak egy játékban akkor inkább leteszem az egészet. :)

Ettől függetlenül felőlem mindenki úgy játszik ahogy akar,úgy sem veszem annyira komolyan az LB-t vagy valami meg tudom hogy eleve tele van bottal,stb.

[ Szerkesztve ]

(#111040) rumkola


rumkola
veterán

Úgy látszik egyedül vagyok, de én kimondottan szeretem a bounty-t. :)
Csokiban is az a kedvencem. :K

(#111041) Daelion válasza rumkola (#111040) üzenetére


Daelion
őstag

Eleinte amikor újdonság volt nekem is tetszett de így 6 év+5000 Solo bounty után már valahogy nem bírom,de ha meg kéne ennem 5000 bounty csokit lehet attól is elhánynám magam. :DDD 'bár én eleve nem vagyok édesszájú'

(#111042) proci985 válasza MegalodonS (#111030) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ja, koszi a tegnapot, jo moka volt.

egyebkent erdekes volt latni, hogy ugy, hogy volt trash killer es elit killer, tenyleg a shield pylon volt ami a legjobban segitetett a progressen egy ido utan. mondjuk a shadowom felszerelese az tenyleg vicc kategoria az egy szem (primal) ancival, igaz a tobbi az roll szinten messze nem annyira szornyu, mint elsore tunik.

czpitti: köszi :R

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#111043) MegalodonS válasza czpitti (#111036) üzenetére


MegalodonS
őstag

Ha hogy,berelik,akko oda adnam az enyemet neked,he,de!
Mi van ha nem adod vissza :D :D :D :D Akko alszok en eggyet reaja :D :D :D Benned nehez megbizni :D :D Veszeles alak vagy te itt :K

A buntyi eleg a heti kihivasos riftbul :D :D Itt sok az ifju leventek, oszt ok meg birjak,de nem turelemmel :D :D :D

(#111044) Bird válasza MegalodonS (#111030) üzenetére


Bird
addikt

Köszönöm papa nagyon élveztem, élvezem. Örülök hogy becsaltál a játékba. :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#111045) reelc válasza Bird (#111044) üzenetére


reelc
veterán

Igen, jók az ilyen alkalmi partyk.

Anno amikor kezdtem ezt a játékot Crusit választottam, és mire bárhova is odaértem, a kollegák szétszedtek mindenkit. Mindhárman Marával voltak. Később boldogulni akartam, váltottam én is DH-ra. :)
Úgy már a Key Trial is egyszerűbb volt.
Később szétszéledtünk, de amikor még aktívan játszottak, 1-2 hetente csaptunk pár GR-t egy ideig még. Tök jó volt, amikor 2 DH haladt, vagy monk+DH, vagy barb+DH, stb. ... valahol ennek kellene lennie az értelmének, hogy boldogulj azzal amit szeretsz, és összeállva azért egy 100+ normális idővel menjen le.

(#111046) MegalodonS válasza Bird (#111044) üzenetére


MegalodonS
őstag

En koszonom a par run-t amit csinaltunk es az elso szezon amibe nem a DH a mainded :D :D :D :D Holnap folyt kov :D :D

(#111047) Bird válasza MegalodonS (#111046) üzenetére


Bird
addikt

Addig is húzom a kis köveket. Lejött a 105 is, még egy augment és rápróbálok a 110-re. A zdps monk meg ez a wd nagyon hatékony. :) Innerben állva elég jól túl lehet élni. :DDD

Ne is mondd, már herótom volt az impaletol. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#111048) Bird válasza reelc (#111045) üzenetére


Bird
addikt

Nekem nagyon sok idő maradt ki, gyakorlatilag 2 éve 2900 paragonon állok. :DDD A fránya division 1,2 besszippantott teljesen... Aztán Mega hivására most nem tudtam nemet mondani, olyan jó volt a PR. :DD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#111049) reelc válasza Bird (#111048) üzenetére


reelc
veterán

Ja, hát ő a nagy hal, még mindig nem értem, minek is csináltam supp barbot, sosem suppoltam (egyszer 2-3 kör supp monkot kivéve valamikor). :D
De vele mentem 1-2 kört.

(#111050) czpitti válasza Bird (#111048) üzenetére


czpitti
senior tag

gruesome feast meg globe-os barbár.nem kell oda monk.130-on se haltam vele dps meg van-joszosz és sose fogy el.gemet huztunk nekem 134 is sima ugy volt kettesben vele.még maradt is a végére vagy 2 mp-ünk:D

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.