Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83001) Gorneck válasza T. M. (#82989) üzenetére


Gorneck
titán

Erősebb...de más játékstílust igényel...

Gorneck#1239

(#83002) dante3 válasza Sárpac (#82990) üzenetére


dante3
addikt

jobbklikk, kép megjelenítése? :P

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#83003) T. M. válasza Gorneck (#83001) üzenetére


T. M.
aktív tag

Na majd nézek róla pár videót. Kedvet kaptam a dokihoz, lehet összerakok egyet. :)

(#83004) tibee77 válasza Gorneck (#83001) üzenetére


tibee77
őstag

Gorneck tarthatnäl egy kiselöadäst, hogyan kell helyezkedni a macissal illetve löni a macikat (folyamatosan, vagy megszakitäsokkal), mert ha nekem nincs eleg helyem akkor lokukit sebzek vele.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#83005) JSaN válasza T. M. (#82989) üzenetére


JSaN
addikt

Th, a maci erosebb mivel egybol adja le a damot, acid pedig par secre leoszva. Tovabba 1h weapon miatt egyel tobb leg tulajdonsaggal inditasz. Acidnal a 2h bot megkoti a kezed, cubeban vagy cicac vagy furnace lesz. Macinal viszont tudod vinni mind kettot.
Van maci felszerelesem is full anciba, de nekem nem fekszik sehogy sem a jatek stilusa, illetve amilyen peches vagyok nekem kettesevel adja grben a szuk barlangos palyakat ahol minden szir szarban elakadnak a macik.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#83006) Sárpac válasza dante3 (#83002) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Olyan nincs csak új lapon megnyítás, de sokkal egyszerűbb egyet klikkelni és megjelenik a kép mint jobbozni!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#83007) Lokids


Lokids
addikt

Tapasztalt monkok tanácsát kérném:
A 7sided buildet chc, vagy chc nélkülire érdemes csinálni?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#83008) Sárpac válasza Lokids (#83007) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Kb. egyforma nagyon magas gr65+ jobb a chc mivel a gyűrűs sűrűn nem proccolja be a chct!
Viszont Gr60-ig nekem időben gyorsabban lementek a grek soloban chc gyűrűvel!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#83009) kovsol


kovsol
titán

Valaki mondja már el nekem, hogy ezzel a barbár Rend builddel hogy lehet megölni a bosst időben? ilyen build.
GR64 -t toltam és még 5 perc volt vissza mire a bossig eltudok érni, de azt meg vagy 6-7 percig kellett ütni mire lement. :W Egyszerűen semmi fury nincs single target harc közben.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#83010) Mirman válasza kovsol (#83009) üzenetére


Mirman
őstag

"Since barb's generate fury when they take damage, he was intentionally standing on the boss' fire rune on the ground to get fury back. It's a fast ticking relatively low damage ability, so it generates a lot of fury.
There are a lot of bosses which don't have an ability like that one, which is part of what makes this build so hit-or-miss. You need the good density to maintain fury throughout the run, then the right boss to generate during the fight, and finally, a lot of toughness to be able to just soak the damage to get that fury up."

Ez volt a fórumon mint válasz ugyanerre a kérdésre. Ergo olyan rift bosst kell találni akinek van egy nem nagyot de folyamatosan sebző skillje .

(#83011) MegalodonS válasza Gorneck (#82980) üzenetére


MegalodonS
őstag

En azt vettem eszre,hogy a szezonba gyorsabban tudtam hozni magasabb eredmenyeket.A simaban gr52 itt mar gr65 de tudnek magasabbat is menni partiban,ha lenne!!A ht wd nagyon jo a macis nekem nem jott be de nekem nincs is gearem hozza.Az uj barb azzal sem tudtam jatszani,nem jon be pedig meg van mindene probaltam,de 1-2 run utan maradt a monk :)

Most mar tenyleg,csinalhatnal wd-videokat,a maci-kopi-ht,triorol :) A csirke az meg klasszikus blizz remekmu,a jo ertelemben :D

A crusi na azt sem latok nagyon mint a dh-t.Neha sajnalom,amikor megyunk a magasabb griftet es ott hagyunk mobokat es a szegeny dh meg szenved,hogy hozza a tempot es a hp-t :D

[ Szerkesztve ]

(#83012) Bird válasza dante3 (#83002) üzenetére


Bird
addikt

Te is csak ôstag vagy, a nagyúr mindig mindent jobban tud! :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#83013) anddrew


anddrew
tag

Tényleg durva a lagg Witch Doctor-nál?

π

(#83014) T. M. válasza MegalodonS (#83011) üzenetére


T. M.
aktív tag

Igen, sajnos ez a patch a crusadernek se jött igazán össze.
Maga az ötlet jó volt, a probléma az, hogy a setbonus írásakor vékonyan fogott a ceruza...
Optimista vagyok azért, a következő patchel az Akkhan set remélem felzárkóztatja majd őt is. :)

(#83015) jookomak


jookomak
őstag

Gyorsan eldicsekszem, klántársakkal meglett a 70. 1 healmonk, 3 hota barb. Kép nincs, merahüje dropbox miatt a desktopról csinál screenshotot, nem a játékból. :W

(#83016) Jazz válasza Gorneck (#82981) üzenetére


Jazz
veterán

Nem volt sok hp-ja az RG-nek, csak 48ezer milliárd. Elmebeteg.:)

free your mind

(#83017) Thrawn válasza MegalodonS (#83011) üzenetére


Thrawn
félisten

Beszéld rá, hogy streameljen Twitch-en :)
Én az előbb próbáltam de sajnos kevés a sávszélem hozzá :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#83018) kökény válasza jookomak (#83015) üzenetére


kökény
aktív tag

Granini ki fog nyírni, de csakazértis :D

(#83019) kovsol válasza kökény (#83018) üzenetére


kovsol
titán

Nekem előbb publikon 5 sec híján nem lett meg a 67. :(

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#83020) Reinhardt válasza Reinhardt (#82974) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ugy nez ki, hogy csak az elsot nehez megtalalni, kb 60 ora volt a monkban mire esett az elso palmos fist, kb fel orara ra sikerult tekerni egy madstonet. Azota toltam meg 2 orat es mar a 3. fist eset 1 anci, es madsone is esett 2 amibol egy anci.

(#83021) Ultimatecc válasza JSaN (#83005) üzenetére


Ultimatecc
tag

Én úgy hallottam ma klántárstól ( aki 69-et letolta és a 71-et tolja solo wd-vel most), hogy az acid az erősebb nem a macis, bár nem nagy a különbség.

Kovsol: Az a helyzet hogy az az IK fegyó nem túl jó 2 dolog miatt se. Low base dmg és ias van rajt ami totál fölösleges sőt rossz mert elveszi a helyet a vit elől amivel sokkal többet érsz.

Ultimatecc#2128 twitch.tv/ultimateccz

(#83022) lakisoft


lakisoft
veterán

Sziasztok,
Tudnátok tippet adni, hogy sc wizzardot milyen builddel lehetne használhatóvá tenni?
üdv,
lakisoft

(#83023) Edge


Edge
veterán

Guardian teljesítve, wizard-al :)

jokoomak+kökény: gz :)

lakisoft: delrasha

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#83024) proci985 válasza Edge (#83023) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

gz!

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#83025) lakisoft válasza Edge (#83023) üzenetére


lakisoft
veterán

Köszi szépen és grat. :R

(#83026) H_András


H_András
tag

Van valami érdemi (achikon kívűli) jelentősége annak, hogyan játszom a nehézségi fokozatokat? A történet miatt végigtoltam az alap normál szintet, majd a hardot, itt meg is lett a max. level. Viszont elég jól megy a játék, kihagytam a master és expert fokozatokat, mentem T1-re. Így már egész élvezetes, gyűlnek a para szintek, pénz és xp dögivel, viszont nem tudtam nem észrevenni, hogy elég "gyatra" cuccok esnek. Az első két fokozaton azért mindig volt legendary majdnem mindenből, most ami hullik, vagy gyengébb mint amim már van :F vagy használhatatlan kb. Eddig volt marha mázlim, vagy ez miért van? Kezdő vagyok, csak solo játék eddig :U

[ Szerkesztve ]

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#83027) savior válasza H_András (#83026) üzenetére


savior
őstag

Úgy rémlik vannak legendary-k, amik csak torrent fokozaton eshetnek. Meg több is esik, ha nehezebb a szint. Az hogy mennyire jók az pedig véletlenszerű.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#83028) tibee77


tibee77
őstag

A lenyeg, hogy minel elöbb juss feljebb a nehezsegi szinteken, mert magasabb szinteken az xp sokkal durväbban fog "dölni" a penz szinten.(mondjuk a penznek semmi szerepe nincs mär a diabloban, csak a jatek elejen mikor meg fejleszted fel a koväcsot a gem-est).Es ne egyedül jätsz, mert ha 4en vagytok akkor az xp rate es a legendary drop rate is megnövekedik.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#83029) kovsol válasza Ultimatecc (#83021) üzenetére


kovsol
titán

Azzal kell gazdálkodnom amim van. Kb 30 fegyverből ez az egy lett anci, de a hota buildemhez is eddig összesen egy darab anci esett, a reforge, és a sok rare item upgrade ellenére is. :W

May the Force be with you!

(#83030) Edge válasza proci985 (#83024) üzenetére


Edge
veterán

+lakisoft: thx :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#83031) rumkola válasza H_András (#83026) üzenetére


rumkola
veterán

Szia!
SET cuccot kell összegyűjteni, ami mellé max 1-2 legend fér be. A játék T6-tól kezdődik, az alatt igazából csak "felvezetés".
Multizz, nagyon jó móka.

(#83032) diegho válasza rumkola (#83031) üzenetére


diegho
nagyúr

A T6 is már vicc. Inkább T10, de az is túl könnyű. A GR szerintem a játék legjobb része.

(#83033) Edge


Edge
veterán

na megy ez majd feljebb is de most egyelőre:


:))

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#83034) MegalodonS válasza T. M. (#83014) üzenetére


MegalodonS
őstag

Igen de ez erintett a DH-t is meg a laggolos WD-t ez a Barbarok es Papok szezonja :D

(#83017) Thrawn

Siman ;) Peticiot fogunk neki benyujtani :D:D:D nem lesz valasztasa :D:D:D

(#83023) Edge

Neked az oreg Deckard Cain-t ideznem : at LAST GZ ;) melyik harom achit csinaltad meg??

GZ-GR62

Ujabb Quin69 video,avagy.....

Statikus toltesu Pap - Static Charge Monk (Group | 2.3 | Season 4)

[ Szerkesztve ]

(#83035) oxox


oxox
addikt

buta kerdes: hellfire amut lehet rerollolni?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#83036) adrian360 válasza oxox (#83035) üzenetére


adrian360
őstag

amit ad passziv képességet azt nem

(#83037) Edge válasza MegalodonS (#83034) üzenetére


Edge
veterán

thx :)
ezeket:

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#83038) diegho válasza oxox (#83035) üzenetére


diegho
nagyúr

crafted-et nem lehet

(#83039) oxox


oxox
addikt

akkok nem lehet? v csak passzivot nem lehet rajta

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#83040) diegho válasza oxox (#83039) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem lehet.

(#83041) T. M. válasza MegalodonS (#83034) üzenetére


T. M.
aktív tag

Jah! Eddig mindenhol dh-k nyüzsögtek, most meg másról se szól a játék, mint a monkról, meg a barbárokról. :D

(#83042) Rison77 válasza Rison77 (#82836) üzenetére


Rison77
senior tag

Hát úgy 2 nap próbálkozás után végre most beadott egy olyan battlefields of eternity mapot, ahol 2perc 32 sec alatt sikerült megcsinálni a t10-es riftet, a boss hp felénél már teleportoltam vissza. de a petek behúztak valamit és megszakítottak.. kezdtem agyérgörcsöt kapni, de még időben visszaértem.. Már csak a hc kari lenne hátra, avval is elleszek egy ideig.

(#83043) LélekVándor válasza Rison77 (#83042) üzenetére


LélekVándor
tag

Ma este kb. 21 korul felhuzlak ha akarod.
AszSzuli#2968

(#83044) Rison77 válasza LélekVándor (#83043) üzenetére


Rison77
senior tag

Köszi, felvettelek.

(#83045) Joezyka válasza Edge (#83033) üzenetére


Joezyka
senior tag

grat! meg a guardianhoz is! :)

gr40-en sett nélkül milyen cuccokat használtál? azt tudom, hogy 2es setteket lehet, de a többi? sima legek?

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#83046) Ultimatecc


Ultimatecc
tag

A darts doki elég brutál, érdemes kipróbálni speeden DPS-ként. Ma 68-as speeden a RG (blighter) powerrel 22(!) sec alatt feküdt, igaz 1200+ paragonos 80+ gemes wd volt. Tegnap meg 70-es speeden feküdt ki Saxtris 40s alatt pylon nélkül és Blighter 54s alatt (lassabb mert nemvoltak addok persze)

Ultimatecc#2128 twitch.tv/ultimateccz

(#83047) Sárpac válasza Ultimatecc (#83046) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Soloban viszont simán meghal tx-en is, főleg ha szellemekkel van teli a pálya!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#83048) Ultimatecc válasza Sárpac (#83047) üzenetére


Ultimatecc
tag

Wd solorol csak azt tudom, hogy a macissal meg az acidossal lehet nagyokat tolni most, de amúgy soloról 1 szót se szóltam o.O

Ultimatecc#2128 twitch.tv/ultimateccz

(#83049) Edge válasza Joezyka (#83045) üzenetére


Edge
veterán

Thx, chantodo set, cinder, magefist, fazula, primus,amu intchdchc,braci fire többi helyen random leg, ékszerek ugyanazok, build szintén.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#83050) MegalodonS válasza Edge (#83037) üzenetére


MegalodonS
őstag

En is ezeket csinaltam meg :)

Statikus toltesu Pap - Static Charge Monk II resz :)

Egy kis tapasztalat,de cafoljatok meg,ha nem igy van :) Nagyon jo kis build,van hozza mar reszletes leiras is!

Rogton ki is probaltam,aztan eses-keles P682,17m toughness :( Mentunk massal,aki ugyan igy jart,pedig neki P720,19m tough,kiprobalta ezzel a buildel,GR63 speed riftekben,esett-kelt :)

A titok,a nagyon magas paragon,ugye Quinnek van P1323 ami valjuk be nem keves!!Neki 44m,tough!!!!!!!Nagyon magas toughness kell hozza ennyi,na de mibol szeded ezt ossze?Nem a gear szamit,hanem a sok-sok extra dex a paragonbol!!Mar latok 1-2 emberket probalkoznak vele.Azer probaljatok ki ,erdekes '' GL&HF'' sok sikert hozza :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.