Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21851) #92888064


#92888064
törölt tag

35 millás cm wiz gear, mpl6-on küzdeni kell az a3 kulcsért.
előtte 70ből raktam össze egyet, ami életképesebbnek tűnt(+10k hp,+100 allres), de beáldoztam az sc2 kieg oltárán :)

[ Szerkesztve ]

(#21852) davidsz válasza czpitti (#21850) üzenetére


davidsz
őstag

Érdekel. Felvettelek. Megnézném mid van.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#21853) opzozi válasza opzozi (#21828) üzenetére


opzozi
tag

Már a 2 óra is eltelt, semmi változás. Nem kaptam meg az itemet. A goldot viszont levonta ... relog se segített.
:W :W

Xiaomi Poco X3 Pro

(#21854) Bazzzs válasza czpitti (#21847) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Olyan értelemben nincs konkrét célom, hogy melyik mp szinten szeretnék haladni. Főként hétvégente szoktam játszogatni, a fő célom annyi, hogy apránként csiszolgassam a karaktert. Amikor átértem inferno-ra, akkor volt 10k dps-em, majd egyenként cserélve a felszerelést, szép lassú tempóban elértem a jelenlegi 130k-s sebzést. Most innen szeretnék előrébb lépni, de nem ész nélkül csak a DPS-t favorizálva. Ezért érdeklődtem a lehetőségekről, mert a LOH értéket nem mertem eddig beáldozni. Jelenleg ami megy szólóban, az az mp6-os szint. Persze nem tudok rohanni ezen a nehézségen, de nem szoktam minden sarkon hátast dobni :) Ezek szerint az Echoing Fury helyett is néznem kell majd mást a későbbiekben, bár LS-es fegyver normális DPS értékkel mindenképp nagy beruházás lesz. Egyelőre az amun gondolkodtam, hogy abból kellene egy ütősebb.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#21855) P00By válasza opzozi (#21853) üzenetére


P00By
nagyúr

Türelem ;)

(#21856) F-ECT$ válasza #92888064 (#21851) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezen hol van a loh :F Azért legalább 1 itemen nem árt ha van 400+.

(Vagy ha az nincs, akkor legalább a regen lenne több.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#21857) F-ECT$ válasza persil (#21848) üzenetére


F-ECT$
titán

De ő nem azt kérdezte, hogy mennyiből lehet jó karaktert faragni, hanem, hogy egy 250k dps-est mennyiből lehet összehozni.

G^zC^mp€r: attól, hogy nem lett kevesebb a pénzed, még nem azt jelenti, hogy ingyen volt, hanem hogy legalább annyit kerestél, mint amennyit költöttél. A kérdés, hogyha minden cuccodat az AH-ból kellene most megvenni, akkor kb ez mennyibe kerülne.

Dive ever, work never.

(#21858) #92888064 válasza F-ECT$ (#21856) üzenetére


#92888064
törölt tag

amuban volt 400+loh, de pár órája vettem az inna gatyát, és a kieső hp és allresist miatt cseréltem az amut is.
amúgy magic weapon / blood magic nekem elég szokott lenni. a linken most unbuff dmg van, amúgy 125k az előbb említett magic weapon-nal.

[ Szerkesztve ]

(#21859) RockHaRD válasza F-ECT$ (#21857) üzenetére


RockHaRD
addikt

akkor annyit tudok ehhez még hozzátenni, hogy nem hétvégén kell karaktert összeállítani, hanem hétköznap délelőtt lejárós licittel, vagy hétköznap éjszaka...

(mármint ezt nem neked, mert te nyilván tudod, hanem annak, aki most akar wizzt csinálni :) )

szerk: valaki linkelt múltkor egy képet, ami mutatta a tornádónak a procolási cuccát, ahol lehetett látni, hogy 2.5, vagy 2.73 AS a lényeg. azt tudja vki, hogy hol van?

[ Szerkesztve ]

(#21860) F-ECT$ válasza RockHaRD (#21859) üzenetére


F-ECT$
titán

Hétvégén is lehet jó vételt csinálni. Pl ma reggel sikerült 69m-ért venni egy 1054 dps-es socketes chantodot (0.25 as, 10 apoc), de aztán inkább eladtam 99m-ért :) (El is vitték 5 perc alatt, lehet többért is elment volna...)

Cuccot persze akkor érdemes venni, amikor a szokásos ár alatt kínálják, ez főleg hétköznap van, de attól még lehet becsülni, hogy a rajtad lévők kb mennyiért mennének el az AH-ban.

Dive ever, work never.

(#21861) davidsz válasza czpitti (#21850) üzenetére


davidsz
őstag

Köszönöm!

:R :C

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#21862) czpitti válasza Bazzzs (#21854) üzenetére


czpitti
senior tag

Ha így szeretnéd csinálni és mp6-on mégy jelenleg döcögve akkor a fegyver ráér még.A többin csiszolgass,sok dps-t lehet ott még nyerni.Nem kell a loh DE ha van az nem baj:)Később majd ha nagyobb mp-n haladsz elmarad ugyis...

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#21863) Rankerz


Rankerz
senior tag

Valaki Mp10 Uber ma este?

(#21864) Cyberbeni válasza Rankerz (#21863) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Cyberbeni#1182
jelenleg csak 2 masinám van, de most dolgozok még 3-on.

(#21865) persil válasza RockHaRD (#21859) üzenetére


persil
nagyúr

Pahancsolj

Igazából, ha valaki értelmesebben végignézi(és mondjuk tudja, hogy egyáltalán mit jelent a breakpoint, nem csak netről magolta be... ) akkor azonnal látszik, hogy bestiálisan túlmisztifikálták már ezt az egészet.
Egyszerűen bizonyos támadásszámnál "ugrásszerűen" nő meg a twisterek tick-jeinek száma, szóval érdemesebb azokat az értékeket megcélozni, hogy ne "feleslegesen" legyen rajtunk az atk speed, hanem akkor már legyen meg a több tick.
Ennyi az egész.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21866) RockHaRD válasza persil (#21865) üzenetére


RockHaRD
addikt

2.73 megvan, ezek szerint nekem a 3-at kéne elérni, és akkor lehetne nyomatni a windet ezerrel :))

(#21867) mikromanus válasza opzozi (#21853) üzenetére


mikromanus
veterán

Utolsó néhány itemet ami kint van a visszajövők közt küldjed a ládába. Vegyél valami kavicsot vagy más olcsó szemetet, add el, aztán jó eséllyel így már visszaér (lehet sikertelen bid is. A fontos csak annyi, hogy legyen valami visszaérkező suskád).. Nálam akkor szórakozott eddig komoylabban ilyesmivel amikor 50 alatt volt picivel az AH lomtár tartalma (40-48 db eéfekvő lom).

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21868) Sirandrish válasza RockHaRD (#21866) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem ideje lenne elkezdeni a DPS boostot :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21869) RockHaRD válasza Sirandrish (#21868) üzenetére


RockHaRD
addikt

nincs igazán rá szükségem... a dps-t más hozza ;]

(#21870) opzozi válasza mikromanus (#21867) üzenetére


opzozi
tag

Köszönöm! :R :R :R

Xiaomi Poco X3 Pro

(#21871) mikromanus


mikromanus
veterán

Végre esett egy jobbnevű legendary is. Lehet licitálni. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21872) SLYM válasza #92888064 (#21851) üzenetére


SLYM
veterán

azért csak sikerült lenyomnunk egy MPL10 űber kört ezzel a kis 35 millás wizzel is :)

(#21873) Sirandrish válasza RockHaRD (#21869) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is ezt mondtam mikor a CM-et kezdtem..de aztán elkezdett zavarni hogy MPL6on nem bírok el egy trash mobbal :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21874) mikromanus


mikromanus
veterán

Már yetinél is szédülök, de bekaptam egy shrinet is. Mókás, csak nehezen reagálok az ellenre. Mindig túlszaladok. Vagy csak kávé kellene? :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21875) RockHaRD válasza Sirandrish (#21873) üzenetére


RockHaRD
addikt

egyébként lehetne simán 100 helyett 150 fölötti dps-em, mert vettem wandot is, meg source-ot is sokkal-sokkal erősebbet (meg amut is), csak eladtam a haszon miatt, így még mindig a fos van rajtam... zuni poxból is volt már 5 féle, csak mindig eladtam :DDD

(#21876) #92888064 válasza SLYM (#21872) üzenetére


#92888064
törölt tag

engem is meglepett a dolog, nem mpl10-re csináltam a karaktert. de legalább már übereztem ezzel is, és nagyjából megvan a fejlődési irány. azóta knockback mentes bracert vadászok, pár óra múlva jár le 2 is.

[ Szerkesztve ]

(#21877) Andie


Andie
őstag

Ha megváltoztatom B.Neten a BattleTag-omat (hogy mostmár ne a haver neve legyen ott, hanem a sajátom, lévén ő nem kiván többet játszani már), akkor az a friend listemben lévőknél automatikusan megváltozik? Vagy elveszitek mindenkit, és újra fel kell vegyem őket?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#21878) Andie válasza Andie (#21877) üzenetére


Andie
őstag

És az normális, hogy mikor szeretnék rátölteni a balancomra 20 eurót, akkor nem tud küldeni valami sms verificationt? Azt irja, hogy "This service is currently unavailable. Please try again later."
Már próbáltam 3x, de mindig ezt irja ki...

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#21879) RockHaRD


RockHaRD
addikt

nagyon nagy visszaesés lenne, hogyha az 1.63-as Chantodo helyett 1.61-est vennék? :F

még úgyis 2.73 felett lenne az AS

[ Szerkesztve ]

(#21880) persil


persil
nagyúr

Srácok, extrém gyorsan tud valaki kölcsönadni nekem 26millió aranyat?
(csak olyan írjon, aki ismer valamennyire és megbízik bennem, szóval nem kell fröcsögni)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21881) persil válasza persil (#21880) üzenetére


persil
nagyúr

Kaptam és sikerült is megvenni a szajrét, szóval ez úton is köszönöm szépen :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21882) F-ECT$ válasza RockHaRD (#21879) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha meglesz az újjal is, akkor belefér.

Dive ever, work never.

(#21883) Cyberbeni válasza RockHaRD (#21879) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ha nagyobb a dps/aps-e, akkor még jobb is. persze ha fejleszteni akarsz majd egy másik cuccot, akkor lehet pórul jársz.
egyébként jobban jársz, ha buborék nélkül van meg a breakpoint, mert akkor tudod a +dmg buborékot használni, ami nagyobb bónusz, és a csapattársaknak nem kell benne állniuk, hogy megkapják

(#21884) xavix13 válasza persil (#21881) üzenetére


xavix13
senior tag

Mit vettél mestör? :)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#21885) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Nektek is volt már olyan, hogy nem kaptatok xp-t? Ezzel kezdődött az egész, azóta egy csepp xp sem jött ;]

(#21886) persil válasza xavix13 (#21884) üzenetére


persil
nagyúr

Kitaláltam, hogy mivel a craftolásba csak beleszegényedni tudok, egy rare kesztyű pedig hatcsilliárd arany, ezért tasker and theo-ra van szükségem. Viszont abból olyan kell, amin van legalább 9crit chance, meg legalább 25 crit dmg.
Na, most ilyenből - kb egy hete nézem ah-t - átlagban 3-4 darab van összesen és ilyen 70-80mill körül szokott lenni. Ma végre találtam egyet 45-ért, csak mindig így járok, hogy akkora fogy el a lóvém, amikor találok valami jó üzletet.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21887) Bazzzs válasza Cyberbeni (#21885) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ismert bug, várhatóan az első kiegészítőben fogják javítani.

;]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#21888) persil válasza Cyberbeni (#21885) üzenetére


persil
nagyúr

Majd hc karakterrel linkelj ugyanilyen képet :D

Azé' grat :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21889) Cyberbeni válasza persil (#21886) üzenetére


Cyberbeni
addikt

szerintem rare sokkal jobb, mint tasker&theo (legalábbis, ha dex vagy int kell, de talán még str-ből is)
egyébként meg 8.5 és 9 között van árban nagy ugrás kesztyűnél, mert 8.5 még lehet craftolton (mármint az ilvl62-esen, az ilvl63-ason 10 is lehet.), de 9 már nem.

HC karakterrel nem nagyon fogok ilyet linkelni, mert AH-val nem kihívás a játék, de főleg WD-nek még anélkül sem, csak lassabban megy az ölés, meg elég egy rossz DC(hetente ígyis megvan legalább egy lag miatti halál SC-ben), és annyi a karakternek. Nekem elég az, hogy ~32 óra alatt AH nélkül végigtoltam egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#21890) SLYM válasza Cyberbeni (#21885) üzenetére


SLYM
veterán

:D grat!

(#21891) buherka válasza radi8tor (#21817) üzenetére


buherka
addikt

e pénisz megvolt látom. :D

De ha legközelebb überezünk együtt ezt aki-be lépkedést ne erőltesd. Ez csapat játék még mindig.

"Bocs srácok sűrűn halok" ....beírással. :B

Szatesszal először azt hittük csak viccelsz, de komolyan. Nem csak akkor kell visszalépni a játékba, ha lepucoltuk az elit 4/5-ét, hogy megkapd a valort.

Ha nagyon döglős vagy tes, akkor ne csak a DPS-re gyúrj, hanem az EHP-ra is. Az a 3K armor is szép, azzal is kéne kezdeni valamit. Egyet rádvernek összecsuklasz, mint a napozóágy.

LS is ugye buktad így...amit te is kényelmesnek tartottál, még pár napja.
Össz visszatöltésed 300LOH se life reg se más.

Így még döglősebb leszel. :(

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#21892) Cyberbeni válasza buherka (#21891) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Úgy látom kell majd két maxos lila kő abba a fegyverbe ;]

(#21893) davidsz


davidsz
őstag

A dexes vitás natalya's csizmáknak egekbe szökött az ára :W
A maxos cuccoknak verik fel az árát sorban. mi a fene... :F

300M cuccból lett 600M Bármit nézek, abban elszabadultak az árak.
Sajnos fejlesztés szempontjából, csak ilyen cuccok jöhetnek szóba. :W
juuuuj de drága mulatság ez.

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#21894) Cyberbeni válasza davidsz (#21893) üzenetére


Cyberbeni
addikt

hétvége van. aki hétközben dolgozik, és a fizetésén goldot vesz, az főleg ilyenkor ér rá játszani, és AH-ban vásárolgatni.

(#21895) Reinhardt


Reinhardt
őstag

40 elit, 5 boss, 7 goblin, mp5, act3-act4 = 1 essence
Ugy dontott a Blizz, hogy eleget kraftoltam mar?

(#21896) SLYM válasza buherka (#21891) üzenetére


SLYM
veterán

sokat fejlődött pedig monstanában az EHP-ja is. igazság szerint a DH-k legtöbbje ilyen. mint ahogy én még nem láttam olyan barbot se aki sűrűn hal. meg mondom, ma egy 35 misibe fájó CM wizzel mentünk MPL10-en űberezni és csak párszor halt meg bent. jól meg lett szivatva ez a kaszt a legutóbbi nerffel az tuti

Cyberbeni tudom, minden másnap együtt toljuk kb :D

[ Szerkesztve ]

(#21897) Cyberbeni válasza SLYM (#21896) üzenetére


Cyberbeni
addikt

buherka is DH-val tolja...

(#21898) radi8tor válasza buherka (#21891) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

2mrd nem ért meg 70k, de 1.5mrd megért 63k DPS-t :))
Ja, és már volt bid a 2mrd-os fegyvereken, szóval lehet 2.2 lett volna a vége.

Kompromisszumokat kell kötnie az embernek. Rá kell jönni, hogy LS-es fegyverrel nem lehet fejlődni egy szintnél tovább.
Eladni nem fogom, mindig ott lesz, ha kell.

Ki-be lépkedéses dologra reagálva: tegyük hozzá nem a menübe lépkedtem ki, hanem városba. Minden party más és más, az egyik partyban ez megszokott, hogy a legerősebb karakter keresi az eliteket és szól, ha mehetünk rá. Másikban többen keresik és aki előbb talál arra megyünk. Nálatok ez máshogy van. Tiszta sor.

Ez pedig egyáltalán nem így volt, örülnék, ha nem keltenéd rossz híremet a fórumban:
Szatesszal először azt hittük csak viccelsz, de komolyan. Nem csak akkor kell visszalépni a játékba, ha lepucoltuk az elit 4/5-ét, hogy megkapd a valort.

Ha már analizálsz, akkor pontosabban tedd plz:
Life per Kill: 1172
Life on Hit: 324
Van visszatöltésem, igaz nem olyan sok, mint 2.8% LS-el volt.

Tudom, hogy te a TANK DH-k elkötelezett híve vagy, de szerintem bőven jó az én karakterem is a mindennapokban.
Písz!

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#21899) Cyberbeni válasza radi8tor (#21898) üzenetére


Cyberbeni
addikt

2B fölé nem lehet bidelni, szóval ha már akkora bid van rajta, akkor az el van adva.

(#21900) Helmoras válasza Cyberbeni (#21899) üzenetére


Helmoras
őstag

akkor miért nem egyből buyoutra rakják ?:S

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.