Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88001) tibee77 válasza schwartz (#87974) üzenetére


tibee77
őstag

Azert is irtam,hogy meg "egy" ideig tuti a wd lesz benne a 3as supp felälläsban, mert kell idö mire rendesen kiforr ez a dh supp dolog, mire mäsok is elkezdik hasznälni.Nagyon nem mind1, hogy mit hasznälnak a top csapatok, mert mindenki öket mäsolja es ahogy most elnezed lb-t dh szinte sehol sincs egy ket csapatot kiveve.Ez ugyanaz, mint a wdnel a petes, az is csak elvetve van mert sokan pet nelkül nyomulnak (en is ezt probälom most eröltetni), hogy ne csesszek el a cc-t.En csak azt kerdeznem, hogy mennyire jok ennek a dh-nak a tulelesi eselyei?Nem ritkän van, hogy nagy tömegben ahol 3-4-5 milliärd a toughness-em meg ott is majdnem elhullok (90 fölötti gr) mert olyan sebzese van nehäny affix-nek, hogy csak lesek.

Joezyka:Ha nincs team akkor solot kell eröltetni, mert elegge jol lehet most kapni az xp-t ott.En mikor ätleptem az 1000es paragont akkor probälkoztam solo 75 környeken es kb. 1 gr, 1 szintet jelentett.Sokkal jobban lehet kapni ott az xp-t mint koräbban.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#88002) oxox válasza proci985 (#87999) üzenetére


oxox
addikt

lehet megnezem, de dps vagy attackspeed, vagy area dmg kene, mert egyreszt nem nagyon szeretek magam mogott hagyni az elleneket, meg kicsit lassan gyilkolok (jo persze egy anci fegyo sokat segitene)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#88003) McNamara válasza kökény (#87996) üzenetére


McNamara
Ármester

Most reménykedem, hogy a tegnapi sikertelen party után ma újra invelnek :DDD Jó lenne 80-85 menni.

(#88004) kökény válasza McNamara (#88003) üzenetére


kökény
aktív tag

Én már csak suppal vok hajlandó menni... szóljatok, ha szükség van még1 emberre ;)
Kikkel voltál amúgy?Puciék?

(#88005) proci985 válasza oxox (#88002) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ha minden bokorban megallsz 3000+dpses anci fegyoval se lesz gyors a kari.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#88006) haller26 válasza McNamara (#88003) üzenetére


haller26
tag

Olyan számokról beszéltek,amiről álmodni sem merek :U Szintén a wizardot butítom,de solo 69-t mentem vele eddig.Csináltam egy barbit is de elég volt S4-ben supportolni,na meg a barbiból is.Énis szeretnék magas GR-ket menni szezonban,de sajnos időm sincs túl sok játszani,azis este 9 után 7köznap,7végén meg hajnalban.Apropó.. Soloban még mindig a classic orbos wiz a menő??

"Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

(#88007) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

valaki keltsen fel plz! csináltam egy laza TX bantit solot (mert senki sincs napközben NSHC)...
-4 darab anci HT cucc esett, mob/ládából, külön itemek nem ua.
-Banti folyamányaként kaptam ugye 10 matit mindenből: kettes rollra átforgatta 2 likas ancira a hexinget a locust variációhoz
-és mivel lett BS-em is, pár kattintásra beadta anci Mantlet, hogy legyen újra pörgetős buildemhez shoulderz :)

:C

szerk: szerintem blizz "megsajnált" a nagy perec óta, mert tegnapelőtt (tegnap 24 szoli) megint dupladingdongot adott RG, meg volt upgrade ott is :DDD

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#88008) McNamara válasza kökény (#88004) üzenetére


McNamara
Ármester

Nem ismertem őket. Aki beinvelt publicon találkoztam vele pár kör erejéig.

(#88009) Roland861010


Roland861010
addikt

Még mindig ki vagyok ezektől a Rift Guardianektől .... 60-as Gr ,laza 4 perc alatt le hívva és utánna 8 percig ütöm mert ő bármit csinálók 1 hitel , St gem bent és mintha nem lenne dpsem ....de a dps számok is siralmasok játék közben 150M alatt nincs RG -nél meg 20-30M és 100M crit...

(#88010) Cadal válasza SQX_Barto (#87980) üzenetére


Cadal
őstag

Ez a twister nem pattan sehova az tuti. Nézd meg ott áll a falnál ahova az egér kurzor is mutat: [link] ott pörög az összes amit lepakol! jah igen ez GR101...

Edge: Te is így tolod? Egy nagy tornádó a falhoz és oda rángatni mindent?

[ Szerkesztve ]

(#88011) Sárpac válasza Cadal (#88010) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hát ehhez azért kell jó pálya meg mob kombó rg-ről már nem is beszélve ami 90%-ban repkedős teleportálós köcsög szokott lenni. Na ott pörgethetsz nyugodtan a sarokba max egy meteort kapsz a fejedre.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#88012) kökény


kökény
aktív tag

Wizzel játszókat kérdezném, hogy találtam egy buildet:
http://www.diablofans.com/builds/69661-2-4-firerasha-gr-78

Milyen GR körül mozog? Delsere sett még nagyon hiányos, ehhez elvileg már minden megvan, persze nagyon alap cuccok ha jól rémlik, szóval érdemes vele kísérletezgetni vagy felejtős? :R

(#88013) Edge válasza Cadal (#88010) üzenetére


Edge
veterán

naa hát ilyen nagyon ritkán jön össze azért blattynak se mindig, kell hozzá a megfelelő ficak :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#88014) haller26 válasza Edge (#88013) üzenetére


haller26
tag

Hello Dani!
Tudsz linkelni egy jó solo buildet,ami most menő?

"Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

(#88015) tPedro_


tPedro_
őstag

A hetvegen sikerult megcsinalnom az 50m goldos conquestet. Most azon gondolkodom, mi legyen a masodik.
Seasonben jatszom, multishotos DH-m van, GR60-at meg tudtam vele csinalni (mindketszer Rakanoth volt a guardian, amivel azert szivtam rendesen a charge miatt).
Nem vagyok biztos benne, hogy sikerulne a 45-os GR set itemek nelkul, igy az 1 oras campaign jatek is kepbe kerult.
Utobbit nem tervezi meg valaki? Csapatban gondolom erdemesebbnek tunik nekifogni.
Ma este raernek kb 8-tol, ha van meg jelentkezo.

Ill. Vaulthoz keresnek meg 3 embert puzzle ringgel, en is tudok nyitni egyet.

(#88016) Reinhardt válasza oxox (#87997) üzenetére


Reinhardt
őstag

Az a boko nem vacak, hanem durvan hulladek, egyszer kellett volna atporgetned, ennel biztos csak jobb lenne. Elpazarolni ra egy kockat, foleg HC-n...
Bolas szerintem erosebb, mert nem vagy rakenyszeritve a Spines of Seething Hatred-re, es mehet melle meg ~20% lightning a Holy Point Shot-bol.
Es ha mar HC akor miert erolteted a F+R-t? Endless Walk inkabb illene oda, a sebzes amit buksz az siman bejon a Convention of Elements-bol. Igy kiesne egy passzivod, ami valoszinuleg a Perfectionist lenne, de egy jo 14-15-os fegyverrel nem lenne gondod a hatreddel.

[ Szerkesztve ]

(#88017) proci985 válasza tPedro_ (#88015) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

GR45 nem nehez.

yang + dmled alapbol van, kell:
- cindercoat
- prides fall / vengeances sisak (masik mehet kockaba)
- akarmilyen vallas (RCR)
- depth diggers vagy hexing pants (en a hexinget utalom UEhez)
- SoJ + CoE / Obsidian Ring of the Zodiac (a masik mehet a kettobol kockaba)
- strongarm
- szokasos UE amu

Dawn / Calamity (obsidian melle nem feltetlen kell dawn), ha dawn van akkor esetleg mehet a vault utan damredet ado gyuru az obsidian helyett.

Anci yangod es jo DMLed ha van akkor sima ugy sima UE setuppal.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#88018) SQX_Barto válasza tPedro_ (#88015) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Mi parszor probaltuk 4en az 1 oras questet, nem sokra jutottunk vele, es hagytuk a fenebe :)
En crusaderrel csinaltam a solo 45-ot, de egyebkent minden karihoz talalhatsz leirast a diablofans-on, nekem DH-val peldaul nem ment.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#88019) KubanitoS válasza tPedro_ (#88015) üzenetére


KubanitoS
veterán

Az 1 óra alatti run szerintem az egyik legnehezebb az összes közül. Én nem erőltetném a dolgot. A youtube videókon is másodperceken múlt sokszor a dolog. Ha a géped nem elég gyors és nem tölti be a pályákat elég gyorsan, már az is probléma lehet.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#88020) _ocsisajt válasza Reinhardt (#88016) üzenetére


_ocsisajt
őstag

"Elpazarolni ra egy kockat, foleg HC-n..."

izé :B :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#88021) tPedro_ válasza tPedro_ (#88015) üzenetére


tPedro_
őstag

Köszi a tippeket mindenkinek. Pár cucc még hiányzik a felsoroltakból, de akkor megpróbálkozok a GR45-tel. :R

(#88022) Yummy válasza _ocsisajt (#88020) üzenetére


Yummy
tag

Mennyi Ramaldini :DDD :U

(#88023) Bird válasza Yummy (#88022) üzenetére


Bird
addikt

Ööö az valami olasz név? ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#88024) tibee77


tibee77
őstag

Mai solo probälkozäs:2 perc 20 mäsodpercem maradt a bossra erre beadja ezt az okädekot.Kösz blizz.... :((( :W Mondanom se kell, 1 hit voltam minden ütesenel.Elöször leszedte rolam az unstable anomaly-t aztän meg jött a fakereszt.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#88025) _ocsisajt válasza tibee77 (#88024) üzenetére


_ocsisajt
őstag

ezt nem ismerem! ez melyik játék? :B :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#88026) tibee77


tibee77
őstag

Na ja te ez a szöveget nem sürün lätod: Your items have lost 10% durability . ;]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#88027) tPedro_ válasza tPedro_ (#88021) üzenetére


tPedro_
őstag

Egyelőre nem fog menni ez a conquest, nagyon lassan haladok, ha meg átugrálom a trash akkor nem tudok velük mit kezdeni ha elitet találok. :(
Úgy néz ki először minden legendaryból kell egy ancient, aztán újra megpróbálom.

(#88028) TeeBee73 válasza tibee77 (#88026) üzenetére


TeeBee73
addikt

Your character died. Your items lost... :D

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#88029) SQX_Barto válasza tPedro_ (#88027) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Vagy gyorsan felhuzatsz egy crusadert es megcsinalod joval egyszerubben :)

#TeeBee73: O ennyit lat:

De regen HC-ztam....
Mar en sem emlekeztem fejbol. Guardian miatt felhuztunk ismerossel egy HC karit 70-ig, de utana toroltem is.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#88030) Edge válasza kökény (#88012) üzenetére


Edge
veterán

nem próbáltam, sztem nem is fogom magas grre dmoval megyek, firerashat alacsony speedgrre használom. am. nem rossz, próbáld ki bátra.

haller: itt aztán mazsolázhacc :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#88031) haller26 válasza Edge (#88030) üzenetére


haller26
tag

Köszi Dani,de az érdekelt volna te mit használsz és milyen beállításokkal.Gratula,hogy megtaláltad a partidat,látom GR85 alá nem adjátok.Havert próbálom fűzni,hogy csináljon egy globe barbit,de nem akar barbározni ): Ma gép előtt leszek és nézegetem a buildeket ígérem.Talán látok rá reményt hogy ha barbit nem is,majd globe sadert csinálni fog.Az működik wizard mellett 80 alatt? El tudnád-tudjátok magyarázni,hogyan működik a twisteres wizard?? Akár Pm-ben is,nagyon megköszönném!! Itt megragadnám az alakalmatarra,hogy akinek van türelme és kedve egy kezdő wizarddal Gr-ezni,az vegyen fel és írjon rám.Esténként 9 körül szoktam lenni.

"Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

(#88032) tPedro_ válasza SQX_Barto (#88029) üzenetére


tPedro_
őstag

A crusaderen en is gondolkodtam, van is egy non-season, mindig is szerettem vele jatszani.
Jopofa a DH, de nem igazan tetszik, hogy magas GR-en, ha csak valaki ramnez, mar dobom is fel a pacskert.
Sokkal jobb a surujeben gyepalni az ellent. ;]

(#88033) Edge válasza haller26 (#88031) üzenetére


Edge
veterán

Én most nem solozok, a parti gr felemészti minden időm és addig nem is tervezek amíg minden itemembe nem lesz beletolva leggem. S5ben a twisteres solot fogom tolni, az orbosat meg ismered.
Ez a karim a party gr-es kopizd le. Hogy hogyan kell csinálni?

Leírom mi kell, olyan összeállítás cuccokból amit a karimon látsz. Továbbá:

kell 3 support:
barb: globeot termel, összeszedi a mobokat és falhoz vagy sarokba vagy bármilyen akadály mellé húzza őket
wd: szedi a globeot, voodoo ill. még csomó party dps-t adó skill puffogtatása
monk: globeot termel összerántja a mobokat barbal összedolgozva tereli őket, leteszi a mantrát wizardra figyelve
sztem a monknak van a legtöbb a dolga supportok közül, nyílván a többinek se sétagalopp, de több mindenre kell figyelnie én úgy látom és ha nem teszi akkor borul a parti keményen.

van dh support is egyszer mentem vele nem volt rossz de sztem a wd jobb.

wiz: látod hogy hova rendezik a mob kupacot a többiek, odateszed a bubit rátelézel a mantrára és vmi kiszögelés vagy fal vagy bármi akadály felé elkezded nyomni a twistereket, amik onnan visszapattannak és elkezdenek egy helyben forogni vagy visszafele(jó estben).
közbe figyelni kell:
- a mantrára, ha nem rajta állsz 85 felett már kb 1-2 hit vagy eso gem ide vagy oda(és legtöbbször iszonyat nehéz meglátni sajna)
- twisterek ne száljanak szerteszét terelgetni kell
- hol van az elite lehetőleg kapjon a temérdek twisterből az a megfelelő pozíció amikor látod hogy az elite hpja úgy olvad mint a hógolyó a pokolban

gyakorolni kell sokat nem egyszerű de ha megvan a csapat összhang akkor pikk pakk mennek a dolgok.
nézz róla videket neten

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#88034) haller26 válasza Edge (#88033) üzenetére


haller26
tag

Köszönöm szépen ,majd el sírtam magam olyan szép volt :O Utánanézek ennek a solo GR-s bildnek most dfanson.2playerben működhet globe saderrel?? Gondolom a gombócok a mana miatt kellenek?

"Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

(#88035) hokuszla válasza Edge (#88033) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Nem értek a wizardhoz, de biztos jobban járnál, ha kovácsoltatnál egy jobb reapert a parthan helyett.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#88036) Edge válasza hokuszla (#88035) üzenetére


Edge
veterán

igen tervbe van csak időm nincs rá, amint fellépek már gr, bounty matom jelenleg zéró. Amúgy meg Anci meg non anci braci között ilyen 1-1.5 % difi van alaphangon és az akkor már istenes és nem azon fog múlni a 90es gr, gem beletekerés után lenne nagyobb difi, de jelenleg van máshova ahova tekerhetek szal nem sürge.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#88037) czpitti válasza Edge (#88036) üzenetére


czpitti
senior tag

Csak várj egy kicsit mindjárt megsajnállak :D

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#88038) Edge válasza czpitti (#88037) üzenetére


Edge
veterán

:DDD
nincs keyem úgyhogy pár perc keyezés lesz az első lépés ma

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#88039) granini válasza Edge (#88038) üzenetére


granini
őstag

Tegnap pont egy ilyen GR85-86 rendezvenyen voltam a CZ Pitti Muvek Hungary Zrt tamogatasaval :DD

Hat kernemszepen rovid szoveges beszamolom lenyegi pontjai az alabbiak.

- pittivel kozos megegyezessel ugy dontottunk nagyon orulunk Dani sikereinek, rafert man a fejire hogy vegre megint a wizard legyen a brutyo dps egyeduli ultimate partikaszt.Hat nekunk se kis orom hogy 8 percre hozzuk a 85-ot.. ;]

- valoban nem mindegy melyik support mit muvel - peldaul hogy a barbar mennyi globe-ot tud kihotazni amikor mar csak single target van. vagy hogy őmonksaga Granini mester hova pozicionalja az innert, mert idoben megjosolja / lekoveti-e hova helyezkedik a Wizard.. ezek a kis nuanszok mindent eldonthetnek.

- meg mindig nagy kulonbseg van rift es rift kozott. mentunk 3 szart mire pitti felvette a voros telefont hogy az elvtarsak ott fenn a Kozponti Keruleti Riftellenorzesi es Mobelosztasi Foigazgatosagon ha lesznek kedvesek megpakolni a kovetkezo riftet de surgosen, valamint ugynitt hasznalt powa pilon elado.

- aztan ugye megjavitottuk a monkomat is mert eredetileg szolarium berletes volt stormshielddel, ami mindenkinek jo, kiveve hogy igazabol csak nekem. Helyettem most van 2 istvan kard es van AS meg globe meg armor is heyy. (ez amugy ingyen volt, a tanacs :R ) - ugyanitt kristalykek gyumolcsostal elado, eredeti svajci "sztormshild" minoseg.. (kozepen socketes oda lehet tenni hangulatgyertyat vagy cserepesnovenyt..)

- aztan hogy pl lehet nemhujeseg hagynhi a vegere egy pilont ha ugy alakul es elittel utni az RG-t, es nem praekox elhamarkodottan felkapni a speedet uresben..

Hatkernem egy zsinorban 8-10db szakszeszful 85-os RG ugyan a fenti konzekvenciakat mertem leszurni.

Az utolso zarja be a riftet es oltsa le a Kadala-t.. :Y

(este enis jovok varjatokmegvankulcsomis!)

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#88040) errorcode06


errorcode06
őstag

50-60-as speed gr-re illetve TX-re milyen wiz a legalkalmasabb? Fanon van kettő is (Flash Fire és FireRasha), de nem igazán tudom eldönteni hogy melyik a jobb.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#88041) kökény válasza Edge (#88030) üzenetére


kökény
aktív tag

Kiesett tegnap egy sima WOW, becslésem szerint 3000 matit(sárga-kék-fehér) költöttem rá, rare upgrade-ből, az ha jól számolom kb: 60 kockázásból kijött, közben nyilván Kadaláztam is, de ő csak a twisteres kardot dobta be, az is sima.
Na de a lényeg ez a wow fegyó 40%-al kevesebb dmg, mint ami rajtam volt anci ingeom, felraktam, in-geom kockába és sokkal gyorsabban haladtam, mint előtte :) Nincs likasztó kockám :( Ma felrakom a firebirdes cuccokat is, + a goldwrap öv, kipróbálom a Quin féle buildet, ha 655 parával ment, mint a szélvész, akkor nekem is menni fog, csak speedre tervezem, másra nem, gyűjtögetek a DMO-ra na aznem lesz kevés idő, mire kifarmolom a perfekt statokkal;)

(#88042) Reinhardt


Reinhardt
őstag

The current state of HUD (will be updated if anything change)

Update on 2016. February 11.
- On 2016. February 9, a third party site discovered Blizzard activated Warden
- I deactivated HUD for all users (set a fake version number, so HUD is 'outdated' for all users)
- There is a chance Blizzard already flagged everybody who used HUD between February 9 and 10.
- There is a chance Blizzard will ban the flagged users.

Szóval a lényeg, hogy Blizz lecsekkolt elvileg mindenkit, hud, bot mittudomén userek paráznak. Thudon látom, de elvileg a botos cuccokat is lelőtték most a készítők, de úgy néz ki, a csekk már megvolt.
Ha a hud miatt bannolnak, adott végre felszabadul egy csomó időm. :D

(#88043) granini válasza czpitti (#88037) üzenetére


granini
őstag

Vannak ilyen kulisszatitkaim is sztarokrol.. ilyen Blikk rovatom nekem ez..

Szoval akit amugy erdekel lemondom hogy a pitti egykezzel iranyitjacsak a supportWD-t, mert a masikban a Malbi van. A Wd amugy egy egykezes Last Breath fegyoval megy, barszerintem a Malbi hamarabb lesz Last Breath, de nemkerdeztek hat nemszoltam.. :(

:DDD :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#88044) oxox válasza Reinhardt (#88016) üzenetére


oxox
addikt

orultem, hogy ez esett, es mati hiany miatt a legegyszerubb megoldast valasztottam (kockam van turelmem nincs :) ) ...
kiprobalom a variaciot...ezt a 14-15-s fegyvert nem vagom...ezmiez?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#88045) Reinhardt válasza oxox (#88044) üzenetére


Reinhardt
őstag

Az egy olyan fegyver ahol az impale 15 hatredet tolt vissza :)

(#88046) soultrapp


soultrapp
senior tag

Hello!
Èn ps4 en tolom,de nekem.soloba csak 65-ös greater rift megy a monkkal.
Tudna esetleg valaki valami tuti buildet?
Kipróbáltam már vele egy pár szettet,de sehogy nem tudok már tovább menni.

(#88047) Thrawn válasza Reinhardt (#88042) üzenetére


Thrawn
félisten

Erre kíváncsi leszek.
szerk: "a friend that used to be in a botters clan just reported first bans of his old clanmate (4 bans, he said)"

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#88048) Edge válasza granini (#88039) üzenetére


Edge
veterán

:DDD
nyóctól leszek

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#88049) granini válasza Thrawn (#88047) üzenetére


granini
őstag

Nocsak.. :Y
Asztakkor ugyebar az installertol valo tavozas utan reklamaciot nem fogadunk el, szal akit most emiatt bannolnak az heloszia.
- naeshogyan deriti ki es bizonyitja a Blizzard hogy futott a HUD mikor annak pont az a lenyege hogy nem benne fut hanem "folotte".. eddig az volt hogy nyugivan mert ugysejonnekra..
- na es akit most bannolnak az foreva es purchase new account vagy 2 het tavaszi szunet aztan back to business..?

Ezennel felajanlom a vesém lehetoseget azoknak a barataimnak akiket hud miatt bannolnak hogy atjohetnek hozzam es a nagyTV-n nezhatik ahogy jatszom. Olyanez mint a stream csak local.. :U

Bonusz kerdes plusz pontert:
mennyivel fog csokkenni a legmagasabb completed GR level most hogy mar senki nem fogja tudni hogy mi merre hany meter, es vakok lesznek mint a tobbi foldi halando..?

Legjobb utolso mondatok: "fent majd lesz meg egy elit" illetve "az zsakutca.." :N

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#88050) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Kicsit visszakerestem a regi hozzaszolasaim, meg a regi valaszokat a hozzaszolasaimra :)

Hogy kicsit ON is legyek, vacilálok a D3-on a későbbiekben, bár inkább a "kösz nem" felé hajlok...
Ami nem tetszik (látatlanban): skillek csakúgy "feloldódnak", nem lehet elosztogatni mint D2-ben. Aukciós Ház nagy szerepe komolyabb tárgyakban, az ára már kezdi megütni alulról a 10ezret, de mégis nem érzem újonc D2-esként, hogy annyira kellene nekem a 3. No offense természetesen. Én alapvetően FPS és NFS gamer vagyok, csak a véletlen sodort a D2 felé és megtetszett, de jobb gépnél már az is nagyon háttérbe fog szorulni.

A legfőbb ellenérvem a D3-mal amúgy, hogy nem akarok annyira belemélyülni, mint most a 2-be sikerült, ezért szépen meggyőztem magam, hogy nekem nem kell

Ezek az elso ket hozzaszolasom reszletei ebben a forumban 2003/03/11 -bol :)

2013/12/19-cel vettem meg az alapjatekot. (a RoS aktivalokodja mar ejfel elott megvolt a kiadaskor egy ph-s kolleganak, IceAkosnak hala)

Non-Seasonban 725 paragonnal jarok (en nem melyedtem bele az s4-be es nem lapatoltam be 1200+ paragont mint sokan masok)
A mostani seasonban pedig p711-nel jarok jelenleg es 967 a cel, hogy majd meglegyen osszesitesben a p1000, csak mert az olyan jol hangzik :)

Az eddig beleolt orak kasztonkent:

Barbarian: 112 hours 37 minutes
Crusader: 396 hours 29 minutes
Demon Hunter: 678 hours 5 minutes
Monk: 138 hours 47 minutes
Witch Doctor: 313 hours 4 minutes
Wizard: 276 hours 56 minutes

1915 hours 11 minutes
Az majdnem 80 teljes nap kicsit tobb, mint 2 ev alatt, bar tudom sokan itt joval tobbet beletoltak. :)

(Gondolom ebbe a HC is benne lehet, ott para 250 kornyeken jartam mielott az utolso karit veglegesen toroltem)

#granini: Az utolso mondatok tetszenek, meg elotte a riftbeszamolo is jo volt :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.