Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20002) Madn!ght válasza Szatesz. (#19990) üzenetére


Madn!ght
addikt

Én is kb 5 amut kraftoltam, mivel nemrég eladtam a brimjeimet. Az 5. 15k-val dobta meg a sebzésemet (avg dam, 200+ str, maxos chc, 55 chd).
:B

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#20003) jjc


jjc
aktív tag

100 amu-ból ez lett a legjobb:

buktam elhanyagolható dps-t és némi resit, de nyertem vele majdnem 9k hp-t.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#20004) Gyuri27 válasza jjc (#20003) üzenetére


Gyuri27
félisten

Most komolyan mi értelme ennek? Csak a gold költsége 10misi volt + a kő + a brim.

Amd - Radeon - Ryzen

(#20005) jjc válasza Gyuri27 (#20004) üzenetére


jjc
aktív tag

brim-em volt és maradt még, demonic meg pláne. kőből nem volt annyi.
még szerencse, h a zöld kavics 10edébe, mint a többi. nem.
így már a régi amumat eladhatom üveggyöngyökért.
ezenkívül csináltam még kb. 20-20 bracert és shoulderst, azok hulladékok lettek.
olyan 20m ment el.

konkluzió:
szép volt, jó volt, jöhet a következő patch.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#20006) r6man123


r6man123
senior tag

Mi a megoldás, ha paypal RMAH megerősítésnél nem kapok sms-t blizztől? 30... a telefonszám formátum.. :\

(#20007) persil válasza Gyuri27 (#20004) üzenetére


persil
nagyúr

Kő+brim szerintem mindenkinek annyi van a stash-ban, hogy legózni lehet vele, tehát marad a craft költség, amire azt mondtad, hogy 10mill.
10milláért pedig nem lehet ilyen amulettet venni, tehát szerintem simán megéri. Ha meg a régi nem is olyan rossz, akkor azért is be lehet még pár aranyat zsákolni.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20008) jjc válasza r6man123 (#20006) üzenetére


jjc
aktív tag

+3630?

szerk. a korábbihoz: konklÚzió (mielőtt előbújnának a tudjukkik)

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#20009) r6man123 válasza jjc (#20008) üzenetére


r6man123
senior tag

Sajnos +36-os formában sem kaptam meg :(

(#20010) Gyuri27 válasza persil (#20007) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igen de a kő 80k a brim mondjuk 20. Tehát zsebben a 10 misi. Eladásból 8m + 2m. Az 20 misi.
Annyiért meg jó amut kapni. Ha az előző ér valamit azt hozzá csapod a 20 misihez és pláne kapsz jót.

Amd - Radeon - Ryzen

(#20011) Gorneck válasza Gyuri27 (#20010) üzenetére


Gorneck
titán

Ha meg lecraftol vmi csoda folytán egy 500M+ t akkor meg hepppi...

Gorneck#1239

(#20012) Pompi válasza Gyuri27 (#20010) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem vagyok biztos benne, hogy annyiból 20 misiből kijön egy olyan amu ami felveszi a versenyt egy jobb craftolttal.

Én is craftoltam párat, kb. 5-öt, abból lett egy ilyen (nem is olyan nagy szám):

+32-64 dmg
+ 296 str
+ 228 vit
+ 27 fire res
+ 69%CHD

Most AH-n rákeresve 90 millió egy hasonló, ami nem is hoz annyi DPS-t pluszban, mint ez.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#20013) F-ECT$ válasza Gyuri27 (#20010) üzenetére


F-ECT$
titán

Végre bejött egy olyan craft rendszer, ahol legalább az esélye megvan a jó cuccnak. Ha biztos kell, akkor megveszed az AH-ból, ha meg lottózni szeretnél, akkor craft. Nekem pl tetszik a lehetőség még úgy is, hogy a 85M-t vett amum ennek hatására most már csak kb 50M-t ér...

Dive ever, work never.

(#20014) warcat


warcat
veterán

Miért éri meg? Ezzel az erővel a rare ékszereket,63-as fegyókat se vegyük fel a földről,úgyis szar mind.

Miközben ezeket kraftolod,bármikor beüthet a mákos roll,és olyan amud stb lesz,amilyen nincs kb másnak EU realmen.Ha ezt az esélyt nem tudod díjazni pár millió arany ellenében,amit para 100on visszahoz a lootolt arany,vagy 1 közepes cucc flipje AHban,akkor nem tudom minek játszol :)

EA: It's in the crate!

(#20015) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

Lejár a fél WoTB-m amíg a bridge of korsikk-ot betölti a játék, beszarok :DD
Így tartsam fent 120 másodpercig :D

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#20016) Pompi válasza sunnymarcell (#20015) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

SSD ;]

Feel Good Inc.

(#20017) Szancsó válasza Szatesz. (#19990) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Amu -nál szerintem itt, a csúcson érdemes abbahagyni ;)
Grat!

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#20018) Tom5


Tom5
addikt

e-péniszkedek: 5. amu kraftom a monk nyakában megtekinthető. :P

(#20019) Qru válasza Tom5 (#20018) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szép. :K

#nincsbennetarcsi

(#20020) davidsz válasza Tom5 (#20018) üzenetére


davidsz
őstag

Szerencsés vagy. :C

... én még mindig nem. Valahol 160 craftnál tartok és nincs használható :W

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#20021) DIMITRIUS


DIMITRIUS
tag

Tudom nem szeretitek az ilyen posztokat de csak tájékoztatásként teszem, hogy igen még mindig valami nem stimmel ezzel az ah-val!!! :S /DUPE/

VW Golf 2 1.8 16v <3

(#20022) sith7 válasza Tom5 (#20018) üzenetére


sith7
nagyúr

(#20023) mikromanus válasza DIMITRIUS (#20021) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem ezt postolta valamelyikőtök pár napja (Sárpac?) hogy elment biddel 1,7 milliárdért? A socket, leach kb ennyi lehetett, volt chd is, meg a dps is jó sok volt azon. :Y

edit:
Ja nem. Az innen ismerős. :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20024) DIMITRIUS válasza ReFleXx (#19275) üzenetére


DIMITRIUS
tag

LOL Reflex is megtalálta nemrég az ő hozzászólására válaszoltam amiben posztolta, ha érdekel XD

Szerk.: Megelőztél :D

[ Szerkesztve ]

VW Golf 2 1.8 16v <3

(#20025) warcat válasza DIMITRIUS (#20021) üzenetére


warcat
veterán

Felesleges ezen parázni,rágódni, ha egyszerre felbukkannak ilyen cuccok harmincasával,akkor van gond.
Létezik,sokat nem tehetsz ellene.

Az ilyen simán account rollback dupe,bekamuzták,hogy feltörték őket,Blizz meg visszaállította a fiókot a korábbi állapotba.Egy ilyen milliárdos tételnek töredéke a kb 40 euróért kapható D3 kulcs,és nyiván nem 1-2 cuccal csinálják.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#20026) abéla válasza persil (#19991) üzenetére


abéla
senior tag

Igen, valóban jól látod, ez a bot nem jó trium mellé(mint ahogy a chantodo sem), de az meg apoc-cal, normális avg. dmg-dzsel szintén horibil, gyak. a cm-wizként ez és a cahntodo-set merült fel egyáltalán.
Még a ptr-es pvp elején beszereztem egy jó/közepes triumot (nem azt amit a minap kölcsönadtam) mellé egy echo-t + egy andi siaskot (ami többet sebez, mint az über mempo "csak" épp nincs rajta allres/socket:) )
mivel pvp-ben a cm-buildnek nem láttam értelmét. Szóval akkor egyértelműen látszódott, hogy a trium archon/farmra való.
A múltkor megnéztem ezzel egy jó kis chanto set-et és kb dps-ben egál volt(ne feldkezz meg a +elitdmg-ről!), a cm-funkcionalitást nézve pedig a fenti %-os eltéréseket találtam a slorak chc javára.

Persze ettől függetlenűl a végső cm-geart én is chantodo-settel képzelem el, a top az oh-n apoc és 5+chc mempo, de erre nincs manim/időm, hogy összehozzam, esetleg még egy brutál sebzésű(1100+) 0,25-ös chantodo + apoc nélküli full rollos, 300+ avg dmg-ű chant oh kijöhet kevesebből is, de itt is százmilliókról beszélünk már.

De mindjárt beírogatom a progiba az ő chanto-set értékeit, mert kb ez a velem egy kat., goldban viszont többe jönne ki, de azt majd holnap tudom pontosan megnézni.

hootka!

(#20027) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

Napi Diablo 3 egy kalap fos.
Igaz angol, de egész jól összefoglalja. Remélhetőleg Blizzard tesz ez ellen valamit, és összekapják magukat az expansion-re, már ha adnak ki.

http://i.imgur.com/2GjccJv.jpg

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#20028) Sirandrish


Sirandrish
legenda

VÉGRE!!!

2K DPS-t buktam, de nyertem 15K life-ot :C

A 2K DPS-t meg pótoltam vállason :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20029) sunnymarcell válasza Sirandrish (#20028) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

Kár hogy nem IAS van a light resist helyett, de az a 16% life+191 vit kombó nagyon durva.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#20030) xavix13 válasza Sirandrish (#20028) üzenetére


xavix13
senior tag

:Y Grat! Hát még ha a lighting res helyett 8-9% as került volna rá...
Persze így is szép és rohadt sok hp-t ad a dps mellett :)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#20031) mikromanus


mikromanus
veterán

Ehhehe. A gatyaügylet a leállás környéki vétellel jól ment. Kiadás 9 milla, bevétel 16,8 milla.
Nekem ez is píz. Jövő héten is lehet bekóstolok egy Karbantartó Bulit :D (ha lesz leállás)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20032) Sirandrish válasza sunnymarcell (#20029) üzenetére


Sirandrish
legenda

& xavix13

Egy kis AS-nek én is örültem volna, de így is jó..kb 100. amu craftom volt..
Ráadásul így máson tudok hozni all resit vagy +DPS-t, a life kárára..belefér :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20033) mikromanus válasza sunnymarcell (#20027) üzenetére


mikromanus
veterán

- Jó low lvl itemek.... ladderkezdéskor az első 2-3 napban vagy héten: goblin Toe, lidless eye, thundergod. Tipikus end-game gear minden karakternek :C
- skill és kaszt változatosság: kedvenceim a martial arts assa, a summon druids, a curse necro, a magas szintű runra termett fire wizard, Double Throw barbi
Szerettem még az ütős nagyot sebző kétkezes fegyvereket a barbár kezébe , ami nagyon éketképes volt, valamint azt, hogy szabadon választhattam hova megy a statpont (mondjuk ha pont került a vitára, vagy az energyre, akkor kezdhetted előről a broken karit. Meg: ha csóró vagy, akkro a minimumot a kötelezőkre, a többit a main statra. Ha nem vagy csóró, akkor minden pont egy helyre. Ez volt a lényeg?). Tényleg szép változatos vó't... :Y ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20034) sunnymarcell válasza mikromanus (#20033) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

Ha energy-re egy pontot is tettél, akkor az kb. instant restart karakter (persze 1.13 előtt).
STR-re sem kellett egy pontot tenni, STR buggal és enigmával meg lehetett oldani simán.
Dexterity annyi kellett, hogy a pajzsoddal 75% legyen a block hell act 5ös mobok ellen
Többi ment vitality-be persze.

A legnagyobb amit hiányolok a diablo 3-ból, az all skills. Tulajdonképpen itt mindent a DMG (AS, chc, chd) dominál, meg a main stat.

Le lett butítva a játék, el kell fogadnunk :D

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#20035) abéla válasza abéla (#20026) üzenetére


abéla
senior tag

Na volt kis időm, beírogattam:
Chanto-set: 232dps, 61,5chc, 2,9as (30/260) ez +11,5% AS.
Slorak+oculus: 240kdps (elite: 254k), 2,595(~2,6)as, 61,5chc , E.twisterre +7chc, így ha csak wicked winget nézzük ez 11,3% chc növekmény, persze még tölt a chain react. is, így összességében critical mass-t nézve chanto-set kicsivel jobb (hogy mennyi a chain react aránya cm töltésből, passz).
Dps-t nézve elite esetén (fehér mob szinte mindegy, mpl10-en is fekszenek) Slorak: (22/232) +9,4%-ot hozott.
Persze 2,9as-nél, LoH is jobban töl, meg ugye ott a 7% E.dmg redu. set-bonus.

Szóval a chanto akár alternatíva is lehet, de látszódik, hogy ezen a szinten még nem must have.
Persze egy jobb chantodo-set esetén(főleg a fegyó), ez az állítás nem állja meg a helyét.

Pl Kjohn-ét már be sem merem írni (mondjuk felesleges is, mert az ára is sf-kategoria :D ), na ok megnéztem: (ua. a kisérő+build): 239k(marq ruby), 283(marq emerald), (csak tudnám miért jó akkor ez a ruby? nekem a fentiek, csak marq.rubyval 172k :N )

Már csak az ár-összehasonlításra vagyok kiváncsi.

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#20036) mikromanus válasza sunnymarcell (#20034) üzenetére


mikromanus
veterán

Miért lenne lebutítva? Sokkal átláthatóbb és változatosabb ez. MEg a nehézség jól skálázható. Persze itt is van hatékonyabb és gyengébb skill kombó, de nem az van, hogy egy skillezés (vagy kettő) ural egy kasztot mert a többi szopóka-nyalóka hellen (vagy D3 esetén infernon).

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20037) abéla válasza abéla (#20035) üzenetére


abéla
senior tag

Hopsz bocs, szóval nekem marq. rubyval 221k a 240-es emeraldhoz képest.

hootka!

(#20038) sunnymarcell válasza mikromanus (#20036) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

Miért, itt nem az van?
Az nem skill változatosság hogy a WW barbi lecseréli a war cry-t overpowerre, ha elég az armor és az allres, és néhány DH battle scars, néhány DH pedig backup plan rúnát használ a preparationre :D

Olyan szinten lett lebutítva, hogy kb. semmit nem kell csinálnod. Nincs skill választás, nincsen synergy (igaz ez csak későbbi patchekkel jött be a diablo 2-be), nincsen stat point elosztás.

Élő ellentét a Path of Exile, ahol a passzív pontrendszer annyira komplikált, hogy az már még rosszabb ami itt folyik a diablo 3-ban.

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#20039) mikromanus válasza sunnymarcell (#20038) üzenetére


mikromanus
veterán

A barbár ismerőseim többsége nem WW-zik, vagy nem a standard DT buildet nyomja, csak épp bent van a ww is (chc hiányában azért más stílus :D ). Én se használtam egy rövid próbán túl. Ezen felül van pár tank build és skillezés, csak ezek lassúak és nem annyira nehezek az inferno alsó MP szintjei hogy lenne komoly előnye. Ezen felül az összes fury spender skillre van életképes darálós skill kombináció. Egyes skillekben ezek is eltérhetnek, de mind életképes. Aztán ott van még a hajigáló barbi ami egy félig-meddig fury spender skillt használ fury generátornak. Picit lassabb, mert van 1-2 kötött item a felszerelésben, de simán haladós és muris. A többi kaszt is tele van olyan skillekkel, amiket végig lehet használni és nem csak a legelején. Persze van belőlük is könynebb-gyorsabb és más jellegű. A DH se egységes. én mondjuk tank DH-val nyomultam, vagy ha az élettöltést eldobom, akkor erősebb sebzésű csapdás-gránátos DH. Ilyet sokat látsz? Nem annyira elterjedt, de teljesen életképes és szórakoztató.
A D2-ben volt kötelező előkövetelmény, szinergia skill és a fő skill. Lényegében egy vagy két skill és pár support volt és ennyi. Ha váltani alartál az körülményes volt már ha már lehetet. A felszerelés meg specializált volt igen gyakran, ami még rugalmatlanabbá tette a váltási lehetőségeket.

D3-ban majdnem hogy minden kombinálható mindennel és nem lesz teljesen életképtelen f*s. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20040) sunnymarcell válasza mikromanus (#20039) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

Felszerelés hol volt specializált? All skills-t pakoltál a castereknek, a harcosoknak pedig attack ratinget, crushing blow-ot, meg elemental DMG-t.

D3-ban a legtöbben azt a buildet használják, ami a leggyorsabb, és legjobban bevált. Mehetsz te dobálós barbbal, mert hipster vagy, és mindenki WW-zik, de négyszer lassabbak lesznek a runok.

Ja és a passzív spellek használhatatlanságáról ne is beszéljek :D

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#20041) mikromanus válasza sunnymarcell (#20040) üzenetére


mikromanus
veterán

HotA barbárral megyek és sokkal "ütőképesebb". Inkább ne bonyólódj bele olyasmibe amihez abszolut nem értesz. Csapatban a WW-dt barbár alacsony hasznosságú. Solo runra jó, de a sprint bármelyik skill mellé rakható, így sebességben az ölés számít csak. A jobban differenciált MP szint - xp bónuszok miatt már a bevitt DPS előny jobban érvényesül a többi fury spender skillnél.. A ww-nek van mondjuk 145% damja, a hammernek 325-406% dam rúnától függően. A hajigáló skillt meg ne a ww-hez, vagy hammerhez hasonlítsad, hanem a frenzy/bash/cleave sebzéshez. A sebesség csak azért lehet lassab, mert távolról irtogat. A csapásmérő skill lehet ott is seismic, vagy hammer, a kisegítő skill meg a rend ami erőteljesen sebez és gyógyít egyszerre. A WW-DT buildbe ez nem nagyon fér bele.

D2-ben meg a legtöbb caster fcr-re gyúrt, a melee és lőfegyveresek meg többnyire ias-ra. Az all skill mindnél kellett a sebzéshez. Ha egyik tipusú életképes karakterről váltottál volna másikra, akkor ezek közt is kellhetet váltás, vagy az adott build speciális itemeket igényelt (pl smiter). Meg volt olyan kaszt, ahol azért se lehetett váltani, mert az egyik build a manára gyúrt, a másik a vitára. Persze ott is voltak best buy itemek és kevéspénzűeknek való gyengébbek. Ráadásul jobb esetben volt kasztonként 2, vagy 3 build és egy rakat sose használt vagy életképtelen skill.
Példa: paladin:
-hammer
- auradin
- smiter
- zeal
- fist of heaven skill alapú build
Mindnek nagyban eltért az optimális felszerelése. Az átjárhatóság csapnivaló.

"Ja és a passzív spellek használhatatlanságáról ne is beszéljek"
Ezek többnyire "skillek" és nem spellek. Én épp most az egyik haszontalant használom. Regenerálja a furyt mer' az jó :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20042) Myki19 válasza persil (#19866) üzenetére


Myki19
tag

igen ,észrevettem,sajnálom!

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#20043) tPedro_ válasza simsi (#19948) üzenetére


tPedro_
őstag

Uhh, hát ez jó vétel lehetett volna, hasonlóból a legolcsóbb most 42m.

(#20044) Bahama


Bahama
aktív tag

valaki mp10 über?

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#20045) radi8tor válasza Bahama (#20044) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Két DH kevéske lenne oda. :)

⭐ Stella

(#20046) Bahama válasza radi8tor (#20045) üzenetére


Bahama
aktív tag

1 monkkal már jó lenne

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#20047) sittes79


sittes79
addikt

Srácok vége a PC D3 uralomnak. PS4-re is jön a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#20048) JSaN


JSaN
addikt

LOL jon a diablo 3 playstationra, Chris Metzen konferalta fel.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#20049) radi8tor válasza JSaN (#20048) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

IGN Live Presents: Sony's PlayStation Event

3ó 18p-hez kell tekerni.

sittes79: PS3-ra is elérhető lesz. :K

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#20050) kornel76 válasza JSaN (#20048) üzenetére


kornel76
aktív tag

Jön az majd xbox-ra is... kell a friss hús az AH RMAH-ba (kell a bevétel a Blizznek mert lefogyott az aranytojást tojó démonpopó :D ).

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.