Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95001) Blaise válasza FuRiONight (#95000) üzenetére


Blaise
veterán

Ez engem is érdkelne :)

(#95002) GoTReX


GoTReX
őstag

Így season kezdésnél Paladinra milyen buildet ajánlotok? Nem voltam még azzal soha.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#95003) Argos válasza FuRiONight (#95000) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Adventure mode. Act I, The Old Ruins waypoint. A mapon jelzi egy piros pentagram.

Egyébiránt, semmi d1-et nem fogsz kipróbálni..
Csak egy pixeles d3-at.

...elmúlik...

(#95004) Ellia válasza GoTReX (#95002) üzenetére


Ellia
addikt

Paladin? Melyik kasztra gondolsz alatta? Crusader?

(#95005) GoTReX válasza Ellia (#95004) üzenetére


GoTReX
őstag

Crusader sry. :K

XBOX ID: GoTReX #4839

(#95006) Ellia válasza GoTReX (#95005) üzenetére


Ellia
addikt

Nem para! Hammerdin build-re keres rá, talán az lesz most a "menő".

(#95007) Cranium


Cranium
tag

Hali, még noob vagyok a játékban. Előző seasonból van egy 70es DH-m. Olvastam, hogy Hellfire Ring-et, és Gem of Ease-t tudok használni level 1es karakternél. Most kezdtem egy level 1-es Seasonal karaktert. De hogy tudom használni a Hellfire Ringet? Mert nem látom a stash-emben. Vagy ez szezonos karakterekre nem vonatkozik? Annyira nem vagyok képben a power levelinggel ^^"

(#95008) GoTReX válasza Ellia (#95006) üzenetére


GoTReX
őstag

okok, köszi:)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#95009) AtHoS válasza Cranium (#95007) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Season-ben nulláról kezdesz mindent, tehát ha kezdést követően összeraksz egy HF gyűrűt (vagy akármi mást), akkor fogod tudni majd használni.

read-only mode on the forum

(#95010) Ellia válasza Cranium (#95007) üzenetére


Ellia
addikt

Új seasonos karakterek 0-ról indulnak (nincs kapcsolat a régi karakterekkel/ládában lévő cuccokkal). Leggyorsabb szintezés szerintem, ha kezdetben mesteren lerohanod az új d1 iterációt, majd elkezded nyomni a rifteket csapatban. Sisakba érdemes piros gem-et tenni a +xp-ért.

Vagy megkérsz valakit aki már jócskán tolja a gr-eket, hogy rántson fel :)

[ Szerkesztve ]

(#95011) mephi666 válasza Ellia (#95010) üzenetére


mephi666
nagyúr

szintezésre szerintem jó a d1 rift... most sörrel próbálom eltüntetni róla a béna szemcsés effektet, aztán futok még pár kört :D 1-26 léptem elsőre, 46-54 másodikra... 54-60 harmadikra... persze egyre gyorsabb tempóban :K bánt, hogy leoricnál ahogy beléptem, nem adta elő a kedvenc d1-es monológomat, miszerint: "the warmth of life has entered my tomb... prepare yourself, mortal... to serve my master for eternity!!! hahaha!!!" :DDD imádtam anno...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#95012) Ellia válasza mephi666 (#95011) üzenetére


Ellia
addikt

Lehet, hogy gyorsabb de a loot elég vacak, én ezért mentem át riftre :)

(#95013) Tom5


Tom5
addikt

Sziasztok!

Új szezonban valaki felrántana 70-es szintre? Kb olyan 7 fél 8 körül-től!
Toma#2947
:R

(#95014) leslieke válasza Argos (#95003) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ja, sajnos nem hozta elő a régi D1 feelinget. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#95015) pruzsi


pruzsi
őstag

Dx11-hoz erőmű kell? Mert nálam szaggat nem kicsit pedig komolyabb gémek is fullon futnak!

Bugos a cucc,vagy van trükk,esetleg érkezik hotfix?

(#95016) Argos válasza leslieke (#95014) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Hát azt nem.
Ja, de! A pénzcsörgés nosztalgikus érzés volt.

(#95015) pruzsi:
Trükk.
Lépj ki az összes community chat-ből / 32-biten indítsd a klienst.

...elmúlik...

(#95017) gdevil


gdevil
aktív tag

Sziasztok!

kb 3 éve nem játszottam a D3-mal, úgyhogy most rengeteg számomra az újdonság....
Tavaly megvettem ugyan a ROS-t, de csak most vittem végig egy Crusaderrel (lvl70-es).
A kérdésem a Season-hoz kapcsolódik.
Tegnap indítottam egy DH-t, Season-ost.
1. Ezzel most újra végig kell vinni a játékot az elejétől? Nem sok kedvem van hozzá.... :(
2. Milyen bónuszokat és mikor ad a játék a "normál" módhoz képest?
3. Multizni nem akarok, (mert magyányos farkas vagyok :) ), solóban is van változás/bónuszok?

Köszi!

(#95018) proci985 válasza pruzsi (#95015) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

pár effekt szerintem még bugos.

értsd, 1080pben (elvileg) működő CF mellett a 290X CFfel láttam szaggatást Saxxtris alatt amikor leidézte a spelljeit, egyébként a játék kb el se mozdul a 16.6os frametimeról.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#95019) Tom5 válasza Tom5 (#95013) üzenetére


Tom5
addikt

Senki? :(

(#95020) dargelot válasza pruzsi (#95015) üzenetére


dargelot
senior tag

Biztos bugos, erős gépeken szaggat, ami nem kéne neki egyáltalán.

(#95013) Tom5
Szerintem senki ne várja season indulás után 24-26 órával, hogy alap dolog a húzás. Max 1 hét, amikor majd T6 rdy lesz mindenki, akkor próbálkozz, addig csak havernál/klánnál érdemes/illedelmes.

(#95021) Tom5 válasza dargelot (#95020) üzenetére


Tom5
addikt

Én elvárom. ;]
De mivel senki. Mentem kb 5 percig és addig birtam. Megcsömörlöttem anno ettől a játéktól és úgy néz ki még mindig tart. Az, hogy nulláról elszenvedjek egyedül 70-re. Áh...inkább böködjenek tüzes lándzsával. :DDD
Majd talán ha megjön a necró....

(#95022) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Mindenkinel szaggat!!

de ha a Battlenet - Diablo - Option - Game settings - Launch 32-bit client(instea of 64bit) ezt kell kipipalni es nem lesz szaggatas!!

(#95023) pruzsi válasza proci985 (#95018) üzenetére


pruzsi
őstag

Értem, a 32 bites-re váltást ismertem.., a szebb látvány vitt rá hogy újra megnézzem mi újság a gammel de így egyelőre nincs értelme.

(#95024) proci985 válasza Tom5 (#95019) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Én fogok menni pár T6 kört de még legalább egy óra ha nem kettő mire be fogok tudni loggolni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#95025) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

2.4.3-as PatchNotes magyar fordításban.

Ha találtok benne hibát, tessenek szólni vagy kézzel inteni és itt helyben a kocsinál átvételre kerül a sor.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#95026) SQX_Barto válasza Dyingsoul (#95025) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Magaban a patchben talalunk hibat, hogy konkretan SZAR.... :(((

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#95027) mpierre válasza Lézerparaszt (#94994) üzenetére


mpierre
veterán

Na ugye. :Y Az 4 fps is igen komoly sebesség. :DDD Mondjuk tearing nem is fordul elő.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#95028) Ellia válasza Dyingsoul (#95025) üzenetére


Ellia
addikt

Egy ideje már nem halottam... :D

(#95029) Peppo válasza gdevil (#95017) üzenetére


Peppo
őstag

Végigjátszanod nem kell újra. A sztorimódot legalábbis nem. Egyébként a season karakter a nulláról indul, se cuccok, se semmi.

Amennyiben normál mód alatt a sztori módot érted, akkor ahhoz képest az adventure mód sokkal több xp-t, jobb lootot, ranglistát, és különféle játékmódokat (rift, bounty, stb.) ad.

Ugyanaz a szóló játék, mint a multi, csak egyedül nyomod. :) Viszont multiban van xp és mf bónusz is, plusz a veled egy játékban lévő emberekkel tudsz csereberélni, szóval azért meggondolandó a dolog. Szólóban sokkal lassabb a haladás, de ha ez nem zavar, akkor egyébként mindent el tudsz érni ott is.

(#95030) Peppo


Peppo
őstag

Nálam is szaggat. 32 bitre raktam, de akadozik. Régebben is volt olyan, hogy mikor egy játékos mellém portolt, megakadt egy pillanatra a játék. Most ugyanez van, csak nagyobb akadásokkal, és kb. minden új elit megjelenésekor is. Mikor a rift guardian jön, az meg akár két másodperces állóképet is tud eredményezni.

(#95031) L4mie


L4mie
veterán

tudtok mutatni valami jó kis barbár buildet?
Első barbáromat húzom(valahogy mindig kimaradt a kaszt :P ) és hát nem megy úgy mint a többi.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#95032) need válasza Peppo (#95029) üzenetére


need
addikt

Sziasztok...

Nekem ez az első sezlonyom.. én meg pont fordítva gondoltam a story módban próbálom felhúzni a karaktert
mivel elég szépen dobja a szinteket és legalább master nehézséggel csinálom..! Publik game és mindig van valaki aki jön és együtt csináljuk.. ;)
Mire a végére érek bőven meg legyen az lv70
szerintem akkora már elég jó cuccnak kell lenni és azzal könnyebb már a bonty és a Gr is..
de lehet hogy rosszul gondolom..

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#95033) need


need
addikt

hogy hozzá járuljak én is a fórumhoz az akadozási problémához..


[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#95034) SQX_Barto válasza L4mie (#95031) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Innen tudsz valogatni.

Megkezdtuk a seasont. :DDD

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#95035) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Sziasztok! Pc-n megoldható a coop egy gépen (mint konzolon) vagy sem? Köszönöm

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#95036) proci985 válasza SQX_Barto (#95034) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

na jo latni, hogy a 4p meg annyira nem huzott el.

DHval GR66 11:00val top500ban voltam.

mondjuk azt nezem nerfeltek a reflecteket es kicsit eltero lett par rift autogeneralja, ez UEnel szvsz legalabb 1-2 GRt fog jelenteni felfele, ha nem tobbet.

viszont neztem a top3ban van grenade build ami egy kifejezetten jo tank.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#95037) Viper26


Viper26
nagyúr

Act V befejezése után lesz elérhető az adventure mód?

Pixel 7 | FR955

(#95038) errorcode06 válasza Viper26 (#95037) üzenetére


errorcode06
őstag

Igen. Végig kell játszani a teljes sztorit, egyszer, bármilyen nehézségi fokozaton.

Ezután lesz a menüben választható.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#95039) Viper26 válasza errorcode06 (#95038) üzenetére


Viper26
nagyúr

Köszi. :)

Ahogy nézem a buildeket (Monk) lvl70 kell, szóval még van min dolgozni (57-es vagyok most.) :D

Pixel 7 | FR955

(#95040) Peppo válasza need (#95032) üzenetére


Peppo
őstag

Mindenki a maga stílusában jut el hetvenig. A sztori mód lassabb, ellenben legalább ott halad valamerre az ember szintezés közben.
Én csak szombaton kezdtem játszani, addigra volt már ismerősnek 70-es kari, úgyhogy gyorsan felhúzattam egyet vele. :)
Tökmindegy, hogy csinálod, a vége úgyis az, hogy 70 után jön a bounty-rift-grift darálás.

(#95041) malacka87


malacka87
senior tag

Üdv! Van egy elég nagy problémám! Gtx 1070 és az új patch óta 0-5 fps között mozog a játék. Megnéztem a gpu usage játék közben néha droppol 7%-ra a az 50-ről. Mitől van ez? Próbáltam már mindent. 32bit verziót is próbáltam. Valaki boostolna gyorsan 70-re?:P

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#95042) Viper26 válasza malacka87 (#95041) üzenetére


Viper26
nagyúr

"Valaki boostolna gyorsan 70-re?"

Inkább élvezd a játékot. :DDD

Pixel 7 | FR955

(#95043) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Probaltam a 64bit kliensnel maradni de vegul en is attertem 32bitre. Neha idegesitoen belassult...

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#95044) Viper26 válasza ReFleXx (#95043) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én eddig még nem tapasztaltam ilyet, remélem elkerül.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#95045) AtHoS válasza Viper26 (#95044) üzenetére


AtHoS
nagyúr

RX470-nel is szépen fut néha volt 1-1 akadás, de az hálózati terheltségből is lehetett

read-only mode on the forum

(#95046) Viper26


Viper26
nagyúr

Hogyan lehet megoldani, hogy ne vesszen el ami részben fel lett fedezve?

Portál nyitva lett hagya, relog után mégis új volt az egész terület..wtf? :F

Pixel 7 | FR955

(#95047) Viper26 válasza Viper26 (#95046) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nesze b@zdmeg, csinál egy disconnectet, és elveszik kétórányi felfedezett terület, csináld újra paraszt...szóval erre létezik megoldás, quicksave, vagy bármi? :((

Pixel 7 | FR955

(#95048) Argos válasza Viper26 (#95047) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Semmilyen mentés nincs a térképeken - leszámítva a waypoint-okat. Minden relognál random-generált területet kapsz. Az lenne még csak igazán unalmas, ha állandóan ugyanolyan mapokat kapnánk.
A storyline első végigtolásakor én is benéztem minden kavics alá, meg a legutsó' sötét sarkokból előbújó kisegeret is agyonvertem a loot-ért, mostanra már csak adventure-mode, aztán futás elittől elitig.

...elmúlik...

(#95049) JohnyMilan


JohnyMilan
tag

Találtam egy Bandit Shrine-t Non-Season T13-on! Akit érdekel uccu neki, jöjjön! :DD

10 féle ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem. ł Battletag: Johnson#2284

(#95050) Zsmester89 válasza Zsmester89 (#95035) üzenetére


Zsmester89
őstag

Erre nen tudunk akkor választ srácok?

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.