Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) Gorneck válasza Gyuri27 (#7998) üzenetére


Gorneck
titán

Eléggé.

Gorneck#1239

(#8002) Sirandrish válasza Gyuri27 (#8000) üzenetére


Sirandrish
legenda

30%CHC-val 10ből 3 ütés crit? Jófajta karaktered lehet..
Nekem amióta 30% felett van legalább az ütéseim fele crit összességében..
mióta meg 40% fölött van azóta meg ujujuuuj..

Nem értem...ha olyan jó az a gear akkor miért nem pakolod össze?
INT+VIT+AS...ez ma már nem kerül semmibe

"Pedig akkor is jobb cuccai voltak"

Több volt a DPS-e? Ezért jobb a gear?
Mert ha a defje meg a resije volt több akkor kétlem hogy őt összecsukták míg téged nem...a DPS meg nem minden..

"Játszani se láttad"

Kérdem újra...miért kéne látnom?
Egy normális karakter úgy épül fel hogy tudjon sebezni de ne is halljon meg..
Ehhez ugye kell a mainstat, némi as nem árt (ha sok van az se baj), de kell még chc+chd hogy ne a fegyver alapsebzésével kelljen operálni mert az magában elég hurka, hacsak nem valami orbitális kétkezes van nála, de az meg ugye lassú..
Ehhez kell még némi HP, ugye allresi és az armor sem árt+ ha megoldható egy kis LOH vagy LS nem jön rosszul, főleg 100K DPS felett..

Neki ebből a sok sok statból van 3..mainstat, AS és HP...
Az hogy a gyerek a gearje hiányosságait tudja kompenzálni ügyességgel, az egy teljesen más kérdés..
A gearje ettől még nem lesz jó..
És ehhez elég az adatlapját megnéznem...nem a srác ügyességét ócsárolom..ha azt tenném akkor kéne látnom játszani..vagy a gearje magától megy?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8003) Gorneck válasza Gyuri27 (#8000) üzenetére


Gorneck
titán

1szer volt ilyen, de ezt hallagtom tőled elég régóta. Kicsit unalmas már, hpgy őszinte legyek. Supportos WDm volt mindig, 0 resivel, 0 HPvel, 0 védelmi skillel. Amíg te szeretsz rohangálni szétriogatni az ellenet, addig én nem és nem is tok úgy játszani, de ezt anno kb 10szer írtam le neked.

1, Ghostbomb nem állandó. Lassú a cast.
2, Próbáld ki a spidereket. Folyamat critelnek (4/4).
3, MPL5-6on boldogulsz a mobokkal 4 fős csapatban, akkor menni fog máshol is. És mivel oda debo gearje egy bazi nagy nulla így fikázom is. Sáska szart se sebez, a ghostbomb szintén...egyszerűen elfogy/lassú. Mindkettő kevés uberekhez.

Ő kénytelen volt, ezt meglépni, mert magas plhez solohoz nem árt egy alacsony manaigényű build és mellé olcsó is. Némi chc, némi as...és egy olyan fegyó ami távoltartja a mobokat. Ő elmanőverezik a mobok közt és szépen lassan levadássza őket. Ezzel nincs semmi baj...de az a gear max az ő buildjéhez oké.

Egyébként nem soloznál folyamat, mint vmi mártír, akkor nem itt tartanál.

Gorneck#1239

(#8004) vendingo válasza Gyuri27 (#8000) üzenetére


vendingo
veterán

Én Wd-el konkrétan rühellem ha szétmegy az elit, cseszhetem a macikat. Sokkal jobb, hogy egy full tár manával ostromlok 3-4 elitet egyszerre, mint össze vissza rohangáljak egyesével leölni őket.
Eliteknél nekem soha nem fogy el a mana! meglátok egy pakk elitet, benyomom a rain dance-et és mire vége lenne a rain dance-nek már hulla az összes.
Szerintem a csávó partyba az első elitné összecsukódik mp5-ön, aztán cseszheti a az AS-t.
Nálam az ismerőseim nagy része tisztában van vele, hogyha körülöttem minden kék, akkor ott kell tartani az eliteket, mert az mindenkinek jó!
Én kevesebb dps-el party-ba és soloba is simán nyomom az mp6-ot, ha van tank, ha nincs.
Nem csodálom, hogy a csávónak annyi life van, mert fika resi mellé kell is, mert döglene az első mob-tól.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#8005) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nem értek a WDhez, de amiről vitatkoztok az pusztán két fajta játékstílus.
Coco szeret szólózni, valószínűleg tetszik neki a kiteolás.Gondolom esze ágában nincs csapatban tolni.Gyuriról is ezt gondolom.Nincs ezzel semmi baj.
Gornekck meg nagy csapatjátékos, előtte két akkora OP barbár osztja a pofonokat, amiről sokan csak álmodhatnak.Ezzel sincs semmi baj.
Szóló vs csapatjáték.Különböző gear kell mindegyikre, vagy univerzális.Kinek mi a jön be, mit akar.

(#8006) Sárpac válasza Sirandrish (#7994) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Elment 1misiért! :DDD
Vele MP5-ön nyomulok.
Ahhoz, hogy 7-8-on is tudjak nagyobb halálok nélkül farmolni, mit fejlesszek rajta? Mit érdemes cserélni, beáldozni stb. hogy hatékonyabb legyen? Jelenleg ennyi a max sebzésem+289% CHD 54CHC!

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#8007) Sirandrish válasza Sárpac (#8006) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az elment kajak 1M-ért??
Bazz...mennyi ilyet dobtam én ki :DDD

És mivel látom két 1 kezessel nyomulsz és még LS-ed is van így első körben próbáld meg beszorítani a buildbe a WC-t...+armor+resi..
Így első körben ezt tudnám javasolni...
Def-ed WC nélkül okés, resid okés, hp-d lehetne pöttyet több de még bőven tűréshatáron belül van az is..

Most látom...azt az andariel sapkát nagyon sürgősen dobd ki..
20%more fire dmg taken? Normális vagy?:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8008) Bronco80 válasza Gyuri27 (#7991) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Az a 19% igazából 24%.
A magas AS pedig szép vakítóan magas DPS-t tud mutatni és signature spell-hez jól is jön, de amint igazi AOE DPS-t akarsz bevinni csak gyorsabban égeti a manát. Nyilván a magas HP miatt van ideje a srácnak így is gyilkolni és nem mondom, hogy nem járható út az övé, de én nem példálóznék vele.

[ Szerkesztve ]

(#8009) Sárpac válasza Sirandrish (#8007) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Igen én is a tökfedőre gondoltam első körben 10millám van amit elszórhatok, mindenképpen socketes kéne+XP miatt! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#8010) Sirandrish válasza Sárpac (#8009) üzenetére


Sirandrish
legenda

STR-es socketes andariel sapi ki is jön annyiból..
Vagy Mempo...abba gyárilag beépített socket van + sok sok allresi és azt a 4,5% CHC-t talán be is áldozhatod ezekért :K
Ráadásul a Mempoba van 10-12% life is így a HP-d is feljebb kúszna egy picit :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8011) Agro válasza Bronco80 (#8008) üzenetére


Agro
senior tag

Én az As boostról azonnal lemondtam amikor két egykezes xbowal azt láttam milyen gyorsan égeti a hatredet DH-nál, Hiába lövök gyorsan ha a sebzés hurka és hiába a 100k dps, ha ezt a dpst nagyon rövid ideig tudja fenntartani az ember. Ilyenkor szokták mondani, hogy de gyorsabban is töltődik a hatred mert gyorsabban lövöm a töltő skilleket... Igen ám de azok a skillek nem is olyan hatékony tömeggyilkoló eszközök... Én annak a híve vagyok, hogy lassan, de G@#& NAGYOT. Most is próbálom lecserélni az egyik AS-es gyűrűm CHC-sra. 4% chc a dps-ben kb 8% iasnak felel meg... drágábbak is általában a chc-s cuccok, nem véletlenül.

(#8012) Szatesz. válasza Sárpac (#8006) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Majdnem ugyan olyan paragonnal nyomom én is.... Hogy a p.csába lehet ennyi dps ed?
Segitsetek már mit csináljak ezzel mert dpsen nulla...
Karim
Cseréltem már a fegyót socketesre 300%chd val is majdnem ugyan ez...
Illetve 2db egykezessel is csak 70k dps van...
Előre is köszi

(#8013) Bird válasza Szatesz. (#8012) üzenetére


Bird
addikt

Talán úgy, hogy ez buffolva annyi..... :D Nyugi olyan 70-80k lehet neki max. :P

Ha nagy dps-t akarsz olcsón akkor vegyél skornt, jó sok str-el, life on hittel, vagy ha sok pénzed van akkor life on stealel. Igaz akkor ias-re is kell gyúrnod ami már többe kerül.

Nekem 120k a sebzésem ami skornal tök alap. Igaz passzívok közül nincs weapon master, mert a védelemre helyeztem nagyobb hangsúlyt. Iasom pedig 1,38 kísérővel 1,40 feletti, ott már a loh jótékony hatása is megmutatkozik. :B

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#8014) Tyler Durden válasza Coyot (#7985) üzenetére

Ez volt nekem is, hogy egyik nap nem dobta a kulcsot. MP5 ~20 run 2 kulcs. Ellenben tegnap 7 run 7 kulcs..
Drop kapcsán viszont nekem is csak a trash.. Tegnap esett egy set belt, megörültem, hogy pénz áll a házhoz, erre egy vacak tal belt ami egy marék zizit nem ér..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#8015) Szatesz. válasza Bird (#8013) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Tudom hogy buffal annyi!
De nekem buffal is 90k max!
Búgó csigának is jó a skorn? 15 millám lenne skornra majd szétnézek...

A life on hit világos! A life on steal az mi is pontosan?

[ Szerkesztve ]

(#8016) radi8tor válasza Szatesz. (#8015) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Komoly gondok lehetnek, ha 20-as paragonon még ezeket az alap dolgokat nem ismered. :U

Life steal: sebzés százalékában gyógyít. Nagy DPS-ű karinál life steal kell life on hit helyett.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#8017) Bird válasza Szatesz. (#8015) üzenetére


Bird
addikt

nyugi skornak jó lesz a sebzése, de mint mondtam iasre is kell gyúrnod akkor keményen. Ha ajánlhatok akkor némi attack speeddel megtuningolt darabot válassz 1200 feletti dps-el, min 300 strel.
A life on steal lényege, hogy a sebzésed x%-át kapod vissza életként. Nagyon hasznos egy durva kétkezes fegyónál. Igaz ez a legdrágább stat cserébe :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#8018) userxy válasza radi8tor (#8016) üzenetére


userxy
őstag

Komoly gond ott kezdődik, hogy már fél geart linkeltem neki árral együtt hogy mit cseréljen és még mindig ugyanazt kérdi 3 hete folyamat. :)

(#8015) Szatesz.

pajzsot felejtsd el ha olcsón nagy dpst akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#8019) Szatesz. válasza radi8tor (#8016) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Gondoltam hogy ez lehet, de nem voltam benne biztos!
Nem vagyok benne profi az tény, de hol kérdezzem meg ha nem itt?!

Userxy: próbáltam már kétkezest de nagyon lassú volt és kevés lett az armorom! Átkell alakítanom sok mindent úgy néz ki akkor...

[ Szerkesztve ]

(#8020) Gorneck válasza ProEvoFan (#8005) üzenetére


Gorneck
titán

Már rég nincs ilyen, vagyis van, de ha nincs balance-olt geared folyamat feküdni fogsz. Elég megnézni pl a bökők piacát. Kb csak az bír értékkel amin van LS (setes manajumas vagy mi vagy épp veszel LSsel megáldott skornt). Mert magas dps mellett életben tart. Én úgy gondolom ez nagyon fontos, ha mellé van rajtad allres, hp, int és vit már eléggé hatásos tudsz lenni, mind1, hogy solo vagy csapat.

Én azé megyek csapatban, mert 1, szórakoztató és kevésbé unalmas, 2, sokkal kényelmesebb/hatékonyabb, mint egyedül szórakozni. Egyedül kéne játszanom, már rég nem dioznék...

Gorneck#1239

(#8021) userxy válasza Szatesz. (#8019) üzenetére


userxy
őstag

Nem hiába raktam mellé még csillió attack speedes cuccot is. :)

1,3-as attack /seccel a 2kezes teljesen játszható persze minél több annál jobb. De ha lassú akkor két 900 1000 dps körüli 1 kezes és megvan oldva a problem. A többi része ring, head...... ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#8022) mikromanus válasza Szatesz. (#8019) üzenetére


mikromanus
veterán

DT barbihoz többnyire azért 2 egykezes fegyver kell. Az offhand lehetőleg gyors (dagger vagy sword) legyen. Ezen a DPS rovására is lehet halmozni a statokat és jellemzőket. MAsszív LoH hasznos lehet,. Emellett str, chd, socket a cél. Olcsón akkor jöhetsz ki ha ebből hármat célzol be. Belépőszintű karakterhez Cyberbeni tud tanácsot adni (amúgy is szeret segíteni, csak néha arrogánsnak hangzik a megfogalmazása. Pedig...). Ha tapasztaltabb DT barbi tanácsára vágysz, akkor esetleg drk88 segíthet. Ha épp nem a napi durva dropjával idegesíti a senyvedő többséget :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8023) Blizz


Blizz
őstag

Véleményt szeretnék kérni róla, hogy mit kéne még változtatnom rajta!

No mistakes, just happy little accidents

(#8024) Szatesz. válasza mikromanus (#8022) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget!
Kipróbálok egy skornt...
:R

(#8025) Bird válasza userxy (#8021) üzenetére


Bird
addikt

Ha jó az ias (1.40 körüli) akkor az 1000 körüli loh is életben tart a skornnal.... Ahhoz pedig nem kell minimum hatvan milliót elkölteni (mármint fegyverre természetesen :DD ) ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#8026) Sárpac válasza SLYM (#7987) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Erre csak! :C :DDD
Mahinált az egész hiszitek vagy sem, amíg levesről szól az RMAH! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#8027) mikromanus válasza Blizz (#8023) üzenetére


mikromanus
veterán

Amun szerintem lehet kicsit izmosítani, vagy átszerkeszteni. Egy crit központú buildnél a chc elég alapelvárás szintű, nem? :B Sok-sok LoH-t is szerezhetsz itt ha szükséges.
A passzívoknál a cd csökkentő lecserélhető. Armoros passzívot használnak sokan, de sok-sok más hasznos(abbnak tűnő) skill is van. A fegyvereknél axe vagy mace adhat extra sebzést, de nem tudom mennyire kell az extra fury a buildedhez amit a mighty weapon ad. Ha nélküle is megvagy, akkor egy mace/axe a +10% chc-val jobb. Echoing fury egy lehetséges opció, de rareban is lehet kellemes darabokat kifogni.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8028) userxy válasza Bird (#8025) üzenetére


userxy
őstag

Skornhoz a LOh az nagyon karcsú :)

én most 1,4-el csapkodok 6% LSsel életbe tart.

Viszont kipróbáltam egy LS-es skornt azzal volt 11% LS-em MP8ba kb halhatatlan XD Rend Lacerate rúnával olyan sebzést tol hogy a 11% LS mellet még a tűzbe vizbe hóba fagyba is benne lehet állni :D

De mivel ez a fajta jó dpsű skorn drága igy marad az a változat hogy felnyomom a dpst 300k buffedre és a 6% is elég lesz :D

(#8029) Blizz válasza mikromanus (#8027) üzenetére


Blizz
őstag

Igazad van,megfogadom a tanácsod. Köszönöm:) Szétnézek gyorsan ahban

No mistakes, just happy little accidents

(#8030) Bird válasza userxy (#8028) üzenetére


Bird
addikt

A life on stealt viszont nem mindenki engedheti meg magának ha skornt választ. Nekem a loh is bejött az említett ias mellett. Nem mondom, hogy nem fektetnek meg néha, de úgy gondolom annyi belefér. :)

Arról nem is beszélve, hogy az immortalos övemen is van 3% life on steal. A pecs után ezek ára is a béke feneke alatt van (persze nem a 200 str plusszosak). Szóval a lényeg, hogy vannak lehetőségek az életben maradáshoz. :B

karakter lapom

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#8031) userxy válasza Bird (#8030) üzenetére


userxy
őstag

Ezért írtam, hogy én is inkább máshogy oldom meg , hogy ne kelljen LS-s Skornt vegyek. Ami jó ls-s skorn az 300 400m.

Enniyből csinálok 350k buffed Dpst kb. és Akkor a 6% LS is elég lesz :D

(#8030) Bird

Túl sok a védekező passívod sztem. De ahol jáccol és haladsz vele igy is jól, akkor jó.

[ Szerkesztve ]

(#8032) mikromanus válasza Blizz (#8029) üzenetére


mikromanus
veterán

Esetleg még sártaposó csizmát cserélhetsz. Szép a lacuni a MS-ért, de épp a lábbeliről maradt le ez a jellemző? Inkább bukj némi statpontot, de a spuri sebesség elég hasznos jellemző (amíg nincs 24-25%). Az azért legyen rajta!

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8033) Bird válasza userxy (#8031) üzenetére


Bird
addikt

Igazad van... Sajnos kényszerűségből nem használok weapon mastert, mert soloban elmegy, de csapatban mpl5 környékén már necces. Hozzá teszem, hogy a többieknek csutka a dps-e általában a probléma... Így meg ha nincs megfelelő plussz armor akkor halok a sűrűjében rendesen. Az aktívak közül is változtatnátok valamin? :B

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#8034) Blizz válasza mikromanus (#8032) üzenetére


Blizz
őstag

Ezen én is gondolkoztam,akkor szétnézek az ahban
Szerk: Igazából a mighty axe-tól nem akarok megválni,mert az nekem esett,nem pedig vettem és ez elég ritka,hogy nem ahból van. :B

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#8035) H@lede válasza Bird (#8030) üzenetére


H@lede
tag

Simán cserélhetnél pár skilledet hogy nagyobb damaged legyen pl: leap helyett battle rage
a passzívnál meg próbáld ki a ruthless, weapon master +3% lifesteelt.

Én meg revenge helyett ignor paint használok valahogy jobban életben tart.

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#8036) userxy válasza Bird (#8033) üzenetére


userxy
őstag

Én ezzel a buildel tolom most. Egész hatásos első ránézésre nem hinné az ember. De a hammer of... geci nagyokat csap 2m+crit.

Egy próbát megérhet nálad is.

(#8037) Edge válasza stifi (#7929) üzenetére


Edge
veterán

Használj vmi crowdcontrol skillt. Magasabb mplvl-eken és is azt teszem, frostnovázok így le tudom tankolni az elit pakkokat mp7-en is. Partiban meg a többiek is szeretik. Nem nem vagyok tank build én amolyan hibrid, szeretek saját buildokkal menni illetve más által kitapasztaltat átvariálni most egy ilyet használok:
buildem
Mondjuk nekem picit jobb karim van valszeg ;) De ne akarj 60k dps-el mp7-en menni. BTW mp1-2 -nek sima libának kéne lennie akármilyen skillel.

Más: mennyi most a radi star eme ahban?
reggel eladtam a perfect staromat hátha du-ra lemegy megint 5 körülire a radi.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#8038) Bird válasza H@lede (#8035) üzenetére


Bird
addikt

Köszi mindenkinek kipróbálom amit írtatok :)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#8039) mikromanus válasza Blizz (#8034) üzenetére


mikromanus
veterán

Dobjad át a másik mancsba és a probléma megoldva. Ha a legendaryra gondolsz, akkor egy Echoing fury a main handbe és máris megindulsz a szín legend karakter felépítése felé tartó rögös úton. Mondjuk a LoH picit kevés lehet. Ha van elég DPS akkr onem gáz annyira. Max bedobsz egy 3% életszívós passzívot. Meg amun keresel valami 6-700 LoH-osat. Ha meg stresszes, akkor használj seismic buildet. Ott nem nagyon kell közelről csépelni az ellent. Mint meg is jegyezték nekem: az a build amit használok az is egyszerű mint a faék és nem nehezebb a DT buildnél :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8040) Blizz válasza mikromanus (#8039) üzenetére


Blizz
őstag

:DDD

Seismic buildröl tudsz dobni egy linket?

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#8041) Tyler Durden válasza Edge (#8037) üzenetére

6.6 misinél áll az árfolyam most.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#8042) Edge válasza Tyler Durden (#8041) üzenetére


Edge
veterán

thx, megy az lejjebb is sztem... tegnap este tíz körül még feltornászták 7.9-re azóta már esett ennyit.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#8043) Tyler Durden válasza Edge (#8042) üzenetére

Menni fog, amethyst már 3.4 misinél van..
Ruby: 6.1
Topaz: 4.2

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#8044) mikromanus válasza Tyler Durden (#8043) üzenetére


mikromanus
veterán

Kevesebb kavics nem nagyon lesz benn a rendszerben. Max ha elkezdik a sumákolókat kigyomlálni, de ennek kicsi az esélye. Mondhatni innen is csak lefele vezet az út... kisebb ingadozásokkal :D

(#8040) Blizz
Az armorymban megnézheted. Ugyanaz mint a DT build, csak seismic-kel. Mondjuk h aolyan hangulatban vagy, akkor a yeti lehet az überkiller mód az örökéltű helyett. Ez akkor jó, ha kisebb az ellenállása az ellenfeleknek és nem lehet nagyon tartani a folyamatos fury utántöltést. Vagy ha elit kill módban nyomulsz és csak elitek ellen kell irdatlan nagy DPS buff. Cuccokban kicsit eltér a DT barbitól. Arra épp nem mérvadó a karakterem. Elég übertápolt kategória :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8045) Tyler Durden válasza mikromanus (#8044) üzenetére

Nemtudom én is most filizek még 1 kari felrántásán. DH-t leépítettem, monkkal nincs kedvem jáccani, valszín wd-t fogok húzni. Pont most scannelem az árakat és a béka segge alatt vannak. Zuni chest 13 misi, ring is van már bent 5 misiért, ha nem maxos topazt veszel bele, hanem "csak" perfect start darabja annak is 1.7 misi.. 1 biztos kicsit még kivárok, mert az az érzésem a gold fog egyre többet érni, mivel ah-ba értelmes áron már nehéz bármit is eladni /kivétel über itemek/.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#8046) Blizz válasza mikromanus (#8044) üzenetére


Blizz
őstag

És mi a battle taged? :P

No mistakes, just happy little accidents

(#8047) mikromanus válasza Blizz (#8046) üzenetére


mikromanus
veterán

Első hozzászólásban benne vagyok. Ezzel akartam népszerüsíteni az alapozó postot. Amúgy Mikroman#2277 :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8048) Blizz válasza mikromanus (#8047) üzenetére


Blizz
őstag

Téényleg,nekem meg kiment a fejemből,hogy mindenki ott van :B

No mistakes, just happy little accidents

(#8049) mikromanus válasza Blizz (#8048) üzenetére


mikromanus
veterán

CSak aki számít. Vagy aki írt Cadalnak és kérte :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#8050) vendingo


vendingo
veterán

Valamit ki kéne hozni a barbáromból nagyon olcsón! :)
Tippek? Life jelenleg a béka segge alatt.

Eddig csak ládából illetve más által kidobandó cuccból lett felhúzva, nem szeretnék sokat költeni rá.
Skillekkel is hadilábon állok, nagyon nem vágom a barbáros dolgokat.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.