Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21101) P00By


P00By
nagyúr

6 kör alatt csak 1 brim, november óta nem volt ilyen :D

czpitti: Aha, naja, persze... :W :D

[ Szerkesztve ]

(#21102) czpitti válasza P00By (#21101) üzenetére


czpitti
senior tag

a többi akkor drága tétel ha csak egy brim... :DDD

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#21103) Andie válasza Gorneck (#21076) üzenetére


Andie
őstag

Hát most 95k dps-em van, és valami 40% chc + 300%chd, majd megnézem pontosan.
Na kipróbálom az acidot, lehet valami rosszul néztem legutóbb. Melyik rúnával javasoljátok?

SLYM: Kösz bakker, mibe van ez a szerkó ami rajtad van? :) 1-1 darabja brutálisabb, mint nekem a full cuccom. :C

Szóval ha valakinek van LS-es Fury-ja, kipróbálhatnám 1 percre?...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#21104) Gorneck válasza Andie (#21103) üzenetére


Gorneck
titán

Én anno távolság növelős rúnájával használtam...de mint írtam egy idő után kifullad...

Gorneck#1239

(#21105) Cyberbeni válasza Andie (#21103) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ekkora chc+chd mellé elég alacsony az a dps, ha Acid Rain-el gyorsan akarsz írtani. Acid Rain főleg arra jó, hogy 1-2 ütésből takarítson crit nélkül is, amihez nagy sebzésű fegyver (tehát nem a lehető leggyorsabb), és sok int kell, kétkezes fegyver, vagy 1.2 aps egykezes pl pont jó hozzá (lehet gyorsabb is, csak akkor nyilván nagyobb dps-ű kell ugyanakkora dmg/hithez)
Brutál dmg/hit-tel meg Locust Swarm - Pestilence ami igazán jó, itt egy leírás róla: [link]

(#21106) jjc


jjc
aktív tag

legendary competition. finis:
[link]

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#21107) tPedro_ válasza Cyberbeni (#21094) üzenetére


tPedro_
őstag

Sprint esetében az alap dps-re gondolsz, mert összességében a MH fegyver jóval több dps-t ad mint az OH.

A Chaos rúnát próbáltam, de nem sikerült fenntartanom a WotB-t. Vagy kevés volt a crit vagy a mob, lényeg, hogy nem sikerült. Igaz, akkor pár cuccom más volt, lehet újra ki kéne próbálni, esetleg másik mp-n.

Overpower-t kipróbálom, köszi.

A speed-del kapcsolatban úgy látszik félreérthető voltam, azt hittem a lacuni miatt egyértelmű.
Tehát movement speed-ről van szó. A lacuni-n lévő 12%-ot elbukom ha lecserélem egy crafolt bracerre.
Erre lettem volna kiváncsi, hogy honnan/hogy érdemes pótolni a movement speedet, ha nem lacunit használok.

@mikromanus:

A set bónusz csak azért jó (és azért szeretném má itemen behozni) mert így is csak 47k életem van).
Ha cserélem a gatyát akkor elbukom a +100vit-t, a +10% HP-t is. Plusz Inna gatyán nem láttam +182 vit-t, szal még kevesebb lenne.

(#21108) mikromanus válasza tPedro_ (#21107) üzenetére


mikromanus
veterán

"csak 47k életem van"

Nem ismerem a ww-s dolgokat annyira, de az a 47k cseppet sem kevés. Hammer alapú builddel 35k felett MP10 überen se nagyon kellett. Alacsony MP-n olyan 30k felett tartom egy hajszálnyival. Bár most kicsit átépítettem és 24-25k life van. Ahol már lendületesen halad ott könynen lecsapják. Ez sem lehetetlen küldetés így, de 30k után el vagyok kényelmesedve. Meg két fegyverről egyre váltottam és nem érzem még. Az élettöltés legyen stabil. Onnan már gyerekjáték (ha nem 1 hitelnek). Azért 30k kell, de 40k felett már tényleg csak fanatikusoknak! :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21109) Andie válasza Gorneck (#21104) üzenetére


Andie
őstag

Na kipróbáltam most, toltam 1 kört act1-ben.
Lekoppintottam SLYM karakterét, és betettem a dartsot + acidot, mellé slot1-be a pyrogeistot, slot2-be meg a soulharvestet.
Kb 1200 manám van alapban. Igy ha ledobok egy pyro-t, akkor kb 10 mp-en keresztül tudom tolni az acidot. Ha ezután eleresztek 5-6 dartsot (manatöltő rúnával), akkor maxra tölti a manát. Ez igy elég haladós, főleg ha sok a mob. Eliteknél meg champoknál már annyira nem, de ott is elég frankó.

Nagy hiányom volt még a POX gyürü. Most összejött már 3 millám, úgyhogy nézegettem párat, végül kipécéztem egy 137 int + 68 vit + 31 min dmg-eset 2,8M-ért. (előtte bideltem egy picit komolyabbra 3M-ért, de rámlicitáltak). Úgyhogy ezt megvettem, igy megvan a 4 set, ezzel +20 mana/sec (+10 mana/kill) gondoltam megoldja a manafogyás problémát. Hát kicsit csalódtam. Bár bukok 6000 dpst (95k->89k), gondoltam a manatöltés kárpótól... Sajna úgy tünik, nem töltődik sokkal gyorsabban a mana ha rálépek a jobbegérre. Ugyanúgy 10-12mp-ig tudom ontani a savat. Utána persze sokkal gyorsabban visszatöltődik.. De futnom kell egy kört. Még azon tököltem, hogy a pyro helyett visszateszem a sámánt, csak nemtom melyik a jobb, a manás vagy a dps-es...
Na mindegy, tesztelgetem, próbálgatom még. Meg kell barátkozzak ezzel az új kiosztással a denevéres után úgyis :)

Köszi a tippeket mindenkinek! :R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#21110) Cyberbeni válasza tPedro_ (#21107) üzenetére


Cyberbeni
addikt

a te MH fegyvered: 375-880 dmg Sword (+15% dmg bónusz)
OH fegyvered: 651-1153 dmg Mighry Weapon (+3 fury/hit bónusz)
szóval ha a kettőt felcseréled, akkor a sprint tornádóid nagyobbat fognak ütni (WW kicsit kevesebbet fog sebezni, de azaz össz sebzés kisebbik része), ráadásul fury-d is több lesz.
Azért nem sikerül fenntartanod, mert alacsony a crit chanced (Mighty Weapon MH-ben 20% crit chancet jelent Fury termelés szempontjából) és az attack speeded, hogy rendesen tudj fury-t termelni
Nem értettem félre, tudom hogy Lacuni movementspeedet ad, de attack speedet is ad, és mivel attack speed breakpointok 10%++ attack speedentént vannak sprint/ww-re, ezért nem lehet csak így random cserélgetni a cuccokat.
Olvasd el, amit linkeltem, mert a mostani összeállításod az optimálissal teljesen ellentétes.

(#21111) tPedro_ válasza Cyberbeni (#21110) üzenetére


tPedro_
őstag

Ok, a fegyvert megcserélem.

Sajnos arra sosem volt megfelelő mennyiségű goldom, hogy pont az optimális geart vegyem meg, ált-ban azt vettem amire épp volt elég és több dps-t adott mint az előző.

A leírás szerint a lacuni lecserélésével, -9% attack speed pont leesnék az eggyel alatta lévő szintre, 20 tick helyett lenne 18. (Illetve már most is 18 a fegyver csere után, lacuni nélkül ekkor 17 lenne.)

WotB hossza ugye 25 fury-nként nő 1mp-cel. Ha jól tapasztaltam, akkor ha maxon van a fury, akkor nem nő a duration, mert nem tudok több fury-t gyűjteni. Ha lehasználom, akkor rögtön vissza is töltődik, és nő a duration.
Ha tényleg így működik, akkor azzal lesz a gond, hogy nem tudom rendesen/megfelelő időben/mértékben elhasználni, ezt gyakorolni kéne.

A leírást köszi, érdekes amiket kiszámolt, bár én ilyen mélységben nem szoktam játékokkal foglalkozni, inkább a szórakozásra koncentrálok. :)

(#21112) Cyberbeni válasza tPedro_ (#21111) üzenetére


Cyberbeni
addikt

itt egy jó ias kalkulátor, hogy ne kelljen számolgatni, hanem csak beállítani, hogy milyen fegyvereid vannak: [link]
fájl->másolat készítése(vagy letöltés másként), hogy használni tudd

a legutoljára használt fegyver aps-e számít sprinthez, szóval a két kéz felcserélése nem számít.
szinte csak a gyorsabb fegyver számít (az alapján érdemes a sprint-et tolni, a másik így a ww-be számít, ami kevesebb dps), ha abbahagyod egy pillanatra a ww-t, utána meg újra elkezded, akkor általában jól jön ki az utoljára használt fegyver.

és igen, a fury-töltés csak akkor számít, ha nem maxon vagy.

érdemes egy breakpointot belőni, és azt megtartani, ha nem akarsz nagy beruházást. 1.5 aps dagger mellé 3*9% ias ajánlatos ha nem akarsz sokat költeni. Ez rare MH-el, illetve 0.22+ aps EF-el pont jó (vagy -1% ias/+0.01 aps szerint kevesebb ias is jó jobb EF-el)
És EF-t csak akkor vegyél, ha olyan jó a geared, hogy egyik gyűrűt le tudod cserélni egy Cold dmg-es SoJ-ra.

(#21113) tPedro_ válasza Cyberbeni (#21112) üzenetére


tPedro_
őstag

EF vásárlás veszélye nem fenyeget, jelenleg 16m goldon csücsülök. :DDD

(#21114) sunnymarcell válasza tPedro_ (#21111) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

Ha átmész sprinttel sok mobon, akkor elkezded nyomogatni a battle rage+sprintet, és eliteknél kb. 0,5-1 másodpercenként benyomod a sprintet. Én csak ennyit csinálok, és gyerekjáték fent tartani a WotB-t. Ja és ha olyan területen mész, ahol nincs már mob (mert kitakarítottad, csak mész visszafele), bármilyen tárgyat szétütsz, például egy asztalt a keep depths-ben, vagy hordókat, csonthalmokat, az is ad fury-t.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#21115) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Remélem hamar megérkezik :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21116) frenkdrebin válasza Zan (#21079) üzenetére


frenkdrebin
csendes tag

Köszi, jó 5let. Ráállok a craftra. Nem is gondoltam volna hogy ilyen jó rollok is kijöhetnek. Még a 2-es manajuma settet lehet megpróbálom. Ezzel a gearrel vele kb. örök bears. Kicsit defesebben mplv5 sima ügy. Béka után most 3 itemen van pickup, így kb ugyanott vagyok de nekem is át kellene raknom az övről az tény :) Inna gatyót próbálgattam de rengeteg life veszendőbe megy. Sajna így is alacsony magas mplv-n. Persze abból is lenne olyan ami jó dehát... Irány a craft! Köcce mégegyszer.

frenkdrebin #2705

(#21117) F-ECT$ válasza Cyberbeni (#21112) üzenetére


F-ECT$
titán

Wizre is van ilyen számítás?

Dive ever, work never.

(#21118) persil válasza Sirandrish (#21115) üzenetére


persil
nagyúr

Megérdemled te azt a sok pénzt? :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21119) SLYM válasza Andie (#21103) üzenetére


SLYM
veterán

acid rain rúnával használd, így 24 yardos területre fog sebezni. ehez még használd a manás big bad voodoo-t és ha jön egy elit pack lesz azért elég manád mindig, legalábbis alacsony MPL-en. a gearből van 3 kraftolt item, azok olcsón kijöttek, a sisak 7 misi volt, az amu 70, a fegyver meg 40. a többi mind 30. szóval 330 misibe került a mostani szett, plusz a kövek

Cyberbeni úgy van ahogy írtad, a poison dartból a Splinters hiába lő 3 nyilat, LOH-ban ez csak olyan, mint ha 1x találnám el a szörnyeket. viszont a mana töltős Spined Dart rúnával 1 lövés is dupla LOH. most ezt használom :)

ma szórakoztam kicsit a DPS-el, soloba csináltam 622k-t 192k unbuffedből [link] :D

[ Szerkesztve ]

(#21120) Sirandrish válasza persil (#21118) üzenetére


Sirandrish
legenda

Természetesen...már csak azt nem tudom hogy mire költsem ezt a rengeteg lóvét :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21121) Szancsó válasza persil (#21118) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Ó, 10x, vagy akár 100x ennyit is megérdemelne: bár Ő is jól meg lehet szorulva, ha ezt ennyire várja :)

[ Szerkesztve ]

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#21122) Andie válasza SLYM (#21119) üzenetére


Andie
őstag

Oké, köszi a tippeket.
Nekem eddig a legnagyobb vagyonom 13 milla volt :)
Abból azért nehéz ilyen szintű felszerelést összeszedni :P

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#21123) Sirandrish válasza Szancsó (#21121) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jóhogy várom..
Elmegyek Diznilendbe :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21124) jpeetr


jpeetr
aktív tag

Goldot veszik mostanában RMAH-ban?
Milyen napszakban érdemes kitenni és mekkora stack-ekben?

(#21125) Cyberbeni válasza F-ECT$ (#21117) üzenetére


Cyberbeni
addikt

egyszerű kalkulátor nincs, csak d3rawr, ami mindent számol, viszont kicsit tovább tart más fegyverrel próbálgatni: [link]
Character Import->aktív buffok beállítása (attack speedes slow time, stb.)->calculate->Skill damage->breakpoints

(#21126) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Volt már nektek olyan, hogy egy itemet kiraktatok eladásra és tized goldot kaptatok érte?
És tuti nem csesztem el!

Ez nem igaz ugyan olyan áron meg kikerült újból mint ahogy én kiraktam. Mi az Isten van?

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#21127) F-ECT$ válasza Sárpac (#21126) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem.

Dive ever, work never.

(#21128) Rayner válasza Sárpac (#21126) üzenetére


Rayner
őstag

sose volt ilyen, biztos benéztél egy 0-t, na ilyen már nekem is volt :D

(#21129) Sárpac válasza Rayner (#21128) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Kizárt mert az itemet 3 órája raktam ki és amennyi goldot kaptam érte azért 5perc alatt elvitték volna!
És elvi alapon is kizárt mert még csak megközelítőleg se olyan áron tettem ki mint ahogy az elment bruttóba szal 0 vagy tizedes tévedés sem lehet! :D

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#21130) Lézerparaszt válasza Sárpac (#21126) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nekem ma volt hogy bideltem 30k-ért egy 1350 dmg-es jobb fajta Skornra, később outbideltek amit ki is írt, de a goldot nem kaptam vissza.

A játék az nem játék!

(#21131) Rankerz


Rankerz
senior tag

MI lenne az a "Black damage" vagy "Black weapon"? Rákerestem de eddig sokkal nem lettem okosabb

(#21132) Bazzzs válasza Rankerz (#21131) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ha minden igaz, akkor az olyan fegyver, amin az alábbiak közül van valami: +min damage, +max damage. Elementális sebzés viszont nincs rajtuk, vagyis black damage = nem elementális sebzés. Remélem, nem írtam hülyeséget :B

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#21133) Sárpac válasza Lézerparaszt (#21130) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nekem is volt hasonló csak 3M biddel soha nem jött vissza a gold!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#21134) davidsz válasza Sárpac (#21126) üzenetére


davidsz
őstag

Volt. 3x is.
Először beírtam ide... hogy mennyire rossz ez a csoportosítás nélküliség... persze béna vagyok...
Másodjára egy 200M cucc ment el 2 misiért :W
3x-ra megint egy jó cucc lett valahogy 2M 150 helyett...

Tudom elbénáztam, legyen róla kép stb ...

Nincs minden rendben a játékkal.

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#21135) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

Próbálok streamelgetni, viszont a visszajátszott videókban iszonyatosan szaggat a játékmenet.
Be tudnátok csatlakozni akár csak fél percre, és visszajelezni, hogy nektek szaggat-e a stream, vagy sem (akár ott chatben, akár itt)

http://www.twitch.tv/sunnymarcell

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#21136) Bazzzs válasza sunnymarcell (#21135) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ránéztem, nálam is nagyon akadozik a videó. Néha a zene is megakad.

Sárpac: Érdemes lenne kideríteni, hogy ilyenkor az AH-ba vajon jó áron került-e ki és attól függetlenül tudta-e valaki kevesebb pénzért elvinni. Rá szoktál nézni az aukciókra meghirdetés után? Én mindig leellenőrzöm, hogy az az ár van-e ott, amit én beírtam.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#21137) Rankerz válasza Bazzzs (#21132) üzenetére


Rankerz
senior tag

Oké. Már csak azt kéne kideríteni ez miért is jó :DDD

(#21138) Sárpac válasza davidsz (#21134) üzenetére


Sárpac
nagyúr

A legviccesebb, hogy közel se olyan áron ment e,l tehát semmilyen elütés vagy ilyesmi nem lehetett, meg órák óta kint volt! Kész, kezd tökre flusztráni ez a banda, csalóknak minden 1000-el mástól meg még a cuccát is lenyúlják tized áron! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#21139) davidsz válasza Sárpac (#21138) üzenetére


davidsz
őstag

A legrosszabb, amikor azt hiszed elbasztad.
Aztán rájössz, hogy még sem. viszont ezután sem hisz neked senki.
Supportot a hajára kenheti az ember. Mehet a sóhivatalba...

Kezdem látni, hogy ez a játék egy jó nagy csalás... A drop random, meg a többi random dolog...
A gold-Euro forgalom fügvénye.

A duplikált cuccosokat is amikor beírtad, többen hitetlenkedtek, pedig igaz.
Vén fejemmel még Diablózok, de ehhez a csalásos dologhoz nem vagyok szokva...

A mai random menü:
Reflect Damage Extra Health mobok :) ... zsinórban mindez mpl3-on ... random :W lóf...sz

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#21140) Face8814


Face8814
őstag

Végre, csak sikerült elérni a 300k DPS-t. :C Igaz nem unbuff, de ahhoz képest hogy low budget én büszke vagyok rá! :C [link]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#21141) Sárpac válasza davidsz (#21139) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Várj ma egy újfajta ahzást vettem észre, volt egy item 5x tettem ki meg vissza, ezzel ugye semmi gond igen ám, de egy tag mindig berakta féláron szinte ua. alám gyakorlatilag 5sec múlva ahogy kivettem kivette ő is, majd ahogy kitettem rá 5 percre ő is fél áron az övét. Az 5 ki be tevés random időközönként mint egy 3 óra leforgása alatt és mindig 5 másodperc és már vette is ki az övét ahogy levettem az enyémet! Tuti 100 bot volt! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#21142) sunnymarcell válasza davidsz (#21139) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

Nincsen csalás, egyszerűen a Blizzard szopat, de ez megy már release óta :D

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#21143) Rayner válasza davidsz (#21139) üzenetére


Rayner
őstag

Ha már megint dupe/csalás a téma akkor egy érdekes dolog megint megfigyelhető.
Ugye a mostani craft rendszerrel elvileg alapanyagokat vonnak ki a rendszerből. Elvileg fokozatosan drágulni kellene az alapanyagoknak /brim./Tear/essence-k/ ebből az utolsó kettőnél látszik is hogy szépen lassan megy fel az ára... brim-et kívéve mert az folyamatosan csökken?!?! ennél lehet volt megint egy olyan dupe hullám mint anno a RS emeraldnál :) mindenesetre én most ebből is betankoltam mint az emeraldból :)

(#21144) Cyberbeni válasza Rankerz (#21131) üzenetére


Cyberbeni
addikt

A retardáltak nevezik így a fizikai sebzést és a kizárólag fizikai sebzéssel rendelkező fegyvereket.
Az "Adds +x% to Cold/Lightning/Fire/stb. Damage" affix (pl.: SoJ, Tal amulet, WKL, stb.-n) a fizikai sebzés alapján ad x% elemi sebzést, tehát ha elemi sebzés is van a fegyvereden, akkor ugyanakkora dps-ű fegyver mellett kevesebb pluszt ad.
A "Lightning/Cold/stb. skills deal x% more damage." (Pl.: WKL, Frostburn, Tal szet bónusz) az összes sebzésen alapul, annak nem kell csak fizikai sebzésű fegyver.
persze az is lehet, hogy erre gondolt, aki mondta/írta: [link]

(#21145) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Megvolt életem első dupla dropja wardennél:

190str, 100int, no ChC Mempo.

⭐ Stella

(#21146) Sirandrish válasza Cyberbeni (#21144) üzenetére


Sirandrish
legenda

Miért retardált?
Mert egyik streamelő kis csöves sem nevezi így akiket te istenkét tisztelsz? :U

radi8tor1 És ebből is az egyik kulcs :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21147) davidsz válasza sunnymarcell (#21142) üzenetére


davidsz
őstag

Nekem A megjelenés óta szopatás van :DDD

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#21148) Cyberbeni válasza Sirandrish (#21146) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nyomtam már egy pár unfollowot emiatt.

(#21149) radi8tor válasza Sirandrish (#21146) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja igen, úgy értettem, hogy két meteorral jelölt drop. :)

⭐ Stella

(#21150) Sirandrish válasza Cyberbeni (#21148) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szóval akiben korábban láttál fantáziát, és nézted is a streamjét...azt halottnak tekinted azért mert Black DMG-nek merte nevezni a fizikális sebzést? :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.