Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63251) mcwolf79 válasza Madoc (#63250) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igen , ezt akartam én is írni .
Ha külföldi régiós a játék akkor csak a support-on keresztül lehet refundolni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#63252) Oistrakh1 válasza mcwolf79 (#63247) üzenetére


Oistrakh1
tag

Magyar storeon vettem meg,igen én is csak erre gondoltam hogy esetleg ügyfélszolgálaton lehetne valamit kérvényezni, lehet hogy nem egyszerű történet, igazából csak átfutott a fejemben ez a lehetőség mert ez a beta amilyen állapotban van és ahogy kinéznek az animációk, hangok, pályák az botrány..

(#63253) mcwolf79 válasza Oistrakh1 (#63252) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én az USA ügyfélszolgálatnál azt kamuztam be, hogy a gyerek vette meg véletlenül . Szó nélkül refundolták az összeget az account-omra.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#63254) DaveHutt válasza Hunt3r22 (#63075) üzenetére


DaveHutt
őstag

4k30 vagy dinamikus felvontás 4k-ig 60 fps-sel.

(#63255) tisztelturam válasza oriic (#63168) üzenetére


tisztelturam
tag

Azért ilyen esetben egy hivatalos nyilatkozatra vagyis terelésre kíváncsi lennék , hogy mi az ami a pc-seknek megfelel ,de a MS és a Sony gépén már nem felel meg "valaminek" a magyar nyelv.. :W

(#63256) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Felkerült a store-ba:


Disciples: Liberation

oriic írt róla még augusztusban:
Rövid előzetesen a Disciples: Liberation - GAMEPOD.hu

Series gépekre optimalizálva lesz.


Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#63257) Oistrakh1


Oistrakh1
tag

Na az jól hangzik,lehet megpróbálom a magyar ügyfélszolgálatnál ezt a trükköt hátha...

(#63258) Steve1207 válasza adalbert1 (#63243) üzenetére


Steve1207
veterán

A 21-ből a nextgen lassan aktuális lesz, hogy megint bevágják 5-6e környékére, mint legutóbb, mert rég volt leárazása. 2K árazást figyelve még most egy hetes leárazás okt eleje körül, utána meg BF-re odavágnak mindent a népnek olcsóért kifutóba (mint a sima one-os, az is volt már 1e, ezt meg pl 3-4e-be aztán onnantól felejtse el mindenki kb, mert itt az új).

.

(#63259) Sefneni válasza l.skywalker (#63256) üzenetére


Sefneni
őstag

A bejelentés óta követem a fejleményeket.
Sajnálom, hogy nem hagyták meg az első két rész harcrendszerét, hanem tovább vitték a harmadikban behozott lépegetős harcot. :(

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#63260) urbi73


urbi73
senior tag

Megérné ilyen tv venni sx-hez ? 2021-es LG 50NANO753PR NanoCell Smart LED TV, 127 cm, 4K Ultra HD, HDR10, webOS ThinQ AI-
Ez már HDMI 2.1 -es lenne . 165 -e. Vagy sima uhd 4 k tv lenne 137 -ezerért ugyan ilyen méretben :F

-

(#63261) Czimby válasza urbi73 (#63260) üzenetére


Czimby
addikt

Ha tudja a 120Hz-et meg a VRR-t akkor igen.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#63262) icemad válasza urbi73 (#63260) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

60hz-es kijelző, és hdmi 2.0. Belépő kategória. Direct ledes, az annyira nem rossz. Hdr nincs.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#63263) dj79 válasza urbi73 (#63260) üzenetére


dj79
senior tag

Ez egy 60hz tv.

(#63264) dreampage válasza ProEvoFan (#63193) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Nem exkluzív, PC-re is megjelenik. Xboxra viszont később sem.

A játéknak soha nincs vége.

(#63265) RudY válasza dreampage (#63264) üzenetére


RudY
addikt

Kena: Bridge of Spirits is a timed exclusive for the PlayStation console. This means that they don't have an exclusivity deal long-term and it could potentially go wherever it likes after a while.

Fundamentally, this means that the ball is in Microsoft's court at the end of the day. They could potentially get the game on Xbox consoles in the future if the team reaches a compromise for its release. If we're really lucky, we may even see an Xbox Game Pass launch!

But for now, there's no confirmation players will get Kena: Bridge of Spirits on Xbox even long after launch.

(#63266) F_Peter válasza icemad (#63262) üzenetére


F_Peter
őstag

Tényleg Lg-nek van 120Hz-s tv-je 108 cm-esben?

(#63267) icemad válasza F_Peter (#63266) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem nincs. 48" van az oled szériából, az kb 120cm. Pl a cx már tudja a 120hz, vrr, hdmi 2.1 szentháromságot, de elkérik az árát.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#63268) Bilux


Bilux
veterán

Gears 5 most lett időm kivégezni, nekem bejött :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#63269) urbi73 válasza icemad (#63262) üzenetére


urbi73
senior tag

Akkor felesleges ennyi pénzt kiadni érte ha egy sima 4k tv olcsóbban is ugyan azt tudja .

-

(#63270) Döglött Róka válasza urbi73 (#63269) üzenetére


Döglött Róka
veterán

De nem tudja.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#63271) axlfsi válasza icemad (#63229) üzenetére


axlfsi
veterán

Hm, rendeltem belole, boltban atvetellel, ... aztan meg kitalalom, hogy atvegyem-e
Vegulis, egy Xbox konzolra valo telefontarto ha jol ertem, sokkal tobbet erne es toredeke aron, mint egy ilyen kontroller, ... plane, ha egyebkent nem is vagyok nagy mobil jatekos es valoszinuleg ki sem hasznalnam rendesen.
En egy Note 10+ -t tennek majd ra, ... annak is egyik oldalan vannak gombok kb. a telefon teljes magassagahoz viszonyitva a haromnegyedenel.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#63272) axlfsi válasza Felgolos (#63217) üzenetére


axlfsi
veterán

Eleg keveset olvasni a topikban az Insurgency jatekrol... egy het mulva mar megjelenik (elorendeloknek ma mar le is vonta az osszeget).

En nagyon szemezgetek vele, egy jatekostarsam mar elo is rendelte, ... de ugy vagyok vele, hogy fontos a jo csapat, kommunikacio es ez egy pontosan olyan jatek, amit nem randomokkal fog az ember elvezettel jatszani. Csapatban viszont pont(!), hogy rohadt nagy lenne...

Van meg valaki kozulunk, aki gondolkozik rajta vagy esetleg mar meg is vette (elorendelte)? :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#63273) F_Peter válasza icemad (#63267) üzenetére


F_Peter
őstag

Köszi. Igazából a kisszobában van egy második box, ahhoz keresek tv-t.

(#63274) pauliboy23 válasza Oistrakh1 (#63246) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Elvileg visszamondhatod, próbáld meg az xbox.com-on először, ha ott nem, akkor support. Nekem múltkor mobilszámlára vásárolt játékot is visszatérítették.

(#63275) Felgolos válasza axlfsi (#63272) üzenetére


Felgolos
csendes tag

Én az első részbe több száz órát raktam bele Pc-én. Ha gondolod felvehetsz a barát listádra, viszont sajnos most már keveset tudok játszani.

(#63276) icemad válasza urbi73 (#63269) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ami ennél olcsóbb, az 90%, hogy edge ledes világítást használ. Az már tényleg az alsó belépő kategória. Az LG szerintem egy pár szinttel feljebb van, mint a noname kínai tévék. Plussz, ebben az LG-ben is webOS rendszer van, ami az egyik legjobb. És jár hozzá a magic remote távirányító is. Ezek azért elég fontos extrák, ha a mindennapi használatról van szó. Szerintem megéri a felárat.

F_Peter: ha fontos a kis méret és a 120hz,akkor talán monitorok között is érdemes lehet szétnézni. Ebben viszont nem tudok segíteni, nem használok ilyesmit.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#63277) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kiküldték a Halo tech teszt emailjeit, ebből kiderül, hogy nem csak szeptember 23-26 között megy a teszt, hanem szeptember 30-október 3 között is. :C

Live-Die-Respawn

(#63278) .LnB válasza 3L1T3 (#63248) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Multiplayer oldalon nagyon elhúzott az FM mellett a GTSport. Szóval érthető, hogy fejlesztgetik azt a részt. Az endurance versenyek ráncba szedése meg illő, ha már egész 24hLeMans alatt a Forza reklámokat látni (a pályán is), a közvetítések alatt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#63279) Bilux válasza oriic (#63277) üzenetére


Bilux
veterán

Congratulations! You’ve been chosen to participate in the upcoming Halo Infinite multiplayer technical preview this weekend, September 23-26, and next weekend, September 30 - October 3! :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#63280) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Deals with Gold (DwG) akciós lista
Szeptember 28. ~12:00 - ig érvényes ajánlatok*:

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#63281) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Beindult a Halo marketing:

Halo témájú Passziánsz és Mahjong: [link]

Halo Infinite Collectors Box:

Kíváncsi vagyok ez eljut-e hozzánk Magyarorzságra a 30$-os ár még nem is vészes.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#63282) Guitar14 válasza l.skywalker (#63281) üzenetére


Guitar14
senior tag

Zokni??? Hát ezen kiégek. :D
Óvszert kihagyták.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#63283) Corpuscle válasza Guitar14 (#63282) üzenetére


Corpuscle
őstag

Felhasználták. :D

(#63284) krx21 válasza Bilux (#63268) üzenetére


krx21
nagyúr

Zsír. Kis szünet után tolhatod a story dlc-t, az is nagyon jó… (sőt szerintem jobb) ;)

(#63285) ρσгτσ válasza Guitar14 (#63282) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Tessék. :D
Csak ez legalább Stance.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#63286) Golyo69


Golyo69
senior tag

Nah erre kivancsi vagyok :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#63287) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

A Lost Judgment digital delux és digital ultimate verziójával rendelkezők már mától belemerülhetnek a játékba, viszont a normál verziós kiadás csak 09.24-től kezdhető.

(#63288) AMD Power válasza Bilux (#63244) üzenetére


AMD Power
titán

Elsőre sikerűlt megcsinálni a 70km utolsó futamot. Majdnem első lettem. :B

Ezzel végéhez is értem a játèknak. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#63289) Bilux válasza krx21 (#63284) üzenetére


Bilux
veterán

Hivebusters? Azt kezdtem el egy kopasszal :DDD

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#63290) Bilux válasza AMD Power (#63288) üzenetére


Bilux
veterán

Gratulálok volt hozzá türelmed :D
Melyik kocsi volt a favorit?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#63291) AMD Power válasza Bilux (#63290) üzenetére


AMD Power
titán

Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#63292) kerti008


kerti008
aktív tag

Ugy alakult hogy kb 14 ezer forint rafizetessel le tudom cserelni a ONE X Scorpio Edition-t egy uj Series S-re. Mekkora kulonbseg van kepminoseben a ket konzol kozott 4k-s tv-n?

(#63293) 30z.Samu válasza Bilux (#63244) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az NFS-ben alap kellék a csaló AI. Az első Most Wanted-ben számtalanszor volt olyan, hogy mentem a Murcielago-val 380-nal és tök lazán kielőzött egy első szintű mezei járőr kocsi. :D De ami csalás terén mindent visz az a Mario Kart. :D

Sic Parvis Magna

(#63294) Bilux válasza 30z.Samu (#63293) üzenetére


Bilux
veterán

Ezek nem az én idegzeteimhez készültek :DDD

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#63295) F_Peter válasza icemad (#63276) üzenetére


F_Peter
őstag

Most egy 43colos monitor van (ez is 60hz), csak most már gyakran lenne tv-zésre is használva, ezért gondolkodom a cserén, ha meg már cserélem akkor legyen jobb a boxnak is. Így viszont valami kompromisszum lesz belőle. :)

(#63296) icemad válasza kerti008 (#63292) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Amelyik játék nem kapott series patchet, de one x patchet igen, ott elég komoly visszalépés lesz. Én nem cseréltem a one x-et series s-re. A tárhely is kisebb, viszont jóval gyorsabb.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#63297) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Múltkor volt róla szó, ajánlottátok, hogy a Forza Horizon 5 Premium bundle-t, vegyem az izlandi store-ban.

Most kellene egy másik játék is havernak, néztem az Xbox store checker-t. Ott a brazil store-t dobja ki legjobb ajánlatnak. Tesztelés céljából rákerestem erre a FH5 Bundle-ra is, ahhoz is a Brazil store-t dobja. Szóval ez az oldal nem számol az izlandi-val?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#63298) Luck Dragon

Vége , NieR automatát végig játszottam . Minden percet élveztem . Kár hogy vége . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#63299) .LnB válasza .LnB (#63297) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most találtam egy másik honlapot is, az xbox-now.com-ot. Ott látom, hogy az se mindegy, hogy van e adó rá. Ott már a FH5 bundle-nél írja is, hogy No VPN Eu az izland, azért az az ajánlott.

Hát a másik játéknál, amiről most lenne szó, viszont semmi olcsóbb store nincs.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#63300) consono válasza Luck Dragon (#63298) üzenetére


consono
nagyúr

No de hányszor játszottad végig? Mert ugye egy végigjátszás az kb. a harmada csak a történetnek ;)

"In God we trust. All others must bring data"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.