Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62201) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Azt kell mondjam, már nem lep meg a sony felhasználók fanatizmusa.:

Sőt kezd az az érzésem lenni hogy ezek már fizetett trollok... :)

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#62202) vonSux válasza Döglött Róka (#62201) üzenetére


vonSux
őstag

Ugyan, minden oldalon vannak gyengébb képességű emberek. És sajnos ingyenes a kommentelés.

(#62203) Döglött Róka válasza vonSux (#62202) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hát, követem a Sony-t is. Ott nem megy ugyanez, Xbox-nál minden első komment az hogy de a PS5. Igenis megfigyelhető a különbség.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#62204) vonSux válasza Döglött Róka (#62203) üzenetére


vonSux
őstag

Vagy keményebb a ban. Tapasztalataim alapján egykutya mindkét tábor.

(#62205) Wesder


Wesder
félisten

Elindult a Lost In Random.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#62206) Zoleee83 válasza Döglött Róka (#62201) üzenetére


Zoleee83
addikt

A tegnapi event-en bár mutattak pár valóban igényes exet, sajnos a nagy része dátum nélkül lett belekiabálva a jövőbe.. Ennyi erővel ezen az oldalon is lehetne 2-3 havonta ilyen bejelentés ennyi stúdióval.
(Azért a Wolverine, és a Spider-Man 2 nagyonis érdekel, a Spider-Mant imádtam zseniális játék. A GOW nem érdekel semmilyen szinten.) Mindenesetre örülök hogy a Sony-nál is jön rengeteg játék, addig jó míg verseny van, tolják csak. :K

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#62207) ProEvoFan válasza vonSux (#62202) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Így van. Kurvasok(k) xbox és ps idiotát blokkoltam már Twitteren. Ez a meccs döntetlen. :DDD

(#62208) hombre[EU] válasza Döglött Róka (#62201) üzenetére


hombre[EU]
veterán

jaja, mert ha megnyitom a hivatalos playstation twitter és beleolvasok a kommentekbe (amit épeszū ber nem csinál :D ) akkor ott tuti nincs egy xbox is better sem.
ezzel kb. ugyanazt csinálod,mint ōk. just sayin

Life, Uh, Finds A Way

(#62209) Döglött Róka válasza vonSux (#62204) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Twitteren, ban?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#62210) vonSux válasza Döglött Róka (#62209) üzenetére


vonSux
őstag

Sima [link]

(#62211) Döglött Róka válasza vonSux (#62210) üzenetére


Döglött Róka
veterán

És szerinted nem zengene a sajtó hogy a Sony felhasználókat szed le a faláról? :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#62212) Wesder válasza hombre[EU] (#62208) üzenetére


Wesder
félisten

Egyébként szerintem azt botokkal toljàk mert PS poszt alatt is làttam màr PS is better kommentet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#62213) Moby válasza Wesder (#62205) üzenetére


Moby
addikt

Vetted? Valaki írjon már róla, ha kipróbálta.

(#62214) vonSux válasza Döglött Róka (#62211) üzenetére


vonSux
őstag

Hát a sajtónak sok mindentől zengenie kéne, de az mondjuk pont nem gond, ha nem ettől.
De ha te ragaszkodsz hozzá, hogy ps oldalon több/hatékonyabb troll van, én ugyan nem bánom, szíved joga, hogy mit hiszel :)

(#62215) Döglött Róka válasza hombre[EU] (#62208) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mit is csinálok? Csak felmerült bennem egy kérdés, hogy mi vesz erre rá valakit. Miért készítenek erre botot? Nem állíottam semmit, csak egy megfigyelésről van szó.

vonSux: Ez nem hit, hanem megfigyelés kérdése.

Mellesleg én olvasok kommentet mindenhol, nagyon jó szórakozás :) Itt is rengeteg baromság van (nem speciel ebben a topikban, hanem mondjuk egy itcafe hírnél).

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#62216) hombre[EU] válasza Wesder (#62212) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szerintem meg egyszerūen ennyi unatkozó szerencsétlen mászkál a világban :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#62217) Wesder válasza Moby (#62213) üzenetére


Wesder
félisten

Vettem, most jàtszom.
Az art style nagyon tetszik.
Remélem olyan jó is lesz a jàték amilyennek vàrtam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#62218) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

ZX Spectrum - Commodore 64

(#62219) parandroid válasza vonSux (#62204) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez már itt a ph!-n sem igaz. Anno mind a két topik be volt követve (mind a két gépem van), de a másikat egy idő után én nem bírtam tovább... Azóta sem nézem, tegyük fel, hogy fejlődött… :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#62220) .LnB válasza ρσгτσ (#62218) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meglessük. Remélem nem felejtem el míg hazaérek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#62221) zozika84 válasza parandroid (#62219) üzenetére


zozika84
őstag

Én az eventek/előadások után szoktam átkukkantani mosolyogni azon, ahogy egy teljesen átlagos "oké" szintű műsort az egekbe emelnek és mindenki, aki nem osztja a véleményüket réti troll......és a többi :C :C :C :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#62222) IntelKiller7 válasza 30z.Samu (#62192) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ha 30fps akkor nalam is.
ha 1000Ft lenne az update megvennem. Teli aron nem kell.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#62223) hyggelig válasza zozika84 (#62221) üzenetére


hyggelig
senior tag

Én nem vagyok troll csak másik hobbit kell keresnem, amiért nem tetszett a Game Show :DDD

(#62224) totalwarrior válasza zozika84 (#62221) üzenetére


totalwarrior
tag

Másik oldalt nem merem leírni ezt, de én sem éreztem hogy a bemutatott, felvázolt jövő annyival erősebb lenne (főleg hogy az exek inkább 2023-ban kezdenek el jönni), mint Xbox vonalon. Mind a kettő gépre rengeteg új kiváló játék fog jönni, és továbbra is igaz, hogy aki nem akar semmi jóból kimaradni az legalább egy Series S-t beszerez a PS5 mellé. :R

(#62225) ProEvoFan válasza zozika84 (#62221) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ööööö...itt is az egekbe volt emelve az Xbox E3as videója, mert megérdemelte, ugyan úgy, mint a tegnapi Sony event.
A Réti troll címkét meg az egysoros kommenteket előadókra mondják, akik direkt kizárólag a sony bemutatók/események/exkluzív játékok bemutatóján mennek át direkt negatívan kommentelni....csak hogy tiszta legyen kép. ;)

(#62226) zozika84 válasza hyggelig (#62223) üzenetére


zozika84
őstag

Ez pontosan illik az "és a többi" kategóriába :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#62227) zozika84 válasza ProEvoFan (#62225) üzenetére


zozika84
őstag

A mostani bemutató számomra nem adta annyira, A KoToR és a Wolwerine jo lesz, azokat veszem is első nap, de más újdonságot nem igazán tartogatott :N

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#62228) hyggelig válasza zozika84 (#62227) üzenetére


hyggelig
senior tag

Számomra csak egy dolog nem derült ki. A Kotor exkluzív lesz? Vagy csak egy ideig? Vagy multiplatform? A többi elég világosan kiderült.

(#62229) zozika84 válasza hyggelig (#62228) üzenetére


zozika84
őstag

Elvileg csak ideiglenes, de majd kiderul, de én azzal nem várok veszem is meg egyből, ahogy ezen az oldalon a Stalker 2 sem tűr halasztást számomra :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#62230) Döglött Róka válasza zozika84 (#62229) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Vajon lesz-e olyan minőségi munka mint egy Yakuza Kiwami vagy Tomb Raider Anniversary edition?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#62231) zozika84 válasza Döglött Róka (#62230) üzenetére


zozika84
őstag

Én azt a játékot, meg eredeti grafikával is tolnám, csak jöjjön már :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#62232) Wesder válasza Wesder (#62217) üzenetére


Wesder
félisten

Ez a kockadobàlós kàrtyàs combat nagyon bejön. :C
Ha a story is jó lesz, akkor az EA megint jó jàtékot karolt fel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#62233) consono válasza zozika84 (#62231) üzenetére


consono
nagyúr

Nem a grafika lesz a baj a KOTOR-nál, hanem az, ha marad a régi gameplay...

"In God we trust. All others must bring data"

(#62234) ProEvoFan válasza consono (#62233) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Miért?...ez nem olyan, mint a Diablo 2 Resurrectednél, hogy minden marad a régiben, csak a grafika lesz mai színvonalú? Nem ez a cél?

(#62235) parandroid válasza ProEvoFan (#62234) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A tökéletes recept a csalódásra. Igen nagyon jónak kell lennie egy tizenéves játéktechnikának, hogy mai szemmel is élvezhető legyen.Rengeteget fejlődtek a dolgok észrevehetetlenül, az emlékek, élmények meg hajlamosak mindent megszépíteni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#62236) Wesder válasza ProEvoFan (#62234) üzenetére


Wesder
félisten

KOTOR az Remake lesz, nem Remaster.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#62237) Döglött Róka válasza parandroid (#62235) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Egyetertek. Nagyon necces egy remaster, csak remake-nek van ertelme manapsag mert rengeteg quality of life fejlesztes volt az elmult evtizedben.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#62238) Skynet258 válasza Skynet258 (#61920) üzenetére


Skynet258
veterán

Na ma kinyomtattam a UPS címkét, hétfőn viszi el a futár a Series X-et - nincs egy hetes se, jól belenyúltam. :( Remélem gyorsan és hatékonyan javítják/cserélik.
Mára már oda jutott a venti probléma, hogy el sem kezd forogni, hosszabb áramtalanítás után elindul majd le is áll, mintha erőlködne. Így 5 másodpercen belül le is kapcsol a box, gondolom érzi, hogy a venti nem ad feedbacket a működéséről. Várható volt mert ugye fel sem pörgött soha, mindig csak egy alapfordulaton ment. Örültem, hogy ez ilyen halk de akkor azért mégiscsak volt valami turpisság a dologban. :DDD

https://geekpulse.hu

(#62239) ProEvoFan válasza parandroid (#62235) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Na pont ezért nem merem előrendelni a Diablo 2 Resurrected-et. Béta alapján felrmásak voltak az érzéseim. Úgy nehéz játékot "újrázni", hogy mindenkinek megfeleljenek...

(#62240) 30z.Samu válasza IntelKiller7 (#62222) üzenetére


30z.Samu
félisten

Teli áron Nekem sem, akkor sem, ha 60fps lesz végül, de szerintem annyi lesz egyébként. :K

Sic Parvis Magna

(#62241) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#62225) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szerintem mindkettō vérszegény volt. itt is valaki bepisil egy logótól meg egy külsōs cg trailertōl és ott is :D
az xboxtól idén láttunk egy horizon 5-öt meg a halot (multi), ami már valamilyen formában játék, ps-en meg egy horizon2 és god of war...nem volt több, ennyi jött ki a covidból

Life, Uh, Finds A Way

(#62242) vonSux válasza parandroid (#62219) üzenetére


vonSux
őstag

Max az okozhat különbséget, hogy mennyi felhasználó van az egyik és a másik oldalon.
De hagyjuk már ezt a témát a ‘csába, részemről örömmel várom a Halo-t és a GoW-t is. A leeső meglepiket meg méginkább.

(#62243) negyven2 válasza 30z.Samu (#62240) üzenetére


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#62244) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Evertried

megjelenés: október 20.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#62245) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Felbuzdulva az Elenvéken' szerintem végigtolom az eredeti x360-as verziót, gondolom nem kapjuk meg smart delivery-vel a remastert, most hogy már nem a MS égisze alatt fut.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#62246) Wesder válasza Zoleee83 (#62245) üzenetére


Wesder
félisten

Meg egyébként is csak Series-re jön a store szerint. Smart Delivery csak crossgen címeknél van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#62247) Zoleee83 válasza Wesder (#62246) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ú na tényleg, jó hogy mondod, igaz is. Köszi, hogy felhívtad a figyelmem erre.
8k-t nem ér meg nekem a pimpelt grafika, bár nem tudni mibe nyultak még bele, de ez remaster és nem remake, gondolom, hogy elég nekem a régi is.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#62248) negyven2 válasza Zoleee83 (#62245) üzenetére


negyven2
veterán

Back in the Spotlight: Alan Wake Returns in Alan Wake Remastered on October 5

Now we’re bringing our thrilling game back for the new generation. Alan Wake Remastered is the best way to experience the tale, whether you’re on Xbox One or Xbox Series X|S. Thanks to Smart Delivery, you only have to purchase the game once, and you will always have the latest, best-quality version across generations.

De ha arra gondolsz (mert szerintem ez volt a kérdésed), hogy a X360-as kiadást tudod-e majd frissíteni erre, akkor természetesen nem a válasz, hiszen a Smart Delivery az One <---> Series X|S esetében működik.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#62249) Zoleee83 válasza negyven2 (#62248) üzenetére


Zoleee83
addikt

A Quantum Break lemezes kiadásában volt egy ajándék kód-ként az Alan Wake, így biztos vagyok benne, hogy az X360-as változat van meg.
Ezt így nem tudom frissíteni, de nem akkora gond, simán jó az a story ma is, nem fog fájni a grafika. :)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#62250) NoMagix válasza Skynet258 (#62238) üzenetére


NoMagix
addikt

Sajnálom, ez bosszantó tud lenni!
Küldenek egy új készüléket!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.