Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62901) Hunt3r22 válasza Wesder (#62899) üzenetére


Hunt3r22
őstag

+1

55k-t fél tb-ért nem adok. Érdekes mióta SX-m van, be tudom osztani az 1 tb-t. :P

Xr

(#62902) ρσгτσ válasza Hunt3r22 (#62901) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az árral nincs gond. Vagyis van, mert tényleg húzós. Viszont én kb. ennyire számítottam eddig is. 50 körül.

Legalábbis amíg kizárólag a Seagate csinál kártyákat. Illetve később sem hiszem, hogy olyan olcsó lesz, mint a hasonló társai.... Hasonló paraméterekkel, de nem Series -be helyezhető kialakítással.

Szerk.:
Egyébként továbbra sem hivatalos bejelentés. Fenntartással érdemes kezelni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#62903) Zoleee83 válasza Hunt3r22 (#62901) üzenetére


Zoleee83
addikt

Szintén. Nekem pont elég az 1Tb, van fent néhány játék, de még sosem ment 60% fölé a foglalt tárhely. Előtte a PS4-en az 512Gb is elég volt.. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#62904) AMD Power


AMD Power
titán

De nagyon nagy volt ez a Maffia II. Kb 2 éve vettem meg akciósan. Minden perce nagyon jó volt. :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#62905) Phoen|x válasza AMD Power (#62904) üzenetére


Phoen|x
őstag

Nekem is nagyon tetszett, ennek is van hangulata, nem csak az elsőnek. :K

Go Gunners!

(#62906) AMD Power válasza Phoen|x (#62905) üzenetére


AMD Power
titán

Brutál jó. A III-részre írták,hogy annyira nem lett "jó"?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#62907) Phoen|x válasza AMD Power (#62906) üzenetére


Phoen|x
őstag

Azt sajna még nem próbáltam.

Go Gunners!

(#62908) Zoleee83 válasza AMD Power (#62906) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nekem a 3. rész is nagyon tetszett, jó a történet, bár nagyon hosszú.
Zseniálisak a zenék, eleve Jimmy Hendrix-el indít, az a kor, az autók a hangulat..
Minden hibáját megbocsátottam már csak emiatt is a játéknak. :)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#62909) Scholes9 válasza AMD Power (#62904) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is szeretem, sokan viszont nem, hát ez van :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#62910) 3L1T3 válasza ρσгτσ (#62900) üzenetére


3L1T3
addikt

Nincs infónk erről! :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#62911) AMD Power válasza Zoleee83 (#62908) üzenetére


AMD Power
titán

Azt én is olvastam,hogy bitang hosszú lett. Főleg a II.-ik rész után. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#62912) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Wasteland 3: Cult of the Holy Detonation

megjelenés: október 5.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#62913) Norb79 válasza l.skywalker (#62912) üzenetére


Norb79
őstag

Pont most nyomjuk coopban haverral az alapjátékot, az elmúlt két hónapban ha 8 patchet nem kapott a játék, akkor egyet se, kezdik teljesen játszhatóra patchelgetni, de erről a dlc-ről nem tudom eldönteni, hogy most úgy lesz benne a GPUban, mint az alapjáték, azaz GPU-val telepíthető, játszható, vagy külön fizetős lesz, mint az a két kiegészítő, ami már megjelent?

(#62914) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Xbox Series X|S Upgrade: szeptember 29.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#62915) l.skywalker válasza Norb79 (#62913) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A GP nagyon ritkán tartalmaz DLC-t. Jellemzően mindig fizetős, de 10% kedvezménnyel lehet megvenni azon játékok esetében, amelyek a GP-ben vannak. Pár kivétel van, hogy egy DLC/Gold verzió bekerül a könyvtárba (Gears5 pl.)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#62916) Bigmasterl


Bigmasterl
tag

Ha egy játékból van X one illetve SS verzió is akkor fel lehet telepíteni mindkettőt az SS re? Konkrétan az NBA 2k22 last gen verziót is szeretném hogy tudjunk multizni one-nal rendelkező barátommal.

[ Szerkesztve ]

(#62917) Norb79 válasza l.skywalker (#62915) üzenetére


Norb79
őstag

Igen, én is erre gondolok, de mintha a legutóbbi show-n olyasmi lett volna, hogy coming to game pass on day1. A trailerben ezt nem látom, lehet rosszul emlékszem.

(#62918) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap írtam már aki emlékszik hogy valami baja volt a xbox konzolomnak, kontrollerre gyanakodtam mert sehogy sem akart jó lenni a csatlakozása, maga a gép elindult gond nélkül. Mai nap vettem új kontrollert hátha az romlott el, de jó nagy b+lfasz voltam mert laptoppal is vagy telefonommal is megnézhettem volna "régi" kontroller csatlakozását... :W
Nah új kontroller sem volt jó, már ott tartottam hogy pakolom össze a gépet a dobozba mikor arra lettem figyelmes hogy a nem teljesen áramtalanítottam (mivel a gép ki-be kapcsolásnál hibernálja magát) mert nem az elosztóba volt csatlakozva az áramforrás hanem a falban lévő aljzatba (újabb b+lfasz pont). Úgy már jó lett a kontroller csatlakozása minden gond nélkül.
Viszont előtte usb portok nem voltak működő képesek sem, mert külső SSD visszajelző led világítása bekapcsolt állapotban nem adott vissza jelzést csak villant egyet, most az is gond nélkül világít folyamatosan.
Ez a probléma a konzollal mi lehet? Korai meghibásodás? Ezt még garanciáztatni sem tudod mert gond nélkül jó minden.

(#62919) 30z.Samu válasza Rathrol (#62918) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem most már nem lesz gond. A kezdésnél volt olyan probléma, hogy eldobta a controller a jelet és nem csatlakozott vissza, csak ha áramtalanítottad a gépet. USB csatlakozóval működött, külső háttértárról nem tudok, azzal nem próbálkoztam. Elvileg javították ezt a problémát, gyakorlatilag Nálam előfordul hébe-hóba, hogy eldobja a kapcsolatot. De most elég kivenni és visszarakni az elemet, vagyis mostanában elég volt ennyi is.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#62920) pauliboy23 válasza l.skywalker (#62914) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Na ennek örülök, annak ellenére, hogy le lett húzva a játék, nekem bejön.

(#62921) Rathrol válasza 30z.Samu (#62919) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Remélem következő alkalommal már elég lesz nekem is az elem csere, de ahogy szétnéztem netten nem egyedi probléma ez, volt hogy másnak is áramtalanítás után lett jó.
Pedig naprakész konzol és külön kontroller frissítés is.

(#62922) 30z.Samu válasza Rathrol (#62921) üzenetére


30z.Samu
félisten

Megjelenéskor gyakrabban előfordult, most már ritkábban. Ne görcsölj rajta, játssz inkább. :K

Sic Parvis Magna

(#62923) GeronimoTama válasza l.skywalker (#62915) üzenetére


GeronimoTama
tag

A gold játékok megmaradnak saját játékként?

GTAO: tamadotcom

(#62924) Wesder válasza GeronimoTama (#62923) üzenetére


Wesder
félisten

Amíg van előfizetés. Kivéve X360/Classic jàtékok, azok előfizetés nélkül is mennek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#62925) NoOne1976 válasza GeronimoTama (#62923) üzenetére


NoOne1976
őstag

A 360-as igen, a one-os nem, csak addig, amíg van goldod. Illetve ha később veszel újra és korábban behuztad, akkor újra tudsz játszani vele.

(#62926) twi452 válasza Rathrol (#62921) üzenetére


twi452
senior tag

Nálam mostanában olyat szokott csinálni a kontroller/Xbox OS, hogy ébresztés után az A gombra nyomva nem csinál semmit. Dashboard-on látszik a játék csempén az animáció, hogy "benyomódott" de nem történik semmi 😅
Ilyenkor újra kell párosítani és megoldódik.
Lehet, bezavar neki hogy rá van dugva usb elosztón egér+bill a flight sim miatt.

(#62927) Bad Pritt válasza Norb79 (#62917) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem lesz GP-ben, külön kell venni sajna.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62928) Czimby válasza AMD Power (#62904) üzenetére


Czimby
addikt

Ahogy a többiek is írták a 3-at is érdemes kipróbálni!
A megjelenéskori hibák javítva lettek, csak ugye nem tesztelik újra a játékokat ezért a sok negatív vélemény.
Hangulat nagyon jó(Zenék, Autók, mag a kor), játékidő is kellően hosszú, a DLC-k is ingyenesek lettek(3db) így még több a tartalom.(A háromból ketté eléggé jó lett!)

Az alpjátékban is vannak durván hangulatos küldetések.(vidámpark, gőzhajó, bordélyház stb...)

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#62929) csaabz válasza l.skywalker (#62914) üzenetére


csaabz
őstag

Erről egyébként hol találtál infót? Ez mit fog jelenteni Series S-re?
:R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#62930) szimszonos válasza ratcache (#62820) üzenetére


szimszonos
őstag

Van rá megoldás én is így jártam argentin kulcsokkal mobilon.Régióváltással más nem ment.Ha nem a laptopomon váltottam be chrome böngészőben,csak egy ingyenes chrome bővítményt kellett letöltenem.

[ Szerkesztve ]

(#62931) l.skywalker válasza csaabz (#62929) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Eddig csak Data Mine-ban találták meg. [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#62932) AMD Power válasza Czimby (#62928) üzenetére


AMD Power
titán

Ahogy tudom beszerzem! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#62933) batmanism2x válasza l.skywalker (#62914) üzenetére


batmanism2x
tag

Ez már kikupálódott? Single playerben érdemes?

(#62934) pzstm válasza l.skywalker (#62914) üzenetére


pzstm
titán

Wooow eddig is gyonyoru volt es 60fps mod is volt de akkor lehet majd ujra eloveszem

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#62935) krx21


krx21
nagyúr

Akik eddig úgy nyilatkoztak, hogy a FC6 nem lesz szép Xbox-on…
[link]

(#62936) 30z.Samu válasza krx21 (#62935) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én még a VR-os videót láttam, gondolom Ők PC-n nyomták. Nem néz ki rosszul, de szerintem nem kiemelkedő, a tűz effekt egyenesen rémes. De ez csak az én véleményem persze.

Sic Parvis Magna

(#62937) krx21 válasza 30z.Samu (#62936) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem olyan rossz az a tűz… :DDD
Én várom már nagyon, remélem nem csalódok benne.
A grafikát pedig kifejezetten csak nyílt világú játékokhoz kell hasonlítani.
Na majd meglátjuk “élőben”…

[ Szerkesztve ]

(#62938) szimszonos válasza krx21 (#62937) üzenetére


szimszonos
őstag

Én nem értem a kétkedőket mert az Ubisoft nem arról híres hogy ne figyelne oda a grafikára.Nekem szinte minden játék amit kiadtak és játszottam vele hibátlan volt külsőre.Anno Far Cry 2-ben is ők voltak az elsők akik alkalmazták hogy a tűz terjedjen,nagyobb területeket le lehetett égetni.Ahogy a Far Cry 6 gameplayt elnézem ez is nagyon odab@sz.

(#62939) Skynet258


Skynet258
veterán

Na 15-én megérkezett a boxom a szervizbe, imént jött az üzenet, hogy elindul visszafelé. Remélem minden okés lesz most már. :K

https://geekpulse.hu

(#62940) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Game Studios codenames: New upcoming games Project 'Indus' and 'Cobalt' detailed | Windows Central

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#62941) 30z.Samu válasza Skynet258 (#62939) üzenetére


30z.Samu
félisten

Majd have fun! :R

Sic Parvis Magna

(#62942) krx21 válasza szimszonos (#62938) üzenetére


krx21
nagyúr

Nekem idén eddig a legvárósabb cím. :K
Az eddigiek alapján nagyon jónak ígérkezik.

Valaki vett már hivatalos tárhely bővítőt?

(#62943) hombre[EU] válasza Norb79 (#62913) üzenetére


hombre[EU]
veterán

jól mūködik coopban a Wasteland?

Life, Uh, Finds A Way

(#62944) hombre[EU] válasza krx21 (#62935) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a cutscene még mindig gagyi, fōleg a karakterek :D
farcry nem lesz ez csúnya, de egy átlagos openworld graf az elōzō generációból...

Life, Uh, Finds A Way

(#62945) Skynet258 válasza 30z.Samu (#62941) üzenetére


Skynet258
veterán

Áhh várom már basszus, mire elkezdődött volna a móka küldtem is szervizbe... :R

https://geekpulse.hu

(#62946) 30z.Samu válasza Skynet258 (#62945) üzenetére


30z.Samu
félisten

Annál jobban fogsz neki örülni, ha visszatér. Kis karácsony. :D

Sic Parvis Magna

(#62947) GeronimoTama válasza NoOne1976 (#62925) üzenetére


GeronimoTama
tag

#62924 wesder

Köszönöm!

GTAO: tamadotcom

(#62948) Wesder válasza krx21 (#62942) üzenetére


Wesder
félisten

Semmi értelme.
X-hez kb felesleges, és S-en is nagyon jól el lehet lenni egy 1-2TB-s HDD-vel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#62949) Norb79 válasza hombre[EU] (#62943) üzenetére


Norb79
őstag

Most már igen. Autosavet azért még nem mertük visszakapcsolni, ha az be volt kapcsolva, akkor kifagyott azonnal.

(#62950) dj79 válasza krx21 (#62942) üzenetére


dj79
senior tag

Tároláshoz és régebbi játékokhoz egy toshiba canvio basicset használok, bőven megfelel a célnak jó olcsón.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.