Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63801) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Megvettem a Diablo 2-t 1 órája kb, már refundoltam is.

Egyszerűen nem értem, hogyan lehet így kiadni.. nincs chat, nincs egér / billentyűzet támogatás. Ez csak pc only játék kb. :(

Xr

(#63802) oriic válasza Hunt3r22 (#63801) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

No offense, de tudni lehetett hónapok óta, hogy mit kapsz a pénzedért, akkor miért vetted meg?

Live-Die-Respawn

(#63803) T.Peter válasza Peat76 (#63800) üzenetére


T.Peter
őstag

30bit standard kell neked. Ha 24-re allitod 8bitet fogsz latni csak a 10bites paneleddel. A masik meg azert maradjon standard, mert a tvken az az alapertelmezett es igy nem kell a tv-n is allitgatni hogy egyezzen az xbox beallitasaival.

(#63804) Hunt3r22 válasza oriic (#63802) üzenetére


Hunt3r22
őstag

- Mondjuk egy chat dolog beleférne, egy enter lenyomásával, nem? Ami van, azt inkább hadjuk.
- Egér, billentyűzet támogatásról a bejelentéskor szó volt.
- 2 napja jelent meg a kutya nem játssza act 1-t már.

Pc-s verzióval összehasonlítva ez egy kiherélt játék.

Xr

(#63805) Xelo válasza T.Peter (#63803) üzenetére


Xelo
addikt

ha jol tudom a jatekok igyis ugyis 8bitben futnak, ez a beallitas azt donti el hogy a konzol vegezze-e el a 8->10bit konverziot vagy a tvd. ha 8on hagyod a tv fogja, ha 10en akkor a konzol. ha nem lat color bandinget 8on akkor nincs sok ertelme allitani.

(#63806) oriic válasza Hunt3r22 (#63804) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"- Egér, billentyűzet támogatásról a bejelentéskor szó volt."

Én nem találok erről infót, hogy hivatalosan valaha szó volt róla.

Live-Die-Respawn

(#63807) Döglött Róka válasza l4cz (#63795) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ez máshogy porog. Nem terul el mindenki ket lovestol ezert a jo helyezkedes es a preciz mozgas mindenek felett all. Tenyleg pancelozottak a jatekosok. :)

Egyebkent told fel a fovot 120ra, olyan tempot kapsz h csak pislogsz.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#63808) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Sajnos mostanában egyre több olyan játékkal találkozok, ami egy PS4 Pron ezerszer szebb mint Series S-en. Tudom, hogy ezeket a játékokat még sima One-ra adták ki, de azért ez szomorú. Kedvet kaptam a Farming 19-hez és az NFS Heathez... hát még egy 1080p-s monitor is játszhatatlanul rusnya mindkettő.

[ Szerkesztve ]

(#63809) Bazsi1987 válasza Döglött Róka (#63807) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Jaja fovot piszkáld meg én a blurt kapcsoltam ki még🙂 de ne várj tőle codot bf-et. Ez halo! :)

(#63810) Wesder válasza thedivision2 (#63808) üzenetére


Wesder
félisten

Ha tudod, akkor mi szomorú benne? Azért egy Pro meg One S között van egy icipici különbség.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#63811) Döglött Róka válasza Bazsi1987 (#63809) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Egyiket se szeretem. Quake-en majd Halo-n nottem fel. Q3at anno 130as fovval toltam. Halo MCC-t is 110en jatszom.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#63812) duckload


duckload
tag

Most ez a Halo ennyi volt? Megint nem talált szervert csak pörög!

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#63813) oriic válasza duckload (#63812) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Korábban le lett írva és a Waypointos üzenetben is ott van, hogy mikor lehet játszani. Este 7-től 11-ig, majd hajnali 2-től reggel 6-ig. Addig csak a training érhető el botok ellen.

Live-Die-Respawn

(#63814) T.Peter válasza Xelo (#63805) üzenetére


T.Peter
őstag

Irta, hogy hdr-es a tv-je. Azok a jatekok amik tamogatjak a hdr-t 10 bitet fognak atkuldeni.

(#63815) Bird válasza Wesder (#63810) üzenetére


Bird
addikt

Series s-t írt, nem one s-t....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#63816) Wesder válasza Bird (#63815) üzenetére


Wesder
félisten

Tökmindegy. Ha a jàték nem kapott patchet, akkor az a Series S egy One S, ami picit gyorsabban tölt az SSD miatt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#63817) tisztelturam válasza Bilux (#63790) üzenetére


tisztelturam
tag

Inkább ennyire gyengék a konzolok..kell a francnak a 30fps (SE) enélkül is jól néznek ki a játékok

(#63818) Xelo válasza T.Peter (#63814) üzenetére


Xelo
addikt

ez nem relevans, hdrben automatan 10bitre valt a box akkor is ha a beallitasokban 8on van. ;)

(#63819) ImpersonatoR

Most mi van a halo beta val miért nem megy a multi ? Vagy mikor indul :F

Ja Ok latom sry :U

[ Szerkesztve ]

(#63820) duckload válasza oriic (#63813) üzenetére


duckload
tag

Bocsi azt nem találtam sehol! Figyelmetlen vagyok, de nekem mindenhol csak dátum van, időpont sehol!
Amugy úgy érzem lehet áttérek Halo multira! Nagyon tetszett, mert nekem ez az első Halo multi élményem, de jobb mint vártam! :R

[ Szerkesztve ]

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#63821) ρσгτσ válasza ImpersonatoR (#63819) üzenetére


ρσгτσ
őstag

link

Pár hozzászólással feljebb (is).

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#63822) thedivision2 válasza Wesder (#63810) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Igazából nem a konzolt bánom, hanem a fejlesztőket, akik nem képesek az új generációra egy olyan patchet kiadni, amiben bekapcsolják az élsimítást. Rengeteg játéknál elég lenne csak ez az egy opció.

(#63823) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

most akkor nem a hétvégén van Halo beta? miért nem megy a multi?

;]

Life, Uh, Finds A Way

(#63824) T.Peter válasza Xelo (#63818) üzenetére


T.Peter
őstag

Akkor nem szoltam. Koszi a kiigazitast.

(#63825) Wesder válasza thedivision2 (#63822) üzenetére


Wesder
félisten

Nem fognak foglalkozni velük, mert nem érdekük, vagy nincs rà erőforràs. Szerintem most is csak azért kaptunk viszonylag több ilyen patchet, mert covid van és legyen màr valami az új gépekre.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#63826) Bird válasza thedivision2 (#63822) üzenetére


Bird
addikt

Az fc6 ékes példája annak, hogy hiába van ott egy halom új feature a konzolban, ha azt ilyen olyan okból az utolsó pillanatban inkább kihagyják. Ha tényleg az rt ennyire megfogja a vasat, akkor az nálam nem nextgen, max. félgen. :) Arról nem is beszélve, hogy nov. 10 óta van kint a series x és azóta nem Igazán lártunk nextgen játékot, max. patceheket. Ez azért valahol nagyon elkeserítő... Covid ide vagy oda.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#63827) RudY válasza hombre[EU] (#63823) üzenetére


RudY
addikt

(#63828) oriic válasza duckload (#63820) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Emailt kapott minden résztvevő, az ott lévő link elviszi a Halo Waypointra, ahol privát üzenetet kapott mindenki, ott írják az időpontokat:

Weekend 1 (Arena)
Friday, September 24 @ 10am-2pm & 5-9pm PT
Saturday, September 25 @ 10am-2pm & 5-9pm PT
Sunday, September 26 @ 10am-2pm & 5-9pm PT

Weekend 2 (Big Team Battle & Arena)
Friday, October 1 @ 10am-2pm & 5-9pm PT
Saturday, October 2 @ 10am-2pm & 5-9pm PT
Sunday, October 3 @ 10am-2pm & 5-9pm PT
Close: Monday, October 4 @ 10am PT

Live-Die-Respawn

(#63829) Döglött Róka válasza duckload (#63820) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Akkor jol modernizaltak a franchiset:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#63830) Zoleee83 válasza Bird (#63826) üzenetére


Zoleee83
addikt

"Ha tényleg az rt ennyire megfogja a vasat, akkor az nálam nem nextgen, max. félgen."

Az RT az utóbbi idő legnagyobb parasztvakítása, nem ettől lesz valami nextgen, vagy jó játék, bár a marketing remekül eladta ezt a feature-t..

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#63831) minilego válasza Zoleee83 (#63830) üzenetére


minilego
senior tag

+1

(#63832) krx21 válasza Zoleee83 (#63830) üzenetére


krx21
nagyúr

“RT az utóbbi idő legnagyobb parasztvakítása,” :F
Szerintem semmi parasztvakitás nincs benne. Teljesen egzakt, hogy mit tud és mit nem…

(#63833) vg válasza Zoleee83 (#63830) üzenetére


vg
addikt

tv-kbe kellene azt valamilyen módon építeni, úgy megoszlana az erőforrás, úgyis ott pihen a csúcs tv-kben a 4 meg 8 mag feleslegesen. köszönöm a jogdíjakat az ötletért.

(#63834) oriic válasza hombre[EU] (#63823) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#63835) Wesder válasza vg (#63833) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, az a mobil SoC ami a TV-kben van, nagyon hatàsos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#63836) vg válasza Wesder (#63835) üzenetére


vg
addikt

Hát, mondjuk a lg α9 gen2 processzor az nem mobil soc, és nem a 60e forintos tv-kre gondoltam.

(#63837) hombre[EU] válasza vg (#63833) üzenetére


hombre[EU]
veterán

igen,nagyon jó ötlet...tök egyszerū és logikus :DDD
viszont akkor az fps helyett FPD-re kell átállnunk

Life, Uh, Finds A Way

(#63838) Bird válasza Zoleee83 (#63830) üzenetére


Bird
addikt

Mégis ezzel a parasztvakítással IS promozzák/promozták a nextgent...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#63839) Zoleee83 válasza krx21 (#63832) üzenetére


Zoleee83
addikt

Igen, teljesen egzaktul' semmi értelme sokszor elpazarolni ennyi erőforrást arra, hogy megcsillanjon pl egy tócsa, amire az első néhány alkalommal még azt mondom woháwáó' aztán már nem is érdekel, ellenben egy jobb fizikával, ötlettel, stb. :U

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#63840) krx21 válasza Zoleee83 (#63839) üzenetére


krx21
nagyúr

Tartalom függő, mikor éri meg használni, mint a legtöbb grafikai fejlesztés, természetesen. És ez még erősen szubjektív is lehet.
Sajnos konzolon nem sok mindent tudunk kacsolgatni grafikai szempontból, ellentétben a PC-n igen… ;)

[ Szerkesztve ]

(#63841) RudY válasza Zoleee83 (#63830) üzenetére


RudY
addikt

Most miért mondod ezt? A kontrolleren is van RT és meglehetősen sokan szeretik....nekem piszkosul hiányozna :DDD ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#63842) Zoleee83 válasza krx21 (#63840) üzenetére


Zoleee83
addikt

Szerintem ne menjünk bele a PC vs. konzol dologba. Ez a 185k-s konzol (meg a konkurens párja is) nem összemérhető árban/teljesítményben sem egy RT-t jól futtató PC-vel. Pont nem erre helyezném a hangsúlyt a fejlesztők helyében, hanem minden másra, már az előző gen végén is jól néztek ki a játékok, nekem pont nem hiányzik az Eyecandy.
(Ráadásul elég sok effortot el is visz a fejlesztők oldaláról is).

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#63843) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Én pl mint vérbeli "konzolos" mivel PC-n a büdös életben nem játszottam, teljesen kielégítő mindkét oldal masinája SeriesX/Ps5👍 Nekem a gyors töltés/szebb és jobban futó játékok/"hangtalan" üzemelés, már megérte a váltást prevgenről, de hát nem vagyunk egyformák...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#63844) beyruth82 válasza Zoleee83 (#63842) üzenetére


beyruth82
veterán

Persze hogy nem mérhető össze 185 ezres konzollal 185 ezres pc.Talán egy 1 millió forintos paribam van vele.Nézőpont kérdése kinek melyik éri meg jobban :U

(#63845) KoNZoLik@ válasza beyruth82 (#63844) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ha nem is 1 millás PC,de az biztos amilyen árak vannak most PC fronton, minimum kell egy 5-600K-s PC ahhoz, hogy úgy fussanak a játékok, mint az újgenerációs konzolokon!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#63846) Phoen|x válasza KoNZoLik@ (#63845) üzenetére


Phoen|x
őstag

Márcsak a játékdömping hiányzik. :DDD

Go Gunners!

(#63847) KoNZoLik@ válasza Phoen|x (#63846) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát nem tudom, én így sem unatkozom,pedig naponta 8-9 órát játszom általában, és nem ugyan azzal...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#63848) Xelo válasza KoNZoLik@ (#63847) üzenetére


Xelo
addikt

szinten zenesz, nemregiben a metro trilogiat toltam vegig, most ac odyssey porog. olyan sok jatek van a listamon azt se tudom melyik legyen majd a kovetkezo. :B

(#63849) Tatyla


Tatyla
őstag

Valahogy lehet közvetlenül Series S-ről streamelni youtube-ra vagy twitch-re?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#63850) negyven2 válasza Tatyla (#63849) üzenetére


negyven2
veterán

Twitch-re lehet csak. Le kell tölteni hozzá a Twitch alkalmazást.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.