Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62651) pzstm válasza Wesder (#62650) üzenetére


pzstm
titán

Ohogyaza :W

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#62652) 30z.Samu válasza Wesder (#62650) üzenetére


30z.Samu
félisten

Legalább van sansz arra, hogy előtte végigtoljam az elsőt. Mondjuk nem tudom mennyire fog kapcsolódni a második részhez. :D

Sic Parvis Magna

(#62653) Wesder válasza 30z.Samu (#62652) üzenetére


Wesder
félisten

Karakterek meg story szempontjàból nem, de attól még szerintem érdemes az elsőt végigtolni. Főleg hogy X-en 60fps.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#62654) oriic válasza Wesder (#62650) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sose készül el. :D

Live-Die-Respawn

(#62655) Wesder válasza oriic (#62654) üzenetére


Wesder
félisten

Csaknem... :O

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#62656) Zoleee83 válasza oriic (#62654) üzenetére


Zoleee83
addikt

Tudtam, hogy nem kell előrendelni, úgysem jelenik ez meg! :DDD
Tegye fel a kezét az aki meglepődött a halasztáson.
Lengyel játékfelesztés = megjelenés halasztás, akkor is ha már aranylemezen van! ;]

@Csigavair - +Forza Horizon 5, + Back 4 Blood + FC6, van azért megjelenés, de tavasszal megcsömörlünk a rengeteg játéktól..
Még várok egy CP2077 és Witcher 3 nextgen halasztást amúgy..

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#62657) Csigavair


Csigavair
tag

Akkor idén a Halo és bezárt a bazár? :W

(#62658) Wesder válasza Csigavair (#62657) üzenetére


Wesder
félisten

FH5 meg Halo Inf.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#62659) Csigavair válasza Wesder (#62658) üzenetére


Csigavair
tag

Hát az fh5 sajnos engem nem izgat. :/ Akkor nem is siettetem az XSX-et.

(#62660) hombre[EU] válasza Wesder (#62650) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szépen rárakták az Elden Ringre...a kutya rúgja meg :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#62661) pzstm válasza hombre[EU] (#62660) üzenetére


pzstm
titán

és két héttel a Hfw elé :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#62662) hombre[EU] válasza pzstm (#62661) üzenetére


hombre[EU]
veterán

már csak a zelda2 kell oda és le van tudva az év februárban :D

Life, Uh, Finds A Way

(#62663) Madoc válasza Bilux (#62646) üzenetére


Madoc
veterán

Küldéstől a visszaérkezésig 10 nap szokott lenni.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#62664) Döglött Róka válasza ρσгτσ (#62644) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nincsenek csillivilli effektek.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#62665) parandroid válasza hombre[EU] (#62662) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem para, fognak ezek még mind csúszni. ;]

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#62666) Guitar14 válasza Wesder (#62650) üzenetére


Guitar14
senior tag

ÓÓ nemár... :( kb. az összes haverral erre készültünk, hogy decemberben 2. hetétől minden szabadidőben DL2 lesz végletekig. Na mindegy akkor mégegyszer végitoljuk az első részt még a végén. :))
Én meg így a akkor Vanguardot rendelem elő...

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#62667) Def26


Def26
félisten

forza horizon 5 mikor lesz elérhető?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#62668) 30z.Samu válasza Def26 (#62667) üzenetére


30z.Samu
félisten

November 9.

Sic Parvis Magna

(#62669) ρσгτσ válasza Def26 (#62667) üzenetére


ρσгτσ
őstag

2021. november 9.
Korai hozzáférés: 2021. november 5.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#62670) Def26


Def26
félisten

Köszkösz, az jó messze van még. :/

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#62671) pzstm


pzstm
titán

Back 4 Blood - Campaign Trailer - YouTube

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#62672) Def26 válasza pzstm (#62671) üzenetére


Def26
félisten

uram atyám, minek még egy zombis játék? :F

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#62673) pzstm válasza Def26 (#62672) üzenetére


pzstm
titán

LEft4Dead2 alkotóinak új játéka, haverokkal való szórakozáshoz. Teljesen más mint Dying light ha attól félsz :DDD (és tudunk már róla nagyon régóta :))

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#62674) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#62675) vonSux válasza IntelKiller7 (#62674) üzenetére


vonSux
őstag

Skatebird… :D

(#62676) pzstm válasza IntelKiller7 (#62674) üzenetére


pzstm
titán

Coming Soon to Xbox Game Pass: Sable, Lemnis Gate, Aragami 2, and More - Xbox Wire

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#62677) Landor


Landor
tag

Sziasztok,
a Microsoft Xbox Wireless (TLL-00002) headsettel milyen tapasztalataitok vannak?
Mi az ennél eggyel jobb kategória ami kifejezetten Series X-hez van? Érdemes egyáltalán drágábbat venni ha csak Xboxal használnám?

(#62678) pzstm


pzstm
titán

New Updates to Xbox App on Windows 10 PCs Let You Stream Console Games From the Cloud or Your Home Console - Xbox Wire

(egészen régóta tesztelem, mérföldekkel jobb a böngészős megoldásnál szerintem)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#62679) hombre[EU] válasza IntelKiller7 (#62674) üzenetére


hombre[EU]
veterán

aragami 2, noice 👍
bár karácsonyig a handsome collection fog menni annyira ráfüggtünk :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#62680) negyven2 válasza pzstm (#62678) üzenetére


negyven2
veterán

Nem csak szerinted!

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#62681) Steve1207 válasza vonSux (#62675) üzenetére


Steve1207
veterán

Top 3-as deszkás játék, semmi gond nincs vele :D (amúgy egész korrektnek tűnik irányíthatóságra is mostmár, az ötlet meg zseniális, régóta vártam, olyan 2 éve tűnhetett fel kickstarteren).
A Lost Words és a Flynn tetszik még.

.

(#62682) Norb79 válasza pzstm (#62678) üzenetére


Norb79
őstag

A saját xboxot lehet streamelni a saját win10 pc-mre megoldás jöhetne már élesbe.

(#62683) negyven2 válasza Norb79 (#62682) üzenetére


negyven2
veterán

Ez azt is tartalmazza már. Vagyis most már mindenki számára elérhető a W10 Xbox app-os Cloud és Console streaming

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#62684) pzstm válasza Norb79 (#62682) üzenetére


pzstm
titán

elolvastad a cikket? :U

Play games from your home console
Xbox Remote Play lets you play games from your Xbox Series X, Xbox Series S, or any generation of Xbox One on your Windows 10 PC over the internet – from your home network or away! It’s essentially a way to mirror your console gaming experience on another screen: Browse and play your full gaming catalog, change Settings, interact with your friends – your games are all there. Starting today, you can access Xbox Remote Play feature within the Xbox App on Windows 10 PCs.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#62685) Norb79 válasza pzstm (#62684) üzenetére


Norb79
őstag

Elolvastam, de már sokadszor jelentik be, hogy mingyá, vagy ma, és rábökve a mindenféle xbox appokra ennek semmi nyoma jelenleg sem. Szóval egy igazándiból tényleg megoldás lenne a príma, amivel nem csak elméletben, hanem gyakorlatban is tudom streamelni pc-re az xboxot. :)
Aztán lehet majd este 8kor jelenik meg a win10 storeban az update, de most még semmi nyoma. :O
/szerk: utoljára 09.09-én patchelt a win10es xbox app, ikont cserélt :)

[ Szerkesztve ]

(#62686) pzstm válasza Norb79 (#62685) üzenetére


pzstm
titán

sosem volt eddig bejelentve hogy már elérhető az appban....insidereknek jelent meg. App update nem kell hozzá, szerver oldalon kapcsolják be és megjelenik a gomb :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#62687) Norb79 válasza pzstm (#62686) üzenetére


Norb79
őstag

#62682 :)
És akkor reménykedjünk, hogy ez már csak órák kérdése. Talán.

(#62688) pzstm válasza Norb79 (#62687) üzenetére


pzstm
titán

most néztem nem insideres gépen és ott van már most....nyilván ha konzolon engedted remote playt

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#62689) negyven2 válasza Norb79 (#62687) üzenetére


negyven2
veterán

Nekem a tesztidőszak alatt előfordult az, hogy eltűntek az opciók. Az alkalmazás bezárása (a tálcán az óra mellett megjelenő részen nyomtam egy bezárást az mini Xbox ikonon).
Pluszban az app-on belül össze kell kapcsolni az Xbox-ot a PC-vel.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#62690) Norb79 válasza pzstm (#62688) üzenetére


Norb79
őstag

Engedtem, iPadre napi szinten steamelem, amikor elfárad a szemem a 65 coltól, akkor jó a 10 col, de valójában a 24 colos monitor lenne az ideális, csak oda még mindig nem tudok streamelni a nem insiderség miatt.
De nézem percenként. :DDD Köszi!

(#62691) Moby válasza Norb79 (#62685) üzenetére


Moby
addikt

Saztán mi a ráknak sztrímelnéd a pécére az xboxot? Mer még a telefonra, vagy ipadre oké, de az asztali gépedre minek?

(#62692) pzstm válasza Moby (#62691) üzenetére


pzstm
titán

Tul nagy a 65” irta is ;) :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#62693) 30z.Samu válasza pzstm (#62692) üzenetére


30z.Samu
félisten

Meg ha mondjuk játszana, de az asszony, gyerek befoglalta a TV-t... :D

Sic Parvis Magna

(#62694) pzstm válasza 30z.Samu (#62693) üzenetére


pzstm
titán

:K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#62695) Moby válasza 30z.Samu (#62693) üzenetére


Moby
addikt

Erre legretkebb megoldás ez a streamelés. Ilyen nálam is fennáll, kapcsolgatom HDMI átkapcsolóval...

(#62696) Steve1207 válasza Moby (#62695) üzenetére


Steve1207
veterán

Lehet ez nagyobb élmény, mert "modern" és vezetékmentes :DDD Én is csak rákötöm a másodlagos hdmi-t a monitorból, ha szükséges, aztán jónapot. Amúgy nem értem, ez a funkció kis mókolással, kb 3 kattintással életre kelthető már évek óta Win10-en, mindenféle insiderkedés nélkül. Tény, hogy official, meg ez többet nyújt ebben a formában már, de ha fontos akkor eddig is lehetett.

.

(#62697) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megint csak harmadjára indult eu a FH4... Mi ez már!? :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#62698) Wesder


Wesder
félisten

Leszedtem a CP2077-et X-re, megnézni milyen. Ez a 3m làtótàvolsàg vicc. Ma szedett még le 25GB update-et hozzà. Kivàncsi lennék mi van benne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#62699) 30z.Samu válasza Wesder (#62698) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én már megvárom azt a híres nextgen patch-et.

Sic Parvis Magna

(#62700) Sefneni válasza 30z.Samu (#62699) üzenetére


Sefneni
őstag

Én is így vagyok vele. :K

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.