Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63501) persil válasza Bogyi007 (#63487) üzenetére


persil
nagyúr

Ugyesnek ugyes, de ez pont annyira metal, mint a pindur pandurok. :D

Btw kurva jo az ori zeneje, ezt ala kell irni.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#63502) Wesder válasza pzstm (#63497) üzenetére


Wesder
félisten

Szóval aimbot+örökélet?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#63503) parandroid válasza persil (#63500) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Horizonnak is van baja, de akármilyen szempontsorral mész neki, nemigen tudsz mást kihozni jobbnak. Talán az egy autóra jutó mósönblörben jobb a heat, de az meg nem nagy dicsőség.

Jól elleni meg el lehet egy doboz gyufával is, ahhoz xbox sem kell. :P

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#63504) Wesder válasza persil (#63501) üzenetére


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#63505) Phoen|x válasza persil (#63501) üzenetére


Phoen|x
őstag

Ez tetszett. :R

Go Gunners!

(#63506) AMD Power válasza Luck Dragon (#63415) üzenetére


AMD Power
titán

Én 2 éve amikor az új lakást vettük akkor a nappaliban kialakított játék szekcióba akartam egy kicsi , de erős hangcuccot. És akkor jött szóba a hangprojektor. Én akkor egy Samsung M450 vettem. Mai napig nagyon szeretem. Szépen szól, akár játék, akár zenéről van szó! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#63507) Zoleee83 válasza parandroid (#63503) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én azért semmiképp sem szeretnék egy doboz gyufával "elleni" ! ;] :DDD
Inkább használom a Series X-et..

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#63508) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Custom Diablo Series X nyereményjáték.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#63509) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Fifa 22t próbáltátok már? Ha igen, milyen lett? :R

(#63510) batmanism2x


batmanism2x
tag

Breakpoint-ot érdemes betárazni? Egyedül játszanám. Úgy hallottam már jobb

(#63511) Elderath válasza ProEvoFan (#63509) üzenetére


Elderath
őstag

gondolom olyan mint tavaly meg tavalyelőtt meg azelőtt csak 22 van a cím mögött :D

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#63512) IntelKiller7 válasza batmanism2x (#63510) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Csapatban jok ezek. Az ai hulye mint a segg.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#63513) batmanism2x válasza IntelKiller7 (#63512) üzenetére


batmanism2x
tag

Köszi, akkor inkább kihagyom

(#63514) Stylerr


Stylerr
addikt

Sziasztok! XSX konzolom van, és a Fifa 22 játéknál meccs közben előjön a Screen Flickering. A játékosom körül a füvön ilyen kis pici fehér négyzetek jelennek meg random időközönként. Más játéknál nincs ilyen probléma, illetve a Fifa 21 esetében sem jött ez elő. Mit tudok csinálni a hiba elhárítása érdekében? Esetleg monitoron kellene állítani valamit? Vagy másnak is jelen van ez a hiba a Fifa 22 közben?

(#63515) Steve1207 válasza Stylerr (#63514) üzenetére


Steve1207
veterán

Csinálj videót róla esetleg, szerintem alapvetően valami játék bug lesz.

(#63509) ProEvoFan: Series S-re van panasz grafikát illetően több helyen, hogy rosszabb, mint a 21. Rossz az autofocus és így elmossa az emberek arcát (amúgy is eléggé le van butítva néhol). Ránéztem egy hosszabb gameplayre most yt-on, mindig látszódik, hogy tömörít a yt, de nem ennyire... :D

Amúgy jobbnak tűnik nekem összképre, sok apróságba belenyúltak. Lassabb lett picit, fontosabbak a passzok (itt a passz rendszer is változott alapjaiban), jobbak az átívelések, finomabb pár mozdulat, animáció, van akinek nagyon bejön, van aki meg pont ez ellen van, hogy nem pörög úgy és hosszú távon lomha lesz. Én így elmondások alapján nem tartom rossz iránynak, de nekem még így is irreálisan gyorsnak tűnik sokszor jó pár mozdulat.

Engem jobban érdekel a leendő UFL és az eFootball amúgy, több lehetőséget látok mindkettőben.

.

(#63516) Luck Dragon válasza AMD Power (#63506) üzenetére

Köszönöm . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#63517) persil válasza batmanism2x (#63510) üzenetére


persil
nagyúr

Szerintem siman jo(k) egyedul is, foleg, ha van ra valami akcio.
Egyebkent a wildlands 20x jobb.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#63518) AMD Power válasza Luck Dragon (#63516) üzenetére


AMD Power
titán

Èn pl személy szerint ha megint kéne vennem valamk hang cuccot , újra ilyesmiben gondolkodnék! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#63519) twi452 válasza batmanism2x (#63510) üzenetére


twi452
senior tag

Én behúztam pár napja.
Igazából a szokásos open world formulás játék.
Menni és "foglalni"(kitakarítani) újra és újra a térképen😄
A breakpoint legnagyobb baja, hogy a térkép steril nincs benne igazán élet szerintem.
Az viszont igaz, hogy nem hagyták azonnal magára hanem egész jól kikalapálták és testre lehet szabni a játékot magadnak.
Ha akarod akkor marad ilyen division szerű loot hajkurászós játék aminek indult de ha ez nem tetszik akkor ki lehet ezt kapcsolni és igazából egy taktikai shooter-t csinálni belőle mindenféle gear score és stb nélkül.
Az ai csapattársak igazából csak segítenek, szerintem ha te bujkálsz akkor ők láthatatlanok, még sosem buktam le miattuk igaz csak egyet szoktam magammal vinni.
Performance módban egész szép 60 fps mellett is xsx-en és elvileg kap hamarosan series patch-et is mert még csak a one x-es fut.

Szerk:
Ha jól emlékszem erre van trial is úgyhogy ki tudod próbálni könnyedén.

[ Szerkesztve ]

(#63520) Luck Dragon válasza AMD Power (#63518) üzenetére

Most nagyon nézelődők én is. :K

Plusz valami venom akkumulátort vagy valami hasonlót.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#63521) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Este/éjjel volt egy stream:

Halo Infinite | Multiplayer Tech Preview Early Look

Live-Die-Respawn

(#63522) Bilux válasza Luck Dragon (#63520) üzenetére


Bilux
veterán

Csak a gyári akku! Venom gyenge, sajnos hamar merül! Vagy másik megoldás kettőt veszel belőle és egyik mindig töltődik.
Tapasztalatból írom :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#63523) mcwolf79 válasza Stylerr (#63514) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én ilyen anomáliát nem tapasztaltam XSX-en. Igaz, csak 2-3 meccset toltam tegnap este , de nem volt vele gond .

Na már kiváncsivá tettetek. Este felrakom a gyerek XSS-ére, hogy tényleg olyan rusnya-e a gfx.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#63524) thedivision2 válasza ProEvoFan (#63509) üzenetére


thedivision2
aktív tag

SS-en a 21 konkrétan sokkal szebb. A játékosok a 22-ben mintha fele akkora felbontásúak lennének játék közben, mint a többi textúra. 21-ben szép tiszta minden, 22-ben meg egy homályos akármi minden játékos. 1080p.

(#63525) Luck Dragon válasza Bilux (#63522) üzenetére

Megnézem a gyárit is, nem is tudtam hogy van belőle . Köszönöm a tippet . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#63526) Stylerr válasza mcwolf79 (#63523) üzenetére


Stylerr
addikt

Olvastam olyan megoldásokról, hogy FreeSyncet ki kell kapcsolni a monitoron, illetve a Sharpnesst visszább venni.
Továbbá a kamera beállítást is mondták ingame, viszont ezekre csak délután tudok ránézni.

(#63527) Bilux válasza Luck Dragon (#63525) üzenetére


Bilux
veterán

Nincs mit :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#63528) homerhamm


homerhamm
addikt

Free Play Days

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#63529) Luck Dragon válasza Bilux (#63527) üzenetére

Szinte nincs is belőle , ehj :N

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#63530) axlfsi válasza Steve1207 (#63457) üzenetére


axlfsi
veterán

Ez erdekes info, nem tudtam, koszi ... de vajon egyebkent miert lehet ez igy?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#63531) kill_switch válasza IntelKiller7 (#63488) üzenetére


kill_switch
senior tag

Azért az nem annyira életidegen az, hogy egy öreg "fostalicska" lehagy egy hypercar-t. :Đ
A sebesség nem egyenlő a korral.

(#63532) consono válasza homerhamm (#63528) üzenetére


consono
nagyúr

Az Outwardot lehet, hogy megnézem, már egy ideje rá-ránézek...

"In God we trust. All others must bring data"

(#63533) Bazsi1987 válasza oriic (#63521) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Mikor tudom letölteni a halot? Már remegek úgy várom🙂

(#63534) Bilux válasza Bazsi1987 (#63533) üzenetére


Bilux
veterán

Levélben az volt hogy majd tájékoztatnak

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#63535) zkxdn válasza Bazsi1987 (#63533) üzenetére


zkxdn
őstag

Elvileg ma. Pont most nézem a live-ot, de lehet lesz pici delay. Szóval majd hajnalban mikor már alszunk :DDD
és péntek este ugye kezdődik :))

(#63536) oriic válasza Bazsi1987 (#63533) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Többiek már leírták, azonban aki a múltkori klienst nem törölte le, annak már jött frissítés hozzá. Pont reggel láttam, hogy frissül a játék nálam is.

Live-Die-Respawn

(#63537) persil válasza consono (#63532) üzenetére


persil
nagyúr

En nagyon akarom szeretni, meg is vettem, de egyszeruen nem lehet. Annyira borzasztoan, hihetetlenul elavult minden letezo tekintetben, hogy fajdalmas.

A 2000-es evekben voltak ilyen jatekok. A harc merhetetlenul clunky, az iranyitas bena, az animaciok borzasztoak, a hangok szornyuek, a szinkront hagyjuk, nagyon kinos, de a zeneket is valami gyerek irhatta, az interface gagyi, raadasul tele van hulye, megmagyarazhatatlan dontesekkel az "eletszerueseg" meg a "tuleles szimulacio" miatt.

Borzasztoan hiteles, hogy 5 percenkent(szo szerint!) szomjan akar halni a karakter. De az is remek otlet volt, hogy amikor meghalsz, akkor valahol mashol ebredsz. Ehhez van egy kep, ahol leirja a jatek, hogy sikerult megmenekulni, eddig oke is lenne. De mikor a terkep masik felen ebredsz, a fele cuccod random eltunt - mert csak - es minden ellenfel ket utesbol meszarol le, az minden csak nem szorakoztato.

A terkep hianya meg a regi oldschool rpg-ket juttatNA az ember eszebe es jo is lehetNE, de olyan mocsok sivar, dogunalmas, sekelyes es elettelen az egesz taj(az elso ket zona mindenkepp), hogy keptelenseg eszben tartani merre jarsz. Raadasul minden npc es ellenfel csak azert van ott, hogy ott legyen. Semmi celjuk, semmi ertelmuk, nem hiszed el, hogy itt elnek, dolgoznak, stb. Nulla elet van a varosokban is. Oda vannak teve, hogy a jatekos oda tudjon hozzajuk menni es ezt vegig erezni is a jatekon.

Estig lehetne sorolni a benasagait, szimplan nem jott ossze az a jatek. Ha a fele hulye torekvest elvetettek volna, akkor lehetne egy baromi jo, tisztes iparos munka. De e helyett tegyunk bele mindent is, elvegre akkora fejlesztok vagyunk, hogy az esz megall(egy ertekelheto jatekuk nincs), hat bele is tort a bicskajuk. Ez nem az a liga, tul sokat akartak. Meg lehet nezni mas nehany fos, kispenzu csapatot, hogy milyen bitang jo jatekot lehet kesziteni, ha ismerik a korlataikat.

Egy 2-3 ezer magyar kiralyi jatekpenzert talan megerheti, el lehet vele lenni, coop-ban egesz jopofa, de vegig az az ember erzese, hogy mekkora elbaltazott ziccer az egesz jatek.

Nezd meg a free play days alatt, annyit boven meger, de nagyon ovatosan az elvarasokkal, mert csalodni fogsz.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#63538) consono válasza persil (#63537) üzenetére


consono
nagyúr

Köszi az összefoglalót, akkor alacsonyra teszem a lécet :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#63539) Tengri


Tengri
senior tag

Sziasztok!

Elvileg ma startol a Diablo® II: Resurrected
Valaki esetleg előrendelte?
Ha igen, és már kipróbálta milyenek az első benyomások?
Előre is köszönöm a választ! :R

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#63540) persil válasza consono (#63538) üzenetére


persil
nagyúr

Felreertesek elkerulese vegett: nem annyira borzasztoan kurva szar. Csak rengeteg "de" van es az altalanos minosege egyszeruen nem ut meg egy mercet.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#63541) consono válasza persil (#63540) üzenetére


consono
nagyúr

Meglesem, aztán levonom majd a következtetéseket :) Most épp az Elex-el játszom, befér mellé rápróbálni mégegy ow rpg-re...

"In God we trust. All others must bring data"

(#63542) persil válasza Tengri (#63539) üzenetére


persil
nagyúr

Isten ments. :D

Beta alatt kiprobaltam, pusztan tiszteletbol, de mar elore tudtam, hogy ez lesz. Szep-szep... De ennyi. Mai standard-nak mar nagyon nem felel meg, ami szuper volt 20 eve, most mar nagyon elavult. Ertem, hogy meg akartak tartani az eredeti varazsat, de pontosan e miatt veszitette el azt, ami akkor volt.

Par orat jatszottam vele, egyszeruen nem vitt ra tovabb a lelek.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#63543) persil válasza consono (#63541) üzenetére


persil
nagyúr

Az elex is egy furcsa joszag amugy. Igazi eurojank, a pyranha is keptelen volt fejlodni az utobbi sok-sok evben. :D Ugy tunik vegleg megmarad zsaneruknek a "nem rossz-nem rossz, de khm..." minoseg. :D

Egyebkent azt szerettem, vannak nagyon jo pillanatai, sok jo otlet is. De ott is ki tudnam tepni a hajam nehany benasagtol. Abban is meg van az az erzes, hogy a kevesebb tobb lett volna. Kedvencem pl, hogy bar a health poti pontosan irja mennyi hp-t tolt vissza, de azt nem tudni, hogy a karidnak mennyi hp-ja van... :D Taps. Vagy, hogy nem tudni mennyit sebzel, hiaba noveled a str-et, csak annyit tudni, hogy tobbet, mint eddig. Fele skill nem mukodik, vagy a description hibas, stb.

Na, ahhoz kepest, akkor aaaaaaaaaalaposan keszulj fel, mert minden teruleten sokkal gyengebb az outward. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#63544) Tengri válasza persil (#63542) üzenetére


Tengri
senior tag

Tudod nekem meg pont az kell, hogy vigyen vissza vagy 20 évet. Minden nappal egyre jobban távolodom a 4db X-től és közeledek az 5 db X felé és kell egy kis nosztalgia. A feleségemnek azt ígértem, hogy megvárom amíg beesik az ára 10k alá aztán a "régi csapattal" újra nekivágunk.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#63545) 3L1T3 válasza Tengri (#63539) üzenetére


3L1T3
addikt

16 vagy 17:00-kor indulnak a szerverek, én megvettem bár a kék oldalra.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#63546) persil válasza Tengri (#63544) üzenetére


persil
nagyúr

Ez ertheto is, rengetegen ezert vartak. En is 35 vagyok, de ha total oszinte akarok lenni, akkor szart sem hozott vissza a regi emlekekbol, csak ott volt egy mai szemmel bena jatek, ami kevesebb szorakozast nyujtott, mint nyugot. A nosztalgia resze elmult par ora alatt es nem maradt semmi, ami ott tartott volna jatszani.

De probald ki, a graf tok oke es az animaciok is nagyon pofasak lettek. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#63547) Tengri válasza 3L1T3 (#63545) üzenetére


Tengri
senior tag

Elvileg platformfüggetlen. Amúgy a Series X-ig én is a kék oldalt erősítettem, de nem bántam meg a váltást.
Kérlek írj majd egy kis beszámolót az első tapasztalatokról.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#63548) beyruth82 válasza twi452 (#63519) üzenetére


beyruth82
veterán

Akkor gondolom a breakpoint is tök ugyan arra a sémára épűl mint a wildlands, nem?Kerettörténet más maximum.Szerinted melyik a jobb?

(#63549) Chaser


Chaser
titán

elolvastam az összefoglalót
előfizetés érdekel, lassan lejár a gpu-m
ő megbízható tag? ahogy nézem muszlinál sem jönne ki sokkal olcsóbbra, kapom a kódot, aktiválom' oszt' kész verzió lenne a legjobb

vkinek ígértem decemberben hogy segítek az összefoglalóban, most eszembe jutott hogy elmaradt ( : :B - a titok, rám kell írni olyankor :d -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#63550) ρσгτσ válasza Tengri (#63544) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én előrendeltem, illetve a bétával is játszottam. Régi Diablo II. + "grafikai update", de ezt ugye írták is.

Szerk.:
Egyébként cross-progression.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.