Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63701) Bilux válasza AMD Power (#63692) üzenetére


Bilux
veterán

Igen én ott “hibáztam” hogy nem raktam vissza a padra minden nap :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#63702) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Frissült az xboxachievements.com profil dashboard oldala. Aki nagy achievement vadász vagy tracker, annak érdemes megnéznie:
DreYnreh's Profile | XboxAchievements.com

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#63703) oriic válasza Elderath (#63700) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaja. Plusz ha valakinek csak frissült előző kliens és villognak textúrák, akkor le kell törölni egészet és újra leszedni. (Nálam pl ez volt sajna, utána jó lett)

Live-Die-Respawn

(#63704) Moby válasza Elderath (#63700) üzenetére


Moby
addikt

Végtelenszer újraindítottam, ugyanaz. Hagyomaszba.

(#63705) Golyo69 válasza Moby (#63699) üzenetére


Golyo69
senior tag

Nekem is azt irja.

Mikor indul? 19.00?

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#63706) Elderath válasza Moby (#63704) üzenetére


Elderath
őstag

De kis türelmetlen vagy :D

Amúgy jó féle cucc főleg, hogy még 3+ hónapot tudják polisholni. Az alap beállítások célzásnál nagyon retek, deadzone meg sens tweak után jobb lett, de még mindig fura a célzás

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#63707) zkxdn válasza Moby (#63704) üzenetére


zkxdn
őstag

Nemis indult még el. 19kor fog.

(#63708) Elderath válasza zkxdn (#63707) üzenetére


Elderath
őstag

training mód megy botok ellen. Nem voltam sose egy nagy halo fan, de ez a game tetszik. Letisztult art meg design, jó gunplay, jó hangok. Irányításon csiszolhatnának még egy kicsit

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#63709) hombre[EU] válasza Moby (#63704) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nálam gép restart megoldotta, szintén ugyanaz a hiba volt

Life, Uh, Finds A Way

(#63710) RudY válasza thedivision2 (#63697) üzenetére


RudY
addikt

Elvileg mehet majd a Stadia is Ubisoft+ csomaggal... :DDD ... így viszont a PS Now is üzemképes lehetne?

[ Szerkesztve ]

(#63711) Zoleee83 válasza l.skywalker (#63702) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nagyon köszi! :)
Én pl szeretem nézegetni a statisztikáimat, jó ez az oldal, kicsit pofásabb is mint a Trueachievements.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#63712) ρσгτσ válasza hombre[EU] (#63709) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szintén ez a hiba, de nálam sem oldja meg semmi. Újratelepítés és gép restart is volt már. Megy pihenni a játék...egy darabig.

Szerk.:
Na meg a Fifa -nál is idiótizmus, hogy gépre kötött billentyűzettel kifagy a login.

Diablo II: Resurrected szervere lehalt az első este...

Úgy látszik mostanában sokat szívok az új játékokkal.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#63713) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

lassan kész lesz a Children of Morta online coop

Life, Uh, Finds A Way

(#63714) Bilux válasza oriic (#63703) üzenetére


Bilux
veterán

jön lefelé a 22GB adat :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#63715) zkxdn


zkxdn
őstag

PCn vagy Xbox-on nem jó a Halo Infinite akinek...nem jó :DDD ???

(#63716) marcopunkk


marcopunkk
újonc

Sziasztok. Adott egy Xbox Series S es egy DELL ALIENWARE AW3418DW monitor
Hdmi kabel 2.1 es gyari
Az istennek sem tudom atallitani se 120hz-re , se 1440p-re . Plusz problema hogy a ratiot sem tudom modositani (5-5centi a monitor szelen fekete, monitor beallitasaiban nem tudom kihuzni, gondolok ez 1440p-nel terne eszhez)
Opciokent ott van , ha ramegyek akkor alvoba rakja magat 10 secre a monitor , aztan visszakapcsol es 1080p-be visszarakja.
Dell supporttol a microsoft supporton az minden korbehivtam, kozuk sincs a dologhoz.
Valaki esetlet tudna erdemben hozzaszolni?
Koszi a valaszokat

(#63717) Fox Mulder válasza marcopunkk (#63716) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Az 1440p-t nem tudom mi a gond, de mivel HDMI 1.4 csatlakozó van a monitoron, így 120Hz nem fog menni. HDMI 2.1 kell hozzá.

(#63718) Wesder válasza marcopunkk (#63716) üzenetére


Wesder
félisten

Ha nem 16:9-es a monitor, akkor azokkal a csíkokkal oldalt szépen megbaràtkozol, vagy lecseréled a monitort.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#63719) RudY válasza marcopunkk (#63716) üzenetére


RudY
addikt

Ezt találtam hirtelen:
[link] illetve [link]

(#63720) Norb79 válasza Fox Mulder (#63717) üzenetére


Norb79
őstag

Csak a 4k@120hoz kell a 2.1es hdmi, 1080p@120-hoz elég az 1.4b is.
/szerk: sima 1.4 kevés, de a lényeg, hogy nem kell 2.1, ez téves infó.

[ Szerkesztve ]

(#63721) Wesder válasza Fox Mulder (#63717) üzenetére


Wesder
félisten

2.1 a 4K@120-nak kell. Meg ez amúgy is egy S, amihez a 2.0 is elég. (de talàn az 1.4 is)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#63722) hombre[EU] válasza marcopunkk (#63716) üzenetére


hombre[EU]
veterán

benne van a manualban

a 16:9 pedig olyan lesz 21:9-es kijelzōn

Life, Uh, Finds A Way

(#63723) marcopunkk válasza marcopunkk (#63716) üzenetére


marcopunkk
újonc

2.1 et tud az xbox , es a hdmi kabel is 2.1 es

(#63724) Wesder válasza marcopunkk (#63723) üzenetére


Wesder
félisten

Az mindegy, ha monitorod meg nem tudja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#63725) marcopunkk válasza Wesder (#63724) üzenetére


marcopunkk
újonc

Szoval se 1440pm (teljes kepernyos kepem) sem 120 hz et nem lesz mert a monitor hdmi 1.4 csatlakozo van es 2.1 kene ? 120hz et meg elengednem, de az h a kep fele hianyzik nem. Egyetlen megoldas a monitor csere ? Display port esetleg ? (Boxon nem tudom van e ....)

(#63726) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végre nekiálltam a Psychonauts 2-nek. Kellett volna az első rész előbb. Aranyos kis game.
De én azt hittem, ez az egész egy ember fejében játszódik. Nem egy kitalált világ, kitalált manóinak a fejében. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#63727) consono válasza marcopunkk (#63725) üzenetére


consono
nagyúr

Nincs ultra wide támogatás, full screened nem lesz sehogy.

"In God we trust. All others must bring data"

(#63728) RudY válasza marcopunkk (#63725) üzenetére


RudY
addikt

Nincs a boxon, de HDMI-DP adapter létezik, bár nem valószínű, hogy megoldja a problémát.

(#63729) l4cz


l4cz
csendes tag

Halo betara keresek csapatot vagy társat :) 19:00-tol online leszek akinek van kedve jönni vegyen fel : L4czk0

(#63730) Wesder válasza .LnB (#63726) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem ha kihagytad az első részt, akkor a jàték eleji összefoglaló bőven elég. Persze ha pótolni akarod, akkor ott van Pass-ban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#63731) .LnB válasza Wesder (#63730) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Áh nem kezdem el. Elég lesz ez. FH5 előtt be akarom fejezni a Psychonauts 2-t még. És amennyi kedvem manapság van játszani, remélem sikerülni fog. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#63732) consono válasza .LnB (#63731) üzenetére


consono
nagyúr

Ne is kezdd el, nem annyira öregedett jól...

"In God we trust. All others must bring data"

(#63733) Luck Dragon

Ezzel az új frissítéssel nagyon jó lett az új Edge. :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#63734) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez az art of rally, egy borzasztó cuki kis játék. Fiam már nyomja egy ideje free roam-ban. Én is játszottam már vele, és akkor is ezt gondoltam róla. De most lenyomtam az első rally-t is benne, és lehet, hogy meg fogom mindet. Tök jó cucc! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#63735) Steve1207 válasza .LnB (#63734) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem az optimalizálás egy ilyen játéknál kritikán alulinak minősül. Persze jó meg minden a koncepció, én is nyomom. A legidegesítőbb így 10 óra után a folyamatosan ugyanolyan hangot adó féknyikorgás... :D

.

(#63736) duckload válasza thedivision2 (#63697) üzenetére


duckload
tag

Hol tudom frissíteni,?Nekem nem reagál egér +bill re!

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#63737) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

a Ghost Recon Wildlands SX-en 4K60?

Life, Uh, Finds A Way

(#63738) .LnB válasza Steve1207 (#63735) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi bajod az optimalizációval? Én nem vettem eddig észre semmi gondot. A fék még nem zavar, de a motorhangok azért érdekesek. De mivel ilyen cukker, megbocsájtom neki. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#63739) szimszonos válasza l.skywalker (#63702) üzenetére


szimszonos
őstag

Sajnos nekem bekavart ez az új frissítés.A profilomon lévő statisztika nem az enyém,olyan játékok acsijai is benne vannak amivel nem is játszottam. Az enyémeim meg nincsennek benne.Biztos hogy az én profilomba léptem mert saját email cím,jelszó,felhasználónév stimmel de a statok nem.

(#63740) persil válasza hombre[EU] (#63737) üzenetére


persil
nagyúr

30. :(
Egyebkent meglepoen sima, hozza lshet szokni. De remeljuk, hogy ez is, mint a tobbi ubis cim, vagy fps boost, vagy patch formajaban megkapja a 60 fps-t. Nagyon megerdemelne.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#63741) l.skywalker válasza szimszonos (#63739) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nálatok nem volt sokáig, hogy többen játszottatok egy profillal? Amúgy persze lehet, hogy bugos. Pár nap múlva érdemes ránézni

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#63742) l.skywalker válasza Luck Dragon (#63733) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azért ezt egy konzolos topikban mindig öröm olvasni ;]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#63743) Peat76


Peat76
őstag

Ez az új Edge miért nem fullscreen? 4K tv-n körbe fekete sáv...hogy tudom teljes képernyőre varázsolni?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#63744) hombre[EU] válasza persil (#63740) üzenetére


hombre[EU]
veterán

meh, pedig reménykedtem benne,hogy valami onex-es peccsel ki volt nyitva vagy boostot kapott enhancedre.
a breakpoint "nextgen", de azt még bétában próbáltam és nem tetszett, olyan semmilyen.
lehet behúzom aztán várok hátha meglepnek :D az odyssey patch is a semmibōl jött

Life, Uh, Finds A Way

(#63745) Luck Dragon válasza l.skywalker (#63742) üzenetére

Szívesen. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#63746) szimszonos válasza l.skywalker (#63741) üzenetére


szimszonos
őstag

Nem volt olyan,a fiam használta az enyémet de csak a Fortnite,Warzone,Rocket League játékokkal de azok statjai sincsennek benne,meg az enyémek sem stimmelnek vagy nincs benne vagy hiányos vagy olyan játékok vannak benne amelyekkel soha nem játszottunk.Majd ránézek akkor később mert lehet bugos ahogy mondtad.Megnéztem böngészőben trueachievement oldalát ott a profilom alatt minden stat hajszál pontos,meg telón xbox meg a trueachievement appokon is minden jó.

[ Szerkesztve ]

(#63747) AMD Power válasza Luck Dragon (#63695) üzenetére


AMD Power
titán

Venom nagyon kényelmes és praktikus. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#63748) AMD Power válasza Bilux (#63701) üzenetére


AMD Power
titán

Az elég nagy hiba. :DDD

Ma elkezdten a Dishonored 2-t. Ez eddig a harmadik Dishonored amivel játszok. Egyik jobb mint a másik! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#63749) Wesder válasza Peat76 (#63743) üzenetére


Wesder
félisten

Konzol videóbeállításainál ki kell kapcsolni a szegélyt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#63750) Golyo69


Golyo69
senior tag

Egerrel nyomja vagy próbálta vki a halot?

Nem tudok fordulni benne rendesen....ez miért lehet? Nem fordul csak 1 pontig a kamera....

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.