Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63101) Hunt3r22 válasza Roland861010 (#63099) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Mi miatt? Tiltás és a nem fizetés? :F

Xr

(#63102) 30z.Samu válasza Hunt3r22 (#63101) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én csak erre tudok gondolni.

Sic Parvis Magna

(#63103) Roland861010 válasza Wesder (#63100) üzenetére


Roland861010
addikt

Nem tudom ennyit sikerült kideríteni.

Anno amikor vettem az X-et náluk akkor is ez volt.
Egyik pillanatról a másikra meg szűnt a részlet vásárlás. :W

(#63104) persil


persil
nagyúr

Jatszik valaki series-en a gr wildlands-szel?

Rohadt mod idegesito, hogy amikor mozgok/forgatom a kamerat, akkor enyhen vibral a talaj es a fak. Nem egy borzaszto grafikai anomalia, tokeletesen jatszhato, de ettol csak meg idegesitobb. Ugye a jatekban semmilyen graf opcio nincs(bezzeg a szar breakpoint-ban van perf mode is, meg a series upgrade is...), de a boxon es a tv-n kiprobaltam kb mindent.

Abszolute semmilyen mas jatekban sehol, soha nem tapasztaltam ilyesmit.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#63105) Steve1207 válasza Roland861010 (#63103) üzenetére


Steve1207
veterán

És tényleg kivezették. "Sajnálatos módon nem lesz lehetőség két év hűségidő vállalásával meglévő vagy akár új előfizetés mellé konzolt vásárolni a továbbiakban."

.

(#63106) HugóBoss


HugóBoss
tag

Sziasztok!

Konzolszűzként kérdezném, hogy az AC Valhalla fut 4k-ban XSX-en? A PC-m már kevés hozzá és nem akarok annyiért gépet venni, amennyibe kerülne, hogy fusson, így konzolon gondolkodom :) Nincs tapasztalat, de az xbox felé hajlok. Mondjuk első körben egy kontrollert veszek, kipróbáljam, át tudok-e egyáltalán szokni rá :D
Erre amúgy tudtok valamit ajánlani?

Köszönöm

(#63107) 30z.Samu válasza HugóBoss (#63106) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, fut 4K-ban 60fps-sel is akár. :K

Sic Parvis Magna

(#63108) persil válasza persil (#63104) üzenetére


persil
nagyúr

Update: ha a boxot fhd-ra allitom, akkor nem csinalja... Very lol.

Be van kapcsolva az opcio, hogy ha egy jatek tamogatja a 4k-t, akkor a boxon beallitott alacsonyabb felbontastol fuggetlen is ugy jeleniti meg.
Ez valami varazslatos microsoft duma, amit mashogy kell ertelmezni, vagy hagyhatom 1080p-n a gepet es a tobbi jatek tovabbra is 4k(1080+ ugye jatektol fuggoen...) lesz? Vagy kapcsolgassam mindig, amikor massal akarok jatszani?

Egyebkent a terkep mindentol fuggoen bugos, mint az allat, zoomolaskor villodzik es neha feher csikok is felbukkanak. Ha csak nezegetem, akkor hibatlan, de zoom-nal mindig csinalja, az osszes letezo boxos/tv-s beallitastol fuggetlen.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#63109) AMD Power


AMD Power
titán

Eddig bírtam GP nélkül. Gyorsan vettem egy éves GP-t. :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#63110) NemMo válasza bulikavagyok (#63078) üzenetére


NemMo
őstag

Ez igazán megnyugtató :))

(#63111) urbi73 válasza persil (#63104) üzenetére


urbi73
senior tag

Nálam nincs ilyen anomália a Gr wildlands -ban nagyon szép a grafikája . Sőt éppen nemrég kérdeztem hogy ez is kapott valami sx upgradet ,de nem . A Breakpoin meg kapott az is teljesen rendben van szerintem.

-

(#63112) icemad válasza HugóBoss (#63106) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

AC Valhalla (is) nagyon szép xsx-en. Kontrollert szokni kell, de szerintem ilyen típusú játékoknál sokkal jobb mint az egér billentyűzet.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#63113) hombre[EU] válasza HugóBoss (#63106) üzenetére


hombre[EU]
veterán

dinamikus felbontással van 60fps, ez ilyen átlag 1440p (fullhd-1800p között).
AC-hez nem kell nagyon egér, maximum a nyilazáshoz sz9val menni fog, de ha nagyon akarod akkor Xbox Series kontroller

Life, Uh, Finds A Way

(#63114) Benir8


Benir8
senior tag

Sziasztok!
Kipróbáltam PC-n Xbox Cloud Gaming-et. Game Pass Ultimate-val előfizettem. Forzával kezdtem, mást is játszottam vele. A tapasztalatom, hogy mindegyiken kockás, homályos képet ad. 130 mbit internetem van hozzá. Mivel lehet orvosolni a hibát? Vagy csak még béta verzió miatt van?

(#63115) RudY válasza HugóBoss (#63106) üzenetére


RudY
addikt

Nálam a Black Flag volt az utolsók között pc-n, de már kontrollereztem. Egyéntől függ a megszokás ideje, de ha bedobod magad a mélyebb vízbe valamelyik ingyenes multiba még pc-n (pl. Splitgate), akkor esni kelni fogsz egy darabig, de a szenzi beállítás után hamar bele lehet jönni. :K

(#63116) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Skacok! Ismerősnek lejárt a 300 forintos GP akciója, de csak PC-n nyomja. Így ha továbbra is használni akarja akkor elég a Gamepass for PC vagy Ultimate-et kell vegyen?

Sic Parvis Magna

(#63117) mike1334 válasza Steve1207 (#63105) üzenetére


mike1334
veterán

Ha választani kellene, hogy részlet vagy nagyobb kedvezmény, akkor a kedvezményre szavaznék...hátha ez lesz a vége :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#63118) BiaLand válasza persil (#63104) üzenetére


BiaLand
csendes újonc

Nekem sincs semmi hiba a talajjal, fákkal (Series X) Viszont a térkép az tényleg vibrálós. Eddig nem tűnt fel. Most biztos zavarni fog engem is :DDD

Amúgy a one s után gyönyörűen néz ki!

[ Szerkesztve ]

(#63119) lafaty80 válasza ρσгτσ (#63043) üzenetére


lafaty80
őstag

Itt olvastam és ezt is csak azért, mert nem annyira régi még.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#63120) ρσгτσ válasza lafaty80 (#63119) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Akkor pár napig volt ingyenes...de azóta sem derült ki, hogy szándékosan, vagy véletlenül valamilyen hiba miatt. Valószínű az utóbbi, mert sehol nem jelentették be hivatalosan.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#63121) AMD Power válasza AMD Power (#63109) üzenetére


AMD Power
titán

Jah és úgy ,hogy nem adta be a 300Ft opciót igy is 14 hónap lett belőle. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#63122) ProEvoFan válasza AMD Power (#63121) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Miért nem +3 év?
Sose lehet tudni mikor lesz vége az olcsó GPUnak. ;)
Nekem januárban jár le az első év a háromból.Rögtön kitolom megint három évre, veszek +1 évet.

(#63123) szimszonos válasza Wesder (#63096) üzenetére


szimszonos
őstag

Én mondjuk nem bánom ha a stabil 4k/60fps részletesebb textúrákkal,Már ez is nagy előrelépés a One X-hez képest ahol a 30fps volt a jellemző 4k-ban.Elvétve volt 4k/60fps játék.

[ Szerkesztve ]

(#63124) Madoc válasza ProEvoFan (#63122) üzenetére


Madoc
veterán

Olcsón nem tudsz venni hozzá plusz 1 évet. Meg kell várni míg mind a 3 lejár.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#63125) Moby válasza ProEvoFan (#63122) üzenetére


Moby
addikt

Az nem fog menni. Majd ha lejárt mindhárom, akkor hosszabíthatsz megint olcsón. Nekem jövő augusztusban jár le a 3 évem, izgulok is, hogy lesz-e még olcsón.

(#63126) Steve1207 válasza Moby (#63125) üzenetére


Steve1207
veterán

Amíg nem 40e+ egy év már olcsóbbnak tekinthető :D Szerintem az a 3e ft differencia nem számít, hogy nem live-val csináljuk, hanem rendes ulti éveset aktiválunk a jelenlegi mellé, amíg az is elérhető olcsón.

[ Szerkesztve ]

.

(#63127) ProEvoFan válasza Madoc (#63124) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ne már...biztos? :(
Vannak olyan global kódok hardveraprón, hogy +1 év és nem kell hozzá a 300 forintos játék, hanem akár Xboxon is aktiválhatod.

(#63128) Moby válasza Steve1207 (#63126) üzenetére


Moby
addikt

Nincs olcsó ulti, amíg élő ultimate-em van. Se 3000-ért, se semennyiért.

/musztiii-tól is kérdeztem pont egy éve, hogy milyen opcióim vannak, ha van élő ultimate-em. Azt mondta: semmilyen.

[ Szerkesztve ]

(#63129) Roland861010 válasza Benir8 (#63114) üzenetére


Roland861010
addikt

Én telefonon próbáltam a Dirt 5-ot az gusztustalan volt a hadesz az játszható volt.
Próbáltam iPhone 11Pro Maxon és próbáltam Poco F3-al.
Net WiFi6 800Mbit/s.

Pedig direkt rendeltem most egy kontrollert is a Forza miatt.
Stadia ilyen szempontból sokkal stabilabb szerintem meg a GeforceNow féle streaming.
Ott is volt néha pixelesedes de végig toltam a CP2077-et.

[ Szerkesztve ]

(#63130) ρσгτσ válasza ProEvoFan (#63127) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ahhoz is le kell járnia az előfizetésednek. Én is körbejártam már a témát. Nekem októberben jár le a GPU.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#63131) ProEvoFan válasza ρσгτσ (#63130) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha ezt tudom akkor egy évre veszem meg.Bár nem lehet tudni mi a jó megoldás.
Nem baj, megoldjuk okosban :D Ha megtudjuk hogy vége van a "jóléti" GPUnak, és még nem járt le az előfizetésem, akkor a fiamnak az accountjára gyorsan veszünk majd három évet. :D

[ Szerkesztve ]

(#63132) Madoc válasza ProEvoFan (#63127) üzenetére


Madoc
veterán

Tuti.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#63133) Moby válasza ProEvoFan (#63131) üzenetére


Moby
addikt

Ezt úgy fogjuk megtudni, hogy már nem fog menni. Aligha fognak szólni, hogy légyszi vegyetek mé ggyorsan 3 évet.

/én úgy vagyok ezzel, hogy ha nem lesz már olcsón gpu a fordulásnál, akkor lesz egy eladó xboxom :D

[ Szerkesztve ]

(#63134) PiszokAlfréd válasza szimszonos (#63091) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

A Mester Séf kolleksön se 4k/120? Nekem úgy rémlik hogy a CE, meg tán a 2 is az, de lehet tévedek. :R

(#63135) ProEvoFan válasza Moby (#63133) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A Forza Horizon 5. - és a biztos vagyok benne., hogy ebben a generációban jön a hatodik rész is - miatt nem adom el.

(#63136) Benir8 válasza Roland861010 (#63129) üzenetére


Benir8
senior tag

GeforceNow-ot ismerem, ez tényleg jók, stabilabb.
Én a Forza Horizon 4 és State Of Decay 2 miatt szerettem volna tolni, de így élvezhetetlen. :(

(#63137) ρσгτσ válasza Roland861010 (#63129) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nagyon net függő a dolog, és persze még béta. Van mit csiszolni rajta.

Nekem droidon így néz ki. Nem tökéletes, de szerintem játszható, ha nem akarok/tudok magammal konzolt vinni, de szeretnék játszani. 1080p -re állítható a videó.

FH4
Dirt5

Kizárólag mobilos felhőre én nem ajánlanám a GPU -t...de ha valakinek van mellette Xbox és úgy használja, arra alkalmas.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#63138) Phoen|x válasza ρσгτσ (#63040) üzenetére


Phoen|x
őstag

Találtam neked hozzáillő kontrollert:

:DDD :DDD

Go Gunners!

(#63139) ρσгτσ válasza Phoen|x (#63138) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen, ez passzol a csodás képhez. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#63140) Moby válasza ProEvoFan (#63135) üzenetére


Moby
addikt

Pénzért már az 5. sem venném meg. Várom, meg kipróóbálom, megnézem a helyszíneket, de ennyi. A 4 sem met sokat, az előző kettő annyit ment, hogy elég volt. Az összes többi exre meg maximum veszek gen végén egy gépet 1 hónapra, letolom őket, és ennyi. A GPU miatt van az xbox. Ha ez nincs, a gép sem kell.

[ Szerkesztve ]

(#63141) lafaty80 válasza ρσгτσ (#63120) üzenetére


lafaty80
őstag

Ok, lemaradtam erről a dologról, köszi az infót :R

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#63142) oriic válasza PiszokAlfréd (#63134) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A teljes kollekció 4k/120FPS

Live-Die-Respawn

(#63143) Wesder válasza ProEvoFan (#63135) üzenetére


Wesder
félisten

A FH7 is erre a generàcióra fog jönni, meg talàn a NextXboxra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#63144) minilego


minilego
senior tag

Ez a geforce now mikor jön Xbox-ra?

(#63145) Wesder válasza minilego (#63144) üzenetére


Wesder
félisten

Soha. Az új Edge ha jól tudom nem támogatott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#63146) ρσгτσ válasza minilego (#63144) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nincs róla szó, hogy bármikor is jönne. Edge browser-en keresztül használható volt, de úgy tudom már blokkolták.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#63147) zkxdn válasza minilego (#63144) üzenetére


zkxdn
őstag

Miért jönne?
Van saját cloud szolg...

(#63148) AMD Power válasza ProEvoFan (#63122) üzenetére


AMD Power
titán

Azt még meg is kell élni! :) Egy évre elég nekem bőven. Vagyis 14 hónapra , 12 hó akciós áráért. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#63149) PiszokAlfréd válasza oriic (#63142) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Ugye, ugye? :)

(#63150) minilego válasza zkxdn (#63147) üzenetére


minilego
senior tag

Az edge miatt gondoltam, steam-en is van nehany jatekom és gondoltam kihasznalnam pc hianyaban.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.