Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62251) 30z.Samu válasza Skynet258 (#62238) üzenetére


30z.Samu
félisten

Megcsinálják és utána fasza lesz vagy kapsz egy újat. Egyénként alapvetően tényleg olyan halk, én legalábbis még nem hallottam a hangját. De még az S-nek sem hallottam szinte soha, csak ha tényleg nagy volt a csend.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#62252) Skynet258 válasza 30z.Samu (#62251) üzenetére


Skynet258
veterán

Köszi srácok, szerencsére addig a PS5 tud vigasztalni de most ezzel a géppel jobban el lettem volna egy darabig. :U
Amúgy az én ventim 4-500 rpm között mozoghatott mindig, tehát ugyanaz volt a sebessége kikapcsolva standby on állapotban mint játék közben, ez meg azért elég meredek, hogy ugyanannyira kelljen neki a hűtés kikapcsolva mint játék terhelés alatt, fura volt első perctől kezdve.
Aztán meg ugye a The Ascent alatt le is fagyott 5 perc után mindig, szóval várható volt, hogy valami lesz...

https://geekpulse.hu

(#62253) 30z.Samu válasza Skynet258 (#62252) üzenetére


30z.Samu
félisten

Még szerencse, hogy addig is tudsz mivel játszani. :))

Sic Parvis Magna

(#62254) Edgar2621 válasza 30z.Samu (#62253) üzenetére


Edgar2621
őstag

Dehogy tud, nem olvastad hogy PS5-e van??? :DDD ;]

XO: Gollami26

(#62255) NoMagix válasza Edgar2621 (#62254) üzenetére


NoMagix
addikt

köszönöm, a hét beszólása! :DDD :DDD :DD

(#62256) Döglött Róka válasza NoMagix (#62255) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Viccet felreteve unnepi szezonra (minden szarkazmus nelkul) van valami blockbuster PS5re?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#62257) Wesder válasza Döglött Róka (#62256) üzenetére


Wesder
félisten

Tolnak majd egy kis Dying Light 2-t. Simàn GOTY anyag.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#62258) .LnB válasza ρσгτσ (#62218) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem találom, hogy hol lehet ezt ingyen letölteni.. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#62259) 30z.Samu válasza Edgar2621 (#62254) üzenetére


30z.Samu
félisten

;] :C :C

Sic Parvis Magna

(#62260) Steve1207 válasza .LnB (#62258) üzenetére


Steve1207
veterán

F1 2021 adatlap, jobbra 3, ingyenes próbaidőszak.
Szerk.: igazából az ilyet nem is értem, hogy miért promózzák, a trial mindig ott van, nem?
Szerk2: 80 GB? Tölti a halál :DDD

[ Szerkesztve ]

.

(#62261) 30z.Samu válasza Steve1207 (#62260) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lejön az hamar. :D

Sic Parvis Magna

(#62262) IntelKiller7 válasza Steve1207 (#62260) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

En is meglepodtem. 79gb es ugyan az mint a 2020 ami 44gb :))

de amugy ez most a hetvege miatt a teljes jatek, vagy sima trial 1 teljes versenyhetvege azt csokolom?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#62263) 30z.Samu válasza IntelKiller7 (#62262) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én úgy vettem ki, hogy három napig tudsz vele ingyé játszani. Egyébként lehet, hogy én vagyok a pofátlan, de ilyenkor dobhatnának egy 40-50% off-ot is a játékra, hogy ha esetleg megjönne hozzá a kedved, akkor vedd is meg. Steam-en csomószor vettem így játékot.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#62264) Steve1207 válasza 30z.Samu (#62263) üzenetére


Steve1207
veterán

Dobtak rá 30-at, elvégre még viszonylag új cím, teljesen korrekt a két hónapjához, mindig így szokták. Ami free weekendes egyébként mindig le van akciózva javarészt ilyenkor.

.

(#62265) 30z.Samu válasza Steve1207 (#62264) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez valahogy elkerülte a figyelmem, pedig a konzolon indítottam el a letöltést. :B

Sic Parvis Magna

(#62266) rdt89


rdt89
addikt

Valaki esetleg tudja, hogy digitális előrendelésnél, Far Cry 6 mikor vonja le a kártyáról a pénzt? Előre is köszönöm szépen a válaszokat! :R

30z.Samu:
Köszi szépen!
Akkor ha én a Store-ba most kedvezményesen vettem meg, akkor is ezt az összeget vonja le, ha az aktuális pillanatba, már nincs a store-ba leakciózva? :R

[ Szerkesztve ]

(#62267) 30z.Samu válasza rdt89 (#62266) üzenetére


30z.Samu
félisten

Megjelenés előtt tíz nappal.

Sic Parvis Magna

(#62268) parandroid válasza Döglött Róka (#62256) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

GT7 elég jól néz ki, ígéretesnek tűnik, de csak jövőre jön. Ráfér a Forzára a verseny, ráadásul ha igaz, amit állítanak, még be is előzik vele az új Forza Motorsportot.

Ha tényleg olyan jó lesz, mint ígérik, akkor lehet, hogy meglépem a ps4pro -> ps5 cserét, addigra talán kapni is lehet majd.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#62269) 30z.Samu válasza parandroid (#62268) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én a GT 7 miatt nem is, de a GoW miatt majd beszerzek egy PS-t. Vagyis inkább úgy "mondom", hogy tervben van, aztán majd meglátjuk sikerül-e. :D

Sic Parvis Magna

(#62270) Norb79 válasza 30z.Samu (#62269) üzenetére


Norb79
őstag

Nincs ennek a másik konzolnak saját topikja? Ott lehet érdemesebb lenne átbeszélni, hogy azon a platformon mit meg hogy, nem?
100+ kommenten keresztül nem hiszem kell ez a sok off.

(#62271) Döglött Róka válasza parandroid (#62268) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Az ok, de ünnepi szezonra mijük van? :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#62272) balazs025 válasza Döglött Róka (#62271) üzenetére


balazs025
senior tag

Most, ha így hirtelen felidézem (nem néztem utána, lehet hülyeséget mondok), akkor ps studios játékok nem igazán ünnepi szezonban szoktak jönni. Szóval az idei év se lenne kirívó. De ebben a topikban én inkább annak örülnék, meg örülök is, hogy végre az Xbox Game Studiostól jön valami, és nem annak, hogy ps studiostól meg nem.

(#62273) 30z.Samu válasza Norb79 (#62270) üzenetére


30z.Samu
félisten

De van neki, de hát most mit csináljunk, ha egyszer odaát is van olyan cím, ami mellett nem tudunk itt sem elmenni? :)) Egyébként ha ennyire zavar, akkor csak görgess tovább, sose értettem az olyan embereket, akik amiatt akadnak ki, mert kicsit másról is van szó egy adott topikban.

Sic Parvis Magna

(#62274) Wesder válasza 30z.Samu (#62273) üzenetére


Wesder
félisten

Át kell nevezni a topikot "Xbox Series X|S tulajok kötetlen beszélgetős topikja" címre és nem lesz gond.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#62275) parandroid válasza Döglött Róka (#62271) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mondanám, hogy ugyanaz, mint az Ms-nek, de itt nagy nehezen sikerült megszülni egy Forza Horizon négyésfelet.

Amúgy azt is mondhatnám mindkét félre, hogy ugyanaz, mint tavaly… Az sem sokkal hízelgőbb. Ja, várj csak, tavaly volt egy CP2077!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#62276) hombre[EU] válasza parandroid (#62275) üzenetére


hombre[EU]
veterán

egyébként is az ünnepi szezon úgy néz ki,hogy:
Call of Duty 75%
GTA V 20%
Others 5%
:D

Life, Uh, Finds A Way

(#62277) AMD Power


AMD Power
titán

Crackdown első részével is kész lettem. Hiába érződik a grafikán,hogy már régi nagyon szórakoztató volt! :R

Most a Maffia III lett teritéken! :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#62278) Edgar2621 válasza parandroid (#62268) üzenetére


Edgar2621
őstag

Kicsit elütve az egyébként sem létező élét a korábbi hszemnek és komolyabb hangvételű vizekre evezve azt gondolom, hogy minden igazi gamer vesz jövőre PS5-t/SeriesX-et is, annyi jó játék jön mindkét gépre 2022-től kezdődően. Mielőtt valakinek nem lenne eléggé píszí a hozzászólásom, természetesen azzal kiegészítve, hogy aki megteheti, akinek a másik platform is tetszik stb.

XO: Gollami26

(#62279) Madoc válasza 30z.Samu (#62273) üzenetére


Madoc
veterán

Nem kicsit van másról hanem homlokegyenest. Amúgy ezt a hozzászólás én is megírtam, de kitöröltem. Öregszem nem kicsit. ;]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#62280) Skynet258 válasza Edgar2621 (#62278) üzenetére


Skynet258
veterán

Én akartam Forzázni is meg a Gran Turismo-t is szeretem, nekem tök jól kiegészítik egymást - és persze mindkét gépre van / lesz olyan játék, amit szívesen tolnék. Én emiatt vettem mindkettőt, nem gondolom, hogy egy felnőtt ember komolyan gondolhatja, hogy benne kék vagy zöld szív dobog, elférnek ezek egymás mellett a tv alatt. :R Főleg adta magát a két gép, mert PC-n nem játszom, a bányászat miatt olyan áron adtam el a videókártyámat, hogy bőven kijött a PS5, de még egy fél Series X is ha úgy nézem, hülye lettem volna nem meglépni. Aki megengedheti magának az simán megveszi mindkettőt, mert mindkettő nagyon jó kis gép lett. Ok az enyém konkrétan nem mert meghalt de ez benne van a pakliban. :DDD

https://geekpulse.hu

(#62281) urbi73


urbi73
senior tag

Maffia3 most 3400-ft.. aki szereti ennyit megér.

BF6 - előrendelve , kicsit tartok tőle hogy milyen lesz . :F

-

(#62282) icemad válasza Edgar2621 (#62278) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem én nem veszek. És pont azért, mert összesen 3 játékot nem tudnék mondani, ami érdekel és 2022-ben jön ki. (xbox és Ps fronton együttvéve)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#62283) IntelKiller7 válasza urbi73 (#62281) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

A honapban beta. Ha nem tetszik, max visszamondod.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#62284) GalaHU válasza Skynet258 (#62280) üzenetére


GalaHU
őstag

Nàlam is békésen egymás mellett csücsülnek, és nem akarják átharapni egymás torkát, pár fórumozó példát vehetne a “gépektől”… :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#62285) ProEvoFan válasza GalaHU (#62284) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:D :C
Nálam egymás mellett fekszenek de nem nyúlnak egymáshoz, tisztelik egymást. :)

(#62286) Moby válasza parandroid (#62275) üzenetére


Moby
addikt

Tavaly nagyon nem ez volt a helyzet. 2021 lett ilyen. 2020-ban azt hittem ettől szarabb év géming szempontból már nem lehet. Akkor még nem láttam jönni az idei évet :D

(#62287) Bep válasza ProEvoFan (#62285) üzenetére


Bep
senior tag

Aztán lekapcsolod a lámpát és egyszer csak egy pici Nintendo ott lesz.

(#62288) Moby válasza icemad (#62282) üzenetére


Moby
addikt

Pedig 2022 _tényleg_ nagyon ütősnek ígérkezik. Aztán majd kiderül mi nem jelenik meg végül 2022-ben sem, de cím az van dögivel.

(#62289) ProEvoFan válasza urbi73 (#62281) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mitől félsz? Nem lesznek játékosok? Egyszerre sok a 128 játékos? Nem tetszik, hogy gépi játékosokkal töltik fel a szervert, ha nincsen még tele ember játékosokkal?
Amúgy nem is tartasz semmitől, hiszen akkor nem is rendelted volna elő. :)

Bep
Rendben. Ennek örülnék is. :D

[ Szerkesztve ]

(#62290) Scholes9 válasza Döglött Róka (#62230) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Legyen olyan minőségű, mint a Demon’s Souls, az az etalon, ha remakeről van szó szerintem :B :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#62291) ProEvoFan válasza Scholes9 (#62290) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Resident Evil 2 a másik :K

(#62292) Wesder válasza Scholes9 (#62290) üzenetére


Wesder
félisten

Ha Remakeről van szó, akkor a RE2 az etalon jelenleg.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#62293) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Jogos, RE2-t is ide lehet venni persze :K Eszemben is volt, hogy oda írom mellé, de csak kimaradt, most pótoltam :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#62294) Steve1207


Steve1207
veterán

Nem tudok dűlőre jutni ezzel az FM7-tel. Mondom nyomok még pár kört, mielőtt kilép, erre itt ülök délután óta, megint ott vagyok, hogy lehet elférne ebből az ultimate, ha már kilép... :DDD

.

(#62295) PiszokAlfréd válasza urbi73 (#62281) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Kapott a Mafia III S|X patchet?
Úgy érdekelne végül is.

(#62296) IntelKiller7 válasza PiszokAlfréd (#62295) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nem

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#62297) PiszokAlfréd válasza IntelKiller7 (#62296) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Most nézem, van definitive edition, de akkor az gondolom külön álló darab és nem az van leárazva..

(#62298) Norb79 válasza PiszokAlfréd (#62297) üzenetére


Norb79
őstag

Xbox one x patch van rajta, 1800p, de 30 fps.

(#62299) Edgar2621 válasza Skynet258 (#62280) üzenetére


Edgar2621
őstag

Teljesen egyetértek, annyi kiegészítéssel, hogy én ismerek olyat, aki szerint létezik olyan, hogy kék vagy zöld szív dobog benned, de ő azért mondja, mert szerinte csak egy konzol lehet itthon. Kitalálod ki lehet? :DDD #heymama

XO: Gollami26

(#62300) hombre[EU] válasza Moby (#62288) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha kijön az elden ring és a botw2 akkor már ezerszer jobb,mint az idei :DDD

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.