Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63151) Steve1207 válasza Moby (#63128) üzenetére


Steve1207
veterán

Szóval nincs bővítési lehetőség semmilyen formában élő előfizetés mellet. Klassz. (Bár belegondolva sok minden így működik már, előfizetsz, megy és levonja havonta, max lemondod. Igaz 4e-ért nagyon megválogatnám a hónapokat :D )

.

(#63152) Wesder válasza Steve1207 (#63151) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem meg 4k-t simàn megér havonta ez a Gold+GamePass+PC GamePass+Cloud+EA Play+Perks kombó. Persze amíg lehet, én is megpróbálom olcsóbban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#63153) ProEvoFan válasza Moby (#63140) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Forza Horizon 4.ig nem játszottam egyik résszel sem. Újszülöttnek minden új.:)
2024.01.17.ig van előfizetésem. Mire lejár, szerintem vége lesz a olcsó GPU előfizetésnek. Durván 2,5 év.Addig csak nem marad promóciós a GPU...a "beszoktatásnak" egyszer vége kell hogy legyen.

[ Szerkesztve ]

(#63154) Moby válasza Wesder (#63152) üzenetére


Moby
addikt

Nekem ebből a gold+pc gamepass+cloud+ea play+perks tökéletesen értéktelen. Egyiket sem használom, ebben a percben kivehetnék őket.

(#63155) mike1334 válasza Moby (#63154) üzenetére


mike1334
veterán

Már nincs "sima" game pass?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#63156) Wesder válasza Moby (#63154) üzenetére


Wesder
félisten

Azt úgy hívjàk hogy GamePass. Nyugodtan előfizethetsz csak arra. :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#63157) Moby válasza Wesder (#63156) üzenetére


Moby
addikt

Figyi okossrác. Az olcsókulcsosok nem árulnak mezitlábas kulcsot, csak gpu-t. Store áron, 3000-ért meg adják el neked :D

/a jelenleginél meg választás sem volt. Ez volt ingyen 3 évre :DDD Ha lejár, és még lesz ilyen 15-ért annyit még talán megér, de még nem álltam neki kimatekolni, hogy 2 év után hol vagyok vele, egy elméleti, fizetős konstrukcióban, musztiii áraival. Store árakkal most lennék 60K-ban. Na azzal vastagon lennék deficites. Annyiért nem vettem volna semmit, se xboxot, se gamepass, és most beszélni se lenne miről.

[ Szerkesztve ]

(#63158) Wesder válasza Moby (#63157) üzenetére


Wesder
félisten

Ez miért is az én problémàm hogy ingyen csak Ultimate volt? Elég fura ez az olcsón a sz@r is jó felfogàs. :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#63159) Moby válasza Wesder (#63158) üzenetére


Moby
addikt

Egy okos ember biztos azt csinálta volna, hogy nemet mondott volna az ingyen 3 év gpu-ra, és helyette megvette volna a sima gamepass-t 3 évre 99ezer abszurdisztáni forintért, neki az is elég alapon. Én sajnos nem voltam ennyire okos, ennyi észre nekem nem futotta. Hát ez van.
:D

(#63160) mike1334 válasza Moby (#63159) üzenetére


mike1334
veterán

Cserébe vettél egy xbox series x-et a ps mellé...60 ezerrel deficitben lennél, de ingyen gpu + 190e forintos konzol már megérte...kimatekoltad rendesen :C

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#63161) Wesder válasza Moby (#63159) üzenetére


Wesder
félisten

Mint mondtam, ez nem az én problémàm. ¯\_(ツ)_/¯

Van lehetőség csak olyan szolgàltatàst igénybe venni, amire tényleg szükséged van. Az màr màs kérdés hogy az úgy neked nem tetszett.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#63162) Norb79 válasza Moby (#63128) üzenetére


Norb79
őstag

Ez ugye nem igaz.
Élő gpu-ra gpu kódot rá lehet aktiválni, itt hwaprón is árulnak ilyet többet. Általában 9k környékén kapsz olyat, ami 3+1 hónap, a plusz egy hónapot akkor kapod, ha a bankkártyád be van adva és bekapcsolod a fizetés megújítást. Nekem az utolsó ~24-28 hónapon így lett rátolva, vagy lehet több is.
Szóval lehet élő gput is ócsítva hosszabbítani, de ez dupla ár majdnem a goldos trükkhöz képest, viszont még mindig fele se a rendes árnak.

(#63163) Steve1207 válasza Wesder (#63152) üzenetére


Steve1207
veterán

Nem mondom, hogy ne érné meg, inkább úgy mondom, hogy nem biztos, hogy mindig ki van használva a folyamatos jelenléte most. Teljes ár mellett szerintem 6-8 hónapot fizetnék elő jelenleg max. Onnantól lesz lényegtelen, ha jön egy-egy nagyobb cím havonta :)

Közben lepörgött a Judgement free weekendben. Valami brutál jó volt, közel 40 órát toltam bele eléggé rohanva mindennel, de úgy 15-20 side mission még mindig hiányzik belőle és lehet 20-25 óra még beleférne. Nyugis tempóban biztos kijönne 100 körül.
Nálam top 10-es játék lett, játékmenet szerintem kiforrottabb, mint a Yakuzákban, sztori igazi nyomozós, krimi-thriller stílus, egyszerűen kiváló, az angol szinkront pedig nagyon eltalálták. Semmi bajom a japánnal, inkább azt is preferálnám, de az idő rövidsége miatt angolon kezdtem. Látvány a előző genhez képest elég szép, de összességében nézve se mondható csúnyának a piacon, korrekt. A város szokás szerint él, tele van emberekkel, minigamek, a mellékküldetésekben figyelhető meg a lazább japán stílus.
Számomra az első thriller játék, amiben tényleg átélős volt a történet, tele fordulatokkal, ahogy akár az etalon filmekben. És még kb mindig úgy érzem, hogy "na még, na még játsszunk! :D "

(#63162) Norb79: na pont ugyanígy gondoltam, ezért nem értettem én se, hogy most ezt már megszüntették vagy micsoda.

[ Szerkesztve ]

.

(#63164) Neurotoxin válasza Phoen|x (#63138) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Ezt a kontit előrendeltem, majd le is mondtam, mikor megláttam a Redditen egy kiszivárgott fényképen...A képeken még tetszett, pedig a színösszeállítás nagyon nem az én ízlésem. Végül lett helyette egy Daystrike Camo és nem bántam meg.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#63165) vonSux válasza Steve1207 (#63163) üzenetére


vonSux
őstag

40 óra egy hétvége alatt… én két hete játszom vele, és 17 órát raktam bele :D Mondjuk ha egyszerre két órát leülök játszani az már nagyon extra, sok más van. Dettó nagyon tetszik.

(#63166) negyven2 válasza Benir8 (#63114) üzenetére


negyven2
veterán

Amiket én tapasztaltam az, hogy a böngészős változatok, sokkal gyengében "muzsikálnak" , mint a natív Game Pass app-os Android, és PC-s Xbox app-os kiadások. Ami még problémás, az a 2.4GHz-es kapcsolat, illetve amit írnak is, hogy nem szereti, azt, hogy ha másfajta DNS kiszolgálót állítunk be, mint amit az ISP add (pl. Google, Cloudflare, OpenDNS, etc.), ugyanis ez alapján csatlakozik a MS szerverekhez.

Illetve ami nálam még hiba volt (széteső, akadozó kép), az hogy ha BlueTooth-al kapcsolódtam a telefonhoz (Mi9T). Kábeles megoldás esetén sokkal jobban működött nekem (főleg PC-n).

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#63167) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Chernobylite Xbox Series X-en 11,37GB. (Ami ugye csak a One verzió, szóval azon is ennyi lesz)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#63168) oriic válasza oriic (#63167) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És nincs benne magyar felirat, hiába írta anno dev discordon hogy lesz.

Live-Die-Respawn

(#63169) Steve1207 válasza vonSux (#63165) üzenetére


Steve1207
veterán

Előbb kezd, pénteken délután már nekiestem :DDD Nem sok ilyen elánnal játszott játék volt az utóbbi időben. CP, Ascent, WRC9, Outriders kb, amibe beleszalad naponta 10 óra akár.

.

(#63170) Janusz001 válasza Norb79 (#63162) üzenetére


Janusz001
őstag

Aztán volt tavaly KV -nál 3 hónap GPU -ra kaptál +3 hónapot ingyen akció, cdkeys -en is volt kód formában sima GP pici pénzért, abból tudtál valamivel kevesebb GPU -t konvertálni, de még úgy is jóval rendes ár alattira jött ki, szóval voltak azért lehetőségek a teljes ár megúszására.

(#63171) beyruth82 válasza Janusz001 (#63170) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem tegnap járt le a gpu-m.Anno kv-től vettem 3 hónapot amire kaptam ajándékba még 1-et. Most 4190ft-ért tudnám felújítani, de ha valahogy lehetne olcsóbban annak nagyon örülnék.A 300-as megoldást nekem már ugrott ha jól tudom, mert már volt gpu-m de olvastam itt olyanról is hogy valaki 3 évet megvett előre potom áron meg még ezer lehetőséget, de nem tudom ezeket hogy lehet érvényesíteni, igénybe venni? Tudna valaki segíteni hogy olcsóbban megússzam én is? Ha ide nem lehet leírni a pontos menetét mert fórum szabalyzatba ütközik vagy ilyesmi akkor privátban leírná nekem valaki? Előre is köszönöm! :R

(#63172) ProEvoFan válasza oriic (#63168) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A pics@ba. :W

(#63173) balazs025 válasza beyruth82 (#63171) üzenetére


balazs025
senior tag

Milliószor le lett már írva ide is. De ha nincs kedved visszakeresni, akkor az összefoglalóban is ott van. Annyi kiegészítéssel, hogy maximum 3 évre lehet egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#63174) .LnB válasza Moby (#63125) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha meg majd megpróbálnak emelni, akkor megszólal az elégedetlenkedő tömeg, és fél nap alatt visszavonják. Majd bocsánatot kérnek, és ajándékot adnak. :D

Amúgy ez érdekes is, hogy a Microsoft, kvázi semmivel nem tudja magához láncolni az Xbox tulajdonosait. Jönnek-mennek a játékok Game Pass-ban, játszogatunk vele, és ennyi. Én egy játékot se tervezek venni Xbox-ra.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#63175) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az volt a tervem, hogy a Psychonauts 2 előtt, végigjátszom a The Ascent-et. De mostanra, a második esély után, elengedem ez a cyberpunk kalandot. Leginkább azért, mert nem tudom megszokni a harcot, ezt a mozgás+célzás dolgot. És mert bár a körítés szerintem rendben van, nem tudott lekötni a cselekmény, és maga a játék. Kicsit esetlen az egész. Nem rossz, nem azt mondom, de nekem nem jött be sajnos.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#63176) beyruth82 válasza balazs025 (#63173) üzenetére


beyruth82
veterán

Visszakerestem, de azok a megoldások nem működnek ha már egyszer teljes árú gpu előfizető voltál.Nekem 4190-ért kínálja fel a fiókomban bármit is csinálok.Mindegy majd ha-n nézek megoldast, láttam ott is.

[ Szerkesztve ]

(#63177) balazs025 válasza beyruth82 (#63176) üzenetére


balazs025
senior tag

Nem tudom, milyen más megoldást szeretnél. Vagy csinálsz mindig más account-ot, amit lehome-olsz (de szép szó :DDD ) vagy ami az összefoglalóban is van. Az utóbbival pl. musztiii-nál így 18180Ft lenne egy év. Ha kettő vagy három évre veszed meg előre, akkor arányosítva olcsóbb, úgy 2x vagy 3x 13.990Ft (a gold ára) + 1x 4190Ft (a gpu ára, amivel a goldot felkonvertálod). Én más módszerről nem tudok, de legalább le lehetett ezt is újra írni.

[ Szerkesztve ]

(#63178) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Írtam misztiii-nak a topikban felmerülő GPU "problémákról".
Kiváncsi vagyok mit válaszol.

(#63179) ρσгτσ válasza negyven2 (#63166) üzenetére


ρσгτσ
őstag

2.4GHz -en nekem jól szokott menni. Általában 10 alatti ping és jitter van. Illetve max. 20 -ig ugrik fel.

Sebesség is téma volt feljebb, de nem igazán kellenek őrült nagy számok. Kisebb tudású, korlátozott, max. 100 mega wifi -n pörgő router -ek bőven kiszolgálják ezt a felhőzést. Mert nem kell neki annyi sem.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#63180) Madoc válasza ProEvoFan (#63178) üzenetére


Madoc
veterán

Nincsenek problémák, ez így működik amíg engedik. Ugyanazt válaszolja amit mi.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#63181) Felgolos válasza oriic (#63168) üzenetére


Felgolos
csendes tag

Akkor számomra felejtős, pedig vártam! :(

(#63182) AMD Power válasza beyruth82 (#63176) üzenetére


AMD Power
titán

Van megoldás. Tegnap én is vettem jó áron Game Pass Ultimate előfizut. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#63183) icemad válasza beyruth82 (#63176) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért 3000 forinton ne germózz már... :U

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#63184) Pistu_


Pistu_
tag

Szevasztok!
2 hónapja vagyok boldog Series X tulaj, PS4-ről váltottam. Előrendeltem az Insurgency:Sandstormot illetve a Hell Let Loose-t, ha esetleg fórumon belül alakulna hozzájuk csapat abban én is szívesen részt vennék.

(#63185) Moby válasza mike1334 (#63160) üzenetére


Moby
addikt

A 190 ezres konzol én 160-ért vettem, amit hiánytalanul kiveszek belőle a következő 1 évben, ha úgy adódik, hogy az olcsógamepassnak vége, de szerintem azt a 60 ezret az életciklusa alatt sem fogom elbukni. Viszont az nem derült ki ebből, hogy miként jön a gép ára a szolgáltatás árához, és hogy miért jobb drágán venni, mint ingyen, oké, mondjuk nekem nincs is ennyi eszem, mint nekten, se OKJ-s pénzügyi tanácsadó végzettségem, szóval legközelebb majd jövök kérdezni, mielőtt ilyen butaságokat csinálnék, hogy olcsóbban meg ingyen vásárolok :DDD

(#63186) Moby válasza Norb79 (#63162) üzenetére


Moby
addikt

Tudomásom szerint az sincs már. Nekem az az információm van, hogy élő előfizetésre jelenleg semmilyen olcsósított megoldás nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#63187) cactuar


cactuar
aktív tag

Ha vége lesz az olcsó GPU-nak, annyi fog változni, hogy nem leszek állandó előfizető. De még akkor is simán megéri befizetni 1-1 hónapra, amíg végigjátsza az ember azt az 1-2 játékot, ami épp érdekli.

(#63188) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

gondolkozok ezen a FarCry6-on... a FC5-ben hogyan mūködött a co-op, mihez hasonlít?
rendesen viszi mindkettōnek a progresst? közös loot, reward stb?

Life, Uh, Finds A Way

(#63189) Norb79 válasza Moby (#63186) üzenetére


Norb79
őstag

Akkor ez a héten változott, mert múlt héten még volt.
De viccet félretéve, fogynak a kártyák az biztos, egyre nehezebb szerezni, de ha sikerül, akkor működik.
Golddal amúgy ugyanez a helyzet. Ott is kártya szűke kezd lenni, leáldozik a global kártyák kora.
/szerk: Zó is ezzel szívott pár hete, hogy már alig talált global gold kódárust.

[ Szerkesztve ]

(#63190) beyruth82 válasza icemad (#63183) üzenetére


beyruth82
veterán

3000? ???
3 év alatt a teljes ár 150 ezer ft, a ha-n pedig 13 ezerért lehet egy évet ami 3 év alatt 36 ezer ft. Évente 110 ezer ft a különbség. 110 ezren ne "germózzak"? 😂 Az 6 év alatt 220 ezer ft. Abból a 220 ezerből pedig meg is tudom majd venni a következő generációs xboxot.
Te viccelsz ugye?

(#63191) MrPeekaboo válasza Steve1207 (#63163) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

A hosszú hétvége alatt én 19-et raktam bele és az 5. fejezetnél tartok. Japán szinkronnal és angol felirattal nyomtam. Nekem is bejött és vissza is fogok térni hozzá miután kapott egy kis leárazást, igaz tavasszal jelent meg szóval erre még lehet várni kell, azonban a héten már jön a folytatás a Lost Judgment-tel.

(#63192) Norb79 válasza beyruth82 (#63190) üzenetére


Norb79
őstag

-

[ Szerkesztve ]

(#63193) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Kena Bridge of Spirits meddig lesz Playstation exkluzív? Egy év?

[ Szerkesztve ]

(#63194) icemad válasza beyruth82 (#63190) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

4190ft vs 300ft... Nem 3000, de majdnem. A 4190es ultimate ugyanúgy átváltja a meglevő goldot. Ezért nem értjük itt a problémádat...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#63195) Hunt3r22 válasza beyruth82 (#63190) üzenetére


Hunt3r22
őstag

3 év goldot 4200 ft-ért váltod át, nem pedig 300-ért. Így is jól jársz, erre gondolt a költő. :U

Xr

(#63196) RudY válasza ProEvoFan (#63193) üzenetére


RudY
addikt

Mivel most PC-re is jön, szerintem nem lesz 1 év, de gondolom a fogadtatástól is függ. Ha nem megy túl jól, akkor fél éven belül akár GP csomagba kerülhet, de ha nagy siker lesz, akkor előbb még lemezes kiadást is kaphat. Mondjuk furcsa, hogy még nincsenek tesztek.

[ Szerkesztve ]

(#63197) batmanism2x válasza Moby (#63186) üzenetére


batmanism2x
tag

Viszont ha az ember megvárja, amíg lejár az előfizu, utána Gold 12 hó + 1 hó GPU felkonvertálással ugyanúgy működik a dolog nem? Lassan én is meglépném a hosszú távot

(#63198) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dev Diary #3 - The People | NASCAR 21: Ignition
Sok, új gameplay jelenettel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#63199) beyruth82 válasza icemad (#63194) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem havi szinten nézem hanem éves meg 3 éves szinten.Ebben az esetben meg százezrekről van szó. Van aki 3 évre előre vett 300ft/hó összegert.Nem mindegy hogy 3 évre 150 ezret fizetsz vagy csak 11 ezret.Ez senkinek se mindegy még neked se. Nincs goldom.Gpu-m volt tegnapig.Csak egyfajta lehetőségem van a fiókomban.Előfizetni 4190-ért havonta. Ha van rá lehetőség, hogy megspóroljak évi szinten 40 ezer forintot akkor szeretnék élni a lehetőséggel.Elnézést kérek ezért.....

(#63200) Moby válasza batmanism2x (#63197) üzenetére


Moby
addikt

Ebben bízunk, igen :) Mármint azok, akiknek még odébb van a lejárat.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.