Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55651) Skatorius


Skatorius
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,hogy akinek már volt problémája a gépével/kontrollerével,az MS normálisan kezelte a problémát? A gépet újra cserélik vagy csak javítják? Előre is köszi :)

Üdv:
Skatorius

[ Szerkesztve ]

,,A világ madzag nélkül csak káosz"

(#55652) tunkiih válasza Skatorius (#55651) üzenetére


tunkiih
őstag

Üdv. Nekem alaplap hibás volt a gép a tavalyi kerregő szériába belenyultam (elvileg a többieknek is megoldotta pár hétre rá 1 update szoval nyugi :D ), teljesen ujat kaptam. Kontrollernél mindenképpen ujat kapsz, gépnél probléma függő.

(#55653) jose999


jose999
senior tag

Van 51-52 £ UK personal acc-omon. Viszont nem enged vele vásárolni, állandóan PBR9002 hibát dob ki. Sem Paypal-lal, sem a bankkártyámmal nem tudok vásárolni, mindig ugyanaz a hibakód. Eddig jó volt. Már vásároltam UK fiókkal Gift card-dal, mint most szeretnék, bankkártyával és PayPal-lal is. Egy hete kb semmit nem enged. Erre mi lenne a megoldás? Kérdeztem online chat-et, a Billing info frissítése, stb kötelező körök és egy óra chat után azt javasolták, hívjam a magyar telefonos ü.sz.-ot...hétfőn! Addig esetleg ötlet valakitől? Megköszönöm előre is!!!! :R :R :R

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#55654) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Kérnék egy kis segítséget..

Agyalok rajta, hogy unokaöcsémnek megvennénk a Mincraft-ot One-ra, hogy tudjon vele játszani néha.. A gariban küldött controller-em oda adnám Neki, amúgyis kicsit zörög. :)

Szóval ezzel mit lehet tenni? Csak építeni? Mert találtam Story Mode változatot is, az még 12k lemezesen.. Mi a különbség?

Előre is köszi a segítséget! :) :R

Véleményem szubjektív...

(#55655) beaglepuppy válasza hackeeeee (#55641) üzenetére


beaglepuppy
tag

Jövök fiúk! Fél 10 körül leszek!

(#55656) norbi2010 válasza hackeeeee (#55654) üzenetére


norbi2010
őstag

Az olcsóbbik az eredeti Minecraft, a másik meg a Telltale által készített, ami a The Walking Dead/Tales from the Borderlands/Game of Thrones/Back to the Future-höz hasonló.

(#55657) hackeeeee válasza norbi2010 (#55656) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Köszönöm! :R

Az olcsóbbiknak is ugyan úgy van Single és multi része?

Véleményem szubjektív...

(#55658) norbi2010 válasza hackeeeee (#55657) üzenetére


norbi2010
őstag

Hááát, én egyikkel sem játszottam, de elvileg igen. De ne olyan single-re gondolj amiben történet is van, itt csak annyi hogy egyedül vagy.

(#55659) hackeeeee: na, olyan van benne :D

[ Szerkesztve ]

(#55659) hackeeeee válasza norbi2010 (#55658) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Arra gondoltam, hogy lehet saját világot építeni, ilyesmik. :) Mondjuk a multi még nem is annyira volna, lenne fontos.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#55660) norbi2010


norbi2010
őstag

Van itt amúgy még valaki, akinek nincsen Home partnere? :B
Keresem én is a "párom".

Amim van jelenleg:
- dec. 4-ig Gold
- nov. 26-ig EA Access, meg még egy havi kód
- Gold-os játékok nagy része amit eddig adtak hozzá
- Forza Horizon 2, Dying Light, Black Flag(nem gold-os), Destiny Season Pass, Titanfall mindennel együtt.
Játékaim nagy része dobozos, ezért is szegényes a lista.

A közeljövőben a Just Cause 3 és a Syndicate érdekel. Játékokat néhány havonta szoktam venni.
ui.:Örülnék, ha a partnernek meglenne a Halo 5 vagy a BO3. :B

Ha valakit érdekel, küldjön egy pü-t.

(#55661) Dinasti válasza hackeeeee (#55659) üzenetére


Dinasti
senior tag

Szóló részében játszhat "túlélőst" vagy építgethet creatív módban. Multi részében ue csak csatlakozhatnak a játékához pl barátok. Nekem a rokonságban/családban minden 6-12 éves gyerek tolja vele :)

(#55662) ChrisDzsi95 válasza joocek (#55626) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Én nem tapasztaltam hogy ragasztós maradna :)

(#55663) ymester18


ymester18
csendes tag

Sziasztok! Lenne egy problémám!
A játék (Tomb Raider Definitive Edition) menűjében kiválasztom a mentésemet,elkezd betölteni a játék,be is tölt valamennyire, de lefagy a játék,és csak úgy áll.

ymester18

(#55664) ChrisDzsi95


ChrisDzsi95
aktív tag

Sziasztok!

Beléptem home társam fiókjával a leírtak szerint, de Storeból nem tudom ingyenesen letölteni a játékokat :( Mit csinálok rosszul?

(#55665) oriic válasza ChrisDzsi95 (#55664) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem store-ból kell, hanem a My Games-nél a ready to install résznél.

Live-Die-Respawn

(#55666) sirszevenap válasza ChrisDzsi95 (#55664) üzenetére


sirszevenap
őstag

Valakinel nem lett beallitva "home xboxnak". Settings > my xbox alatt van bar ezt gondolom tudod. Elofordul h ketszer nyom ra valaki ( partneremnek sikerult ) mivel nem ad visszajelzest h be lett allitva home-nak.

Ori: Nekem ott is install-t ir ha rakeresek az adott jatekra

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#55667) ChrisDzsi95 válasza oriic (#55665) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Sajnos ott sincsenek az ő játékai :(

(#55668) ChrisDzsi95 válasza sirszevenap (#55666) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Akkor lehet ez a baj, még nem állíthatta be :) Csak azt hittem az övét én már elérem anélkül :D

Szerk: Mégsem, elvileg már beállította, neki megy, nekem nem :(

[ Szerkesztve ]

(#55669) Shurycen


Shurycen
tag

Sziasztok!

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy karácsonyra a keresztfiam kapni fog a szüleitől egy xbone-t 1 éves gold-al, és szeretnék neki ehhez valami ajándékot venni, van e valami nagyon hasznos dolog amiért érdemes volna megvásárolni, gondolok itt bármilyen kiegészítőre? Illetve ha nem találok ebben a kategóriában olyat ami tetszene, akkor játékot hol, hogy milyen módon tudok neki vásárolni? szóval gondolok itt olyanokra, hogy digitálisan valami kulcs megvásárlása, vagy valami gift card, vagy vegyek valami lemezes játékot? Illetve olvastam olyat hogy használt játékok? ezeket merjem bevállalni? ha használt, akkor annak milyen hátrányai lehetnek? pl. játszhat vele online? Illetve ha ezekkel nincs különösebb gond, akkor elfogadok valami ajánlást, hogy hol érdemes nézelődni.. :)

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#55670) Skatorius válasza tunkiih (#55652) üzenetére


Skatorius
tag

Köszi szépen :R :R

,,A világ madzag nélkül csak káosz"

(#55671) L_YKing válasza Shurycen (#55669) üzenetére


L_YKing
addikt

Attol fugg hany eves a srac. Legok egeesz jok. Meg en is szivesen uzom neha veluk pedig mar 20 eves vagyok. :D
Kinect szerintem felesleges dolog. Valami jo kis jatekot erdemes venni.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#55672) StLui


StLui
veterán

konzolokszervíze-nél mi volt ma? kb 50-100 ember állt sorban az utcán 11-12 között náluk!

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#55673) oriic válasza StLui (#55672) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

YouTube celebekkel lehetett talizni.

Live-Die-Respawn

(#55674) jose999 válasza L_YKing (#55671) üzenetére


jose999
senior tag

Nem tudom, nekem a gyerkőcök imádják a kinectes játékokat...haverokkal sem rossz hétvégén pár sörrel egyetemben :) ha nem lett volna, nem hiányozna, viszont így már ha nem lenne, igen.

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#55675) gianni85 válasza oriic (#55673) üzenetére


gianni85
veterán

Pfff. Youtube celebek :D

(#55676) StLui válasza oriic (#55673) üzenetére


StLui
veterán

Bakker, azt hittem PS4 van féláron, gondoltam One-ról tudnék innen, akkor csak az lehet.
Magyar YT celebek? Vannak olyanok?

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#55677) Shurycen válasza L_YKing (#55671) üzenetére


Shurycen
tag

Igazából 10 éves de gta5-özik a 360-on meg hitman meg ilyenek, mist abba ne menjünk bele hogy mit kellene vagy nem kellene engedni egy ilyen idős kissrácnak, mert nem az Én gyerekem nem szólok bele..

(#55678) oriic válasza StLui (#55676) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

YouTube celebek. :D

Live-Die-Respawn

(#55679) RichieTri


RichieTri
senior tag

Ez a Halo5 lehet,hogy szép meg 60fps meg akármi...
A matchmaking egy rakás sz@r. Egyszer nyersz egyszer vesztessz. Nincs szoros meccs. Talán coopban jó lehet.
Viszont tized annyi játék óra sincs benne mint egy BF4ben...
A single tetszett,de egy kukkot sem értetem belőle. Itt-ott izgultam is.
Amulti egy hatalmas csalódás. Ez persze csak az én nézőpontom. No offense, a fanoktól meg elnézést!
Esküszöm ha lehetne kérnék refoundot

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#55680) ChrisDzsi95 válasza ChrisDzsi95 (#55668) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Valaki erre? Minden a leírtak szerint történt mindkét félnél, de még az ő profiljába belépve sem érem el a játékait :O

(#55681) i@lex válasza RichieTri (#55679) üzenetére


i@lex
őstag

Én nem tudok nyilatkozni a Halo-ról, nekem ez a sorozat kimaradt, viszont valamelyik nap arra lettem figyelmes, hogy valami Super Mario Makert többen néznek a Twitchen, mint az Xbox One "húzócímét" a Halo 5-öt.

Most akkor bukás lett?

(#55682) Prof01 válasza i@lex (#55681) üzenetére


Prof01
veterán

Nem lett bukás, bár túl nagy siker sem. Egyszerűen a Mario-k ennyire népszerűek. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#55683) Rage47 válasza RichieTri (#55679) üzenetére


Rage47
veterán

nekem tetszik a matchmaking. játszottam mar olyan ctf-et ahol úgy izgultam mint régen UT-ban pl. :D berakott engem platinumba amúgy. a campaign kicsit gyenge a régiek tükrében szerintem.

(#55684) bulikavagyok válasza i@lex (#55681) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

(#55685) cyberkind válasza bulikavagyok (#55684) üzenetére


cyberkind
félisten

Kár hogy nem a Forza teljesít így. :D

Paranormal Cocktivity

(#55686) Nordorn válasza Shurycen (#55669) üzenetére


Nordorn
tag

Szia,

Ha kiegészítőben gondolkodsz, akkor lehet, hogy érdemes lenne megnézni a hivatalos stereo headset-et a box-hoz. Nem túl drága, jól szól, van hozzá adapter. Nem rossz választás. Esetleg valamilyen egyedi kontrollerben is lehet gondolkodni.
Lehet venni a kontrollerhez play and charge kit-et. Gyárilag csak 2 darab ceruzaelemet csomagolnak a kontrollerhez.
Játékot vagy boltban, vagy digitálisan tudsz venni. A digitálisnál van a hivatalos xbox store, vagy vannak a cd kulcsos külföldi oldalak.
Használt játékot is lehet vásárolni. Nincs semmilyen hátránya az újhoz képest (teljes értékű játék a használt is, megy minden rajta, multi, stb.). Amire oda kell figyelni, hogy a cd felülete ne legyen karcos, mert olvasási hibát eredményezhet.
A használt játékok esetében sok konzolbolt árul az újak mellett használtat, de van a jatekaim.hu, ill. a hardverapro oldalak, ahol általában hirdetik a használt játékokat. A Vaterán is lehet nézelődni, de tapasztalatom szerint ott kevesebb a hirdetés.

Esetleg lehetne EA Access-t venni 1 éves előfizetéssel. Nem túl drága, és elég nagy játékmennyiséghez jut hozzá a keresztfiad. Igaz nem véglegesen kapja meg a játékokat, hanem addig, amíg az előfizetés tart.

[ Szerkesztve ]

(#55687) pzstm válasza RichieTri (#55679) üzenetére


pzstm
titán

Titanfall óta legjobb multiélmény.....egyszer nyersz egyszer vesztesz az miért is baj? miért a rendszer baja?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#55688) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Tegnapi Halo 5 legengary party-n két bugba is sikerült belefutni.. Elvileg mindkettőről csináltam videót, az egyiket látom DVR-en, a másikat nem.. Kezd már ez egy kicsit zavaró lenni, hogy nem láthatóak a rögzített tartalmak.. Remélem az új dashboard-dal ez a hiba megoldódik végre.

3,5-en (Lindat nem számoljuk) toltuk Legendary-n.. Elég kemény... :) Volt 1-2 "földhözvágomminnyáacontrollert" pillanat.. :D

A spórolás.., azért ez kicsit gáz..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#55689) L_YKing válasza Shurycen (#55677) üzenetére


L_YKing
addikt

Akkor mehet neki Xbone-n is szerintem. Uj starwars, Nfs, stb... Mindenkeppen jatekot vennek hozza.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#55690) pzstm válasza i@lex (#55681) üzenetére


pzstm
titán

totális bukás, aha...nem is csinálnak következő részt :DDD
Halo 5: Guardians has made history as the biggest Halo launch and fastest-selling Xbox One exclusive game to-date, with more than $400 million in global sales of Halo 5: Guardians games and hardware, pushing the franchise to over $5 billion lifetime

Halo 5: Guardians Smashes Record with Biggest Halo Launch in History

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#55691) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Lehet úgy vendég fiókot létrehozni, hogy ne a létrehozó felhasználó nevével csinálja meg a gép?

Gondolok itt arra, hogyha a saját fiókom alatt csinálok egy guest fiókot akkor az Én nevemmel csinálja meg úgy, hogy odatol hozzá egy (1)-est.

Unokaöcsémnek csinálnék egy fiókot, hogy ha esetleg majd akar játszani valamivel ha itthon vagyok, akkor legyen neki rá külön fiók. Viszont ezért nem regelnék live fiókot, mert felesleges.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#55692) sch_a válasza hackeeeee (#55691) üzenetére


sch_a
addikt

Mialatt ezt begépelted, már létre is hozhattál volna neki egy live fiókot.

(#55693) bulikavagyok válasza pzstm (#55690) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ejnye pzs! :D Nem nézted mit linkeltem?! ;]
(#55688) hackeeeee: Nem értem mi ezzel a baj?! :P Te is tudhatnád, h azon a bolygón nagyobb a fény sebessége, illetve a terjedése sem egyenes vonalú, ezért az árnyék kivetülése is teljesen véletlenszerű! ;]

(#55694) Sicilian válasza oriic (#55678) üzenetére


Sicilian
addikt

Ez nagyon komoly, ilyen is van, de gáz ! :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#55695) hackeeeee válasza sch_a (#55692) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Amire kell, arra nincs rá szükség.

Véleményem szubjektív...

(#55696) RichieTri válasza pzstm (#55687) üzenetére


RichieTri
senior tag

Mert AKÁRMIT csinálsz vagy epic win vagy epic lose a vége. Ez a warzonera és arenara is igaz. Engem eddig csak olyan meccsre tett be a MM aminek (tényleg) mindig jelentős különbség lett a vége. Nem vicc,eddig nekem sosem volt szoros meccsem. Ráadásul nincs olyan,hogy nyerő vagy vesztes széria. Ebben vhogy a MM rendszert érzem ludasnak. Mintha figyelné...ha vesztettél akkor betesz egy erősebb csapatba, ha meg nyertél akkor meg egy vesztesbe...mintha a véletlen faktor kimaradna...

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#55697) oriic válasza RichieTri (#55696) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezeken ne csodálkozz ha publicra mész egyedül. Csapatban kell játszani. Ha egyedül megyünk fel 50-50% hogy nyerünk vagy vesztünk. Ha csapatban akkor ez az arány simán lehet 90% is a győzelmek arányára. És aztán tök mindegy, hogy az enemy Onyx rangban van, vagy Platinumban. :) Warzone-ban pl publikon a többség azt sem tudja mit kell csinálni, pálya bossokat alig alig ölik, össze vissza foglalnak, stb...Ez csapatjáték. Egyedül max funolni érdemes felmenni.

Live-Die-Respawn

(#55699) Lefty


Lefty
addikt

B3ny00 te merre vagy? :) Kb. 1 hete írtam smartglasson meg itt is.

Jövő év elején várható majd valaki a Dying Light kieg. megjelenésekor multira?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.