Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55951) Lefty válasza Lefty (#55948) üzenetére


Lefty
addikt

Közben megvan a válasz.

(#55952) lmno


lmno
őstag

Az új Tomb Raider még mindig tele van ilyen QTE-s bohóckodásokkal? (több van vagy kevesebb mint az előzőben?)

(#55953) Hunt3r22 válasza Lefty (#55948) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Ha megvetted.

Xr

(#55954) zkas90 válasza Hunt3r22 (#55953) üzenetére


zkas90
senior tag

Lemezesnél ez annyit jelent, hogy egyszer játszik vele :D

szerk: Egyébként nekem is nehéz ezt elképzelni, hogy mindenki megkapja aki egyszer is felrakta lemezről és játszott vele. Pedig ezt olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#55955) Hunt3r22 válasza zkas90 (#55954) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Sorry én mindig magamból indulok ki, mert csak digitális játékot veszek. ;] :DDD

Xr

(#55956) Lefty válasza Hunt3r22 (#55953) üzenetére


Lefty
addikt

Az azért elég izé, hogy nov 12-től van visszafele kompatibilitás, de dec 1-től küldik ki a kódokat az előző verziókhoz.

(#55957) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Hol a beígért Bayonetta a BC-ből?! :Y :Y :Y

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#55958) Sicilian válasza Bogyi007 (#55957) üzenetére


Sicilian
addikt

Fészbúkon a hivatalos oldalon azt írják, hogy ez a novemberi induló adag és december elején jön a következő !
Remélem akkor is 100 feletti cím kerül a listába, mert ez nagyon gyenge, nem hiszem, hogy ezekre szavaztak a legtöbben ! :N

nothing is true everything is permitted..

(#55959) Hunt3r22 válasza Lefty (#55956) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Nem értek rá a srácok. ;]

Xr

(#55960) adamka36


adamka36
tag

Valaki vásárolt már Elite Controllert? Mennyit segít a játékba? Milyenek a különböző analog karok? Írjatok róla pár szót!

(#55961) Lefty válasza adamka36 (#55960) üzenetére


Lefty
addikt

Pár oldallal visszább volt már róla egy beszámoló attól, akinek már van.

Ez lesz az: #55427

[ Szerkesztve ]

(#55962) adamka36 válasza Lefty (#55961) üzenetére


adamka36
tag

Köszi

(#55963) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Bitang jó a TR.. A fizika nagyon jó.. számomra eddigi beszt of One-on.. Na jó.. Sok tapasztalatom még nincs... De eddig Win.

Egy gondom van, Lara kicsit mű lett.. De belefér. :)

Véleményem szubjektív...

(#55964) Tejföl válasza hackeeeee (#55963) üzenetére


Tejföl
tag

legalább 10x indítottam el, 20% körül kiírta hogy játszható, ment is 4 percet :D :D utána már csak 100%nál engedett játszani vele.

(#55965) ITjunior


ITjunior
tag

Lenne egy kérdésem: még mindig kell single player játékhoz net az xbox-hoz? Úgy tudom régen fél óránként ellenőrzött valamit. Ez még mindigy így van? Net nélkül nem enged játszani?

XBOX ONE 1TB ELADÓ ÚJSZERŰ ÁLLAPOTBAN

(#55966) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

van egy olyan érzésem, hogy a fallout4 nem nagyon hagy ma aludni - meg még pár napig :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#55967) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Arról van valami infó, hogy 12. mikor indul a frissítés? 00:00-tól?

Véleményem szubjektív...

(#55968) zkas90 válasza ITjunior (#55965) üzenetére


zkas90
senior tag

Amennyiben a saját boxod a homeod, akkor nem. Addig minden játékomat simán elindította net nélkül.
Mióta homeoltam egyik saját játékomat sem érem el net nélkül. Valamit valamiért.

(#55969) lmno válasza pzstm (#55888) üzenetére


lmno
őstag

Hát ez jó nagy sz*r eddig. Dúm2 lol... most komolyan? Erre várok mióta megvettem a konzolt.

(#55970) adamka36


adamka36
tag

Elit controller lehet macro-zni?

(#55971) zkas90 válasza adamka36 (#55970) üzenetére


zkas90
senior tag

nem

(#55972) bulikavagyok válasza hackeeeee (#55963) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az a helyzet, h nálam sanszos, h ez lesz az év játéka! De az év legnagyobb meglepetése, az biztos! Nem vagyok egy TR rajongó -az előzőt még végig sem játszottam-, így igazából ezt meg sem akartam venni ...de a home partneremmel rábeszéltük egymást.. :B Rég kötött le játék ennyire, eddig hibátlan.

(#55973) Dreimus


Dreimus
senior tag

(#55974) Hunt3r22 válasza Dreimus (#55973) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Semmi érdekes.. :(

Xr

(#55975) appleGjuice válasza Dreimus (#55973) üzenetére


appleGjuice
tag

Mostanában eléggé kiábrándítóak a heti akciók...

(#55976) modflow válasza Tejföl (#55964) üzenetére


modflow
veterán

Hogy indítjátok el, amikor csak 13-tól lehet?

(#55977) Dreimus válasza modflow (#55976) üzenetére


Dreimus
senior tag

(#55978) hackeeeee válasza bulikavagyok (#55972) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én az előző részt kétszer toltam végig PC-n.. :) Igaz kopp 100-ra nem sikerült megcsinálni, mert vannak nehézségek.. De, nem lehetetlen. :)

Véleményem szubjektív...

(#55979) modflow válasza Dreimus (#55977) üzenetére


modflow
veterán

Nekem 13-át ír most is és nem indul. :(

(#55980) hackeeeee válasza modflow (#55976) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szingapúrban tegnap óta, vagyis egészen pontosan 10. óta játszható.

Ha magyar store-ban vetted, akkor teljesen normális, akkor türelem.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#55981) bulikavagyok válasza hackeeeee (#55978) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem a GTA V-volt az első olyan játék, amit kétszer végig játszottam, és valószínűleg ez lesz a második.. :K Ja! És ezután végigjátszom a Defintive Edition-t is végre! :P

(#55982) hackeeeee válasza bulikavagyok (#55981) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Épp ideje lesz! ;]

Véleményem szubjektív...

(#55983) appleGjuice válasza bulikavagyok (#55981) üzenetére


appleGjuice
tag

Az a fránya definitive edition... amit megvettem nyáron és következő hónapban goldban volt. :DDD (amúgy tényleg nagyon jó játék)

[ Szerkesztve ]

(#55984) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Instant ON módban a táp "zúgása" normális?

Nem olyan vészes, de ha kicsit közelebb hajolok hozzá, akkor hallom, hogy zúg. Nem a hűtés (ha jól éreztem van benne..).

Véleményem szubjektív...

(#55985) bulikavagyok válasza hackeeeee (#55984) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Többen írták már korábban, h van vmi hangja. Bár leginkább "cicergésről" olvastam eddig..:)

(#55986) gianni85


gianni85
veterán

megint füst a heti akció :(

(#55984) hackeeeee
az a nyomi kis (blower) venti a ludas. Azt keverik a ciripeléssel, mert olyan hangja van. Ugyanilyen szar venti van a PS4-ben, amitől olyan hangos. Én szétkaptam a tápot, és leszabályoztam, így maximum a vinyó kerregését hallom :)

[ Szerkesztve ]

(#55987) L_YKing válasza hackeeeee (#55984) üzenetére


L_YKing
addikt

Nalam akkor szokott hangosabb lenni amikor tolt lefele valami jatek. De lehet hulyeseg en csak ilyenkor figyeltem meg.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#55988) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Preview tag vagyok de ki szeretnék belőle lépni végleg. Mit kell tennem hogy a végleges új Dashboardom legyen amit 12.-én a többiek megkapnak, de a gépem se legyen alapra legyalulva (ez történne ha most azonnal kilépnép a programból, ha meg felfüggeszteném akkor nem kapnék a mostani talán még nem végleges verziómhoz frissítést)

Lépjek ki a globális nagy Update után?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#55989) Mankó válasza gianni85 (#55986) üzenetére


Mankó
veterán

És ez a leszabályozás, hogy hat a garanciára? Mivel szabályoztad le, valami potival? Pl az előző boxomnak nem lehetett hallani a hangját, csak ha már közvetlen a fülemnél volt, ezt meg simán hallom az ágyról is. Lehet nekem se ártana valahogy leszabályozni.

(#55990) hackeeeee válasza bulikavagyok (#55985) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lehet cicereg, lehet zúg.. Ami biztos, hogyha megy a gép, akkor szinte hangtalan.. Akkor hallatszódik csak, ha instant ON módban ki van kapcsolva a gép. Ha be van kapcsolva, vagyis terhelés alatt van a gép, akkor halkabb.

Én nem nagyon tudtam eldönteni, hogy ez most a venti, vagy "amperhang". De akkor többeknél is ez van.

Többször is meg akartam kérdezni ezt már, csak mindig elmaradt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#55991) Vasy09 válasza Lefty (#55956) üzenetére


Vasy09
őstag

Igen, de ha már mondjuk korábban megvetted digitálisan, mint pl én is, mivel 360-on a GOW3 már volt ingyenes, akkor ugye 12-től már tudsz vele játszani elvileg/remélem! :) A horda mód már eléggé hiányzik! :DDD :DDD

Gamertag: Vasy09

(#55992) bulikavagyok válasza hackeeeee (#55990) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én nem hallok se cicergést, se zúgást, csak azért írtam ezt, mert többen így jellemezték.. De engem nem érint ez a probléma, mert egyrészt energy-saving módban használom a gépet, másrészt éjjel elég messze vagyok tőle. :)

(#55993) 4m@15 válasza hackeeeee (#55990) üzenetére


4m@15
tag

Nekem is "cicereg", zúh, búg. Ezért sincs Instant-On-ban, sajnos egy légtérben alszom vele, így azt az apró zörejt is hallom. Nem gond, nem egy világi probléma :)

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#55994) gianni85 válasza Mankó (#55989) üzenetére


gianni85
veterán

hát a tápnak így ugrott a garija, de legalább kussban van. Igen potival van leszabályozva. Így leszabályozva sincs semmi problémám a táp melegedésével

(#55995) negyven2 válasza bulikavagyok (#55992) üzenetére


negyven2
veterán

Akkor elképzelhető, hogy itt is úgy van mint 360-ál. Ott is sokan hangtalannak volt az enyémnek és még másoknak is meg elég szép hang volt, már kezdetektől fogva. Ugyan ez a helyzet van most ONE-on is. Ott is hallom hogy (ha sokkalta halkabban is), van hangja a tápnak. Vannak akik azt mondják, hogy ez a rossz minőségű elektromos hálózat miatt van, de kipróbáltam több ismerősnél is és ott is ugyan olyan hangos olt mindkettő.

Amúgy nekem is nagyon tetszik az új TR, bár belefutottam egy két búgba de ez nem zavaró (egyszer beúsztam a pálya alá, máskor meg mintha köteleket húztak volna át a pályán).

Ja és akit érdekel, kanadai store-ban ~6 600 Ft a Sunset Overdrive sima ~11 000 Ft a delux kiadása. Majd Black Friday-kor ránézek, hátha dobnak rá egy 50%-os kedvezményt :D

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#55996) jose999


jose999
senior tag

Xbox 360 játékot hogyan tudok letölteni One-ra? Pl a Dirt3-at, ami ugye pár nap múlva játszható elvileg. Próbálom letölteni (eleve azt írja, hogy 360-ra),de kiirja, hogy bocsánat, az ön területén nem érvényes (vagy valami ilyesmi). Tuti valamit elbaltázok, új vagyok a konzol világában. Tudna valaki segíteni, ha szépen megkérem? Köszönöm előre is!

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#55997) adamka36


adamka36
tag

Sehol nem kapni már az elit controllert mindenhol 2 hét a várakozási idő.

(#55998) Hunt3r22 válasza jose999 (#55996) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Nov 12-től lehet letölteni. :U

Xr

(#55999) Zjunior válasza bulikavagyok (#55972) üzenetére


Zjunior
veterán

Én végigtoltam, de mivel kijatszom utana nem veszem elő, marad a lemezes verzio...:/

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#56000) bulikavagyok válasza adamka36 (#55997) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Sehol nem kapni már? :F Eddig se nagyon volt elérhető Magyarországon. Csak pár darab szürke importos érkezett az országba, hivatalosan egyet se kaptunk..

Zjunior: Az új TR-re gondolsz? Gondolom azt nem játszottad még ki, így ezt akarod lemezesen megvenni.. ;) Nekem kevesebb mint 6 ezerbe volt, ennyit szerintem bőven megért, mert később újra kifogom játszani.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.