Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55301) sirszevenap válasza spae (#55297) üzenetére


sirszevenap
őstag

Szerintem csak a 360 és PS3 játszik! :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#55302) Kabel15


Kabel15
aktív tag

Sziasztok!

Lenne pár gyors kérdésem. Akik már régebb óta nyúzzák a gépet, észleltetek bármiféle lassulást játékok közben? Szaggatásra gondolok, multi/single is érdekelne.
Nem vagyok túl naprakész konzolok területén, de érezhető fejlődés grafikában/futásteljesítményben a megjelenés óta? Mintha valahol olvastam volna, hogy megnyílnak majd az xbox one rejtett tartalékai és így a fejlesztők tovább feszegethetik majd a korlátait. Ez megkezdődött már? Vagy érezhető belőle valami?

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#55303) tDr1v3r válasza Kabel15 (#55302) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Semmi sem érezhető szvsz, a Killzone Shadow Fall és a Ryse a két legszebb játék eddig. Persze szigorúan szerintem.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#55304) godzsy2 válasza tunkiih (#55296) üzenetére


godzsy2
senior tag

Felvettelek (Jacques HUN). Remélem 16h-ig végzek a melóval. :D

(#55305) Sicilian válasza Kabel15 (#55302) üzenetére


Sicilian
addikt

Én még nem találkoztam akadással, szaggatással egyik játéknál sem amivel játszottam !

nothing is true everything is permitted..

(#55306) modflow


modflow
veterán

Az új Tomb Raider-t csak 13-án a megjelenése napján lehet letölteni?
Nincs olyan, hogy előre letöltöm és aznap már csak aktiválni kell?

(#55307) Mukih


Mukih
tag

Hali!

Mától én is Xbox One tulaj lettem :DD Vegyetek fel: Daltos96

A kontrollertől kicsit féltem így, hogy PS4em is van lassan 1 éve,de azt kell hogy mondjam, hogy kényelmesebb mint a konkurenciáé

Továbbra is keresek home társat. Egyelőre csak Halo 5 digital deluxe edition-om van, de tervezem a Battlefront megvásárlását. ( utána pedig egyeztetnénk, hogy felesbe miket veszünk stb). Akit érdekel írjon privátot. Köszi!

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#55308) sirszevenap válasza tunkiih (#55270) üzenetére


sirszevenap
őstag

Nocsak ki van pont a barátlistán! :DDD

Bankkártyával? Hát persze!

(#55309) hackeeeee válasza beaglepuppy (#55300) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:K

Véleményem szubjektív...

(#55310) zsolesz010 válasza beaglepuppy (#55300) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Leszek, de lehet, hogy nem sokat. Szóval H5. Befejeztem 1 órája; legnagyobb csalódásom talán az elmúlt 10 évben. Ha co-opban is ennyire utálni fogom, legalább holnap meghirdethetem nyugodt szívvel. Vártam a mindenhol ájuldozó tesztelők miatt a nagy cliffhangert is, erre ez az izé a vége. Lázadó répák a mutáns főrépa szavára? Ennyi, ettől kellene várni a következő részt? Biztos az én példányom hibás, mert a jónak tartott csapattárs A.I. egy kalap kaka már Heroicon is. A játék 2. felének már folyamatosan úgy indultam neki, hogy nem számoltam velük, így lényegesen könnyebb lett az egész. Ennyire erőltetni akarták a co-op módot? De miért dicsérik akkor az A.I.-t, ha egyébként szar? Egy darab normális, kedvelhető karakter nincs benne. A sorozat főszereplője alig van az irányításod alatt, akkor is idegesítő, hogy mit kerget végig. Ezek az ellenfelek. 2 fajta: egyiktől nehezen halsz Heroicon, másik azonnal földre küld, ha hibázol. Köztes nincs. Warden. Komolyan? Ha valaki pc-ről jött és nem profi a kontrollerrel, haljon meg 25-ször a játék során csak a Warden harcok miatt? Meg ez a feliratozás. Rendben, hogy legalább érthetőek a szinkronszínészek, de komolyan senki nem játszotta végig kiadás előtt ezt a játékot bekapcsolt felirattal, senkinek nem tűnt fel, hogy több helyen csúszik vagy épp meg sem jelenik? Eh, pedig szerettem az első 6 FPS részt, és emiatt lett X1 is. :(

[ Szerkesztve ]

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#55311) hackeeeee válasza zsolesz010 (#55310) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem AI szinten csak azzal volt problémám, ahogy a járműveket vezetik.. Persze, Én sem vezetem sokkal szebben, de, ahogy mennek világgá, ha nem jelzek nekik, vissza sem jönnek támadni.

1-szer kétszer volt "széttöröm minnyá" effekt, de túlléptem rajta. :DDD

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#55312) zsolesz010 válasza hackeeeee (#55311) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Távolabbi ellenfélre kiadott támadás parancsra mit csinálnak? Hiába látom, hogy messzire is pontos fegyver van a kezében, fogja magát, és nekiindul a legkeményebb össztűzben közelebb menni :F Adok egy pozíciót, odafelé úton belefut a 3 retardált 1db ellenfélbe, akit maximum 3-4 mp alatt ki tudnának végezni. De nem, elfut mellette(!). Földre kerülök, segítséget kérek, míg köztem és a csapattárs A.I. között egy 1 ütéssel/lövéssel ölő ellenfél van. Nem tesz kerülőt, nem használ fedezéket vagy oldalról megközelítést, amikor elindul felém, hanem nekisétál/fut az ellenfélnek mind a 3 egymás után egyetlen lövés nélkül.
A "széttöröm minnyá" effekt után álltam rá arra, hogy nem foglalkoztam velük és úgy játszottam tovább, mintha nem lennének egyáltalán.

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#55313) bulikavagyok válasza redXIII (#55285) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Gratula hozzá! :C Pár sort írhatnál majd róla! :R

(#55314) pzstm válasza modflow (#55306) üzenetére


pzstm
titán

alig másfél éve az összes digitális játék így megy...de lehet kicsit régebb óta :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#55315) Mukih


Mukih
tag

Bejelöltem néhány embert akinek így hirtelenjébe megtaláltam a gamertagját. Remélem nem gond. :)

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#55316) godzsy2 válasza Mukih (#55315) üzenetére


godzsy2
senior tag

Az első, összefoglaló posztot, amit az oldal legtetején érsz el leggyorsabban, azt nézted? :U

(#55317) Mukih válasza godzsy2 (#55316) üzenetére


Mukih
tag

Azt el is felejtettem. Aláírásokat nézegettem és akinek megláttam azt bejelöltem :D

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#55318) appleGjuice


appleGjuice
tag

Az mennyire komoly, hogy ac:syndicate-ben egy skin az egyik karakternek 820mb? Már azon is elgondolkoztam, hogy egyáltalán letöltsem-e, pedig ingyen van. :DDD

(#55319) dunc válasza tunkiih (#55296) üzenetére


dunc
nagyúr

én lemezest vettem azt csak 6.án kapom meg gondolom........ :((

(#55320) Rage47 válasza zsolesz010 (#55310) üzenetére


Rage47
veterán

Hát az biztos, hogy nem ér fel azzal, amit a nagy hype sugallt. Nem nagyon tudom még hova tenni ezt a részt.

(#55321) Sicilian


Sicilian
addikt

Ez azért nem rossz ajánlat !

XONE

nothing is true everything is permitted..

(#55322) sirszevenap válasza Sicilian (#55321) üzenetére


sirszevenap
őstag

Az igen...

Bankkártyával? Hát persze!

(#55323) danih válasza Kabel15 (#55302) üzenetére


danih
addikt

...megnyílnak majd az xbox one rejtett tartalékai...
Remélem a backwards compatibility-re gondolsz :) Mert akkor igen :)

[ Szerkesztve ]

(#55324) sirszevenap válasza danih (#55323) üzenetére


sirszevenap
őstag

Szerintem o valami olyasmire gondol, hogy le van butitva a gep es szepen lassan a frissitesekkel novelik( elohozzak) a sebesseget minden teren.

Bankkártyával? Hát persze!

(#55325) danih válasza sirszevenap (#55324) üzenetére


danih
addikt

Igen, tudom, csak ilyen lehelletfinom módon próbáltam visszatessékelni a realitások irányába :)

(#55326) marinea2 válasza Sicilian (#55321) üzenetére


marinea2
addikt

Na lehet nem kell tovabb gondolkodnom... :D

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#55327) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Köszönet a Halo 5 partit azoknak, akik voltak, jó volt! Holnap folyt köv! :)

Véleményem szubjektív...

(#55328) beaglepuppy válasza hackeeeee (#55327) üzenetére


beaglepuppy
tag

Én is köszönöm! Nagyon élveztem. :)
Alig várom a folytatást!
Szép estét mindenkinek!

(#55329) Rage47 válasza hackeeeee (#55327) üzenetére


Rage47
veterán

hol beszélitek meg ezeket a partikat?
nem garantálom, hogy ráérek holnap, de benéznék, ha igen :D

[ Szerkesztve ]

(#55330) zsolesz010 válasza Rage47 (#55329) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Velem itteni privátban ment az egyeztetés

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#55331) kovsol válasza Sicilian (#55321) üzenetére


kovsol
titán

Remélem lesz ez még jóval olcsóbb is a közel jövőben :) még egy 15-20k minusz mehetne neki. :D

May the Force be with you!

(#55332) cyberkind


cyberkind
félisten

A Forza 6 kontroller mennyivel jobb, ha egyáltalán jobb mint a sima alap fekete?(itt elsősorban olyasmire gondolok hogy mennyire csúszik x idő után)
Ha választani kéne megéri azt a pluszt amivel többe kerül?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#55333) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jött egy új update

th2_xbox_rel_1510.151102-1933

Live-Die-Respawn

(#55334) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként nem írt róla senki, de elkészült a Sykrim Xbox One verziója is, csak a készítők nem adják ki. :D

Live-Die-Respawn

(#55335) Rage47 válasza oriic (#55334) üzenetére


Rage47
veterán

ez komoly? :D miért?

(#55336) oriic válasza Rage47 (#55335) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert egyelőre ez az eredeti rész teljes portja, nincs rajta semmi javítás grafikailag pl. Tesztnek csinálták, így ismerkednek új konzollal a fejlesztők, a Fallout 4-re gyakoroltak ezzel.

Jelenleg nincs tervben a kiadása, mert cégnek ezer másik dolga van.

Live-Die-Respawn

(#55337) gianni85 válasza kovsol (#55331) üzenetére


gianni85
veterán

PS4-et is adhatnák már 70-ért :B

(#55338) hackeeeee válasza Rage47 (#55329) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

beaglepuppy vetette fel tegnap, hogy kinek lenne kedve. :)

Véleményem szubjektív...

(#55339) Sicilian válasza marinea2 (#55326) üzenetére


Sicilian
addikt

Ez jó ár ! Én is náluk vettem nyár közepén 5K-val drágábban.
Szerintem ez már az ünnepek előtti ár, hogy vigyék a gépet.
Nem gondolom, hogy ennél lesz olcsóbban mondjuk 1 hónap múlva..

kovsol: Persze, talán jövő ilyenkor, de azt se hinném ! :N

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#55340) dunc válasza cyberkind (#55332) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem csúszik imádom! És olyan jóféle mint a limited padok!

(#55341) Madoc


Madoc
veterán

Black ops 3 mellé már lehet telepíteni az ajándék skin-t és a Nuketown pályát!! (Bocs ha volt de nekem uj) :DD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#55342) kovsol válasza Sicilian (#55339) üzenetére


kovsol
titán

November 27. ben bízok, hogy lesz azért akció. :)

May the Force be with you!

(#55343) gianni85 válasza kovsol (#55342) üzenetére


gianni85
veterán

kb ilyenre számítsál. Az ilyen sufni konzolboltok árulják olcsóbban, ők meg nem igazán szoktak fekete péntek akciózni. A nagy boltok meg szerintem max 100ezerig fogják levinni

(#55344) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#55336) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

De kár... :(
Mindenesetre ha BC-be bekerül az X360 verzió, nekem az is elég.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#55345) H4rt1g4n


H4rt1g4n
tag

Sziasztok!

A héten végre be tudtam üzemelni a gépet, ezzel kapcsolatban lenne két kérdésem:

- jelenleg WiFi-n van a gép, az Xbox/Settings belső connection és multiplayer ellenőrző menüje azt írja, hogy minden rendben, alkalmas az internet sebessége a játékra
- a NAT is Open státuszt ír
- ennek ellenére a tegnap lejátszott néhány FIFA meccs alatt volt, hogy lagolt a játék. Ez lehet az ellenfél kapcsolatának a gyengeségéből, vagy mindenképp nálam kell keresni a hibát?

Másodszor:
ha kábelen viszem át a netet a routerből az Xboxba, akkor a WiFi-ről lecsatlakoztassam a gépet? Vagy maradhat "mindkét" módon kapcsolatban, magától a gyorsabb és stabilabb kábeles kapcsolatot fogja erőltetni?

Köszi előre is! :)

XONE gamertag: TheZolee88

(#55346) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ezt így, reggelre..

Véleményem szubjektív...

(#55347) sirszevenap válasza hackeeeee (#55346) üzenetére


sirszevenap
őstag

Na! Ezt megveszem :DD

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#55348) Hunt3r22 válasza hackeeeee (#55346) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Mennyi lesz? :DDD

Xr

(#55349) hackeeeee válasza Hunt3r22 (#55348) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jó kérdés.. Nem tudom mennyi lehet a valóságalapja.. De... A baj az, hogy kinézem ezt a csapatból.. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#55350) oriic válasza hackeeeee (#55346) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak marketing, korabban is adtak mar ki ilyeb kepeket mas jatekokrol.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.