Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56401) sch_a válasza bulikavagyok (#56397) üzenetére


sch_a
addikt

Ez a 10 óra a korai hozzáférés. :) FIFA-val is így volt idén és tavaly is.

(#56402) gduck


gduck
addikt

Eltűntek az XBOX360 játékok a Ready to Install részről... :W

(#56403) tDr1v3r válasza Sidorovich (#56400) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem a deaktivált Visa-m mellett is engedte megvenni...

Amúgy mi az új dash buildszáma? Nekem nem talál frissítést, de Preview-es vagyok.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#56404) negyven2 válasza gduck (#56402) üzenetére


negyven2
veterán

Este 9-kor visszajönnek...

tDr1v3r: 10.0.10586.1006

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#56405) Sicilian válasza Sidorovich (#56400) üzenetére


Sicilian
addikt

Nem vagy egyedül nekem is ez a gondom ! Csak Én kártyát se akarok hozzárendelni, erre nem kötelezhetnek !
Asszem most már fel kéne őket hívnom és informálódni, mert ez így nagyon nem jó.. :(

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#56406) mukibuci válasza Sicilian (#56405) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

téged sem kötelez senki, hogy "ingyen" vedd meg a játékot :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#56407) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Nekem nem jelentene gondot a kártya hozzáadása, csak az a baj, hogy már hozzá van adva. Nem értem miért mondja, hogy nincs és akar valami fixen amerikai számlázási adatokat megadatni velem most. :(

(#56408) negyven2 válasza Sidorovich (#56407) üzenetére


negyven2
veterán

Magyarországról csak magyar profillal tudsz letölteni, venni játékot. És itt a account a régiója számít. Sajnos 360-ál tavaly augusztus óta elég durva régiókorlat van.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#56409) Sidorovich válasza negyven2 (#56408) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Ezt nem egészen értem. Magyarországon vagyok, magyar profillal, amihez magyar bankkártya van hozzárendelve. Számos játékot vettem már ezzel a kártyával ezen a profilon. A DiRT 3 Gold ajánlat netán csak USA-nak szól?

Hol tudom ellenőrizni a profil régióját?

(#56410) Sicilian válasza mukibuci (#56406) üzenetére


Sicilian
addikt

Engem csak az zavar, hogy a One játéknál gond nélkül tudom tölteni web-ről is gépről is !
A 360 játékot meg nem engedi, a gépet meg már eladtam, tök káosz a rendszerük.

Egyébként annyira nem gond, mert 360 grafikája így a One után már nagyon csúnyácska számomra.
Megvagyok azok a játékok nélkül, de a tudat meg bosszant, hogy nem tudom letölteni. :B

nothing is true everything is permitted..

(#56411) Sidorovich válasza negyven2 (#56408) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Ismerősöm pedig most meg tudta venni, nem értem mi folyik itt. :( :O
Hol tudom megnézni, hogy most az account milyen régióban van? Bár az alapján, hogy minden árat forintban látok, gondolom, hogy magyar.

(#56412) hackeeeee válasza zsolti72837 (#56355) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Még amikor kijött goldra, akkor megcsináltam rá a vásárlást. Hazaérek megnézem majd, hogy működik-e.

@zsolesz010: Akkor ............. :DDD - Szerintem ok, bár még hazaérek, lefrissít a gép, stb, nem tudom mikor leszek. :) Többiek nem tudom lesznek-e.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#56413) ferensz válasza Sicilian (#56405) üzenetére


ferensz
senior tag

Pisztolyt tartanak a fejedhez? Nem adsz meg kártyaadatot és nem húzod be az ingyenes játékot, ilyen egyszerű. Egyébként pedig One-os storeból azért működik, mert teljesen más a felépítése mint a 360-as storenak.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#56414) t4zoli


t4zoli
csendes tag

Sziasztok!
Leszedtem sacc 1200Mb updatet, de nem tudom letölteni a Dirt3 játékot pedig gold vagyok.
Meg se jelenik a gold játékok között, mit rontottam el???...-vagy csak akkor tudom letölteni ha régen megvettem 360ra.
Ha ez igy van, jól át lettünk B...va, Dirt 3 miatt vettem goldot.
Valakinek sikerült letölteni???

Köszi a válaszokat :R

(#56415) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Most kipróbálgatva arra jöttem rá, hogy az xbox.com oldalon bármilyen Xbox One címet enged megvenni, de semmilyen Xbox 360 címet nem. Utóbbi esetben az történik amit itt írtam: [link] Pedig van hozzáadva bankkártyám. Külön régión van az Xbox 360 részleg a Onetól? Vagy mi lehet ez az anomália az accountom körül?

Nem értem ez hogy lehet, miért van. Valaki tudna segíteni? Azt hiszem holnap felhívom az MS ügyfélszolgálatot. :W

[ Szerkesztve ]

(#56416) zkas90 válasza t4zoli (#56414) üzenetére


zkas90
senior tag

Olvass vissza. Jó pár hsz született ma a témával kapcsolatban.

bencze94 - Korábban nekem is ez volt. Aztán egyszer csak megjavult magától. Elvileg ez egy bug. Mindenképpen ajánlatos felvenni a kapcsolatot holnap a supporttal, ha ma 21 óra után sem tudod megvenni / letölteni / akármi.

[ Szerkesztve ]

(#56417) ChrisDzsi95


ChrisDzsi95
aktív tag

Mai szerzemény :C Már csak a játék kéne :)

(#56418) Def26 válasza ChrisDzsi95 (#56417) üzenetére


Def26
félisten

Jól néz ki. Kár, hogy a halo téma. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#56419) zsolti72837 válasza hackeeeee (#56412) üzenetére


zsolti72837
őstag

Várom. :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#56420) zsolti72837 válasza ChrisDzsi95 (#56417) üzenetére


zsolti72837
őstag

(#56417) ChrisDzsi95: Szép. :C

Elnézést az időn túli hsz-ért. Nem vettem észre. Bocsánat.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#56421) bajzal


bajzal
őstag

Na eldöntöttem, One szeretnék venni. :D Most néztem, hogy lesz extreme digitalnál fekete péntek, meg emagon is gondolom mint tavaly, amúgy meg 99 ezer-ért van a legolcsóbb 500Gb-os. Tudtok ennél olcsóbbat? Másik pedig, hogy a controller olyan mint 360-on, hogy használhatom elemmel vagy akksival is, amelyikkel akarom?

(#56422) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

A Homeolással kapcsolatban lenne néhány kérdésem. Most olvastam el az összefoglalót róla, szeretném kipróbálni egy haverral, de néhány részlet még nem tiszta.

Az összefoglaló végén a következő áll: "Fontos megjegyezni, hogy ha A home-ol B-vel, akkor A eléri B tartalmát offline, és B eléri A tartalmát offline, de A-nak saját tartalmához már net kell, és B-nek is a saját tartalmához már net kell." Ezt valaki kifejtené nekem, vagy tudna példát mondani? Nem igazán értem.

A másik dolog, hogy ezt meg lehet szüntetni, ugye? Például így mondjuk megosztom a játékaimat haverommal kölcsönösen egy hónapra, utána ha letörlöm a profilját a gépemről (és ő is az enyémet az övéről), akkor utána ezt más haverral is meg tudom csinálni újra, hogy akkor vele osztozzak a megvett tartalmakon? Mi nem költségeket feleznénk, hanem csak ő is vesz gameket meg én is, egyeztetve, hogy ugyanazt ne vegyük. Aztán ha ennek vége aki amit saját magának megvett, az utána is megmarad. Csak a másik játékait nem érjük majd el, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#56423) ChrisDzsi95 válasza Def26 (#56418) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Még a Forza 6-oson gondolkodtam, de ez jobban megy a géphez :P

(#56424) tunkiih válasza bajzal (#56421) üzenetére


tunkiih
őstag

Jól döntöttél. :) 95-100 teljesen jó ár értük, de a Black Friday-en legyél résen. Igen a gamepad elemes/akkus. :)

(#56425) töky76


töky76
tag

A microsoftnál az "ingyenes" dirt 3-at csak akkor lehet leszedni, hogyha társítva van hozzá bankkártya?
Ez most vicc?

(#56426) Def26 válasza bajzal (#56421) üzenetére


Def26
félisten

Tavaly jó nagy szar volt a black péntek. Már reggel szinte minden elfogyott. :( Sokan bundát sejtettek mögötte.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#56427) sting2 válasza bulikavagyok (#56397) üzenetére


sting2
addikt

Hol 1000 ft egy hónapra az ekszessz?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#56428) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne, hogyha fülhalgatón keresztül szeretnék majd játszani, de partyban is benne szeretnék lenni a csapatjáték végett, akkor van más (olcsóbb lehetőségem) az xbox sztereó fejhallgtó megvásárlásán kívűl?

#56426) Def26:edigitalos feketepènteken pontban nullaóra nullaperckor ott kell űlni a gép elött, nem szabad megvárni a reggelt.
Én is így tettem, de így is fél2 volt hogy a terméket meg tudjam rendelni olyan lassú volt a rendszer.
Az összeomlásról meg nem is beszélve.
Remélem tanultam belőle.

[ Szerkesztve ]

(#56429) negyven2 válasza Sidorovich (#56409) üzenetére


negyven2
veterán

Ha ide bejelentkezel, akkor milyen nyelvű az oldal? Nem kell semmit csinálni csak bejelentkezni. Ha magyar akkor hívd a supportot.

Illetve volt olyan gond is, hogy ha nem volt sohase Xbox360-on bejelentkezve a profilod akkor se engedte megvenni.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#56430) Sidorovich válasza negyven2 (#56429) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Bejelentkezés után angol. :F Pedig még Xbox One-on is forintba ír minden árat ha nézelődöm a storeban...

(#56431) zsolti72837 válasza negyven2 (#56429) üzenetére


zsolti72837
őstag

Nekem Magyar és 360-on is be volt jelentkezve és úgy se megy.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#56432) töky76 válasza zsolti72837 (#56431) üzenetére


töky76
tag

Egy nagy szar az egész, nekem se megy

[ Szerkesztve ]

(#56433) negyven2 válasza Sidorovich (#56430) üzenetére


negyven2
veterán

ONE-on a gép régióját nézi 360-on a profilnak. Ha gondolod átrakhatod angolról magyarra.

zsolti72837: Érvényes bankkártya van hozzákötve?

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#56434) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

A gyári mikrofon használatához valamit be kell állítani? Mert bedugtam és nem működik. Köszi a segítséget! :R

(#56435) Dreimus válasza Sidorovich (#56430) üzenetére


Dreimus
senior tag

De a böngészős kép amit ide beraktál az angol volt, tehát vagy a profil angol vagy a böngészőben egy angol régióra váltottál, bal alul a dirt 3 store oldalán mit ír országnak? Ha nem magyarországot akkor kattints rá és váltsd át.

(#56436) negyven2 válasza Dreimus (#56435) üzenetére


negyven2
veterán

360-as store nem úgy működik mint ONE-os. hiába váltja át akkor is a profil régiojának megfelelő store-t fogja használni. Amúgy azt a képet most vetem észre. Az is egyből jelzi, hogy angol nyelvterületű a régiója.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#56437) hackeeeee válasza sting2 (#56427) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elindítod az appot a.boxon, és ott. 1 hó 990Ft.

Véleményem szubjektív...

(#56438) Blaise


Blaise
veterán

Mikortól fog működni a Backward compatibility? Jelenleg minden 360-as játék el van tűnve...

(#56439) negyven2 válasza Blaise (#56438) üzenetére


negyven2
veterán

Elvileg kb. 5 perc múlva

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#56440) Blaise válasza negyven2 (#56439) üzenetére


Blaise
veterán

Ez valahol le van írva, vagy megérzés? :D

(#56441) negyven2 válasza Blaise (#56440) üzenetére


negyven2
veterán

"Back Compat titles will be playable or start to appear in your collection (for digital purchases) after 3:01pm /12:01 pm (Noon) PT on Thursday"

[link]

Na ott is vannak :D

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#56442) redXIII válasza negyven2 (#56441) üzenetére


redXIII
senior tag

Már jön is lefelé a dirt 3.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#56443) sting2 válasza hackeeeee (#56437) üzenetére


sting2
addikt

Inkább beszállnék Halo 5 - Legendás - Kooperatív témába...
:K

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#56444) Dinasti válasza Sidorovich (#56422) üzenetére


Dinasti
senior tag

Ez azt jelenti hogy amit te vásárolsz meg a profilodra játékot és belövöd a home dolgot akkor csak online tudsz velük játszani. Tehát mindig aktív net kapcsolatnak kell lenni. Viszont amit a home társad vesz meg azok mennek offline is, és fordítva.

(#56445) Blaise válasza negyven2 (#56441) üzenetére


Blaise
veterán

Tényleg megjöttek, el is indítottam az Assassin's Creed II és Dirt 3 letöltést.

(#56446) StLui


StLui
veterán

beregisztráltam a vasárnapi ingyen jegyes mókára, így megpróbálok elhozni egy ms stereo headset-et

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#56447) zsolti72837 válasza negyven2 (#56433) üzenetére


zsolti72837
őstag

Nincs, de elvileg nem muszáj hozzá.
És még mindig nem megy. :(

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#56448) Sidorovich válasza Dinasti (#56444) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Értem, köszönöm. És ezt a homeolás dolgot meg is lehet szüntetni? Tehát utána visszaáll az eredeti állapot, és a saját játékaim is mennek offline? Egyébként miért van ez a megszorítás?

[ Szerkesztve ]

(#56449) ITjunior


ITjunior
tag

enegem az érdekelne, hogy a 360-as játékok grafikáj jobb lesz-e xo-n?

XBOX ONE 1TB ELADÓ ÚJSZERŰ ÁLLAPOTBAN

(#56450) zsolesz010 válasza ITjunior (#56449) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Nem; ugyanazt a játékod tudod használni, ami 360-on is megy.

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.